Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac Zbiórki

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac Zbiórki Empty
PisanieTemat: Plac Zbiórki   Plac Zbiórki Empty2009-04-05, 17:03

Kapitan nie wiedząc co się stało, widocznie zwołał całą dywizje aby czegoś się dowiedzieć, na temat ciebie i vice kapitana i trupa z 5:00. Masz Fart dzięki temu łatwiej ci go było odnaleźć. Wiec szybko przebiłeś się przez Shinigmai i stanąłeś na przeciwko swojego kapitana.
-Spodziewam się wyjaśnień. Rzekł zdezorientowany kapitan.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Zbiórki Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zbiórki   Plac Zbiórki Empty2009-04-05, 17:08

- O 5 nad ranem przyszedł do mnie jeden z członków dywizji i powiedział, że ten którego szukaliśmy znajduje się na zachodnich pustkowiach rukongai. Potem dotarłem do kwatery vice kapitana z trupem i pobiegliśmy do wskazanego miejsca następnie sie rozdzieliliśmy... znalazłem mnóstwo trupów i wezwałem vice kapitana ten kazał mi przekazać, że jego obawy się potwierdziły... mam również zaprowadzić tam kapitana...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Zbiórki Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zbiórki   Plac Zbiórki Empty2009-04-05, 17:16

-To wszystko wyjaśnia, ruszamy na miejsce. Z zdezorientowanego, przyjął poważną minę po czym zwrócił się do zebranych shinigami
-Szwadron pierwszy za mną reszta niech wraca do swoich kwater i czeka w pełnie gotowości na rozkazy dziś ćwiczenia treningowe się nie odbędą zakazuje wychodzić po za teren dywizji.
-Prowadź na miejsce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Zbiórki Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zbiórki   Plac Zbiórki Empty2009-04-05, 17:18

- Tędy!

Prowadzę ich na zachodnie pustkowia rokungai...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Zbiórki Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zbiórki   Plac Zbiórki Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac Zbiórki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plac
» Plac
» Plac treningowy
» Plac główny
» Plac Egzekucyjny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 8-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje