Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr 7

Go down 
+6
CZaras
渡邊綱
Ekkusu
Imperator Kuchiki
Kamys
Izdurbal Tenshi
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 21:48

Jest to dość zwyczajna sala, jak pozostałe... ławki są ustawione w 3 rzędach, ławki są ustawione trochę dalej od biurka nauczyciela, miejsce te jest pewnie dlatego aby prezentować różne techniki itp. Jest też dość spora tablica i regał z podręcznikami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 21:49

Weszłam do sali, nie wiedziałam gdzie usiąść, zobaczyłam że jedna dziewczyna siedzi sama to usiadłam z nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 21:53

Usiadłaś koło tej dziewczyny, czytała jakąś książkę, spojrzała się tylko na Ciebie i się uśmiechnęła i dalej kontynuowała lekturę.
Powoli inni uczniowie zaczęli się schodzić, zauważyłaś że było więcej chłopaków niż dziewczyn, zauważyłaś jak się gapili na Ciebie (nic dziwnego w końcu jesteś bardzo ładna).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 21:56

Nagle zauważyłam jednego chłopaka który mi się spodobał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 22:04

<a href="https://2img.net/r/ihimizer/img232/5127/hyroshiwn2.jpg">Chłopak</a> spojrzał na Ciebie i się uśmiechnął, ty natomiast zarumieniłaś się i szybko odwróciłaś głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 22:10

on usiadł za mna i czułam jak cały czas się na mnie patrzy. Czekałam na nauczyciela aby w końcu zaczął lekcje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-09, 22:31

Po koło 10 minutach w końcu wszedł do sali nauczyciel. Spjrzał na was surowym wzrokiem. Wziął do ręki kredę i napisał na tablicy swoję imię i nazwisko.
Dzień dobry wszystkim, jak widać na tablicy nazywam się Kaname Senji. Będę waszym nauczycielem przez 3 lata, jak wiecie jesteście w klasie specjalnej- dla uzdolnionych, więc będę od was więcej wymagał niż od zwykłych klas, żeby ukończyć akademię będziecie musieli ciężko pracować. No to na razie to wszystko. Dzisiaj chciałbym abyście zaczęli od zaklęć a mianowicie chce was nauczyć się prostej techniki, najłatwiejszej ze wszystkich zaklęć, czyli Sai (Blokada).
Powiedział po czym napisał na tablicy opis zaklęcia i jak trzeba ją wykonać. Spojrzał się na was i powiedział:
Dobra, a teraz dobieżcie się w pary i próbujcie wykonać zaklęcie na osobie w której jesteście w parze. Do roboty! te ostatnie słowa krzyknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-10, 22:23

Podeszłam do chłopaka który mi się podobał i spytałam się go czy będzie ze mną w parze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-10, 22:25

On się tylko uśmiechnął i kiwnął głowę że tak...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-10, 22:35

Zaczełam ćwiczyć z chłopakiem, zaczełam pierwsza, skoncentrowałam odpowiednią ilość do wykonania zaklęcia reaitsu i powiedziałam : Zaklęcie wiążące numer jeden - blokada!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-10, 22:51

Było to tak łatwe zaklęcie że z łatwością Ci się udało za pierwszym razem je wykonać.


(wpisz sobie w karcie postaci zaklęcie: #1 Sai (Blokada))
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-12, 16:27

Byłam z siebie bardzo zadowolona że zaklęcie mi się udało. Po wykonaniu zaklęcia oglądałam jak reszta wykonuje te zaklęcie. Zrozumiałam że na marne się denerwowałam przed zajęciami bo nie było nic strasznego. Tak mi się spodobało te zaklęcie że nie mogłam się doczekać jakie będą kolejne zaklęcia. Mam nadzieję że kolejne zaklęcia też mi dobrze pójdą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-12, 18:46

Sensei patrzył na was surowym wzrokiem... widział że wszystkim za pierwszym razem się udało... wstał z krzesła i powiedział: Dobra, to na tyle na dzisiaj, jutro spotykamy się o takiej samej porze... a i jeszcze jedno... to była pierwsza i ostatnia lekcja która była taka łatwa... uśmiechnął się złośliwie po czym wyszedł z klasy zostawiając was samych w sali.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-15, 10:27

Pomyślałam sobie że ten sensei to wredna krowa i lubi straszyć uczniów. Nie przejmowałam się tym tylko cieszyłam sie z udanego pierwszego zaklęcia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-04-15, 10:31

Posiedziałaś jeszcze trochę w sali... zauwazyłaś że chłopak który się tobie spodobał był dość popularny wśród dziewcząt... właśnie gadał z innymi dziewczynami... trochę posmutniałaś i w końcu wyszłaś z sali, później z akademii i powolnym krokiem poszłaś w stronę domu, głodna jak wilk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-04, 13:03

Byłam tak głodna że aż burczało mi w brzuchu więc pobiegłam do domu żeby szybko cos zjeść. Tak biegłam do domu że o mało co się nie wywaliłam. Po drodze zastanawiałam się czy ten chłopak sie do mnie odezwie. Gdy dobiegłam do domu poszłam szybko coś zjeść. Zrobiłam sobie coś do jedzenia i poszłam zjeść do jadalni. W czasie jedzenia cały czas rozmyślałam o tym chłopaku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 13:58

Po tym jak Kainea złapała mnie za rękę na mojej twarzy pojawił się słabo widoczny rumieniec. Ale szybko zniknął. Po tym jak usiadłem w ławce, przy pomocy swojej koleżanki czekałem na rozpoczęcie zajęć. Ciekawe co dzisiaj będzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 19:30

Usiadłeś w ławce a Twoja koleżanka koło ciebie usiadła... czekaliście na nauczyciela... minęło 10 min, 15 min i 30 min...
Nie no... gdzie jest sensei? powiedziała zdenerwowana Kainea
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 19:39

Nie denerwuj się. Powiedziałem do Kaineii kładąc swoją dłoń na jej ramieniu. Na pewno zaraz przyjdzie. Uśmiechnąłem się. Następnie zacząłem się koncentrować tak jak nigdy dotąd... Chciałem wyczuć jakieś reisatsu... Ale większe od takiego jakie posiadają uczniowie i to sporo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 19:42

Chciałeś wyczuć reiatsu sensei ale jakoś Ci to nie wychodziła... Twoja koleżanka w końcu wstała z miejsca i powiedziała:
Zaraz przyjdę... idę do pokoju nauczycielskiego sprawdzić dlaczego sensei nie przychodzi... po tych słowach wyszła z sali...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 19:50

Już nic nie odpowiedziałem tylko, oparłem się o ławkę i pilnowałem, aby nikt nie zajął miejsca Kainei. Nie wiadomo czemu, miałem olbrzymią ochotę, aby posiedzieć z nią. Więc nie pozostało mi nic jak czekanie na nią...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 19:58

Po 10 min dziewczyna wróciła w towarzystwie jakiegoś kapitana, od razu wyszczułeś jego potężne reiatsu... Kaiena wróciła na swoje miejsce... po czym niski męski głos się odezwał...
Dzisiaj lekcji nie macie i nie wiem kiedy będziecie mieć... ponieważ Pani Kapitan wasza nauczycielka jest bardzo zajęta i nie wiadomo kiedy wykona swoją misje... po tych słowach poczułeś jak mężczyzna wychodzi z sali... jak wyszedł było słychać oburzenie wśród uczniów...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:03

Obróciłem się w kierunku swojej koleżanki. Szkoda, że dzisiaj nie ma lekcji... Powiedziałem do niej z wyraźnie smutną miną. Ale po chwili na mojej twarzy pojawił się dziwny uśmieszek. A ten... Miałabyś ochotę się gdzieś przejść? Zapytałem się jej. Chociaż i tak nie wiedziałem gdzie mógłbym się z nią przejść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:07

No szkoda... powiedziała również zawiedziona tym wszystkim...
P-przejść się?? Hmm... pomyślmy... powiedziała udawając że myśli... po chwili dodała wesoło...
No dobrze... mam dzisiaj wolny dzień...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:10

Ale ze mnie farciarz! Powiedziałem do siebie w myślach. Coś tak czułem... Bo też mam wolny dzień. Zaśmiałem się cicho. A teraz, czy wolisz później? Zapytałem się jej, a na mojej twarzy było widać szeroki i szczery uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:18

uśmiechnęła się promiennie do ciebie i powiedziała:
Możemy teraz...
Złapała cię za rękę i wywlekła Cię z sali a później z akademii...
To gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:24

Wolną ręką podrapałem się w tył głowy. W końcu nie znałem zbytnio terenów poza Rukongai, więc nie wiedziałem gdzie mógłbym z nią iść. Nie wiem... Nie znam zbytnio tych terenów. Powiedziałem z uśmiechem i chwyciłem ją za dłoń. Mając nadzieję na to, że nie wyrwie jej ani nie pomyśli, że to dlatego iż boję się zgubić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:30

Poczułeś (nie wiem jak...xD) jak dziewczyna się rumieni jak złapałeś ją za dłoń...
T-to może pójdziemy do mnie? Zrobię przepyszny obiad...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:36

(Instynkt ślepca? :o xD )

Świetny pomysł. Już nie mogę się doczekać zasmakowania twojej idealnej kuchni. Uśmiechnąłem się i dalej trzymałem ją za dłoń. Skoro się nie wyrywała, ani nic to raczej nie miała nic przeciwko temu. Idzie dobrze... Ciekawe czy chciałaby, abyśmy byli kimś więcej niż przyjaciółmi... Ale raczej nie zapytam jej tak wprost... W końcu... Znamy się dopiero drugi dzień. Pomyślałem idąc z nią w kierunku jej miejsca zamieszkania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty2009-05-14, 20:59

Nom... świetnie gotuje muszę przyznać... powiedziała Kaiena po czym skręciliście w jakąś uliczkę... w końcu doszliście do jej domu...
Od razu mówię że jest bardzo duży mój dom...



(wiesz jak się ma nazwisko Twoja wybranka?...xD)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 7   Sala nr 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr 7
Powrót do góry 
Strona 1 z 12Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 1
» Sala 13
» sala nr.2
» Sala nr 3
» Sala nr 21

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje