Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Dark Angela

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 15:46

Podchodzę do niego, poczym dobijam go. Po zabiciu go, wysysam mu duszę (jeżeli nie jest w gigai, to poprostu ranię go do nieprzytomności, poczym zjadam).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 18:28

TO była walka 1 intelekt 1 psychika
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 18:31

Po zjedzeniu shinigami odrazu maskuje rei. *Nie chcę, aby trzeci brat mnie znalazl*- myślę. Powoli idę w stronę domu. Muszę zregenerować swoje siły, przed następnymi walkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 19:40

wyspaleś sie zregenerowałes siły ale nogą nie do końca sie wyleczyła miałeś szczęście ze niebylo złamania
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 21:08

Po obudzeniu zacząłem wylegiwać się w łóżku. Rana na nodze nie dawała mi spokoju. *Może lepiej, aby zobaczył ją specjalista?*- pomyślałem, z niechęcią wstając. Na dworze jak zwykle krzyczały dzieciaki. Nie włączając radyjka, zarzuciłem płaszcz na siebie. Wziąłem także smocze szpony i przyczepiłem je do pasa. *Pora iść do lekarza*- powiedziałem cicho do siebie, poczym wyruszyłem drogą do szpitala.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 21:16

LEKARZ MÓWIŁ ZE TO ZWYKLE STŁUCZENIE dał ci maśc czujesz coś w powietrzu coś sie bendzie działo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-13, 21:38

Wsmarowuję odrazu maść. *Mam nadzieję, że noga nie będzie mi zbytnio przeszkadzała*- myślę, poczym idę w stronę rei. Mam nadzieję, że się najem. Przydałoby mi się smakowite śniadanko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 07:26

czujesz ogromne poklady rei cos porusza sie do ciebie z wielka predkoscia ukrywanie rei juz nic neida wyczulo juz cie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 14:29

*No super. Znowu jakiś idiotyczny shinigami bądź inny posiłek. Poco oni się oszukują. I tak w końcu zostaną moim posiłkiem.*- myślę, przyglądając się mojej nodze. *Muszę znaleźć miejsce, które da mi przewagę*- pomyślałem, poczym zacząłem się rozglądać w poszukiwaniu jakiegoś magazynu lub innego wielkiego budynku. Maskuję rei. Dzięki temu wróg będzie wiedział, gdzie jestem ogólnie, a nie w danym miejscu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 15:10

Uciekłeś do magazynu widzisz wchodzocago "czlowieka" z dziura w miejscu gdzie powinno byc serce wiesz juz kto to jest "Araancar na jego plecach widzisz numer 398
Wylaz bounto jesli chcesz obejsc sie bez obrazen
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 16:13

Rozglądam się po magazynie. Chcę znaleźć każdą jego tajemnicę, aby wykorzystać ją w walce (prosiłbym w następnym poście o opis miejsca tzn. możliwe kryjówki, łańcuchy, haki, rzeczy mogące posłużyć jako broń). Po cichu zakładam także smocze szpony. Między skrzyniami, za którymi się chowam, jest szparka, przez którą zaglądam. Chcę ocenić siłę oraz słabe strony przeciwnika. Narazie nie odpowiadam. Muszę dokładnie poznać moje pole walki i przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 18:05

skrzynie można łatwo wywrócic niema żadnych haków ani maszyn jest to opuszczony magazyn co do przeciwnika jest on słabej postury wysoki jego siła ciosu i prędkość jest średnia to zdążyłeś zauważyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 19:13

Staram się obmyślić sensowny plan. Jako, że otoczenie nie dawało mi zbytniej przewagi nad przeciwnikiem, musiałem więc wykorzystać słabości wroga. Wstałem, poczym mocnym kopnięciem wywróciłem skrzynie na przeciwnika. Korzystając z tego, że prawdopodobnie będzie się przed nimi osłaniać rzuciłem się na niego. Biegłem pochylony na prawą stronę przeciwnika. Chciałem zaakcentować uderzenie na jego prawą stronę. Przed uderzeniem jednak raptownie skręciłem w lewo i błyskawicznie zaatakowałem nogi. Po ataku szybko wybiegłem z magazynu, poczym stanęłem zwrócony twarzą do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-14, 20:54

TRAFIŁEś słyszałeś jak arrancar syczy " koniec zabawy kret!" z pod nnóg wyleciał arrancar z wielkimi pazurami o średnicy 5m jest teraz dużo szybszy a jego mięśnie stały sie ogrome
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-15, 16:44

Podskoczyłem, poczym w powietrzu obruciłem się głową do dołu. Kiedy arrancar wyskoczył z dołu, skupiłem się i pozwoliłem, aby reiatsu krążyło po cały moim ciele. Zraz potym zacząłem skupiać je w jednym miejscu, w nogach. Pozwoliłem aby rei, zebrało się tam, poczym uwolniłem je. Miałem nadzieję, że pozwoli mi to na przynajmniej lekki odrzut. Kiedy widziałem coraz bliżej zblirzającego się wroga, pozwoliłem, aby odrzut lekko zmienił mój kierunek. Postawiłem wszystko na jedną kartę. Jeżeli mi się udało, to z boku blokuję jednym smoczym szponem jego szpony, poczym nogami chwytam się jego i błyskawicznie wymierzam ciosy w jego kierunku. Chcę go jak najbardziej zranić, a jeżeli się uda, to przeciąć mu nawet jego "pazurki". Jeżeli jednak nie udaoby mi się "odbić" za pomocą rei, to nieuchronnie czeka mnie śmierć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-15, 18:13

udało ci sie odbić atak ale siła odrzutu wywróciła cie LEŻYsz na ziemi widzisz stojącego arrancara który wymierza szponami w ciebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-15, 18:35

Czekam, az na mnie skoczy (chyba musi byc blisko mnie, aby mnie atakowac). Kiedy jest tuz nade mna turlam się w bok. Kiedy upada na ziemię podchaczam go, poczym szybko rzucam się na niego i zasypuję go gradem ataków (pamiętaj, że mam umiejętność Mistrz Walki Wręcz, więc przysługują mi ułatwienia xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-15, 20:05

przeturlalaes sie a arrancar mial pazury wbite w ziemie szybko zadales ciosy w reke kark a takze uderzyles go w lydke arrancar odskoczyl i syknol z bulu poczym zakopal sie w ziemie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-15, 20:47

*Przynajmniej jest ranny i mam pewną przewagę*- pomyślałem, poczym szybko rozejrzałem się naokoło. Nagle ruszyłem w stronę jednego z budynków i wskoczyłem na jego dach. *Tu nie powinien mnie złapać*- pomyślałem i zacząłem wpatrywać się w okolice miejsca zniknięcia arrancara.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-15, 22:31

niestety nie zdazyles gdy sie poruszyles arrancar wylecial ci z pod nog i jednym pazurem musnol twoja noge (ledwo wyleczona) rozcial ja mocno krwawi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 13:00

Syknęłem z bólu. Noga pulsowała mi bólem. Odskoczyłem lekko do jednego z mniejszych budynków, poczym jeśli to możliwe z moją nogą, postarałem się wskoczyć na dach. Odwróciłem się do arrancara i powiedziałem: Powiedz, po co tu przybywasz, a oszczędzę cię. Nie wyglądasz na kogoś, kto pochopnie atakuje innych. Myślę, że możemy się dogadać.. W moich słowach starałem idealnie dobrać tonację głosu, aby przekonać do rozmowy mojego wroga (używam umiejętność Retoryka).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 13:21

(b) nie dogadamy sie powiedział arrancar mam rozkaz zabrać cie do kapitana potrzebuje Bounto do badań (b) po czym wystrzelił z ziemi jeden wielki pazur
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 17:12

Próbuję odsunąć się w bok, na wszelki wypadek zasłaniam się także smoczymi szponami (jeżeli nie uniknę pazura). Chowam się szybko za pobliski budynek i staram się ustawić tak, aby wróg mnie nie widział. Wtedy własnie próbuję wejść na dach. Nie będzie mógł tam zaskoczyć mnie swoimi szponami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 17:33

Gdy sie schowales za budynek i wtrakcie skoku na dach wylecial arrancar z pazurami z przodu leci za toba na dach
jesli staniesz prosto na dach zginiesz przebity pazurem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 17:51

Po wejściu na dach, odrazu przykucam. Głowę trzymam nisko, tak aby nie trafił mnie w nią. Czekam na to co zrobi. Jeżeli będzie starał się wskoczyć na dach, to odbiję się szybko w jego stronę, próbując trafić go moimi szponami. Jeżeli jednak, będzie chciał wejść "subtelniej" wyślizgnę się z drugiej strony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 18:10

wbiles mu sie w brzuch arrancar odsskoczyl i stracil forme widac ze jest mocno wyciecczony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 20:53

Nie chciałem ryzykować pobiegnięcia na niego, więc korzystając z tego, że jest ogłuszony, wymykam się drugą stroną z dachu. Odrazu przylegam do ściany. Chcę urządzić na niego pułapkę. Czekamaby zeskoczył, albo zszedł z dachu. Jeśli to zrobi, z zaskoczenia zaatakuję go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-16, 21:27

arrancar powaznie oslabiony usiadl na dachu z rozwalonym brzuchem proboje zatamowac krew
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-17, 13:52

Kiedy nie doczekalem sie jego zejscia, zaczalem szukac go. Kiedy zobaczylem, ze siedzi na skraju dachu blyskawicznie rzucilem sie na niego. Chcialem, aby moje ciosy, ktore wymierzylem w niego, byly konczace.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty2009-01-17, 14:15

gdy zadałeś mu cios w szyję hollow runął na ziemię trafiłeś w rdzeń kręgowy widzisz ze HOLLOW żyje ale nie moze sie ruszać
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Dark Angela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Dark Angela
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dark Angel
» MATI DARK
» Dark Angel (Bounto)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje