Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Samotnia Kitsune

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AutorWiadomość
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-28, 00:38


Kitsune-san #02 #0044

- Oj, zdenerwowalismy sie... a ja tu stam sie byc taki mily. Co do zapachu, to coz, my tu nie mamy wygod, jak wy tam w Seireitei, wiec prosze nas zrozumiec.
Ton wypowiedzi nie zmienil sie ani odrobinke, jakby cala szamotanina przed chwila nie miala miejsca.
- Prosze nie byc takim skromnym. Gdybyscie spotkali sie na towarzyska pogawedke, to nie uczynilibyscie tego w zaciszu dywizji? Przeciez nie jestesmy na tyle glupi, zeby uwierzyc, ze tak po prostu przechadzales sie po okolicy i wpadles nagle na tych czterech nieszczesnikow.
Ostatenie zdanie zabrzmialo jakby troszeczke chlodniej. Zaczynalo do Ciebie docierac, iz chyba cecha wszystkich spiskowcow swiata jest absolutny brak wiary w przypadki i to, ze zlapana ofiara moze nic nie wiedziec.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-28, 00:46

Kitsune zastanawia się czy facet specjalnie gra niewiedzę:
- jak sądzę przeszukaliście mnie, tak więc powinna znana wam być treść wiadomości na kartce od jednego z oficerów II dywizji...

Nagle wpada mu myśl "tamten podejrzany oficer po prostu chciał go użyć tych oprychów, w ten sposób nie pobrudziłby sobie rąk... jednak to nadal tylko teoria oparta na poszlakach, ale oni mogą rzucić światło na całą sprawę!"

- dlaczego akurat byliście w tym a nie innym miejscu, to bardzo ważne!

Być może Kitsu zbyt energicznie podchodzi do tego, ale ciężko o opanowanie gdy widzi szansę dowiedzenia się kto stoi za próbą jego zlikwidowania.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-28, 01:14


Kitsune-san #02 #0045

- O, oficer... juz lepiej. Co za oficer? Skoro reprezentujesz druga dywizje na pewno doskonale rozumiesz znaczenie szczegolow. Po coz ten oficer chcial Cie sprawdzac?
Twoje pytanie najwyrazniej zignorowal.
- Widzisz, tamci wygladali zwyczajnie, wiec zalozylem, iz rozmowa z Toba przyniesie nam wiecej korzysci, ale gdybym mial sie mylic, szybko mozemy to naprawic.
Nie wygladalo to dobrze. Wszystko wskazywalo na to, ze zamierzano tu z Ciebie wycisnac mozliwie duzo informacji, a pozniej pewnie pozbyc sie. Kosmate lapy paniki zaczely powoli wyciagac sie ku Tobie. Zanim jednak chwycily Cie za gardlo, gdzies wewnatrz umyslu uslyszales cichy brzek dzwonkow i monotonna matre.

Nau maku san man da bazara dan kan
Nau maku san man da bazara dan kan
Nau maku san man da bazara dan kan
Nau maku san man da bazara dan kan

On Kiri Kiri Bazara Bajiri Hora Manda Manda Un Hatta
Kyata Hanjyasa Hodaya Sowaka
On Habahaba Kyuuta Sabataruma Sabasaba Kitsudokan
On Bata Mari Nau Habaya Sowaka
On Bazara Gini Hachiri Hataya Sowaka
Haraboritsu Takimei Takimei Karasantan Uenbi Sowaka


Opanowales sie troche.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-28, 01:45

Kitsu gubi się w myślach, nie tylko podbramkowa sytuacja, ale do tego głosy w umyśle i dzwoneczki. Wiedział, że to może oznaczać dwie rzeczy: albo zwariował albo to jego zanpaktou, z racji tego, że nigdy nie stwierdzono problemów z umysłem daje wiarę, że to jego miecz. Stara się wyrównać oddech, skoncentrować się na głosie i dzwoneczkach, oddala się od słów zamaskowanego "pierwszy raz pokazałeś się dość podobnej sytuacji i uratowałeś mi tym życie, użyć raz jeszcze swojej mocy, a nie zmarnuję jej" przemawianie w myślach było tak intensywne, że mógł nieopatrznie je powiedzieć na głos, ale na tym etapie już się nie przejmuje.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-28, 02:02


Kitsune-san #02 #0046

Wyrownales oddech, zamknales oczy. Miarowe dzyn, dzyn, dzyn dziala troche usypiajaco. Mantra unosi Twoj umysl w obloki. Szybujesz swobodnie bez ciala, ktorego i tak po paralizu nie czules. Kleby mgly powoli rozwiewaja sie i stwierdzasz, ze stoisz przed znajomym Ci juz domkiem w gorach. Brzek dzwonkow i mantra powoli milkna. Otacza Cie cisza i majestat gorskich szczytow. Wiesz, ze tym razem nie zastaniesz Anko wewnatrz, chociaz nie masz pojecia skad to uczucie.
Nagle jakas sila spycha Cie w przepasc... i wracasz do swego ciala, ktore ktos szturcha.
- Nie spac, zwiedzac - slyszysz ten sam zdradliwie uprzejmy glos - doskonale wiem, jak dzialaja moje specyfiki, wiec bez oszustw prosze. A moze znowu szykujesz jakas sztuczke?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-29, 13:37

Nie bardzo przejmuje się słowami zamaskowanego, jest poruszony tym co się stało "ciekawe co by się stało dalej, jaki on jest... ale ten dureń mi przeszkadza, męczy mnie tylko" Kitsune tylko spojrzał na moment zmęczonym wzrokiem i znów zamyka oczy "Chcę tam wrócić, poznać swój miecz przed śmiercią, a jak jeszcze raz mnie dotknie ten brudas to wydłubię mu oczy"

Stara się skupić ponownie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-29, 21:13


Kitsune-san #02 #0047

Otacza Cie mgla. W powietrzu czuc wilgoc. W poblizu musi byc jakis zbiornik wodny. Slyszysz delikatny plusk, pod nogami lekko uginajace sie deski. Musi to byc jakis pomost. Podmuch wiatru przerzedza nieco bialy klab. Stoisz na drewnianej platformie z malym domkiem posrodku. Dookola lekko falujaca woda. Gdzies z mgly dobiega Cie miarowy odglos wioslowania. Po chwili wylania sie lodka, przybija do platformy i ku Twemu zdziwieniu wysiada z niej pan Takaruma. Podchodzi do Ciebie.
- Przez dziewiec lat niespecjalnie myslales o swoim Zanpakutou. Dlaczego wzywasz je wlasnie teraz? Czy wiesz czego chcesz Kitsune?
Pan Takaruma wszedl do budynku i usiadl na laweczce po lewej. Odprowadziles go wzrokiem. W tym czasie przybija druga lodka, z ktorej wychodzi Tori.
- Boisz sie mnie? Jesli burze harmonie Twego zycia, moge po prostu odejsc. Czy wiesz, czego chcesz Kitsune?
Powiedziala to przechodzac obok Ciebie. Usiadla obok pana Takarumy. Z trzeciej lodki wysiadl zboj w czerwonej chuscie na twarzy.
- Wpadles w pulapke, jak dziecko. Teraz Twoje zycie zalezy ode mnie. Wyspiewasz mi wszystko. Czy wiesz czego chcesz Kitsune?
Zajal miejsce obok pozostalej dwojki. W budyneczku jest jeszcze druga lawka po przeciwnej stronie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-29, 21:45

Kitsune wcale nie czuje się na siłach jeżeli chodzi o myśli nad sensem życia, właściwie to nieraz go gryzło, że nie posiada czegoś co pozwoliłoby przeć do przodu: wszyscy bliscy odeszli, ideały takie jak sprawiedliwość nie przemawiały do niego. "Po co ja żyję? gdyby moje życie nie miało sensu, gdyby nie było niczego do czego warto żebym dążył to nie istniałbym. A jednak jestem, chcę żyć. Po co? Wiem tylko, że nie mogę zmarnować poświęcenia jakie okazali mi bliscy, muszę żyć, muszę być mocniejszy by odnaleźć swoje marzenie, swój sen który ma się spełnić"

Cokolwiek się stanie Kitsune nie ma zamiaru się poddawać, będzie żył i szukał, stawał się mocniejszy póki nie odnajdzie tego czego chce, a jeszcze nie wie... chyba, że za moment poderżną mu gardło.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-29, 22:18


Kitsune-san #02 #0048

- Bliscy przychodza i odchodza - rzekl pan Takaruma - Mozna zachowac o nich mile wspomnienia, albo pograzyc sie goryczy po stracie.
- Zycie jest sensem samym w sobie - odezwala nie Tori - Dobrze jednak jest wiedziec czego sie chce i czesto jest to najtrudniejsze.
- Jesli wiesz - podjal pan Takaruma - nalezy zastanowic sie, jak to osiagnac.
- No i na koniec wystarczy po prostu osiagnac to, czego sie chce - dokonczyl zboj.
- Zanpakutou jest czescia duszy shinigami - podjal pan Takaruma - Czy znasz siebie samego dostatecznie, by wiedziec gdzie szukac?
- Ja wiem czego chce - powiedziala Tori - Widziales jak latwo to osiagam?
- Ja tez - zarechotal zboj.
- Kim jestes Kitsune? Co wiesz o sobie? - zapytala cala trojka.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-29, 22:58

Kitsune nigdy nie zadawał wcześniej takich pytań, teraz postawiony przed nimi nie był pewny odpowiedzi "Kim jestem... czego chcę... chcę być mocniejszy, poznać swoje możliwości, jestem shinigami, część mej duszy stała się zanpaktou, bronią. Moją drogą poznania jest nieunikniona walka"

To dla niego oczywiste, odkąd ma zanpaktou wie, że jakakolwiek filozofia się za tym nie kryje, miecz służy do walki: w obronnie bliskich, wartości, w sprawdzeniu się, w zdobyciu kolejnych wyżyn. Nie da się od tego uciec, a Kitsune to akceptuje.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-29, 23:20


Kitsune-san #02 #0049

- Po co Ci sila Kitsune? - zapytal pan Takaruma.
- Nie wysilaj sie... - szydzil zboj - Tobie juz nic nie pomoze.
- Nieprawda, ja Ci pomoge... - wtracila sie Tori.
Wstala z lawki i wolno podeszla do Ciebie. Mgla powoli zaczela gestniec. Gdy Tori podeszla nie widziales juz niczego poza nia. Stanela tuz przed Toba. Poczules sie bardzo nieswojo. Czyzby rumieniec?
- Ten jeden raz.
Ostatnie slowa wypowiedziala Ci prosto w twarz. Jej usta tuz przed Twoimi. Czules na nich jej oddech. Zobaczyles najpiekniejszy usmiech pod sloncem, od ktorego ugiely Ci sie nogi. Zblizyla swoja twarz jeszcze odrobine. Czy ta szalona panna zamierza Cie pocalowac? Emocje, hormony i diabli wiedza co jeszcze buzowaly teraz w Tobie niczym tornado. Wyciagnela rece. Powoli. Minela wiecznosc. Druga. W polowie trzeciej objela Cie i przytulila sie.

Stoisz znow przed chatka w gorach. Sam. Chyba sam...

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-30, 01:18

Kolejna zmiana, lecz już na coś co Kitsune w miarę zna. Nie czuje wahania "co ma być to będzie, a ja wiem co mam robić", kieruję się w stronę wejścia, cokolwiek tam zastanie nie cofnie się, nie zwątpi, a tak przynajmniej sądzi.

Mimo hardego nastawienia otwiera drzwi nie kopem ani trzaskiem, lecz spokojnie. Jego determinacja jest opanowana, na "zimno".
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-30, 23:39


Kitsune-san #02 #0050

Po raz trzeci otwierasz drzwi tego domu. Wnetrze wyglada tak samo, jak podczas poprzednich wizyt. Jedyna roznica, jaka Cie tu do tej pory spotyka jest towarzystwo. Tym razem wyglada na pusty. Nie liczac jednej duzej plamy bialego futra posrodku. Wszedles do cieplego wnetrza. Futro regularnie unosi sie nieznacznie i opada. Albo jest zywe, albo ktos sie pod nim schowal. W srodku bieli pojawila sie czarna plamka i podnoslo sie dwoje uszu. Namierzyly Cie. Powoli wylonil sie ze snieznej bieli caly lisi pysk. Ziewnal rozdzierajaco. Odwocil sie wolno w Twoja strone. Leniwie otworzyly sie czerwone slepia patrzac na Ciebie przenikliwie. Pod ciezarem tego spojrzenia zaczynasz czuc sie, jakbys oczami lisa patrzyl na samego siebie. Co wiesz o sobie Kitsune?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 00:30

Wchodząc do środka Kitsu spodziewał się raczej kogoś, jakiejś osoby. Białe futro jednak wystarczająco go zaskakuje, a zwłaszcza gdy się rusza i powoli z niej biały lis. Cokolwiek miało oznaczać świdrujące spojrzenie stara się nie cofać wzroku przed nim.
- Idę naprzód by poznać swój cel, a gdy go poznam ruszę dalej by go osiągnąć. Nie zamierzam się cofać, ani teraz ani później.

Czekał na reakcję lisa, cokolwiek postanowi rzuci temu wyzwanie, nie zawróci.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 01:07


Kitsune-san #02 #0051

Lis tylko przewierca Cie wzrokiem. Nagle podrywa sie i znika. Wiesz, ze jest za Toba, wiec odwracasz glowe. Nie ma go tam. Odwracasz sie ponownie i napotykasz to spojrzenie przed swoja twarza. Na brodzie czujesz zimny lisi nos. Drzwi za Twoimi plecami otwieraja sie z trzaskiem, slyszysz wicher hulajacy miedzy szczytami, lis znika znowu.


Zostala tylko podloga. Sciany zmielone w drzazgi odlecialy w sina dal. Podobnie dach i skrzynie zalegajace magazyn. Odfruneli rowniez otaczajacy Cie ninja. Utrzymal sie jakos jedynie ten w czerwonej chuscie, ale i on jest teraz dwadziescia metrow od Ciebie i trzyma sie nisko przy ziemi. Powoli wraca Ci czucie. Szalejace tornado zaczyna wyrywac deski. I tak nagle, jak sie wszystko zaczelo, rowniez dobieglo konca. Stoisz posrodku ruiny obsypywany deszczem wiorow. Katem oka widzisz swoja bron pare metrow po lewej.
- Oz Ty lajzo... - rzuca sie na Ciebie jakze spokojny do niedawna przeciwnik.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 15:02

Kitsune, wpierw mocno zaskoczony przebiegiem wydarzeń po momencie stara się zareagować na atak zamaskowanego i szybko sięga po broń. Gdy tylko jej dobywa przyjmuje jeszcze przez Takurumę nauczoną pozycję:
Spoiler:
Po czym zwraca się do przeciwnika:
- Czekam na ciebie.

Jeżeli zamaskowany zatrzyma się jednak Kitsune postanawia dobiec tak szybko jak może[+10szybkość] i zakończyć walkę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 15:49


Kitsune-san #02 #0052

Widzac szarzujacego wroga rzuciles sie po bron. O dziwo sprawial wrazenie zmierzajacego do bezposredniego starcia. Nie bylo jednak czasu na rozwazania, byl tuz tuz. Nie widziales zadnej broni w jego rekach. Gdy byl juz dwa metry przed Toba zatrzymal sie nagle. Nie sam. Pojawila sie miedzy wami postac, ktora przytrzymala go za ramie.
- Starczy Sar.
Rozpoznales glos oficera, ktory Cie tu zaprosil. Zatrzymany w pol kroku Sar popatrzyl na nowo przybylego, wzruszyl ramionami i stanal obok niego. Ten odwrocil sie w Twoim kierunku.
- Idz posciagaj chlopakow z chaszczy - zwrocil sie do Sara - A my porozmawiamy, co Takaruma-san?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 16:30

Kitsune nie chowa broni, nie czuje powodu by ufać temu człowiekowi "najpierw mnie tu wysyła, teraz wchodzi jak gdyby nic, co tu się dzieje" do tego jest podbudowany tym co się stało, jest w takim nastroju, że nie ma ochoty na rozmowę, ostatecznie jednak przeważa rozsądek:
- Kim jesteś, oficerze? I co to ma znaczyć?

Obniża broń i przyjmuje zwykłą, niebojową pozę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 17:44


Kitsune-san #02 #0053

Mezczyzna w czerwonej chuscie oddalil sie w las.
- Obiecalem Ci przeciez sprawdzian, nieprawdaz? - zagail oficer.
Odwrocil sie i udal sie w kierunku jednego z katow rumowiska mamroczac do siebie.
- Co za balagan... trzeba to bedzie odbudowac. A moze nie. Zostawic jak jest. Wlasciwie z pewnej perspektywy teraz wyglada nawet lepiej.
W kacie odgarnal pare desek i po chwili podniosl klape.
- Zapraszam do srodka, tam porozmawiamy spokojnie w cywilizowanych warunkach i dowiesz sie wszystkiego, co powinienes wiedziec.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2009-12-31, 19:04

- To był ten sprawdzian!? Przecież... eh, dobra. Prowadź.

W sumie to by się zgadzało. Ostatecznie wsadza z powrotem miecz na miejsce i podąża za oficerem. Nawet wdarła się lekka trema przed tym jak dobrze się spisał "w sumie i tak jestem w innym oddziale, więc nawet jak powie, że do II oddziału by mnie nie chcieli to nie ma czym się przejmować.". Kitsu nie bardzo widzi inny powód tego testu, czuje powoli spokój.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-01, 20:06


Kitsune-san #02 #0054

Otwarta klapa ukazuje nieoswietlony szyb. Widzisz tylko koniec drabiny. Schodzicie po niej przez chwile w kompletnej ciemnosci. Wreszcie pojawia sie swiatlo latarni. Szyb konczy sie ostemplowanym korytarzem. Obok drabiny wneka z kilkoma latarniami. Jedna z nich wzial i zapalil oficer. Ruszyles za nim w glab. Korytarz po chwili z prostej, gorniczej konstrukcji zamienil sie normalne wnetrze. Drewniana podloga i sufit, po bokach tradycyjne papierowe scianki. Po paru krokach oficer odsunal drzwi po lewej i wszedl do srodka. W nieduzym pomieszczeniu znajdowal sie niski stolik posrodku i kilka poduszek. Twoj przewodnik zapalil dwia latarnie, wskazal Ci poduszke i wyszedl na chwile do sasiedniego pomieszczenia. Gdy wrocil, zademonstrowal Ci w jednej rece zeliwny czajnik, w drugiej bueteleczke do sake.
- Wolisz porozmawiac przy herbacie, czy moze cos mocniejszego?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-01, 22:20

Kitsune miał już doświadczenie z mocniejszymi trunkami, a że nie ma zamiaru teraz tracić głowy:
- wolę herbatę.

Nie czekając na specjalne zaproszenie siada na jednej z poduszek w tureckim siadzie i czeka na oficera aż ten się obsłuży, domyśla się że w końcu sam zacznie tłumaczyć o co chodzi więc nie ponagla go pytaniami.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-01, 23:40


Kitsune-san #02 #0055

Popatrzyl nostalgicznie na buteleczke, po czym poszedl przygotowac herbate. Wrocil chwile pozniej niosac tacke z czajnikiem i dwoma kubkami. Postawil na stoliku i nalal herbaty.
- Po Twojej reakcji sadzac forma sprawdzianu byla dla Ciebie zaskoczeniem. I tak mialo byc. Zaczne moze od tego, ze wszystko od poczatku do konca bylo zaplanowane i nie ucierpial nikt, poza ta rudera nad nami.
- Jak mowilem przy naszym pierwszym spotkaniu, reprezentuje tajne sluzby. Domyslasz sie pewnie, ze nasi ludzie nie zajmuja sie robieniem zakupow staruszce z sasiedztwa. Nasze zadania moga dotyczyc absolutnie dowolnej sprawy, a ich przebieg nigdy nie idzie zgodnie z planem. Stad niezwykle istotna jest umiejetnosc improwizacji i radzenia sobie w trudnych warunkach.
- Pierwsza rzecz - rozkazy, czy informacje takie, jak o tym spotkaniu nalezy od razu niszczyc. Chyba, ze sa jeszcze do czegos potrzebne. Jak zauwazyles, moga stanowic cenne zrodlo informacji dla wrogow.
Lyknal herbaty nie sciagajac maskowania z twarzy.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-02, 00:17

Kitsu też nieco skosztował herbaty nim odpowiedział, miał tylko nadzieję, że jest tam tylko herbata "człowiekowi od wywiadu różne głupie pomysły wpaść mogą":
- Być może gdyby treść nie brzmiała tak błaho to bym się jej pozbył. No, ale nie ma co gdybać. Co jeszcze?

Drugi łyk herbaty, nie zamierza przerywać rozmówcy, mimo wszystko jest z osobą starszą stopniem, a biorąc pod uwagę mentalność drugiego oddziału lepiej prowadzić rozmowę na spokojnie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-02, 20:58


Kitsune-san #02 #0056

Herbata smakuje zwyczajnie. Oficer zmarszczyl czolo.
- Dbalosc o szczegoly jest bardzo istotna. Nigdy nie wiadomo, czy z pozoru informacja bez znaczenia, nie powie naszym wrogom czegos waznego. Zasada jest taka, ze jesli nie ma wyraznej potrzeby, by "dowody" zostawic to sie je niszczy.
- Staramy sie tez sprawdzic odpornosc kandydatow, ich inicjatywe i umiejetnosci w sytuacji najtrudniejszej. Bez urazy, ale smierc agenta nie jest dla nas najczarniejszym scenariuszem. Martwy nie zdradza tajemnic.
- Masz moze jakies pytania?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-02, 21:20

Kitsune przez moment się zastanawia, nie przychodzi mu jednak nic czego szczególnie chciałby się dowiedzieć, mimo to wpada na jedno pytanie:
- Wybrałby pan śmierć przyjaciela czy powodzenie misji?

Już kiedyś historię o ninja, który w decydującej chwili postanowił nie porzucać swoich przyjaciół, koniec końców ninja wystawił się na szykany i pogardę, która doprowadziła go do samobójstwa "ciekawe co ja bym zrobił"., pomyślał.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-02, 23:11


Kitsune-san #02 #0057

Twoj rozmowca zasmial sie krotko.
- Myslalem, ze zapytasz, jak Ci poszlo.
Upil dwa lyki z kubka.
- Poza tym chyba chodzilo Ci o zycie przyjaciela, czy powodzenie misji. Odpowiem Ci szczerze. Pytanie, ktore zadales jest z gatunku takich, na ktore mozna snuc tylko przypuszczenia. Sa osoby, ktore znaja sie na tyle, ze ich estymacje beda dosc wiarygodne. W wiekszosci przypadkow jednak prawdy dowiadujemy sie, gdy trzeba taka decyzje podjac. Moze zdominuje nas strach, moze heroizm, czy poczucie obowiazku. Moze bedzie to zgodne z przewidywaniami, albo zupelnym zaskoczeniem. Spokojne zycie prostych ludzi czesto okupione jest poswieceniem innych. Takze poswieceniem zycia. Kazdy podejmuje decyzje zgodnie ze swoim sumieniem i pozniej trzeba stawic czola konsekwencjom tych decyzji. Jesli zas o mnie personalnie chodzi, to nie mam przyjaciol.
- Dylematy moralne to ciezka sprawa. Jest takie powiedzenie - trzeba miec albo twarde serce, albo twardy tylek. Skad masz wiedziec, czy czynisz dobrze, skoro nie wiesz wszystkiego? Zlodziej moze krasc dla zysku, a moze jest zdesperowany, bo mu dziecko umiera z glodu. Ty zdaje sie nie masz obecnie nikogo bliskiego, mieszkasz sam. Nawet nie wiesz, jak sie moze zmienic podejscie do narazania wlasnego zycia, gdy wiesz, ze ktos czeka na Twoj powrot. A my tu o zyciu innych...

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-02, 23:47

"Jakbym nie wiedział, że poszło nie najlepiej" Rozległa wypowiedź była dla chłopaka wymijająca mimo wszystko:
- Nadal nie powiedział pan wprost, no ale nie grzebmy dalej. Tak więc jak mi poszło? Tak w ogóle nadal się pan nie przedstawił ani też jaki stopień pan posiada.

"Może i tajniak, ale raz grzeczność, dwa też jestem z Gotei... zdrzemnąłbym się i zjadł":
- Jest tu coś do zjedzenia, umieram z głodu.

Kitsune chętnie by już stąd poszedł, ale skoro tak grzecznie go traktują to może i załapie się na jakieś danie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 6 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 6 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 6 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-03, 01:09


Kitsune-san #02 #0058

Twoj rozmowca wstal i wyszedl znowu do pomieszczenia obok.
- Zacznijmy od konca. Jedzenie owszem, znajdzie sie - rozlegl sie stamtad jego glos.
Po chwili wrocil z koszykiem owocow i ciastek ryzowych.
- To tak na przegryzienie. Na cos bardziej tresciwego trzeba bedzie troche poczekac. Jestem Ibaragi. Jestem zastepca dowodcy tego oddzialu, ktory odpowiada bezposrednio przed kapitan Shihouin. Wracajac mimo wszystko na chwile do Twego pytania. Odpowiedzialem najlepiej, jak moge. Nie mam nikogo, kogo nazwalbym przyjacielem, wiec rzeklbym krotko, ze pytanie mnie nie dotyczy. Moze poczujesz sie bardziej usatysfakcjonowany taka odpowiedzia - poswiecalem juz ludzi dla dobra misji.
- Wcale nie poszlo Ci tak zle, jak sadzisz. Chodzilo o sprawdzenie Twojego potencjalu, a nie czy jestes gotowy, zeby juz teraz wyslac Cie samotnie do Las Noches, zebys policzyl pryszcze na nosie tego ich Lorda.
Za scianka rozlegl sie gwizd czajnika. Ibaragi znow wyszedl i wrocil niosac tacke z przykryta miseczka i paleczkami. Postawil przed Toba.
- Poczekaj pare minut, az wszystko ladnie naciagnie.
Uchylajac nieco pokrywke stwierdziles, ze potrawa sklada sie z gotowanego makaronu z miesnymi i warzywnymi dodatkami.
- Refleks w porzadku - podjal gospodarz - troche bedziesz musial popracowac nad opanowaniem. Wierz mi, ze zimna krew jest w naszym oddziale bardzo istotna. Sar na pewno nieco zdziwil sie tym atakiem. Na pewno kazal chlopakom przywiazac Cie rzetelnie. Taka umiejetnosc moze sie niewatpliwie przydac. Zas przerobienie na drzazgi magazynu nawet na mnie zrobilo wrazenie. Malo pomocne przy cichym zalatwianiu spraw, ale co innego, gdy sie juz zostanie zdemaskowanym. Co to wlasciwie bylo? Jakas technika Twojego Zanpakutou?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty2010-01-03, 12:30

Kitsune stwierdza, że potrawa może najwyższych lotów nie jest, ale na obecny stan żołądka nie robi mu to różnicy, z uwagą słucha wypowiedzi "tak więc to ktoś na poziomie III oficera... sprawia wrażenie mocnego, ciekawe jaki stopień ma ten Sar, zdaje się też być oficerem". Przysłuchuje się uważnie, trochę brzmi jakby Ibaragi chciał go widzieć w II oddziale, a Kitsune wcale pasowało w X oddziale. Co do pytania na temat zanpaktou sam chciałby wiedzieć co wtedy się stało "Nie chcę na razie mówić nikomu o moim zanpaktou":
- Tak, ale wymaga ona czasu i skupienia co często bywa niepraktyczne.

Stara się też nawiązać do wypowiedzi na temat Hueco Mundo:
- Jak sądzisz, Ibaragi-san. Czemu ktoś taki jak ja został wysłany w takie miejsce? Zapewne jako wysoko postawiony oficer w twoim oddziale wiesz czym się zajmowałem, sprawa shinigami, którzy starają się pozyskać moc Pustych. To oni stoją za wysłaniem mnie na taką misję?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotnia Kitsune - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotnia Kitsune
Powrót do góry 
Strona 6 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Samotnia Bishamonten
» Kitsune
» Masahide Kitsune
» Masahide Kitsune
» Masahide Kitsune

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje