Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Dark Angela

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-17, 14:22

Podchodzę do niego. Mocnymi ciosami trafiam go w obydwie nogi oraz dwie rece. *Powiedz wszystko co moze byc dla mnie przydatne, a twoja smierc bedzie szybka*- mowie do arracara, poczym patrzę się na niego i czekam, czy mi cos powie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-17, 14:29

arrancar jest sparaliżowany może jedynie poruszać głową "pieprz sie" widzisz jak hollow odgryza sobie język
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-17, 14:48

*Jak chcem*- mowie, poczym powoli zjadam go. Odgryzam każdą z kończyn, a dopiero później, kiedy ból będzie nie do zniesienia, zjadam go do konca. Po zjedzeniu go odrazu wyciszam moje rei. Nie chce, zeby ktos mnie znalazl rannego. Ide do szpitala. Musze cos zrobic z ta noga.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-17, 18:35

Miałeś szczęscie ze arrancar walczyl w pół na serio
+1 inteligencja
+1 zrecznosc
NIe mozesz porszuac noga wygląda to na cos poważnego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-17, 18:59

Używam mojej umiejętności medycyna, by sprawdzić co jest nie tak. Próbuję ją trochę podleczyć, usztywnić tak abym mógł iść. Moje rei jest ciągle zamaskowane, więc nie ma szans, że ktoś mnie znajdzie. Idę do szpitala. Mam nadzieję, że coś z nią zrobią, zszyją ją lub coś podobnego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-17, 21:31

Lekarz zszył noge i kazał się oszczędzać za kolejny miesiąc jesteś umówiony na zdjęcie szwóf
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 08:39

*Aż miesiąć!?*- pomyślałem. Cięcie musiało być dość głębokie, gdyż pamiętam, że po operacji szwy zdejmowało się po niecałym miesiącu. Mając ciągle wyciszone rei poszedłem do domu. Przydałb mi się teraz sen...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 08:57

wyspales sie 2 domy z tad czujesz duszyczke ktorej latwo monżna wyssac energie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 09:03

*Bylebym tylko ja ją wyczuł*- pomyślałem, poczym leniwie wstałem z łóżka. Nie spieszyłem się. Zrobiłem 2 serie brzuszków oraz pompek po 30, wziąłem zimny prysznic, poczym powoli ubrałem się. Noga ciągle mi przeszkadzała, jednak starałem się nie zwracać uwagi na ból. Wyszedłem z domu, starannie zamykając drzwi i ruszyłem w stronę duszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 09:43

Zobaczyleś dusze
to tyyyy tyyy z tego metra
dusza zaczeła uciekać jesteś w stanie łatwo ją dogonić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 09:45

Doganiam ją poczym zagradzam jej drogę. *Zatrzymaj się, a twoja "śmierć" będzie bezbolesna.*- mówię, poczym powoli zblirzam się i chwytam ofiarę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 10:50

trzymasz ją za szyje a ona próbuje się wyrwać nic jej to nieda płacze
błagam zostaw mnie!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 10:55

*Błaganie nic ci nie pomoże*- mówię, poczym zjadam ją. Staram się, aby to było szybko i bezboleśnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 18:37

zjadłes ale poczułeś przeszywający ból w nodze +1 szybkość (dzień)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 21:16

Otworzyłem moją apteczkę, którą zawsze noszę przy sobie (dzięki umiejętności medycyna). Wziąłem tabletkę przeciwbólową, poczym usiadłlem gdzieś na ławce i zacząłem zmieniać opatrunek. *Gdybym miał lalkę, wszystko potoczyłoby się inaczej* myślę. *Może znalazłbym coś o tworzeniu lalek w bibliotece?.* Sam byłem zdziwiony, dlaczego ta myśl nie wpadła mi wcześniej. Może nie było ogromnych szans na znalezienie czegoś, ale można spróbować. Po zmienieniu patrunku ruszyłem w stronę miejskiej biblioteki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 21:42

w bibliotece znalazłeś spis mitycznych potworów to jedyną książka która opisywała Bounto na stronie która opisywała Bounto czujesz ze tu jest jakiś szyfr kiśA
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 21:50

Staram dogłębniej przestudiować ten szyfr. Próbowałem odszyfrować wyraz przesuwając litery, szukając jakiś niedociągnięć w pozostałej częsci książki. Uparcie dąrzyłem do tego, aby odszyfrować wyraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-18, 22:06

NIC nie wymyśliłeś przez przypadek traciłeś książkę ktura otworzyła sie na 1 stronie zauważyłeś ze ostatni raz ta książkę wyporzyczono 60lat temu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-19, 09:11

Sprawdzam, czy nie ma danych osoby, która ją wypożyczyła. Mam nadzieję, że uda mi się z nią skontaktować. Na wszelki wypadek przeglądam tą książkę od deski do deski.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-19, 10:51

Pisze że był nim yaro nagashi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-19, 18:25

Podchodzę do bibliotekarki/karza i pytam się o adres Yaro.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty2009-01-20, 11:34

On odpowiada że ten czytelnik nie jest już w czytelnikiem ponieważ powininen dawno nie żyć a jego dom to stara ruina nikt tam nie mieszka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Dark Angela - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Dark Angela   Dom Dark Angela - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Dark Angela
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dark Angel
» MATI DARK
» Dark Angel (Bounto)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje