Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Las Menosów

Go down 
+2
Benorn
Roten Yaiba
6 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-04, 20:01

Uśmiecham się szyderczo i przypatruje jego wyglądowi cielesnemu
Nie bierz tego do siebie taka kolej rzeczy !
Powiedziałem po czym szybkim ruchem kończę jego żywot smacznym gryzem
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-04, 20:38

Pożarłeś jego ciało, smakowało inaczej niż ciało zwykłego Hollowa, było niesmaczne, jakby zepsute. Pożarłeś go całego, lecz nic się nie stało. Zostałeś sam, ledwo żywy na środku potężnej jaskini.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-05, 06:47

Poszedłem wolnym krokiem przez korytarz gdy zobaczyłem sephie skinełem głową na znak że wykonałem misje i wykładam się na ziemi ...
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-05, 14:56

Wyszedłeś na zewnątrz, Adjuchasa, ani Arancara nigdzie nie było. Tylne nogi podłamały się pod tobą. Wtem usłyszałeś jakiś hałas, jakiś ogromny huk. Podniosłeś głowę i spojrzałeś w tamtym kierunku.

Niedaleko Ciebie odbywała się najprawdziwsza bitwa. Setki Hollow'ów walczyły ze sobą, a między nimi Sephiente górujący niczym mordercza chmura, nurkował co jakiś czas i wzbijał w powietrze tumany pustych, którzy opadali na ziemię z trzaskiem, na środku bitwy królował Arancar.

Sephiente przeleciał obok Ciebie i wrzasnął
-NA CO CZEKASZ!! TO JESZCZE NIE KONIEC!!- zaczął wracać na pole walki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-05, 16:28

Oblizałem rany i ruszyłem do akcji skardam się i wypatruje pola walki co tam się dzieje
Co się stało??
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-05, 17:16

Sephiente wrócił już na pole walki gdzie siał największe zniszczenia. Liczne armie pustych napierały na siebie. Nie miałeś pojęcia kto jest z kim, wyglądało to zupełnie jakby każdy walczył z każdym, jedyną widoczną parą był Sephiente i Arancar.

Znalazłeś się niedaleko walczących, Ci nie zwracali na ciebie uwagi, zbytnio pochłonęła ich walka między sobą. Poczułeś emanujące zewsząd reiatsu, jego ilość była przytłaczająca. Określiłeś, że to reiatsu tak naprawdę jest sumą wszystkich walczących.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-05, 20:48

Sephie mógłbyś użyć cero powinno ich wystraszyć! powiedziałem
wypatrując mała wymagająca ofiarę
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-05, 21:34

Adjuchas nie słyszał Cie, znajdował się wysoko ponad wszystkimi, a panujące odgłosy bitwy niosły się wiele kilometrów dalej. Bitwa wrzała w najlepsze. Arancar zaczynał się wycofywać, widać nawet tak potężna istota nie dawała rady pod naporem takich ilości pustych, a może najzwyczajniej się znudził.

Jeden z Pustych pożarł właśnie swojego pobratymca, był dosyć ciężko ranny, a gotował się do ataku na kolejnego pustego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-06, 05:12

Czekam w momencie gdy się mnie nie spopdziewa wale piochą pod żebra po czym strzał w maskę i gryzę ją
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-06, 20:12

Ruszyłeś z impetem w kierunku jednego z pustych. Potworny ból przeszywał twe ciało, a mięśnie powoli odmawiały posłuszeństwa. Gdzieś nad tobą przeleciał Sephiente, co dodało Ci nieco otuchy.

Rzuciłeś się w kierunku pustego, lecz zdążył się uchylić, chciał Cię powalić, lecz i ty odskoczyłeś. Nastąpiła między wami wymiana ciosów, wszystkie były niecelne.

Sephiente oraz Arancar stali gdzieś w oddali spoglądając na całą tą bitwę
-To już prawda?- spytał Sephiente
-Chyba tak, jakoś nigdy mnie to nie interesowało- prcyhnął Shien jak zawsze z pogardą
-Oto powstaje nowy Gilian, nowy członek prawdziwego społeczeństwa potężnych pustych- Adjuchas wypowiedział te słowa z wielką godnością.
-Pieprzysz jak zawsze, lepiej patrz- zarechotał Arancar.

Wasza walka została przerwana, wszyscy jak jeden mąż poczuliście jak wasze ciała zostają sparaliżowane. Unieśliście się jakimś cudem w powietrze, po czym zaczęliście krążyć wokół jakiegoś epicentrum, które znajdowało się między wami. Nie wiedziałeś co się dzieje, czułeś jak jakaś część Ciebie umiera, a inna rodzi. To chyba było to co nazywano ewolucją Hollow'ów, czułeś podniecenie a jednocześnie strach. Tak... właśnie teraz to nastało.

(napisz co robiłeś przez 1 rok jako Gilian i dodaj sobie do wieku 1 rok)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-06, 21:09

][*]
Powstał potężny gilian inny od wszystkich jego moc żaden inny gilian nie mógł się z nim równać...Stał się postrachem pustych.
Zaciekle i bezlitośnie zabijał swoje ofiary . Jedynego adjuchasa jakiego się słuchał to Sephiente ,przyjmował rozkazy o masowych mordach . Jak na giliana nie był aż taki ułomny, cały rok wykonywał zadania zlecone przez adjuchasa. W przerwach trenował strzelanie z cero błyskawiczne rozwijał się. Wzbudził podziw nawet u arrancar'a teraz właśnie skończył misje zdaje raport sephie....[/list]
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-06, 21:46

Minął rok twej egzystencji jako Gilian. Wszędzie było głośno o kolejnym menosie, który ma swoją odrębną osobowość i może zajść dalej. Shien wielokrotnie pilnował Cię, abyś "nie zrobił sobie krzywdy". Sephiente został twym przewodnikiem. A ty?, jadłeś i rosłeś w siłę, powoli robiło się o tobie dosyć głośno.

Nastał ten dzień. Wielu Adjuchasów, a także kilku Arancarów zebrało się przed jaskinią Sephienta. Postawiono Cię na ogromnym skalnym postumencie i przykuto do niego czarnymi niczym noc łańcuchami. Od samego rana czułeś się dziwnie, jakby coś się wewnątrz Ciebie gotowało.
-Nie martw się, po prostu nie chcemy, abyś pozabijał niepotrzebnie kogoś, albo, żebyśmy my nie musieli zabić Ciebie.- szepnął Sephiente ku tobie, gdy zapinano Cię w łańcuchy.

Minęło parę chwil, a ty poczułeś rozrywający ból w klatce piersiowej. Twe ciało rozbłysło białym blaskiem. Świat zaczął się kurczyć, a z tłumów dobywały się odgłosy zachwytu. Stało się, w końcu Ci się udało. Ewoluowałeś w Adjuchasa. Ponownie zamieniłeś się w ogromnego kota, przypominałeś panterę o białej sierści, twoja maska obejmowała całą głowę, lecz kolor twej sierści nie pozwalał zdefiniować osobom postronnym gdzie tak naprawdę jest jej koniec.
-Powstań... Kei Lingu- Zakrzyknął Shien.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-06, 21:51

Wstałem dumnie rozstawiając łapy patrzyłem arrancarow'i prosto w oczy dumnym głosem powiedziałem
stało się! po czym przeleciałem wszystkich zebranych wzrokiem po czym luźniejszym głosem powiedziałem
dziękuje za przybycie
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-06, 21:59

Pomiędzy zebranymi podniosła się wrzawa. Wszyscy klaskali i śmiali się.
-Zdejmijcie mu łańcuchy- powiedział Sephiente i wylądował obok Ciebie. Gdy byłeś Gilianem mogłeś patrzeć mu na równi, lecz teraz jego potężne ciało górowało nad tobą. Spojrzeliście na siebie
-A więc stałeś się tym kim chciałeś... jakie to uczucie? i co zamierasz teraz zrobić?- zapytał Ciebie.
Łańcuchy opadły, a ty byłeś wolny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-07, 16:30

Dzięki
powiedziałem hollowo'm którzy rozpieli moje łańcuchy
Narazie się nie martwmy o to powiedział z zadowoleniem
Gdy wszyscy się rozeszli poprosiłem arrancar'a i sephie aby zostali
gdy już tylko my zostaliśmy powiedziałem z powagą
muszę się spotkać z lordem h w sprawie mojej ewentualnej ewolucji w arrancar'a powiedział z powagą na twarzy ...
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-07, 16:49

Shien zaśmiał się, a jego głos rozszedł się echem po dużej części lasu
-Przykro mi młody... ale to nie tak. To on stwierdzi czy jesteś godzien się z nim spotkać.- patrzył w twoim kierunku jak na małe dziecko
-Wy puści jesteście tacy sami, każdy uważa się za wyjątkowego...- nachylił się nad tobą- najpierw pokaż, że jesteś godzien, potem się pomyśli- wyprostował się i spojrzał na Sephiente
-Zbieram się, wystarczająco długo siedziałem w tym miejscu- widziałeś jak skierował swoje kroki w kierunku lasu i zniknął tam po jakimś czasie

-Nie przejmuj się zbytnio nim, on tak zawsze mówi- powiedział do Ciebie Sephiente, gdy zostaliście sami
-Zostanie Arancarem to nie taka prosta sprawa, trzeba być naprawdę silnym... ewentualnie trzeba mieć plecy u jakiegoś Arancara...- spojrzał w miejscu gdzie zniknął Shien
-Na niego nie masz co liczyć, on nie pomoże nikomu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-07, 21:24

Wiem zadufany gbur
Sephie powiedz mi jaki jest sposób żeby lord h o mnie usłyszał??
Gdy to powiedział wyprostował się i czekał na odpowiedź
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-07, 21:35

-Hmmm, uczyń coś wielkiego, zabij potężnego Shinigami, jakiś podstępy plan, który coś zmieni... ewentualnie zrób to tak jak robili niektórzy Adjuchasi...- ostatnie słowa wypowiedział z pogardą - Stań przed Las Noches, zrób rozróbę i emanuj ze swego ciała taką ilością reiatsu, że później będziesz je odzyskiwał przez miesiąc- prychnął ponownie.
Zrobił kilka kroków, tłumy już dawno zniknęły
-Zresztą, to dopiero twoje początki jako Adjuchas... trzeba Cię jeszcze wiele nauczyć- spojrzał na Ciebie, wydawało Ci się, że jego zęby ułożyły się w lekki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-08, 13:13

Jestem gotowy na trening! powiedział z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-08, 15:27

-To dobrze... myślę, że będziemy mogli niedługo zacząć, ale to dopiero na zewnątrz...- rozłożył swe skrzydła
-Wskakuj... lecimy na pustynie, mam tam pewną kryjówkę, myślę, że przyda nam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-08, 21:43

Wskakuję delikatnie na sephie
adjuchas energiczne wzniósł się w lot w czasie gdy lecieliśmy
chciałbym się nauczyć rozkazywać gilianom
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Las Menosów - Page 11 Pbucket0/0Las Menosów - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-05-09, 11:17

-Hahahaha... to później, to później- słyszałeś w jego głosie nutkę rozbawienia
-Na początek nauczę Cię jednego z naszych atutów... Cero- Przebiliście się z łoskotem przez sufit lasu
-Nie chce marnować niepotrzebnego czasu- mruknął Sephiente

Dolecieliście do odległych części pustyni w Hueco Mundo. Adjuchas zapikował w dół i wyhamował przed samym lądowaniem. Złożył swe skrzydła i chrząknął
-Możesz już zejść... to tutaj- przed wami rozpościerała się ogromna skała, miała kilkaset metrów wysokości, niemalże pionowe ściany, u jej podnóża znalazłeś zasypaną jaskinię
-Myślę, że niedługo zaczniemy...

pisz w Hueco Mundo-> pustkowia-> Pustynia najdalej od Las Noches
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-20, 23:17

Korin miał pewien plan. Pomagając sobie długim szponem wdrapał się na jedno z dziwacznych drzew tworzących Las Menosów tak aby pień osłaniał go przed wzrokiem walczących. Wiedział dobrze, jak wielkie echo musi się nieść między takimi pniami i miał zamiar to wykorzystać. Przysiadł na jednej z gałęzi, zwinął dłonie w prowizoryczny "wzmacniacz" po czym wrzasnął:

-Stac! Dlaczego zabijacie się nawzajem?! Czy żaden z Was, Puści nie chce stać się potężnym adjuchas miast ciągle im służyć? A może planujecie już zawsze robić im za podnóżki?! Dlaczego nie utworzycie menosa? Czyżbyście bali się, iż wasze umysły są za słabe by to przetrwać?!

Echo powinno sprawić, iż zlokalizowanie wołającego stanie się niełatwym zadaniem a panująca tam wieczna ciemność i umiejętność maskowania reiatsu Korina tylko zmniejszały szanse, że da się odnaleźć. W razie czego mógł zawsze udawać, iż przerażony wrzaskiem nawołującym do tak odważnego czynu schował się na drzewie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 15:53

Puści jakby znieruchomieli na moment, natomiast Adjuchasy zaczęły krzyczeć:

- Kto śmie tak mówić, pokaż się!

- To pewnie twoja sprawa
- odpowiedział jeden do drugiego - nie pozwolę ci się pozbawić armii!

I znów rzucili się na siebie, natomiast Puści jakby w transie zaczęli się atakować i zjadać, niczym rój świetlików drobiny energii duchowej wypełniły wielką grotę i zaczęły się spajać, niewyraźny kształt zaczął się pojawiać i przypominać typowego Gilliana, lecz nie miał jeszcze rysów, ciągle stanowił jedynie niezgrabną masę. Praktycznie wszystkie Hollowy się rozpadły, a Adjuchasy walczyły między sobą w furii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 17:22

Korin przypomniał sobie radę istoty, która przedstawiła się jako Ed i czekał z ruszeniem aż do momentu gdy praktycznie wszelkie holowy zlały się już w jedno. Gdy to nastąpiło ruszył pędem wykorzystując całą energię duchową, jaka mu jeszcze została po ostatnich posiłkach. Nie myślał już o Adjuchasach ani o ukrywaniu się...liczył się czas i to, że MUSIAŁO MU SIĘ UDAĆ! Wszystkie te lata ukrywania się, wszystkie momenty, które uświadamiały mu, jak był słaby...cała żądza władzy nad wszystkimi tymi cząsteczkami duchowymi, nad całą tą mocą!

Yubi biegł wśród unoszących się ogników duchowej energii, które rzucały jasną poświatę na jego maskę. Biegł ku sile lub zatraceniu a myśl o odwrocie ani na chwilę nie zagościła w jego umyśle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 18:02

Wskoczyłeś prosto na bezkształtną masę. Zapadła ciemność...

W pewnym momencie obudziłeś się w jakimś dziwnym miejscu, jakbyś był nad chmurami, a pod sobą miałeś kamienną platformę, niebo dziwacznie falowało w kolorach czerni, mimo to wszystko dobrze widziałeś, co więcej zauważyłeś, że jesteś w swojej dawnej ludzkiej postaci! Z daleka widziałeś platformę która była na wysokim słupie, dało się do niej dojść tylko przeskakując ze słupa na słup, które wystawały z chmur.

Łatwo to nie wyglądało, ale wiele czasu nie miałeś. Usłyszałeś dźwięki, jakby jęki potępionych dusz. Odwróciłeś się i zobaczył z daleką pędzącą chmurę, z której jakby tworzyły się sylwetki różnych osób, im bardziej do przodu się posuwała tym wszystko nikło w niej. Przez skórę czułeś, że nie chcesz zobaczyć co się stanie jak dojdzie do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 20:10

OD początku wiedział, iż nie ma przed sobą łatwego zadania. Na szczęście zmiana ciała nie była w stanie odebrać mu jednego- analitycznego, spokojnego umysłu. Szybko zerknął na pierwszy słup starając się w ułamkach sekund ocenić odległość i potrzebną do skoku siłę. Z zaciętą, nie wyrażającą nic poza determinacją miną wykonał pierwszy skok...w razie gdyby jednak udało mu się nie zlecieć na łeb miał zamiar powtarzać tą operację tak szybko, jak tylko potrafił zachowując pewną ostrożność.

Nie mógł pozwolić by chmura potępieńców pochłonęła jego duszę! To on ma tu władać i zrobi wszystko by to osiągnąć!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 20:44

Udało ci się wskoczyć, co prawda nie wylądowałeś od razu na nogi i musiałeś się podciągać, ale udało ci się. Wykonywałeś kolejne skoki aż w końcu dostałeś się na miejsce przeznaczenia: kolista powierzchnia, a na środku jakby z podłogi wylewała się smuga białego światła. Podchodziłeś już pełen triumfu i tylko twoja wrodzona ostrożność uratowała cię przed lecącym prosto w twoją głowę kamieniem.

Odwróciłeś się i zobaczyłeś mężczyznę: gruby, pod 40tkę, ogólnie mało apetyczny. Zapewne tak jak ty jest hollowem i walczy o dominację:

- zabiję Cię, a gdy to zrobię ja tu będę rządzić!

Zaczął biec na Ciebie z zaciśniętymi pięściami, a jego oczy były pełne mordu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 20:56

Twarz Korina wykrzywił grymas wściekłości.

-No to dalej, zapraszam!-Nie podda się teraz...ten grubas nie będzie rządzi tym, co należy się jemu!

Korin wciąż dysponował wspomnieniami z czasów, gdy był człowiekiem i właśnie to miał zamiar wykorzystać. Jako syn rodziny lekarskiej a potem student medycyny znał się nieco na anatomii i wiedział o istnieniu pewnego słabego punktu ludzkiego ciała, o którym większość ludzi nie słyszała. Gdy grubas zbliżył się w swym pędzie na odległość wyciągniętego ramienia Yubi ugiął mocno kolana prostując przy tym prawą rękę. Otwartą dłonią chciał uderzyć w miejsce tuż nad kroczem przeciwnika...właśnie tam trzeba było uderzyć by uszkodzić kość łonową- bardzo delikatną i podatną na złamanie lecz zarazem zapewniającą równowagę. Uderzenie w nią niezawodnie powodowało utratę równowagi oraz upadek a na dokładkę wielkie problemy z późniejszym wstaniem na nogi*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty2009-06-21, 21:30

Uderzenie się udało, grubas padł na ziemię trzymając dłonie w miejscu uderzenia, kwilił z bólu i jedyne co w tobie wywołał to obrzydzenie:

- Czekaj, pozwól mi zachować świadomość, nie mogę tak skończyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las Menosów - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Las Menosów   Las Menosów - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las Menosów
Powrót do góry 
Strona 11 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Pustnia przed Lasem Menosów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Podziemia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje