Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 御杜姫 がない未来、交差点 1。

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-03, 00:43

< 先

Mizuki-san #01 #0186b #000


Wreszcie ktoregos dnia. Zajeta swoimi sprawami i moze troche przyzwyczaiwszy sie do zwyklego zycia, nie zauwazyla od razu. Ktos sie przygladal. Nie taki zwykly ktos, bo wtapiajacy sie wizualnie w otoczenie. Nie trudno bylo przeoczyc. Obecnosc tez niewiele wyrozniajaca sie z tla. Ot tylko tyle, by w ogole zarejestrowac, ze tam jest, jak juz sie zwrocilo uwage. Kto, dlaczego? Przygladajac sie uwaznie, w koncu rozpoznala przymusowego narzeczonego. Zdaje sie nie zmienil zbytnio. Moze sprawial wrazenia bardziej powaznego.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-03, 09:29

Unlimited String Works #00186b #000


Miała jednak całkiem sporo swobody. Porównywanie z tym co miała wcześniej, ale ze znacznie większymi możliwościami finansowymi. Tak przynajmniej to wyglądało jak patrzyło się na to chłodno. Nie była jednak zupełnie z lodu i spędzała trochę czasu z nowa rodzina. Głównie na takich rodzinnych drobiazgach z przez które trochę się nauczyła jak przyrządzać pewne rzeczy, czy też nasłuchała się podczas jakiś wyjść o przeżyciach młodszych sióstr. Może też starszych, zależy jak reflektowały. Synem koleżanki się nie przejmowała aż tak. Jedynie trochę, ale głównie ze względu na nią, więc nie była wobec niego bardzo perfidna. Miałam doświadczenie na odrzucaniu zalotów. W sumie ciekawe co tam u klasowego bawidamka.

Była w dość luźnych ubraniach. Fiołkowa koszulka z królikiem, dres, i włosy spięte w koczek. Faktycznie przyzwyczaiła się do życia tutaj skoro pozwalała sobie na taką swobodę. Załatwiła sobie nawet puchate papcie w podobnym kolorze. Czytała coś, albo nawet możliwe, że pracowała nad jakimś zaklęciem, gdy zobaczyła coś. Prędzej jednak mogła zakładać, że to ktoś pozwolił siebie zobaczyć. Sięgnęła po różdżkę dość żwawo, celując nią w aparycję, która nabierała kolorów i kształtów gdy się zaczęła przyglądać. Opuściła magiczny wihajster.
-S-shiren...-Przyzywała go, ale przy którymś razie nie spodziewała się że to zda rezultat-...nie spodziewałam się... Pukaj następnym razem.-Po wyrazie twarzy wyraźnie próbowała jakoś rozładować atmosferę i jednocześnie nie skupiać się na tym, że mógł wejść gdy była w jeszcze bardziej odsłoniętym stanie.
-Nie wiem co się stało. Byłam... Zniknęłam, i się pojawiłam.-Ciężko było jej od czegoś zacząć, ale coś jej się nie podobało w tej powadze. Różdżkę na wszelki wypadek dalej miała.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 11:45


Mizuki-san #01 #0186b #001


Klasowy uwodziciel miewal sie dobrze. Przynajmniej poki robil, co mu zona kaze. Znalazl sobie kobiete z silnym charakterem, ktora preferowala wlasnorecznie dyrygowac swoim zyciem, oraz wszystkimi wokol. Niemniej ponoc ja ubustwial i bez szemrania dal sie sprowadzic do roli lokaja i gosposi domowej. Nie mieli dzieci. Poniewaz nie dalo sie przerzucic ciazy na meza, totez ten punkt zostal przewidziany w terminie pozniejszym.

Przybyly kiwnal nieznacznie glowa, sciagnalwszy nieco brwi. Stal spokojnie, nie wykonujac zadnych ruchow.
- Podejrzewalem, ze gdzies jestes. Powinienem byl zauwazyc, gdyby stalo sie cos zlego, a nie bylo nic. Zadnego sladu. Nawet teraz nie bylem pewny, czy mi sie nie wydaje. Takie przypadki na pewno zdarzaly sie w historii swiata, chociaz raczej niezbyt czesto, by miec jakies odniesienie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 13:15

Unlimited String Works #00186b #001


To zabawnie. Bardzo szanowała jego żonę, że tak udało się jej naprostować tego ananasa. Może mogłaby się nawet czegoś nauczyć. W sumie jej ojciec miał zdecydowanie zbyt dużo swobody. Może dlatego rzeczy potoczyły się jak się potoczyły.

-Może. Gorzej, jeśli się powtórzy, chociaż... Mam przeczucie, że raczej nie.-Wzruszyła ramionami-Czy po tym czasie dalej mam status narzeczonej, czy nie? Bo tak, zorientowałam się zanim zniknęłam. Acz zdążyłam ochłonąć, miałam ważniejsze zmartwienia.-Przyjrzała mu się dokładniej, acz bez gniewu. Bardziej z zaciekawieniem. Straciła prawie wszystko, więc patrzyła na tą konkretną sytuację bardziej jako na potencjalną okazję.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 14:13


Mizuki-san #01 #0186b #002


Zastanawial sie chwile, zanim znowu sie odezwal, robiac nieoreslona mine i rozkladajac rece.
- Nie wiem. Wydawalo mi sie, ze wszystko jest jasno okreslone, ale najwyrazniej ktos w czasach antycznych, moze nawet Gaia, nie przewidzial takiego przypadku. Jak by to okreslic. Budujesz zamkniety system korytarzy i pomieszczen. Potem wpuszczasz tam wiewiorke. Moze chodzic gdzie chce, ale tylko zgodnie z architektura. Jesli wybrala droge, to wiadomo, iz musi dotrzec dotrzec do miejsca, do ktorego prowadzi. W kazdej chwili mozesz powiedziec, jaki jest stan wiewiorki. Do czasu, az zniknie i wroci, tylko nie wiadomo gdzie. Jest, ale wlasnie nic nie wiadomo, poza tym, ze znowu jest - potem dorzucil jeszcze - Ewentualnie moja wiedza o starozytnej magii jest zbyt ograniczona i zjawisko nie jest niezwykle, tylko ja o tym nie wiem.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 14:27

Unlimited String Works #00186b #002


Zmarszczyła brwi. Poczuła się trochę zignorowana, ale puściła to mimo uszu. Przynajmniej początkowo.
-Chyba, że ktoś z zewnątrz weźmie wiewiórkę, i potem ją znowu włoży. Tylko, że nie pamiętał skąd ją wziął, więc położył ją byle gdzie. Zanim zniknęłam zainteresowanie mną było duże. Może sobie schlebiam, ale w takim wypadku trudno będzie pojąć co się stało z perspektywy kogoś poza labiryntem.-Usiadła sobie na łóżku. To w sumie miało trochę sensu. Tamten ją wziął i odstawił byle gdzie, bo dla niego to i tak wszystko jedno.
-I nie odpowiedziałeś mi.-Ten czas w końcu nadszedł. Założyła nogę na nogę i popatrzyła się na tyle znacząco, na ile pozwalały jej dresy i luźna koszulka.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 17:13


Mizuki-san #01 #0186b #003


Wzruszyl ramionami.
- A dokladnie o co pytasz? Jak powiedzialem, nie wiem, jak sprawy wokol twojej osoby teraz wygladaja. Nie wiem, czy ktokolwiek wie. Trzymajac sie przykladu wiewiorki nie chodzi o to, ze pojawila sie w losowym miejscu, a wlasnie, ze nic nie wiadomo. Co, jak, gdzie, dlaczego, jedynie, ze znowu jest. Albo inaczej. Cale zycie ogladasz rzeczy male i wiesz, jakie maja ksztalty i nagle spotykasz cos tak ogromnego, ze widzisz tylko plaska, niekonczaca sie powierzchnie w kazdym kierunku, nie majac pojecia, co to moze byc. Myslalem nawet, ze to cos z umiejetnosci Sleigh Vega, ale twoje pierwsze slowa nie brzmialy, jakbys wiedziala, co sie dzialo.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 19:48

Unlimited String Works #00186b #003

Kręci, ale niech mu będzie. Nie będzie teraz tego drążyła. Ale wyglądał na równie skołowanego, co ona na początku.
-Bo nie wiem. A pytałam o nasze narzeczeństwo, co je pokątnie przyjęłam bez mojej pełnej świadomości. Znalazłeś sobie kogoś czy dalej ta dziwna magia działa?-Wyciągnęła z torby niebieski kryształ-Możemy sprawdzić. Nie chcę tylko martwić Miho i robić jej problemów, więc skończę szkołę. I masz nie robić takich numerów w przyszłości, bo się będę bardzo złościła.-Podeszła do niego blisko. Uniosła dłoń, przeniosła na poziom policzka... I dała mu pstryczka w nos.
-Wiesz dobrze za co. To co teraz, skoro się znaleźliśmy?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 20:47


Mizuki-san #01 #0186b #004


Westchnal i wskazal na krysztal.
- Wlasnie caly czas o tym mowie, ze nie wiem, czy dziala. Nie ozenilem sie w tym czasie z nikim innym. Jest taka historia o duchu uwiezionym w garnku. Na poczatku snuje mnostwo planow, co zrobi, jak wreszcie sie uwolni. Im dluzej to nie nastepuje, tym mniej planuje. Mimo, ze nie byly to eony, jak w opowiesci, ja tez przetalem zastanawiac sie, co zrobie, kiedy sie znajdziesz, wiec nie przyszedlem tu z zadnym planem. Chyba trzeba usiasc i cos ustalic...
Raczej byl dosc bystry, by zauwazyc, iz jego szwindel zostal odkryty, ale widac nie do konca mial ochote powiedziec to na glos, skoro takie roszczenie nie zostalo wysuniete.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-15, 21:20

Unlimited String Works #00186b #004

Figa z makiem, kręci by ją zmylić albo odsunąć sprawę. Czy też przenieść skupienie na coś innego, stosując masę metafor nad którymi miałaby się rozwodzić. Już dość, że została porównana do wiewiórki w labiryncie.
-To siadaj.-Wskazała na łóżko i sama usiadła przy poduszkach. Poczekała aż to zrobi.
-Tak jak mówiłam, na pewno chce skończyć szkołę. Nie wiem ile lat mi to zajmie i jak zostanę konkretnie ulokowana, ale... Niespecjalnie dużo rzeczy mnie tutaj trzyma. Mizuki od dawna tu nie istnieje.-Wzruszyła ramionami, acz głos leciutko jej się załamał jak to mówiła. Musiała poświęcić pół chwili na opanowanie-To będzie taki okres próbny. Zresztą, narzeczeństwo czymś takim właśnie jest, nawet jeśli jest zaserwowane podstępem. Możesz mnie też przygotować do tego co mnie czeka jeśli się zdecyduje na związek z Tobą. Pytanie czy dalej masz na coś takiego chęć.
Podchodziła do tego... dziwnie chłodno. Bardziej jako środek do celu. Ale w sumie wszelkie wątpliwości czy alternatywy minęły. A to, nawet jeśli miała dalej żal i masę niepewności, nie brzmiało jak zupełnie zły los. O ile będzie miała kontrolę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-24, 12:37


Mizuki-san #01 #0186b #005


To usiadl. Wysluchal. Wstal, zaczal przechadzac sie w te i z powrotem.
- Dobrze... rozumiem, ze poki co zamierzasz zostac tutaj, a potem byc moze wybrac sie na druga strone. Ja sam nie chcialbym mieszkac w swiecie ludzi. Nie o samych ludzi mi chodzi, a o to, jak swoj swiat urzadzili. Nie mowiac juz o tym, ze nieustannie trzeba ukrywac sie z tym kim sie jest i co sie robi.
Usiadl znowu i przez pare minut analizowal uklad slojow na drewnianej belce stropowej.
- Od pewnego czasu krazy opowiesc. Jest powszechnie uznawane, iz Gaia stworzyla samoregulujacy sie mechanizm. Opowiesc ta traktuje o tym, ze w ekstremalnym przypadku mozliwy jest calkowity reset. Nie znam zadnych wiarygodnych zrodel, ktore by potwierdzaly prawdziwosc historii, ale jesli zbierzesz odpowiednio liczna grupe, ktora uwierzy, to nawet jesli ostatecznie okaze sie to klamstwem, nietrudno o niepokojnie spoleczne. Zwlaszcza dorzuciwszy plotki, ze ktos moglby probowac w aktywny sposob ten reset wywolac.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-09-24, 13:22

Unlimited String Works #00186b #005

Usiadł. Wstał. Zaczął gadać co skwitowała prostym "W porządku". Po chwili namyśliła się o dodała do tego.
-O ile przed przybyciem będę wiedziała co i jak.-Przydało by się orientować, ale obstawiała, że właśnie ten cały cyrk przed miał to na celu. By ją odpowiednio przygotować. Chyba, że chciał ją od razu zabrać, ale to i tak musiałaby być przygotować.
Bardziej zastanawiające było to co powiedział później. Brzmiało to trochę jak na coś wyrwane z kontekstu, ale pewnie odnosiło się to jakoś do sytuacji.
-Mówisz mi o tym bo mnie nie było przez dłuższy czas, czy zastanawiasz się czy moje pojawienie się ma z tym związek?-Zapytała, ale sama się zaczęła zastanawiać czy rzeczywiście może być jakiś związek między nią a tymi plotkami. Jeżeli osoba która ją "zaprosiła" rzeczywiście była tym za kogo się podawała.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-10-07, 21:15


Mizuki-san #01 #0186b #006


- Widzialas odrobine, jak swiat wyglada po naszej stronie, a zeby zobaczyc go wiecej, to trzeba zobaczyc.
Oparl lokcie na udach, a brode na splecionych dloniach. Niezbyt byl zadowolony z opowiesci, iz bajkowy swiat za Zaslona nie jest pozbawiony zupelnie pospolicie przyziemnych problemow.
- Nie, chyba nie. Te plotki zaczely sie szerzyc z dekade temu i ani razu nie slyszalem, zeby ktos przy tej okazji wspominal Sleigh Vega. Niemniej kto to robi i w jakim celu? Faktem jest, ze jest teraz bardziej nerwowo i troche mniej bezpiecznie. Czy zniknie samo, czy przerodzi sie w rewolucje, tego w obecnej chwili nie potrafie stwierdzic. Chyba lepiej, zebys wiedziala od razu, bo moze bedziesz wolala jednak zostac wsrod ludzi.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-10-08, 12:52

Unlimited String Works #00186b #006

Z dekadę. No dobrze chociaż tyle wiedzieć. Plus to o czym mówił wydawało się trochę poważniejsze, niż większość scenariuszy apokaliptycznych jakiś pomniejszych sekt z tego świata.
-Skoro dekadę temu to wszystko może się jeszcze zmienić. Bądź co bądź też będę tu najpewniej parę lat. Zobaczę. Dobrze, bym była w razie czego przygotowana na obie opcje. Bo a nuż jednak zdecyduje, że jednak chce tam być.-Wzruszyła ramionami-Nie wydaje mi się, bym była w stanie coś z tym zrobić w tym momencie. Ale cieszy mnie, że przyszedłeś. Już się zastanawiałam czy w ogóle żyjesz.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-10-10, 19:57


Mizuki-san #01 #0186b #007


- Po naszej stronie pamiec nie jest tak ulotna, jak wsrod ludzi. Nawet jesli jedni uznali, ze to byla tylko plotka, znajda sie tacy, dla ktorych chwilowa nieobecnosc niczego nie zmieni. Kiedy scieraja sie idea, jesli cos mozna uzyc, jako argumentu na poparcie swoich racji, ktos zapewne bedzie chcial to zrobic. Nie poznasz swiata, nie bywajac tam, totez trzeba bedzie zachowac szczegolna ostroznosc. Przynajmniej poki zamieszanie sie nie wyjasni.
Wstal i popatrzyl na zareczynowy krysztal.
- Nie wiem, czy to jeszcze wiarygodne zrodlo komunikajci. Pomysle nad czyms innym.


_______
by Tsuna


Ostatnio zmieniony przez 渡邊綱 dnia 2021-10-11, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-10-11, 10:04

Unlimited String Works #00186b #007

-Ostrożność na pewno nie zaszkodzi. Ta historia brzmi dość ogólnie, acz pewnie to przed przedstawienie i moją nieznajomość a nie faktyczny stan rzeczy. Fakt faktem... Jestem obcą w swoim świecie, i jedyne co mnie łączy z przeszłością to parę osób, które sobie świetnie radziły do tej pory beze mnie.-Cmoknęła, zrobiła przerwę. Jej. Trochę bardziej zabolało niż myślała-Są jakieś znaki wskazujące na ten reset, czy to interpretacja czegoś bardziej zawiłego?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-10-17, 22:27


Mizuki-san #01 #0186b #008


- To, ze inni sobie radza, jak nas zabraknie, to nie jest zla rzecz. Wsrod ludzi z definicji kazdy kiedys odchodzi. Gdybyscie sobie nie radzili, dawno byloby tu pusto. Znaki? Nie, nie o to chodzi. Znajomosc warunkow, ktore sa wymagane, by taki zostal zainicjowany. Jesli wiesz, ze zapach wedzonego sera zwabia niedzwiedzie, chcac spotkac, mozesz wziac wedzony ser, pojsc do miejsca, gdzie niedzwiedzie wystepuja, zawiesic na galezi i poczekac, az przyjdzie. To bardzo uproszczone porownanie, ale o tym sa te plotki. Ze ktos wie jak i probuje tego niedzwiedzia wywabic, a przynajmniej bedzie probowal, bo o ile jest to prawda, warunki konieczne powinny byc drastyczne. Co samo w sobie tez moze oznaczac chaos i mnostwo klopotow.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-10-18, 02:09

Unlimited String Works #00186b #008

Napuszyła się troche.
-Mi by nie przeszkadzało bycie niezastąpioną...
Potem oparła się plecami o ścianę, przyglądając się Shirenowi. Więc tamto miejsce nie było bezpieczne. Dla niej to oznaczało, że było jeszcze bardziej niebezpiecznie niż było, bo nie poznała jej od najlepszej strony. No i tak była przestrzegana, by sama tam nie chodzić.
-Czy dalej chcesz za mnie wyjść? W sumie dlaczego?-Popatrzyła na sufit, jakby było tam coś umiarkowanie fascynującego-Może to mało ważne, ale prawie mnie nie znasz.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-02, 17:17


Mizuki-san #01 #0186b #009


- Nie zamierzam wycofac swojego slowa, skoro sam to zaczalem. Moze po tej stronie juz nie, ale za Zaslona nadal wiele zwiazkow jest po prostu aranzowanych. Czasem osoby zainteresowane widza sie po raz pierwszy na ceremonii. Dlaczego? Wydawalo mi sie to nie gorszym pomyslem od politycznego malzenstwa. Wydawalo sie bardzo romantyczne i ze na pewno wszystko dobrze pojdzie. Zdecydowanie chyba nic nie poszlo zgodnie z planem. Nie ma jednak co narzekac na to, co zle poszlo. Jest tu i teraz. To sie liczy. Moze powinnas zainteresowac sie swoim drzewem genealogicznym. Jestem przekonany, ze ktos z twoich przodkow pochodzil z naszej strony.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-02, 18:50

Unlimited String Works #00186b #009

Pomyślała trochę nad tym...
-...to nie powinno być aż takie trudne. Tak myślę. Znaczy się o ile taka osoba nie była tu pod innym imieniem i nazwiskiem.-Miała przynajmniej kogo pytać o to by zaaranżować co i jak. A w razie czego coś wymyśli innego. Jak powie Miho, że to nie dlatego że chce się zasadzić na ojca tylko chce wiedzieć czy tajemnicą tych dziwnych zdarzeń jest jej pochodzenie to powinna na to trochę łaskawiej spojrzeć.
-Nie planuję na razie przeprowadzek, także... jak będziesz miał ochotę czy powód to wpadaj. Tylko może następnym razem pukaj.-Wzięła koszulkę między palec wskazujący a kciuk-Ubiorę się jakoś stosowniej.

Po całej rozmowie prawdopodobnie zapyta Miho, czy byłby to dużo problem przejrzeć jej drzewo genealogiczne, bo może tam znajduje się część odpowiedzi na pytanie dlaczego się przytrafiło jej to co się przytrafiło.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-03, 18:09


Mizuki-san #01 #0186b #010


- Oczywiscie. Rzuce szyszka w okno.
Pozegnal sie i poszedl sobie.
Miho nie sprawiala wrazenia przesadnie zachwyconej, ale machnela reka.
- Nie umiem czytac w myslach, wiec nie mam sposobu, zeby sprawdzic, co tak naprawde kombinujesz, ale niech bedzie, ze pojdziemy na kompromis. Jestem utalentowana, ale nie jest tak, ze jedyna i nie sadze, ze najlepsza. Zapytaj Geyser, zeby dala ci pare kontaktow do ludzi, ktorzy sa wystarczajaco biegli, by znalesc, co trzeba, jesli jest znajdywalne. Mnostwo danych zostalo zdigitalizowanych, ale na pewno nie absolutnie wszystko, albo zwyczajnie cos moglo zaginac dwiescie lat temu, albo nawet nigdy nie zostac zapisane. Zreszta wiesz, jak jest.
AI miala oczywiscie przygotowana liste w cwierc nanosekundy. Z ksywkami, kto w jakich godzinach jest osiagalny online, albo w ktorej piwnicy sie gniezdzi, jesli ktos mialby ochote stereotypowemu hakierowi hambugsa podrzucic, by nie padl z glodu, bo zapomnial, ze bioorganiczne formy zycia musza jesc regularnie, by zyc.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-04, 18:31

Unlimited String Works #00186b #009

Tak. Na pewno. Pomachała mu i zajęła się swoimi sprawami. To znaczy, zadzwoniła do Miho, bo co będzie ją kłopotała bezpośrednimi spotkaniami.
-Już mnie tak nie demonizuj, to naprawdę z tego powodu.-Brzmiała na odrobinę poruszoną, że robi się z nią wariatkę, ale też machnęła na to ręką-Wiedziałam do kogo się zgłosić, zaraz to ogarnę. Dzięki!
Napisała do pierwszej osoby z brzegu, że potrzebowałaby sprawdzić drzewo genealogiczne swojej rodziny, możliwie jak najdokładniej. Zapytała w jakich widełkach pieniężnych zamykałby się koszt czegoś takiego, i mniej więcej ile takie coś zajmuje.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-04, 22:27


Mizuki-san #01 #0186b #011


- Nie demonizuje, tylko wiem, ze masz duzy zal. I ze ludzie, ktorzy nosza go latami potrafia byc nieprzewidywalni. I jestem szczera. Czasem moze nie brzmiec to przyjemnie, ale przynajmniej wiesz, czego mozesz ode mnie oczekiwac. Pomagam ci, ale od tej sprawy chcialabym trzymac sie na dystans. Bez obaw. Naprawde sa inni, ktorzy moga przodkow poszukac, nie gorzej ode mnie.
Pierwszy z brzegu byl MegaMastah, albo MgMh w skrocie. Jako haslo nalezalo podac fraze "MegaMastah to podly zwierz, uciekaj jesli chcesz". Czas, czas. To zalezy, gdzie lezy, to czego sie szuka i jak trudno sie tam dostac. No ale powiedzmy, ze w dwa, trzy dni mozna sie jako tako zorientowac, czy sprawa jest trywialna, czy moze wymaga rozgrzania mozgownicy. AI podala charakterystyke typa i fakty pomocne w negocjacji. Np. ze Vaxis wspomniala... tak naprawde nie wazne co, byle klamstwo bylo wzglednie wiarygodne. Normalnie to zaczalby minimum od mana za dzien, ale ze Vaxis, to niech bedzie, ze pol za ten krzak, czy drzewo, jak nie bedzie problemow. No pepsi kosztuje, wiec cos musi wziac.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-05, 22:11

Unlimited String Works #00186b #011

-W porządku... Nie winię Cię. Ale jeśli coś odkryje to będziesz chciała wiedzieć?-Podpytala acz nie narzekała. Dodała potem krótkie, acz szczere "dzięki" i zajęła się sprawą sama. Z pomocą Geyser, znaczy się.
Zapytała Geyser na boku o co chodzi z tą "mana", i czy ją stać na coś takiego. Jeśli tak to się zgodziła, jeśli nie to... Powie, że da znać. Skoro Vaxis poleciła to pewnie to dobry adres.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-07, 20:47


Mizuki-san #01 #0186b #012


- Bardziej chodzilo mi o poszukiwania zyjacej czesci przodkow, a co do innych. Skad mam wiedziec, czy bede chciec wiedziec? Moze wyjdzie ci, ze jestes potomkiem smoka i krolowej kosmicznych termitow, ktore przybyly przed wiekami skolonizowac planete. I te termity likwiduja wszystkich, ktorzy wiedza za duzo. Poza rzecz jasna tymi, co maja ich geny. Jestem absolutnie pewna, ze we mnie nie ma ani troche kosmicznego termita. Bedziemy sie martwic, jak bedzie o co. Najpierw sprawdz, czy cos znajdziesz.

O jeden man oczywiscie chodzi. Mozesz tez pojsc z nim na randke. Wtedy pewnie zrobi za darmo. Generalnie niegrozny, jak ktos lubi zadawac sie z nerdami.
Mgmh wzial zlecenie i obiecal, ze odezwie sie, jak bedzie mial dane gotowe do prezentacji, albo pytania dodatkowe. Czyli pewnie za dwa dni. AI dodala, ze oficjalnie zawsze mowi, ze ma duzo zlecen, a tak naprawde to typ osobnika, ktory nie lubi od raz zabierac sie do pracy i niech sobie choc chwile odlezy.
Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-09, 11:02

Unlimited String Works #00186b #012

-Nawet nie pytam, skąd masz taką pewność...-Mruknęła pod nosem, dodała jednak zaraz-Tak. W razie czego będę Ci dawała znać.
Dziewczyna się zgodziła, sugerując, że w sumie będą mogli ustalić szczegóły osobiście, przy jakiejś kawie i cieście. Oczywiście jezeli będzie miał ochotę między jednym zleceniem a drugim. Trochę odrzucające, ale dobrze by było zostawić sobie taką furtkę. I pieniądze. Nie jest przyzwyczajona do takich pieniędzy.
Zostawało więc rzucić okiem jeszcze raz na notatki od Lucyfera i sprawdzić to co zebrała na temat przywolywań. Może uda się sprowadzić dla siebie chowańca?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-10, 23:03


Mizuki-san #01 #0186b #013


- To zadna tajemnica. Widzialas mnie w szpitalu raz, ale ja kontakt z lekarzami mialam kiedys czesty. Przebadano mnie setki razy na mnostwo sposobow, wiec jakby jakis termit tam siedzial, to sadze, ze by go znalezli. Tak, tak.

MegaMastah zgodnie z zapowiedzia zglosil sie dwa dni pozniej. Saruwatari Mizuki, zgloszono zaginiecie, nigdy nie odnaleziono. Nie bylo w zleceniu nic o tym, wiec w bazach policji nie grzebal. Zreszta za takie to by musial policzyc ekstra. Zawsze wieksze ryzyko. Matka zmarla pare lat temu, co juz wiedziala od Miho. Ojciec zyje. Urzedowe sprawy zalatwial, to nawet zdjecie w miare aktualne. Adres taki. Dziadkowie, ich rodzenstwo i potomstwo. Wszystko zaczelo sie rozgaleziac. W niektorych miejscach adnotacje, iz dane nie zostaly zdigitalizowane, ale byc moze sa dostepne w tym, albo tamtym miejscu (MgMh przeszukuje bazy, a nie biega po papierowych archiwach). Rozni ludzie, rozne zawody, moze troche bardziej monotonnie w dawniejszych czasach, gdy byly przekazywane z ojca na syna.
Nerd z wygladu byl przecietny. Troche zaokraglony, zapewne z braku ruchu, ale przyszedl czysty i ubrany po ludzku. Nie spodziewal sie, ze Mizuki bedzie tak ladna, niemniej i tak duzo mowil o Vaxis*. Wspomnial za to, ze jak zaczynal, to mial przez chwile dziwne wrazenie, iz cos mu nie pasuje, tylko nie potrafil sprecyzowac co. Co jest szczegolnie glupie w przypadku spraw techicznych. Jakby kompot zawsze stal z prawej, a raz postawili z lewej. Pewnie glupota.
Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-11, 11:08

Unlimited String Works #00186b #013

Miho potrafiła sobie dobierać znajomych, rzeczywiście. Informacje które wiedziała służyły do tego, że chyba nienazmyślał i rzeczywiście zrobił to co trzeba. Zdjęcie ojca coś przewróciło jej w żołądku. Pewnie... Było mu bardzo obojętne, co się stało z nią i z matką. Dobra, nie na tym miała się skupić. Reszta mówiła jej niewiele, ale może Shiren coś skojarzy. Pozostawała jeszcze kwestia pozostałych wpisów, ale to już się tym sama zajmie.
Podziękowała mu serdecznie, i faktycznie się z nim spotkała. Ubrała się ładnie co by mógł potem się chwalić, że był na randce z taaaaaką laską. Była też miła bo w sumie zasłużył. Wredna, agresywna, złośliwa. Hm. Coś nie pasowało. Może faktycznie głupota, ale to dziwne.
-Kto by pomyślał, że takie oduczucia też mogą się pojawiać przez internet.-Skwitowała na zewnątrz. Niby cybermagia była wtedy żartem, ale dwadzieścia lat to nie tak mało. Głównie zamierzała go zabawiać, pytając go o jego rzeczy i sprawy i słuchając jak się popisuje. Jakby pytał to powie, że się jeszcze uczy. Zapyta też o dane na przelanie pieniędzy, ot by zobaczyć, czy dalej chce czy nie. Ale jeśli nawet będzie chciał to nie trwało to tak długo, no i dowiedziała się czegoś, więc wyjście nie było całkiem zmarnowane.
Jak wróci zapyta Miho, czy sprawy formalne są przygotowane, bo dostała to co chciała ale potrzebowała jeszcze pogrzebać po bardziej papierowych archiwach, a do tego chyba przynajmniej wypadałoby mieć jakieś potwierdzone pochodzenie. Będzie mogła się tym też zająć.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-11, 11:53


Mizuki-san #01 #0186b #014


- No bo prawdziwy czlowiek to nie zewnetrzna skorupa, a tutaj - puknal sie w czlolo.
Nie brzmialo na najlepiej z ust typa, ktory te skorupe mial nienajwyzszych lotow i wzdychal nawet nie do prawdziwego wizerunku, a do grafiki 3d, bo raczej malo kto by uwierzyl, iz zafascynowal go temperament, o ile nie byl masochista. Pogadali sobie o raw shellu, assemblerze i przewadze mikrokonkatenacji nad czystym skryptem, jesli chodzi o wydajnosc przy niestabilnym laczu. Co mowilo Mizuki tyle samo, jakby mowil po islandzku.
Zgodnie z podpowiedziami Geyser, MegaMastah nie wzial nic i nawet zaplacil rachunek. AI dodala, ze Vaxis faktycznie jest ladna, a dla przyjaciol bardzo mila i wrecz slodziachna, tylko malo komu udaje sie przebic.
Za trzy dni wszystko powinno byc gotowe i juz w swietle prawa beda siostrami, a nie tylko na paszcze.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 1。 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 1。 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty2021-11-14, 15:23

Unlimited String Works #00186b #014

Zgodziła się, bo czemu nie. Może. Pominęła to, jak to z jego ust brzmiało, i posłuchała o tym co gadał chociaż nie miała na ten temat zielonego pojęcia. Podziękowała w końcu za miło spędzone popołudnie oraz pomoc i wyszła. W razie czego kontakt był.
Mogła spędzić trochę czasu na analizie drzewa genealogicznego. Oraz ewentualnie zapytać Geyser, jakie formalności trzeba załatwić by uzyskać dostęp do papierowych archiwów o których wspominał MM. Dobrze by to było wiedzieć zamiast jeździć bez sensu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 1。   御杜姫 がない未来、交差点 1。 Empty

Powrót do góry Go down
 
御杜姫 がない未来、交差点 1。
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 御杜姫 がない未来、交差点 0。

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje