Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom rodziny Karube

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-22, 13:21


Koryusai-san #01 #0007

- No po te bulki poszedl i moze cos jeszcze, ale nie wiem. Wrocil, zrobil sniadanie i zaszyl sie z powrotem w sypialni.
Lodowka czysta, zawartosc mniej wiecej taka sama, jak wczoraj, wiec bez klopotow przygotowales sobie kanapki.
- Wszyscy jakos dziwnie sie zachowuja, ale moze to przez pogode.
Minako, jak oceniles, wybrala bialy ser z miodem.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-22, 15:43

- Hmmm?
Zagryzam kanapkę, zastanawiając się nad słowami, które Minako mi powiedziała. Pewnie, siostra wygląda, jakby ją ten gajin rzucił, ojciec też niecodziennie, od razu poszedł do sypialni. Reszty nie widziałem... ~Hmmm... Pewnie zastanawiam się nad tym zbyt mocno.~ Nie należy szukać na siłę spisku tam, gdzie go nie ma, jak kiedyś. Pogoda jest, jaka jest... Ja też nie jestem w najlepszym nastroju. Poza tym...
- Pewnie pogoda... Co jak co, ale ty zdajesz się być starą Minako, moją drogą siostrą.- Uśmiecham się lekko, kończąc kanapkę. - To pogoda... Wczorajsze rozdrażnienie musiało się dać wszystkim we znaki i jakoś muszą... odreagować. Zapewne tak jest. W każdym razie ja nie zamierzam siedzieć, kiedy to robią. Idę sprawdzić, co nowego jest w księgarni. Czy potrzebujesz czegoś z centrum?
Pytam się mimochodem.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 11:47


Koryusai-san #01 #0008

- Ha! Juz nie rob ze mnie takiej staruszki - rzucila w Ciebie okruszkiem - W sumie moze i potrzebuje, ale nie bede robic Ci wstydu.
Skonczyles jesc, posprzatales po sobie i poszedles sie przebrac przed wyjsciem. Z pokoju Riki dudnila jakas ciezka muzyka. Odpowiednio wyekwipowany wychodzisz z domu. Powiewa czasem chlodem potegowanym przez wilgoc, ktorej duzo w powietrzu. Sluzby porzadkowe uprzatnely juz wiekszosc pobojowiska po wczorajszej burzy. Zmierzasz spokojnym krokiem w kierunku ksiegarni mijajac niewielu ludzi. Pogoda mimo wszystko nadal nie zacheca do spacerow i pora dosc jeszcze wczesna. Pograzony w myslach nie zwrociles uwagi na charakterystyczny ryk silnika przyspieszajacego motocykla. Dopiero prysznic wyrwal Cie z zadumy i powiazal fakty. Skad woda? Z kaluzy... zamazany ksztalt halasliwie przemykajacy obok. Stoisz ociekajac woda wyobrazajac sobie, co bys uczynil temu szubrawcy, jakbys go dorwal. Ku Twemu zaskoczeniu winowajca nie zniknal na horyzoncie, a zawracil i wolno podjezdza do Twoja strone. Sympatyczna brunetka z czerwona kokarda we wlosach, w szarym plaszczu. Bez kasku, tylko w okularach podobnych do uzywanych w ASG.
- Najmocniej przepraszam. Nie zauwazylam... oczywiscie zaplace za rachunek z pralni, zaraz znajde wizytowke, a moze gdzies podrzucic?
Usmiecha sie z zaklopotaniem szukajac czegos po kieszeniach.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 12:35

~Huh? Mimo że burza była straszna, to te szkody... Już zostały naprawione? Widać, że nasze służby nie próżnują.~ Lekko się uśmiecham. Pewnie księgarnia jest już otwarta, a zresztą w centrum handlowym zapewne nie było wielu zniszczeń. Pogoda może niezbyt ładna, ale o niebo lepsza niż wczoraj. Jeśli się utrzyma ona do końca dnia, to nie odpuszczę kolejnego treningu... Bieg dookoła Karakury, po polnych drogach, gdzie nie jeździ wiele aut ani motocykli, jest najlepszy... Tak przynajmniej myślałem, kiedy nagle znów zostałem zmoczony. I to nie deszczem z nieba, a z kałuży... Wraz z moim dobrym płaszczem i spodniami, wszystko jest przemoczone. I to błockiem, które wolno schodzi. Cóż... Nawet mnich miałby problemy z opanowaniem się, a co dopiero ja. Już miałem puścić wiązankę za odjeżdżającym motocyklem, który mnie ochlapał, gdy zauważam, że zwalnia i zawraca. A te pytanie... Sprawia, że moja złość odrobinę przechodzi. ~Spokojnie, Karube... Przynajmniej się zatrzymała, czego nie zrobi 99,9% kierowców. A już normalnie żaden nie zaproponuje zrekompensowania strat.~ Po analizie faktów wzdycham ciężko.
- Cóż... Takie rzeczy się zdarzają.- Naprawdę, na kogoś takiego ciężko mi się denerwować. - To po części moja wina, nie uważałem i nie zauważyłem, że nadjeżdżasz... Mimo wszystko w taką pogodę powinno się jeździć ostrożniej.- Dodaję nieco surowym tonem, ale po tym nawet lekko się uśmiecham. - Nie kłopocz się z szukaniem pralni. Hmmm... Podrzucić? Jedziesz może w kierunku centrum?
Pytam się z ciekawością w głosie. Może to też być opcja.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 13:36


Koryusai-san #01 #0009

Dziewczyna przestala grzebac po kieszeniach.
- Ja i ostroznie? - usmiechnela sie topiac tym usmiechem murek za Twoimi plecami - W zasadzie to powinni trzymac mnie w wariatkowie, ale uznano, ze to niehumanitarne tak uprzykrzac zycie chorym ludziom.
Podkrecila nieco manetke. Maszyna zamruczala w odpowiedzi. Nie miales watpliwosci, ze mozna tym bardzo szybko jezdzic. I jeszcze szybciej sie zabic. Dziewczyna przekrzywila nieco glowe patrzac na Ciebie zadziornie z mina "odwazysz sie?". Slowo sie rzeklo, trzeba bylo bestyjce pokazac, ze nie jestes tchorzem podszyty.
- Moze byc centrum, albo gdziekolwiek. Trzymaj sie mocno i nie wierc sie.
Zdjela Twoje rece ze swojego zoladka i przesunela je nizej na poziom pasa.
- Jestem Kawasaki Emi - rzucila przez ramie dodajac gazu - ale z...mi ...ia do ...ie Kawaii Emi...
Nawet nie zauwazyles kiedy dojechaliscie do centrum. Z pewnoscia byla wysmienitym kierowca, miala niesamowity refleks i ani krzty rozsadku. Mimo chlodu dnia zrobilo Ci sie calkiem goraco. Czy to od adrenaliny, czy od ciala szalonej panny. Jakby nie patrzec nie przytulales sie do plci przeciwnej zbyt czesto, a jazda z zawrotna predkoscia na piekielnej maszynie nie dawala Ci w tej materii zadnego wyboru. Lepiej nie myslec, jak bys skonczyl, gdybys choc na moment rozluznil rece i nie byl to objaw strachu, a poczytalnosci.
- O, jestes jeszcze? - zasmiala sie, gdy staliscie na swiatlach w centrum - To gdzie konkretnie?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 18:38

- Hmp! Przeżyłem już znacznie gorsze rzeczy niż szybka jazda!
Odpowiadam dziewczynie na zaczepkę, oczywiście poważnie. Chyba, że ktoś chce powiedzieć, że spotkanie z czterema gangami, gigantyczną kałamarnicą oraz dwukrotna śmierć to coś lepszego... No ale cóż. Trochę poczułem się nieswojo, gdy moje ręce musiały ją objąć i jeszcze bardziej, kiedy to stało się w pasie... Ale i tak nie miałem zbyt dużo czasu o tym rozmyślać. Ponieważ od razu poczułem zarówno pęd powietrza, jak i nowy rodzaj strachu zmieszanego z adrenaliną. Mimo, że przeżyłem gorsze rzeczy, to wcale nie znaczy, że jestem na coś takiego niewrażliwy... Cóż, kiedyś najpewniej bym się puścił, ale teraz. ~Mimo wszystko... Radzi sobie dobrze... Mimo tego, że to jest ZDECYDOWANIE za szybko.~ Teraz mogę na to przymknąć oko, ale po studiach, kiedy będę policjantem, takich ludzi będę odprowadzał w kajdankach. ~Ale mimo wszystko porządna dziewczyna, zrobiła coś, co nikt nie robi... Szkoda.~ Wzdycham w duchu nieszczęśliwie. ~Chociaż... jest obecnie ZDECYDOWANIE za blisko.~ Moje zakłopotanie na szczęście nie trwało długo. Ponieważ tak szybko dojechaliśmy, że mógłbym pomyśleć, że to jakaś teleportacja. To dobrze, bo gdyby tak jechać do innego miasta.... Mógłbym mieć naprawdę problemy z utrzymaniem.
- Galeria...- Wyrzucam słowa, starając się uspokoić bijące jak dzwon serce. - Chcę tam jechać... Aby kupić książki... I nazywam się Karube Koryusai.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 20:45


Koryusai-san #01 #0010

- Galeria... - powtorzyla za Toba.
Zauwazyles blysk w oku, ktory Ci sie nie spodobal. Nie miales jednak czasu zaoponowac, bo juz dojezdzaliscie do galerii. Zreszta bez zadnych karkolomnych ewolucji po drodze, ktore sobie wyobraziles po owym spojrzeniu. Pyr, pyr, pyr, wtoczyliscie sie wolno na parking i w koncu mogles odlepic dlonie od jej bioder. Zsiadajac zrobila smieszno-smutna minke.
- Glupio mi, kiedy stoje na ziemi - powiedziala mierzac Cie wzrokiem - Jest taka... nieruchoma.
Przeciagnela sie robiac prawie mostek, po czym schowala okulary i rekawiczki do kieszeni plaszcza.
- Skoro nie chcesz, zebym zwrocila za pranie, to moze zaprosze Cie gdzies. Jest tu kilka przyjemnych kawiarenek. Moge Cie pozniej podrzucic do domu.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 21:07

~Ufff... Na szczęście bezpiecznie dojechaliśmy.~ Kiedy stawiam nogi na ziemię, to nareszcie opadają nagromadzone emocje i stres taką szaleńczą jazdą... Naprawdę, nawet Aniki, ten szaleniec, tak nie jeździ na autostradzie. Gdybyśmy w coś trzasnęli... Czekałby mnie trzeci Dead End. No cóż, tym razem się udało przetrwać. ~Mimo wszystko... Stały grunt jest dobry.~ Zupełne przeciwieństwo tego, co czuje dziewczyna... Ale prawdopodobnie to kwestia przyzwyczajenia... ~Ale umiejętności, nie przeczę, ma... Żeby reagować przy takich szybkościach... Refleks super człowieka.~
- Hmmm?- Myślę na chwilę nad propozycją dziewczyny... Taka znajomość może być kłopotliwa, jeśli chodzi o policję, ale zdaje się, że jest dobrą osobą. Jeszcze ma szanse na nawrócenie się i myślenie o innych. - Nie chcę się narzucać, ale skoro nalegasz, to mogę poświęcić kilka minut na herbatę...- Uśmiecham się lekko. - Mam cały dzień czasu. Jeśli zaś się nie śpieszysz, to może potowarzyszysz mi w mojej wyprawie do księgarni?
Pytam się grzecznie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-25, 21:27


Korysai-san #01 #0011

- O, to swietnie - usmiechnela sie znowu rozbrajajaco - Wiesz, tu na drugim poziomie jest lokal z niesamowita szarlotka. Uwielbiam ja. W wielu miejscach mialam okazje szarlotki probowac, ale tutaj zadecydowanie jest najlepsza. Zreszta sam zobaczysz. Zawsze musze sie powstrzymywac, zeby nie zjesc za duzo. To chcesz najpierw do kawiarenki, czy po ksiazki?
Chwilami mowi niemal tak szybko, jak jezdzi. W dodatku idac obok Ciebie, albo tylem przed Toba nieustannie podskakuje, czasem zrobi piruet. Masz wrazenie, ze spokojny chod, czy stanie w miejscu wykracza poza jej mozliwosci.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-26, 13:57

Ze zdziwieniem obserwuje idącą obok mnie dziewczynę. ~Ona... Jest podobna do mnie.~ Wygląda na pełną energii, więc prawdopodobnie potrzebuje ją jakoś rozładować. Dlatego te wszystkie triki, jazda na motorze i tak dalej. Ja zaś mam także dużo energii, kiedyś wyładowywałem złość na delikwentach, ale ostatnio udaje mi się ją bez większych problemów powstrzymywać dzięki spokojnemu umysłowi. A jeśli jej poziom jest zbyt duży, to trenuję. Obydwoje staramy się, aby nie zranić przez przypadek osób postronnych naszymi czynami... ~Hmmm... Chociaż możliwe, że trochę za szybko wyciągam wnioski.~ Wciąż nie znam jej zbyt dobrze, aby potwierdzić w 100% tą teorię. Na pytanie chwilę się zastanawiam.
- Hmmm... Niedawno była pora śniadaniowa, więc może chodźmy pierwsze do księgarni zobaczyć, co przywieźli w rannej dostawie. A kiedy będzie pora drugiego śniadania, to pójdziemy na szarlotkę. Tam, gdzie polecasz.
Uśmiecham się lekko, po czym kieruję się w stronę sklepu z książkami.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-26, 15:22


Koryusai-san #01 #0012

- Ach tak, najpierw interesy, pozniej przyjemnosci. Co czytujesz? Ja przewaznie ksiazki dla dzieci. Niektorzy twierdza, ze to wyraz mojej niedojrzalosci emocjonalnej, za malo bajek i przytulania w dziecinstwie. Pewnie maja racje, ale ja i tak je lubie. Swiat jest wystarczajaco powazny, by sobie dokladac przyciezka literatura.
W ksiegarni wielkiego ruchu nie ma. Pojedyncze osoby przechadzaja sie miedzy polkami przegladajac grzbiety, badz wertujac jakis egzemplarz.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-26, 18:31

- .... Hmmm?- Spoglądam z na dziewczynę poważnie, ale w moich oczach można dostrzec pewien błysk. - To nie ma znaczenia, jaki rodzaj książek czytasz. Raczej zamiłowanie do kryminałów nie czyni z ciebie detektywa... Takie jest przynajmniej moje zdanie. A co lubię... Fantastykę, przede wszystkim.- Lekko się uśmiecham. - Tak... Też niecodziennie.
Mimo, że już od wielu miesięcy prowadzę życie, z którego można by było napisać dobrą książkę fantasy, to wciąż ten gatunek lubię... Może to z powodu tego, że świat w tych powieściach jest nieco prostszy od rzeczywistości? Że bohaterowie zdobywają moce, a nie pozostawiają bezbronni w obliczu najgorszych potworów? Że w końcu dobro zwycięża... Nie mam pojęcia, ale nie zmieniła się ilość kupowanych przeze mnie książek zarówno przed, jak i po wydarzeniach z Tsukasą... Ale mniejsza o rozmyślanie o przeszłości. Teraz przeszukuje grzbiety książek, szukając sagi "Nieskończonego koła". Czekałem na nową część długo i mam nadzieję, że wreszcie wydano tłumaczenie. ~Albo będę musiał się nauczyć angielskiego.~ Myślę cierpko.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-27, 12:37


Koryusai-san #01 #0013

- Fantastyka... to takie bardziej zaawansowane bajki. Charaktery postaci mniej czarno-biale. Ksiezniczka nie musi byc nieskazitelna dziewica, a ratujacy ja ksiaze moze miec swoje za uszami. Fabula odzwierciedla swiat czytelnika. Dzieciecy jest prosty, wiec i historie sa takie, by je dzieci zrozumialy.
Kolo nieskonczone - Henry Mauer - tom 31. Autor juz dawno temu zapowiedzial, iz zamierza pisac ten cykl do smierci. Biorac pod uwage fakt, ze prowadzi ponoc w miare zwyczajny tryb zycia, bez ekstrawagancji, przepijania tantiem, poszukiwania weny w narkotykach i dzikiego seksu z trzema fankami, innymi kazdej nocy, jest spora szansa, ze jeszcze drugie tyle dopisze. Wziales z polki opasle tomiszcze. Emi wziela drugie, zwazyla na rece, zachichotala cicho i odstawila z powrotem. Na odwrocie standardowe recenzje pelne zachwytow o tym, jakaz to porywajaca powiesc, ktora koniecznie musisz przeczytac.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-27, 12:59

- Może... Jednak w jednym się zgodzę: świat w fantastyce na pewno jest wyidealizowany. Takie bajki dla dorosłych... A dla mnie dobra okazja, aby oderwać się trochę od "normalnego" życia, które wcale takie różowe nie jest.
Odpowiadam mimochodem, biorąc do ręki książkę... Tak, koło nieskończoności, pisane cały czas... Henry Mauer ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu, aby to kontynuować bez przerwy. Chociaż... Z tego co słyszałem dochodowy interes, więc dlaczego nie? Ma pewnie wszystko, co można mieć... No, oprócz przeżywania fantastycznego życia w rzeczywistości, mimo że tom 17 miał jednego bohatera, który nie wierzył, że świat nie jest normalny... Ale tak, jak zareagował... Teraz wiem, że to ściema... Ale teraz najważniejsza sprawa, że mam ten 31 tom! Czekałem długo i nareszcie jest...
- Hmmm!- Nagle spoglądam na dziewczynę kątem oka. - To będzie na tyle, obecnie mam pełny zapas książek, które chce przeczytać. Jeśli jednak chcesz, możemy zajrzeć do działu z książkami dla dzieci.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-27, 14:33


Koryusai-san #01 #0014

- Literatura obronna - zazartowala Emi - Jak Cie ktos napadnie, to mozesz zdzielic wroga cegielka.
Przeszlicie z Twoja zdobycza do dzialu dzieciecego. Twoja nowa znajoma przetanczyla wzdloz polek wskazujac Ci na koncu okladke.
- To jest bardzo ciekawa autorka.
Pozycja, ktora Ci pokazala miala tytul "Lisek Chytrusek i Lodowa Panienka", autorstwa Anne Johansen.
- Teraz szarlotka? - zapytala celujac palcem w Twoj nos.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-27, 15:28

~Tak... Cegła się przydaje... Nawet nie wiesz, ile razy mi uratowała życie.~ Odpowiadam mimo wszystko poważnie, mimo że w myślach. Co jak co, ale gangi najczęściej nie miały siedzib w pięciogwiazdkowych hotelach oraz najlepszą broń. Czasami to, co było pod ręką, decydowało o zakończeniu starcia. Na szczęście zawsze się coś znajdowało...
- Hmmmm....
Spoglądam na pozycję, która mi wskazała dziewczyna. Nie powiem, że nigdy takiej literatury nie czytałem... Ale teraz oczywiście przestałem... Ale dlaczego? Przecież wartości przekazywane w tych książkach naprawdę są wartościowe. Trochę jednostronne, ale dużo osób od bohaterów książek mogłoby się uczyć... ~A może ludzie tak naprawdę nie chcą ich czytać, bo nie chcą się dowiedzieć, że stali się czarnymi charakterami...~ Zastanawiam się, filozoficznie, ale kiedy dziewczyna prawie dziobie mnie w nos, to kiwam głową.
- Oczywiście. Skoro tak postanowiliśmy, to postępujmy według planu. Prowadź!
Odpowiadam poważnie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-27, 16:47


Koryusai-san #01 #0015

Zaplaciles za swoja cegle i podazyles za tanczaca nieustannie dziewczyna na drugi poziom do wspomnianej kawiarenki. Po drodze zaczelo Cie kusic przez okladki, zeby zajrzec, jak radzi sobie Norman. W poprzednim tomie dal sie okpic, jak dziecko. Tak przynamniej wygladalo. Moze jednak kierowal sie jakims szerszym planem. Celowo chcial wyjsc na durnia, zeby pozniej zdemaskowac wszystkich spiskowcow za jednym zamachem. Z rozmyslen nad problemami Normana wyrwal Cie glos.
- To tu.
Wystroj kawiarenki dosc niecodzienny. Pokrywajacy sie zapewne z gustem literackim Twojej przewodniczki po szarlotkowym swiecie. Proste, drewniane krzesla i stoliki, zielono-brazowa tonacja. Szmaciane lalki i kukielki. Kawaii Emi podbiegla swym tanecznym krokiem do stolika i zamachala dlonia w kierunku lady. Dziewczyna za kontuarem odpowiedziala usmiechem. Domysliles sie, ze Emi byla tu stalym klientem i doskonale wiedziano, co zamowi. Niedlugo pozniej na stoliku pojawily sie cztery porcje szarlotki, dwie filizanki i dzbanek herbaty jasminowej. Kawasaki zlapala sie za pierwsza porcje i zrobila mine szczesliwego dziecka.
- Mniam.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-28, 15:13

~Hmmm, ta kawiarnia nie jest taka zła.~ Co prawda, prosta, chyba zrobiona specjalnie dla dzieci, a raczej dla dorosłych, żeby mieli zostawić gdzieś swoje pociechy... Mimo tego nie ma zbędnego przepychu. Po prostu ta atmosfera nieco uspokaja, nawet jeśli jesteśmy niecodziennymi klientami... Chociaż nie, wygląda na to, że Emi znają już, bo witają się, jakby byli starymi znajomymi. I oczywiście przyszła szarlotka, dość szybko nawet. Tak więc siadam i biorę na początku dzbanek herbaty i rozlewam ją do filiżanek, jedną przesuwając Emi, drugą sobie, a następnie zastanawiam się, czemu tak dużo szarlotki, ale przypomina mi się, że Emi mówiła, że dużo je, więc zamykam ten temat. Mimo, że wygląda apetycznie, przez chwilę spoglądam na dziewczynę, która z miną i zachowaniem dziecka zabiera się za jedzenie.
- Heh... Smacznego.
Nie mogę się nie uśmiechnąć. Jej spojrzenie na świat jest takie optymistyczne i niedorosłe. Absolutnie nie nadaje się do normalnego życia, zresztą nie wyobrażam sobie ją pracującą... Tak, zupełne przeciwieństwo Kurumi. O ile ta chyba nie chce zaakceptować tego brutalnego, złego świata i zamyka się w świecie baśni, to tamta... Cóż, nie dość, że akceptowała, to jeszcze wykorzystuje... Gdyby Kurumi reformowała Komitet, to zapewne nawet mysz by nie pisnęła bez jej zgody i wszystko by chodziło jak w zegarku... Ale nie znaczy to, że byłoby dobrze. Nie mogę uwierzyć, że zaproponowałem jej stanowisko w Komitecie... No, ale co się stało, to się stało... Gdyby nie zniknęła, to byłoby gorzej... W każdym razie szybko spuszczam wzrok na filiżankę, po czym biorę mały łyk.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-28, 17:52


Koryusai-san #01 #0016

Dziewczyna wymruczla cos w odpowiedzi, co moglo oznaczac, ze Cie uslyszala, albo tez, iz nie obchodzi jej nic wiecej poza szarlotka. Herbata miala bardzo przyjemny smak i aromat. Sprobowales ciasta. Rzeczywiscie ktos, kto je robil musial znac sie na rzeczy. Wysmienity deser.
- Nie wstydz sie, maja tego wiecej - powiedziala oprozniajac pierwszy talerzyk i przysuwajac sobie nastepny. W polowie zadzwonil telefon.
- Nie... nie wiem... ... zalezy... ... ... teraz? ... ... znowu to samo... ... ... ... zastanowie sie...
Wrocila do szarlotki, ale telefon znow sie odezwal. Patrzyla przez chwile na wyswietlacz, po czym schowala telefon i splotla dlonie za glowa. Fuknela niezadowolona. Blyskawicznie dokonczyla druga porcje. Z pelnymi ustami zamachala Ci rekoma pokazujac Ciebie, stolik, kontuar. Zawinela trzeci kawalek w serwetke i wybiegla z kawiarenki. Musiales przyznac, ze nie tylko na motocyklu jest szybka. Zostales sam z szarlotka, herbata jasminowa i Normanem w opalach.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-28, 18:17

-...?
Nieco zamieram, trzymając wciąż w połowie podniesioną filiżankę z herbatą. Cóż, wszystko w porządku się układało, nawet spróbowałem tej doskonałej szarlotki, szkoda, że Nee-san takiej nie potrafi, gdy telefon, po czym dziewczyny już nie ma. Zdaje się, że nawet tak dziecinna osoba jak Emi ma jakieś obowiązki. ~Ciekawe, czym się zajmuje...?~ Zastanawiam się, podnosząc filiżankę do ust i biorę kolejnego łyka herbaty. No cóż... Ten znak chyba oznaczał "zapłać". Nie ma to jak zostać zaproszonym na szarlotkę, za którą trzeba osobiście płacić... Wątpię, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczę Emi. Wzdycham ciężko, drapiąc się za głową, po czym kończę zajadać, płacę i wychodzę z książką. Wygląda na to, że zostałem nieco zostawiony na lodzie, ale trudno... Takie rzeczy się zdarzają. Więc nie pozostaje mi nic innego niż wrócenie do domu i dowiedzenie się, co tak naprawdę planuje Norman.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-28, 23:30


Koryusai-san #01 #0017

Skonczyles szarlotke. Naprawde warto bylo odwiedzic to miejsce, nawet jesli samemu trzeba rachunek zaplacic. Zostalo jeszcze sporo herbaty. Saczysz sobie powoli rozmyslajac nad calym zajsciem, gdy podchodzi dziewczyna zza lady. Nie przygladales sie jej wczesniej. Szczupla, na oko nieco nizsza od Ciebie. Dlugie kasztanowe wlosy i zielone oczy przywodza Ci na mysl kolorystyke tego miejsca. Sympatyczna twarz z lagodnym usmiechem. Zaczyna skladac talerzyki po nieobecnej.
- Sadzac po Twojej minie, od niedawna znasz Hayate*. Nie przejmuj sie, ona tak zawsze. Nie, zawsze to przesada, ale w kazdym razie bardzo czesto. Cos jeszcze podac? Rachunkiem sie nie przejmuj. Hayate ureguluje wszystko przy kolejnej wizycie. Albo jeszcze nastepnej.
Bardzo miekki, cieply glos. Z pewnoscia doskonale sprawdzalaby sie jako przedszkolanka. Czyli jednak zle oceniles jezyk migowy Hayate, jak ja tu nazywaja. W spokoju mozesz dokonczyc herbate napoczynajac swe tomiszcze.
Okazuje sie, ze Norman Vessa zniknal. Dajac tym samym wrogom kolejny atut do reki. Tchorz i szczur. Tak teraz o nim mowia. Wyszly ciemne sprawki na jaw, to czmychnal, jak niepyszny. Spirala oskarzen zatacza coraz szersze kregi. Doszlo nawet do incydentu, gdy Pan Enklawy walnal piescia w stol ostrym tonem kres kladac "nowomodnym bredniom, by kazdy krok przeszly tlumaczyc na nowa modle". Nie uchodzi to na Radzie nasladowac zachowan gminu.

*hayate - huragan
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-29, 13:47

- Nie, dziękuję!- Odwzajemniam uśmiech, odkładając filiżankę. - Może i E... Hayate-san zagląda tu i płaci, ale nie chcę ją naciągać na wydatki. Nie, to co mam, z pewnością wystarczy.
Odpowiadam, po czym jeszcze jeden łyk herbaty i można się brać za moją książkę... Trochę długo już czekałem i nie mogę się doczekać, jak się to skończyło, kiedy Norman wpadł jak śliwa w kompot w pułapkę... Niestety, rozczarowałem się srogo. Zamiast działać, jak zwykle polegając na intuicji i genialnym umyśle, to się rozpłynął... Przez co zapanował kompletny chaos, pojawiła się czerwona kometa na niebie, co nie jest dobrym znakiem... Chociaż kto wie, przy tych wszystkich niezbyt chwalebnych czynach Normana... Gdyby nie zniknął, to by pewnie go ścięli, co wyszłoby na jedno. Może tak naprawdę wiedział, że spisek jest większy niż przypuszczał... I trzeba z atakować z cienia, a nie jak normalnie z poleceń Straży. ~No cóż... Taką mam przynajmniej nadzieję...~ Wzruszam ramionami, zamykając książkę, po czym jeszcze spoglądam na sprzedawczynie czy właścicielkę tego miejsca.
- Mówisz, że Hayate-san często tutaj bywa, hmm? A czym się tak zajmuje, że musi znikać, tak ni z gruszki, ni z pietruszki, jeśli to nie tajemnica.
Pytam się, chociaż sam nie wiem, po co... I dlaczego takie akurat pytanie strzeliło mi do głowy. Może dlatego, że trochę się o nią boję. Jak o małe dziecko.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-29, 14:40


Koryusai-san #01 #0018

- Czesto, chociaz zazwyczaj dosc krotko, jak to mozna bylo wlasnie zobaczyc. To jest taka osoba, ktora nie potrafi usiedziec spokojnie w jednym miejscu. Wspolczuje jej chlopakowi, jesli sie znajdzie taki, ktory za nia nadrzy. Przypuszczam, ze spi rownie ekspresyjnie, co zyje, z czego wniosek, ze sie strasznie musi rozpychac.
Wziela z kontuaru klaserek zatytulowany "Zadzwon do mnie".
- Czym sie zajmuje? Pewnie wszystkim, czym sie tylko da. Najlepiej zapytaj u zrodla. O ile pamietam, wedlug wizytowki jest profesjonalnym samobojca - przewertowala pare stron - Kawasaki Emi - kaskader. Mamy tu unikatowy zestaw przeroznych indywidulow.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-29, 18:34

- Woah! To rzeczywiście... wyjątkowe. Taka młoda, a już kaskaderka... No cóż, po jej nastawieniu można było się tego spodziewać. Faktycznie, jej chłopak będzie miał przerąbane. Prawdopodobnie będzie musiał uważać zarówno na swoją, jak i jej głowę. Uśmiecham się z politowaniem. - Jednak mimo wszystko ma w sobie dużo... Niewinności. Tak, bardzo rzadko można spotkać człowieka nieskażonego okrutnym światem. Gdyby wszyscy byli tacy, to z pewnością świat stałby się lepszym miejscem, a ja nie musiałbym się stresować tak bardzo.
Śmieje się lekko i spoglądam nagle na zegarek. Ile ja się zasiedziałem?! A muszę jeszcze przygotować obiad! Inaczej Nee-san wykona prawdziwy pokaz poison cooking'u.
- Wybacz, że przeszkadzam ci w pracy, panno... Eeee...- Czekam, aż wypowie swoje imię, po czym kłaniam się. - Ja będę się już zbierał, ale jeszcze tu zajrzę. Do widzenia!
Żegnając się odwracam się i lekkim truchtem, ot tak, dla rozruszania mięśni, biegnę w stronę swojego domu. Oczywiście, nie zapominam o książce, którą chwytam pod pachę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-30, 12:01


Koryusai-san #01 #0019

- A myslisz, ze ile ma lat? Fakt, zachowuje sie bardzo beztrosko, ale pozory czesto bywaja mylace. Kazdy z nas przybiera pewna poze, ktora prezentuje swiatu. Nie oznacza to jednak, ze to juz wszystko, co w nas siedzi, ani nawet niekoniecznie najbardziej prawdziwe. Poznac dobrze siebie samego jest trudno, a co dopiero inna osobe.
Usmiechnela sie, zamknela klaser i odlozyla go na lade.
- Ariel. Nie przeszkadzasz. Rozmowa z klientami to mozna rzec moje obowiazki sluzbowe, ktore wypelniam bardzo chetnie. Do zobaczenia zatem.
Pedzisz do domu przeskakujac kaluze. Pogoda nie zmienila sie od rana. Szaro, buro i ponuro. Lekki wiatr, klebiace sie chmury, na razie tylko grozace deszczem.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-04-30, 14:59

~Hmmm...?~ Zastanawiam się nad słowami sprzedawczyni, przeskakując przez kałużę. ~Rzeczywiście, jeśli by tak spojrzeć... To spotkałem już wiele takich... Na początku Kurumi też wyglądała na jakąś milutką, płaczliwą dziewuszkę. I tylko po to, aby chcieć mnie sprawdzić, czy jestem jakimś idiotą lecącym na kobiece kształty... Mimo wszystko.~ Wzdycham lekko. ~Wolę wierzyć, że nie ma zbyt wielu osób takich jak ona... Chociaż zastanawiam się, jaka jest prawdziwa ta Emi. Mam nadzieję, że nie jest członkiem jakiegoś gangu.~ Na moim czole pojawia się lekka kropla... Od tamtego momentu, kiedy przejrzałem na oczy, zacząłem bardziej ufać ludziom, szczególnie kobietą, do których zaufanie miałem prawie zerowe... Nie mam jednak pojęcia, czy to nie będzie przyczyną mojej zguby... Na razie jednak nie warto o tym myśleć. Z tamtą Emi prawdopodobnie już się nie zobaczę, więc nieco przyspieszam kroku, widząc, jak chmury się kłębią. Nie chcę wrócić do domu przemoczony.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-05-02, 11:44


Koryusai-san #01 #0020

Twe rozmyslania przerywa jakis chlopak niespodziewanie atakujacy Cie ulotka.
- Nie zyj w biegu bracie. Przyjdz na spotkanie i odmien swoje zycie.
Z lekko nawiedzonego wyrazu twarzy wnioskujesz, ze pawnie agituje za jakas sekta. "Nie wypowiadaj zyczen pochopnie. Niekiedy maja magiczna moc spelniania sie." glosil zielono-blekitny papier. Widac, ze graficznie postarali sie. Ideologia pewnie taka sama, jak zawsze. Do domu docierasz bez dalszych przeszkod. W srodku pusto. Rodzina rozbiegla sie widac za swoimi sprawami.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-05-02, 18:08

~Huh, co to za mały, nawiedzony... Ech, nieważne.~ Drapię się po głowie, niezadowolony, spoglądając na ulotkę. Przez chwilę zastanawiam się, czy po prostu ją nie zmiąć i nie wyrzucić, jednak po chwili namysłu zmieniam zdanie i chowam ją do kieszeni. Nie, żebym miał plany do przystąpienia do tej sekty... Problemem jest to, że właśnie to jest nawiedzona sekta. A to jest najzwyczajniej na świecie podejrzane. Na wszelki wypadek może pójdę na zwiad, przy okazji informując o tym policję... ~I o ile to będzie opłacalne...~ Bez braku dowodów nic nie mogę zrobić, jedynie spekulować... Ale mniejsza na razie o to. Widząc, że w domu pusto, od razu przełączam się w tryb domowy, po czym idę do kuchni.
- Halo?- Od razu mówię, jeśli ktoś jest, wchodząc do środka. - Ktoś mnie już wyręczył?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom rodziny Karube - Page 8 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket4096/4096Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom rodziny Karube - Page 8 Pbucket83037/262144Dom rodziny Karube - Page 8 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-05-02, 20:38


Koryusai-san #01 #0021

Jako, ze dom byl pusty, nikt Ci nie odpowiedzial. Ledwo minelo poludnie, wiec do obiadu zostalo jeszcze troche czasu. Mogles zatem jeszcze chwile poczytac.
Rada ujawnila wiele podzialow i frakcji. Rzecz jasna nie ciagnacych poki co zbyt mocno sukna w swoja strone, ale to tylko kwestia czasu. Pan Enklawy byl zbyt wytrawnym graczem, by nie dostrzec tych niepokojacych symptomow.
Z politycznych problemow rady wyrwal Cie piekielny rumor dochodzacy z dolu. Rzucasz ksiazke i biegniesz sprawdzic, co za pogrom w Twoim domu. W kuchni zastales swoja mame przy otwartej, gornej polce i stosie naczyn pod nogami. Niektore w stanie skorup.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty2010-05-02, 20:57

~Hmmm? Więc jak na razie nic nowego? Norman nadal się nie ujawnił... Albo naprawdę stchórzył, albo kombinuje coś z Panem Enklawy... Ach, a może chce go po prostu zabić? To-~ Nagle moje rozmyślania zostają gwałtownie przerwane przez hałas. Dochodzący z dołu, jakby ktoś się włamywał... Wszystko potoczyło się szybko, kiedy byłem kierowany instynktem. W pełni gotowy do boju zbiegam na dół i zastaję... Mamę, która chyba pociągnęła nie ten talerz, co trzeba.
- Wszystko w porządku?- Pytam się, pochodząc zaniepokojony, po czym sprawdzam, czy się nie zraniła. Naczynia jak na razie są drugorzędną sprawą. Co jak co, ale nie pozwolę, żeby drugi raz coś jej się stało. - Co się stało?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom rodziny Karube - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Dom rodziny Karube - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom rodziny Karube
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Rodziny dom Kuchiki- willa Rodziny Yoku Kuchiki
» Dom rodziny Mizuno
» Dom rodziny Engen
» Dom rodziny Sayuri
» Dom rodziny Yoshikuni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje