Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia dzielnica

Go down 
+3
Rose Nevermore
CZaras
Imperator Kuchiki
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 2 Cze 2019 - 18:54

02#056

-Hihi. Gdyby nie ta dziwna krew to pewnie nigdy nie odgadłbym. Co ja zrobię z taką górą pieniędzy. To już wiem, dlaczego wyglądałem znajomo. Dobrze, że spotkaliśmy się na trakcie. Szkoda, jeżeli tak utalentowany lalkarz jak ty zostałby porwany, a później najpewniej stracony. W sumie chyba masz racje głupio, byłoby przemilczeć takie rzeczy. Chociaż ja tylko zająłem się słabszym przeciwnikiem.- Na słowa o małżeństwie chłopak lekko pobladł.
-Nie kracz. Zanim wyruszyłem, dowiedziałem się kto zostanie moją przyszłą żoną. Mam poślubić narzeczoną mojego zmarłego kuzyna Fumi z klanu Shiba. Chcą polepszyć relacje między rodami. Więc widzisz, czeka mnie trudna przeprawa. W sumie akademia to moje ostatnie chwile wolności, później obowiązki wobec Gotei, rodu i żony. Mam nadzieje, że będziesz odwiedzał mnie regularnie inaczej ta nienaturalna atmosfera szlachecka, mnie wykończy.- Uśmiechnął się.
Kisuke pomimo zmęczenia pomaga Chikao, jeżeli ten zamierza zrobić teatrzyk kukiełkowy. Chyba że jego pracodawca zamierza dzisiaj zrobić wolny wieczór. Spożywa z nim wspólny posiłek, następnie przynosi kilka obiecanych jabłek Daisie. I idzie prosto do łóżka.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 6 Cze 2019 - 17:20

- Kuzyna? - Chikao przystanął. Uniósł brew uśmiechając się kącikiem ust. - Chyba miałeś na myśli przybranego brata. Straszna tragedia, śmierć tak młodej osoby zawsze boli. Byłoby naprawdę przykro, gdyby mała Shiba straciła drugiego narzeczonego, dlatego też od teraz postaramy się unikać mniej pewnych dróg.
Chikao odpuścił organizowanie przedstawienia. Wszyscy od razu udali się na wypoczynek.

***

Klasa D, stopień szkodliwości IV - takimi parametrami została opisana zabita przez Yin renegatka. Dwa dni po walce dotarli do większego posterunku shinigami, w którym wydawano nagrody za głowy (w tym przypadku za zanpakuto) osób poszukiwanych listem gończym. Chikao dał Kisuke wybór czy chce występować w tej historii jako skromny ochroniarz czy też szlachetnie urodzony student, który towarzyszył
w podróży młodszemu bratu głowy rodu Hikifune.
Nie otrzymali nagrody za drugą zabitą członkinię Cory, ani za jej pojmaną towarzyszkę, ale 1800 ryo za zabicie renegatki stanowiło porządną sumkę, która w dodatku w całości powędrowała do Kisuke. Yin bowiem nie domagała się swego udziału w łupach, chociaż to ona najbardziej na nie zasłużyła. Chłopak dodać do tego mógł sześćdziesiąt ryo znalezionych w sakiewkach dzięki czemu do Seireitei wracał jako człowiek majętny.
Chikao podziękował shinigami za propozycję eskorty do domu, zapewniając, że jego dotychczasowa ochrona w zupełności wystarczy.
W drodze powrotnej nie czekały na nich niespodzianki i kolejne dni mijały podobnie na wędrówce ukoronowanej wieczornymi przedstawieniami w gospodach i domostwach prostych kmieci. Przy każdej okazji Chikao wystawiał opowieść o sporze trzech kami zapewniając, że jest ona oparta na faktach i zachęcał do kierowania modłów ku Koki.
W zachowaniu mężczyzny nic się nie zmieniło. Pomimo, że nie kryli się między sobą ze swymi nazwiskami, Chikao wciąż zachowywał się bezpośrednio i przyjaźnie. Podobnie jak Daisie o ile Kisuke nie zapominał o kąpielach i smakołykach.

***

- Czas wracać do pracy. - Westchnął Chikao spoglądając na mury Seireitei.
Otaczał ich zgiełk właściwy dla pierwszego okręgów Rukongai, chociaż lada moment powinien on zelżeć, gdy ludzie udadzą się na obiad, po którym nastąpi krótki odpoczynek. Daisie chrumknęła na widok swego domu czyli wypożyczalni świń wierzchowych.
- To ile właściwie jestem ci winien? Sto ryo?
Już jutro Kisuke będzie musiał stawić się na rozpoczęcie roku.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 6 Cze 2019 - 22:01

02#057

-Tak masz racje. Wszystko dzieje się tak nagle. Nawet go nie poznałem osobiście.- Szlachcic zdał sobie sprawę jak, prawie otworzył się przed towarzyszem. Czuł zaufanie do Chikao dlatego tak mimowolnie mu się wyrwało.
****
Blondyn zamierzał posłuchać rady przyjaciela i przyznać się do pochodzenia oraz przypisał sobie zasługi. Nie czuł się z tym, co prawda w stu procentach uczciwie. Ponieważ wiedział, że gdyby nie Yin to raczej już nie wróciłby żywy. Chłopak nie zapomniał o kąpieli i wstążce świnki, a także codziennie dawał jej kilka jabłek. Przed snem odprawiał krótkie modlitwy. Każdego ranka przed zejściem na śniadanie medytował i próbował liczyć dusze za pomocą zmysłu wykrywania rei. Kiedy rana przestanie mu doskwierać, wraca do ćwiczeń fizycznych. Kilku kilometrowy biegi przy śwince . A podczas postojów ćwiczenie szermierki i refleksu.
*******
-A no niestety w przyjemnym towarzystwie czas szybko leci.- Uśmiechał się a jego oczy, wyglądały na smutne. Młodzieniec podrapał się po głowie. - To właściwie ja powinienem zadać Ci to pytanie.
Mam wobec Ciebie wielki dług. Głupio bym się czuł jakbym, wziął od Ciebie pieniądze w formie zapłaty. Już i tak oddałeś mi całą nagrodę i zasługi. Jesteś pewny, że nie chcesz części łupu? A przede wszystkim traktuje Cię jak przyjaciela. Może nie znam jeszcze całej etykiety, ale branie pieniędzy od druha nie wchodzi w grę. Masz ochotę, na małe świętowanie z powodu udanej przygody? Możemy udać się do rezydencji przy akademii.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPon 10 Cze 2019 - 19:25

- A to nowość. Student, który nie chce przyjąć pieniędzy. Jesteś pewien? Nie chciałbym żebyś w pewnym momencie musiał się żywić suchym ryżem. Mi to nie grozi, no i artyści mają za nic brzęk monet. Zresztą przyda ci się dodatkowa gotówka. Nie wiesz w końcu ile sobie zaśpiewają za Daisie. - Uśmiechnął się półgębkiem. - Powinieneś uważać na to kogo nazywasz przyjacielem. Często sprawy mają się inaczej niż z wierzchu wyglądają. No, dzięki za zaproszenie, ale może innym razem. Czeka mnie sporo pracy. Będę musiał prześwietlić ciało Yin, a potem w kolejce czeka jeszcze kilka innych projektów. Ale jakbyś kiedyś chciał zakupić zmodyfikowaną duszę to daj znać, a po znajomości dam ci mały rabat. Przyszłości nie da się zatrzymać. Za dwadzieścia lat każdy szlachcic na służbie będzie miał nasze sztuczne dusze, a za sto Gotei XIII zamiast szkolić nowych shinigami będzie kupować stworzonych przez mój ród żołnierzy.
Daisie zatrzymała się na wysokości stajni. Chikao spojrzał na budynek.
- To tutaj? Cóż, chyba dobre miejsce na to żeby się pożegnać. Nie wiadomo ile czasu zejdzie ci targowanie się. - Wyciągnął rękę. - No to do zobaczenia kiedyś tam.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptySro 12 Cze 2019 - 20:22

02#058

-O jedzenie nie muszę się martwić. A pieniądze, nie są najważniejsze. Hmmmm może masz racje w tym, żeby uważać na ludzi. Z twojej strony nie doświadczyłem żadnych knowań ani wykorzystywania. Myślę, że to dobry materiał na przyjaźń.- Uśmiechnął się.
-Nie znam wartości świnek, ale wydaje mi się, że nagroda za renegadkę wystarczy. No trudno, najwidoczniej nie chcesz pokazywać się z Kuchikim. Chikao, za rok chętnie pokaże Ci moje postępy. Do tego czasu nie daj się porwać Corze.- Spojrzał stanowczo.
-Może gdybyś stworzył moją kopię, która mogłaby wykonywać wszystkie nudne zajęcia i obowiązki. Wtedy chętnie kupiłbym jedną, inaczej dziwnie bym się czuł, wyglądają jak zwykłe dusze.- Wyciągnął dłoń i spojrzał na towarzysza.
-Tak, tu nasze drogi się rozejdą. Byłem zaszczycony, mogąc podróżować z Tobą. Chyba tak naprawdę nie mogłem lepiej trafić. Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebował, pomocy to nie zapomnij o mnie. Chętnie się odwdzięczę.- Chłopak ukłonił się i wszedł do wypożyczalni.
Szlachcic na początku normalnie reguluje kwestie prawne i płaci za wypożyczenie. Następnie zagaduje właściciele na różne tematu i wplata w trakcie rozmowy pytanie.
-Ile taka świnka tak w ogóle kosztuje na rynku?


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 13 Cze 2019 - 16:15

- To, że żadnych nie doświadczyłeś osobiście to wcale nie oznacza, iż ich nie było. - Pouczył pogodnie Chikao. - Niejeden szlachcic wykorzystałby okazję żeby pogrążyć w niesławie jakiegoś Kuchiki. W pewnym sensie postąpiłeś więc roztropnie nie afiszując się ze swoim nazwiskiem. No, ale musisz mi wybaczyć. Czasami gadam jak swój własny ojciec, co jest dziwne, bo od zawsze nie cierpiałem tych jego przemów. - Podrapał się po brodzie. - To da się załatwić. Na zajęciach praktycznych podstęp szybko wyszedł by na jaw, ale myślę, że sztuczna dusza dobrze poradziłaby sobie na wykładach. Nawet na przyzwoite notatki mógłbyś liczyć.
Chikao spojrzał z konsternacją na dłoń Kisuke, który zamiast uścisnąć jego prawicę wyciągnął własną i tak obie dłonie trwały obok siebie, aż w końcu Chikao wykonał ruch i uścisnął dłoń Kuchiki'ego*
Pożegnali się i odeszli w swoje strony. Chikao i Yin do bramy Seireitei, Kisuke do wypożyczalni świń. Ledwo chłopak zsiadł z Daisie, a podskoczył do niego młody stajenny, który odprowadził lochę do stajni umiejscowionej przy budynku administracyjnym, do którego wszedł Kisuke.
Kuchiki zapłacił dziesięć ryo za każdy dzień powyżej pięciu w jakim wypożyczał Daisie, co łysiejący, będący lekko przy tuszy dozorca wypożyczalni zapisał skrzętnie w swym notesie pytając jednocześnie czy klient jest zadowolony ze świnki i czy nie było z nią problemów. Na pytanie o cenę świni wierzchowym odpowiedział:
- To zależy od wielu czynników. Od wieku, kondycji, charakteru i wyszkolenia. Taka Daisie na przykład to doskonały zwierz. Ładna, młoda i dobrze wychowana. Jakby akurat ktoś przyszedł z zapytaniem żeby ją kupić to zawołałbym - zacmokał - z trzy i pół tysiąca ryo.

*CZaras mode.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyWto 18 Cze 2019 - 20:29

02#059


Podrapał się po głowie i spojrzał na dozorcę. - Trzy i pół tysiąca? Całkiem sporo jak na zwierze służące jedynie do transportu. Z tego, co się orientuje, szlachta woli przemieszczać się konno albo lektykami. Wielu rozpieszczonych paniczów nawet nie spojrzy na świnki. Dlatego dość wygórowana cena, patrząc, że głównie używają ich mniej zamożne osoby. A pan by chciał prawie roczny zarobek za nią dostać.- Młodzieniec poczekał, aż usłyszy kolejną ofertę.(Jeżeli nie będzie wynosić mniej niż 600 ryo to kontynuuje negocjacje.)
-Ciągle drogo. Już panu tłumacze, chce ją kupić, ponieważ uratowała mi życie. Nawet jakby była najgorsza i najbrzydsza to i tak chciałbym ją kupić, aby mogła wieść spokojne życie. Może zadowoli Cię panie sześcset ryo, zwykły miecz i zestaw obozowy? -(Miecz uczennicy renegatki i ich rzeczy.)


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptySob 29 Cze 2019 - 19:11

Dozorca oburzył się.
- Tylko do transportu? Bzdury! Owszem, dla szlachcica świnia może wydawać się niegodnym wierzchowcem, ale prawda jest taka, że pod wieloma względami górują nad końmi, nawet tymi o dobrym rodowodzie. - Mężczyzna z pobłażliwym uśmiechem rozsiadł się na krześle, jakby gotował się na dłuższą przemowę. - Konie są szybsze to prawda, wyżej też skaczą, ale to tyle. Świnie są inteligentniejsze, odważniejsze, wytrwalsze, mogą żywić się czym popadnie i bez problemu ochronią samotnego podróżnego odpędzając rabusiów czy dzikie zwierzę. No i są doskonałymi towarzyszami! Moja prywatka świnka rozumie mnie lepiej od własnej żony. Niech sobie jaśnie wielmożni kręcą nosem na świnki, ale każdy trzeźwo myślący preferować będzie moje wierzchowce. A Daisie jest wśród nich perełką, niemniej ze względu na twój młody wiek jestem wstanie obniżyć cenę do trzech tysięcy dwustu ryo.
Dozorca wydawał się bardzo zadowolony z siebie, a uśmiech mu się jeszcze poszerzył, gdy usłyszał, jak jego świnia uratowała Kisuke życie. Pokiwał głową jakby czegoś podobnego można było się spodziewać. Mina mu jednak zrzedła, gdy chłopak przedstawił kontrofertę.
- Sześćset ryo? Za taką czempionkę jak Daisie? Toż to rozbój! - Nachylił się do przodu, zacisnął dłonie na oparciach, ale w oczach pojawił się błysk, gdy Kisuke wspomniał o broni. - Cóż, musiałbym wiedzieć o jaki oręż chodzi i z jakiego źródła pochodzi. Nie chcę mieć kłopotu ze shinigami czy ze strażą, a i tak najpierw musiałbym poprosić o wycenę znajomego kowala.

[Zapomniałem przyznać expa za wakacje. +1 Kontrola reiatsu, wytrzymałość i siła]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptySob 29 Cze 2019 - 21:07

02#060

Młodzieniec wyciąga miecz z tobołków i kładzie na ladzie. Jeżeli nie ma lady, to przekazuje go do ręki dozorcy. -Miecz jest w dobrym stanie, wykonany nie najgorzej. Dotrzymywał kroku mojemu ostrzu.- Wskazał na broń przy pasie. - Miecz należał do członkini Cory. Nie wiem skąd ona go miała, ale jak miałbym stawiać to, kupiły go za pieniądze z okupów. Możemy udać się do tego kowala i sprawdzić. Te inne rzeczy mogę dorzucić panu za darmo i tak nie mam co z nimi zrobić.- Westchnął.
-Dodatkowo wydaje mi się, że między mną a Daisie powstała jakaś więź. Nie chciałbym, aby renoma pańskiej firmy została wyszczerbiona. Kiedy ona zacznie sprawiać problemy. Mogę równie dobrze się mylić.- Arystokrata czeka na wycenę i reakcje handlarza. Jeżeli oferta dalej nie będzie go satysfakcjonować, podnosi  do tysiąca ryo i katany.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 30 Cze 2019 - 11:17

Mężczyzna spojrzał z powątpiewaniem na broń, którą Kisuke postawił na ladzie. Zmieszał się za to, gdy pokazał mu swą własną broń. Kaszlnął, podrapał się po policzku spoglądając w bok.
- Słyszałem co nieco o Corze. Skoro to ich broń to nie ma problemu. Hmm, proszę chwilę poczekać. Zakład kowala jest dosłownie po drugiej stronie ulicy. Wezmę broń i zaraz wracam z wyceną.
Jeśli Kisuke nie robił problemów mężczyzna zrobił, jak uczynił. Po chwili wszedł chłopiec stajenny. Ukłonił się i zaproponował klientowi herbatę. Nawet jeśli Kuchiki przystał na propozycję nie otrzymał naparu przed powrotem dozorcy, który istotnie szybko się uwinął. Zajął swe miejsce i targi zostały wznowione.
Kowal wycenił broń dość nisko, bo zaledwie na pięćset ryo tłumacząc to kiepskiej jakości materiałów z jakiej zrobiono katanę, a i sam jej twórca nie był wirtuozem rzemiosła. Po kolejnych propozycjach i kontrpropozycjach stanęło na katanie i dwóch tysiącach, z czego w cenę doliczone miało zostać jeszcze siodło i juki. Dozorca stajni rozłożył bezradnie ręce.
- Na więcej nie mogę sobie pozwolić, a i tak będę stratny. Broń w takim stanie trudno będzie mi sprzedać, a Daisie dotąd dawała mi spory dochód. Twoja historia i więź jaka was łączy poruszyła mnie panie, dlatego też tak bardzo zszedłem z początkowej ceny, ale dalsze ustępstwo naprawdę będzie dla mnie katastrofą. I tak za taką sumę nie będę wstanie kupić odpowiedniego zastępstwa dla Daisie. - Przemawiał płaczliwym głosem jakby rzeczywiście serce krajało mu się, gdy składał tak niekorzystną dla siebie, jak twierdził, propozycję.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 30 Cze 2019 - 15:37

02#061

Grzecznie odmówił chłopcu, ponieważ nie wiedział jak długo jeszcze tu zostanie. Czekał na dozorcę i bił się z myślami. Kiedy usłyszał wieści, nie powiedział nic, drapał się po głowie.
-Co by tu zrobić, nie mam aż tylu pieniędzy. Może miałbym pewnie pomysł, który zadowoli pana i mnie. Kupię ją za miecz i tysiąc dwieście ryo, ale wynajme ją panu na jakiś czas za darmo. Myślę, że pół roku do roku powinno panu wystarczy. W tym czasie znajdziesz zastępstwo i zarobisz na wypożyczaniu Daisie. Oczywiście zawrzemy umowę, która zabezpieczy obie strony na wypadek nieszczęśliwych okoliczności. Co pan o tym myśli wyciągnął dłoń.-
„W sumie tak będzie lepiej i tak nie miałbym gdzie jej trzymać. Muszę pogadać z Eizo, czy Fumi ucieszyłaby się z takiej świnki.” Arystokrata czeka, na reakcje dozorcy jeżeli będzie się wahał to dorzuca jeszcze sto ryo.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 30 Cze 2019 - 18:06

Mężczyzna nie dawał za wygraną. Załamał ręce, jakby Kisuke chciał wyszarpać mu ostatnie ziarenko ryżu. Targowali się jeszcze dobre pół godziny nim ze łzami w oczach dozorca zgodził się sprzedać swą drogą Daisie za tysiąc trzysta ryo, ale z tym, że loszka będzie u niego pracować jeszcze przez dziesięć miesięcy i tym razem zażegnał się na dusze swych przodków z każdego kolejnego życia jakie dane było mu przeżyć, że to jest jego ostatecznie ostateczne słowo.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPon 1 Lip 2019 - 11:50

02#062

Kisuke zgodził się na warunki umowy. Ale informuje dozorcę o fakcie, jeśli Daisie ucierpi na zdrowiu albo coś sie jej stanie będzie on musiał mu zadość uczynić. Ukłonił się i wziął umowę na pergaminie. Opuścił stajnie, zabrał swoje rzeczy i poszedł do posiadłości. Tam odpoczywał i szykował się do rozpoczęcia kolejnego roku.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia Pią 6 Lis 2020 - 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 4 Lip 2019 - 17:38

Umowa została zawarta. Minęło trochę czasu, aż Kisuke wybrał złote i srebrne monety wartości tysiąca trzystu ryo ze swego worka. Chociaż wydał ponad połowę nagrody za głowę renegatki, to wciąż mógł uważać się za bogacza. O ile nie będzie przesadzać w przyszłym roku nie powinien mieć problemów z postawieniem kolegów sake.

https://bleach.forumpolish.com/t1383p570-posiadoa-rodu-kuchiki
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 21 Maj 2020 - 20:22

Aoto aka Kyoraku Kisuke

W pierwszym okręgu Rukongai zatrzymali się przy wypożyczalni świni, gdzie Rentaro wypożyczył starego, wielkiego wieprza Kapitana Generała. Stajenny rozpoznał Daisie, która wydawała się go ignorować ostentacyjnie odwracając ryjek. Mężczyzna zachichotał na to uznając, że jaśnie locha obrosła w piórka. Wypytał Kisuke czy nie sprawia kłopotów, po czym zatwierdził wynajem wieprza z Rentaro i wyruszyli dalej głównym traktem w głąb Rukonu.
Pogoda dopisywała. Podczas gdy przemierzali zwartą zabudowę pierwszych okręgów Rentaro zabawiam się przypominaniem historyjek z przeszłości. Wspominał szczególnie wypadek z wieprzem wierzchowym Kisuke, gdy ten miał dziesięć lat.
- Ale mnie wtedy przestraszyłeś! Świnia wraca sama, a ciebie nie ma. Cud, że niczego wtedy sobie nie złamałeś.
Potem przeszedł na poważniejsze tematy dotyczące posiadłości i zamieszkującej jej służby. Rentaro nie miał zamiaru nikogo obgadywać, ale uznał, że Kisuke powinien wiedzieć co o nim sądzą pracujący dla niego ludzie. Jego ojcu wiele można było zarzucić, ale okazywało się, iż służba miała o nim raczej dobre zdanie. Nie karał nikogo nadmiernie, był dość hojny i jeszcze nie przywiązywał wagi do perfekcyjnego wykonywania obowiązków. Niektórzy byli więc uprzedzeni do Kisuke, że zabrał im dobrego pana. Pewnikiem jednak zaraz zmieniliby zdanie gdyby sypnął im trochę ryo, tak przynajmniej twierdził Rentaro, ale radził mu nie przejmować się tym zbytnio. Słudzy cieszyli się z kolei, że mieszka poza posiadłością, chociaż mimo tego nie mogli pozwolić sobie na lżejsze traktowanie swych obowiązków póki mieli nad sobą panią Akako. Bardzo twarda kobieta, ale jak stwierdził z uśmiehem Akiyama stawała się zaskakująco ckliwa, gdy popiła sobie trochę sake. Wbrew pozorom troszczyła się o współpracowników, szczególnie o tych młodszych. Starała się naprostować Aimi, która popadła w depresję na wieść o śmierci ojca Kisuke. Wśród służby nie było wielką tajemnicą że łączyła ją zażyła relacja z panem domu. Strażnicy domu zwracali większą uwagę na niezbyt szlachetne prowadzenie się Rokuro, ale dla Kisuke nie czuli większej sympatii. Rentaro z goryczą opowiadał, że niezbyt dobrze przyjęli decyzję Kyoraku żeby to jego postawić na czele straży rodowej, czemu się jednak nie dziwił i poddał w wątpliwość słuszność tej decyzji swego byłego podopiecznego.
- Mimo wszystko Suzuki jest shinigami, który od wielu lat służy rodzinie Kyoraku. Nie dziwię się, że poczuł się dotknięty, gdy jego zasługi nie zostały docenione. Tego wszystkiego mogłeś nie zauważyć, bo służba jest wytrenowana w nieokazywaniu emocji, ale jak widzisz nie jest tak kolorowo. Mówię ci to wszystko żebyś zdał sobie sprawę z pewnych rzeczy. Nie tylko inni szlachcice, ale także prości ludzie będą ukrywać przed tobą swoje serca. Gdy byłeś prostym chłopakiem z rukonu wszyscy podchodzili do ciebie otwarcie, w akademii mogło być podobnie, ale teraz będziesz musiał przywyknąć do tego, że wszyscy wokół będą skrywać się za maskami. - Westchnął. Uniósł wyżej rondo kapelusza spoglądając na błękitne niebo. - Chociaż pewno niepotrzebnie ciebie pouczam, bo sam zdążyłeś już zauważyć jak się to wszystko w wyższym świecie toczy... A jak tam służba przebiega?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 21 Maj 2020 - 21:24

02#202

Nostalgia we mnie uderzyła, jeszcze nawet pogoda był praktycznie identyczna, jak tamtego pamiętnego dnia. Kiedy wyruszyłem po pierwszym roku akademii na małe wakacje. Grzecznie odpowiedziałem na pytania stajennego i zapewniłem, że Daisie ma się u mnie bardzo dobrze. Na samo wspomnienie mojej pierwszej przejażdżki pojawił mi się uśmiech na twarzy.
- Tak wracają wspomnienia. A jak ja się wtedy przestraszyłem. Nie chcący szturchnąłem go w oko czy pociągnąłem za ucho, jak traciłem równowagę. Myślałem, że to mu koniec i obiecałem sobie, że nigdy nie zaufam świni. Ale ona sprawiła, że zmieniłem zdanie. Uratowała mi życie.- Podrapałem jaśnie lochę za uchem. Ja zapamiętałem nasze wspólne życie jako szczęśliwe, nie opływaliśmy w luksusy, ale mieliśmy siebie. Słowa byłego opiekuna naświetliły mi całą sytuację. Nigdy z moich służących nie darzy mnie sympatią, bo mój ojciec przekupywał ich i rozpieszczał. Teraz wiedziałem czemu Aimi, tak się zachowywała przy mnie, darzyła uczuciem mojego ojca, a ja go zabiłem. Poza tym wygląda praktycznie identycznie jak on, więc rana nie chcę się zagoić i nie może ona przejść żałoby. Przez moment pomyślałem pół żartem pół serio, że może ona mnie kiedyś spróbować otruć, jeżeli jej stan się nie polepszy. Rentaro trafił w sedno, teraz nikt praktycznie nie zachowuje się przy mnie naturalnie. No może Taki, Haruto i Hayate.
- Staruszku. Komu innemu mógłby, poświęci swoje życie, życie mojej przyszłej żony i dzieci? Tylko tobie ufam bezgranicznie. Ty poświęciłeś dużo swojego życia dla mnie, swoich bliskich, znajomych i przyjaciół.-Głos delikatnie zaczynał mi się łamać pod ciężarem tych słów. Odkaszlnąłem i starałem się wrócić do luźnego, normalnego tonu. -Rozumiem, że pracuje dla rodzinny od dawna, ale nie robiłby tego, gdyby ktoś mu za to nie płacił. Strażnicy, jak i służba pracują dla głowy rodu, a to jest tylko tytuł. Sam wiesz, że ciężko mi pojednać ludzki ku sobie. Postaram się coś zrobić z tym fantem, może wypłacę jakieś małą premię wszystkim, aby załagodzić sprawę. Tylko że jest to raczej środek doraźny, aniżeli lek i na dłuższą metę nie zadziała.- Na moment również skierowałem wzrok do góry i podziwiałem błękit nieba i lecące po nim chmury.
- Tak zauważyłem to zjawisko praktycznie od razu po zaprzysiężeniu. Ale mam dwóch znajomych z akademii, którzy nie zwracają na to uwagi i mam z kim rozmawiać. Jest jeszcze Kyuri Hayate, ale on wszystkich traktuje w ten sam sposób. Musiałem przyzwyczaić się do monotonii, w końcu patrolowanie, stanie na bramie albo pilnowanie magazynów nie należy do najbardziej rozrywkowych rzeczy na ziemi.- Uśmiechnąłem się pod kapeluszem – Mam nadzieje, że u Ciebie wszystko dobrze. Niedługo zamierzam wrócić do posiadłości, tylko muszę jeszcze pod szlifować swoje umiejętności. Aby podróż była mniej uciążliwa.-
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 24 Maj 2020 - 12:59

- Nie doceniasz ich. - Rentaro pokręcił głową. - Próbując zmazać niezadowolenie tych shinigami mamoną tylko jeszcze bardziej ich byś do siebie zraził. Dla nich służba do rzecz święta. Sprawa honoru. Gotowi są umrzeć w obronie twojego życia, chociaż prawda, że nie zrobią tego dla Kisuke, lecz dla głowy rodu Kyoraku. Niemniej nie można ich przez to mniej cenić.
Wysłuchał opowiadania Kisuke o życiu w siódmej dywizji. Grupka dzieci szła obok nich zainteresowana wielkimi wieprzami. Bawiły się w to komu starczy odwagi by podejść i pogładzić zwierzę po boku.
- Cóż, za jakiś czas pewno zaprzęgą cię do papierkowej roboty. Życiem shinigami o twoim statusie nie szafuje się. - Musiał uznać, że ten temat może nie być miły dla Kisuke, bo szybko przeszedł do innej kwestii. - Właśnie! Małżeństwo. Jak patrzę na te wszystkie służki paplające o twojej przyszłej żonie, to mam wrażenie, że są zajęte tą kwestią bardziej od ciebie. - Zaśmiał się. - Żartuję tylko. Ale rzeczywiście niektóre z nich wręcz pękają z ciekawości pod jaką panią domu będą służyć. Co odważniejsze same podchodziły i wypytywały mnie o to. Podejrzewam, że niektóre boją się, iż twoja przyszła żona będzie lubować się w biciu ich rózgą po dłoniach.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 24 Maj 2020 - 14:03

02#203

-Odkąd wygrałem pojedynek, moje życie coraz bardziej się komplikuje. A przecież powinno być już z górki. Faktycznie mogłoby ich to rozgniewać, więc trzeba poczekać, aż wszystko rozejdzie się po kościach.- Westchnąłem i przeniosłem uwagę na dzieci. Przypomniały mi się mojej młodzieńcze lata w rukongaiu, gdzie wtedy to my testowaliśmy swoją odwagę. Kto wejdzie głębiej do rzeki. Kto wyżej wespnie się na drzewo. Kto zostanie najdłużej w opuszczony domu. Zdrowa rywalizacja jeszcze nie komu nie zaszkodziła, byleby nie posunęli się za daleko, bo mogą sobie zrobić krzywdę. Tak jak ja pewnego razu wlazłem najwyżej, tylko po jak patrzyłem w dół to bałem się zejść. Już nawet pogodziłem się z myślą, że tam zamieszkam. Ale na szczęście mój wybawca mnie zniósł z drzewa.
-Tyle lat treningów, wyrzeczeń i samozaparcia. Żeby później wypełniać papierki, robić inwentaryzacje magazynów i pisać raporty. Chciałem pomagać ludziom, a skończę jako dozorca sekretarz.- Rentaro bardzodobrze mnie znał i wiedział, że ten temat jest dla mnie wyjątkowo drażliwy. Skończy się na tym, że w celach rozrywkowych będę brał urlop i ruszał do rukongaiu. Aby pomagać ludziom na własną rękę. Podsłuchiwał rozmowy przełożony, w celu ustalania gdzie dusze najbardziej potrzebują pomocy albo gdzie najczęściej atakują puści. Oby moje cele nie zapędziły mnie do grobu albo ponownie przed rad czterdziestu sześciu. Na mojej twarzy pojawił się, prawie że dziecięcy grymas niezadowolenia. Który zaczął znikać i zastępował go lekki uśmiech, kiedy rozmowa przeniosła do bardziej przyjaznego tematu.
- Tylko raz z nią chwilę rozmawiałem, ale nie sądzę. Żeby miała chłostać służbę i stawiać im wymagania. Sądzę, że będzie czułą się niezręcznie w ich obecności. Ale z drugiej strony może woleć ich towarzystwo od mojego. Sam wiesz, że nie zabłysnąłem na pierwszym spotkaniu. A teraz jeszcze pewnie słyszał, że zabiłem własnego ojca to w ogóle ma mnie za potwora. Zawsze mogło być gorzej nie?- Próbowałem się pocieszyć, że wcale nie sknociłem tego. W końcu nie chce, żeby grono osób mnie nie lubiących stale rosło.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPon 25 Maj 2020 - 20:41

- Praca papierkowa też jest ważna. - Brakło w tym przekonania, więc zaraz rozwinął myśl: - Szkoliłeś się na wojownika aktywnie biorącego sprawy w swoje ręce, ale to tylko jedna strona medalu. Ktoś tymi wojownikami musi pokierować. Musi im zapewnić byt, jedzenie, zakwaterowanie i tak dalej. Chodzi mi o to... hmm, że Gotei XIII to wielki organizm rozrzucony po Seireitei i Rukongai i żeby sprawnie funkcjonował ktoś musi tym zarządzać, a tym właśnie zajmują się pracownicy umysłowi.
Podrapał się po brodzie jakby nie był pewien czy Kisuke zrozumie jego zamysł.
- Prawda, zawsze może być gorzej. Niby marna metoda na pocieszanie się, ale jak wyobrazisz sobie prawdziwie katastrofalną sytuację, to zaczynasz doceniać miejsce, w którym się znajdujesz. - Chrząknął. - Właściwie to nie powiedziałeś co masz zamiar zrobić po dotarciu do kaplicy tej twojej małej kami. Chcesz jej wybudować całą świątynię? Modliłem się do niej kilka razy w kaplicy którą kazałeś wznieść w ogrodzie, ale niczego nie poczułem. Kilka służek modli się tam codziennie żeby zdobyć twoją przychylność, ale również nic nie nie spłynęło.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyWto 26 Maj 2020 - 18:36

02#204

-Taaaa. Może jest i ważna, ale na pewno piekielnie nuda. Rozumiem, że umysłowi zarządzają tymi mniej sprytnymi. Jednak wypadałoby mieć jakieś predyspozycji do takiego zajęcia. A ja co najwyżej będę, mógł sprawnie pisać drugą ręką jak pierwsza padnie z wyczerpaniami, albo układa dwie sterty papierów naraz.- Zaśmiałem się z własnego żartu. Rozumiałem, jak funkcjonuje Gotei trzynaście, że dzieli się na różne organy i jest w nich podział odpowiedzialności. Ale z drugiej strony nie chciałbym stracić życia, siedząc przy biurku i wysyłając swoich kolegów na śmiercionośne misje. A ja wygodnie bym siedział w swoim biurze i popijał herbatę. Sama wizja picia herbaty i lenieniu się mi pasuje, ale kierowanie i zarządzenie to nie są moje mocne strony.
-Przeszła mi przez głowę taka myśl, ale najpierw chciałbym zobaczyć czy wszystko z nią w porządku. Kiedy ją opuszczałem, postarałem się jej zapewnić jakichś wyznawców i aby wieści o niej krążyły. Jednak minęły trzy lata i ja też nic nie poczułem po modlitwach do niej. Mam nadzieje, że nie wpakowała się w kłopoty. Nie modliłem się do niej regularnie, ale miałem dużo problemów i w tamtym czasie wisiało nade mną widmo walki z ojcem. Dotrzemy do tej kapliczni i zobaczymy czy jej relikwia pomoże mi się z nią skontaktować.- Przez moją głowę przelatywały coraz mroczniejsze wizje. Najpierw myślałem, że może ktoś zabrał jej teren. A kruk nie raczył zainterweniować. Następnie, że jakieś pijane szumowiny zniszczyły jej kapliczkę. A on straciła wyznawców i wparowała do świata kamich. Na samym końcu pojawił mi się obraz jak jakiś puszty ją pożera. To aż mną wstrząsnęła, a na mojej twarzy pojawił się grymas smutku.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 28 Maj 2020 - 17:32

Do końca dnia pokonali pierwsze dziesięć okręgów, chociaż zajęło im to więcej czasu niż wtedy, gdy Kisuke sam po raz pierwszy wyruszył w podróż. Wtedy jednak startował z posiadłości Kuchiki, która znajdowała się bliżej wschodniej bramy Seireitei.
Późnym wieczorem zajechali do zajazdu, gdzie zjedli kolację, a następnie udali się na spoczynek do osobnego pokoju. Rentaro wolał żeby Kisuke nie spał w sali wspólnej z nieznajomymi wśród których mógł zaszyć się ktoś mu nieprzychylny. Akiyama wolał dmuchać na zimne.
Rankiem uzupełnili zapasy paszy dla świń, po czym ruszyli w dalszą drogę. Opuścili zwartą zabudowę miejską i znaleźli się pośród pól uprawnych grzanych przez letnie słońce. Wkrótce potem zaś ujrzeli niewielką kapliczkę przy drodze na progu wioski. Zbudowana w starym stylu, miała spadzisty dach pokryty cyprysową korą. Jego szczyt zdobiły trzy drewniane paliki, poniżej zaś znajdował się ołtarz, na którym leżały w większości zmarniałe już polne kwiaty, acz w kilku tliło się jeszcze życie. Obok pomiędzy kilkoma patykami ułożono misę z wodą by oczyścić się przed modlitwą. Po drugiej stronie zaś stało dzieło Kisuke. Te kilka złożonych ze sobą kamieni, z których był wtedy taki dumny, trzymało się jeszcze w kupie. Również tam ujrzał polny kwiat.
- To tutaj? - Upewnił się Rentaro nim zsunął się z grzbietu Kapitana Generała.
Przy kapliczce modliła się jedna dziewczynka, która zerknęła niespokojnie na dwójkę podróżnych i ich świnie.
[- 15 ryo]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyCzw 28 Maj 2020 - 21:04

02#205

Troska, która otoczył mniej Rentaro. Była bardzo miła, na pewno byłby szczęśliwą osobą. Jeżeli urodziłbym się jako jego biologiczny syn. Tak właśnie powinna wyglądać relacja ojca z synem. Nie oponowałem i dla jego spokoju wynajęliśmy prywatny pokój na noc. Ostatnie czego bym chciał, to aby staruszek z troski do mnie zapadł na jakąś chorobę. W nocy budziłem się i sprawdzałem, czy przypadkiem nie czuwa. Jeżeli zdybałem go na tym, to goniłem go do łóżka. I straszyłem, że jak nie będzie spał to ja też nie zamierzam. Przed opuszczeniem zajazdu zaopatruje się w kilka jabłek. Nie przypominam sobie, żeby wtedy znajdował się tutaj tamta kapliczka. Czyli jednak moja obawa o konkurencje nie była bezpodstawa.
-Tak to tutaj. Sam zbudowałem tamtą kapliczkę.- Wskazałem placem na moje dzieło. -Miałem wtedy niski budżet, ale ciągle stoi po tych kilku latach. Jednak tamtej wcześniej tu nie było. Te pół żywe kwiaty świadczą o tym, że mało jest wiernych.- Widok modlącego się dziecka, przypomniał mi tamtą mało zgraje, którą wtedy obserwowała moją pracę. Czyżby to jedna z nich? Z siadłem z Daisie i podniosłem palcem rondo słomianego kapelusza do góry, żeby ujawnić swoją twarz w pełni.
-Nie chcemy przeszkadzać. My również chcemy się pomodlić do czcigodnej Koki. Jeżeli to nie problem to chciałby zamienić z tobą zaraz dwa słowa.- Uśmiechnąłem się i obnażyłem swoje białe zęby. Podchodzę do kapliczki i klęka na jednym kolanie, a następnie przykłada do siebie dłonie przed sobą.
*Koki proszę powiedz, że tu jesteś. W końcu byłem w stanie Cię odwiedzić mam nadzieje, że nie jest za późno.* Z kieszeni wewnętrznej kimona wyciągnąłem dwa jabłka. Jedno położyłem na prowizoryczny ołtarzu obok kwiatów, a drugie wyciągnąłem ku dziewczynce.
-Nazywam się Kisuke i miło mi Ciebie poznać. Proszę przyjmij to jabłko, jako rekompensata za przerwanie Twojej modlitwy. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, chciałby zadać Ci kilka pytań, mogę?- Jeżeli odpowie twierdząco, to kontynuuje.
- Do kogo należy tamta kapliczka i kiedy ją zbudowana? Czy dużo osób czci o Koki żółtą lisicę?- Starałem się, aby mój głos był ciepły i pozytywny. Nie chciałem pokazać swojego niepokoju.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPią 29 Maj 2020 - 21:31

Podejrzenia ziściły się i Rentaro rzeczywiście nie miał zamiaru osunąć się tak po prostu w sen. Pogderał trochę zwalając winę na Kisuke, że zamiast porządnie i mocno spać to specjalnie budzi się żeby go kontrolować. Nie był to jednak powód na prawdziwą kłótnię i mężczyzna w końcu ułożył się do snu.

***

Dziewczynka, na oko dziesięcio-jedenasto letnia, była bosym stworzeniem w znoszonym, sięgającym kolan kimonie. Brązowe włosy sięgające ramion miała nierówno obstrzyżone, ale w czujnym spojrzeniu brązowych oczy tliło się coś dorosłego. Popatrzyła na Daisie, potem na Kisuke.
- Ach, to ty panie kapliczkę wtedy budowałeś. Tak, poznaję cię. Twoją świnię też.
Odsunęła się by zrobić miejsce przy miejscu kultu. Rentaro uklęknął obok Kisuke i tak chwilę poświęcili na modlitwę. Chłopak nie otrzymał żadnego znaku od lisicy.
Dziewczynka przyjęła jabłko i przytaknęła głową, gdy zapytał ją o możliwość rozmowy. Rentaro oddalił się, aby sprowadzić świnie bardziej na bok drogi żeby nie blokowały traktu.
- Do Koki oczywiście - odpowiedziała rezolutnie. - Dorośli uznali, że to duża rzecz mieć własnego kami tuż przy wiosce. Zwłaszcza, że pojawiały się osoby z zewnątrz by się pomodlić. No, ale twoja kapliczka zbyt ładna nie jest, to zbudowali większą. Początkowo miała być na miejscu starej, ale Koki przemówiła do nas, że nie chce by została zniszczona, więc nową zbudowaną obok. - Pokiwała głową. - Na początku całkiem sporo, bo po okolicznych wioskach rozniosła się opowieść o Koki i jak ludzie się tu modlili i składali dary to rzeczywiście potem czuli piękne zapachy. Ale podczas ostatniej zimy coś się stało i już nikt więcej nie otrzymał błogosławieństwa. Zupełnie jakby nas opuściła... a już nawet dwie inne kapliczki sąsiedzi jej pobudowali.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPią 29 Maj 2020 - 22:30

02#206

Poczułem się lekko zażenowany, kiedy ludzie uznali moją budowę za brzydką. Jednak robiłem dobrą minę do złej gry i uśmiechałem się dalej. -Starałem się jak najlepiej, ale nie jestem stolarzem.-
Z drugiej strony cieszył mnie fakt, że Lisica była przywiązana do mojej niezgrabnej i ubogiej kapliczki. Cała sytuacja jednak zaczynała mnie niepokoić. W końcu Kami nie znikają ot, tak, a zwłaszcza kiedy mają wiernych i cieszą się zainteresowanie. Ale co mogło być przyczyną takiej sytuacji albo kto? Nerwowo zacząłem przygryzać kciuk i miałem mały mętlik w głowie.
-Bardzo dziwna sytuacja. W końcu nie miała podstaw, aby znikać ot, tak.- Dziewczynka pomimo młodego wyglądu udzieliła mi bardzo szczegółowych informacji. Dotknąłem relikwii i spróbowałem wyczuć jakiekolwiek oznaki koki. Nawet najmniejsza poszlaka, która mogłaby zaprowadzić mniej do niej była na wagę złota. Co takiego mogło się stać w zimę, czy to mogło mieć coś wspólnego ze mną? A może ktoś ją uwięził w jakiś przedmiocie? Spojrzałem na pamiątkę po matce, w której podobno jest zapieczętowany jakiś bóg. Tylko nie mam pojęcia, w jaki sposób mógłby z nim się skontaktować oraz czy jest dobry albo zły.
-Słyszałaś może jakieś ciekawe domysły dorosłych, co mogło spowodować taki obrót sprawy? A może gdzie w okolicy mieszka jakiś kapłan albo ktoś inny dobrze znający się na bóstwach?- Zapytałem w akcie desperacji, nie do końca wiedział co mógłby teraz zrobić. Moja wiedza o bóstwach nie jest zbyt obszerna, a tym bardziej nie wiem jak ich szukać. Całą sytuacja komplikował się do tego stopnia, że prawdopodobnie tylko koki mogłaby powiedzieć co się stało.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 31 Maj 2020 - 14:19

Dziewczynka zrobiła ważną winę, że pytają ją o takie poważne sprawy.
- Może ktoś ją obraził? Nikt jednak nie chce się do tego przyznać. Kaplica w każdym razie nie była zbezczeszczona. A może po prostu poczuła się zmęczona i zrobiła sobie wolne? Chociaż jakby kto mnie pytał to już za długo to trwa. Może też tak być, że się wyprowadziła, bo gdzie indziej zbudowali jej lepszą świątynię. Ale jak tak się stało to na pewno nie w pobliżu.
Rentaro zrównał się z Kisuke. Chłopak nie wyczuwał obecności lisiczki w kaplicy.
- Szkoda, że nie jesteś już ożeniony. Twoja luba na pewno mogłaby powiedzieć nam coś więcej.
Dziewczynka pogryzając jabłko mówiła dalej:
- Pytaliśmy się mądrej baby z sąsiedniej wioski i ona powiedziała tylko, że na pewno Koki czymś uraziliśmy. Ja tam bym zbytnio na niej nie polegała, bo jest już bardzo stara, przygłucha i pamięć ma dziurawą jak sito.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyNie 31 Maj 2020 - 19:51

02#207

Wieści nie był zbyt dobre. Zwłaszcza że to tylko przypuszczenia i gdybania. Ale ciągle się powtarza jedna rzecz, mianowicie obrażenie albo urażenie jej. Zaczyna mieć dziwne wrażenie, że może to być związane z Hanasą. Czy to wszystko mogło się zacząć od tego różowe haori? W zimę również odbyłem pojedynek z ojcem. Czy to możliwe, że widząc śmierć mojego ojca, wzięła go za mnie? Miałem coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi. Na większość jedynie może mi odpowiedzieć Koki.
-Nie sądzę, żeby zrobiła sobie wolne. Bardzo cieszyła się z posiadania wiernych, w końcu taka jest ścieżka bóstw. Równie nie porzuciłaby was, prędzej zostałby do końca w tej małej kapliczce, niż zmieniła ją. Musiało stać się coś poważnego. -Drapałem się, po głowię i zastanawiałem nad możliwościami. Co mogłem teraz zrobić? Niestety na lekcjach o istotach i zjawiskach nadprzyrodzonych nie było chyba wzmianki jak skontaktować się z bóstwem, które zniknęło.
-Faktycznie ona mogłaby nam bardzo pomóc. Tylko do ślubu mamy jeszcze sporo czasu. A nie mogę tyle czekać.- Zamilkłem na chwile i zbierałem się w sobie. W końcu miałem zamiar podzielić się swoją tezą i podsunąć się jako obiekt tego całego zamieszania.
-Chyba to ja mogłem ją rozgniewać. Nie modliłem się do niej, tak często jakby chciała. A dodatkowo mogła pomyśleć, że ktoś mnie zabił. Może mnie zaprowadzić do tej baby. Zapłacę Ci za poświęcony czas. Muszę się jakoś skontaktować z Koki i pokazać jej, że żyje.-
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPon 1 Cze 2020 - 11:55

Obietnica zapłaty nie zrobiła na dziewczynce wrażenia. Nawet wydawała się urażona, że coś takiego jej zaproponowano.
- Nie trzeba mi płacić za pomoc dla Koki - odrzekła z dumą. Wytarła brodę, po której kapał sok i wyciągnęła dłoń w kierunku traktu idącego dalej wgłąb Rukongai.- Baba mieszka w kolejnej wiosce. Niedaleko.
Kisuke poczuł silną dłoń Rentaro na ramieniu.
- Co prawda nie znam się na boskich duchach, ale na twoim miejscu nie obwiniałbym się. Przecież to ty jesteś pierwszym wyznawcą, który zbudował jej kapliczkę. Co więcej postawiłeś kolejną przy swoim domu i to dzięki twoim działaniom zdobyła więcej wiernych. Jeśli miałbym zgadywać to za jej zniknięciem stoją inne kami. Wspominałeś przecież, że walczyła o to miejsce z innymi. Może postanowiły się zemścić?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyPon 1 Cze 2020 - 19:13

02#208
Postaw dziewczynki była inna niż tamtego pierwszego dnia, kiedy spotkałem całą grupę. Minęło kilka lat, także nic dziwnego, że się zmieniła.
-Wybacz, jeżeli poczułaś się urażona, po prostu dobrze wiem jakie trudne bywają warunki tutaj. Zresztą Koki na pewno bym chciała, aby jej bardzo wierny wyznawca otrzymał nagrodę.- Schyliłem głowę z wyrazami szacunku. W końcu, gdyby tutaj jej nie zastał to kompletnie niczego bym się nie dowiedział. Jeżeli zmieni zdanie po moich słowach, to wręczam jej 15 monet. Będzie miała na jabłka albo inne przyjemności. Ciepła ręka i słowa staruszka pokrzepiły mnie na duchu, ale ciągle nie mogłem przestać się obwiniać. Gdyby przybywał tutaj co roku, podczas wakacji nawet na jeden dzień. Może mógłby temu zapobiec albo przynajmniej wiedziałbym co się stało. A tak jak zwykle, spieprzyłem wszystko koncertowo. Teraz zamierzałem zbadać sprawne i sprawdzić co dokładnie się stało.
-Może tak być Yaku mroczny kot, ona była bardzo niepocieszoną przegraną. Myślę, że byłaby zdolna do tego. Tylko czemu ten kruk nic z tym nie zrobił? No nic szkoda czasu, na domysły ruszajmy. Dziękuje jeszcze raz za informacje.- Podszedłem do Daisie i ją dosiadłem. Chciałem jak najszybciej dotrzeć do tej wisi, miałem bardzo ograniczony czas.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyWto 2 Cze 2020 - 15:06

Słowa Kisuke i błysk metalowych krążków udobruchał dziewczynkę, która przyjęła zapłatę, ukłoniła się i poprosiła by pomógł odnaleźć Koki. Z powrotem na świniach przejechali przez wioskę, aby wkrótce potem nadjechać do kolejnej osady. Zapytany wieśniak wskazał im chałupę najstarszej i najmądrzejszej ponoć kobiety w okolicy.
Na jej widok co do pierwszego nie można było się kłócić, ale już nad drugim trzeba się zastanowić. Przyjęto ich w zwykłej rukońskiej chacie z paleniskiem na środku pokoju. Staruszka była małym pomarszczonym i bezzębnym stworzeniem o ciężkich powiekach spod których ledwo co wyglądały białka oczu. Wnuczka kobiety, młoda kobieta, krzątała się przy palenisku by zrobić gościom herbatę. Chyba byli przyzwyczajeni do częstych odwiedzin. Gdy Kisuke opowiedział na czym polega problem starowinka łamiącym się głosem zaczęła dzielić się wiedzą:
- Znam to ja ci. Pewne jest co, że dobrego ducha ktoś obraził. Zawsze się znajdzie nikczemna dusza, która bogów ma za nic, ołtarz zbezcześci, relikwie złupi. Tak to jest już na świecie. Gdyby inaczej było myśmy się nie musieli obawiać złego, bo bogowie zawsze mieliby nas w opiece. - Zamlaskała językiem. Powieki uniosły się wyżej ukazując mętne szare oczy. - Chcecie boginkę przebłagać? Wielką ofiarę złożyć musicie. Najlepiej po dziesięciokroć tego co wcześniej składaliście i to pokropione krwią tego kto ją uraził.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 13 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 EmptyWto 2 Cze 2020 - 21:38

02#209

Faktycznie baba była bardzo stara jak na zwykłą duszę, w końcu proces starzenia się przebiega w różnym tempie i zależy od podkładów energii duchowej. Stara prosta chata, to praktycznie wszystko z listy rzeczy potrzebnych do przeżycia w rukonie i odrobina gotówki. Nie do końca tego się spodziewałem. Myślałem, że starowinka zna jakieś rytuał czy inne obrzędy, które pomogłyby mi się skontaktować z Koki. A jej rada wydawała się trochę ze zbyt prosta. Przecież mieszkańcy cały czas składali jej dary w dwóch kapliczkach, a i ja też czasami również to robiłem. Bardziej zastanawiała mnie ta druga część, że krew tego, kto ją uraził w tym pomoże. Dalej nie wiadomo kto to zrobił, ale nie zawaham się przelać swojej krwi na ołtarz.
- Dobrze tak zrobię, przygotujemy kilka smacznych dań i biżuterii czy inny ładnych rzeczy. Czy ilość krwi ma znaczenie? W sensie, czym więcej to lepiej? Wie pani, może jak sprawdzić kto ja uraził albo jaki to był występek? A gdyby to nie pomogło to, co wtedy robić, gdzie szukać pomocy? Bardzo mi zależy na jej szczęściu i zdrowiu.- Nie chciałem zamęczać stare kobiety, ale musiałem mieć pewność co do tego sposobu. Nie chciałem ponownie tutaj wracać i traci czasu, kiedy rozmowa z babą się skończyć. Dziękuje jej za pomoc i wracam do wioski . Chce tam kupić kilka smacznych dań i deserów, sake, kwiaty, kadzidła i jakieś ładne ozdoby albo biżuterię. Nie wiedziałem w czym gustuje koki, ale chciałem mieć pewność, że to będzie dziesięciokrotność tego co tu wcześniej składano. Następnie jednym płynnym ruchem nacinam wewnętrzną stronę dłoni moim mieczem i przykładam otwartą dłoń do ołtarza. Nie wahałem się ani bałem bólu. Ból fizyczny to nic w porównaniu z tym, co musiała przechodzić koki. Tylko ze mną rozmawiała szczerze, nawet pomimo tylu wiernych musiała czuć się samotnie bez przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia dzielnica
Powrót do góry 
Strona 13 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Południowa dzielnica
» Wschodnia brama
» Wschodnia pustynia
» Północna dzielnica
» Zachodnia dzielnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje