Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hanate Yamasaki

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-07-31, 23:36

Imię: Hanate
Nazwisko: Yamasaki
Profesja: Człowiek
Płeć: Kobieta
Wiek: 16
Waga: 54 kg
Wzrost: 174cm
Wygląd: Hanate Yamasaki Normal_tara3


Charakter: Cechują ją piękne zielone oczy, z których wyziera radość. Widać, że jest to osoba pogodna i otwarta. Na jej ustach często gości promienisty uśmiech. Jest bardzo roztargniona i uparta. Właśnie to ostatnie pozwala jej osiągnąć sukces. Ma również wiele pozytywnych cech: pracowitość, dobroć i życzliwość. Do obowiązków stara się podchodzić, jak do przyjemności, dlatego też nie ma z tym problemów. Można by rzec, że je lubi.

Ekwipunek:Notes,kilka długopisów,ołówek, i ulubiona książka.

Historia: Państwo Yamasaki z pewnością nie przypominali ludności o zwykłej osobowości,była to trzyosobowa rodzina - młodzi jeszcze rodzice wraz z malutka,dwuletnia córeczka.Była to kopia matki z młodości - brązowe włosy,jasna karnacja,zielone oczy. No i nieodłączna dla dziecka okrągła,nieco pyzata twarz. Lecz charakterek miała zdecydowanie po ojcu. Ta historia zaczyna się w pewien,deszczowy poranek. Dziewczynka radośnie przywitała dzień,z dzikim wrzaskiem wyskakując z domu wykorzystując jak najlepiej umiała niedawno nauczona umiejętność chodzenia.Z miejsca potknęła się, i zaraz wpadła w kałuże, głośno się przy tym śmiejąc.potem brudna i zmoczona zaczęła wyłapywać pojedyncze krople deszczu.Lecz Hanate prędko zapomniała o brzydkiej pogodzie gdyż, jej uwagę przykul czarny moty.Mała szybko pobiegła w jego stronę.Lecz,czarny motyl wzbił się w powietrze.
Kilkanaście lat w przód...
Nastała noc, ciemny mrok przywitał już żegnające się z Karakura słońce.
Był to jeden z tych dusznych wieczorów, kiedy to ludzie otwierają okna , aby się nie udusić,a zwierzęta bez przerwy pija wodę nie mogąc zaspokoić pragnienia. Jednakże dla Hanate owy wieczór był wprost idealny. Dziewczyna krążyła po domu jakby czegoś szukała.Na jej twarzy wkradł sie radosny uśmiech.Całarodzina miała właśnie jeść kolacje,gdy nagle krzyki matki przestraszyły Hanate,w pokoju obok po ścianie chodził większych rozmiarów biały,kościsty pająk.Matka Hanate nie darzyła sympatia tych stworzeń,wzięła któraś z leżących gazet i uderzyła pająka,lecz nic mu się nie stało zlecali z ściany i uciekł w stronę wyjścia.Wszyscy usiedli do stołu i po rozmowie jak-gdzie-po-co-jak? i także to-co-zrobisz-jutro?.Sama nie wiedziała co powiedzieć. Z jednej strony żołądek ja ściskał ze strachu ze rodzice zaraz walna coś głupiego,a z drugiej miala ochotę już spać z nudów.
Kolacja minęła szybciej niż zwykle,pozbierała naczynia i posprzątała po kolacji.
Wbiegła na drugie piętro do swojego pokoju i zasnęła.Promienie wschodzącego słońca zalały jej nieprzytomna jeszcze twarz.Wstała leniwie patrząc na zegarek.Stwierdzila ze ma jeszcze duzo czasu do szkoly wiec sie nie spieszyła.Spakowała torbę,przebrała się i zbiegła na dol,w biegu zrobiła kanapkę i wyszła.W drodze do szkoły zauważyła parę dziwnych rzeczy ; duża dziura w ścianie od sklepu,głębokie szczeliny w jezdni.Nie przypominała sobie aby z nocy było jakieś trzęsienie,nawet nie zauważyła z doszła już do szkoły,gdy tylko weszła do środka panowała tam ta sama atmosfera.Przepychała się przez korytarze pełne uczniów,gdy nagle uslyszala głośny ryk.Nikt nie zwrócił na to uwagi,możne nie słyszeli?Hanate nie zastanawiając się długo ruszyła w stronę ryku.Nagle wszystko ustało było cicho jak nigdy dotąd w szkole,odgłosy dobiegały z końca korytarza.Rozejrzała sie dookola w poszukiwaniu jakiejkolwiek broni.
W oczy rzucił się tylko stary mop który to tylko zapachem mógł wystraszyć,
uzbrojona w mopa ruszyła w głąb korytarza...Gdy nagle z ciemnego zaułka korytarza wyskoczyla bestia w bialej masce.Nie wiedziala co zrobic uciekac,czy walczyć?Gdy hollow zaryczał ponownie ,wyrzuciła mopa i zaczęła panicznie uciekać. Demon zamachną łapa i zranił Hante w plecy,dziewczyna zaciskając zęby z bólu biegła dalej.Jej mundurek pokryła plama krwi.Była już prawie przy wyjściu gdy nagle w maskę bestii,wbił się długi miecz.Nie przyjrzała się postaci która zaraz znikła.Nie miała zamiaru pokazywać się w takim stanie w szkole,wyszła z szkoły i pobiegła zaraz do domu.Niestety przyłapali ją rodzice,najpierw zdruzgotani krwią,która ciągle płynęła z rany, a potem ucieczka z lekcji.Dziewczyna błagalnie spojrzała na rodziców i uciekła do pokoju zamykając się.I wtedy do jej pokoju wpełzną ten sam pająk który przedtem wystraszył jej matkę,owe stworzenie skoczyło na nią,lecz dziewczyna złapała pająka,rzuciła nim o ziemie,i rozdeptała.Spojrzała tylko na mokra czerwona plamę która została po owadzie.Położyła się na łózko i zasnęła.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI

(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 5 [bazowa] -1 [płeć] = 4
Szybkość: 5 [bazowa] +2 [wolne punkty] = 7
Zręczność: 5 [bazowa] +2 [płeć] +2 [wolne punkty] = 9
Wytrzymałość: 5 [bazowa] -1 [płeć] = 4
Inteligencja: 5 [bazowa] +3 [wolne punkty] = 8
Psychika: 5 [bazowa] = 5
Reiatsu: 5 [bazowa] +3 [klasowa] = 8
Kontrola Reiatsu: 5 [bazowa] +6 [wolne punkty] = 11
OGÓLNE

Udźwig: 40 kg
Prędkość(śr.): 7 km/h
Prędkość(max.): 24 km/h

TECHNIKI

Magia:

Poznane Hadou:

Poznane Bakudou:

Umiejętności: Kucharz,Artysta (muzyka),Maskowanie Reiatsu
Wady: Stara Rana


Edit 2 ^^''


Ostatnio zmieniony przez Hanate dnia 2009-08-04, 12:56, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hanate Yamasaki Pbucket102/290Hanate Yamasaki Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hanate Yamasaki Pbucket41/156Hanate Yamasaki Empty_bar_bleue  (41/156)

Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-08-01, 00:38

Zacznę od początku

Charakter - w procesie tworzenia jest napisane "Charakter: Opis, nie wymienianie cech." Pomijać to to ja się za wiele o twojej postaci nie dowiedziałam, wymienianie cech zamień na opisy i proszę abyś się bardziej rozsiała - charakter często jest punktem zaczepnym dla mg do tego jak Ci prowadzić sesje...

Historia - słabo... Za krótka, o wiele za krótka jak na 16 lat. Czy twoja postać od urodzenia skacze po drzewach żeby zrywać jabłka.. bo ja wiem.. umie czytać, pisać, mówić ? była w szkole ? Kolejna sprawa myślę że uszkodzenie hollowa scyzorykiem przez zwykłego człowieka którego statystki fizyczne zbliżone są do statystyk przeciętnej osoby jest raczej ciężkie.

Do poprawy.. staty sprawdzę dopiero kiedy ty poprawisz to co napisałam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-08-01, 13:41

Poprawiłam to co było źle,czy teraz jest dobrze? ^
^
^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-08-02, 01:34

A)Metryczka - mhrau. Dziewczyna.

B)Wygląd - avek jest w porządku, choć kolor oczu się gryzie z tym co walnięte jest w charakterze. W sumie to niewielki szkopuł. Wyobraźnia zrobi swoje.

C)Charakter - postać pokojowo nastawiona do świata, charakter konstruktywny. Opis jak najbardziej w porządku, lecz wkradły się pojedyncze literówki. Gdzieniegdzie zmieniłbym formę... Wiem, że nie powinienem tego robić, ale jest tego tak mało, że sam to poprawię:
Cytat :

Cechują ją piękne zielone oczy, z których wyziera radość. Widać, że jest to osoba pogodna i otwarta. Na jej ustach często gości promienisty uśmiech. Jest bardzo roztargniona i uparta. Właśnie to ostatnie pozwala jej osiągnąć sukces. Ma również wiele pozytywnych cech: pracowitość, dobroć i życzliwość. Do obowiązków stara się podchodzić, jak do przyjemności, dlatego też nie ma z tym problemów. Można by rzec, że je lubi.
Jeżeli się Tobie spodoba powyższa forma, to możesz to sobie wkleić. Dalej...

D)Ekwipunek - nie ma co oceniać. Jak chcesz możesz coś dopisać.

E)Historia - to samo co z charakterem. Literówki. Należy również poprawić swawolne przecinki. Zamiast "zjadać kolację" użyłbym "jeść kolację". Ogólnie... Można gdzieniegdzie pozamieniać wyrazy, aby zdania brzmiały ładniej, ale tak jest w porządku.
Tzn. historia jest względnie zrozumiała, ale nie wiem dlaczego matka Hanate zaczęła się drzeć i dlaczego to zostało uwiecznione. Wiem o co chodzi z początkiem i końcem, ale ten środek mnie zbił z tropu.
Poza tym uwzględnij w jaki sposób Hanate otrzymała wadę, bo gotowania się domyśliłem. Mam nadzieję, że to wszystko.

F)Statystyki - powinnaś mieć 13 wolnych punktów, a wydałaś 14. Udźwig w porządku. Prędkość postaci równa się jej szybkości, a prędkość maksymalna równa się: 10 + szybkość*2, czyli:
Prędkość(śr.) = 7km/h
Prędkość(max) = 24km/h

G)Techniki, umiejętności, itp. - możesz posiadać trzy umiejętności(1 darmowa, 1 za wadę i 1 za obecną pulę inteligencji). Jeżeli jedną umiejętność wykorzystałaś na pkt. statystyk, np. 1 do KR, to statystyki będą się zgadzać. Mimo to możesz sobie dodać jeszcze jedną umiejętność(oprócz gotowania), albo kolejny pkt. do statystyki.
A... I przydałoby się zaznaczyć, gdzie znajduje się rana(np. brzuch, zewnętrzna strona uda, itd.).
____________________________________________________________

To tyle ode mnie. Jeżeli poprawisz powyższe i objaśnisz o co chodziło z krzykiem, to masz u mnie akceptację. Jeżeli się nikt po Ciebie nie zgłosi, to masz prawo wyboru MG(o ile się zgodzi).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-08-03, 12:18

Ponownie poprawiłam mam nadzieje ze na lepsze?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-08-03, 12:34

Moim zdaniem jest w porządku, bym się trochę przeczepiła do historii bo tam jest kilka nieścisłości ale już nie będę Cię męczyć. Masz ode mnie AKCEPTA. I jak chcesz to mogę zostać Twoim MG^^(zgłoś się do mnie na gg)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty2009-08-04, 11:50

Ok... Widać poprawę. Wyjaśniono wadę...

Ale nadal możesz sobie przydzielić jeszcze jedną umiejętność, albo punkt statystyki w ramach tej umiejętności.

Ogólnie to...

AKCEPTACJA



//Btw. nareszcie chciałbym wziąć jakąś damską postać pod swoją komendę, ale jednak tę sprawę pozostawię w rękach Yuuki. Dobrze jej idzie. xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hanate Yamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Hanate Yamasaki   Hanate Yamasaki Empty

Powrót do góry Go down
 
Hanate Yamasaki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Hanate.
» Hanate

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje