Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yo Hiro [Shinigami]

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-16, 21:20

Przyznam że po czytaniu waszych postów mogę powiedzieć tylko tyle "Przepraszam" Jesteście inni niż myślałem wydawało mi się że z was są "gbury" które tylko negatyw umią powiedzieć, ale widzę że potraficie i doradzić i mądrze powiedzieć, Dziękuje

PS. Już się biorę za EDITA :)

EDIT1: Jako iż nie mam pomysłu co jeszcze napisać w historii to proszę Was o radę. Poprawiłem tylko ortografy i wiek, oraz sytuacje gdzie mama go nie poznała. Jeszcze raz przepraszam
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-16, 21:39

Nie ma za co, skoro nasza współpraca zaczyna się dobrze układać to jeśli znajdę chwilkę (czyli pewnie w nocy), to napisze Ci co wg mnie możesz pozmieniać żeby było dobrze na PW, i może jakiś pomysł jak wpadnie mi do głowy...

Jeśli nie dziś to jutro po południu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-16, 21:43

Okey. Dzięki

Poprawione

EDIT: Znowu poprawiłem :)

Edit2: Możecie mnie nie ignorować!!

<Zgrupowałem posty. [Ginyu]>
Kamys: Nie jesteś tu jeden, a my mamy różne obowiązki, już pomijając forum niektórzy mają nawet swoje życie ! Wiec powstrzymaj się od zbędnych komentarzy i czekaj...
Ekkusu: Ja czekałem cierpliwie z dwa miesiące zanim mój MG oświadczył że jednak nie będzie mi prowadził... trochę cierpliwości, un. I nieco wiedzy na temat zastosowania przycisków "usuń" i "napisz wiadomość" jeżeli chce się bumpnąć temat. Takie moje życzliwe rady.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-17, 22:30

Mimo porad które dałam karta wciąż jest słaba... Mówiłeś ze poprawiłeś, ale raczej słabo z tym.

Nie tylko twoich.
Dop.Ginyu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-18, 09:37

Kamys Tsuki napisał:
Mimo porad które dałam karta wciąż jest słaba... Mówiłeś ze poprawiłeś, ale raczej słabo z tym.
[/color]


Przepraszam ale poprawiłem wszystko ci mi napisałeś w PM! Napiszcie pozytyw lub negatyw i koniec gadki, mi się nie chce już jej poprawiać! Siedzę nad nią już ok.5 godzin a wy...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-18, 10:28

No ja sądzę że jest nie poprawione, już nawet nawet najprostszego punktu jaki podałam (czyli dialogi), nie ruszyłeś... Sprawa jasna - negatyw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-18, 11:53

Kamys Tsuki napisał:
No ja sądzę że jest nie poprawione, już nawet nawet najprostszego punktu jaki podałam (czyli dialogi), nie ruszyłeś]

Dla mnie akurat to był najtrudniejszy punkt.

Kamys: nie będę więcej komentować tej karty... chyba że zostanie porządnie poprawiona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-18, 14:02

Ok, dla mnie Wygląd i Charakter już przejdą (Arcydzieła to nie są, bo można to o wiele ładniej rozpisać, ale jest co potrzeba i usunąłeś ten 'Kaloryfer'), więc postaram się skupić na samej historii.

- Dialogi sztywne (oj, dialog*);
- Za mało dialogów...;
- Wszystko ogólnikowe. Żadnych konkretnych wydarzeń, tylko napisane jednym ciągiem. 'Wpadł po ciężarówkę, trafił do Rukongai, poznał przyjaciela';
- Wielokrotne powtórzenia wyrazów (od czego są synonimy!);

Podstawowe rady:
Historia OD NOWA. I żeby nie być gołosłownym, to:

- Zajrzyj do kart w dziale Oczekujący na MG ( tam są karty, które już zostały zaakceptowane. Porównaj je ze swoją i zobacz czego brakuje Twojej);
- Wejdź również do działu Tworzenie KP> temat Przykładowa KP. Uwierz mi, że zobaczysz spore różnice. Spróbuj wzorować się na tamtej i napisz dobrą historię z dialogami (jest ona napisana stylem, którym sam pisałem swoją historię. Czyli szczegółowe opisywanie poszczególnych, mniej lub bardziej przełomowych wydarzeń z życia postaci. Spróbuj taką napisać, a nuż wyjdzie Ci lepiej.)

I to tyle... Ode mnie nadal - Masz dużo Negów, więc się postaraj...


~Dobry Wujciu Diablo
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket60/60Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket5112/5112Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-18, 14:19

Ichigo Ren napisał:
Kamys Tsuki napisał:
Mimo porad które dałam karta wciąż jest słaba... Mówiłeś ze poprawiłeś, ale raczej słabo z tym.
[/color]


Przepraszam ale poprawiłem wszystko ci mi napisałeś w PM! Napiszcie pozytyw lub negatyw i koniec gadki, mi się nie chce już jej poprawiać! Siedzę nad nią już ok.5 godzin a wy...

Ja swoją przygotowałem w 2 godziny. Największe marudy ( Diablo: Liczba mnoga? }:] ) na całym Bleachowskim zachodzie przyjęły mi ją bez problemu. Żadnych dialogów, sam opis życia (...niezbyt ciekawego swoją drogą). Zajęło mi to wszystko półtorej strony (o ile dobrze pamiętam). Jak chcesz to Ci to podeśle, ty przeczytasz, i będziesz miał dodatkowy przykład do analizy. Swoją drogą... gratuluję uporu. Mi by się osobiście nie chciało.

Ani nie daje negatywa ani pozytywa. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Odstajesz!! [dop. GInyu]

Ekkusu: Dobra, powoli zaczynam rozumieć punkt widzenia Tsuny... ale co tam, jest fun ^^


Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia 2010-04-19, 17:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-18, 20:15

Mogę tylko powiedzieć że ja po w "pierwszej części" odpowiedziałem na wszystkiepytania które były napisane w "poradnik tworzenia postaci", więc myślałem że wystarczy.

Leniu, nie bądź leniem , tylko weź się do roboty, masz się utrzymać do Niedzieli.[ dop. Ginyu]

EDIT: poprawiłem dialogi :). Resztę jutro bo nie mam czasu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-23, 22:29

poprawione.


Biorąc pod uwagę czas(kiedy ostatnio na to patrzyłem, a dzień dzisiejszy) to poprawa jakaś jest, na pewno nie mogę zarzucić ci braku determinacji i wytrwałości. Lecz nadal uważam ,że historia jest słabo napisana.Bardzo źle mi się czytało, masa błędów gramatycznych, powtórzeń i bardzo słabego poziomu stylistyki.(uważam że lepiej powiedzieć co myślę niż utrzymywać w nieświadomości) [Kenjiro]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-24, 10:50

Proszę innych Mistrzów Gry o wypowiedzenie się :D

EDIT:Po za tym oceń kartę

[ocenię ,gdy będę uważał za stosowne.]


EDIT2: A teraz nie jest??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-25, 11:09

Odświeżam
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket89/100Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket161/168Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (161/168)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-25, 18:25

Chciałeś opinii innych MG, więc pisze po kolei co myślę:

Wygląd:
- Za krótki, poza tym wiesz... ten... shinigami nie chodzą w jeansach i dresach...

Charakter:
- Po raz kolejny za mało. Dodatkowo masz... dziwne cechy charakteru jak np: dokuczliwy i uprzejmy....

Historia:
- No, tutaj zaczynają się schody. Długość jest w sumie akceptowalna, no ale... um....
1) Gepardy to stworzenia lekkie i bardzo słabej (jak na zwierzęta) budowy. Nie dał by rady z czterema uzbrojonymi ludźmi.
2) Czemu shinigami siedział w krzakach z bandytami, a później zabił jednego z nich?
3) W rukongai raczej nie ma domów na sprzedaż... a na pewno już nie na zasadzie "ooo domeeek! Wrzucę na tabliczkę 200 ryo i już jest mój!"


Ogółem:
- Ten dział powstał, by połączyć masę błędów gramatycznych, fleksyjnych i bóg wie jakich jeszcze, które zrobiłeś w historii, charakterze i wyglądzie. Nie wymienię wszystkich, bo pewnie musiał bym tutaj skopiować prawie całą kartę... ale te kilka Ci tutaj pokażę.

1)"oraz karnację białoskórą, typową dla środkowo-europejczyka." - emmm... to zdanie jest w sumie w całości źle, a wystarczyło by usunąć słowo "białoskórą" oraz przecinek. W tedy masz "oraz karnację typową dla środkowo-europejczyka". W tedy już jedynym błędem pozostaje odmiana "środkowo-europejczyka" przez odpowiedni przypadek...

2)"Jest zbudowany "na sportowa" " - znów problem z fleksją. To zdanie miało by sens gdyby Pan Sportow był kimś o bardzo wyróżniającej się budowie ciała, no i oczywiście był bardzo znany. Radze zmienić na "na sportowo".

3)"Głownie nosi" - proszę, zerknij tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82ownia

4)"czasami idzie z nim pogadać" - nie jestem pewny z kim idzie (słowo to wyraża bowiem ruch, dosłownie chodzenie) pogadać. Mógł byś to wyjaśnić?

5)"ale na początku meczu. Znaczy przed początkiem meczu" - hmmm, brzmi to jak forma wyrwana z opowieści prowadzonej przez niezdecydowanego pięciolatka^^"" Oczywiście taka forma jest całkowicie błędna.

6)"oglądał wraz z rodziną osobę które zajmuje się karmieniem zwierząt" - krótko: "osobę która", zamiast "które"

7)"biegł za chłopakiem i rzucił się na chłopaka." - zupełnie niepotrzebne powtórzenie słowa "chłopak". Pasowało by "rzucił się na niego"... czyż nie?

8)"Wszystko już umiał. Szybko biegać, oraz nauczył się 2 zaklęć. " - zdanie to jest w całości błędne. Można to ułożyć, rzecz jasna, poprawnie. Tego bym wymagał.

9)"dobiegł na polane. Ale coś się " - słuchaj, ta kropka przed ale jest kompletnie niepotrzebna. Poza tym ale oznaczało by, że nie zdołał dobiec na polanę.

Oczywiście powyższe punkty to tylko najsilniejsze z przykładów. Ogólnie rzecz ujmując masz problemy z odmianą, fleksją, stosowaniem frazesów oraz niektórych słów. Zdaje się również iż podczas pisania starasz się odwzorować dokładnie myśli tworzące się w twojej głowie. Spróbuj ubrać je w poprawnej zdania dobrze? Osobiście proponował bym Ci najpierw spisać sobie plan, później zaś powolutku zrobić z niego właściwą opowieść.

Słuchaj, nie chciał bym, żebyś mnie źle odebrał, ale ile masz lat? Bo...wiesz... zdaje mi się że twoje umiejętności są niewystarczające by dostać się na nasze forum. Na prawdę nie chce, żebyś źle to odebrał, ale po prostu staramy się utrzymywać wysoki poziom literacki. Oczywiście wszystko to możesz nadrobić! Czytaj więcej książek, uważaj na lekcjach języka polskiego. Jeśli chcesz możesz też pisać próbne teksty. Jeśli chcesz mógł bym to sądzę iż Administracja bleach.iowoi zgodzi się byś zostawiał je w którymś temacie na forum. Wtedy my będziemy mogli poprawiać je i oceniać, a Ty będziesz mógł się uczyć w praktyce. Przemyśl to proszę.

Póki co negatyw. Powodzenia w poprawianiu.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket4096/4096Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket83037/262144Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-04-25, 20:10

Witaj w sieci, gdzie dzieci sa traktowane, jak dorosli, dorosli, jak dzieci, albo dowolne polaczenie obydwu. Coz to oznacza? Ze nie bedzie taryfy ulgowej ze wzgledu na mlody wiek. Oznacza to, ze dopoki nie wykazesz sie odpowiednim poziomem sztuki pisania i kreatywnoscia, ocena karty bedzie negatywna. Zas wiek na ten poziom w naturalny sposob ma wplyw. Z wiekiem nabiera sie wprawy i doswiadczenia, ktorych zapewne Ci jeszcze brakuje. Mozesz sie zzymac na tutejszych mistrzow odnosnie ich ocen, ale to sa Ci sami ludzie, ktorzy pozniej prowadza przygody, gdy juz karta zostanie w koncu zaakceptowana. Zatem uzyskanie pozytywnej rekomendacji to tylko pierwszy krok, bo pozniej musisz jeszcze znalesc mistrza, ktory postac przyjmnie. Karta to jak egzaminy wstepne - nie uzyskasz zadowalajacych przez komisje wynikow, to odpadniesz. Sa dwie mozliwosci. Pojsc precz, albo uzbroic w cierpliwosc i pracowac nad soba, by te wyniki poprawic.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-01, 10:31

Poprawiłem te 9 punktów i liczę na akcepty.

PS. Mam 13 lat (niedługo) i czytam bardzo wiele książek. Między innymi przeczytałem 14 razy wszystkie części Harrego Pottera (7 części)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-01, 16:15

Panie Ren, doprawdy nie obchodzi za bardzo tutejszych MG ile razy i co przeczytałeś, nas obchodzi, czy potrafisz stworzyć dobrą KP. A zgodnie z prośbą o wypowiedź innych mistrzów to i ja się wypowiem.

1. Wygląd - Bida z nyndzą, że się tak wyrażę. Poza tym stylistyka pozostawia wiele do życzenia. O ile mi wiadomo nie istnieje "budowa "na sportowo"". Ponadto jeżeli ktoś jest wysoki, to naturalnie ma długie ręce I nogi, chyba, że próbujesz przekazać, iż ma nienaturalne proporcje. W zasadzie z Tego co napisałeś nie wiadomo jak wygląda poza tym, że ma długie włosy, jest zbudowany atletycznie, szeroki w barach, ma bliznę na brzuchu i jest wysoki. A gdzie przepraszam jest opis ot choćby twarzy?

2. Charakter - i tutaj również bieda, mysz kościelna jest bogatsza. Charakter jest okropnie zbudowany stylistycznie, dodatkowo jest zbyt ogólnikowy, jeśli mówisz, że kieruje się swoimi zasadami, to byłoby dobrze jeszcze powiedzieć jakie one są. No i nie jestem pewien, ale zdaję się, że człowiek nie może być dokuczliwy, musisz przebudować wiele zdań, by miały one poprawną budowę, słownictwo i sens logiczny.

3. Historia - jeżeli w tamtych dwóch punktach jest biednie, to tutaj spokojnie można powiedzieć, że nic nie ma. W zasadzie każde z tych wydarzeń spokojnie możesz rozbudować o opisy i kilka zdarzeń, ponadto stylistyka znowu leży i kwiczy. Całość czyta się dość ciężko i niestety język pisany jest raczej... kiepski. Rzadko kiedy widać synonimy. W zasadzie radziłbym napisać ją od nowa i spróbować przeformułować całość, możesz oczywiście wykorzystać te zdarzenia, o których piszesz, lecz wypadałoby to zrobić trochę inaczej.

4. Statystyki - wydaje się, że wszystko jest w porządku. Masz jeszcze 1 umiejętność do dobrania (wzór jest int/5 +1)

Póki co Negatyw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-03, 17:10

zmieniłem imię postaci,nazwisko,wygląd,charakter i zacząłem pisać histę.

EDIT: Całe poprawione.

DIT2: Proszę o ocene
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-06, 15:16

Dwa pytania:

UNO. Czemu mojej nie oceniacie a innych tak

DUO. Jeśli usunęliście moje posty, to moglibyście również wystawić ocenkę.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket160/180Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket364/506Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (364/506)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-06, 16:13

Hmmm
Wygląd - W SS nie nosi się bluz, jeansów. Całe ubranie opiera się bardziej na feudalnej Japonii.
Charakter - Może być.
Historia - Nie przekonuje mnie, brak większych opisów odnośnie zmiennokształtnego.

Podtrzymuje mój NEGATYW.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-10, 14:54

Zrozumiem wszystko, no ale bez przesady, ocencie moją kartę proszę!
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket160/180Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket364/506Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (364/506)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-10, 17:07

Przeleciawszy wszystko na nowo szarpnę się na ocenę. Wymęczona i na więcej ja jej nie widzę.
NEUTRAL


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket102/290Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Pbucket41/156Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/156)

Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty2010-05-12, 10:36

Karta jest jeszcze żałośniejsza niż była, choć to chyba niemożliwe... Chyba brakuje Ci kilku lat co ? Bo wszytko pozbawione jest logiki, kojarzy mi się to z opowiadaniem pięciolatka.

Negatyw dalej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Yo Hiro [Shinigami]   Yo Hiro [Shinigami] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Yo Hiro [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hiro Takemitsu [Shinigami]
» Hiro KP
» Hiro Nakamura (Człowiek)
» Pokój Hiro Takemitsu
» Tai Hou(Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje