Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Katakubmy Hollow

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 21:01

Obudziłeś się... znalazłeś się w jakimś zadupiu... nie wiedziałeś gdzie... byłeś zupełnie sam...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 21:10

Powoli wstaje, szukam wzrokiem jakiegoś źródła światła, w którego kierunku mogę iść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 21:15

Zauważyłeś owe światło... było nie daleko... pomyślałeś że to na pewno jest wyjscie... wiec się skierowałeś w stronę światła... szedłeś i szedłeś... wydawało Ci się na początku że wyjście jest blisko ale wcale tak nie było... szedłeś już tak od paru godzin i czułeś się tak jakbyś w ogóle nie zbliżał się do owego wyjścia... zacząłeś już odczuwać głód i pragnienie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 21:24

*Hmm... coś jest nie tak, wcale się nie zbliżam, czyżby zasadzka?*

Zamykam oczy, żeby zmysł wzroku mnie nie rozpraszał, staram się skupić i wyczuć jakąś duchową moc poza moją.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 21:26

hmm... może to po prostu jest jakaś iluzja i wystarczy że małą ilością reaitsu ją zniszczysz...

Gdy się skoncentrowałeś nie wyczułeś żadnej energii duchowej... najwyraźniej rzeczywiście coś było nie tak...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 21:29

Staje na dwóch nogach i uderzam mocno w podłoże wzmacniając dodatkowo reiatsu(+5).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 22:55

taa udało CI się w końcu przełamać iluzję... okazało się że jesteś w jakimś lesie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPon 4 Maj 2009 - 23:51

Rozglądam się dookoła czy w pobliżu nie ma innych Pustych, następnie udaje się tam gdzie wydaje mi się, że jest Las Noches.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 8:22

Hmm... nie było nic oprócz kwarcowych drzew... które były bardzo wysokie i prawdopodobnie sięgały aż na powierzchnie... rozglądałeś się po terenie... nagle usłyszałeś ryk... ale to nie był ryk pustych tylko czegoś innego... wiedziałeś że to coś się do ciebie zbliża...



(sorka że nie piszemy w lesie menosów ale już ktoś tam pisze więc będziemy w tym temacie pisać niestety...;/)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 14:42

Obracam się w stronę ryku czekając na przeciwnika gotów do walki


Cytat :
(sorka że nie piszemy w lesie menosów ale już ktoś tam pisze więc będziemy w tym temacie pisać niestety...;/)
Nie szkodzi xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 14:49

I nagle przed soba zobaczyłeś z 10 menosów... pomyślałeś odrazu ze coś się szykuje...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 14:54

opuściłem łuk wiedząc, że i tak nie dam rady nawet z jednym, zaczynam pędzić między drzewa, tam gdzie menosy nie wcisną się i je obserwować bacznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 15:57

Pomyślałeś sobie o co chodzi? Co jest grane?
Postanowiłeś że bedziesz ich śledzić...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 17:57

Powoli za nimi idę i z bezpiecznej odległości bacznie obserwuję, wydaje mi się, że to może skończyć się powstaniem Adjuchasa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 21:01

Śledziłeś ich... i w końcu się zatrzymali... nie wiedziałeś dlaczego tak zrobili...
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)

Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyWto 5 Maj 2009 - 21:38

Spojrzałem w kierunku nadchodzących menosów
-Gilianie... tępe maszyny do zabijania... pfff i pomyśleć, że kiedyś też mogę stać się jednym z nich- mruknąłem pod nosem. Tak naprawdę podziwiałem ten widok, oczami wyobraźni widząc jak ta grupa sieje popłoch w mieście swymi Cero.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptySro 6 Maj 2009 - 10:45

Trochę zbliżyłem się trzymając kilka strzał gotowych wystrzelić, jeżeli zaczną się zjadać nawzajem może być różnie - albo najem się ochłapami lub zaatakuje osłabionego gilliana albo całość dojdzie do końca, powstanie Adjuchas, a wtedy pewnie po mnie.

Staram się wypatrzeć czy któryś z nich nie różni się od siebie: maską lub czymś innym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptySro 6 Maj 2009 - 11:49

Benorn:
Patrzyłeś na menosów jak się patrzą się na vasto... po chwili vasto powiedziała bardzo głośnym głosem:
A więc idziemy na wojnę! wyjęła przy tym swój Zanpakutou
------------------------
Easley:
Już chciałeś któregoś z nich zaatakować ale usłyszałeś donośny rozkazujący kobiecy głos... czyżby miała na gillianami władze? Któż to może być? Byłeś tak ciekawy że skradając się chciałeś zobaczyć co się dzieje...


(najpierw Easley później Benorn)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptySro 6 Maj 2009 - 14:52

Nadal trzymam dystans, staram się dyskretnie obejść je tak, by widzieć kto jest właścicielem kobiecego głosu. Trochę zwalniam napięcie na łuku nie widząc póki co sensu żeby go natychmiast użyć.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)

Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptySro 6 Maj 2009 - 20:03

Spoglądam na kobietę z rosnącym szacunkiem. Kontrolować taką potęgę, to marzenie niemalże każdego pustego.
-Jest niewiarygodna- mruknąłem pod nosem. Czułem jak narastała we mnie chęć do bitwy, powoli adrenalina zaczęła mieszać się z krwią.
-Na wojnę, na wojnę- podśpiewywałem pod nosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 11:12

Shinigami który stał koło vasto powiedział spokojnie spoglądając w stronę Easleygo (nie wiem czy dobrze napisałam... jeśli nie to sorka...xD):
Chyba mamy kolejnego pustego który z chęcią by poszedł na wojnę z nami...
Automatycznie wszyscy spojrzeli w tamtą strony co shinigami... natomiast vasto-kobieta powiedziała do Ciebie (Easley):
Nie bój się... nic Ci nie zrobimy... potrzebujemy każdego pustego do tej wojny...
Ty (Benorn) natomiast już nie mogłeś się doczekać aż pójdziecie na tą wojnę...


(kolejka: Easley, Benorn)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 11:22

Podszedłem nieco bliżej i zapytałem się:

- na jaką znowu wojnę? Kim jesteś i dlaczego miałbym Ciebie słuchać?
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)

Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 12:29

Wciąż wpatrzony w Vasto Lorde w pierwszej chwili nie zauważyłem nowo przybyłego. Dopiero głowa i słowa skierowane do Easley'a przez mą nową panią spowodowały, że i ja zwróciłem głowę w jego kierunku.
*Cóż za stary osobnik*- przeszło mi przez myśl, gdy po chwili z jego ust padły słowa.
*JAK ON ŚMIE ZWRACAĆ SIĘ W TAKI SPOSÓB DO VASTO LORDE!!!!*- czułem jak wszystko gotowało się we mnie. Zacisnąłem pięści i postąpiłem trzy kroki do przodu
-JAK ŚMIESZ!! Kim Ty niby jesteś, aby zwracać się do Vasto Lorde takim tonem!!- wskazałem dłonią na moją panią
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 13:52

Spoglądam na Hollowa z lekkim zażenowaniem:

- nie z Tobą rozmawiam, pionku - po czym patrzę na niego lekko drwiąco - chyba, że zwrócisz uwagę inaczej niż mocnymi słowami.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)

Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 15:25

-Pionku?!- zaczęła latać mi brew ze złości - Ty cholerny szyszkojadzie, niech no Cię zaraz dorwę- rozłożyłem lewą dłoń by móc zadać cios pazurami, ugiąłem nogi i ryknąłem
-Odszczekaj te słowa, albo będziesz moją dzisiejszą pierwszą ofiarą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 15:47

Stanąłem frontalnie do niego, podniosłem łuk i napiąłem kilka strzał w jego kierunku, twardym, pewnym siebie głosem przemówiłem w jego stronę:

- czekam na Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 16:24

Lecz vasto lorde stanęła na przeciwko was... jakby chciała was powstrzymać od walki... zwróciła się do Easley'a:
Chodź z nami bedziesz mógł zapolowac sobie na kilka smakowitych dusz i je pożreć... najesz się jak nigdy a później zaatakujemy Soul Society


(Easley później Benorn)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptyPią 8 Maj 2009 - 16:32

Opuszczam nieco łuk i zwracam się do kobiety:

- dobrze, dołączę do Was, jestem na twoje rozkazy. Dawno nic nie jadłem, a twój ton brzmi pewnie. Co do twojego sługi to trzymaj go z dala ode mnie, gotów jeszcze zaatakować mnie od tyłu.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Katakubmy Hollow Pbucket0/0Katakubmy Hollow Empty_bar_bleue  (0/0)

Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptySob 9 Maj 2009 - 11:11

Spluwam na ziemię i rozluźniam mięśnie rąk
-Parszywy gnój...- mruczę pod nosem i cofam się do tyłu, nie miałem ochoty dalej przyglądać się temu parszywcowi.
*Uspokój się kretynie, nie dawaj się wyprowadzić z równowagi komuś takiemu*- uspokajałem się w myślach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow EmptySob 9 Maj 2009 - 11:17

Kobieta uśmiechnęła się szyderczo...
Dobrze... a więc idziemy na wojnę! powiedziała i zaczęła iść przed siebie a wy za nią... menosy oczywiście na samym końcu...

(Easley, Benorn)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Katakubmy Hollow Empty
PisanieTemat: Re: Katakubmy Hollow   Katakubmy Hollow Empty

Powrót do góry Go down
 
Katakubmy Hollow
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hollow
» Po [Hollow]
» Uo [Hollow]
» Hollow
» Hollow

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Podziemia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje