Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pustynia najdalej od Las Noches

Go down 
+4
Izdurbal Tenshi
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 12:15

Ogonem uderzam go w głowę i staram się odgryźć mu rękę.. Gdy to poskutkuje to rzucam mu się na grzbiet i w niego wgryzam... jednak gdy odgryzienie ręki nie skutkuje to odskakuje od niego i próbuję odkryć w sobie jakąś specjalną zdolność..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 12:27

Nie sięgnąłeś ogonem. Chciałeś mu odgryźć całą rękę, jednak byłeś za mały... twoja szczęka musiałaby zrobić z 10 kłapnięć, by ją przegryźć całą, a pusty nie stał bezczynnie. Odskoczyłeś w tył, na ziemię, gdy poruszył ogonem i chciałeś spróbować czegoś nowego, ale... czego?
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 12:38

Próbuję skoncentrować całe swoje Reiatsu w paszczy by jakoś zwiększyć swoją siłę ugryzienia.. Po czym rzucam się i znowu próbuję odgryźć rękę owemu Hollow'owi..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 12:40

Kumulacja reiatsu jakoś Ci nie wyszła. Po prostu nie posiadasz jeszcze tej umiejętności. Rzuciłeś się na potwora, który tym razem był czujny. Uderzył Cię macką w powietrzu tak, że po prostu odleciałeś do tyłu i wylądowałeś na nogach. Chyba dwa razy nie pozwoli Ci tak samo zaatakować.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 12:44

"Cholera.. Gdybym nie miał ogona byłbym szybszy.. Muszę go zabić.. Nie ma innego wyjścia.. Potrzebuję większej mocy.."

Pomyślałem i swoje ruchy skierowałem na martwego hollowa.. By odgryźć kawałek jego maski.. Miałem nadzieję że mi się to uda i dostanę coś co pomoże mi wygrać..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 12:52

Ruszyłeś do pustego, jednak nie było tak łatwo. Twój przeciwnik pilnował swojego żarcia. Zdrową ręką chciał Cię zmiażdżyć, lecz uskoczyłeś w tył na czas.
-To moja zdobycz.
Usłyszałeś gruby głos pustego, który chciał Cię chyba odwieść od zamiaru odebrania mu posiłku.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 13:04

"Cóż pójście na żywioł nic tutaj nie da.. Może uda mi się to.."

Pomyślałem i nabrałem bardzo dużo powietrza.. Po czym znowu pisnąłem najgłośniej jak potrafiłem.. Gdy przeciwnik znowu był zdezorientowany ja szybko przechodzę między jego łapami i staram się go ugryźć w miejsce gdzie ma gardło.. Gdyż tam będzie najbardziej bolało..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 13:21

[Pisz w podziemnej grocie.]
Pisnąłeś i ruszyłeś na przeciwnika. On jednak teraz - mimo pisku pozostał czujny. Od jego maski odpadł mały kawałek szkieletu, dostałeś ponownie macką z ogona, gdy spróbowałeś się zbliżyć, tym razem był to trochę silniejszy cios.
Wtedy też usłyszałeś jakiś głos.
-Panowie, uspokójcie się.
Dochodzący z drugiej strony, zza tego pustego. Wrogi tobie pusty spojrzał w tamtą stronę.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 18:15

"Wróciłem do punktu wyjścia.. Teraz spróbujmy tą drugą jaskinię.."

Pomyślałem i wszedłem do jaskini w której okropnie capiło..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 18:39

Wszedłeś do środka, ona prowadziła najpierw w dół. Gdy tam dotarłeś - zauważyłeś trupy shinigami. Cała dwójka, lecz przed nimi nie stał byle pusty - lecz menos, i to nie jeden. Wszystkie bujały się szukając jeszcze jakiejś zdobyczy. W oddali słyszałeś jakieś strzały cero. Czyżby to było starcie menosów z shinigami? Na to wygląda, przy czym... To miejsce to las menosów.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 18:47

-To może być moja okazja.. Zabijając zmęczonego walką Shinigami mogę zyskać niewiarygodną moc..-

Powiedziałem do siebie i powoli ruszyłem w las Menosów szukając jakiegoś ledwo żyjącego Shinigami lub prawie martwego Pustego..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-26, 18:54

Chodziłeś po 'lesie' szukając jakiś zmęczonych shinigami. Słyszałeś wciąż odgłosy walki dobiegające z trzech stron. Z lewej strony, prawej i przed tobą. Żadne jednak nie były zbyt głośne, ze względu na odległość.
[Pisz w Lesie Menosów, zaraz założę temat.]
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 16:35

Wyszedłem na pustynię.. I zacząłem próbować skupić się nad swoim reiatsu.. By zwiększyć jego kontrolę..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 16:51

Zacząłeś się skupiać, lecz nie wyszło Ci, gdyż całe reiatsu praktycznie zużyłeś dziś... Nie miałeś za bardzo czego kontrolować.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 17:23

-Czas Odpocząć..-

Powiedziałem do siebie i położyłem się na pasku po czym zasnąłem..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 18:19

Po dłuższym odpoczynku wstałem.. Z myślą że się zregenerowałem.. Zrobiłem się głodny.. I miałem zamiar coś pożreć.. Najlepiej jakąś duszę..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 19:07

Zacząłeś znów swą tułaczkę po pustyni. Długo - przez cały dzień nic nie znalazłeś. Aż na horyzoncie - tak jak poprzednio zobaczyłeś postać... dwie... trzy... Tak. Cała trójka kroczyła przed siebie, acz nie prosto w twoją stronę.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 19:13

"Nareszcie.."

Pomyślałem i zacząłem iść w ich stronę tak by nie zwracać na siebie uwagi.. Nie wiedziałem kim są te postacie.. Dlatego miałem zamiar się tego dowiedzieć zanim bym zaatakował..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 20:02

Gdy dotarłeś do nich na pewną odległość - widziałeś, że to trójka pustych. Trójka, albo czwórka. Nie byłeś pewien. Jeden z nich to wielkolud - o wielkich pięściach i potężnym ciele, drugi ma posturę człowieka, chodź to zdecydowanie pusty, nie arrancar. Pozostałej dwójce jeszcze nie miałeś okazji dobrze się przyjrzeć. Jesteś w odległości ponad 0,5 km.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 20:07

Podchodzę do nich i spoglądam na nich.. Oblizuję wargi i pytam się..

-Który z was chce zginąć pierwszy..-

Po czym cały czas będąc czujnym wyczekuję ich odpowiedzi..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 20:17

Cała czwórka - jak widzisz w tym momencie spojrzała się na Ciebie. Teraz widziałeś pozostałe dwa hollowy, które były twojego wzrostu - małe, raczej zwinne, jeden miał postać węża z rękami, a drugi pająka, przypominał trochę tego z ostrzami.
-Heee? On chce nas zabić?
Spytał wielkolud najwyraźniej mądrzejszego od siebie pustego - tego o posturze człowieka.
-Nooo... Chyba mu się coś w głowie poprzestawiało. Przecież nie jest nawet adjuchasem.
Wszyscy patrzą się na Ciebie i prowadzą jakieś durne dialogi.
-Ej, maleńki, a może przyłączysz się do nas? Zrobimy wypad na ziemię.
Proponuje Ci ten przywódca - "pusty-człowiek".
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 22:04

-Powiedz na mnie Maleńki jeszcze raz a pokażę ci co potrafię... W sumie to mogę się przyłączyć.. Miałem zamiar wybrać się na ziemię by zapolować na Shinigami..-

Powiedziałem i zlizałem z pazurów resztki hollowa którego zjadłem niedawno..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 22:16

-Dobra. Więc chodź. Szukamy przejścia. Za dwa-trzy dni powinno pojawić się w tej okolicy.
Mówi ten 'lider' grupy.
[Idziesz z nimi, czy próbujesz 'sztuczek', bo nie wiem czy Ci dać TS'a paru dniowego.]
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-27, 22:28

Idę z nimi gdyż nie jestem jeszcze w pełni zregenerowany..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-28, 01:10

Błąkaliście się we czwórkę dwa dni nie napotykając żadnego pustego, aż w końcu udało wam się znaleźć przejście do świata żywych.
-No to co, wchodzimy?
Spytał największy - a gdy lider kiwnął, każdy z nich po kolei wskoczył do 'dziury'.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-28, 02:11

Wskoczyłem za nimi.. Byłem w pełni zregenerowany.. Tylko się uśmiechnąłem gdy przekroczyłem wrota..
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket210/220Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Pbucket2225/2250Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-28, 02:14

Pojawiłeś się w nieznanym Ci - nie dużym mieście. Była to raczej wiocha.
-Wspaniale!
Zakrzyknął wielkolud.
-Tutaj na pewno nie będzie shinigami! Zjemy całą wioskę!
Cieszy się, lecz zaraz lider go gasi.
-Jak zabawimy tu zbyt długo, na pewno jakiś się zjawi. Rozdzielamy się, niech każdy sobie coś upoluje. Macie na to dwie-trzy godziny, potem wracamy.
Powiedział rozkazującym tonem - także dla Ciebie, co Ci się średnio podobało.

[PT]
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-28, 20:08

Chodzę sobie po pustyni, szukając jakiegokolwiek przejścia do świata żywych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-28, 20:09

Przejścia nie było.. Za to zobaczyłeś w oddali jakiegoś Hollow.. Chyba był ranny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty2008-12-28, 20:10

Powoli do niego podchodzę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pustynia najdalej od Las Noches   Pustynia najdalej od Las Noches - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pustynia najdalej od Las Noches
Powrót do góry 
Strona 2 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Północna pustynia
» Pustkowie przy Las Noches
» Zachodnia Pustynia
» Wschodnia Pustynia
» Wschodnia pustynia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Pustkowia-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje