Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr 1

Go down 
+3
Imperator Kuchiki
Takagi Niizuki
Benorn
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 14:12

Duża sala.. oraz pole treningowe na dworze.. Sala w której ćwiczą utalentowani uczniowie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 14:21

- Zaczynamy od dzisiaj? – zapytałem. Jeżeli powiedział że tak, to pytam się czy walczymy Zanpaktou czy mieczami treningowymi. Jeśli Zanpaktou, to wysyłam Hitomi po mój miecz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 14:26

-Drogie dziecko.. Nie chcesz zginąć.. Walczymy bokenami..-

Powiedział nauczyciel i rzucił mu jednego z nich.. Wydawały się strasznie lekkie ale to były tylko pozory..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 14:34

Wziąłem swą broń do ręki, po czym ustawiłem się w pozycji bojowej, i czekałem na polecenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 14:36

-Na co czekasz.. Atakuj.. Pamiętaj by za wszelką cenę dążyć do zwycięstwa.. Jedno zwątpienie w siebie.. Przeciwnik to wykorzysta.. I umrzesz..-

Powiedział i trzymał w prawej ręce bokena gotowego do obrony..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 14:41

*Jestem leworęczny, więc powinienem mieć element zaskoczenia!* pomyślałem, i ruszyłem na przeciwnika. Atakowałem go seriami cięć, jedno z góry w dół, i drugie z dołu w prawo, po skosie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:04

Nauczyciel bez problemu unikał twoich ciosów a co drugi zatrzymywał na bokenie..

-Co tak słabo.. Zapomniałeś o sprycie.. Pokaż że potrafisz walczyć..-

Powiedział i rozpoczął swój atak.. Cięcie z prawej, z góry, z ukosa od dołu z lewej strony, pchnięcie w klatkę piersiową, kopniak w kolano i uderzenie płaską stroną bokena w głowę..

-Dlaczego stosujesz tylko miecz.. Od czego masz inne części ciała..-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:12

Każdy cios odpychał mnie o kolejne kilka centymetrów. W końcu się opamiętałem, i odskoczyłem by obmyślić plan ataku. Cięcie od lewej w dół, kopniak stopą w żebra, pchnięcie w szyję, z prawej pięści w brzuch, odskok, cięcie w poziomie przez brzuch, od lewej do prawej, i zaraz potem kopniak w brzuch i pchnięcie w bark.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:22

-O wiele lepiej-

Powiedział Nauczyciel gdy ostatnie pchnięcie było celne..

------------------
+1 do szybkości (na stałe)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:25

- Dzięki, sensei. – odpowiedziałem mu na pochwałę.
- Może teraz ty mnie będziesz atakować, a ja będę blokował ciosy? – zaproponowałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:27

-Skoro tego chcesz..-

Powiedział i rozpoczął atak.. Najpierw wykonywał ciosy z prawej strony na zmianę z cięciem z lewej i od dołu.. lecz co drugi cios był markowany.. A atak po tym markowanym cięciu był wykonywany dwa razy szybciej..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:42

Ciosy z prawej strony staram się blokować trzymając bokena skierowanego „ostrzem” w górę, i uchylając go zatrzymywać ciosy. Ataki od dołu blokuję szybkimi odskokami, i skierowaniem końca w dół i przyciągnięciem rękojeści w górę, i zaraz potem znów powrót do pierwszej pozycji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:56

Nauczyciel widząc ze sobie dobrze radzisz złapał boken oburącz i rozpoczął natarcie..

Silne ciosy jak wcześniej lecz teraz były one silniejsze i o wiele szybsze.. Co pewien czas dawał tobie odpocząć.. Lecz na końcu podciął ciebie i zatrzymał boken przy twarzy..

-Na dziś koniec treningu na miecze..-

Powiedział widząc twoje zmęczenie..
----------------
+1 wytrzymałość oraz +1 siła (Tylko na tydzień..)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 15:59

- Koniec, na miecze... - powtórzyłem ledwo dysząc. Kto by się spodziewał, że trening może być tak męczący.
- W takim razie, czego będziemy się teraz uczyć, sensei? – zapytałem z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 16:02

-Odpocznij trochę.. Nauczę ciebie czegoś co pozwoli ci zdobyć przewagę w walce..-

Powiedział i złapał za swój miecz który miał na plecach..

-Mój miecz jest w uwolnionej formie z powodu mojego wielkiego Reiatsu.. Jak przejść do Shi-Kai ci nie pokażę bo to sam się nauczysz.. Ale pokażę ci jak grzmotnąć przeciwnika z pięści żeby odbił mu się kompot z przedszkola-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 16:04

Pewnie bym się zaśmiał z dowcipu senseja, gdyby nie to, że byłem po prostu umierająco zmęczony. Usiadłem, i uważnie patrzyłem co robi mój sensei.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 17:56

-Staraj się skupić swoje Reiatsu w ręce.. Lub w części swojego ciała którą chcesz uderzyć.. Gdy to już zrobisz będzie taki efekt..-

Powiedziałem po czym wykonałem cios w manekina który rozpadł się na kawałki i w bił w ścianę..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:02

- Woha! – powiedziałem, i zerwałem się z miejsca, zasłaniając się jednocześnie ręką przed odłamkami.
- Mogę teraz ja spróbować?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:16

-Tak... Pamiętaj.. Reiatsu musisz skupić.. A nie sprawić by wylatywało z ciebie..-

Powiedział i usiadł na ziemi..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:18

*Skupić co?* pomyślałem. Zaraz potem podszedłem do manekina. Wyciągnąłem swoją rękę, i wyobraziłem sobie punkt na mojej dłoni. Zacząłem się na nim skupiać, coraz to mocniej. Po chwili, uderzyłem tą ręką w manekina.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:22

Jednak nic się nie stało.. Nauczyciel złapał się za głowę i pokręcił nią..

-Człowieku wiesz w ogóle co to jest Reiatsu??..-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:25

- Oczywiście że wiem. Jest to energia duchowa, inaczej Rishi, z której składa się całe SS, oraz znajduje się w nas samych. My jako Shinigami, jesteśmy w stanie je kontrolować. – Powiedziałem jednym tchem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:29

-Miło wiedzieć że nauczyłeś się tego na pamięć.. A teraz popatrz..-

Powiedział Nauczyciel i skupił się zamykając oczy.. Po chwili nastąpił mały wybuch i wokół Shinigami była duża aura Reiatsu.. Na tyle duża że wiatr który wytwarzała odpychał ciebie.. Po chwili aura zniknęła a Nauczyciel podrapał się po głowie widząc jak leżysz na ziemi..

-To było Reiatsu.. A to co zrobiłem to Kontrola Reiatsu.. Powinieneś się tego uczyć.. Na dzisiaj koniec.. Jutro powinieneś przyjść z postępami..-

Powiedział nauczyciel i wziął swój miecz.. Przewiesił go przez plecy i wyszedł..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:31

- Czekaj, sensei! – Zawołałem za nim.
- O której się jutro spotykamy? – zapytałem się go, i zaraz po usłyszeniu odpowiedzi powiedziałem do Hitomi:
- Chodźmy już, czas na kąpiel, oraz trzeba coś zjeść. – po czym udaliśmy się do posiadłości Kuchiki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-26, 18:35

I poszliście..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-28, 18:48

pojawiła sie na sali, usiadła jak zawsze gdzieś pod ścianą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-28, 18:58

PO kilku minutach sala już była pełna i do środka wszedł nauczyciel który nie przywitał się tylko powiedział Dziś ćwiczymy Hadou więc będę po kolei wyczytywał a osoba wyczytana ma do mnie podejść, więc może zacznie pani Yumi Ryuuga
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-28, 19:12

Yumi odważnie podeszła do nauczyciela i ukłoniła mu się.
- co mam zrobić, sensei?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-28, 19:15

Sensei podszedł do ściany która wychodziła na podwórze i odsunął ją mówiąc Widzisz tą kukłę twoim jedynym zadaniem jest ją trafić jakim chcesz zaklęciem jeśli żadnego nie znasz to powiedz wtedy szybko czegoś cię nauczymy po tych słowach odsunął się z linii strzału i dodał Proszę strzelaj
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty2008-12-28, 19:24

Yumi zaczęła oceniać wzrokowo odległość. Zaklęcie którego się nauczyła ostatnio działało na krótki dystans, więc trzeba standardowo.
Dziewczyna złożyła ręce w 'pistolet'. Cisza, chwila precyzyjnego wycelowania w brzuch po czym....
- Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 1   Sala nr 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 3
» Sala nr 21
» Sala nr.12
» Sala 113
» sala nr.2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje