Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 Mg10
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 Pbucket60/60Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:

Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 Empty
PisanieTemat: Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022   Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 EmptyPon 21 Mar 2022 - 11:09

Pierwsza edycja, woooo.

Zasady są stosunkowo proste. Gracze mają dwa tygodnie od momentu pojawienia się tego tematu na napisanie krótkiej formy pisemnej na zadany w danym miesiącu temat. Po dwóch tygodniach sędzia/sędziowie mają dwa tygodnie na ocenę prac oraz wystawienie werdyktu. Nagradzane są pierwsze trzy miejsca specjalnymi writeboxami, których wartość zmienia się w zależności od zajętego miejsca.

Parę zasad ogólnych

-Forma pisemna ma się zawierać między połową a całą stroną a4 w wordzie. Czcionka Times New Roman, rozmiar czcionki 12, interlinia pojedyncza, bez jakiś szczególnych ustawień samej strony.
-W zależności od zajętego miejsca osoby będą dostawały punkty, które będą się liczyły do nagrody kwartalnej. 3 punkty za pierwsze miejsce, 2 za drugie, i 1 za trzecie. W zależności od tego jak będzie działała drabinka w przyszłych edycjach (i przed wynikami pierwszego etapu, tzn. marzec-kwiecień) wartości punktowe za miejsca mogą ulec zmianie.
-Po trzech pracach zostanie przydzielona nagroda kwartalna.
-Sędziów jest maksymalnie dwóch, i nie można być sędzią dwa razy pod rząd. Jako rekompensatę za prowadzenie sędzia dostaje 1/3 szmaragdu.

Prace należy przesyłać odpowiedniemu sędziemu w prywatnej wiadomości na discordzie (ot, by zaktywizować potencjalnych nowych użytkowników) w formie linku do google doca, gdzie znajduje się wklejona tam praca. Ułatwi to potem podzielenie się pracą publicznie po zakończonej fazie oceniania.

Zatem skoro mamy te rzeczy za sobą - pierwszy temat. Akurat jest konkurs memowy to pójdziemy w podobnym duchu.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Ekkusu

PisanieTemat: Re: Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022   Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 EmptyWto 5 Kwi 2022 - 19:17

Pierwsze koty za płoty. Uczestników nie było dużo, jednak wystarczająco by zapełnić podium. Nie było łatwo bo każda praca była napisana w innym stylu (i super!) jednak trzeba było podjąć decyzję.

Tetsuya: 1 pkt

Proszę się zgłosić na kanale konkursowym o wylosowanie nagród z lootboxów. Sędzią następnej rundy będzie Aoto, który na dniach powinien podać następny temat. Życzę wszystkim powodzenia i zachęcam do uczestnictwa!

Mistrz Gry : Imperator

PisanieTemat: Re: Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022   Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 EmptyCzw 7 Kwi 2022 - 19:38

Było na śmiesznie, teraz będzie na smutno. Mam ostatnio niepohamowaną potrzebę dramatu, także temat pracy będzie tego dotyczył.

Spoiler:
Online
Aoto

PisanieTemat: Re: Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022   Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 EmptyPon 9 Maj 2022 - 19:18

Druga tura konkurus. Niestety Cebularz i Tetsuya nie wysłali historii i znowu tylko trzy pracę był do oceny, o czymś innym i trochę inaczej podchodząca do sprawy. Różnice miedzy wami były niewielkie i musiałem naprawdę się natrudzić, żeby ułożyć kolejność.(Chyba z pięć razy zmieniałem.)

Trzecie miejsce zajął: CZaras
Drugie miejsce zajął: Tanaka
Pierwsze miejsce zajął: Ekkusu!

Ekkusu: 3pkt
CZaras: 3 pkt
Tanaka: 2 pkt

Proszę się zgłosić na kanale konkursowym o wylosowanie nagród z lootboxów. Sędzią następnej rundy będzie ??????, który na dniach powinien podać następny temat. Życzę wszystkim powodzenia i zachęcam do uczestnictwa!

Mistrz Gry : Don Imperatore

Jako, że ostatnio jestem mocno wkręcony w projektowanie tego jak będzie wyglądać moje pierwsze gniazdko to i w tym klimacie będzie zadanie, które Wam zadam.

Spoiler:
Online
CZaras

CZaras

PisanieTemat: Re: Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022   Pisarski konkurs kwartalny: wiosna 2022 EmptyWto 24 Maj 2022 - 23:14

Druga tura konkursu. Niestety zdaje się temat nie przypasował, bo dotarły do mnie tylko dwie prace. Obie mi się, jednak podobały. Były fajne, wesołe, z małymi szpileczkami, a w sumie właśnie tak miałem nadzieje, że będzie to wyglądało. W rezultacie, jednak wybór był trudny.

Drugie miejsce zajął: Ekkusu

Ostatecznie zadecydowało to, że koncepcja kąpieli jako treningu psychiki dla Pustego rozbawiła mnie strasznie, może nawet bardziej niż powinna.

Cebula: 6 pkt
Ekkusu: 5 pkt