Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Start forum za kilka dni

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Start forum za kilka dni Empty
PisanieTemat: Start forum za kilka dni   Start forum za kilka dni Empty2014-10-20, 14:18

Witam. Reklamuję tu swoje forum Bleach: Wojna Światów. Startujemy już za kilka dni. zachęcam do składania kp. Będę uzupełniać jeszcze mechanikę, a jeśli admini pozwolą, pożyczę coś od was, gdyż mam jeszcze szkołę na głowie i czytam mangową wersję bleacha. Jestem w czwartym tomie :). Ale mniejsza. Tutaj daje URL.

http://warofdimensions.forumpl.net/

Mamy większy świat, nie ograniczający się tylko do Karakura Town. Mamy też Berlin, Paryż, Londyn, Trójmiasto, Warszawę i nawet Nowy York :)

Zapraszam do składania kart postaci w biurze imigracyjnym. Rekrutujemy na GM :)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Start forum za kilka dni Pbucket102/290Start forum za kilka dni Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Start forum za kilka dni Pbucket41/156Start forum za kilka dni Empty_bar_bleue  (41/156)

Start forum za kilka dni Empty
PisanieTemat: Re: Start forum za kilka dni   Start forum za kilka dni Empty2014-10-21, 15:19

Reklamy do działu tworzę ja, na razie przeniosę twój temat. I proszę nie kopiuj rzeczy z tego forum. Nie są one własnością adminów, a różnych osób które mógłby się obrazić. Więc proszę nie naruszaj praw autorskich, bo komuś może się to nie spodobać.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Start forum za kilka dni Pbucket496/510Start forum za kilka dni Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Start forum za kilka dni Pbucket6424/6942Start forum za kilka dni Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Start forum za kilka dni Empty
PisanieTemat: Re: Start forum za kilka dni   Start forum za kilka dni Empty2014-10-22, 10:16

Suzume Kurayami napisał:
Mamy większy świat, nie ograniczający się tylko do Karakura Town. Mamy też Berlin, Paryż, Londyn, Trójmiasto, Warszawę i nawet Nowy York :)

A i tak 90% populacji będzie siedziało w Japonii. Coś mi tak doświadczenie podpowiada...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Start forum za kilka dni Empty
PisanieTemat: Re: Start forum za kilka dni   Start forum za kilka dni Empty

Powrót do góry Go down
 
Start forum za kilka dni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka pomysłów odnośnie ujednolicenia froum!
» Pierwszoroczni na start! [zakończony]
» Przegląd forum
» Forum NIE padło...
» Forum Stance

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje