Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hiro Nakamura (Człowiek)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-22, 23:23

DANE

Imię:Hiro
Nazwisko:Nakamura
Profesja: Człowiek
Płeć:Mężczyzna
Wiek: 10
Waga:45kg
Wzrost: 156cm
Charakter: Bystry chłopak, który zawsze wtrąci swoje 3 grosze do rozmowy, nawet jeżeli go o to nie proszą. Zazwyczaj dąży do czegoś czego osiągnąć nie może, przez co często traci motywacje. Typ dobrego podkomendnego. Zawsze wypowie swoje zdanie na temat rozjazów jednak sekundę później je wykonuje. nie przeszkadza mu towarzystwo chociaż nie lubi zbytnio wnim przebywać czasami może wybuchnąć ale szybko się uspokaja..Jest miły,odpowiedzialny i uczciwy chociaż kto wie może to się kiedyś zmieni...

Wygląd:Hiro Nakamura (Człowiek) %5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dwallpapers_D-GrayMan_TwistedMind(1.6)__THISRES__92308




Historia : Urodził się w zwyczajnej rodzinie Ojciec instruktor Karate
Matka nauczycielka w-ł w Liceum. Przez pierwsze cztery lata był jedynakiem
potem urodziła mu się siostra.Gdy miał sześć lat na świat przyszedł jego brat.
Czuł się szczęśliwy ponieważ wiedział że ma kogo obraniać.
Życie mknęło na przód w szkole był najlepszy, po szkole trenował karate .
Jego rodzeństwo miało dar do pakowania się w kłopoty dlatego dość często
Walczył sam walczył z dziesięcioma przeciwnikami
,ponieważ do tego stopnia kochał swoje rodzeństwo dlatego czasmi
po takich bójkach trafiał do szpitala lecz nie na długo.
To co się potem zdarzyło całkowicie zmieniło jego życie tak jak i innych.
Był mroźny jesienny wieczór Zetsumei szesnasto letni chłopiec właśnie wracał ze
szkoły w której musiał zostać trochę dłużej z powodu przedstawienia.
Od samego wyjścia ze szkoły miał przeczucie że coś go obserwuje i że to coś nie jest przyjaźnie nastawione.
Po wejściu do mieszkania znajdującym się na samej górze dziesięcio piętrowego
bloku odrazu skierował się do swojego pokoju ignorując rodziców,którzy coś do
niego mówili ale był na tyle zmęczony że nic nie zrozumiał walną się na łózko i odrazu
zasnął. Nagle sen przerwał mu krzyki i płacze rodzeństwa natychmiast zerwał się
z łóżka. Wpadł do przedpokoju w drzwiach do wielkiego pokoju stało jego rodzeństwo
a w pokoju dwa ciała moich rodziców a nad nimi wielki potwór z olbrzymią maską na gębie.
Instynktownie zareagował krzyknąwszy do rodzeństwa iż mają uciekać na klatkę schodową.
Gdy tam dotarli ta bestia już stała na schodach odcinając nam drogę na dół jedynym wyjściem była
góra bez chwili wahania pobiegli na dach.Hiro przytrzymywał drzwi z nadzieją że to coś pomoże a reszta zajęła się szukaniem jakiegoś innego wyjścia. Nagle drzwi rozleciały się na kawałki.
Chłopak padł na ziemię z poszarpaną lewą ręką i uszkodzonym biodrem a pomiędzy nim a jego
rodzeństwem wyskoczyła ta bestia miał wrażenie że się śmieje ostrząc pazury zbliżając się do
jego rodzeństwa stojącego a skraju dachu. Wtedy opętał go lęk poczucie tego co musi zrobić aby ochronić swoje rodzeństwo.
Hiro spojrzał na księżyc,który tego dnia widniał na niebie rozświetlając całe miasto i bez chwili wahania rzucił się na bestię zapychając i siebie i ją z samej góry budynku dziesięcio piętrowego.Trwało to wręcz ułamek sekundy po chwili obydwaj leżeli ciężko dysząc na ziemi obok siebie.
Czarnowłosy wiedział że to już koniec lecz nim zamknął powieki kątem oka zauważył postać w czarnym kimono.
Pochwycił go w locię Shinigami Hiro widząc plame po potworze zdecydował że musi nauczyć się strzelać z broni palnej. A
by chronić siebie i swoją rodzinę.
STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 5+1[płeć]
Szybkość: 5
Zręczność: 5+11[wolne] -2[płeć]=14
Wytrzymałość: 5+1[płeć]
Inteligencja: 5+5[wolne]=10
Psychika: 5
Reiatsu: 5+3[profesja]
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 60kg
Prędkość(śr.): 5 [km/h]
Prędkość(max.): 20 [km/h]

Umiejętności:
Korzystanie z Broni Palnej
Opis: Sprawne i skuteczne używanie broni palnej nie sprawia Ci problemów.
Premie: Możliwość używania broni palnych. Zwiększona celność przy korzystaniu z nich.
Wymagania: Zręczność: 9, tylko ludzie.

Wady:


Ostatnio zmieniony przez Hiro Nakamura dnia 2009-07-27, 12:36, w całości zmieniany 27 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-22, 23:30

Charakter za mało.

Historia jest ok, choć momentami są błędy składni. Brak zaczepienia o świat duchów nie stanowi dla mnie przeszkody.

Zauważyłem, że masz 1 umiejętność, z tą inteligencją przysługują ci dwie(5 za intelekt, ale jak zaczynasz możesz mieć jeszcze jedną albo dodać sobie 1pkt do statów).
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket0/0Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket0/0Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (0/0)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-22, 23:35

O masakra (to tak na powitanie). Ekhm, ładna sieczka, ale jak mam w zwyczaju ograniczę się do matematycznych obliczeń.
Statystyki:
-Masz 10 wolnych punktów, które przysługują każdemu.
-Do tego dodajesz 3 punkty wolne jako, że jesteś człowiekiem.
-Do tego dodajesz 3 punkty za wiek.
-Sumując masz 16 punktów do rozdania, rozdałeś 11.

Resztę wypisał Ci Kitsune
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-22, 23:46

Ok już poprawiam
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket102/290Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket41/156Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-23, 01:09

Charakter - koniecznie do poprawy, tak naprawdę nic nie wiadomo o twojej postaci

Historia - zainwestowałbym w trochę dłuższą historie która zawierała by więcej szczegółów z życia. Sam styl pisania ma w sobie trochę chaosu, zrezygnowałbym z pytań do czytającego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-23, 11:41

Owned ;p sry o tym nie wiedziałem ;p


Ostatnio zmieniony przez Yosuke Oni dnia 2009-07-23, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-23, 11:43

Kitsune napisał:
Charakter za mało.

Historia jest ok, choć momentami są błędy składni. Brak zaczepienia o świat duchów nie stanowi dla mnie przeszkody.

Zauważyłem, że masz 1 umiejętność, z tą inteligencją przysługują ci dwie(5 za intelekt, ale jak zaczynasz możesz mieć jeszcze jedną albo dodać sobie 1pkt do statów).


Yousuke popatrz wpierw później gadaj
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket102/290Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket41/156Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-23, 13:45

Hmm dużo to ty nie zmieniłeś, i dalej nie dam akceptacji...

Charakter wciąż jest biedny, widziałam krótko, ale dobrze opisane charaktery postaci, twój niestety wg mnie do tych nie należy.

Historia wciąż wg mnie jest za słabo napisana, naprawdę nie rozumiem tych pytań, ja na przykład nie miałam zamiaru zadawać żadnego w trakcie czytania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-23, 15:26

Poprawione
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket102/290Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket41/156Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-23, 22:35

tu daje Negatywa przez dosyć duże N :)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 12:16

Już 5 dni temu poprawiłem nikt sie nie odezwał
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Hiro Nakamura (Człowiek) Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket60/60Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket5112/5112Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 12:23

Kamys sie odezwała. Nie czytałem historii, tylko na nią zerknąłem, ale widzę że napisałeś nową. Krótszą. Za krótką jak na 16 lat życia ; p.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 12:45

Poprawiłem
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket102/290Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket41/156Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 14:20

Ohólnie historia lepsza od tamtej, ale za króka.. I WTF ->

"Hiro spojrzał na księżyc,który tego dnia widniał na niebie rozświetlając całe miasto i bez chwili wahania rzucił się na bestię zapychając i siebie i ją z samej góry budynku dziesięcio piętrowego."

Słyszałeś o kimś kto parzył upadek z 10 piętra ? Bo ja nie...

Swoją drogą po wrzuceniu na worda historia ma trochę więcej niż pół strony...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 14:42

Kamys tam dalej pisze ze shinigami go złapał zobaczył czarną szate

i to jest 10-latek więc nie może mieć długiej histori
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Hiro Nakamura (Człowiek) Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket210/220Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket2225/2250Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 16:15

Cytat :
Kamys tam dalej pisze ze shinigami go złapał zobaczył czarną szate
"Jest napisane", nie "pisze".
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket102/290Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket41/156Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 18:47

Dla mnie to jest historia dla... około pięciolatka ? Może mniej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 20:33

Dla mnie to jest historia napisana przez pięciolatka...

...a może mniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 20:53

Dla mnie masz wybujałą wyobraźnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 20:54

Dlatego ja jestem MG, a Ty nie.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Hiro Nakamura (Człowiek) Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket210/220Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket2225/2250Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 21:57

Drogi Hiro. Pomijam niedbalstwo. Źle powstawiane kropki, przecinki, czasem ich brak - to błahostki.
Największym twoim problemem jest budowanie poprawnych zdań
Cytat :
Urodził się w zwyczajnej rodzinie Ojciec instruktor Karate
Matka nauczycielka w-ł w Liceum.
Ja te zdania zrozumiałbym tak:
Ojciec instruktor karate (to chyba jakiś tytuł, bo ojca napisałeś z dużej litery) urodził się w zwyczajnej rodzinie.

Matka, nauczycielka, w-ł, Liceum.
Gdyby usunąć to "w" to zostają poustawiane obok siebie rzeczowniki, cóż, wymienianie rzeczowników po kolei jest czasem stosowane w wierszach, ale po co to tutaj? Rozumiem, że chciałeś napisać:
Matka pracuje jako nauczycielka w-f w liceum. - zabrakło Ci tych dwóch słów...
Zaraz... Ale czyja ta matka? Też nie wiadomo.
Na samym początku powienieneś bowiem napisać KTO się urodził...
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 22:44

Przykro mi ale osiągnąłem swój limit starałem się jak najbardziej mogłem
pisałem historie od nowa charakter i ...
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket102/290Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Hiro Nakamura (Człowiek) Pbucket41/156Hiro Nakamura (Człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-27, 23:38

słuchaj jakiś czas temu wymieniłam Ci niemal w punktach co i jak można poprawić, ale nie mam zamiaru pisać tego po raz drugi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty2009-07-28, 00:07

Swoje widziałem, swoje przemyślałem, swoje oceniłem.

Jak ktoś chce, to niech go weźmie pod swoje skrzydła.

*Zasiadł se wygodnie na dużym kamieniu pośród hal. Spokojnie dobył z kieszeni instrument, który to przyłożył do ust. Nabił fajkę, popykał, po czym wypuścił strumień dymu.*

Ocena jako ocena jest...

NEGATYWNA

Dziękuję za uwagę. Swojej decyzji nie zmienię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hiro Nakamura (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakamura (Człowiek)   Hiro Nakamura (Człowiek) Empty

Powrót do góry Go down
 
Hiro Nakamura (Człowiek)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kazuchiro Nakamura
» Hiro KP
» Yo Hiro [Shinigami]
» Hiro Takemitsu [Shinigami]
» Daisuke [Człowiek]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje