Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Szpital miejski

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Gość
Gość




Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2009-12-13, 22:29

Telefon nie odpowiada. Do tego nie masz wiele przy sobie pieniędzy - większość jest na koncie. Jedyne co zostaje to zapłacić za taksówkę albo skorzystać z komunikacji miejskiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2009-12-14, 16:09

Coś jest nie tak muszę to sprawdzić.Wsiadł w taksówkę pojechał spotkać się z starcem. Wyrzucili mnie czy co!?W drodze rozmyślał o stanie rzeczy.Przegrałem zostałem wydalony...Ale żadnej informacji nie zyskałem.Ba nawet dostałem urządzenie aby szybciej dojść do zdrowia...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2009-12-14, 21:36

Wsiadasz w taksówkę, ale nim zamawiasz adres przypominasz sobie, że to przecież starszy pan padł z rąk dziewczyny, jedyne miejsce jakie zostaje to pub, gdyż wcześniej Saito przestrzegał, że więcej na razie cię nie przyjmie. Mimo to nadal się zastanawiasz czy nie warto gdzieś jeszcze pojechać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2009-12-15, 17:48

Najlepiej zebrać informacje zanim przejdę za próg firmy.No cóż czas odwiedzić stare śmieci...Aby mieli choćby najmniejsze informacje ,o tym dlaczego nie mogę dodzwonić się do centrali

Poproszę pod pab el diablo!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2009-12-15, 18:30

Taksówkarz usłuchał i po 10 minutach stoisz już przed wejściem do baru, gdzie nikt poza barmanem nie było. Panuje tu jak zwykle charakterystyczny zaduch: https://bleach.forumpolish.com/centrum-f57/pub-el-diablo-t713-60.htm
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-21, 15:51

~Aaron Williams 01~

Drużyna Vi bezpiecznie dostarczyła Aarona do budynku szpitala. Wysadzili go przy tylnym wejściu, uprzednio oddając mu jego rzeczy. Ktoś z tyłu najpewniej współpracował z tymi dziwnymi ludźmi, bo wpuścił Aarona i eskortował na drugie piętro, gdzie rzekomo leżał.
-To są papiery według których miał pan krótkotrwałe niedotlenienie mózgu i wypis. - powiedział brunet w okularach, który to właśnie mu towarzyszył. -Do przodu i od razu w prawo znajduje się klatka schodowa, a obok winda. - dodał. -Powodzenia. - rzucił tylko na koniec pozostawiając Aarona samemu sobie. Korytarz był w zasadzie pusty, nie licząc może trzech osób siedzących przed jedną z sal. Nie było tu żadnej znajomej twarzy...


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-21, 17:23

Aaron cieszył się niezmiernie tym że w aucie panowała cisza, nikt nie zawracał mu głowy i nikt nie starał się z niego wydusić żadnych informacji. Williams nie odezwał się ani razu podczas przebywania u boku bruneta. Jedynie przytakiwał mu głową. 
-Byłaby możliwość dostania zwolnienia od pracy na jakiś czas? Potrzebuje go...- Spytał się bruneta. Aaron musiał go wziąć za lekarza.
Jeżeli Williams otrzymał odpowiedź przeczącą, ruszył ku wyjściu bezzwłocznie.
Wybrał schody, zbiegł po nich najszybciej jak potrafił i postanowił kupić sobie puszkę jakiegoś napoju gazowanego w automacie(O ile takowy się znajduje). 
Wychodząc ze szpitala, zatrzymał się na moment, aby spojrzeć na telefon, w celu sprawdzenia godziny i możliwych połączeń przychodzących.
Kanadyjczyk postanowił zadzwonić do pracodawcy, aby coś zakomunikować. 
-Dzień dobry, z tej strony Aaron Williams. Wiem że niedawno zacząłem pracować, ale miałem dzisiaj wypadek i chciałbym wziąć urlop na jakiś czas.-Przerwał na chwilę, aby rozejrzeć się dookoła.-Z góry dziękuje.
Po zakończeniu rozmowy, schował telefon do kieszeni i podłożył mikrofon pod kurtkę, tak aby był niewidoczny od frontu.


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-22, 14:03

Brunet spojrzał na Aarona, po czym zerknął na chwilkę w swoje papiery.
-Powinienem dać radę. - powiedział. -Proszę tak za dziesięć minut przyjść do mojego gabinetu na parterze, to panu wydam. - dodał, odchodząc. Aaron tak czy siak zmierzał na parter więc pozostało mu tylko odczekać 10 minut. Tymczasem schodząc na dół Kanadyjczyk przyuważył automat z napojami. Wszystkie ceny zaczynały się od stu jenów. Zaglądając w portfel Aaron przyuważył, że najmniejszy bilon jaki posiadał to 500 jenów. Wyciągnął ją i wsunął do maszyny. Z gazowanych napoi miał do wyboru smaki cytrynowe, limonkowe, colę oraz zwykła, gazowana woda. Miał również sporo czasu, żeby się namyśleć.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-22, 15:38

Aaron spojrzał na automat z napojami, jakby od tej właśnie decyzji zależało jego życie.
Przez około pół minuty bił się między napojem limonkowym a Colą, miłość do kwaśnych potraw jednak zwyciężyła. Bezzwłocznie wybrał owy napój na interfejsie maszyny i chwycił go w dłoń. 
Kanadyjczyk wziął pozostałą resztę i postanowił przeczekać te 10 minut w poczekalni, może znajdzie się tam jeszcze jakaś gazeta, cokolwiek czym będzie mógł się zająć.
Siadając już na miejscu, z gazetą, czy też bez otworzył puszkę i wziął ogromny łyk, opróżniając przy tym 1/3 puszki. 
Teraz wystarczało tylko poczekać aż nadejdzie pora odwiedzić doktora.


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-23, 15:21

Automat zwinął nieco sprężynowaty drucik, wypuszczając ze swojego uścisku puszkę z limonkowym napojem. Ona natomiast spadła na dół maszyny, gdzie Aaron na spokojnie ją wyjął. Niestety ustrojstwo okazało się zachłanne jak urząd skarbowy - postanowił się zaciąć i nie wydać reszty. Kanadyjczyk musiał najwidoczniej pożegnać się dodatkowo z czterystoma jenami. Pewnie dlatego niektórzy ludzie wolą normalne sklepy...
Szpital okazał się również oszczędzać na gazetach albo pojawiły się jakieś wieści o tyle ciekawe, że żadna sztuka celulozy się nie ostała. Jak pech to pech... Aaron rozsiadł się w poczekalni biorąc solidny łyk limonki. Wygląda na to, że tego potrzebował, bo poczuł niewielką (być może podświadomą) ulgę. I tak siedział dziesięć minut w poczekalni. Ludzie przychodzili i wychodzili. Jedni uśmiechnięci, drudzy niezbyt. Niektórzy kaszleli, inni jechali na wózku. Ciekawe ile dziś spotkał chorób zakaźnych. Być może nawet jakąś złapał? Najwyżej przeziębienie. Po sześciuset sześćdziesięciu sekundach Kanadyjczyk przyuważył lekarza, który obiecał mu zwolnienie chorobowe z pracy. Przeszedł się po korytarzu i wszedł do trzecich drzwi na lewo. Oby miał to, czego Aaron właśnie pragnie.

[-500 jenów za nakarmienie automatu]
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-25, 22:50

Aaron widząc jak automat, sprzeciwił mu się w oddaniu reszty, zdenerwował się lekko. Nie za mocno, lecz na tyle mocno, aby musieć się wyładować. Postanowił uderzyć pięścią w bok automatu, zapominając o tym, że może coś zepsuć, nie miało to dla niego znaczenia.
Po wyładowaniu się poszedł dalej, ignorując wzrok wszystkich gapowiczów.
Kanadyjczyk siedział w poczekalni, nie spoglądając na nikogo. Wpatrzony był w przestrzeń, myśląc o tym, jak zasygnalizuje mężczyźnie na spotkaniu o podsłuchu. Williams wiedział, że musi to pokazać w jakiś, niesłyszalny dla podsłuchiwaczy sposób.
Może spróbować mu to napisać? W końcu Aaron nie rusza się z domu, bez swojego dziennika i długopisu.
Nie ważne, w końcu nadszedł moment, aby w odwiedzić pana profesora.
Kanadyjczyk ruszył za nim i wszedł do tego samego pokoju, jeszcze przed tym, jak drzwi się całkowicie zamknęły.
-To jak?- Spytał się Aaron, beznamiętnie patrząc na doktora.


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-26, 09:55

Szpitalny korytarz szybko obleciał huk zderzenia ludzkiej ręki z automatem. Jakiś nerd nie powstrzymałby się pewnie od powiedzenia czegoś w stylu "bunt robotów" czy czegoś tam... Widownia oczywiście była zaskoczona wydarzeniem i podążała wzrokiem z Aaronem. Gdy jednak zauważyli, że on nic sobie z tego nie robi, najzwyczajniej odpuścili. Gdy mężczyzna wreszcie zauważył doktora podążył za nim, a ten nieco się zdziwił, widząc jak szybko Kanadyjczyk zareagował, gdy zatrzymał drzwi gabinetu przed zamknięciem się.
-Och, to pan. - powiedział doktor. -Mam dla pana zwolnienie. - odparł, po czym usadowił się za swoim biurkiem i sięgnął do małej teczki, którą przyniósł ze sobą. -Osobie z pańskimi "obrażeniami" - nie omieszkał się zrobić cudzysłowu palcami. -mogę załatwić zwolnienie na dwa tygodnie. Dostarczy to pan pracodawcy i będzie pan miał chwilowe wakacje. - powiedział z uśmiechem, wręczając mu papierek. -Mam nadzieję, że podczas nich nie będzie pan musiał tu wracać z prawdziwymi obrażeniami i, że nie spotkamy się za niedługo w roli lekarz-pacjent. - dodał. -Powodzenia. - rzucił jeszcze na odchodnym.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-26, 15:33

Kanadyjczyk od razu zamknął za sobą drzwi i podszedł do doktora. Nie odzywając się jednak do bruneta, nawet w najmniejszym stopniu.
Aaron wyłącznie słuchał, a kiedy nadszedł czas, aby pochwycić zwolnienie i wyjść, zrobił to niezwłocznie.
- Wielkie dzięki- Powiedział Aaron, zamykając za sobą drzwi. Mężczyzna pośpieszył do wyjścia ze szpitala, wyciągając przy tym telefon, wybrał numer pracodawcy i zadzwonił, będąc ciągle w ruchu.
Odgłos połączenia rozbrzmiał Williamsowi w uchu, a on sam powiedział, co ma powiedzieć, jak nie szefowi prosto do ucha, to zdecydował się na nagranie swojej wiadomości na skrzynce odbiorczej -Witam, chciałbym poinformować, że miałem pewien nieszczęśliwy wypadek i byłem zmuszony wziąć zwolnienie od pracy. Czy jest szansa przynieść Panu dokument po wyzdrowieniu? Z góry dziękuje.-Przerwał na chwilę , otwierając przed sobą drzwi wejściowe do szpitala. -Życzę miłego dnia- Aaron zakończył połączenie, jeżeli szef nie miał nic do powiedzenia. Chowając komórkę, postanowił sprawdzić godzinę, nie chciał się przecież spóźnić na spotkanie z potencjalnym towarzyszem, albo nieuniknioną śmiercią.


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-26, 20:10

Dźwięk nawiązywania połączenia brzmiał przez kilkanaście sekund, aż wreszcie ktoś odebrał. Był to ku zadowoleniu Aarona jego pracodawca.
-Tak słucham? - spytał odbierając. -Wolałbym je otrzymać przed pójściem na urlop. - dodał, słysząc prośbę Kanadyjczyka. -W zasadzie to zaraz to panu umożliwię, o ile to pan właśnie wyszedł przez główne wejście do szpitala. - powiedział, po czym rozłączył się. Po chwili na parkingu w pobliżu wejścia zaparkował czarny Mitsubishi Lancer, z którego po chwili wyszedł mężczyzna w garniturze.
-Dzień dobry, panie Williams. - powiedział, podchodząc do Aarona. -Cóż takiego się panu stało? - spytał. Nie dało się ukryć, że zauważył papierek w ręce Kanadyjczyka.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-29, 11:51

Aaron widząc szefa, podszedł do niego nie tracąc ani chwili i przyjaźnie schylił głowę, na znak przywitania.
-Widzisz szefie.-Zaczął Kanadyjczyk- Konsumowałem sushi w restauracji i zachciało mi się do toalety, po drodze nic dziwnego nie poczułem. W środku jednak już po załatwieniu potrzeby zaczęło mi się kręcić w głowie i po prostu padłem, zasłabłem...czy coś.-Skończył na chwile Kanadyjczyk, przypominając sobie, że papier nadal jest w jego ręce. Postanowił podać go niezwłocznie szanowanemu pracodawcy.-Obudziłem się dopiero w szpitalu, powiedziano mi, że zasłabłem z niedotlenienia mózgu, lekarz powiedział iż w owej restauracji mogło dojść do ulotnienia się czadu. Postanowili mnie zbadać i dać zwolnienie z pracy na okres dwóch tygodni. Moim zdaniem wszystko ze mną w jak najlepszym porządku, ale lekarz powiedział, że muszę wypocząć...-Skończył Aaron, oglądając się zza szefa, aby obejrzeć jego auto.
-Ładny czterokołowiec.- Wypowiedział, oglądając każdy szczegół karoserii. Nie był mechanikiem ani nie znał się jakoś szczególnie na pojazdach, ale lubił te schludnie wyglądające, dopieszczone bryczki..


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-30, 12:29

Mężczyzna odebrał papierek od Aarona i dokładnie go przeczytał. Kiedy uznał, że wszystko się zgadzało, zwrócił się do Kanadyjczyka.
-Współczuję. - rzucił krótko. -W takim razie niech pan wykorzysta urlop do maksimum, ale za dwa tygodnie chcę pana widzieć sprawnego na dwieście procent. I proszę niczego nie bagatelizować. Jak lekarz mówi, że powinien pan wypocząć, to znaczy że powinien pan wypocząć. - powiedział z uśmiechem. -Kiedyś się na tym przejechałem i nie najlepiej zrosła mi się ręka po złamaniu... - słysząc komplement Aarona, na temat samochodu mężczyzna zerknął na pojazd i ponownie spojrzał na Kanadyjczyka. -Niedługo mam zamiar zmienić... Nie wiem jeszcze na co, ale mam zamiar. - dodał, po czym spojrzał na telefon. -Szesnasta czterdzieści... - mruknął. -Musi pan wybaczyć, ale spieszę się nieco. - rzucił, po czym skierował kroki do samochodu. -Życzę zdrowia. - dodał na szybko, po czym wsiadł do Mitsubishi i zwyczajnie odjechał...
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-03-31, 12:59

Aaron spojrzał się na pracodawcę zmuszając się do uśmiechu. Wiedział, że jego powrót do pracy, ba! Jego przeżycie wisi teraz na włosku. Williams w tej chwili chciałby mieć coś, za co warto byłoby walczyć, niestety jednak nie miał zamiaru się okłamywać-Aktualnie nawet nie byłby zły, gdyby umarł...może jakimś cudem trafiłby do tego samego piekła, co Samuel. Jednak coś pchało Aarona do przodu, sam nie wiedział, czym to było, chęć samodoskonalenia się? Jakaś druga natura?
-Dziękuje szefie, po powrocie dam z siebie wszystko. Do zobaczenia za dwa tygodnie.-Odrzucił Aaron, kiedy pracodawca wsiadał do samochodu. Kanadyjczyk westchnął cicho, kiedy szef odjechał.
-,, Szesnasta czterdzieści...cholera, ile te skurwysyny mnie tam trzymały?"- Aaron w tej chwili zacisnął zęby, poczuł jak całe jego ciało przepełnia znane mu już z wcześniej uczucie-złość, jego największy wróg...a zarazem przyjaciel.-,,Uspokój się Aaron...uspokój się, nie w środku miasta. Nie teraz. Papierosy! Muszę sobie kupić paczkę."-Williams ruszył do sklepu, aby kupić coś do przekąszenia (Gotowe jedzenie w opakowaniu), piwo oraz papierosy. Po udanych zakupach pośpieszył do domu. Kanadyjczyk ma jeszcze sporo czasu przed spotkaniem z tajemniczym jegomościem, który jak Aaron miał nadzieje, odpowie na jego pytania.


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-04-05, 15:35

Kanadyjczyk miał o tyle szczęście, że w pobliżu był jeden mały sklepik. wystarczyło przejść kawałek w lewo i następnie przez ulicę. Wyglądało na to, że było tam wszystko czego Aaron potrzebował - wystarczyło spojrzeć przez szybę. Przy ladzie widać było mnóstwo najróżniejszych paczek papierosów, w lodówce puszkowane piwo i mniejsze lodówki, w których na pewno znajdzie się jakaś mrożonka. Wystarczyło wejść. Potem trzeba już tylko sobie zorganizować jakoś czas, aż do dwudziestej drugiej...

[Zrobimy sobie kilkugodzinny timeskip - wpisz w następnym poście co tam będziesz porabiał przez następne prawie sześć godzin. Zakładamy, że nikt cię nie atakuje i tym podobne...]


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket144/144Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket42/42Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (42/42)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-04-06, 15:31

Po udanych zakupach Williams postanowił przejść się do domu i wrzucić coś na ząb, zawsze lepiej jest umrzeć z pełnym brzuchem. Po przekroczeniu progu swego mieszkania podszedł do mikrofali i wrzucił do niej mrożoną lasagne bolognese, uprzednio wyciągając ją z opakowania.
Kanadyjczyk w oczekiwaniu na jedzenie postawił piwo na stole w kuchni i umiejętnie otworzył je, przy użyciu klucza do domu. Aaron rozkoszował się tanią, chmielową przyjemnością myśląc, na ile sposobów owa sytuacja z kolesiem na dachu może się rozwiązać.
Przemyślenia mężczyzny przerwał cichy, aczkolwiek znajomy odgłos. Z tym samym, obojętnym spojrzeniem podszedł do mikrofali i wyciągnął gorący talerz z rozpaćkanym jedzeniem. Wygląd owego dania odstraszał w pewien sposób, żaden szef kuchni nie powiedziałby, że to jest lasagne. Aaron został zaskoczony, w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu, kiedy okazało się, że w smaku jest całkiem niezłe jak na jedzenie z zamrażarki.

Po skończeniu posiłku przyuważył, że ma jeszcze ponad cztery godziny na zrobienie czegoś produktywnego. Tak więc Williams wstał i spakował, pierwsze lepsze przewiewne ciuchy do torby, razem ze sportowymi butami. Postanowił przejść się na najbliższą siłownię, wykupując wpierw karnet na około dwie-trzy godziny. Przebrał się w szatni i poszedł na salę, w której znajdowały się wszelkie sprzęty do ćwiczeń. Williams pomyślał wpierw o jakieś rozgrzewce, dlatego wskoczył na bieżnię, o ile takowa była wolna, biorąc wpierw parę 15-kilowych hantli. Biegł po ruchomej macie przez ponad 40-50 minut, razem z obciążeniem w rękach.
Resztę czasu Kanadyjczyk przeznaczył na typowo siłowe ćwiczenia, takie jak podnoszenie sztangi z obciążeniem 75kg, trening na barki z dwoma hantlami ~35kg. Na koniec zostawił sobie swój ulubiony sposób na pozbycie się stresu- Uderzanie w worek bokserski, rękami oplecionymi jedynie bandażami. Kanadyjczyk napierał na worek bez przerwy, Kanadyjczyk tak samo, starał się nie zwalniać i uderzać zgodnie ze znaną mu techniką, czasem symulując na worku punkty witalne człowieka.
Tylko czy znana mężczyźnie technika walki w zwarciu pozwoli mu wygrać z kimś podobnym niebieskowłosemu? Co zdziałają gołe ręce na zaostrzony miecz? Oba te pytania mają bardzo podobną odpowiedź, niestety przeczącą.
Po zakończonych ćwiczeniach Aaron wyrzucił do śmieci bandaż, który oplatał jego ręce i poszedł do szatni, chcąc się umyć i następnie przebrać.
Kanadyjczyk uderzył w ścianę, z powodu braku szamponu i mydła. Jakim cudem mógł o tym zapomnieć? Teraz to już nie ważne, w takim razie zostało mu się jedynie przepłukać świeżą, zimną wodą.
Aaron wyszedł z siłowni przebrany już w swoje normalne ciuchy, uprzednio kupując w sklepiku wodę źródlaną bez gazu.
Wypił wodę jednym haustem i poszedł do domu, aby wrzucić do kosza na pranie, brudne ciuchy i zostawić torbę.
Teraz zostało jedynie zmierzyć w stronę starej fabryki zabawek, aby spotkać się z nieznajomym.
Williams zabrał cały osprzęt, jaki podarował mu niebieskowłosy i przypiął sobie go w wewnętrznej stronie kurtki.
Zamknął za sobą drzwi do domu i wyruszył w obrany przez siebie kierunek.


Szpital miejski - Page 5 RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Szpital miejski - Page 5 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Szpital miejski - Page 5 Pbucket0/0Szpital miejski - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty2019-04-08, 20:50

Mrożonka i piwo z pewnością poprawiły nieco samopoczucie Kanadyjczyka. W końcu kosztował ponad trzy tysiące jenów. Wycisk, jaki zadał samemu sobie również wybił z niego nieco złości i sprawił, że w razie walki w fabryce, będzie w stuprocentowej formie. Brak mydła mógł co prawda zdenerwować, ale gdyby nie daj Boże upuścił takie... cóż różne bywają historie. Może więc lepiej, że go nie miał? Aaron po dotarciu do domu odstawił rzeczy i ponownie wyszedł. Szkoda, że nie miał żadnej drużyny, którą mógł zebrać, przed wyruszeniem w drogę...

[+1 Szybkość]
[Akcję przenosimy tutaj:] https://bleach.forumpolish.com/t907p330-stara-fabryka-zabawek


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szpital miejski - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Szpital miejski   Szpital miejski - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Szpital miejski
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Szpital 4 Dywizji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje