Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia dzielnica

Go down 
+3
Rose Nevermore
CZaras
Imperator Kuchiki
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-22, 15:34

Ćwiartka wschodnia to malownicze lasy, rzeki i jeziora pośród których przycupnęły urokliwe wioski. Taki krajobraz roztacza się od dziesiątego do trzydziestego okręgu, dalej zaś rozciągają się szerokie trawiaste równiny w większości zajęte przez pola uprawne wykorzystujące żyzność gleb. Kontrolują je potężni właściciele ziemscy często powiązani ze szlachtą Seireitei. Powszechny wyzysk chłopów spowodował rozpalenie wielu ognisk buntu, które prawie zawsze były krwawo tłumione, lecz za każdym razem części buntowników umykała wgłąb dalszych okręgów, gdzie organizują się coraz to nowe bandyckie bandy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-22, 15:35

Wyciągnął z sayi swojego Zanpaktou.
- Skoro one uciekają, to znaczy, że ktoś, lub coś je goni. Hollow?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-22, 20:36

-jakoś mi na to nie wygląda- po czym zobaczyłeś jak usze przyspieszają a wszystkie mają w rękach katany i wyglądają jakby chciały was zaatakować
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-22, 20:48

- Co jest? Czemu oni nas atakują? - powiedział.
Czeka aż dusze podejdą i zaatakują najpierw. Blokuję uderzenia mieczem, trzymając swój zanpoktou obiema rękoma. Stara się wytrącic katanę przeciwnika i ciąc w poziomie z prawej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-24, 11:52

-Postaraj się zbytnio ich nie poturbować-po czym użyła shunpo i znikła a ty wyczułeś że zaczęła walczyć z czymś dużo silniejszym prawdopodobnie Menosem
[walka]
Dusze zatrzymały się w odległości 10 m od ciebie naprzeciwko ciebie stały 3 , 2 z boku i 2 z tyłu widać było że będą atakować falami najpierw na ciebie pobiegły 3 dusze 2 z nich( po bokach) chciały wykonać cięci jedna z prawej druga z lewej a ta pośrodku chciała wykonać pchnięcie reszta dusz zbliżyła się na 4 m
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-24, 12:33

- He… Więc mam ich za bardzo nie poharatać? To będzie trudne… - pomyślał i wyciągnął sayi za pasa.
Kataną stara się ciąć w rękę, w której przeciwnik trzyma swój miecz, a sayi’ą stara się uderzyć w brzuch drugiego przeciwnika. Przed pchnięciem stara się uskoczyć lub zrobić obrót, a kataną ciąć w bark przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 12:42

Wykonałeś uderzenie w rękę nie uciąłeś jej jednak wykonałeś w niej głęboką ranę do kości przeciwnik zwijał się z bólu i raczej niedługo umrze z wykrwawienia tego drugie odepchnąłeś od siebie jednak byłeś za wolny bo ten trzeci wykonał cięcie a ty lekko krwawisz z prawej ręki w tym samym momencie zobaczyłeś że na ciebie szarżują na ciebie pozostali przeciwnicy z ostrzami na głową

(wszyscy trzymają katany dwoma rękoma)

-6 hp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 12:51

- Kuso... I ja mam ich niby za bardzo nie uszkodzić?
Sayi rzuca w jednego z przeciwników, celując w głowę.
Zbiera Reiatsu w wolnej ręce.
-Hadou no Youn – Byakurai!
Stara się trafić w ramię najbliższego z rywali, a następnie podbiega do pozostałych i tnie od prawej, wykonując przy tym obrót, by uderzyć w następnego przeciwnika równie silnym cięciem w brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 13:06

Rzuciłeś Sayi w przeciwnika który ciebie ciał ,a Byakuri trafiło go w prawą stronę klatki piersiowej symetrycznie do serca przeciwnik dławił się swoja krwią i miał duże problemy z oddychaniem oraz nie miał zamiaru wstawać . W tym samym czasie ty podbiegłeś do tych z tyłu wykonałeś cięcie jednak został zablokowane a ten najbliższy ciebie wróg wykonał ciecia pozostałych dwóch było już w odległości 2 m
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 13:15

- To sprawa się komplikuje! Kiedy wrogów kupa to i shinigami dupa!
Koncentruję trochę Reiatsu w nogach, by zwiększyć swoją zręczność i szybkość, a następnie uskoczyć za wrogów.
- Hadou no ju-ichi - Tsuzuri Raiden! – wykrzyczał będąc jeszcze w powietrzu.
Kiedy opadnie na ziemie stara się ciąc jednego przeciwnika przez bark, potem wykonać obrót i pchnąć drugiego dokładnie pod łopatką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 13:31

Wykonałeś Hadou jednak przeciwnicy go ominęli a ty wylądowałeś i przy tobie by już wróg i wykonywał cięcie a ty musiałeś zmienić swoje plany bo inaczej zginiesz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 14:25

-O cholera! Są naprawdę dobrzy! A ja w powietrzu nie jestem wstanie robić uników!
Kiedy opada na ziemie momentalnie odbija się od niej, by znowu znaleźć się w powietrzu.
- Hadou ni ichi – Shou! – Krzyknął celując ręką w ziemie, chcąc wywołać zasłonę dymną, a następnie trochę się oddalić i ukryć się na jakimś drzewie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 14:48

Odbiłeś się od Ziemi i wykonałeś zasłonę jednak jedne przeciwnik był poza nią i wyglądało na to że był lepszy od innych. Wyskoczył w twoją stronę i wykonał cięcie z góry po skosie z prawej (opisz blok tutaj ewentualnie unik)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 16:26

- Co!
Wykonuje szybki obrót w lewo, by uniknąć poważnych obrażeń i stara się pchnąć go mieczem w brzuch. Następnie oddala się na bezpieczną odległość (ok. 50~100m) i ukrywa na jakimś drzewie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 16:36

W czasie obrotu zostałeś trafiony po plecach i lekko z przodu i lekko krwawisz jednak nie do tego stopnia że zagraża to twojemu życiu przeciwnik miał niski refleks i został trafiony w brzuch i poleciał a ziemię na głowę czego raczej nie przeżył. Zasłona dymna już zniknęła a ty widziałeś że te dusze odprawiają jakiś rytuał a ty jest w środku i czujesz się jakbyś był tam przywiązany i ściągany na ziemię

-17hp


Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia 2009-01-25, 16:46, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 16:40

- Co znowu!?
Staram się jak najszybciej dostać do jednej z dusz i ciąć ją od prawej, a na koniec zrobić młynek i ciąć jeszcze raz.
- Mam nadzieje, że to pomoże…
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 16:45

Zabiłeś 3 dusze tymi uderzeniami jednak 4 dokończyła rytuał i z jej mieczem stało się cos równe uwolnieniu shi-kai u shinigami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 16:49

- Co!? To nie jest możliwe! To teraz kurwa wpadłem!
Staram się jak najdalej od niego uciec, przecież nie mogę walczyć z czymś, czego zdolności nie znam. Jeżeli jednak jest to broń dystansowa, to staram się unikać ataków i dostać się jak najbliżej jego i ciąć przez bark.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 16:56

Chciałeś uciekać jednak zostałeś odrzucony musiałeś z nim walczyć 1vs 1
-teraz pokażę ci prawdziwą potęgę bakkotou
-po tym rzucił się na ciebie z mieczem a dopiero teraz zobaczyłeś że jego dłoń była połączona z mieczem i nie mógł już jej odłączyć i był coraz bardziej przez nią pożerany. Miał miecz złapany w jedną rękę, chciał wykonać pchnięcie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 20:13

- Przestań pieprzyc! Ja zaraz zobaczę potęgę bakkotou? Pieprzenie… - wykrzyczałem. Czułem, że powoli opanowuje mnie gniew (Żądza Krwi).
Podbiegam do przeciwnika i atakuję go szybkim, ale słabym cięciem od prawej, następnie wykonuję młynek i tnę po skosie od prawej, potem wykonuję obrót i staram się go pchnąć w bark.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 20:16

-Głodny jesteś że ciągle gadasz o jedzeniu i przyprawach-odpowiedział nader spokojnie blokując wszystkie twoje ciosy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-25, 20:23

- Zamknij się!
- Jego miecz, jest przytwierdzony do jego ręki, więc jeśli odetnę mu rękę, to straci miecz!
Atakuję go w sposób chaotyczny, przeróżnymi pchnięciami i cięciami od boków, czuje się bezsilny, widząc, że przeciwnik nawet się nie stara, on się po prostu nudzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 09:07

-sorry ale nie mam kłódki ,więc nie mogę
Zobaczyłeś ze im słabsze cięcia tym łatwiej je mu blokować a jego ruchy były coraz szybsze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 13:29

Odskakuję na kilka metrów w tył i staję spokojnie, miecz trzymając obiema rękoma. Wyciszam swój umysł, uspokajam się i zbieram swoje Reiatsu do miecza, tak żeby zrobić go ostrzejszym. Następnie czekam aż przeciwnik zaatakuję, w tym momencie nacieram na niego silnym ciosem od góry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 13:50

Wyciszyłeś swój umysł jednak coś ci to uniemożliwiło bo to była twoja druga jaźń
-człowieku ty byś tylko z miecz walczył-po tym nieświadomie podniosłeś rękę i wystrzeliłeś Byakurai jednak ono było znacznie silniejsze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 14:02

- Co!? Ty? Przecież się ciebie pozbyłem! – powiedziałem do swojego „drugiego ja”.
Patrzę na rezultaty Jego Hadou.
Chwytam Zanpaktou mocno i szarżuję na przeciwnika starając się włożyć jak najwięcej siły w ten cios.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 14:43

-gówno prawda byłem w tobie i czekałem na odpowiedni moment by powrócić a teraz zabiję wszystkich ,którzy są tobie bliscy jednak pierwszeństwo mają ci co podnieśli na ciebie rękę-zobaczyłeś ,że mimo iż Hadou wyglądało na silne było jedynie na pokaz przeciwnik je zablokował a następnie wybiegł z dymu szarżując na ciebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 14:57

- Pieprzysz, dobrze wiesz, że jeżeli zrobisz cokolwiek, co skończy się dla mnie źle, to mogę się zabić, a to ci raczej nie na rękę, co? Więc radzę się trochę uspokoić, ale jak chcesz to możesz go zabić, mi to na rękę – całkowicie oddaje się rozmowie ze swoim drugim ja ignorując wroga.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 15:02

-wiesz całej roboty za ciebie nie będę robił-powiedziała to twoja druga strona odeszła a ty zostałeś sam na sam z wrogiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty2009-01-26, 15:07

- Czyli jednak masz trochę rozumu w głowie…
Biorę miecz w obie ręce i również szarżuję na przeciwnika. Kiedy będę ok. metr od niego tnę po skosie od dołu, nie przestając biec. W razie jego ataku, staram się uskoczyć lub zablokować jego uderzenie. Następnie miecz łapkę tylko lewą ręką, staram się nim skrzyżować ostrza, a prawą ręką wystrzelić byakurai w jego ramię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wschodnia dzielnica Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia dzielnica
Powrót do góry 
Strona 1 z 21Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Południowa dzielnica
» Wschodnia brama
» Wschodnia pustynia
» Północna dzielnica
» Zachodnia dzielnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje