Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Unikatowe umiejętności

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ekkusu


Unikatowe umiejętności Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Unikatowe umiejętności Pbucket60/60Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Unikatowe umiejętności Pbucket5112/5112Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Unikatowe umiejętności Empty
PisanieTemat: Unikatowe umiejętności   Unikatowe umiejętności Empty2018-01-09, 03:01

Znaczy wątpię, by ktokolwiek na forum osiągnął tego rodzaju mistrzostwo w czymkolwiek...

...wiadomo, że każda rasa ma w jakiś sposób zdolności które są unikatowe. Jednak w shounenach często pojawia się motyw "unikalnej techniki" bądź przynajmniej jakiegoś odłamu unikalnego, a przynajmniej bardzo rzadkiego gdy osiągnęła już jakiś poziom (Na przykład jakaś odmienna forma shunpo, jako najbardziej banalny przykład)

Dlatego chciałbym zasugerować (Prawdopodobnie na razie zupełnie martwą) możliwość, by po osiągnięciu względnego mistrzostwa w jakiejś dziedzinie postać mogła zacząć opracowywać swój własny odłam/umiejętność bazującą na niej. Oczywiście przy konsultacjach z MG/Adminem.

Taka luźna sugestia. Pomyślałem, że mogłoby to być ciekawe.
Powrót do góry Go down
CZaras


Unikatowe umiejętności Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Unikatowe umiejętności Pbucket1044/1044Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Unikatowe umiejętności Pbucket12339/12865Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (12339/12865)

Unikatowe umiejętności Empty
PisanieTemat: Re: Unikatowe umiejętności   Unikatowe umiejętności Empty2018-01-09, 11:03

Jak dla mnie to nie musi być takie trudne do osiągnięcia. Weźmy, choćby taką umiejętność od shinigamich związaną z ulubionym zaklęciem. Moim zdaniem powinna ona danemu maniakowi kidou pozwalać na kombinowanie z nim, ulepszanie go, zmienianie itd.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Unikatowe umiejętności Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Unikatowe umiejętności Pbucket9000/9000Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Unikatowe umiejętności Pbucket9000/9000Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Unikatowe umiejętności Empty
PisanieTemat: Re: Unikatowe umiejętności   Unikatowe umiejętności Empty2018-01-10, 16:41

To bardzo miłe, że myślisz o swoich wnukach, które przejmą kiedyś Twoją postać. Ja w każdym razie nie widzę przeciwskazań. Jak gracz wpadnie na taki pomysł i MG się zgodzi, to ok.

CZaras ulubione kido jak najbardziej daje takie możliwości ;p
Powrót do góry Go down
Ajax


Unikatowe umiejętności Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Unikatowe umiejętności Pbucket0/0Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Unikatowe umiejętności Pbucket0/0Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (0/0)

Unikatowe umiejętności Empty
PisanieTemat: Re: Unikatowe umiejętności   Unikatowe umiejętności Empty2018-01-11, 19:04

Jeśli mogę się tu wypowiedzieć, chciałbym to teraz uczynić:

W zasadzie Bleach to wciąż świat anime. W takich światach "własną techniką" nazywano wymyśloną przez siebie sekwencję ruchów bronią, dajmy na to Kimmimaro z pierwszego sezonu Naruto - tworząc sobie ten kościany sztylet robił szybką sekwencję ataków, którą nazywał Tsubaki no Mai (chyba Kameliowy Taniec, z tego co pamiętam). Ten motyw unikalnej techniki nie koniecznie musi być trudny do osiągnięcia. Dusza, która posiada zdolność do manipulowania ogniem, mogłaby stworzyć technikę, którą na przykład długo kumuluje w postać ogromnej kuli ognia, którą rzuca. Oczywiście wraz z motywem unikalnej techniki, musi też pojawić się motyw koncepcji i trenowania techniki. Bo to nie mogłoby być tak, że postać pomyśli ,,O! Zrobię superpotężną technikę, którą teraz wymyśliłem!", po czym jej używa.

To tyle, jeśli chodzi o moje zdanie.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Venator


Unikatowe umiejętności Admin10
Venator


Mistrz Gry : Watanabe-san

Karta Postaci
Punkty Życia:
Unikatowe umiejętności Pbucket160/160Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (160/160)
Punkty Reiatsu:
Unikatowe umiejętności Pbucket304/320Unikatowe umiejętności Empty_bar_bleue  (304/320)

Unikatowe umiejętności Empty
PisanieTemat: Re: Unikatowe umiejętności   Unikatowe umiejętności Empty2018-01-12, 19:27

Podpisuję się pod powyższym.
Od siebie dodam, że wszyscy shinigami uczą się wspólnego stylu walki, lecz sposób walki indywidualnego shinigami jest, cóż, indywidualny. Wzrost, waga, długość kończyn, giętkość takowych, etc. są tym co sprawia, że ludzie dobierają sobie takie i takie techniki. Ot, mają do tego predyspozycje fizyczne. Oczywiście nie wpadliby na to, gdyby o tym nie pomyśleli, bądź byliby utalentowani w danej dziedzinie. Albo wynieśli to doświadczenia, że obejrzeli kogoś wykonującego jakąś technikę oraz stwierdzili: chcę się tego nauczyć.

Coś jak Naruto tworzący własne wersje Rasengana, wynikające z tego, że nie potrafił wykonać poprawnie oryginalnej techniki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Unikatowe umiejętności Empty
PisanieTemat: Re: Unikatowe umiejętności   Unikatowe umiejętności Empty

Powrót do góry Go down
 
Unikatowe umiejętności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycje Umiejętności
» Umiejętności (stare)
» [DYSKUSJA] Umiejętności
» Koncepcja umiejętności
» Umiejętności - bojowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Propozycje i Pytania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje