Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kwatery oficerskie

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Kwatery oficerskie - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-04-19, 10:43

Ze znalezieniem Hachiro nie miał problemu, gdyż na stołówce świętowano awans powszechnie lubianego shinigami. Sporo bogów śmierci wznosiło toasty za nowego oficera, w tym kilku wyżej postawionych bogów śmierci z samym kapitanem na czele. Hachiro wydawał się trochę onieśmielony zamieszaniem w centrum którego się znalazł. Wesoła gromada nalegała, aby Shihouin poświętował z nimi chociaż trochę najwyraźniej nie biorąc pod uwagę, że jako pokonany w konkursie mógł nie mieć na to ochotę. Kasumi nigdzie nie dojrzał.
Wejście do wewnętrznego świata skończyło się otrzymaniem od Kijo wykładu jakim to głupkiem jest. "Prędzej mnie by skręciło niżbym nazwała cię Shihouin-sama. Głupku! etc... etc...". Cóż, przynajmniej się do niego odzywała.
Po pobudce dnia następnego Natsuo od razu otrzymał przedsmak tego, jak ten dzień będzie wyglądać. Pomimo wczesnej pory panował gorąc, co miało przerodzić się w pełnowymiarowy upał gdy tylko słońce wzniesie się wyżej. Rzut oka na mapę, którą otrzymał, pozwalał stwierdzić, że nie będzie musiał co chwila na nią zerkać. Wystarczyło iść głównym traktem ćwiartki południowej i dopiero w trzynastym okręgu musiał odbić drogą na lewo.
Przy okazji opuszczania białego miasta Natsuo poznał strażnika bramy czerwonej doliny. Wielki, ciemnoskóry shinigami z dredami o grubości porządnej liny. Jak każdy ze strażników pochodził z rodu Kyojin, którzy swój wzrost zawdzięczali ponoć błogosławieństwu kami. To, albo eksperymentowi dwunastki, jak szeptali bardziej złośliwi.

https://bleach.forumpolish.com/t2192-poudniowa-dzielnica
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Kwatery oficerskie - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-04, 21:21

CZaras

Szczęśliwie, gdy zapukał do drzwi odpowiedział mu głos pani porucznik. Wszedł do środka i ujrzał swoją nową bezpośrednią przełożoną jak wkłada do ust jedną z kluseczek leżących na talerzu. Oprócz niego na biurku znajdował się pokaźny stos papierów. Najwyraźniej pani porucznik nie miała czasu, aby spożywać kolację z innymi w stołówce.
- Natsuo-san? Ty już z powrotem? Co się stało?
Była zaniepokojona jego widokiem.
Powrót do góry Go down
CZaras


Kwatery oficerskie - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket1044/1044Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket12865/12865Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-04, 21:44

- Dobry wieczór Pani Porucznik, przepraszam że niepokoje taką późną porą. - powiedział Natsuo kłaniając się przed kobietą, by okazać jej szacunek. Do tego widząc co robi pożyczył jej smacznego, by po tym przejść do odpowiedzenia na pytania... właściwie nie wiedział jak zacząć. Rzadko mu się zdarzało, że nie miał pojęcia jak się wysłowić, jak przeprowadzić rozmowę, ale teraz faktycznie z jego ust wydobyło się długie "eeeee", po którym dodał jeszcze przedłużone "cóóóóóóóóóóóóż". By w końcu westchnąć ciężko i dodać:
- Zdecydowałem, że najlepszym rozwiązaniem dla każdej ze stron będzie przerwanie szkolenia. - Powiedział. Po czym podrapał się po głowie i dodał - Przepraszam za śmiałość, ale pokornie proszę o niewymaganie ode mnie, abym wyjaśniał powody tej decyzji... przynajmniej nie teraz. - Rzekł z dość smutnym wyrazem twarzy nie zdając sobie sprawy, że po tej wyprawie przez gorące Rukongai musiał wyglądać dość żałośnie. Postanowił po tym pójść za ciosem co nieco obrzucając panią Chitose prośbami:
- Właściwie to przyszedłem nie tylko zaraportować wcześniejszy koniec szkolenia, ale także prosić o urlop. Może być bezpłatny, ważne żeby całkiem długi. - powiedział po czym spojrzał spode łba na kobietę zastanawiając się czy ta pójdzie mu na rękę i udzieli takowego wolnego.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Kwatery oficerskie - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 16:02

Urodziwa twarz pani porucznik zastygła w wyrazie przerażenia.
- Chyba... chyba nie posprzeczałeś się z Akiyamą-sama, jak z dyrektorem? Usiądź, usiądź.
Natsuo zostało zaoferowane krzesło po drugiej stronie biurka. W gabinecie porucznik było jasno w czym zasługę miała kula reiatsu unosząca się nad sufitem. Wśród shinigami był to popularny sposób załatwienia sobie oświetlenia. Taka kula potrafiła utrzymywać się nawet cały dzień w dodatku jej stworzenie zajmowało chwilę.
- Nie, muszę wiedzieć o co poszło. - Porucznik nie miała zamiaru odpuścić. - A już na pewno nie dam ci wolnego póki nie opowiesz czemu właściwie przerwałeś tak prestiżowe szkolenie.
Powrót do góry Go down
CZaras


Kwatery oficerskie - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket1044/1044Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket12865/12865Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 16:26

Natsuo pokiwał przecząco rękoma oraz głową energicznie odpowiadając na pytanie:
- Nie, nie, nie, nic z tych rzeczy. - Minęło już prawie pięć lat od tamtych wydarzeń, a to nadal się za nim ciągnęło... chyba, jednak nie mógł się o to gniewać na panią porucznik. Przynajmniej nie sądził, gdy przychodził do piątki zdawał sobie sprawę, że tamto wydarzenie będzie kłaść się cieniem na jego biografii, że będzie mógł mieć co nieco opinię furiata. Wyglądało na to, że nie minęło wystarczająco dużo czasu, aby mógł przekonać oddział, że to nie jest prawda. Może jego praca związana z konkursem na oficera co nieco obudziła te wspomnienia u zarządzających oddziałem, w końcu w niej dość mocno skrytykował za równo dyrektora jak i Zoriego. Wyglądało na to, że będzie musiał opowiedzieć pani oficer o tym co zaszło, więc westchnął i usiadł.
- Zatem dobrze... opowiem. - powiedział zasmuconym tonem. Nie za bardzo wiedział od czego zacząć, więc na chwile zapadła cisza, po której znowu ciężko westchnął. Wolną dłoń, którą nie przytrzymywał miecza zacisnął na swoim kolanie wpijając wzrok w swoje uda i z nietęgą miną zaczął opowieść o swej klęsce:
- Musi Pani wiedzieć, że już wcześniej miałem wątpliwości... czy się nadaję. Przed tym szkoleniem rozmawiałem z Himawari-sama z prośbą o urlop, jednak gdy usłyszałem o tym szkoleniu postanowiłem dać sobie jeszcze jedną szansę... spróbować. Na szkoleniu okazało się, że dużym problemem są moje złe relacje z moją Zanpakutou. Za radą Akiyamy-sama zdecydowałem się rzucić jej wyzwanie, którym okazało się starcie z wyzwaniami, którym niegdyś nie podołałem i... cóż znowu zawiodłem. - Tu palce chłopaka zacisnęły się na udzie tak mocno, że na jego twarzy pojawił się grymas bólu, ale szlachcic kontynuował - Tak jak Akiyama-sama mówił, ten kto nie potrafi poradzić sobie z własnym Zanpakutou nie jest godzien tytułu Shinigami, a ja mam już dość... jestem zmęczony kolejnymi klęskami, wstydem spoglądania na twarze mi bliskich, którzy patrzą na mnie z politowaniem oraz zmartwieniem, mam dość nocy spędzonych w szpitalu, mam dość rozmyślania ile osób jeszcze by umarło gdyby w okolicy akurat nie znalazł się ktoś bardziej kompetentny... Zdecydowałem pogodzić się z tym, że jestem przegranym i ile bym się nie starał to się nie zmieni, to wyzwanie, które postawiła mi moja Zanpakutou mi to uświadomiło. Nie chce, by ludzie cierpieli przez moje klęski, cały oddział, rodzina, towarzysze broni, studenci, cywile, a także ja sam... Postanowiłem więcej nie walczyć. Potrzebuje wolnego, żeby sobie to wszystko ułożyć w głowie, jakoś sobie z tym wszystkim poradzić, znaleźć nową drogę życia... czy to w mundurze czy bez niego. Dlatego pokornie proszę o urlop. - zakończył kłaniając głowę przed kobietą.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Kwatery oficerskie - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 16:48

Gdy Natsuo skończył opowieść pani porucznik patrzyła na niego ze szczerym zdumieniem.
- O jakich porażkach mówisz, Natsuo-san? Konflikty z zanpakuto nigdy nie są łatwym orzechem do ugryzienia dla shinigami, ale koniec końców jesteście partnerami i prędzej czy później nawiążecie nić porozumienia. To prawda, że jak na członka naszej dywizji toczyłeś ciężkie walki nadzwyczaj często. Chyba po prostu przyciągasz do siebie kłopoty. - Uśmiechnęła się lekko. - Jesteś utalentowany i stawiasz sobie wysokie wymagania. To świetnie, ale nie możesz dać się im przygnieść. Jedna porażka to nie koniec świata. W konkursie na oficera byłeś najmniej doświadczony, a i tak nieźle sobie poradziłeś. Nasza dywizja wiąże z tobą wielkie nadzieje, więc nie przyjmuję twojej rezygnacji z samego siebie. Jeśli potrzebujesz odpoczynku, to dobrze. Mogę zaoferować ci maksymalnie dwa tygodnie, ale po nich wracasz do pracy. Akademia zgłosiła zapotrzebowanie na dodatkowego nauczyciela zanjutsu, a sensei Sekine osobiście poleciła cię na to stanowisko.
Powrót do góry Go down
CZaras


Kwatery oficerskie - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket1044/1044Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket12865/12865Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 17:17

Natsuo nie rozumiał jakim cudem pani Porucznik może tak bagatelizować jego porażki. Czyżby nie czytała raportów? Niee, to była mała szansa, więc raczej zwyczajnie się nad nim litowała chcąc dodać mu otuchy.
- Jedna? Nieźle? Z cały szacunkiem, ale proszę nie żartować. Po pierwszej porażce nawet nie myślałem o rezygnacji. Jednak po następnych klęskach, po kolejnych osobach, które zginęły lub zostały ciężko ranne z mojej winy, a do tego uświadomieniu mi, że mimo ciężkiej pracy przez ostatni rok, wciąż poniósłbym porażki i to nawet sromotniejsze niż kiedyś ja... ja po prostu nie mam siły. Proszę nie kazać mi stawać przed kolejnymi wyzwaniami, walkami, bo ja kolejnych porażek, kolejnego cierpienia swojego i bliskich nie zniosę, więc nie wiem co po tym ze mną będzie. Błagam Panią. - powiedział z desperacją wypisaną na twarzy. Na ostatnią uwagę uśmiechnął się smutno i stwierdził:
- Przepraszam za śmiałość, ale nie sądzę, aby osoba taka jak ja miała prawo pouczać kogokolwiek na temat walki. Nikt nie chce po każdej walce lądować w szpitalu, a ja ze wszystkich dróg miecza, osobiście znam dobrze tylko tą wiodącą przez pokoje medyków. - mówił to bez ochoty sprzeczania się z kobietą, ale z szczerym rozgoryczeniem zapisanym w jego słowach.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Kwatery oficerskie - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 17:47

- Natsuo-san. - Głos porucznik nabrał twardego tonu. - Jesteś shinigami, członkiem elitarnego ugrupowania wojowników, ale to nie znaczy, że nie będziesz spotykać wrogów znacznie potężniejszych od siebie. Na każdym kroku musimy borykać się z przeciwnościami i stając naprzeciw niektórym z nich za sukces uznamy sam fakt tego, że przeżyliśmy. Widzę, że dajesz się pożreć swojej ambicji. Kilka razy natknąłeś się na przeszkodę nie do pokonania i teraz w obawie przed porażką chcesz uniknąć nowych wyzwań. To ucieczka, Natsuo-san. Chcesz przez całe życie uciekać? Co powie na to twój ojciec? Nie, nie zmienię zdania i za dwa tygodnie zaczynasz nową pracę. Możesz myśleć o sobie różne rzeczy, ale ja biorę pod uwagę gołe fakty. Jeszcze w akademii zorganizowałeś grupę wsparcia dla uczniów, którzy dzięki temu poprawili swoje oceny i mają szansę ukończyć naukę z dobrymi wynikami. Już jako shinigami pomagałeś sensei Sekine, która chwaliła twoje podejście do studentów. Co prawda, twierdziła, że mógłbyś od czasu do czasu być bardziej ostry, ale i tak przeszedłeś w jej oczach test. Dwukrotnie też uczestniczyłeś w zajęciach terenowych, które, owszem, nie skończyły się po naszej myśli, ale również dałeś radę. Po pierwsze pokonałeś intruza, która mogła zagrażać studentom, a po drugie związałeś walką potężnego przeciwnika ratując w ten sposób swoich podopiecznych i kolegę z oddziału. Synek Kiby, mały Natsuo-chan, na pewno kiedyś ci podziękuje za ocalenie ojca. - Westchnęła. - Jeśli uważasz to wszystko za porażki, to jest tylko twoje prywatne, wypaczone odczucie. Zajrzyj do mnie rano to wypełnimy formalności związane z urlopem. A teraz jest coś jeszcze, Shihouin-san?
Powrót do góry Go down
CZaras


Kwatery oficerskie - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket1044/1044Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket12865/12865Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (12865/12865)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 18:21

- Z całym szacunkiem, ale gołe fakty są takie, że ten pokonany intruz potem mnie obezwładnił i tylko moje szczęście, że nie zamordował uczniów, prawda jest też taka, że to nie ja uradowałem Kiba-san, tylko on mnie, natomiast po chwili pan dyrektor uratował nas obu, więc jeśli były to sukcesy... to na pewno nie moje. Nie widzę nic wypaczonego w braku chełpienia się z zostania uśpionym przez pokonanego wroga, ani tym bardziej w niemocy obronienia siebie samego nie mówiąc już o studentach. Zresztą ten intruz, którego niby pokonałem, potem dokopał mnie w mojej próbie... mimo że podobno stałem się silniejszy. - Natsuo westchnął ciężko. Czemu pani porucznik nie miała dla niego litości? Czemu nie mogła dać mu pozwolić dokonać żywota wykonując rzeczy błahe i nic nieznaczące tak jak tego pragnął? Czemu nie mogła pozwolić mu odstawić miecz na dobre na półkę. Wstał z krzesła i powiedział dość oficjalnym tonem:
- Nie, to wszystko. Dziękuje za poświęcony mi czas. Czy mogę się oddalić? - zapytał na koniec. Jeśli odpowiedź była potwierdzająca to ukłonił się żegnając się przy tym i wyszedł zamykając za sobą drzwi. Nie za bardzo wiedział co ze sobą począć, ale maszerować nie zamierzał. Szedł dzisiaj już wystarczająco długo, więc był zmęczony. Postanowił udać się do pokoju w kwaterach szeregowców, w którym pomieszkiwał od czasu do czasu gdy akurat nie był poza Seireitei lub szpitalu. Tam postanowił ogarnąć swoje rzeczy i udać się do kąpieli, po tym spoceniu się oraz zakurzeniu podczas drogi gorąca kąpiel była tym co mogło mu przynieść ukojenie. Potem może dużo snu.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Kwatery oficerskie - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kwatery oficerskie - Page 3 Pbucket9000/9000Kwatery oficerskie - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty2018-06-05, 18:42

Natsuo dostał pozwolenie na odmeldowanie się. Niepyszny ruszył do swojej kwatery, a że większość kolegów i koleżanek musiało przebywać w oddziałowej stołówce to nie natknął się na nikogo kto chciałby nawiązać rozmowę. Wykorzystując okazję szybko się umył, po czym ukrył w pokoju.

https://bleach.forumpolish.com/t1947p120-kwatery-szeregowcow
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kwatery oficerskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery oficerskie   Kwatery oficerskie - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kwatery oficerskie
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kwatery szeregowców
» Biuro oficerskie
» Centrum oficerskie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 5-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje