Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pustynia najdalej od Las Noches

Go down 
+4
Izdurbal Tenshi
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 14:10

Spokojnie szedł szukając pożywienia..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 14:27

Przez długi czas błąkałeś się po pustkowiu. Nic się nie działo, a głód zaczynał Ci doskwierać. Parę dni nic ciekawego nie zauważyłeś... Wciąż ta bezkresna pustynia. Aż po długim wyczekiwaniu zauważyłeś na horyzoncie sylwetkę jakiejś postaci, zmierzającą w twoją stronę. Była jednak na tyle mała(ze względu na dzielący was dystans), lekko przesłonięta mgłą, że nie byłeś w stanie nic określić. Nawet nie mogłeś stwierdzić, czy to shinigami, arrancar, inny pusty albo co tam jeszcze... Jedno było pewne - kierowała się w prost na Ciebie.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 14:36

Skierowałem się w stronę tej postaci.. Będąc w gotowości by w razie ataku się obronić..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 14:49

Szedłeś w jej stronę około pół godziny, aż z odległości 300 metrów byłeś w stanie określić, co to takiego. Ujrzałeś bowiem pustego. Był wielki, z pewnością powolny, co widziałeś po jego ociężałych ruchach. Zatrzymał się utrzymując ten dystans i patrzy na Ciebie. Jego wygląd można opisać jak przeciętnego pustego - duży, o wielkich pięściach, z pewnością głupi. Dzięki swojej inteligencji szybko zauważyłeś jego słabe punkty. Swoje wielkie ciało utrzymywał na szczupłych nogach. Niczym goryl podpierał się pięściami o ziemię, najwyraźniej nie będąc w stanie utrzymać się na samych nogach, co nie dziwne, bo brakowało temu pustemu jakiejś proporcji. Pusty ten wydaje Ci się być łatwym celem, chodź pozory mogą mylić.

[Uzupełnij profil.]
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 14:57

Udając że go ignoruję zaczynam go obchodzić dookoła i gdy miałem iść prosto rzucam się na niego z maksymalną prędkością i siłą by wgryźć się w mięśnie prawej nogi..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 15:01

Pusty, kiedy tak szedłeś dookoła niego - wciąż obracał się do Ciebie twarzą tak, że miałeś przed sobą ciągle jego wielkie pięści. Uznałeś, że jesteś zbyt wolny, aby ominąć je i zaatakować nogi. Tymczasem - pusty stał w miejscu.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 15:05

Obracam się tak bym stał naprzeciw niego... I staram się go sprowokować do ataku.. Gdy on zaatakuje i podniesie swoje wielkie pięści by mnie zaatakować ja ogonem z całej siły staram się go podciąć.. Gdy ten upada ja próbuję go ugryźć w maskę i zakończyć jego żywot..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 15:32

Pusty nie atakuje. Stoi i patrzy. Tak było przez pierwszą chwilę. Próbowałeś go sprowokować, a on po pewnym czasie - w końcu uniósł jedną pięść w górę, szykując ją do ataku. Opieraja się teraz na jednej.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 15:54

Wykorzystuję to że on podczas ataku nie może się poruszać i odskakuję do tyłu.. Gdy ten opuści rękę by się przemieścić ja staram się wskoczyć mu na klatę by dostać się do jego maski..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 15:56

Pusty stoi nieruchomo, jedną pięść wciąż ma w górze, na drugiej się podpiera i nie atakuje, być może dlatego, że jesteś poza zasięgiem jego ramion. Coś Ci mówi, że to bardzo cierpliwy i spokojny pusty.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 16:00

Warczę na niego i obmyślam plan jak by go zmusić by za mną ruszył..

Po chwili wpadam na plan.. Podbiegam do niego i gdy jestem dostatecznie blisko ogonem staram wrzucić mu piasek w oczy..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 16:12

Ruszyłeś na pustego, uderzając ogonem w piach sypnąłeś nim we wrogiego pustego. Ten jednak - mimo że pochylony był zbyt wysoki. Jego głowa była na wysokości przekraczającej nieznacznie 2 metry. Gdy jednak się zbliżyłeś i zrobiłeś to - odruchowo uskoczyłeś, gdy uniesiona w górę pięść pustego zaczęła opadać z dużą prędkością. Wbiła się metr obok Ciebie w ziemię, a fala uderzeniowa odrzuciła Cię o parę metrów. Teraz pusty znów opierał się na dwój pięściach, a ty byłeś wyjątkowo blisko niego, teraz zaś druga pięść powoli zaczynała się podnosić.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 16:15

"A więc nie może atakować dwoma pięściami na raz.. Teraz mam okazję.."

Powiedziałem i podbiegłem do jego lewej ręki.. Gdy ta opadała w dół.. Ja odskakuję w bok i wtedy wskakuję na nią.. Obwijam się ogonem wokół jego szyi i wgryzam się mu w maskę..

(Chyba się powinno udać..)
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 16:20

Wskoczyłeś na jego pięść, którą pusty właśnie odstawił na ziemię. Zacząłeś biec do maski, jednak wtedy - hollow drugą pięścią uderzył się w ramię, na którym w tym momencie stałeś. Spadłeś, a pusty miał obite swoje ramię. Wtedy zaczął się wycofywać powoli stawiając pięści do tyłu i wykonując małe kroki. Wciąż pozostawał zwrócony do Ciebie twarzą. Czyżby uciekał?
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 16:26

"To może być podstęp"

Powiedziałem i wykorzystując to że jestem dojść długi podpieram się na ogonie i staję na tylnych łapach.. Wtedy będąc na jego wysokości rozwieram paszczę i wydaję z siebie dźwięk tak głośny aby go przestraszyć..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 16:53

Chciałeś krzyknąć, wydać głośny dźwięk, a wtedy pisnąłeś wyjątkowo wysoko. Wtedy maska pustego przed tobą lekko pękła, a z jego oczu wypłynęła krew. Nie zabiło go to jednak. Ruszył w tym momencie na Ciebie z dużą szybkością, nie przesadnie dużą, ale pięści stawiał daleko do przodu zbliżając się do Ciebie.

+Umiejętność Specjalna: Wysoki Pisk.
[Odkryłeś swoją 1 umiejętność specjalną pustego.]
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 17:10

Staram się określić po ilu metrach będzie mnie atakować.. Gdy dochodzę do tego momentu i ten postawia łapy na piasku ja dobiegam do niego najszybciej jak potrafię i wtedy wgryzam mu się w maskę..

(Biegnę na czterech łapach.. Wygryzam się na dwóch)
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 17:13

Jego ramiona mają zasięg z 5 metrów, więc całkiem duży. Gdy znalazłeś się w tej odległości od pustego - ruszyłeś na niego, a on zaczął unosić rękę. Osłabiony jednak przez twój krzyk - oparł z sił tak, że uderzając ciałem o ziemię wzniecił piach, mogłeś zjeść go w spokoju.

+1 Szybkość, Wytrzymałość, Siła(na tydzień)

+1 Szybkość i Siła(na stałe)
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 17:19

Najedzony spokojnie odchodzę.. W poszukiwaniu następnej ofiary.. Lub wyjścia do świata żywych..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 17:34

Przez kolejne kilka dni nie znalazłeś ani ofiary, ani przejścia do świata żywych. Zamiast tego - krocząc spokojnie po piasku zauważyłeś w którymś momencie dziurę, oddaloną od Ciebie o parędziesiąt metrów. Była niewielka. Zbliżyłeś się nieznacznie. Dziura prowadziła po prostu w dół, było w niej ciemno, wiec trudno powiedzieć jak głęboko.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 18:55

"Raz kozie śmierć"

Pomyślałem i skoczyłem w dziurę..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 18:58

Na szczęście nie była głęboka. Spadałeś 3-4 metry w dół, nic Ci się nie stało. Potem jednak - zauważyłeś rozwidlenie na dwa tunele, które prowadziły lekko wgłąb ziemii. Z jednego okropnie śmierdziało, w drugim ziemia była mokra, grząska.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 19:07

"Idziemy dalej"

Powiedziałem i wszedłem do tunelu który był mokry i grząski..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 19:27

Po pewnym czasie dotarłeś do groty, w której miałeś wody po kostki, lecz poziom ten się zwiększał. Krocząc wciąż do przodu dotarłeś do miejsca, w którym nie sięgałeś już nogami dna w swojej normalnej postawie - musiałeś być wyprostowany. Poziom wciąż się zwiększał, wiedziałeś, że w końcu będziesz musiał pływać.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 19:45

"W końcu jestem jaszczurką.. Potrafię chyba pływać"

Pomyślałem i odbiłem się od dna tak że po chwili leżałem na wodzie.. Próbowałem płynąć jak krokodyl..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 21:11

Odruchowo zacząłeś wykonywać ruchy łapami płynąc. Początkowo nie czułeś się pewnie w wodzie, lecz szybko się to zmieniło. Wtedy usłyszałeś ryk pustego w dalszej części groty, poziom zaczynał się zmniejszać tak, że byłeś już praktycznie w stanie sięgnąć dna stając prosto.

+1 Szybkość
+Umiejętność: Pływak
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 22:40

Spokojnie szedłem by zbliżyć się do brzegu i nie hałasować wodą.. Gdy byłem blisko brzegu odbijam się i wyskakuję na brzeg.. Po czym unoszę głowę do góry i powoli idę w stronę z której dochodził dźwięk..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-25, 22:51

Skierowałeś się do źródła dźwięku. A tam ujrzałeś coś takiego. Nie wiedziałeś, czy to gillian, czy adjuachas, bo wyglądał bynajmniej nieciekawie, niebezpiecznie, choć jego inteligencję trudno Ci określić na podstawie samego wyglądu. Trafiłeś na moment, w którym ten hollow właśnie spożywał obiad, którym był inny pusty.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-26, 11:50

"Jak się postaram to będą dwie zdobycze"

Pomyślałem i używając wysokiego pisku rzuciłem się na owego Hollowa.. Miałem zamiar powalić go jak najszybciej..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty2008-12-26, 12:07

Zaatakowałeś z krzykiem. To Ci pomogło, ponieważ zdezorientowany przez pisk przeciwnik skupił się na nim, a nie na tobie. Rzuciłeś się na niego wściekle i chwyciłeś oraz ugryzłeś rękę, która była większa od całego ciebie. Ten pusty nie doznał takich obrażeń, jak poprzedni pod wpływem pisku, po prostu stracił chwilowo orientację umożliwiając Ci atak.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Sponsored content





Pustynia najdalej od Las Noches Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches Empty

Powrót do góry Go down
 
Pustynia najdalej od Las Noches
Powrót do góry 
Strona 1 z 17Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Północna pustynia
» Pustkowie przy Las Noches
» Zachodnia Pustynia
» Wschodnia Pustynia
» Wschodnia pustynia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Pustkowia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje