Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Polana

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Polana   Polana Empty2008-12-04, 13:47

Niewielka polana z kilkoma drzewami świetne miejsce do ćwiczeń , jak i odpoczynku
[sorry zbytnio poczułem się MG jak się nie podoba to pozwalam zmienić i dowlonie modyfikować]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2008-12-04, 13:51

Przybiegłem na polanę usiadłem w japoński klęku i zacząłem medytować przez 0,5h po czym biegałem do moment aż nie padłem po treningu położyłem się na ziemi i przespałem się godzinę i powtarzałem te ćwiczenia do 20. Następnie wróciłem do domu.
(po odpisie Mai [z/t])
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2008-12-05, 12:40

Ćwiczyłeś i ćwiczyłeś i po kilku godzinach byłeś już wykończony i śmierdzący od potu. Wtedy postanowiłeś wrócić do domu jednak w pewnym momencie poczułeś ogromna moc która przydusiła cię do ziemi i utrudniała ci oddychania wiedziałeś że to jest Reiatsu jednak z taką mocą się jeszcze nie spotkałeś. Na szczęście po chwili wszystko ustało a ty złapałeś oddech i mogłeś iść dalej
_________
sorry że tak długo ale horra jestem Very Happy:D w poniedziałek już będzie normalnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 14:48

Gdy przeskoczyłam przez gargante od razu ucieszyłam się na widok nieba może i denerwowało one trochę moje oczy ale lubiłam być na ziemi mimo to chciałam coś pożreć więc od razu zaczęłam szukać większego źródła reiatsu by się najeść i po za tym znaleźć tego chłopaka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 15:11

Nie musiałaś dużo czasu czekać. Na polance dzieci miały wycieczkę szkolną, i czułaś od ich wychowawczyni dość silne reiatsu. Silne na tyle, by wzmóc Twój głód. Kiedy zastanawiałaś się co zrobić, poczułaś falę o wiele silniejszej energii, dobywającej się z lasu i co ważniejsze - zbliżającej się. Przypatrzyłaś się chwilę - był to mężczyzna, brudny i obdarty, idący powoli w stronę dzieci, z pistoletem w ręku. Nie zauważył Cię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 15:15

Nie nie mogę zjeść nie winnej osoby powtarzałam w głowię po czym po chwili zobaczyłam tego mężczyznę o wysokim reiatsu i do tego z bronią. Widziałam że to się dobrze nie skończy dla dzieci więc szybko ruszyłam w jego stronę i chciałam na niego skoczyć tak aby przycisnąć go do ziemi Czy to ta osobą którą mam przemienić zastanawiałam się biegnąc
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 15:17

Mężczyzna uśmiechnął się obłąkańczo i wycelował. Nacisnął na spust.
Huk wystrzału przeszył powietrze, jedno dziecko padło na ziemię brocząc krwią. Mężczyzna spojrzał na Ciebie z uśmiechem i wycelował, kiedy wciąż biegłaś w jego stronę. Poczułaś, że reiatsu mężczyzny zaczyna się koncentrować na pistolecie. Nie jest dobrze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 15:35

Gdy usłyszałam wystrzał i zobaczyłam jak dziecko pada na ziemie przypomniały mi się lata gdy byłam jeszcze człowiekiem i wiedziałam że właśnie pozbawił on kogoś najdroższego skarbu jakim jest dziecko. Wtedy też prymitywne instynkty wzięły górę i zdenerwowana krzyknęłam do niego Kim ty do cholery jesteś po czym biegnąć ciągle na niego obserwowałam pistolet by zdarzyć uciec przed ewentualnym strzałem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 15:52

Mężczyzna nic nie powiedział, dzieci zaczęły uciekać, wraz z wychowawczynią. Morderca wystrzelił, a pocisk który winien być jedynie kulą zamienił się w coś na kształt smoka, utkanego z reiatsu. Odskoczyłaś błyskawicznie i zobaczyłaś kątem oka jak obok Ciebie eksplodowała ziemia. Mężczyzna uśmiechnął się tylko i wyszeptał
-Jesteś tylko wizją, psychodelicznym obrazem, wykreowanym przez mój umysł. Zabiję Cię, jak zabijam tamte potwory. Zabiję was wszystkich. - po czym zaczął ponownie strzelać. Jeden pocisk musnął Twoją łapę, przypiekając ją. Bolało, cholera, bardzo bolało!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 15:57

To jest jakiś świr powiedziałam do siebie starając się unikać jego ataków ciągle biegnąc w jego stronę. Gdy dostała w łapę jeszcze bardziej się zdenerwowałam i rzuciłam się na niego z jak największym impetem aby podczas lotu nie mógł mnie trafić. Jeżeli udaje mi się na niego wskoczył pazurami rozszarpuje mu prawe ramię by nie mógł już strzelać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 16:16

Wskoczyłaś na mężczyznę, ten krzyknął z bólu, gdy Twoje pazury szarpnęły jego ramię. Czułaś słodki zapach reiatsu, jego twarz była tuż przy Tobie, mogłaś go pożreć, ugryźć i zatopić kły w jego energii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 16:31

Gdy tak na nim stałam uśmiechnęłam po czym spojrzałam mu głęboko w oczy mówiąc za swoje wszystkie grzechy zostaniesz zabity po tych słowach postanowiłam że jeszcze trochę wytrzymam i poczekam na jego reakcje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 17:06

TO TY ZGINIESZ, POTWORZE - krzyknął mężczyzna przystawiając Ci do maski nie wiadomo skąd dobyty pistolet. Oblał Cię zimny pot, kiedy czułaś skumulowane reiatsu tuż przed sobą. Wtem zobaczyłęś tylko biały błysk przed sobą i rękę człowieka opadającą na ziemię. to Shien stał obok z zakrwawionym zanpakutou.
Głupia - powiedział arrancar - Wykonaj swoje zadanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 17:15

Nie odezwałam się tylko zrobiłam co miałam zrobić po czym spojrzałam na Shiena i zapytałam czemu tego sam nie zrobiłeś po tych słowach zaczęłam zastanawiać się nad tym że mogłam zniknąć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 17:19

Shien z zadowoleniem obserwował jak pożerałaś człowieka. Kiedy tamten wił się w agonii bólu i cierpienia, związanej z przemianą.
-To był Twój pierwszy i jedyny błąd. Gdybym nie dostał rozkazu już byś była martwa. I to dosłownie. Nie wróciłabyś jako plus na Ziemię, ani nie udała do Rukongaiu. Cała Twoja egzystencja zostałaby w jednym momencie wymazana. - powiedział poważnie, chowając miecz. Złapał będącego w środku przemiany człowieka i przeszedł przez gargantę. Zostałaś sama, bardzo głodno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 17:30

O co mu chodzi pomyślałam po czym zaczęłam biec przed siebie szukając kogoś z apetycznym reiatsu cicho powtarzając sobie jeść, jeść. Po kilku minutach poczułam energie która była nie daleko, ucieszyło mnie to bo wiedziałam że mogę spotkać jakiegoś shinigami a to by się dla mnie źle skończyło. Od razu ruszyłam w stronę jedzenia nie zważając na to co działo się wokół mnie i to by mnie kosztowało życie bo jakiś hollow polował jednak nie na ludzi tylko na swój gatunek. Rzucił się on na mnie i z ogromnym impetem uderzyłam w ziemie. Wstałam jak najszybciej się dało jednak przez uderzenie lekko mi się zakręciło w głowię i otrzymałam kolejny cios ale po nim się szybko otrząsnęłam i zaczęłam biec w stronę obiadu aby zjeść i szybko uciec. Miałam szczęście bo był wolniejszy niż ja więc uciekłam i mogłam spokojnie skonsumować potężnego mężczyznę. PO tym szybko wróciłam do domu aby nie złapali mnie shinigami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-01-20, 17:52

Przeskoczyłeś gargantę i znowu znalazłaś się w przyjemnie czarnej nocy Hueco Mundo. (HM->Zachodnia Pustynia)

Zjedzenie Hollowa dało Ci premię +2 do każdej statystyki na okres jednego tygodnia.

Zwiększone Statystyki
-Reiatsu +1
-Szybkość +2
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-07-29, 23:21

Korin

<to są już stare tematy, Mai już nie gra tu>

Było słonecznie, stałeś sam na polanie z zapieczętowaną księgą - nie dało się jej otworzyć, miała klamrę jaką nieraz dało się spotkać w różnych pamiętnikach. Rozejrzałeś się i nikogo nie spotkałeś. Czułeś się strasznie zmęczony, widocznie Garganta którą zrobiłeś nie była idealna.

<-80 reiatsu>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-07-30, 10:22

-Dzięki...-Mruknął do księgi-Jak tak się chwilę zastanowić, to nie jesteś taka zła, wiesz?

Przede wszystkim odruchowo już począł maskować swe reiatsu. Następnie pogmerał przy swej prowizorycznej, stworzonej w spelunce El Diablo szarfie i wydobył z niej ostatnią już pigułkę duchowej energii. Powoli zgniótł jej gładką skorupkę w paszczy zastanawiając się nad kolejnym posunięciem. Było ono nadzwyczaj proste i wyjątkowo jak na Korina łopatologiczne. W końcu jeśli każda pigułka dawała mu spory zapas mocy, to co mogło mu przeszkodzić w kolejnej próbie otworzenia przejścia między światami? Ponownie wyobraził sobie przycisk, wielki i lśniący twardą czerwoną powierzchnią. Następnie przed guzikiem pojawił się spory paluch, który de facto wykonany został z jego reiatsu, a który miał za zadanie przycisnąć ów wihajster celem rozwarcia przejścia do Hueco Mundo. Korin sporo koncentracji włożył w to, by za ów przyciskiem jego wyobraźnia stworzyła widok twierdzy Las Noches majestatycznie górującej wśród białych piasków chłodnej pustyni demonów. Adjuchas miał w końcu przy sobie przedmiot dość sporej dla niego wagi i wolał uniknąć niebezpiecznej i przesiąkniętej zapewne niepewnymi sytuacjami podróży.

PS. Odpiszę sobie to reiatsu, w końcu kolejna próba też nie będzie darmowa, nieprawdaż?^^ Mogę dopisać sobie umiejętność tworzenia garganty do karty postaci?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty2009-07-30, 12:28

Wszystko szło jak z płatka, udało ci się otworzyć Gargantę, tym razem straciłeś przy tym nieznaczną ilość mocy. Postawiłeś krok do przodu i pożegnałeś się z światem żywych.

Stanąłeś przed samą twierdzą Las Noches, kilkaset metrów zobaczyłeś po prostu drzwi. Poszedłeś tam i na miejscu stał Arrancar przypominający nieco skrzata:
- za mną, czekają na Ciebie.

Nie mając za bardzo innej opcji poszedłeś za nim.

Piszemy w: https://bleach.forumpolish.com/las-noches-f7/sala-lorda-h-t707.htm#24665

<odpisujesz sobie - 40 tym razem, nie 80. Dopisujesz sobie też umiejętność>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polana Empty
PisanieTemat: Re: Polana   Polana Empty

Powrót do góry Go down
 
Polana
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polana
» Polana za Rukongai

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Pozostałe Tereny :: Pustkowia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje