Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Posiadłość rodu Kuchiki

Go down 
+2
Kamys
Imperator Kuchiki
6 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-10-17, 20:03

Mężczyzna bez emocji przyjął opinię Kisuke o własnym ojcu. Wziął zanpakuto, przyjrzał się mu blisko i przejechał palcem po ostrzu. Stróżka krwi popłynęła po klindze.
- Czyli jesteś gotów zbrukać swoje ostrze krwią ojca. Pomimo tego, że zgodne to będzie z prawem i zwyczajem możesz być pewien, że za twoimi plecami będą szeptać "ojcobójca". Twojego ojca znam od urodzenia i pomimo tego, że nie darzę go sympatią, to jego śmierci nie powitam z radością. Będziesz musiał się postarać, aby być lepszym przywódcą rodu od niego, w przeciwnym wypadku nie będziesz mógł liczyć na moje przebaczenie.
Zanpakuto z sykiem zagłębiło się do sayi. Kyoraku dwoma palcami na przesunął drewnianą ramę oklejoną papierem i spojrzał na zewnątrz, po czym na powrót zamknął okno.
- Póki co rozchmurzmy się i porozmawiajmy o twojej światłej, jak mam nadzieję, przyszłości. Masz już pewność co do dywizji, do której chciałbyś dołączyć? Nasza rodzina od początku swego istnienia związana jest z ósmym oddziałem, ale akurat w tej kwestii nie będę wywierać na ciebie nacisku.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-10-17, 21:47

02#112

Blondyn przetarł zaszklone oczy i spojrzał na krew płynąca po klindze. Wiedział, że śmierć nawet najbardziej nielubianego członka rodzinny nie jest powodem do szczęścia. Ale jednak jego ojciec na pewno po przegranej, nie da mu wieść spokojnego życia.
-Dobrze wiesz, że jest on bardzo mściwy i darowanie mu życia może okazać się katastrofalne później. Co więcej, odkąd tu trafiłem ludzie szepczą i rozsiewają plotki na mój temat. Kolejna łatka nic nie zmieni, różnica będzie taka, że tym razem będą mieli racje.- Zamilkł na chwile i poczekał, aż atmosfera się przerzedzi. A jego samopoczucie wróci do normy.
-Ciężka sprawa. Na dni otwarte udałem się do dwójki, siódemki i dziesiątki. Gdyby miał wybierać dywizje przez pryzmat tej wizytacji, to wybrałbym siódemkę. Wywarła na mnie najlepsze wrażenie, ale jednak pozory bywają mylące. Chciałbym trafić tam, gdzie moje zdolności będą przydatne i docenianie. Też miałeś podobne problemy, czy może od razu bez cienia wątpliwości wybrałeś ósemkę?- Zaciekawiony i w pełni skupiony słuchał swojego nowo poznanego wuja.
-Jak na razie przeważa u mnie siódemka, na drugim miejscu jest dwójka a na końcu dziesiątka. Szkoda, że mój zabójca dusz nie jest skory do komunikacji. Może wtedy łatwiej byłoby mi podjąć decyzje. Jak szybko poznałeś imię swojego zanpakuto?-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-10-24, 17:48

- Owszem. Rozsądniej byłoby od razu zakończyć jego życie - przyznał bez choćby śladu skrępowania, jakby mówił o całkowicie obcej mu osobie. - To dobrze, że nie okazujesz słabości zwanej wahaniem.
Mężczyzna potarł o siebie palce zatrzymując dalszy upływ krwi.
- Siódma dywizja to odpowiednie miejsce dla osób o dobrym sercu. Gdy ja dokonywałem wyboru nie miałem wątpliwości gdzie chcę trafić. Też byś ich nie miał gdyby przyszło ci dorastać w Seireitei.
Jeszcze raz wyraził niezadowolenie z tego, jak potoczyły się losy Kisuke. Postukał paznokciem o rękojeść swego zanpakuto.
- Przekuwanie asauchi w zanpakuto jest sztuką, w której talent w pozostałych biegłościach shinigami nie ma znaczenia. Może się zdarzyć, że nawet geniusz będzie czekać lata, aż w końcu duch miecza się mu objawi. Oczywiście są sposoby, aby ten okres skrócić o czym zresztą się już pewno uczyłeś, ale nigdy nie można mieć pewności ile to potrwa. Zanpakuto to część naszej własnej duszy, więc zacieśniamy z nim więzi, gdy idziemy za naszym instynktem i postępujemy tak jak chce nasze serce, co jednak czasami może być odrobinę kłopotliwe. - Westchnął. - Ja sam pierwsze oznaki życia od zanpakuto otrzymałem kilka miesięcy po rozpoczęciu służby jako shinigami, a shi kai opanowałem jakiś rok później. Spoglądając na ogół, to poszło mi całkiem szybko. Niektórzy nawet po dziesięcioleciach nie mogą usłyszeć głosu zanpakuto. Mówi się o takich, że posiadają słabe dusze, ale ty chyba takiej nie masz, co? - Uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-10-24, 20:07

02#113

-Tak, w zasadzie to znam już podstawy. Akademia bardzo dobrze wpaja teorie, a praktykować trzeba samemu. W końcu to nie są nauczania indywidualne, to nikt nie poprowadzi Cię za rączkę jak będziesz zagubiony. Dlatego jak nadarzy się okazja, to próbuje zbierać informacji i rady od różnych osób.- Swoim uśmiechem próbował ocieplić atmosferę i wprowadzić miły nastrój.
-Mi niestety jeszcze się nic nie objawił, nawet cieniutki szept. najwidoczniej moja dusza jest za silna i zagłusza zabójcę.- Zażartował chłopak, pomimo że myśli wręcz odwrotnie. Wydaje mu się, że to może być spowodowane przez resztki odbicia poprzedniego właściciela. W końcu otrzymał miecz po jednym z Kuchikich. Nie mniej jednak nie zamierza przestać próbować.
-Ciężko tak dokładnie powiedzieć, przez ostatnie lata co prawda nie poświęcałem dużo czasu na jinzen i tym podobne treningi. Ale jednak wolałem nie pośpieszać swojego zabójcy dusz, jak postawni się ze mną skontaktować to będę na niego czekał. Oby tylko się nie obraził.- Zaniepokoił się, kiedy dotarła do niego myśl, że może jednak zrobił coś, co rozgniewał jego przyszłego partnera.
-Ale mniejsza o tym, może opowieść mi coś o mojej najbliższej rodzinie i kuzynach?- Zapytał zaciekawiony.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-10-30, 19:15

- No proszę, brzmisz całkiem rozsądnie. A słyszałem, że sposobem bycia i umysłem bliżej ci do wieśniaka z Rukongai. - Kyoraku pokiwał głową. - W każdym razie nigdy nie przestawaj próbować. Porażkę odniesiesz dopiero wtedy, gdy zaprzestaniesz wysiłków. Nigdy nie wcześniej.
Kyoraku jeszcze raz zerknął na zewnątrz.
- Wygląda na to, że zbliżamy się na miejsce. Mam dla ciebie niespodziankę, która jak myślę, zmotywuje cię do podwojenia wysiłków. Minimum podwojenia. - Uśmiechnął się tajemniczo. - Ale póki co chcesz poznać bliżej swe korzenie? Przybliżyłbym ci je tak i tak, ale dobrze, że sam wyszedłeś z zapytaniem. Kyoraku Akihiro, mój ojciec, a twój pradziadek miał piątkę dzieci z czego ja byłem najmłodszy i teraz jako jedyny ostałem się przy życiu. Dwóch synów i trzy córki, pierworodny wybrał karierę polityczną i spłodził trójkę dzieci. Najstarszy syn, Eichi, zmarł na chorobę w dzieciństwie, co zapewne dało ci życie, bo gdyby nie to, to on, a nie twój ojciec ożeniłby się z panną Kuchiki. Drugi był właśnie twój ojciec, a najmłodsza, Eiko, czyli twoja ciotka wżeniła się w ród Kurohyou. Jej syn znajduje się w tej samej grupie w akademii co ty.
Kurohyou Takeshi był studentem, który znajdował się w grupie amoralnego Shihouina i potem chętnie rozpowiadał swoją wersję wstydliwego incydentu. Kisuke nie nawiązał z nim głębszych relacji, bowiem Takeshi należał do szerokiej grupy uczniów pochodzących z arystokracji, którym nie podobało się adoptowanie przez Kuchiki jakiegoś prostaka z Rukongai.
- Ja z kolei doczekałem się dwójki synów z czego oboje podążyli moją ścieżką - kontynuował z dumą Kyoraku. - Chociaż po prawdzie wolałbym, aby jeden się od tego uchował. Shinigami to niebezpieczny zawód pomimo tego co myślą niektórzy. Starszy, Michiya, ma diabelnie utalentowanego syna, który wkrótce również dołączy do akademii, a całkiem niedawno urodziła mu się śliczna córka. Młodszy, Yuji, póki co doczekał się dwóch dziewczynek. Nyoko odkryła ostatnio, że bardzo podoba jej się kaligrafia wobec czego rzadko kiedy można zobaczyć jej twarz niepomazaną tuszem. Mikazuki z kolei wkroczyła w fazę buntu i za nic nie chce słyszeć o małżeństwie. Twierdzi, że chce poświęcić życie bogom.


[6000 post!]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-10-30, 21:38

02#114

Arystokrata zastanawiał się co takiego, wuj chce mu pokazać. A tym bardziej, dlaczego miałoby to go zmotywować. W końcu raczej Kyoraku nie wiedział, co takiego marzy się blondynowi. Może sam Kisuke dowie się, czego dokładnie pragnie jego serce.
-Tak jak widzisz plotki, kłamstwa i zazdrość albo nienawiść. Ludzie nie próbują poznać drugiego człowieka. Wystarczy, że ktoś zostanie uprzywilejowany albo nagle wzrośnie jego status społeczny, to od razu znajdą się życzliwy. Arystokracja tylko kryje się za masko ogłady i miłego usposobienia. A tak naprawdę pełno tam zgniły śliwek.- Westchnął szlachcic, ale na jego twarzy pojawił się grymas zaintrygowania.
-Czyli mam naszą rodziną jest całkiem spora. Ciekawe jak inni mniej przyjmą, kiedy prawda wyjdzie na jaw. Nigdy nie przyszło Ci na myśl, żeby spróbować umieścić swojego syna na miejscu głowy rodu? W końcu mój ojciec nie bardzo zajmował potomkami i przygotowywanie kolejnego następcy.- Spojrzał na niego z konsternacją. Dobrze to świadczyło o wuju, że nie próbował robić przewrotów i zabójstw.
-No dobrze chyba wystarczy tych rozmów o genologii i heraldyce. Co takiego chciałeś mi pokazać wuju? Bo nie ukrywam, że nie daj mi to spokoju.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-04, 16:38

- Widzę też, że lubisz filozofować. - Kyoraku jeszcze raz zerknął za okno, ale zaraz je zamknął i spojrzał na Kisuke z powagą. - Oczywiście, że o tym myślałem i jestem pewny, iż każdy z moich synów dobrze odegrałby rolę głowy rodu. Ich marzeniem było jednak zostać shinigami i dodatkowe obowiązki tylko by ich od tego odciągały. Nie bez powodu zresztą częstą praktyką wśród rodów szlacheckich jest posyłanie do akademii młodszych synów, podczas gdy pierworodni, nawet jeśli posiadają talent i wysokie reiatsu, zostają przeznaczeni wyłącznie do kariery politycznej. Oczywiście zdarzają się wyjątki, jak ród Kuchiki czy mniejsze rodziny, które obecnością w strukturach Gotei mogą więcej zyskać niż stracić. Sam pewnego dnia możesz zrezygnować ze służby shinigami, aby poświęcić się innym obowiązkom.
Ciekawość chłopaka rozpogodziła oblicze Kyoraku, który zachichotał wyraźnie rozbawiony.
- Cierpliwości, za minutę czy dwie wszystkiego się dowiesz. Przez ten czas chciałbym ci opowiedzieć historię z mej młodości, gdy to nienawidziłem kiedy coś mi się narzucało. Dobrze urodzonym młodzieńcom narzucano zaś szczególnie wiele i jedna sprawa nadzwyczaj mnie denerwowała, wobec czego postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce. Zaciągnąłem języka i od tego czasu przez najbliższy miesiąc stałem się cieniem pewnej dziewczyny. Śledziłem ją, gdy spacerowała po parku, oglądałem z dachu, gdy piła herbatę w ogrodzie i przekupywałem różnych ludzi, aby dowiedzieć się o niej jak najwięcej. W końcu zaś stwierdziłem, że w tej akurat materii nie ma potrzeby się buntować i bez narzekań ożeniłem się z nią potem.
Lektyka zatrzymała się i opadła delikatnie ułożona na ziemi przez tragarzy. Kyoraku wskazał na drzwiczki.
- Porozmawiaj z nią nie przejmując się tym, że nie postępujesz jak etyka nakazuje. Wysnuj własne wnioski i zastanów się nad nimi dobrze, bo dziś nie z jedną dziewczyną będziesz rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-04, 20:40

02#115

-Widzę wuju, że cenisz sobie marzenia swoich synów i nie narzucałeś im swoich poglądów odnośnie do ich kariery. Chociaż od dziedziców wymaga się więcej, w końcu trzeba przygotować godnego następcę.- Uśmiechnął się i słuchał opowiastki wujaszka. Początek strasznie przypomniał mu jego postępowanie. W końcu jemu też nie podobało się aranżowane małżeństwo i kiedy dowiedział się, kim będzie jego wybranka. Próbował zdobyć dodatkowe informacje, pewnie wszystko potoczyłoby się bliźniaczo podobnie. Gdyby tylko nie zmiana planów i starszy brat Chikao. Słowa starszego mężczyzna działały krzepiąco i dodawały odwagi arystokracie.
-Trochę podejrzewałem, że właśnie o to może chodzić. Ale szczerze myślałem, że ten dzień przyjdzie trochę później albo po pojedynku z ojcem. W końcu, jeżeli ojciec okaże się silniejszy. To ona straci narzeczonego.- Blondyn zrozumiał co takiego, miało zwiększyć jego motywacje.
-A o ilu kandydatkach mówi?- Chciał się mentalnie przygotować na odpowiednią ilość rozmów, które będzie musiał odbyć- Wyszedł i udał się we wskazane miejsce. Miał nadzieje, że lektyka z wujem będzie dalej na miejscu, kiedy skończy rozmowę.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-06, 16:07

- No i to właśnie powinno cię motywować - skwitował Kyoraku z uśmiechem. - Nikt nie walczy o życie tak, jak mężczyzna, na którego w domu czeka kobieta. A teraz nie pytaj tyle tylko wychodź, bo ci jeszcze ucieknie. Będę na ciebie czekać.
Okazało się, że Kisuke wysiadł przed skrzyżowaniem, którego środek wypełniał niewielki plac wyodrębniony krawężnikiem z białym kamieni. Zielony skrawek przecinała drużka wysypana żwirem prowadząca do niewielkiej kapliczki poświęconej bogom.
Podczas swych wędrówej na dni otwarte Kisuke mijał kilka takich placyków zaburzających drożność kanałów komunikacyjnych miasta. Gdzieś obiło mu się o uszy, że podobne miejsca kultu powstały u zarania dziejów Seireitei. Mieszkańcy miasta mogli przystanąć przed nimi i pomodlić się, a potem odpocząć i spożyć posiłek w cieniu rosnących wokół niewielkich drzew. Teraz obleczone  złotem liście szumiały łagodnie na wietrze, który odrywał niektóre z nich posyłając je łagodnym lotem ku ziemi.
Jeden z liści zatrzymał się wcześniej na białych włosach dziewczyny krzątającej się przy kapliczce. Ujęła go ostrożnie pomiędzy blade palce i przez moment przyglądała się mu z delikatnym uśmiechem dzięki czemu Kisuke mógł się bliżej przyjrzeć. Ubrana w tradycyjny strój kapłanek składający się z białej bluzy z szerokimi rękawami oraz obszernych czerwonych spodni. Śnieżne włosy o delikatnym srebrzystym połysku sięgały, aż do pośladków. Twarz bardzo ładna, o sercowatym kształcie. Długa grzywka zasłaniała lewe oko, a te odsłonięte miało ciepłą barwę grzanego wina. Nos dość drobny, lekko zadarty. Usta o przyjemnym różanym odcieniu. Oczywiście uwagi Kisuke nie umknął obfity biust wyraźnie rysujący się pod bluzą. Dziewczyna wydawała się mniej więcej w wieku chłopaka, a przy tym była tylko trochę od niego niższa. Opuściła liść na kupkę i już chciała wznowić zamiatanie ścieżki przy pomocy bambusowej miotły, gdy jej uwagę przyciągnął czający się w pobliżu Kisuke.
- Och, przepraszam. Chce się pan pomodlić? Już odchodzę na bok - rzekła z łagodną uprzejmością.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-06, 20:35

02#116

'Ucieknie? Dlaczego miałaby uciekać? W końcu to chyba zaaranżowane spotkanie.' Jego uwaga została na chwile całkowicie pochłonięta przez białowłosą niewiastę, Była bardzo atrakcyjna, a do tego wspaniale się komponowała ze złotymi liści. Widok był, wręcz hipnotyzując i arystokrata nawet zastanawiał się, czy to nie jego przyszła żona.
-Przepraszam, że wprawię panią w zakłopotanie. Ale zjawisko pani wygląda na tle tego zagajnika, kiedy złota korona drzew jest delikatnie poruszana wiatr, a liście spadają na ziemie. - Blondyn lekko się zaczerwienił, nie przywykł do mówienia komplementów.
-Nazywam się Kuchiki Kisuke. Miło mi panią poznać.- Ukłonił się w stronę dziewczyny. -Proszę się nie przejmować mną. Miałem się tutaj z kimś spotkać. A przynajmniej tak mi powiedział wuj. Szkoda, tylko że nie raczył sprecyzować kogo dokładnie.- Uśmiechnął się szczere i ciepło. -Jeżeli pani to nie przeszkadza, poczekam tutaj aż ktoś się zjawi.- Młodzieniec czuł się lekko zażenowany, w końcu przyszedł tu bez jasnego celu i teraz musi stać tutaj jak kołek. "Staruszku mogłeś, chociaż powiedzieć jaki ma koloru włosów albo jak się nazywa." Przez kilka minut tak stał, aż w końcu go olśniło, że może chodzi o tą dziewczynę. -Może Ci pomogę? I tak nie mam nic lepszego, a tak przynajmniej nie będziesz musiała stać na tym wietrze.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-10, 20:40

Kisuke przeczuwał, że jego komplement nie zabrzmi tak dobrze, jak by tego chciał. Nie miał w końcu doświadczenia w tego typu kontaktach z dziewczynami, a ta, którą obrał sobie na cel onieśmielała dodatkowo swym urokiem.
Stał się jednak cud. Gdy otworzył usta poczuł nadnaturalny wręcz przypływ śmiałości. Jego głos brzmiał pewnie i przekonująco, a po wszystkim zamiast spłonąć buraka uśmiechnął się promiennie, aż w jego białych zębach odbił się refleks słońca. Reakcja dziewczyny mogła mu sprawić satysfakcję. To jej policzki zaróżowiły się, spuściła głowę i zaczęła gonić wzrokiem po wysypanej żwirem ścieżce. Kuchiki zauważył, że zbielały jej knykcie od mocniejszego chwytu na miotle.
- Umm... dziękuję bardzo za takie miłe słowa - wydukała wreszcie.  
Zdradzają swe nazwisko spłoszył dziewczynę do reszty. Chwyciła miotłę oburącz i zgięła się przed nim w pół.
- Jestem skromną kapłanką, której imię nie jest warte wzmianki, Kuchiki-sama! Proszę się nie kłopotać Kuchiki-sama! Praktycznie już skończyłam, Kuchiki-sama! Już się usuwam, Kuchiki-sama!
I rzeczywiście. Dziewczyna zaczęła się wycofywać jednocześnie wciąż bijąc przed nim pokłony.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-11, 15:22

02#117

Blondyn przez chwile poczuł się pewnie, aby po przedstawieniu się znowu wrócić do punktu wyjścia. Zanim się przedstawił myślał o tym, czy podać nazwisko. W końcu myśl, że lepiej być szczerym niż coś ukrywać zwyciężyła i tym właśnie załatwił sobie kolejny problem. Dziewczyna była bardzo skromna i od razu zaczęła się wycofywać. Nie wiedział co do końca zrobić, dlatego postanowił pójść na żywioł. Przyklęknął na jednej nodze i zaczął zbierać liście gołymi rękami. Nie dbał o to, że jego kimon albo ręce się ubrudzą. A zebrane liście znosi i zrzuca na kupkę, którą kapłan wcześniej zebrała.
-Jaki tam ze mnie Kuchiki-sama. Jestem najzwyklejszą duszą i zapewniam Cię, że każda dusza jest jednakowej wartości.- Uśmiechnął się jeszcze raz, ale tym razem skromniej.
-Przed obliczem bogów wszyscy jesteśmy tacy sami, dlatego proszę mówi mi po imieniu. Tytuły, pochodzenie i etykieta niech zostaną tam, gdzie ich miejsce, czyli na dworach i bankietach. Tutaj jestem ja. Kisuke przeciętny uczeń akademii shinigami, z najgorszym zmysłem sensorycznym i urodziwa Kapłanka, którą postawiłem w niedogodnej sytuacji. Za co bardzo przepraszam.- Kleknął przednią i nie podniesie się, póki ona nie wybaczy mu.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-12, 20:26

Dziewczyna nie kłamała i rzeczywiście niewiele zostało tutaj do oporządzenia. Kisuke naniósł na kupkę ostatnie niesforne listki. Na ołtarzu pod czerwonych spadzistym dachem paliło się świeże kadzidło, pozostawiono też ofiary w postaci kubka z sake czy herbatą oraz dwa ciastka ryżowe.
Kapłanka natomiast zaczęła załamywać ręce nad brodzącym po ziemi Kisuke.
- Proszę wstać, Kuchiki-sama! Tak się nie godzi żebyś tak się uniżał. Wcale mnie nie uraziłeś, więc wstań już proszę.
Rozejrzała się się z przestrachem, ale wydawało się, że nie ma w pobliżu żadnego świadka toczących się wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-13, 21:46

02#118

Słowa kapłanki zadziałały na niego natychmiastowo, wstał i otrzepał dolną część kimona z drobinek kurzu. Ciepły i pewnym siebie wzrokiem spojrzał prosto w oczy kobiety, a raczej jedno oko, bo drugiej przysłaniała grzywka.
-To kamień z serce. Bardzo się cieszę, że Pani nie uraziłem i naprawdę nie musi pani zwracać się do mnie
per Kuchiki-sama. Wystarczy Kisuke, nie jestem żadnym dziedzicem, został tylko przyjętego do tego wielkiego rodu.-
Czekał na reakcje kapłanki. Chciał zbadać grunt, który zdawał się chwile temu kruszyć.
-Ale mniejsza o mnie, nie będę pani zanudzał historią o swoim życiu. Która jest bardzo nieciekawa.
Za to ciekawi mnie co skłoniła Panią do zostania kapłanką? Wszak boskie sprawy i kaprysy kamich bywają naprawdę przewrotne. Kiedyś spotkałem trójkę świeżo narodzonych bogów i jednego nieprzyjemnego boga kruka.-
Nagle uciął zdanie i zdał sobie sprawę, że miał posłucha kobiety, a nie zanudzać ja swoim przeżyciami.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-14, 15:33

- No dobrze... - Kapłanka spoglądała na Kisuke niepewnie, unikając patrzenia prosto w oczy. Wygładziła spodnie i ukłoniła się. - Nazywam się Yamada Miyuki, kapłanka ze świątyni ośmiu milionów bóstw.
Okręcała w dłoniach rączkę miotły jakby się denerwowała, ale rozpogodziła się zaraz gdy Kisuke napomknął o swoich kontaktach z kami.
- Och, rozumiem już. - Uśmiechnęła się, kiwnęła głową. - Chcesz pa... chcesz zasięgnąć porady odnośnie bóstw. Mogę pomóc, uczę się o nich od małego. Tylko o co dokładnie chodzi? - Spoważniała. - Jeśli rzucono na ciebie przekleństwo to konieczne będzie odprawienie rytuału w świątyni. Mówiąc kruk masz na myśli Tengu? Mamy doświadczenie w przełamywaniu klątw długonosych goblinów, także bądź spokojny!
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-14, 19:26

02#119

-Bardzo miło mi poznać Yamada-Chan.- Ukłonił się jej równie głęboko. Nie do końca o to mu chodziło, kiedy wspomniał o bożkach, ale nie zamierzał wyprowadzać jej z błędu. Przynajmniej teraz nie będzie się niepotrzebnie stresować i pokaże prawdziwą siebie.
-Chyba tak, źle nie jest. Aczkolwiek nie jestem pewnym, jednak coś tam odgrażał się i wspominał o klątwie. Imienia swojego nie zdradził i cały czas przyjmował postać zwykłego kruka, tylko oczy miał fioletowe. Powiedział mi też, że jakiś kami zamieszkuje w bransolecie po matce, ale nie podał dokładnych szczegółów. - Blondyn wzruszył ramiona na znak swojej niepewności, dalej próbował nawiązać rozmowę.
-Poprosił mnie o pomoc w sporze trzech nowych bóstw, które walczyły o kawałek terenu dla siebie.
Między innymi były to Koki, Yaku i Gyūnyū. Yaku próbowała mi zrzucić na głowę gałąź za kare, Gyūnyū pewnie próbuje teraz jakoś dostać się do świata żywego. A Koki prawdopodobnie dalej mieszka w kapliczce, która jej zbudowałem.
Ciekawe co u niej? Modle się do niej co jakiś czas, aby mogła rosnąć w siłę i nie została zapomniana. Ale trochę odbiegłem do tematu. Jest jakiś sposób na sprawdzenie, czy jest się szczęśliwym posiadaczem klątwy?-
Spojrzał z uśmiechem jeszcze raz na kobietę.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-18, 17:46

Gdy Kisuke uniósł głowę po oddaniu ukłonu zauważył, że twarz kapłanki wydłużyła się, jakby coś jej nie podeszło. Z nieruchomym obliczem słuchała chłopaka, który pozwolił rozgrzać się swemu językowi. W międzyczasie placyk ominęła skromnie wyglądająca lektyka. Przez moment Kisuke mógł pomyśleć, że to wuj postanowił sprawdzić, jak chłopakowi idzie, ale nie, to była jednak inna lektyka.
- Najrozsądniej w takim razie będzie jeśli odwiedzisz naszą świątynię i porozmawiasz z kapłanem, Kuchiki-sama. On będzie mógł odpowiedzieć najlepiej na twoje pytania i jeśli rzeczywiście zostałeś przeklęty to odprowadzony zostanie rytuał oczyszczający. Proszę tylko, abyś nie zapomniał o odpowiedniej ofierze dla bóstw. - Ukłoniła się. - A teraz wybacz, ale muszę się oddalić. Obowiązki kapłanki mnie wzywają.
Ukłoniła się raz jeszcze, po czym odwróciła się i poczęła odchodzić.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-18, 19:17

02#120

Blondyn jak zwykle musiał użyć swojej super mocy i nieintencjonalnie obraził kapłankę. Co zrobić, że jego nowa rodzina nie zapraszała go na jakieś bankiety i inne uroczystości, przy których mógłbym nabrać trochę ogłady i umiejętności rozmowy z płcią przeciwną. A jego jedyny obowiązkiem była nauka, nauka i jeszcze raz nauka.
-Dziękuje za wszystkie rady. Nie zdawałem sobie nawet sprawy, iż mogę być przeklęty. Mam nadzieje, że następnym razem nasze miła pogawędka potoczy się lepiej. Jeszcze raz przepraszam, jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem. Zrobiłem to bezwiednie. Czasami myślę, że lepiej byłoby dla wszystkich, jakby został tam gdzie byłem ale woli bogów nie przewidzisz.- Uśmiech na jego twarzy był już bardzo znikomy.
-Sayonara Yamada-san.- Ukłonił się jej i postał jeszcze chwile bezruchu. Przyglądał się powolnej lektyce, próbował rozpoznać, do którego rodu mogła należeć. Położył na ołtarzu piec monet i złożył ręce do modlitwy.
"Koki chyba nie mam ręki do kobiet. Mam pierwszą prośbę. Tak wiem, że długo zwlekałem i rzadko się odzywam. Przynieść ukojenie Yamadzie Miyuki swoim pięknymi zapachami." Udał się prosto do lektyki wuja.
-Chyba zawaliłem to, najbardziej jak tylko mogłem.- Powiedział młody arystokrata do swojego siwiejącego członka rodziny, któremu powoli streścił mu całe zajście.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-20, 17:45

Kisuke nie poznał herbu zdobiącego bok lektyki, więc najpewniej należał do jakiegoś pomniejszego rodu, bo nawet on przy swoich kłopotliwych brakach wiedzy na temat Seireitei potrafił rozpoznać symbole kilku największych rodów. Uczył się ich zresztą na pierwszym roku przy okazji przedmiotu traktującego o historii dworu przeczystego dusz.
Niepyszny powrócił do czekającej lektyki, która zaraz podniosła się i ruszyła dalej, gdy wuj zastukał knykciem o ścianę pojazdu. Mężczyzna żywo był zainteresowany tym jak przebiegło spotkanie, aczkolwiek już pierwsze zdanie wypowiedziane przez Kisuke zasłoniło jego dostojne oblicze cieniem. Gdy opowieść dobiegła końca Kyoraku westchnął kręcąc głową.
- Wychowanie Kuchiki... powinni nauczyć cię, jak postępować z damami - rzekł nieświadomie zgadzając się ze zdaniem samego Kisuke. - Cóż, przynajmniej nie brak ci śmiałości skoro zasypujesz szanowaną kapłankę takimi komplementami.
Wuj chyba nie wiedział czy ma się gniewać czy roześmiać w wyniku czego skończyło się na dość groźnym uśmiechu i zmarszczonych brwiach.
- Gadulstwo nie jest mile widziane, a już zwrócenie się do niej ze zwrotem -chan było nie na miejscu. Zapewne dostałbyś miotłą po gębie, gdybyś nie zdradził swojego szanownego nazwiska. Należałoby raczej poprzestać na bardziej oficjalnym tonie, choć też bez przesady, co nadałoby rozmowie dobrego tonu, bo temat jaki wybrałeś był akurat słuszny i naturalny. W końcu z kim rozmawiać o bóstwach jeśli nie z kapłanką. - Kiwnął głową. - Cóż, za parę chwil będziesz mieć drugą szansę i mam nadzieję, że przy następnej dziewczynie spiszesz się lepiej. Jakie w każdym razie wywarła na tobie wrażenie kapłanka?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-20, 18:59

02#121

-Postaram się powściągnąć języka i uważać na to, co mówię. Chyba powinna to zrobić, przynajmniej zapamiętałbym to na długie lata. Chociaż miotła mogłaby doznać uszczerbku, przez mój zakuty łeb.- Siedział z grymasem na twarzy.
-Wyglądała na miło, ciepłom osobę i podobne odczułem wrażenie. Urody także jej nie brakuje, ale coś czuje, że przez to potknięcie ona już nie będzie chciała mi wybaczyć. Teraz mam mnie za jakieś szlachetnie urodzone lowelasa, który wykorzystuje swój status i stara się spółkować ze świeżo poznanymi kobietami.- Jeszcze bardziej zrobiło mu się głupio oraz nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo zawiłe są relacje damsko-męskie. Gdzieś tam w głębi liczył, że może nadarzy się okazja, żeby zadość uczynić.
-Szanowny Wuju, dużo jeszcze dzisiaj będzie tych kandydatek? Przyznam, że mam doła i braki w motywacji.- Kisuke siedział w ciszy i czekał, aż dotrą na miejsce. Nie był zły na wuja po prostu miał żal do samego siebie.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-11-25, 18:58

Naburmuszony Kisuke musiał wyglądać bardzo zabawnie, bo wuj, aż zachichotał słuchając jego ponurych wynurzeń.
- Obyczajowe skandale są tak stare, jak sama Seireitei, ale mało znajdowało się śmiałków, którzy bałamuciliby panny w tak jawny sposób, jak ty. Miejmy nadzieję, że kapłanka nie odebrała tego w taki sposób, bo jeszcze się okaże, że zostanie ci tylko jedna kandydatka na narzeczoną. - Uspokoił się. - Musisz wiedzieć, iż ta dziewczyna ma naprawdę wysoką pozycję i jej opiekun rozmawiał z wysłannikami Kuchiki-sama jak równy z równym. Z tego co wiem musieli sporo się natrudzić, aby przedstawić ciebie jako cnotliwego młodzieńca obdarzonego wieloma zaletami, który jest godzien by wziąć do swego domu kończącą posługę kapłankę ze świątyni ośmiu milionów bóstw. Jednak nie wypadłeś tak źle skoro obserwujący was z cienia strażnicy świątynni nie zareagowali, więc jest nadzieja, że nie zniweczyłeś wielomiesięcznych starań swego wuja. Mogę cię pocieszyć, że druga i ostatnia kandydatka nie wymaga od ciebie takiej ostrożności, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się zgoła inaczej.
Kyoraku musiał chyba stwierdzić, że Kisuke musi w ciszy przygotować się mentalnie do kolejnego spotkania, bo nie zagajał rozmowy i przez jakieś pół godziny jechali w ciszy, aż lektyka zatrzymała się.
- Powodzenia. Postaraj się żeby tym razem nie wzięto cię za dewianta - dopingował wuj, gdy Kisuke wychodził z lektyki.
https://bleach.forumpolish.com/t2365-rezydencja-rodu-hono#68833
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-12-19, 17:00

Aoto aka Kuchiki Kisuke

Przez kolejne trzy miesiące wiele nowych twarzy pojawiało się ukradkiem w akademickiej rezydencji Kuchiki. Przychodził Masaki, aby powiadamiać Kisuke o postępach sytuacji, aby z wyprzedzeniem mógł się przygotować mentalnie do stanięcia przed radą czterdziestu sześciu. Nestor rodu Kyoraku również pojawił się kilka razy, aby edukować go na temat rodziny, której nazwisko będzie już wkrótce nosić. Zachowywał się przy tym jakby zwycięstwo w pojedynku miało być dla Kisuke tylko formalnością. Miesiąc po ich pierwszym spotkaniu Shouhei dostąpił zaszczytu wstąpienia do rady. Okazało się, że przygotowania do objęcia najzaszczytniejszego w Seireitei stanowiska trwało miesiącami i Kyoraku ostatnie tygodnie wykorzystał, aby domknąć wszystkie sprawy u ósmej dywizji, gdyż oczywiście członek rady nie mógł jednocześnie pełnić funkcji w strukturach Gotei XIII. Tymczasowo więc ród Kyoraku posiadał dwóch członków w najwyższym organie.
Co tydzień pojawiała się Sorami, aby wywiązać się ze swojej obietnicy. W prostym uniformie shinigami czuła się znacznie bardziej naturalnie niż w makijażu i bogatym stroju. Dawała też Kisuke solidny wycisk, gdy robiła za jego sparingpartnera. Przerastała chłopaka pod każdym względem, nawet w sile fizycznej, ale taka już była różnica pomiędzy bogiem śmierci o studentem. Rentaro i Toru obserwowali owe pojedynki i wydawali się dobrze przy tym bawić, gdy Sorami w toku walki ciągle pokrzykiwała na Kisuke by poprawił to lub tamto. Na osobności mężczyzna stwierdził, że z taką żoną Kisuke nie musiałby się już bać nikogo. Nikogo oprócz niej samej.
Być może chłopakowi udałoby się jakoś to udźwignąć gdyby nie musiał chodzić jeszcze na zajęcia, a tak intensywność ostatniego roku akademii zrobiła swoje i Kisuke był już na skraju załamania. Z żalem witał świadomość po krótkim śnie, gdy obolały budził się w mroźne, zimne poranki. Nie miał wcale ochoty, aby wstawać i najchętniej zostałby już w swoim pokoju na zawsze, odseparowany od wszystkich tych ludzi wymagających o niego rzeczy będących ponad jego siły. Doszło do groteskowej sytuacji, gdy to Toru musiał nakłaniać Kisuke do ruszenia się. Kuzyn sam ledwo dawał sobie radę z nawałą zajęć, ale na pewno musiał zwrócić uwagę na licznych gości Kisuke. Nie dopytywał się o nic i tylko nieumiejętnie próbował pobudzić Kisuke do działania. W tych najcięższych w jego życiu dniach pojawiła się nawet myśl, że przegrana z ojcem nie byłaby taka zła. W końcu mógłby odpocząć.

I tak po kolejnych wyczerpujących zajęciach wrócił do domu. Zziębnięty, z sandałami w śniegu, czekało go tylko kilka chwil dla siebie nim pojawi się Rentaro, aby udzielić mu kolejnej lekcji. Tym razem jednak mentor nie przybył sam. Kuchiki-sama już czekał w dojo. Przechadzał się przy ścianach, jakby pogrążony we wspomnieniach. Ubrany w pyszne czarne kimono zdobione srebrną nicią. Przy pasie wisiała saya z zanpakuto. Zmęczony Kisuke nawet nie miał ochoty by rozpoczynać rozmowę. Był blady, męczony przez lekką gorączkę.
- Za tydzień staniesz przed Radą by upomnieć się o swoje prawa. - Kuchiki nawet na niego nie spojrzał. Zatrzymał się przy stoisku z bronią treningową, z którego wyciągnął jeden z bokkenów przyglądając mu się uważnie. - Wpierw jednak wykonane zostanie badanie twojego reiatsu by dowieść, że rzeczywiście jesteś jego synem. To prosta procedura, nie zajmie długo.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-12-19, 20:59

02#131

Młodzieniec chyba przeliczył zapas swojej motywacji, w końcu już nawet jego kuzyny musiał go motywować i podnosić na duchu. Kiedy jemu brakowało już siły, brunet w jakiś sposób dodawał mu trochę energii, co wystarczyło do podniesienia się z łóżka i nakręcał go jak rozkręconego bączka. Prawdopodobnie, gdyby nie leniwy Toru to Kisuke już dawno po prostu zabunkrowałbym się w pokoju i wagarował. Dlatego blondyn nie mógł reagować na jego zaangażowanie obojętnie, dodatkowe, że pomimo swojego pociągu do plotek ten ani razu nawet go nie zapytał o sytuacje.
Widać jego wuj nie bardzo przejmował się tymi całymi spartańskimi warunkami oraz kondycją jego siostrzeńca. On już najpewniej widział, ile zyska na tym jego rodzina i nie dopuszcza myśli o jego porażce. „Nawet jak mi się nie uda, to potwierdzi jego teorie, że jego siostra wydawał na świat nieudacznika. Nigdy nie słyszałem, żeby chociaż raz powiedział o niej coś miłego prosto z serca”. Nawet nie próbowała ukryć swojego samopoczucia za uśmiechem. Był już bardzo zmęczony, a dodatkowo zimowa aura wcale mu nie poprawiała nastroju. Dlatego też był bardziej oschły i wyzuty z pozytywnych emocji. Zapewne, gdyby spotkały go wcześniejsze poznane osoby na trakcie, to miałby problem z poznaniem go po jego zachowaniu. Pomimo swoich wielkich nie chęci i ogólnie negatywnego nastawienia w końcu zebrał się, aby wejść w dyskusje z wujem. Który nie wykazywał nim nawet zainteresowania, wolał macać ściany i błąkać się we wspomnieniach.
-Witam Szanowny wuju.- Ukłonił się bardzo powoli, nie chciał zaryzykować utraty równowagi przy nagłych poderwaniu się do góry. -Rozumiem, czyli mój pojedynek zbliża się wielkimi krokami. To chyba dobrze przynajmniej...- Nagle urwał, wypowiedz, bo już cisnęło mu się na język niepozytywne stwierdzenie, że przynajmniej jego męka dobiegnie końca niezależnie od wyniku walki. -W końcu będziemy mogli raz na zawsze załatwić ten problem. To dobrze, że nie potrwa to długo. Muszę nieustannie trenować i poprawiać swoje możliwości.- Z ostatniego zdania, można było wyczuć nutkę ironii. -Widzę, że chyba spędzałeś tu bardzo dużo czasu, prawdopodobnie częściej tu byłeś niż we własnym pokoju. Raczej nie przyszedłeś tu, tylko aby mi powiedzieć o spotkaniu z radą i badaniu prawda?


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2019-12-31, 20:30

Raidon odłożył bokken na stojak i w końcu odwrócił się ku Kisuke. Postąpił kilka kroków, tak, że stanął na środku dojo.
- Istotnie. Pojedynek to kwestia tygodni. - Sięgnął do boku i powoli wydobył z sayi zanpakuto. Ustawił je przed sobą poziomo na wysokości piersi. - Jeżeli nie chcesz, aby pewnego dnia z ostrza uleciała twoja esencja musisz przygotować się na nieustanne doskonalenie. Taka jest droga shinigami. - Rozległ się świst, gdy ojczym zamaszystym ruchem przeciął powietrze zanpakuto. - Dobądź asauchi. Na własne oczy chcę przekonać się o twoich postępach. W tym miejscu istotnie stoczyłem setki pojedynków i dziś odbędzie się jeszcze jeden.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2020-01-01, 13:22

02#132

Tak jak domyślał się młody arystokrata, Raidon przybył ujrzeć postępy na własne oczy i sprawdzić, czy młodzian w ogóle ma jakieś szanse ze swoim prawdziwy ojcem. Kisuke był święcie przekonany, że to jakiś kami chyba się nad nim znęca, a jak nie kami to świat jest przeciwko niemu. W końcu w tym roku akademicki spotykają go prawie same nieprzyjemne rzeczy, a im bliżej do pojedynku jest ich coraz więcej. Więc przemęczony, bez motywacji i na dodatek chory blondyn musi zmierzyć się z wujem. -Słuszna uwaga nie chciałby zginąć na służbie, a nieustany trening każdemu doda zdrowia.- Powiedział wyraźnie zmęczony, lekko ziewając ręką zasłonił usta.
No ale co mógł zrobić i tak nie ucieknie przed treningiem albo walką. A szukanie wymówki w chorobie i tak nie ma sensu, nikt nie będzie przejmować się jego katarkiem i gorączka. Dobył swojego asauchi bardzo powolnie i również skierował je w stronę wuja.
-Skoro taka jest Twoja wola Szanowny wuju, chętnie pokaże Ci rezultaty tych kilku lat.- Powiedział stanowczo, chociaż z jednej strony nigdy nie krzyżował broni z Raidonem. Dlatego też ciężko mówić o widocznych zmianach, skoro wuj nie ma odniesienia. Mimo niechęci i negatywnego nastawienia nie mógł ot, tak zaprzepaścić szansy udowodnienia swojej wartości w jego oczach. Poczekał tylko na znak do rozpoczęcia walki. Zacisnął mocnej place na tsuce i skrócił dystans. Stanął pewnie na stopach i zaczął wykonywać krótkie szybkie cięcia po łuku horyzontalnie, aby sprawdzić jak szczelna jest garda przeciwnika po kilku uderzeniach, robi krok do tyłu i zmienia rękę wiodąca na lewą, wykonuje kilka szybkich pchnięć wymierzonych w lewy bark, prawy bok i lewe udo. Cały czas zwraca uwagę na pozycje broni przeciwnika i w razie kontrataku próbuje wykorzystać swoją szybkość i refleks w celu uniknięcia ostrza.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2020-01-02, 14:50

Wymizerowany Kisuke nie mógł zrobić korzystnego wrażenia. Podbiegając do wuja nieomal się nie potknął, a gdy już wyprowadził ataki, to brakło im dynamizmu. Raidon w oszczędnych ruchach, niemal od niechcenia, zablokował każdy kolejny cios, a potem wyprowadził leniwe cięcie, z którym nawet chory chłopak nie miał większych problemów, aby uniknąć.
- Niektórzy powiadają, że zanpakuto przeszkadza nam w osiągnięciu perfekcji w drodze miecza - zaczął mówić jednocześnie przygotowując ukośne cięcie, którego tym razem Kisuke ledwo już uniknął. - Wykorzystujemy moce zanpakuto preferując je ponad czystą sztukę szermierki. - Kilka następujący po sobie ciosów sprowadziły Kisuke pod ścianę dojo, a wuj dalej mówił ze spokojem. - Młodszy syn założyciela naszego rodu, Kuchiki Yuuto, podobno tak bardzo nie mógł się porozumieć ze swoim zanpakuto, że odrzucił kompletnie jego uwolnioną moc i zamiast tego doskonalił się we władaniu jego zapieczętowaną formą. Osiągnął dzięki temu perfekcję techniki i ducha.
Kisuke zablokował cios, co wprawiło w drżenie całą górną połowę ciała. Już teraz zaczął odczuwać zmęczenie, ale na szczęście wuj cofnął się dając mu miejsce do rozpoczęcia nowej ofensywy.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2020-01-02, 20:10

02#133

Blondynowi chyba dolegało znaczniej więcej niż tylko gorączka, w końcu poruszał się jak przysłowiowa stara baba. Chyba pierwszy raz odczuwał takie efekty przetrenowania, te ciągłe treningi wyniszczały jego ciało i nie pozwalały na regeneracje. Mógł tylko winić sam siebie, że nie trenował więcej, kiedy był dzieckiem. Wtedy nie miał tylu obowiązków ani jego życie nie wisiało na włosku. „Bardzo miło z Twojej strony, że pozwalasz mi złapać oddech. Jeszcze tylko jakbyś pozwolił mi położyć się w ciepłym futonie i pospać kilka dni. ” Pomyślał młodzieniec, zdając sobie sprawę, że tak łatwo nie będzie. Opuścił na chwilę miecz i pozwolił mięśniom na dojście do siebie po tak mocnym uderzeniu oraz jego oddech się wyrówna. -Nie wiem w czym, miałby mi przeszkadzać nieodzywający się zabójca dusz. Mam już asauchi od dłuższego czasu, ale i tak jedyne co słyszę, walcząc tym mieczem to brzdęk metalu. Nawet się zastanawiałem czy coś z nim jest nie tak, ale doszedłem do wniosku, że to przeze mnie- Podniósł ponownie ostrze do góry i znowu zmniejszał dystans między nimi, ale tym razem podchodził powoli szukając luki w gardzie wuja. Podniósł obórącz mnie do góry pozorując cięcie pionowe, a gdy jego przeciwnik postawi blok. Przesuwa katanę bardziej na prawo i wykonuje cięcie ukośne cięcie. Jeżeli ten cios zatrzyma się na bloku od wykonuje obrót, żeby zaatakować z drugiej strony. W momencie obrotu stopy zbliża do siebie, aby pod koniec je rozsunąć, to posunięcie powinno nadać pędu manewrowi ataku. Jeżeli to nie przyniesie żadnego efektu robi kilka kroków w tył i staje bokiem i chowa miecz w martwym polu. Naciera na Raidona i najpierw wykonuje fantomowe horyzontalne cięcie pustą prawą ręką, żeby zaraz wykonać atak lewą skierował z dołu do góry.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2020-01-05, 15:45

Wuj nie odpowiedział. Wziął głębszy oddech i zamknął oczy, gdy Kisuke już rozpoczął atak. Może chciał dać chłopakowi chody, lecz oto każdy jego atak został bezbłędnie sparowany przez zanpakuto płynące w powietrzu niczym liść tańczący na wietrze. Kisuke cofnął się i przeprowadził kolejny szturm zakończony podobnym efektem. Wuj z zamkniętymi oczyma bez wysiłku blokował coraz to bardziej rozpaczliwe próby chłopaka. Coraz bardziej brakowało mu sił, oddech stawał się cięższy i mniej miarowy, a w rozpalonej głowie pojawiły się zawroty.
- Dobrze, tyle wystarczy. - Wuj otworzył oczy i niemal bezgłośnie wsunął zanpakuto do sayi. - Jeśli chodzi o asauchi musisz uzbroić się w cierpliwość. W historii Gotei XIII zdarzali się shinigami, którzy dopiero po wielu latach poznawali imię zanpakuto, aby potem dojść do wysokich stanowisk. - Ponownie zamknął powieki, aby po chwili unieść je z wzrokiem skupionym na zaczerwienionej i spoconej twarzy Kisuke. - Do czasu pojedynku otrzymasz zwolnienie z zajęć. Jutro wyjedziesz do uzdrowiska w południowy Rukongai, gdzie przez parę dni będziesz odzyskiwać siły. To zapewne ostatnie nasze spotkanie przed twoją audiencją u Rady czterdziestu sześciu także jeśli chcesz coś ode mnie usłyszeć to jest ku temu ostatnia szansa.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket46/370Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket1847/6190Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2020-01-05, 16:56

02#134

Kisuke schował swoją katanę do sayi i próbował uspokoić oddech głęboko i powolnie oddychając.
A przy tym próbował się utrzymać się na wyprostowanych nogach, całe dojo zaczynała powoli się kręcić i falować. „Co jest? Czuje się jak podczas pierwszych zajęć u Mito senseia. Przeklęta choroba nie miała, kiedy uderzyć.” Skupił się na słuchaniu, co ma mu do powiedzenia głowa rodu.
„Bardzo miło z jego strony, w końcu po tych latach wykazał się, chociaż krztynę troski. Chociaż tu pewnie raczej chodzi o przyszłość interesów rodu.” Kiedy pomieszczenie przestanie wirować, a jego oddech się uspokoi młodzieniec zabierze głos.
-Oczywiście jak wskażesz szanowny wuju. Rozumiem, że jutro ktoś mnie tam zabierze?- Głębi duszy cieszył się, że wuj wpadł na tak dobry pomysł. Nawet pomimo wcześniejszego zwątpienia, że Raidon nie robi tego troski i wierzył, że jednak choć trochę mu zależy na siostrzeńcu.
-Chyba jedyne pytanie, które ostatnio krąży mi w głowie to... Chciałbym się dowiedzieć, kiedy będę mógł ponownie się spotkać z Yamada Miyuki? Podczas ostatniego spotkanie, ze stresu popełniłem jeden błąd i pozostawiłem po sobie niesmak.- Na jego twarzy pojawiło się zażenowanie, gdyby nie gorączka to i policzki byłby czerwone.
-Mogę coś zrobić, żeby poprawić relacje z nią?- Zapytał sfrustrowany, nie znał się na kobietach więc oczekiwał, że jego wuj może coś mu doradzi. Nie miał innych pytań, a wizja odpoczynku dodawała mu otuchy.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Pbucket9000/9000Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty2020-01-06, 18:12

- Zlecę to zadanie twojemu opiekunowi. - Jedynie oczy i usta wuja się poruszały, reszta ciała pozostawała nieruchoma niby posąg. Nawet spojrzenie miał twarde niczym z kamienia, chociaż pytanie jakie zadał Kisuke sprawiło, że powieka Raidona drgnęła.
- Nie powinieneś zawracać sobie teraz głowy niewiastami. - W głosie brzmiała lekka nagana. - Na prośbę Kyoraku-san zgodziłem się na zorganizowania tobie spotkania z kandydatkami na narzeczone, ale widzę, że popełniłem błąd. - Westchnął. - Niech będzie to przedmiotem twojego zainteresowania po pojedynku z ojcem, chociaż jak widzę przynajmniej decyzję o to, z którą z tych dziewczyn wolałbyś się związać już podjąłeś... A teraz czy to było twoje jedyne pytanie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodu Kuchiki   Posiadłość rodu Kuchiki - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Posiadłość rodu Kuchiki
Powrót do góry 
Strona 22 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Posiadłość rodu Ukitake
» Posiadłość rodu Shihouin
» Rezydencja rodu Tamura
» Rezydencja rodu Hikifune
» Rezydencja rodu Shiba

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje