Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aktualizacja zaklęć [Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Aktualizacja zaklęć [Shinigami]   Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty2012-03-04, 01:42

Nie wiem czy ktoś jeszcze interesuje się wprowadzaniem zmian na forum. Przeglądając Bleach Wiki znalazłem 3 dodatkowe możliwości rzucenia zaklęcia (Eishōhaki, Kōjutsu Eishō and Nijū Eishō) oraz przeglądając oficjalny spis kido spostrzegłem pewne nieprawidłowości z technikami będącymi na forum, np. 26 zaklęcie Bakudo.

Ogólny dział po angielsku:
[Only admins are allowed to see this link]


Ostatnio zmieniony przez Deviol dnia 2013-07-28, 10:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Pbucket102/290Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Pbucket41/156Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Aktualizacja zaklęć [Shinigami]   Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty2012-03-04, 02:35

Dziękuje Dev, postaram się coś wymyślić... Nie obiecuje że pojawi się to szybko, ale postaram się. Chyba że ktoś inny będzie chciał.


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Aktualizacja zaklęć [Shinigami]   Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty2013-07-28, 10:21

Temat przeniosłem nie chcąc go powielać. Zabieram się za układanie zaklęć i opisanie trzech dodatkowych umiejętności.

EDIT:
Przypuszczalnie przerobię wszystkie opisy zaklęć, aby były odzwierciedleniem tego co występowało w mandze. Opisy zaklęć stricte forumowe pozostaną bez zmian (ewentualnie z drobnymi poprawkami).

EDIT2:
Kuchiki Kyosuke dnia 12.08.2013 przejął pracę nad zaklęciami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Aktualizacja zaklęć [Shinigami]   Aktualizacja zaklęć [Shinigami] Empty

Powrót do góry Go down
 
Aktualizacja zaklęć [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Arrancar aktualizacja
» Propozycje zaklęć Quincy
» Aya Fon (Shinigami)
» Shinigami
» Tai Hou(Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje