Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gabinet porucznik

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2019-09-26, 16:54

Gabinet sam w sobie jest spory, a wrażenie przestrzeni pogłębia jeszcze niewielka liczba mebli i bibelotów w nim zawartych. Podłoga wyłożona zielonym matami, na których stoi tylko biurko pokaźnych rozmiarów, dwa krzesła po obu jego stronach, a także parę wysokich szaf z drewna lakowanego, przeznaczonych na dokumenty.
Oprócz głównego wejścia do środka można dostać się od strony ogrodu przez przesuwaną ściankę z papieru ryżowego. Gdy pogoda dopisuje jest ona szeroko otwarta wpuszczając do środka światło i zapach róż. Oprócz kwiatów na zewnątrz znajduje się kilka ozdobnych głazów, w tym jeden płaski idealny do medytowania. Główną atrakcję stanowi jednak lekka altana z jasnego drewna - doskonałe miejsce do picia herbaty.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2019-09-26, 16:56

Aoto aka Kuchiki Kisuke


Drobna dziewczyna siedziała za obfitym biurkiem, co wyglądało dość osobliwie. Trochę jakby córka, która włamała się do gabinetu ojca. Niemniej insygnia porucznika zapięte na rękawie świadczyły, że Kisuke nie ma przed sobą byle podlotka. Gdyby jednak nie one trudno byłoby rozpoznać w tej istotce wyglądającej na góra piętnaście lat drugą co do siły osobę w dywizji.
- Proszę proszę Kuchiki-san, prawda? Na dni otwarte? Proszę usiąść. -Wychyliła się nad biurko wskazując na siedzisko po jego drugiej stronie.
Miała budzącą sympatię twarz. Duże brązowe oczy i jasne włosy związane w niedbały warkocz, który przerzuciła przez ramię. Głos przyjemny dla ucha, ciepły i trochę jeszcze dziecinny.
- Tak więc... yhmm, chwileczkę. - Przerzuciła papiery na biurku. W oko Kisuke rzuciło się imię i nazwisko Takiego napisane na szczycie jednej z kartek. - O, tak mam.
Wzięła kilka spiętych ze sobą kartek i stuknęła nimi o blat.
- Kuchiki Kisuke, nazywam się Kirigirisu Aizuyuki i jestem porucznikiem siódmej dywizji Gotei 13. Na tym spotkaniu odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące naszego wspaniałego oddziału.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2019-09-26, 19:37

02#104

Blondyn ukłonił się i zajął miejsce. Różnica miedzy dwójka a siódemką jest ogromna. Ale nie ma się co dziwić w końcu druga dywizja to specjalne siły, a siódemka to oddział zajmujący się najróżniejszymi misjami zleconymi przez głównodowodzącego.
-Tak jestem Kuchiki Kisuke. Witam, Bardzo miło mi panią poznać- Powiedział ciepłym głosem. Rozejrzał się po pomieszczeniu i jeszcze raz rzucił wzrokiem na papiery. Próbował dojrzeć jakieś dodatkowe informacje, może przez kartki będzie coś prześwitywać. -Ładny gabinet minimalistyczny, ale przynajmniej nie jest zbędnie zagracony. No dobrze przejdźmy do moich pytań. Czego oczekujecie od kandydatów, na jakie cechy i zdolności zwracacie szczególnie uwagę. Czy atmosfera w oddziale jest przyjemna i każdy sobie pomaga, czy wręcz przeciwnie? Czy status społeczny wpływa na sposób traktowania, są jakieś prześladowania w oddziale? Może pani opowiedzieć jakie zadania najczęściej są wam powierzane? Oczywiście poza obrona głównodowodzącego. Co jest surowo zakazane w dywizji? Jak wygląda zwykły szary dzień w pracy, czy często trzeba zabierać pracę do domu i czy zdarzają się nagłe wezwania?- Kiedy zadawał pytania, cały czas stara się utrzymywać kontakt wzrokowy. Wygląda na to, że pani porucznik miała podobne zainteresowania do szlachcica. Więc może to byłoby miejsce dla niego?


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2019-09-30, 16:54

Kąciki ust porucznik opadły, a oczy rozszerzyły się nieco, gdy Kisuke rozpoczął zmasowany atak swoimi pytaniami. Gdy w końcu skończył dziewczyna zamrugała i wydała z siebie długie "emmm..."
- Tak... to... dziękuję za komplement. Też bardzo lubię swoje biuro. - Próbowała się uśmiechnąć, co niezbyt jej jednak wyszło. - No więc, tak... to... od czego by tu zacząć... Ach, tak. Nasze wymagania.
Gorączkowym wzrokiem zaczęła szusować po kartce.
- No więc, tak... nie, to już mówiłam. Tak więc nasza dywizja nie specjalizuje się w niczym konkretnym wobec czego nie mamy szczególnych wymagań i po prostu lubimy, jak nasi shinigami są wszechstronni. - Uśmiechnęła się pewniej. Porucznik odzyskiwała równowagę po nalocie Kisuke. - Widzę, że masz dobre oceny z egzaminów i opinie nauczycieli o tobie też są raczej pochlebne, więc trzymaj tak dalej przez następny rok, a na pewno nie będziesz miał problemu żeby dostać się do naszej dywizji. Natomiast atmosferę mamy najlepszą ze wszystkich dywizji, to pewne! - Uśmiech rozwijał się dalej. - Pomagamy sobie nawzajem i zawsze... no prawie zawsze, jesteśmy dla siebie mili i uśmiechnięci bez względu na status społeczny. Chcemy też żeby tak pozostało dlatego też najchętniej widzimy w naszych szeregach dusze o dobrym usposobieniu, które zawsze są w gotowości do ochrony słabszych. Tak jak ty ochroniłeś tego szlachcica podczas wakacji kilka lat temu. To naprawdę godne pochwały. - Pokiwała z uznaniem głową. - Właściwie to można powiedzieć, że jesteśmy od wszystkiego i znajdujemy się tak gdzie jest potrzebna nasza pomoc. Czasem pomagamy więc oddziałowi dziesiątemu w ochronie Rukongai, czasem ścigamy przestępców wraz z szóstą dywizją, albo patrolujemy okolice Seireitei wraz ze shinigami z trójki. Nie jesteśmy też jakoś opresyjni w wewnętrznych zasadach, jak drugi czy szósty oddział, więc nie znajdziesz u nas praw i zakazów ponad te, które ogólnie obowiązują każdą dywizję. - Odetchnęła z ulgą. Spojrzała na Kisuke. - To wszystko o co pytałeś? Czy o czymś zap... ach, tak. Czasami trzeba przygotować raport, gdy uczestniczyło się w misji pewnego rodzaju, ale tak to po służbie nie trzeba zabierać pracy do domu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2019-09-30, 19:59

02#105

-Rozumiem. Przepraszam za na tłok pytań, ale nie chce zabierać pani dużo czasu.- Uśmiechnął się i zamknął oczy. Jego twarz emitowała ciepłem i przyjaznym nastawieniem.
-Dziękuje za miłe słowa. Myślę, że każdy by tak się zachował.- Powiedział i z całej siły starał się utrzymać uśmiech. Nie chciał dać po sobie poznać, że to wydarzenie nie było dla niego zbyt przyjemniej. A tym bardziej że to nie do końca prawda i gdyby nie Yin to obaj mogliby skończyć swój żywot. Zwłaszcza że to Kisuke z powodu swojej naiwności dał się zaskoczyć.
-Czyli nie można narzekać na monotonną pracę i popaść w rutynę. A to duża zaleta i na pewno jest to bezpieczniejsza dywizja niż dwójka. Tam wszyscy są tajemniczy i na dzień dobry rzucają jabłkami.- Zaśmiał się i przez chwile ucichł i zaczął się zastanawiać, o co można jeszcze zapytać.
-Nie mam już więcej pytań, dlatego chyba już pójdę. Chyba że pani chciałby się czegoś o mnie dowiedzieć?- Spojrzał zaciekawiony na panią porucznik. Jeżeli nie ma żadnych pytań, wstaje, kłania się.
-Dziękuje za poświęcony czas. Oby Daisie nie narobiła pani podwładnym problemów. Czeka mnie dzisiaj jeszcze jeden dzień otwarty i przez rok będę musiał podjąć trudną decyzję. Proszę pozdrowić ode mnie Takiego-sana. Do widzenia i miłego dnia.- Wyszedł podziękował shinigami, którzy doglądali jego wierzchowca i ruszył do dziesiątki.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2019-10-02, 18:09

- Nic nie szkodzi. - Zaśmiała się krótko. - Większość studentów zadaje dużo pytań chociaż zazwyczaj nie robią tego w takim ciągu. I nie bądź taki skromny, Kuchiki-san. Twój czyn jest jak najbardziej wart pochwały.
Zamrugała i spojrzała na siniec na czole Kisuke.
- Ach, to od tego. Nie zwykłam źle mówić o kolegach z innych dywizji, ale ci z dwójki są... dość osobliwi... Tak, skoro nie masz więcej pytań to możemy już się pożegnać. Mam nadzieję, że nasza dywizja wywarła na tobie miłe wrażenie i że zobaczymy się za niecały rok w tym gabinecie.
Uśmiechnęła się promiennie, aczkolwiek na jej twarzy pojawił się wyraz konfuzji, gdy padło imię Daisie i Takiego. Zapewniła jednak, że pozdrowi oficera, po czym pożegnali się i Kisuke wyszedł z gabinetu.
Okazało się, że Daisie przyciągnęła uwagę, gdyż zgromadziło się wokół niej kilka kobiet shinigami, które zachwycały się urokiem świnki. Samej zainteresowanej nie wydawało się to przeszkadzać, a nawet wydawała się cieszyć atencją. Kuchiki odebrał wierzchowca i ruszył ku następnej dywizji.
https://bleach.forumpolish.com/t2356-biuro-oficerskie#68549
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-09, 12:20

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Po wielu godzinach dotarł na miejsce. Szczęśliwie dzień był prześliczny dzięki czemu długa podróż nie męczyła tak bardzo. Bogatszy o doświadczenia z dni otwartych Kisuke od razu wiedział gdzie powinien się udać.
- Och, Kyoraku-san! Proszę usiąść!
Porucznik Kirigirisu powitała go w swym gabinecie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-09, 14:20

#174
Słowa stryja na pewno były słuszne, mądre i chodziło mu o moje dobre. Rozumiem, że praca blisko domu ma sporo plusów, ale minusów też jest całkiem dużo. Zresztą, zawsze można złożyć podanie o przeniesienie albo znaleźć efektywniejszy sposób przemieszczania się. Nic nie poradzę, że pierwszy wybrał ósemkę i później każdy poszedł jego ścieżka. A co do mojego ślubu, To szkoda, że jako głowa rodu w ogóle nie biorę udziału w rozmowach z kapłanem. A z narzeczoną spotkaliśmy się raz, a ona chyba nawet o tym nie wiedziała. Także udany początek zaręczyny i nowej drogi życia. Nie chcę, żeby łączyła nas tylko relacja biznesowa mąż żona. Chyba będzie trzeba urządzić sobie miesiąc miodowy gdzieś z dala od wszystkich.

W końcu dotarłem do siedziby dywizji siódmej, na szczęście znałem już drogę i nawet udało mi się złapać panią porucznik w jej gabinecie. Ukłoniłem się i zająłem wskazane miejsce.
- Dziękuję. Czyżby pani porucznik się mnie nie spodziewała?-Uśmiechnąłem się lekko, pewnie domyśla się, w jakim celu dzisiaj przyszedłem. - Przyszedłem odpowiedzieć na wasze zaproszenie. Jest zaszczycony możliwością dołączenia do was. Z miłą chęcią, zaciągnę się do siódmej dywizji. Jeżeli są jeszcze wolne, łóżka w barkach to chętnie skorzystam z jednego przez jakiś czas.-Nie chciała z miejsca zalewać ją swoim problemami i tłumaczeniami.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-04-09, 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-09, 14:52

- Zawsze mamy nadzieję, że absolwenci zwrócą się do nas.
Porucznik obdarzyła go szczerym uśmiechem, gdy zadeklarował chęć przystąpienia do siódemki.
- Yey, to świetna wiadomość, Kyoraku-san! Mam nadzieję... nah, jestem pewna, że nawzajem będziemy z siebie zadowoleni. I bardzo nam miło, że pragniesz skorzystać z naszych kwater.
Rozejrzała się po gabinecie, w którym była tylko ich dwójka i ściszonym głosem dodała:
- Chciałam tylko sprostować, że członków naszej dywizji koszarujemy w barakach, a nie barkach. Mam nadzieję, że ta wiadomość nie wpłynie na twoją decyzję... No! Ale bierzmy się do roboty.
Zakasała rękawy. Rozejrzała się po biurku i nagle jej entuzjazm oklapł.
- Yyyy, o nie... przecież miałam wszystko przygotowane.
Przetrząsnęła papiery na biurku, potem zajrzała pod nie, a Kisuke usłyszał cichy rechot.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-09, 15:34

#175

Najwidoczniej cisza podczas długiego podróży trochę potargała mi język i nie potrafiłem dobrze się wysłowić. Chyba nie byłem na tyle głupi, żeby pomylić barak z łodzią barką, którą się transportuje towary. Samo przejęzyczenie mnie nie z martwiło. Tak samo nie miałem za złe pani porucznik, że mi wyjaśniła i sprostował. Było to zbyteczne, ale w końcu chciała dobrze. Bardziej zmartwił mnie ten dziwny rechot. Byłem tym kompletnie zmieszany, nie podejrzewałem kogoś tak wysoko w hierarchii o śmianie się z taki trywialny spraw, jak przejęzyczenia. No ale skoro byliśmy tu tylko ja i ona. A ja na pewno nie za rechotałem, no to albo mam tu jakąś niewidzialną zjawę, albo faktycznie to zrobiła ona.
-Przepraszam, mówiła coś pani? - Zapytałem, w celu weryfikacji. Może faktycznie coś mówiła, a mi już rzucało się na słuch i nawet nie zrozumiałem, co chciała mi przekazać. Następnie spróbowałem skupić swój szósty zmysł i sprawdzić, czy czasem ktoś nie podsłuchuje naszej rozmowy. Próbowałem też przyrównać ton rechotu do poznanych wcześniej barw głosów. Możliwe, że Taki jak zwykle gdzieś się kręcił. W końcu z tego, co pamiętam to był na otwartych dniach w tym oddziale, więc wszystko jest możliwe.
-Nie nie, spokojnie to tylko głupie przejęzyczenie. W zasadzie nawet wole baraki, w końcu nigdy nie wiadomo kiedy woda może się wzburzyć i będzie utrudniać sen.- Zażartowałem, chociaż dalej ten rechot nie dawał mi spokoju. Ktoś się ze mnie zaśmiał, a ja nawet nie miałem pewności, kto to mógł być. Jeżeli to pani porucznik to był to chyba fatalny start przed przełożonym.
-Po podpisaniu formalności będę mógł od razu zacząć służbę, czy jeszcze coś mnie czeka?- Zapytałem próbując zająć swój umysł rozmową.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-12, 13:25

- Ech?! Nic nie mówiłam. - Dobiegł głos porucznik spod biurka. Zaraz się spod niego wyłoniła z wyrazem rozpaczy na twarzy. Jeszcze raz przejrzała papiery na blacie i w końcu pojawiła się ulga.
- No tu jest! Jak ja mogłam tego wcześniej nie zauważyć. - Westchnęła. - Proszę, Kyoraku-san. Przeczytaj wszystko i podpisz na dole, o tutaj.
Wręczyła mu kilka kartek, na których znajdowały się umowy dotyczące dywizji VII, Gotei XIII jako całości, kapitana głównodowodzącego i akademii. Mógł także podpisać umowę dotyczącą otrzymania zakwaterowania w baraku dywizyjnym. Obiecano mu darmowe wyżywienie, ubiór służbowy, ochronę zdrowia, a także gwarancję godnego pochówku w wypadku śmierci na służbie. W zamian zobowiązany był do wykonywania rozkazów przełożonych, stania na straży dobra harmonii wszystkich światów, oraz do zachowania tajemnic służbowych. Został pouczony, że za złamanie reguł czekały go kary od potrącenia w pensji, po tortury, uwięzienie w gnieździe larw, aż po egzekucję. Publiczną lub prywatną w zależności od okoliczności.
- Po wszystkich formalnościach będziesz miał trzy dni na zgłoszenie się do służby. Zostaniesz oprowadzony, wdrożony przez krótkie szkolenie, potem wraz z pozostałymi rekrutami złożysz przysięgę przed kapitanem, a później otrzymasz swoje pierwsze zadanie! Jeszcze to Kyoraku-san. - Oprócz kartki z kolejną umową podała mu także nożyk. - Deklaracja służby dla Seireitei. Musisz wykaligrafować imię i zostawić odcisk kciuka.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-12, 15:47

#176

-Słyszałem jakiś dziwny cichy dźwięk, coś jakby rechot albo chichot i tak czy pani może też to słyszała?- Czyli jednak coś mi się rzuca na słuch. Pani porucznik jest zbyt miła, żeby śmiać się z czegoś takiego. W końcu nawet celowo ściszyła głos, aby przypadkiem nikt poza nami nie usłyszał o tej w topie. Dlatego jest to wysoce nieprawdopodobne, ale skoro to nie ja ona, a tym bardziej nie ja. To, kto mógłby to zrobić. Przez moment zastanawiałem się w ciszy i czytałem dokumenty. Czy to mógł być mój zabójca dusz? Nie byłby to najlepszy start ich znajomości, ale lepsze to niż wieczna cisza. Chociaż z drugiej może temu Kamiemu się nudzi siedzenie w naszyjniku i postanowił dać o sobie znać. Ale dlaczego w takim momencie niewidzialnego dla nikogo innego, byty duchowe postanowiły mnie nawiedzać. Chyba warto spróbować, próbowałem się skontaktować z domniemany głosem w mojej głowie. "-Usłyszałeś coś zabawnego, że postanowiłeś się specyficznie zaśmiać? Może się tym podzielisz.-"
-Rozumiem, nożyk nie będzie potrzebny. Musiałaby go pani później myć czy czyścić, a szkoda zachodu.- Po przestudiowaniu wszystkich dokumentów, złożyłem potrzebne podpisy i wykaligrafowałem swoje imię. Na samym końcu wysunąłem delikatne miecz z sayi, zacisnąłem pięść z wyciągniętym kciukiem i rozciąłem opuszek o własne ostrze. Następnie przykładam palec w wyznaczone miejsce i zostawiam odcisk kciuka. Jeżeli są jakieś serwetki, czy szmatki to chce je przyłożyć do rany, aby nie ubrudzić gabinetu Kirigirisu-san krwią. Przekazuje wszystkie dokumenty pani porucznik i staram się nie ubrudzić żadnych arkuszy, korzystając z chwili spoglądam na porozrzucane dokumenty i próbuje zorientować się, czy jakaś znajoma twarz jeszcze w tym roku dołączyła do dywizji.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-15, 11:04

Porucznik spojrzała na Kisuke z troską.
- Czy często słyszysz głosy, których nikt inny nie słyszy, Kyoraku-san?
Kisuke, przynajmniej na razie, nic podejrzanego już nie usłyszał. Kirigirisu podała mu kawałek materiału ciągle spoglądając na niego z niepokojem. Odebrała podpisane dokumenty i przejrzała je, co Kyoraku wykorzystał jako okazję do pomyszkowania wzrokiem po rozrzuconych na biurku papierach. Nie dostrzegł materiałów rekrutacyjnych innych osób. Była tam za to prośba o przeniesienie do VII z IX dywizji, oraz jakieś tabelki z zaopatrzeniem stołówki.
- Dobrze... Wszystko jest dobrze. - Porucznik pokiwała głową. Znów się uśmiechnęła. - Doskonale Kyoraku-san! Z radością witam cię więc w siódmej dywizji!
Wyszła zza biurka i pochyliła głowę przez chłopakiem. Trudno było sobie wyobrazić żeby w tak drobnej osóbce kryła się siła godna porucznika.
- Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to najlepszy moment żeby je zadać.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-15, 19:13

#177

-Nie, to chyba pierwszy raz. No może poza faktem, że kiedyś spotkałem bardzo młodego kami, który uznał mnie za godne ujrzenia jej postaci. Ale to było dobre dwa-trzy lata temu. Przez te lata nie miałem taki dolegliwości.- Podrapałem się po czuprynie i zastanowiłem. Kiedyś miałem dziwny sen, ale to było raczej zwykły koszmar. Nie dowiedziałem się niczego ciekawe tam, słyszałem tylko kobiecy głos i dziwny wrogi cień, który dźgnął mnie w plecy. A tak nawet sesje medytacyjne i próby skontaktowania się z zabójcą dusz od jakiegoś czasu nie przyniosły mi żadnej odpowiedzi.
-Też jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru i dziękuje raz jeszcze, że wyraziliście zainteresowanie moją osobą. - Wstałem i odwzajemniłem jej ukłoń. Tak naprawdę, miałem jedynie pewność co do dwójki, siódemki i dziesiątki. Że chcieli mnie w swoich szeregach nie tylko, ze względu na mój status. Przynajmniej tutaj pani porucznik robiła bardzo dobre wrażenie, a do tego była bardzo miła i troszczyła się o swoich podkomendnych. Nie wiem, czy doświadczyłbym gdzieś indziej tak ciepłego ognisko domowego. Jak kapitan będzie, chociaż w połowie, tak przyjazny i dobry. To nie jestem pewny czy mógłby trafić lepiej.
- W sumie zastanawiałem, się jak wygląda awans i droga do niego oraz jakie misje najczęściej otrzymuje dywizja. No i czy często otrzymuje się misje dla jednej osoby?- Chciałem mniej więcej, dowiedzieć się czego mogę się spodziewać i jak będzie wyglądać droga do awansu. Spraw finansowych nie zamierzałem poruszać, bo nie bardzo mi na tym zależało, a i dodatkowo szeregowi i tak nie zarabiają dużo.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-20, 17:01

- Niestety, ale awanse często odbywają się w cieniu tragedii. - Porucznik usiadła za biurkiem. - Jak wiesz liczba stanowisk oficerskich jest ograniczona, więc szeregowiec może liczyć na awans tylko w przypadku śmierci jednego z oficerów, albo też jego przejścia na emeryturę. Czasami dochodzi do degradacji, albo wręcz usunięcia z dywizji za poważne przekroczenie prawa. Nasza dywizja chlubi się tym, że przez ostatnie stulecie do żadnego takiego przykrego incydentu nie doszło.
Pani porucznik wyraźnie była dumna z tego faktu.
- Nasi dywizjoniści służą wszędzie gdzie są potrzebni. W Seireitei, Rukongai, a czasami wychodzimy nawet do świata żywych. Kyoraku-san pewno przez większość czasu będziesz stacjonować w mieście z szacunku dla twojej pozycji, która dodatkowo nakłada na ciebie pewne obowiązki. Bardzo rzadko zlecamy zadania dla jednej tylko osoby. Staramy się krzewić wśród dywizjonistów umiejętność współpracy i działania w grupie. Czasami w obrębie tylko naszego oddziału, czasami wspólnie z innymi członkami dywizji.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket46/370Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket1847/6190Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-20, 18:36

#178

Faktycznie ma to sens i jest jak, powiedziała pani porucznik. W końcu, żadne stanowisko się nie powtarza, z wyjątkiem szeregowców. Idąc dalej w lasy, można nawet śmiało stwierdzić, że przez bardzo długi czas. Będę zajmował tę rangę, w końcu jestem masa szeregowców. Którzy są bardziej doświadczeni niż ja, a druga sprawa to fakt, że ciężko będzie mi się wykazać cały czas stacjonując w mieście. Do misji wysokiego i średniego ryzyka na pewno nie będą mnie chcieli przydzielić. Co nie jest do końca złe, miło będzie przez jakiś czas wykonywać proste roboty, ale w końcu stanie się to naprawdę nużące. Trzeba liczyć, że może prosta misja się, kiedyś skomplikuje i będzie można z czegoś zasłynąć, a przynajmniej nie wyzionąć ducha.
-Hmmm teraz rozumiem czemu, niektóre osoby zmieniają po kilku latach swój oddział. Robią to dla dobra swojej kariery, więc jest to bardzo zrozumiałem. Chociaż nie jestem pewny czy zamieniłby przyjaciół i kompanów na lepszą rangę i pieniądze.- Uśmiechnąłem się i zacząłem się zastanawiać czy przez mój status zawsze będzie to tak wyglądać. Że będą na mnie chuchać i dmuchać jak na jakieś delikatne jajko. A raczej nie opierzone pisklę, któremu nawet pozwolą wyskoczyć z gniazda i rozwinąć skrzydła. Wizja ptaka w klatce nie bardzo mi się podobała.
- W sumie chyba ostatnią rzeczą, o jaką chciałbym zapytać. To jak się mają sprawy urlopów i czy dywizja organizuje jakieś kursy i szkolenia dla swoich członków?- Więcej pytań już nie miałem, więc po obgadaniu szczegółów ładnie podziękowałem za poświęcony czas i zacząłem wracać do rezydencji. Czekał mnie duży kawał drogi do przebycia. Więc wpadłem na pomysł, żeby sprawdzić na jak długi bieg pozwoli mi moja aktualna kondycja. Chciałem zobaczyć ile czasu uda mi się zaoszczędzić. W końcu, jeżeli chce w przyszłości spać we własnym łóżku. Muszę być w stanie pokonać ten odcinek w jakieś dwie albo trzy godziny.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Gabinet porucznik Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Gabinet porucznik Pbucket9000/9000Gabinet porucznik Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty2020-04-21, 18:09

- Za każdy tydzień służby przysługuje jeden dzień wolnego. Proszę informować o zamiarze jego wykorzystania na trzy dni przed, żeby obyło się bez problemów z harmonogramem. I oczywiście, że mamy kursy! W obrębie naszej dywizji funkcjonuje kilka kółek samodoskonalenia, do których może wkroczyć każdy chętny!
Kisuke pożegnał miłą panią porucznik ruszając w drogę powrotną do domu. Spokojnym tempem był bez problemu pokonać całą drogę, ale jeśli zależało mu na szybkości musiał jeszcze popracować nad kondycją, bo nie był wstanie przebiec całego dystansu. Decydując się na rozsądny kompromis pomiędzy tempem, a zachowaniem sił był jednak wstanie dość znacznie skrócić czas potrzebny do pokonania drogi pomiędzy dywizją, a domem, który mieścił się w okolicach dwóch godzin.


https://bleach.forumpolish.com/t2384-rezydencja-rodu-kyoraku
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet porucznik Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet porucznik   Gabinet porucznik Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet porucznik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gabinet dyrektora
» Gabinet Kapitana Dywizji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 7-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje