Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr 21

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-15, 20:13

Duża sala wykładowa przeznaczona do nauki Historii i teorii walk
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-15, 20:19

Wszedłeś do sali nie było w niej dużo osób, wszyscy siedzieli koło siebie i słuchali w skupieniu tego co mówił Sensei.
* Zobacz znowu się spuzniłeś debilu, zaraz nas zbeszta, za to masz się dosiąść do fajnej laski.
- A pan tu po co... - popatrzył się z za okularów nauczyciel.
Lekcja byłą o historii o czasach gdy Aizen Souske próbował zdobyć pierścień królów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 16:55

chciałbym się dowiedzieć co nie co o historii soul society jestem nowy więc czy mam wyjść
*gówno mnie to obchodzi że się spóźniłem, a do fajnej laski mogę się przysiąść* zobaczyłem jedyną dziewczynę na sali więc się przysiadłem ta dziewczyna była w kapturze. mimo iż mnie ciekawiła lekcja to jeszcze bardziej ta postać
dzień dobry, jestem Shiga Kai miło mi Cię poznać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 18:24

Brak odpowiedzi popatrzyła się na ciebie srogo, i z powrotem na profesora lekcja była ciekawa, nawet ciebie nurtowało wiele pytań.
- Jutro o 11 kolejne zajęcia - powiedział sensei po czym wyszedł.
Lekcja zakończyła się na sytuacji gdy Kurosaki Ichigo, w tych czasach jedeny zastępczy shinigami, walczył z Uluquirą, i gdy został przez niego zraniony. Zranienie miało skutek dziury w klatce piersiowej, miał już skonać ale... no właśnie ale.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 19:58

ciekaw byłem co było dalej nie mogłem się doczekać do następnej lekcji, lecz miałem wybór albo iść do biblioteki i napawać się tą historią, lub iść za piękną nie znajomą niewiastą i ją zagadać * książki na pewno mnie nie odrzucą, lecz przyjmą z otwartymi rękoma. A dziewczyna, mogę za nią latać cały dzień a ona do mnie słowem się nie odezwie. Ona czy książki. Jutro o jedenastej będę miał kolejne zajęcia więc... A ona może nie przyjść. Kurde ucieka.. Dobra gonię ją* pobiegłem za dziewczyną. biegłem około 10 minut sprintem. Czasem używała shunpo, ale nie była w tym zbyt dobra, więc nie traciłem jej z oczu. po dziesięciu minutach chyba znudziło jej się uciekanie i stanęła w miejscu "wryta w ziemię" wreszcie ją dogoniłem stanąłem za nią z 2 metry i odpoczywałem. Dyszałem jak pies. Po chwili odpoczynku znów musiałem ją gonić. Dobrze że między shunpo szła sobie spacerkiem i używała go co pewien czas. po po około 2 godzin biegu nie wyrabiałem za każdym razem jak ja stawałem ona także zwalniała, jakby mnie gdzieś prowadziła. Z ciekawości dokąd od razu wracały mi siły i zacząłem dalej biec. Denerwowało mnie to że trzymała mnie na dystans. To kolejna rzecz która dawała mi siły do biegu. po kolejnej godzinie myślałem że kręcę się w kółko. Zatrzymałem się, ona również. zacząłem iść po woli. Wtedy ona nagle gdzieś zniknęła. z ledwością ją mogłem zobaczyć z daleka *biec dalej?*spytałem się przyjaciela
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 20:09

Zero odpowiedzi, po pewnym czasie dogoniłeś ją był ślepy zaułek dziewczyna stała i patrzyła na ciebie z przerażeniem. Podszedłeś i chciałeś zagadać lecz ona palnęła cie z liścia w twarz i krzycząc "ZBOCZENIEC" uciekła.
*Ahaha, ale dostałeś, "ZBOCZEŃCU" * śmiał się znajomy głos
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 20:24

no nie. to po co ona czekała jak ja zwalniałem? głupia ciekawość pomyślałem an głos i tak nikogo w pobliżu nie było by mógł usłyszeć. pobiegłem jeszcze szybciej do domu(zajęło mi to jakąś godzinkę wliczając to że nie wiedziałem gdzie jestem) by resztę dnia spędzić ćwicząc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 20:43

+ 1 do Szybkość przejdz do domu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 21:21

Kolejny dzień kolejne zajęcie.
*OO zaobacz koleżanki dziś niema* powiedział głos
Kolejna lekcja.


...............................................................................................................................
Opisz swoje odczucia i przemyślenia na lekcji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-16, 21:27

*wiedziałem że tak będzie ciekawy czy się mnie przestraszyła czy nie ma czasu.. a może lekcja jej się znudziła. Historia kurosakiego trochę mnie zdziwiła. nie spodziewałem się że tyle może zrobić zastępczy shinigami. mimo wszystko. mimo że i tak był potężny to i tak to co zrobił było niemal że cudem* a teraz czas na teorie walk usłyszałem pewnie głos i nic nie myśląc wsłuchałem się w ten temat.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-17, 14:55

- Dziś nauczymy się podstaw ale może najpierw zaczniemy od tego co wy wiecie - powiedział profesor. - Może zacznie..- porozglądał się po klasie i jego wzrok zawisł na tobie po czym spojrzał na listę i powiedział -Shiga Kei - prosimy powiec co wiesz na temat Kendo.
* Haha a to się zdziwi* - powiedział znajomy głos - *Ciul jeden zapewne nawet nie umie posługiwać się mieczem*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-17, 14:58

o kendo wiem tyle co nic dlatego też przyszedłem an te zajęcia by się dokształcić troche przerażonym głosem powiedziałem. a po chwili czoło mi się lekko spociło bo cała sala zaczęła szumieć, pewnie na mój temat. * za ten co dużo wie na temat kendo *
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-17, 15:17

Lekcja była dość ciekawa były omawiane różne techniki walki i style uderzania, na kolejny dzień miałeś zrobić referat na temat stylów walki mieczem.

Przejdz do biblioteki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-17, 16:44

Kolejny dzień nauki teoretycznej na lekcjach puściła cię kawa i poszedłeś spać, obudziłeś się na sam koniec zajęć a nad tobą stała pani trener.
* Ale chrapałeś stary to dopiero był pokaz...* - po czym głos się urwał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-17, 18:21

co co co się stało.. nic nie pamiętam..(ziewam) o dzień dobry pani trener co o pani słychać lekko wystraszony KAI wydusił z siebieie ze sztuczny uśmiechem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-17, 18:57

Pani trener bez zmuszania się palnęła cie w łeb ręko i powiedziała 200 pompek, brzuszków, przysiadów i 5 kilometrów, jak skończysz spotkamy się na Trenie poza Akademią zobaczymy czego się nauczyłeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 12:46

Po krótkim treningu zaczęły się sparingi twój kolega z ławki był twoim przeciwnikie. wyszliście na środek sali, wasza walka była pierwsza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 12:51

skinąłem w jego stronę, wyciągnąłem Zanpakutou stanąłem w pozycji defensywnej, po czym mówię:
"Możemy już zaczynać, nucę melodię i mówię pokaż na co cię stać :D"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 12:54

Ludzie w sali patrzą na ciebie jak na idiotę poniewaz śpiewasz ale nie zwracasz na to uwagi i czekasz na atak przeciwnika.
Kolega wyjmuje miecz i uderza nim ciebie ledwo odskakujesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 13:00

...odskakuję, staję w pozycji ofensywnej prawa noga z przodu, skupiam Reiatsu po czym robię biegnę w stronę przeciwnika gdy jestem blisko staram się wyprowadzić atak wraz ze stąpnięciem na prawą nogę co wzmocni moje uderzenie, przez mojego zabójce przepływa Reiatsu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 15:27

Atak zostaje sparowany przez przeciwnika, ten udaje że chce cie udezyć lecz w ostatnim momęcie puszcza miecz i łapie go drugą ręką zostajesz udezony tempą strona miecza w bok.
Po chwili się podnosisz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 15:31

Podnoszę się patrzę na niego i mówię cicho ...
"Wąż swe mięśnie rozpręża, ciężar zwiększ jego oręża! zaklęcie destrukcji #23 ciężkość ..."
Po czym biegnę na niego, trzymam miecz w prawej ręce i robię zamach, gdy ten próbuje się zablokować uderzam go z półobrotu lewą nogą w żebra, gdy przeciwnik nie będzie mógł złapać powietrza, łapię go za głowę i uderzam kolanem w czoło tak aby spadł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:02

Tak jak przemyślałeś przeciwnik zrobił unik i zadałeś mu cios, ale dalsza faza ruchu należała do niego, zostałeś zepchnięty do tyłu po wpadł na ciebie i przytrzymał jedną ręką po czym powiedział:
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Zaklęcie destrukcyjne numer dwa - Uderzenie!
Oboje padacie wyczerpani na ziemię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:06

Padam na ziemię, biorę głęboki wdech, po czym wstaję, trzymam broń w 2 rękach, aby zwiększyć siłę uderzenia, staram się aby mój oddech był regularny. Patrzę na przeciwnika, jestem w pozycji gotowej do ataku chociaż jestem zmęczony, mówię:
Poddaj się, albo zakończę to jednym atakiem ... Decyzja należy do ciebie ...
Czekam na reakcję przeciwnika ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:16

Nic się nie odzywa wstaje i się głupkowato uśmiecha.
- Koniec - Mowi trener - Macie iść do łazni się pozbierać i umyć, następna para do walki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:20

Patrzę na trenera, po czym opuszczam wzrok i mówię:
Tak jest!
Wychodzę z sali, na której toczyły się walki i udaję się do łaźni ...
Wchodzę do środka ściągam z siebie ciuchy i wchodzę pod prysznic ...
Po 15 minutach wychodzę z pod prysznica i ubieram się w ciuchy, po czym wracam na salę i czekam na dalsze rozkazy trenera ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:22

Po drodze na sale spotykasz swojego przeciwnika.
-ładna walka niesądzisz??- po czym sie uśmiecha i idze z tobą dalej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:24

Odpowiadam:
"Owszem, walka była niczego sobie, mam nadzieję, że kiedyś ją powtórzymy"
Jestem nie pewny jego zamiarów więc przyśpieszam kroku, jestem w pozycji gotowej do odskoku przed atakiem ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:30

mężczyzna łapie cie za ramię a ty odskakujesz... Stajesz w pozycji obronnej.
-EE stary wyluzuj chciałem sie tylko zaprzyjaznić. Nazywam się Aburame kyo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty2009-03-29, 16:32

Patrzę na niego, obserwując każdy podejrzany ruch, podaję mu rękę i mówię:
"Miło mi poznać, nazywam się Kira Goto jesteś nowym studentem, bo nie widziałem cię tu wcześniej ?"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr 21 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 21   Sala nr 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr 21
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 7
» Sala nr 1
» Sala 13
» Sala nr 1
» Sala nr 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje