Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yo Hiro [Shinigami]

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-14, 22:38

DANE

Imię:Yo
Nazwisko: Hiro
Profesja: Shinigami
Płeć: Męska
Wiek:17
Waga: 70
Wzrost: 185
Wygląd:
Yo Hiro jest bardzo wysoki i szczupły jak na swój wiek, ma długie czarne włosy oraz karnację typową dla środkowo-europejczyka.Twarz na pierwszy rzut oka wygląda na ładną,widać na niej lekki uśmiech. Który doskonale współgra z jego brązowymi oczami, nos lekko zadarty.Yo jest bardzo dobrze zbudowany, co sprawia iż wygląda atrakcyjnie.Ulubionym strojem są bluza z kapturem i luźne jeansy, Yo bardzo często chodzi w nich ubrany. Jego charakterystyczną cechą jest znamię na prawej części brzucha, które dosyć rzuca się w oczy.Dzięki swojej budowie, Yo wygląda jak by miał około 20-tu lat.Podczas pobytu w Rukongai Yo zmienił styl ubioru,z poczciwego dresa przyodział się w kimono.


Charakter: Yo uwielbia samotność, ponieważ ludzie go wkurzają, jednak gdy kogoś polubi to nie przeszkadza mu jego towarzystwo.Mimo iż Yo lubi samotność, potrafi stanąć w obronie słabszych.Ulubiona zasada Yo brzmi: "Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudności i ci się nie chce, pozwól to zrobić innym", Yo bardzo stosuje się do tej zasady czasem można porównać ją do motta.Yo jest osobą która zawsze ma własne zdanie, i upiera się przy nim ta cecha często wkurza ludzi gdyż jest strasznie uparty.Yo potrafi być dokuczliwy, jednak potrafi także porozmawiać na poziomie. Jest uprzejmy i tolerancyjny.jednak nie zawsze słucha co się do niego mówi. Jest jednak pomocny i wrażliwy,chociaż może też dokuczać. Yo można podsumować jako dobrego człowieka, lecz nie zawsze taki jest.

Ekwipunek: boken, mundur akademii, przybory do pisania.


Historia:
Yo urodził się w Japońskiej ubogiej wsi.Jego rodzicami byli Shun i Ayako Hiro.Jego rodzina nie należała do najbiedniejszych lecz do biednych. Już od najmłodszych lat Yo pomagał swoim rodzicom.Z początku pomagał matce w domowych pracach, gdy skończył 6 lat wychodził codziennie do pracy w polu wraz z ojcem.Yo miał ciężkie dzieciństwo lecz potrafił się cieszyć z tego co miał. Wraz z upływem lat rodzina Hiro, powoli bogaciła się.... Kiedy Yo ukończył 12 lat, jego rodzina należała już do średnio-zamożnych, nie musiał już pracować tyle w polu, ponieważ ojciec zatrudnił najemników. Rodzice, postanowili iż najwyższy czas na rozpoczęcie edukacji przez młodego Hiro. Shun wynajął nauczyciela który miał nauczyć, pisać i czytać jego syna.
___________________________________________________________
Nauczyciel nazywał się Taki.Jego lekcje miały odbywać się codziennie po obiedzie.Yo uczył się pilnie, bardzo szybko nauczył się poprawnie pisać i czytać po Japońsku.
Po skończonej nauce Yo wraz z Takim często spacerowali.Podczas spaceru często rozmawiali na wiele tematów, takich jak polityka,religia,technika czy nawet historia.
Dzięki tym spacerom młody Hiro bardzo polubił swojego nauczyciela, zostali przyjaciółmi. Taki nie przerywał edukacji, wręcz poszerzał horyzonty. Od kiedy Yo skończył 13 lat, jego nauczyciel wykładał dla niego Historie,Technikę,Japonistykę,Anatomie. Młody Hiro powoli chłonął tą wiedzę. Wszystko się dobrze układało, lecz pewnego dnia Taki zachorował na nieznaną dotychczas chorobę. Lekcje dla Yo zostały przerwane,uczeń często odwiedzał Taki'ego, lecz codziennie Taki wyglądał gorzej,słabnął z dnia na dzień aż w końcu był bliski śmierci.
_____________________________________________________________
Ten dzień Yo zapamiętał bardzo.
Młody Hiro wstał dzisiaj wcześniej niż zwykle, wykonał swoją ranną toaletę po czym zjadł śniadanie.Szybko wybiegł z domu udając się w kierunku domu swego nauczyciela. Po kilku minutach biegu stanął przed domem Takiego. Wszedł jak zwykle, przywitał się z nauczycielem który już wyglądał jak by był już jedną nogą w grobie. Jego twarz wyrażała nie pokój wraz z przerażeniem.

-Yo wiesz że traktowałem cię jak mojego własnego syna ?!
-Tak nauczycielu,jesteś dla mnie jakby drugiem ojcem.
-Powoli odchodzę z tego świata, jednak mam kilka tajemnic o których muszę ci powiedzieć.
Yo popatrzał na mistrza ze zdziwieniem......
-Jak wiesz......-te słowa sprawiły bardzo duży wysiłek Takiemu
-........S..z....u...ka......j.... w ........ ko.....mi....n...ku....-po tych słowach Taki odszedł
-Szukaj w kominku ??? Ale czego ??? Co tam jest ???- podniecony Yo wypytywał, nie zauważywszy iż jego nauczyciel właśnie umarł

Yo przeszukuje kominek aż w końcu znajduje tajemny przycisk po wciśnięciu.kominek otwiera się. ukazuje mu się mały lecz przestronny pokoik w którym znajduje się krzesło z biurkiem na którym widnieje stos papierów.Po dokładnym przeszukaniu Yo znajduje list zaadresowany do niego, młody Hiro wczytuje się w zlepek liter.Po przeczytaniu listu wykrzykuje
-Co... tak nie może być !
Nie wierząc w treść listu uczeń,czyta list kolejny raz, i kolejny. W końcu stwierdził że Takiemu przy chorobie odbiło i to jego wymysły. Nie przejmując się wrócił do domu. Zawiadomił rodziców o śmierci nauczyciela, Yo do końca wieczora czytał książki od Takiego.
____________________________________________________________________________________________________________________

Rankiem Yo czuł się bardzo źle, wręcz skręcał się z bólu. Rodzice posłali po lekarza, który dokładnie zbadał młodego Hiro.Po krótkiej diagnozie stwierdził iż Yo zapadł na chorobę identyczną jak jego poprzedni pacjent. Rodzice spytali się kim był poprzedni pacjent i na co był chory. Lekarz odpowiedział że był nim nie jaki Taki, który zapadł na nie uleczalną chorobę. Rodzice wraz z chorym synem wrócili do domu. Życie już nie toczyło się swoim normalnym rytmem. Yo bardzo się długo męczył z chorobą,każdy dzień był dla niego udrękom. Z każdym dniem jego szanse na wyzdrowienie malały, aż w końcu zmarł w dniu swoich 17 urodzin. zmarł podczas snu....

____________________________________________________________________________________________________________________

Kiedy się obudził był bardzo zdziwiony,stał właśnie w jakimś dziwnym miejscu, nieznanym mu. Wpierw Yo pomyślał iż jest to jego sen lecz po chwili zrozumiał iż nie żyje. Ponieważ według słów Takiego -"Kiedy człowiek umrze udaje się do społeczności dusz,jest to miłe miejsce, wygląda jak miasto z dużą liczbą szałasów"- które zostały spisane w liście. Hiro starał się przypomnieć list od takiego, lecz jakoś słabo mu to szło. Postanowił więc przejść się,po kilkunastu minutach Yo spotkał jakiś ludzi którzy wyglądali jak żule społeczni, krzywo na nich popatrzał. Żule zauważywszy to rzucili się na niego, Hiro zaczął uciekać. Pościg był przez pewien czas wyrównany, po kilkunastu minutach widać było iż Yo ma szansę uciec. Lecz po chwili młody hiro wpada w ślepy zaułek.

-No pięknie, ale wpadłem - pomyślał Yo

Jednak z tej opresji wybawił go duży gepard,który zaatakował żuli. Po krótkiej walce żule uciekają. Gepard odwraca się do Yo i mówi głosem ludzkim:

-Spłacam dług mojemu przyjacielowi Takiemu
-ty mówisz? ale jak?- spytał się Yo
-normalnie tak jak ludzie, w końcu to społeczność dusz....nie wiem czy ci Taki mówił ale mniejsza z tym najwyżej się powtórzę.
-ale o czym miał mi mówić? zostawił mi tylko list ...
-Dzieciaku słuchaj, postaraj sobie przypomnieć ten list a ja ci coś powiem urodziłeś się, podczas ciekawej konstelacji gwiazd. mianowicie, dzięki tej konstelacji możesz zmieniać kształt ta konstelacja odpowiada Gepardowi, więc możesz się w niego przemienić. Jednak był jeden warunek, gepard musiał ci zapaść w pamięć, właśnie ten warunek został spełniony bo ja cię ocaliłem. Spróbuj wyobrazić sobie że jesteś gepardem.

Yo po wysłuchaniu monologu swojego nowego towarzysza,zrobił o co prosił.Po chwili uświadomił sobie iż zamienił się w geparda

-Przypomniałem sobie co napisał Taki do mnie, mówił mi że mam dużą ilość raietsu i że mam zostać tak jak on shinigami. Bym był zapomniał jak się nazywasz ?
-Ukyo,tak mnie nazywają a ciebie Yo Hiro pewno, Taki wiele o tobie mówił, a, bym zapomniał. Aby zostać shinigami musisz udać się do akademii zaprowadzę cię tam

Hiro Yo, w ciele geparda, ruszył za Ukyo do akademii. Gdy doszedł do akademii zmienił się w człowieka...



Pieniądze: 300 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5+1+1=7 (rasa i płeć)
Szybkość: 5 + 2+3 = 10 ( rasowe i własne)
Zręczność: 5-2=3 (płeć)
Wytrzymałość: 5+1=6 (płeć)
Inteligencja: 5
Psychika: 5+8=13 (własne)
Reiatsu: 5+1+1=7 (własne i rasowe)
Kontrola Reiatsu: 5+2=7 (własne)

OGÓLNE

Udźwig: 70 kg
Prędkość (śr.): 10 km\h
Prędkość (max.): 30 km\h
PŻ (Punkty Życia): 100
PR (Punkty Reiatsu): 49

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
#9 - Genkotsu (Łapka Cienia).
#5 - Kuragari (Strzała Mroku)

Poznane Bakudou:
BRAk


Umiejętności: Zmiennokształtność (gepard)
Wady:


Ostatnio zmieniony przez Ichigo Ren dnia 2010-05-03, 21:30, w całości zmieniany 31 razy
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket160/180Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket364/506Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (364/506)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-14, 22:48

Że się tak wyrażę: że co ?

Grafika - do wymiany, proponuje poprosić kogoś aby ci ją przemodelował jeśli chcesz akurat podobną do Kiry z wyglądu postać.
Charakter - Może być
Historia - Brak opisu odnośnie urody, brak opisu odnośnie kiepskiej pamięci, całość nie trzyma się kupy i wygląda jak machnięta w 10 minut. Do poprawy, napisania od nowa.
Wiek 13 lat, wzrost 170cm, waga 55kg ? Mutant czy jak ?? Poza tym, że postać na obrazku wygląda na przynajmniej 25 lat.


NEGATYW


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-14, 22:51

Eee... Równiusieńki... Negatyw
Poświęć na kartę więcej niż 5 minut (13 lat -> 0.5-1 h gdzieś) i sukces gwarantowany. Tego nawet nie będę komentował. I od razu mówię, że obrazek ma się pokrywać z wyglądem postaci (i w żadnym wypadku nie może to być postać z Anime). Imię w ostateczności może być, ale mało oryginalne...
Tak to jest, jak się robi kartę na odwal...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-14, 22:59

5 minut?? No dobra na upartego 10 minut. W tyle mogę zrobić podobną kartę.

Bym wymienił co jest źle, lecz szybciej będzie wymienić te które się nadają.
-Charakter ujdzie, lecz zbyt wypunktowany
-Statystyki ujdą, ale takiego sprintera pierwszy raz widzę, który bije by walić na szybkość, jak karabin maszynowy o rozrzucie działa ppanc.
-Ogólne- chyba jedyna dobrze zrobiona rzecz w zupełności

Negatyw

PS. W razie potrzeby pomocy przy KP napisz PW do któregoś z MG, ktoś na pewno nie odmówi, lecz nie wszystkim naraz. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket89/100Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket161/168Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (161/168)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-14, 23:05

Cóż, od początku:

Wygląd:
- Przykro mi ale nie można tutaj stosować postaci kanonicznych (czytaj - tych z mangi bądź anime). Dla tego też wygląd Kiry całkowicie skreśla tą część karty.

Charakter:
- Niezły, oczywiście istnieje miejsce na poprawę ale jest absolutnie akceptowalny.

Historia:
- Zdecydowanie za krótko! Rozpisz się nieco.
- Przez nią mam wrażenie, że skopiowałeś wszystko z karty z innego forum. Oczywiście nie znaczy to, że cię o to oskarżam, ale jeśli zamierzasz używać postaci kapitanów, to proszę, przeczytaj jakimi dysponujemy. Dodatkowo statystyka inteligencji 5 to nie "nieprzeciętna inteligencja" a intelekt całkowicie normalny.

Statystyki:
- Nie sprawdzam, i tak karta musi najpierw przejść.

Umiejętności i wady:
- Cóż, obsesja na punkcie walki to, w świecie polegającym w dużej mierze na walce, nic innego niż zaleta, która nazywa się "żądza krwi".
- W opisie historii i charakteru nic nie wspominasz o wadach, które masz, ani o zaletach.

Ogółem negatyw. Czekam na poprawę.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-14, 23:08

Mylisz się (to do autora karty)

NIE
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-15, 07:50

Takagi Niizuki napisał:


Wiek 13 lat, wzrost 170cm, waga 55kg ? Mutant czy jak ??

Jak chcesz wiedzieć to są dokładnie moje "wymiary"!! Mam 13 lat, mierzę dokładnie 173 cm. i waże 55 kg!!
Narazie nie poprawię bo nie mam czasu. Może wieczorkiem :)

Ekkusu: Zdajesz sobie sprawę że masz jakieś 10-15 kg niedowagi wg. wskaźnika BMI (O ile jesteś facetem)? KP nie oceniam bo ciągle widzę tutaj Kirę.
Ginyu: Zdajesz sobie sprawę ,że masz nadczynność przysadki mózgowej i musisz iść do lekarza[dietetyka] w związku z niedowagą, bo ona jest znaczna.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Yo Hiro [Shinigami] Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket4096/4096Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket83037/262144Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-15, 16:53

Zdajecie sobie sprawe, ze mozecie chlopakowi PM wyslac, jak chcecie podyskutowac o tym ile wazy i czy to dobrze, czy zle?

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-15, 19:37

Wiem że PW, no ale chcę jeszcze coś dopowiedzieć- aktualnie jak wiecie mam 13 lat (jestem chłopakiem :)) ale w wieku lat 11 mierząc 155 cm ważyłem 64 kg!! I to tylko dzięki treningowi teraz schudłem. A co do niedowagi to mam, ale mało 3-4 kg, nie więcej :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-15, 19:53

Karta została zmienione, proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy :)

EDIT1= Mam pytanie, jeśli, oczywiście jeśli dostanę akcepta to temati idzie do działu niewidocznego dla mnie? Więc jeśli dostanę np w akademi +1 do intelegencji to ja go sobie nie dopisuje tylko MG. i ono po prostu.. jest?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-15, 20:21

Kartę sobie zakładasz w profilu, jak już zostanie zaakceptowana.


Argh! Historia za KRÓTKA. Jeżeli byś przeczytał regulamin i dział dotyczący robienia KP, to byś wiedział, że Twoja karta powinna mieć conajmniej 26 symbolicznych linijek (wiek*2). Karta nadal na odwal i prócz wyglądu, dla mnie praktycznie nic się nie poprawiło.

Wygląd - W ostateczności przejdzie.
Charakter - Może być.
Historia - Napisać od nowa. Trzynaście lat życia twojej postaci! Od Gerbera po akademię.

Negatyw oczywiście pozostaje...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-15, 20:54

Poprawione
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 07:00

Od razu przeszperam ale lecę do szkoły i sprawdziłam na moje wspaniałe oko wszytko...

1. Wygląd jest tak cieki że jest to masakra... Usuń cholerne emotki i weź się za siebie
2. Charakter ujdzie, trochę wymieniania ale wyjątkowo przymknę oko.
3. Da mnie historia jest za krótka, nie wiem jak z treścią bo sprawdzę jak przyjdę ale za krótka...

Resztę (czyli mechanikę i treść historii) oblukam jak przyjdę.

Oczywiście negatyw, bo co innego ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 07:24

Poprawione- w histori mam około 30 linijek, więc nie za mało, ale jednak trochę dopisałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 13:26

Hmm... co by tu, a tak. NEGATYW

Zacznijmy od początku.
-Wygląd, do tego miejsca ujdzie

-Charakterek, zbyt wypunktowany, lecz jeszcze do tego miejsca ujdzie.{patrz potem Mechanika]

-Historia, czekaj ja tu czegoś nie rozumiem, ma mniej niż 7 lat i uganiają się za nim jakieś dziewczyny, przepraszam bardzo hormony typu testosteron są dopiero produkowane od ok 12 roku życia, jeszcze wtedy wszyscy byli małymi siusiumajtkami, nikt nie zwracał wtedy zbytnio uwagi na płeć przeciwną, w końcu to dzieci. Później znów powtórka, ehhh... aż ciężko mi coś znów wykrzesać[patrz w górę]. Później zaczynasz kreować postacie, które są Shinigami, a potem dziwicie się kim są puści , a następnie dziwni czarnokominiaści? Następnie co ? Chodź ze mną do Akademii?? Jakiś bohater z twojej postaci, czy tamten to jakaś niańka? Sam język straszny, postaraj się ubarwić to nie boli, aż nadto. Uff... skończyłem o Historii. Moment jeszcze jedno, 4-6 latek myśli o zabijaniu, ależ to urocze.

-Mechanika, czekaj statystyki nie pokrywają się, ty robisz postać wszechmocną, jest dobrze zbudowany, inteligentny ,luzaczek. Ogólnie rozdane w dosyć odpowiedni sposób ,lecz nie pokrywający się.

-Umiejki i wadki nadal mi się nie wydaje by był nadzwyczaj urodziwy, 13 latkowie, rzadko są tak urodziwi i ogólnie starasz się zrobić super gostka, wada kiepska pamięć niby coś tam wspomniane, lecz odstaje, jakoby dociśnięte na chama, bo tak. Wada, obsesja, ona powinna być raczej umiejętnością, że potrafisz wdać w wir walki i przez to pokonujesz bez względu na cenę, ale dobra jak sobie chcesz, bynajmniej doputy, aż ktoś inny się o tym wypowie.

Ocena: [patrz wyże] NEGATYW
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 13:45

malo ale jednak trochę zminiłem
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Yo Hiro [Shinigami] Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket4096/4096Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket83037/262144Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 13:50

-Umiejki i wadki nadal mi się nie wydaje by był nadzwyczaj urodziwy, 13 latkowie, rzadko są tak urodziwi
No no... to dzieci juz ladne byc nie moga? Tej karcie na pewno wiele brakuje, ale nie przesadzajmy.

Ale ja o czym innym chcialem. Postaraj sie chlopie o troche oryginalnosci - Rukia, Renji, Ichigo... mozna odniesc wrazenie, ze za chwile wpadnie wujek Byakuya. Gdzies tu kiedys juz pisalem o trudnej sztuce wyboru imienia dla bohatera. Wymysl wlasne i sam je rozslaw nie korzystajac ze splendoru znanych imiennikow.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 14:12

Zmieniłem imię taty i mamy, ale Ichigo zostawię bo jest w nazwie konta
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 15:18

Pastwienia ciąg dalszy...
Cytat :

Pod opoką "luzaczka" kryje się budzący respekt intelekt. Błyskotliwa i dokładna zdolność dedukcji i łączenia faktów, nieprzeciętna inteligencja.
Cytat :
Inteligencja: 5

Pragnę jedynie zauważyć, że jego inteligencja jest jak najbardziej przeciętna. Fajnie, że chcesz stworzyć półboga (przystojny, silny, inteligentny bla bla bla) ale niezależnie od tego co mówi charakterystyka, jest dosyć przeciętną osobą (jedynie szybkością się wyróżnia... Chociaż z drugiej strony zręczność ma beznadziejną. Dziwne te staty.) Niestety, ale wszystko co mówisz w historii i charakterystyce musi się pokrywać ze statami.


Historia:
- Do przeredagowania. Błędy ortograficzne, powtórzenia (szczególnie imię głównej postaci), interpunkcja i ubogi język. Urozmaić to.
- No sorry, ale fragmenty z odpędzaniem się przez 4 godziny od 12 latek jest trochę przesadzone. Tak samo, jak z tym, że matka nie poznała (nawet pobitego) syna przez 15 minut.
- Dziwna ta historia.

Wygląd:
- 13 latek i kaloryfer? Nawet jeżeli (bo słyszałem i nie o takich przypadkach) to siła twojej postaci nie jest aż tak duża, by kreować go na kogoś niesamowicie muskularnego.

Masz ode mnie plusa za to, że się starasz (albo próbujesz), choć nadal to nie zasługuje na Akcepta. Negatyw pozostaje...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 15:49

Poprawiłem staty. WIem że w histo przesadzałem troch no ale się zlitujcie, wkońcu się staram i się nie poddaje. A to są cechy prawdziwego shinigami :-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 18:12

Odświeżam :)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 18:44

ja się na szczęście raczej nie lituje... historia dalej krótka
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket160/180Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket364/506Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (364/506)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 19:05

Historia dalej krótka i niewiele się zmieniła. Proponuje popracować nad nią, poprawić co zostało wskazane przez innych MG, rozwinąć całość.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 20:17

Krótka miało być jak mam 13 lat to ma być 26 linijek. A mam 30. Dajcie spokój!


Ostatnio zmieniony przez Ichigo Ren dnia 2010-05-03, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 20:40

Panie Truskawka ( : ) ), nie Pan tu jest mistrzem gry, zaś takie nie kulturalne słowa nie są tu mile widziane... Albo dostosujesz się do tego czego my wymagamy, albo raus.
Po raz milionowo steny przypominam że jest to gra tekstowa, co znaczy że nie ukryjesz swojego braku umiejętności za grafiką postać rodem z WoW'a i nie będziesz wyzywał wszystkich od noobów, bo tak się nie da... Tu patrzymy jak piszesz, i ta karta ma być dowodem na to że pisać potrafisz, a tu nie dość wychodzi że robisz poprawy na "odczep się", to jeszcze karta w ogóle jest na odwal (te licznie linijek nie powinno mieć miejsca karta ma być dobra !). Dodatkowo jak widzę jesteś osobą młodą, a więc raczej nie doświadczoną... Wiec może posłuchaj co mówią Ci starsi, którzy już po kilka lat bawią się w takie gry (a przynajmniej niektórzy).
A z takimi tekstami możesz wyjechać sobie na trzepaku do kumpli, bo my w cale nie musimy argumentować naszych negatywów, może pisać po prostu że karty nie [przyjmujemy - a ty poprawiaj sam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 20:49

Ja gram na PBF'ach od 5 lat! Ale grałem tylko na pbf naruto- aktualnie shinobionline. I tam są normalni ludzie którzy nie wymagają pisania histori na 100 linijek!! Tam nawet nie trzeba historia, wystarczy charakter i wygląd, i do tego nie tak rozpisany! Ludzie jeśli wam chce się pisać 20 godzin PRZED rozpoczęciem gry to ja dziękuje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 20:50

Już ją 10 razy poprawiałem a wy nadal NIE!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 21:02

1. Człowieku, ogarnij się...
2. Edytuj posty, a nie pisz nowe...
3. Jak Ci się nie podoba, to do widzenia...
4. Nadal nie widzę, byś poprawił wszystko co powiedziałem...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 21:02

Tu nie o ilość a o jakość chodzi mój drogi chłopcze, a inne gry nas kompletnie nie interesują - jesteś tu to dopasuj się do zasad tu panujących. Dodatkowo przyznam że nadmierna agresja na nic się tu nie zda, tak samo jak skargi... Niestety są tu ludzie o kamiennym sercu (ja), których nie przekonuje bicie piąstkami o biurko, ani marudzie i obrazy.

W sumie przyznanie że nie jesteśmy normalni jest mi bardzo na rękę, bo jeśli normalność jest przymiotnikiem jakim określa się większość naszego społeczeństwa, to wole być tą nienormalną.

Dziękuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty2010-04-16, 21:03

.....Żal....Negatyw

Ujmę to tak...Jeśli się człowiekowi chce to poprawi, sam modyfikowałem po 5/6 razy i jakoś jak zastosowałem rady i wskazówki innych to jakoś dostałem te 4 akcepty. Historia, im dłuższa i ciekawsza tym lepiej o tobie świadczy bo tu odpisów na 2/3 linijki i bezokolicznikami zdań nikt nie chce.(wybaczcie ,że generalizuję) To że tam a tam nie trzeba historii czy cuś to akurat tu jest mało ważne, W PBF większość z nas grywa już długo a to że mamy taki czy inny system oceniania i naprawdę wysoki poziom to dlatego ,że naprawdę każdy grający się stara by to co pisze się przyjemnie czytało i było obrazowe. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo. I nie dawaj tu takich argumentów bo "inni"... My nie jesteśmy "inni."...(innych co poczuli się urażeni przepraszam)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yo Hiro [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] Empty

Powrót do góry Go down
 
Yo Hiro [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hiro Takemitsu [Shinigami]
» Hiro KP
» Rey[Shinigami]
» Hiro Nakamura (Człowiek)
» Tai Hou(Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje