Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Forum NIE padło...

Go down 
+2
渡邊綱
Roten Yaiba
6 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-09, 18:26

Szczerze mówiąc, oprócz tego, że wielka szkoda, że nic się nie dzieje od przeszło 2 miesięcy.

Czy widać jakieś światełko w tunelu odnośnie prowadzenia sesji i dla graczy którzy stracili swojego MG?
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Forum NIE padło... Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket210/220Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket2225/2250Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-16, 23:08

Światełko jakieś jest. Ale forum zacznie dopiero je widzieć dopiero za co najmniej miesiąc (wg. moich obliczeń). Może to być upragnione wyjście z tunelu albo dogasające ognisko.

Mam nadzieję, że wszyscy rozumieją tę głęboką metaforę.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
渡邊綱


Forum NIE padło... Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket4096/4096Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket83037/262144Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-18, 12:04

Roten Yaiba napisał:
Może to być upragnione wyjście z tunelu albo dogasające ognisko.
Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze raczej to drugie. Miszczow wywialo (mnie wywialo graczy), a najsmutniejsze jest to, ze zwyczajem sie stalo znikac bez slowa.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-19, 22:29

Raczej wątpię by ktokolwiek chciał tukej wracać. Ci co naobiecywali, to i tak poszli w cholerę. A w szkóda.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Forum NIE padło... Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket210/220Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket2225/2250Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-19, 22:36

Jeśliby ruszyć forum ponownie z pełnym zaangażowaniem to ja osobiście jako autor kilku for jestem pewien, że będzie zainteresowanie i znajdą się tak MG, jak i gracze. Kwestia tylko, że na razie osobiście ja tego zaangażowania nie posiadam. Do końca matury nie ma szans, abym je posiadł, a co potem, nie wiem. Możliwe, że nadal go nie będę miał. Ale nadzieję mieć można.

Pozdrawiam,
Roten
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-19, 23:15

Teoretycznie, to ja, Ekkusu i Kamys jesteśmy maturowcami, więc różnie tam.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Forum NIE padło... Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket60/60Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket5112/5112Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-20, 14:34

Nikt nie lubi pracować gdy nie ma wynagrodzenia. Poczułem się olany przez takową Kamys, to dostałem rage'a i dałem sobie spokój. I nie ma na to usprawiedliwienia, wiec jedyne co mi pozostaje to przeprosić. Może po maturach zajmę się tymi co zostanie (Dunno co z Shadowem, Olkowi się nie chce, Deviol... może... a Kesim zadeklarował, że nie będzie już grał na PBF'ach, co psuje mi dość mocno plany i zabiera tą sporą część zabawy jaką tutaj miałem).

Zobaczymy, zobaczymy... ale to po maturach, jeżeli będa jeszcze gracze którzy będą chcieli tu grać, bo jakby nie patrzeć, to spora grupa MG olała sprawę. I jakby nie patrzec, ja do nich należę, chociaż i tak się dosć długo trzymałem "bezawaryjnie"

I to tyle jeżeli chodzi o mnie.

EDIT

Dogadałem się z Shadowem, więc jak na razie bym miał dwóch graczy, bo reszta się rozlazła, a szkoda. Może cosik zorganizuję... postaram się.

Kolejny Edit

Kesim MOŻE będzie grał, co osobiście troche mnie bardziej motywuje do roboty.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Forum NIE padło... Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket4096/4096Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket83037/262144Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-22, 23:27

A jakiego wynagrodzenia bys oczekiwal? Po co sie gra w RPG? Dla zabawy. Gracz bawi sie swoja postacia, miszcz kreowaniem swiata. Nie tylko nieobecny mis psuje zabawe graczom, ale tak samo znikajacy gracz prowadzacemu. Rozumiem, ze ktos moze potrzebowac wiecej czasu na zycie, niz rozrywke, albo chociazby znudzic sie taka forma zabawy. Mozna jednak przyjsc i "po mesku" wylozyc sprawe szanujac czas, ktory ktos poswieca na tworzenie scenariuszy. Niestety niezbyt to czesto praktykowane.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Forum NIE padło... Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket60/60Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket5112/5112Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-23, 10:48

Watanabe no Tsuna napisał:
A jakiego wynagrodzenia bys oczekiwal?

Choćby pochwały i docenienia, że poświęcam swój wolny czas (Chociaż ostatniego gracza odesłałem z kwitkiem, gdyż zwyczajnie nie czuję się na siłach by wymyślać od podstaw kolejny scenariusz, sorry). A co tutaj mam? Dwójka głównodowodzących nawet nie daje znaków życia i nie przejawia zainteresowania tym co się tutaj dzieje. Ale może to tylko takie tam moje odczucia...
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Forum NIE padło... Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket4096/4096Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket83037/262144Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-04-24, 16:08

Zgadza sie, ludzie lubia byc chwaleni. Ja zas wolalbym zostac doceniony przez graczy poprzez w miare regularne posty. Z dziewieciu scenariuszy, ktore zaczalem skonczylem do tej pory tylko dwa i byly to tylko krotkie przerywniki na mniej niz trzydziesci postow.
No to tez sobie ponarzekalem, ale to w koncu dzial `skargi`, hehe.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket160/180Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket364/506Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (364/506)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-05-03, 10:09

Istotnie, wygląda że to już koniec...
Choć nie mam zbytniego prawa się wypowiadać, częściowo należę do osób, które zniknęły nagle, ale sprawa była grubsza i osobista. Przykro mi jednak z tego jak to się potoczyły.
No i tutaj przeprosić chcę Tsunę-san, mojego MG. Graczy swoich już wcześniej przeprosiłem.

Ale szkoda mimo wszystko, wielka szkoda. Gdy człowiek w końcu może wrócić i rozegrać się dalej to już nie ma niemal nic.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Forum NIE padło... Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket210/220Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket2225/2250Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-06-08, 01:15

Zaczynam działać. Trochę. Może dźwignie się to forum na nogi.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Hiro Takemitsu


Hiro Takemitsu


Mistrz Gry : Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket49/110Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (49/110)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket20/112Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (20/112)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-06-08, 10:45

Spokojnie wyniesiemy je znów na jakieś ładne wyżynki by były dobre widoki :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-06-21, 20:39

Wracam.
Na jak długo?-Nie wiem.
Jak często będę znikał?-Oj zdarzy się,że nie będzie mnie przez 2 tygodnie w lipcu.
A co teraz?- A teraz mam czas i ochotę.
Jak często będę?- Wieczorkiem, raz na dzień lub 2. Ot to wszystko.
Jakie mam nastawienie?-Czerpanie przyjemności, nie próbowanie naśladowania najlepszych.

Jak na razie nieźle wam idzie. :-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-06-21, 23:11

Ja wróciłem, podejrzewam, że przez jakiś czas będę teraz codziennie odpisywał, ale nie biorę więcej osób gdyż nie wiem jak długo to będzie trwało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-07-07, 14:30

Ja rownież wracam, nie chciałem nigdy stad odejsc, jednak kompletny olew ze strony Kamys doprowadził do sami wiecie czego ;p. Rozumiem - można nie być pRzez miesiąc, jeżeli napisze się coś, co graczy przed tym ostrzeze. Sami wiecie chyba jak to wyglada. Nawet przeprosin nie slySzalem, a na odpis czekałem 3 miesiące.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket102/290Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket41/156Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (41/156)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-07-07, 14:50

Pisałam że nie będzie mnie przed maturą ^^, zresztą co ca problem było zmienić mistrza ;) ? Ale dobrze się stało bo ja mam teraz ilościowo i jakościowo tak jak lubię ; D a ty nie musisz się ze mną męczyć ; )


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-01, 01:31

A ciekawy jestem czy mnie ktoś jeszcze pamięta ; >
Tak czy inaczej ja postanowiłem wrócić ;]
Ale z tego co widzę to nie ma do czego... Krytyczne zdanie gracza nic nie znaczącego: Weźcie się w garść, dajcie więcej banerów na innych stronach itp. itd. Nigdy nie ma łatwo ale poddawać się? Szczególnie jeżeli chodzi o forum, na którym przegrało już mnóstwo osób ; >
Na którym ja sam zginąłem xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-01, 19:22

O ile pamiętam to tutaj zawsze był wysoki poziom oceniania KP ;] Może warto go na pewien czas obniżyć, by ludzi trochę przybyło... z czasem się go znowu podwyższy.
Wówczas forum miałoby już pewną reklamę w społeczeństwie, ludzie by chwalili forum, by proponowali je innym itp.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket102/290Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket41/156Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (41/156)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-01, 19:50

Eeeee... Obniżyć poziom ? I co potem będzie reklamą forum ; ) ? to [Only admins are allowed to see this link] ?
Raczej przeciw... A nawet jeśli by coś takiego przeszło ( w co szczerze wątpię), to ja i tak nie zmienię, nie ma szans... Prosta sprawa dla nowego gracza. Chcesz grać ? Ok postaraj się, a jak nie to nie blokuj miejsca tym co się starają... Wszak ilość miejsc u mg nie jest nieskończona...


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-02, 00:30

No bez przesady xD Przykład na prawdę bardzo... wiesz o co chodzi ;]
"Ok postaraj się, a jak nie to nie blokuj miejsca tym co się starają..." No z tym się zgodzę ale główny problem (tak mi się wydaje)--> komu ma "on" blokować miejsce, skoro ilość osób na forum na prawdę... bardzo zmalała.

Ja pamiętam jeszcze jak to forum odwiedzało mnóstwo ludzi. To forum nadal jest na 3 miejscu w google "bleach pbf", więc należy się zastanowić dlaczego ludzie wybierają inne forum?

Takie podstawowe i myślę, że jedno z chwytliwszych rozwiązań- wprowadzenie trochę więcej grafiki i kolorów. Osobiście się na tym nie znam, ale kilka obrazków czy uzupełnienie tych pustych pól po obu stronach forum nadałoby mu... nieco chwytliwszy wygląd.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Forum NIE padło... Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket60/60Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket5112/5112Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-05, 19:46

Kamys Tsuki napisał:
Pisałam że nie będzie mnie przed maturą ^^, zresztą co ca problem było zmienić mistrza ;) ? Ale dobrze się stało bo ja mam teraz ilościowo i jakościowo tak jak lubię ; D a ty nie musisz się ze mną męczyć ; )

Kamys Tsuki napisał:
Eeeee... Obniżyć poziom ? I co potem będzie reklamą forum ; ) ? to [Only admins are allowed to see this link] ?
Raczej przeciw... A nawet jeśli by coś takiego przeszło ( w co szczerze wątpię), to ja i tak nie zmienię, nie ma szans... Prosta sprawa dla nowego gracza. Chcesz grać ? Ok postaraj się, a jak nie to nie blokuj miejsca tym co się starają... Wszak ilość miejsc u mg nie jest nieskończona...

A potem się kurde dziwią, że nikt tu nie gra/mało kto gra...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-05, 19:56

Ekkusu napisał:
Kamys Tsuki napisał:
Pisałam że nie będzie mnie przed maturą ^^, zresztą co ca problem było zmienić mistrza ;) ? Ale dobrze się stało bo ja mam teraz ilościowo i jakościowo tak jak lubię ; D a ty nie musisz się ze mną męczyć ; )

Kamys Tsuki napisał:
Eeeee... Obniżyć poziom ? I co potem będzie reklamą forum ; ) ? to [Only admins are allowed to see this link] ?
Raczej przeciw... A nawet jeśli by coś takiego przeszło ( w co szczerze wątpię), to ja i tak nie zmienię, nie ma szans... Prosta sprawa dla nowego gracza. Chcesz grać ? Ok postaraj się, a jak nie to nie blokuj miejsca tym co się starają... Wszak ilość miejsc u mg nie jest nieskończona...

A potem się kurde dziwią, że nikt tu nie gra/mało kto gra...

Święte słowa -_- korzystając z okazji jakis mg mnie przygarnie; oraz wie ktos co z rotenem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-05, 21:32

Przy okazji do skarg można dodać to, że jeżeli każdy tak długo jak ja czeka na akcepta to może mu się znudzić i nie odwiedzać dalej forum xD

PS: Wiem, że w teorii to wcale długo nie czekam, ale widzę że MG wchodzą na forum a nikt mi nie chce nowej wersji sprawdzić : P No i w sumie... kilka dni jednak minęło : P
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Forum NIE padło... Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket60/60Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket5112/5112Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-06, 09:40

Zwykłem wtedy mówisz - przyzwyczajaj się. Ale, że już nie jestem MG... ba, mam nawet wrażenie, że nie jestem graczem, to co ja tam mogę wiedzieć...

Prawda jest taka, że Roten i Kamys, czyli główna partia rządząca, olała PBF'a. Nie interesuje mnie z jakich powodów, po prostu to zrobili. A jak główni się nie zajmują swoim, to czy podkomendni mają obowiązek się tym interesować? Taka prawda i tyle.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Forum NIE padło... Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket4096/4096Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket83037/262144Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-06, 12:09

Hayate napisał:
Przy okazji do skarg można dodać to, że jeżeli każdy tak długo jak ja czeka na akcepta to może mu się znudzić i nie odwiedzać dalej forum xD
To niestety prawda. Czas reakcji nie jest rewelacyjny. Swoja droga niejako obowiazkiem powinna byc weryfikacja oceny (rowniez pozytywnej), zwlaszcza po bardziej znaczacych modyfikacjach. Inaczej jakis zablakany, poczatakowy minus moze dosc dlugo blokowac sensownie poprawiona karte.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-06, 17:36

Z tego co widze na forum jest tylko 2, moze 3 aktywnych mg. Ot co cały problem. Jakieś 2 miesiące temu rozmawialem z Rotenem; ze ten chce mi dac mg zeby forum się "dźwignęło". Teraz czekam ;p
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Forum NIE padło... Pbucket102/290Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Forum NIE padło... Pbucket41/156Forum NIE padło... Empty_bar_bleue  (41/156)

Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty2011-10-06, 17:42

Jak na mój gust to od początku roku kilka kart doszło, to forum zawsze umiera na wakacje. Ale skoro obniżać poziom chcecie wasza sprawa, ja i tak stad odchodzę jak wytraca mi się gracze, bo już zaczyna mnie to za bardzo wkurzać : l

Sam temat zamykam bo stał się on domem offtopów.


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Forum NIE padło... Empty
PisanieTemat: Re: Forum NIE padło...   Forum NIE padło... Empty

Powrót do góry Go down
 
Forum NIE padło...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Forum Stance
» Przegląd forum
» Osobna sesja RPG na forum
» Start forum za kilka dni
» Lekkie odświeżenie forum...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje