Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac główny

Go down 
+6
Yuzuru Tanaka
Takagi Niizuki
Izdurbal Tenshi
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Plac główny   Plac główny EmptySob 22 Lis 2008 - 12:48

Jest to brukowany plac przed akademią. Tu odbywają się wszelakie zbiórki i apele.
___________________________________________________________
Na placu dziś zebrało się wiele osób w końcu to rozpoczęcie roku szkolnego. Wszyscy jeszcze wyglądali jak normalne dusze z Rukongai każdy był ubrany w co innego jednak nie długo to się zmieni. Miedzy tą grupą byłeś ty (Gonkuro) wiedziałeś że to dzień który zmieni twoje życie. Do rozpoczęcia zostało jeszcze jakieś piętnaście minut a słońce dawało się we znaki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 22 Lis 2008 - 12:54

Postanowiłem poszukać jakiegoś cienia by się ukryć przed słońcem i nie być tak widocznym.
Raczej średnio mnie obchodziła cała ta zbieranina, raz już przez to przeszedłem....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 22 Lis 2008 - 13:06

schowałeś się w cieniu i wtedy przy drzwiach akademii pojawiła się grupka shinigami wśród których był sam Kapitan Pierwszego Dywizjonu: Kiyonaga Honami. Proszę o spokój. powiedział bardzo głośno po czym kontynuował Witam was na rozpoczęciu nowego roku szkolnego powinienem wygłosić wielką przemowę jednak po po prostu powiem: Powodzenia na drodze która kiedyś was doprowadzi do tego czego chcecie po tych słowach zamilkł na chwile i po oklaskach głośno powiedział Nowy rok szkolny ogłaszam za rozpoczęty
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 22 Lis 2008 - 13:09

*Super...* Pomyślałem ze znużoną mina i powoli ruszyłem do sali gdzie miała się odbyć pierwsze zajęcia. Staram się unikać kontaktów wzrokowych z obecnymi tu osobami by mnie również nie poznali po wypadku 3 lata temu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 22 Lis 2008 - 13:40

Wszyscy rozeszli się do klas a ty jako ostatni doszedłeś do swojej jako ostatni. Przy wejściu dostałeś strój w którym będziesz musiał chodzić do końca szkoły po czym usiadłeś w ławce. Po chwili dopiero do klasy przyszedł wasz nauczyciel był on wysokim brunetem o łagodnych rysach twarzy był ubrany w strój shinigami i wyglądał jak by był znudzony Witam, dzisiaj tylko dostaniecie plan zajęć i regulamin możecie iść do domów po tych słowach zaczął przechadzać sie po klasie i rozdawać kartki po czym usiadł na swoje miejsce a uczniowie zaczęli powoli opuszczać klasę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 22 Lis 2008 - 13:55

Przeczytałem plan i czekałem aż opuszczą klasę a później ja sam wychodzę z klasy kierując się w stronę jakiejś polanki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptyWto 9 Gru 2008 - 18:36

Ruszyłem w kierunku sal gdzie mamy pierwsze zajęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 17:09

[Gonkuro]
Przykro mi ale tym razem jesteś skazany na siebie powiedziałeś do siebie po czym razem z resztą wyszliście na podwórze

[Wszyscy]
Dobra więc najpierw niewielka rozgrzewka uśmiechnęła się porucznik po czym krzyknęła Wszyscy dziesięć okrążeń wokół placu po skończeniu ustawcie się w szeregu przede mną
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 17:25

- Głupek... co ty tam k**** robisz
Byłem zły na niego ale chwyciłem za obydwie katany ale nie wyciągnąłem ich więc ostrza były schowane by nie zrobić większej krzywdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 17:30

Zacząłem uczestniczyć w rozgrzewce jednak truchtałem sobie na spokojnie niemęcząc się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 17:41

Po piętnastu minutach skoczyliście biegać i tak to długo trwało bo plac wydawał się mniejszy Dobrze skoro już wszyscy skończyli biegać to zrobimy pięćdziesiąt pompek i możemy zaczynać powiedziała pani porucznik i wszyscy ustawili się do pompki o dziwo porucznik też robiła z wami. Nie zajęło wam to zbyt wiele czasu więc zaczęliście szybko dobra podzielcie się na pary żeby nie tracić czasu na dobieranie po prostu zaczynając od prawej dzielicie się przypadło że byliście razem (Gokuro i Hisashi). Może wyda wam się to nudne jednak będziemy dziś ćwiczyć podstawy Kendo zarówno ataki jak i obronę prawdopodobnie już większość sobie z tym radzi ale trzeba ćwiczyć aby stać się kimś po tych słowach porucznik pokazała podstawowe uderzenie i podstawowy blok który mieliście powtarzać na zmianę w parach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 17:47

Postanowiłem zamknąć oczy i robić to tak jak pokazała pani porucznik. Byłem zły na to do czego zostaje zmuszony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 18:17

Gdy Gonkuro zaczął atakować tak jak pokazywała porucznik zacząłem unikać jednak bez użycia katany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 19:00

Trening był bardzo nudny może dlatego że to same podstawy które już znaliście wtedy ktoś się wyrwał i krzyknął Nie mam zamiaru robić tych bzdur po czym przestał ćwiczyć a porucznik zaproponowała cicho Może sparing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 19:05

Nic się nie odzywałem, miałem dosyć już siedzenia w tej akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 19:24

Zatrzymałem się i spojrzałem na nich po czym usiadłem sobie na ziemi oglądając zbliżającą się potyczkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 19:37

Wszyscy byli bardziej lub mniej zainteresowani jednak większość zebrała się wokół pani porucznik i śmiałka ale on wtedy powiedział I tak nie mam szans w końcu jesteś porucznikiem wtedy ona od razu odparła Po pierwsze uważaj jak mówisz pamiętaj że jestem Porucznikiem jednego z oddziałów po drugie będę używała tylko podstawowego ataku i obrony a po trzecie ty będziesz walczył zwykłym mieczem a ja bokenem wydawało się to uczciwe bo jak znało się jedyny atak jaki mogła wykorzystywać można było przewidzieć ataki. Po chwil zaczęła się walka raczej trudno było by tu zakładać jakieś większe raporty gdyż były to zaledwie trzy uderzenia i przeciwnik już leżał a pani porucznik powiedziała Na dzisiaj konie obowiązki wzywają i mam nadzieje że spotkamy się kiedyś w oddziale czwartym
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 19:46

- Jakie to głupie... i żałosne.
Powiedziałem do siebie i odszedłem w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySro 17 Gru 2008 - 21:29

Nareszcie.. Pomyślałem po czym włożyłem ręce do kieszeni i poszedłem się gdzieś przejść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 20 Gru 2008 - 9:33

[Gonkuro]
Po zajęciach poszedłeś w swoją stronę jednak bo kilku krokach padłeś na ziemie nie wiesz czemu byłeś wycieńczony i ciężko ci było oddychać. Długo nie musiałeś czekać w końcu pani porucznik tu była i od razu do ciebie podeszła pytając co się stało

[Hisashi]
Po zajęciach postanowiłeś się przejść ale zanim jeszcze opuściłeś akademie zobaczyć jak osoba z którą trenowałeś padła na twarz i się nie podnosiła jednak podeszła do niego pani porucznik i najwyraźniej coś do niego mówiła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 20 Gru 2008 - 11:06

Ciekawość nakazała mi sprawdzić co się dzieje więc podszedłem do porucznik i chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 20 Gru 2008 - 11:41

Spojrzałem w ziemi zacisnąłem pięści. "co się zemną dzieje czy to jego sprawka..."
- Nie nic... tylko jakoś dziwnie się czuje...
Próbuje się samodzielnie podnieść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 20 Gru 2008 - 12:40

[Gonkuro]
Próbowałeś wstać jednak czułeś się bardzo i to bardzo zmęczony

[Hisashi]
Podszedłeś do chłopaka i pani porucznik chłopak teraz wyglądał jak by walczył i to długo walczył

[Wszyscy]
Chłopcze pomożesz mi go przenieść powiedziała pani porucznik do Hisashiego po czym patrząc na Gonkuro dodała Kuramochi powinieneś się oszczędzać twój organizm już jest bardzo zmęczony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 20 Gru 2008 - 13:34

- To nie jest ważne...
Powiedziałem dając się bezwładnie nosić nie mogłem nic teraz zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptySob 20 Gru 2008 - 23:24

Po chwili złapałem go za ramiona i podniosłem. Ehh.. Co dalej? Zapytałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptyNie 21 Gru 2008 - 10:06

Trzeba go zanieść do szpitala powiedziała pani porucznik i cicho dodała znowu. Więc ruszyliście Gonkuro nie był aż taki ciężki więc "przeprowadzka" tylko kilkanaście minut wtedy pani porucznik położyła chłopaka na łóżko i ukłoniła się lekko w stronę Hisashiego mówiąc Dziękuję za pomoc.

[Gonkuro]
Irytowało cię to że praktycznie nic nie robiłeś a czułeś się jak byś co najmniej walczysz przez kilka dni
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptyNie 21 Gru 2008 - 10:46

Yhym.. Przytaknąłem włożyłem ręce do kieszeni i opuściłem szpital.. Postanowiłem zrobić sobie mały spacer.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptyNie 21 Gru 2008 - 12:19

Byłem wściekły wiedziałem czyja to sprawka i miałem zamiar się z nim rozliczyć.
- Przepraszam... pni porucznik powiedziałem zamykając oczy.
Czułem się źle... prze zemnie znowu ma robotę a raczej przez mojego współlokatora. Ale zdenerwowałem się jak słyszałem słowo "znowu"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptyNie 21 Gru 2008 - 12:26

[Gonkuro]
Pani porucznik uśmiechnęła się i powiedziała nie ma za co czułeś że mówi to szczerze i po chwili dodała Odpocznij

[Hisashi]
Trochę zdziwiło cię że sama porucznik ci się ukłoniła jednak ty nie chcąc tracić czasu poszedłeś sobie pochodzić.
_________
Pisz gdzie chcesz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny EmptyNie 21 Gru 2008 - 12:29

- Nie mogę odpoczywać ....
Powiedziałem spokojnie próbując wstać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac główny Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac główny
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Główny plac.
» Główny Budynek
» Budynek Główny
» Rynek Główny
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje