Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dwór Matsu

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket496/510Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket6424/6942Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-01-29, 04:09

Było coś w tej bezpośredniości odświeżającego. Prawie poczuła się jak śmiertelna, prawie jak Ishifone. To uczucie zostało rozwiane tak szybko jak się pojawiło. Przynajmniej nie dmuchał bezpośrednio na nią, wtedy jej nastawienie mogło by być zupełnie inne.
I tak ją trochę smuciło to co słyszała. Nawet bardzo. Ryzykowała swoją skórę po to, by ratować jego skórę, i słyszy takie rzeczy.
-Zakładałam, że miałeś powód by walczyć.-Patrzyła prosto w jego oczy, czując w klatce piersiowej różne rzeczy. Nie tylko ból, ale jakaś narastającą ciężkość.
-Nie chcę, by Twoja dusza została zniszczona albo by Cię pochwycili.-Probowala zachować kamienną twarz, ale nie było łatwo jej o tym mówić-Więc co zamierzasz zrobić?
Chodziły jej po głowie różne rozwiązania, i żadne jej nie odpowiadało. Znaczy było jedno, ale już je odrzucił, co już było wystarczająco problematyczne.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Dwór Matsu - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-01-30, 13:47

- Tak... miałem powody. Kiedyś robiłem to dla idei, a teraz mnie po prostu wkurwiono. - Skrzyżował dłonie na brzuchu i przymknął oczy jakby szykował się do drzemki. - Ładnie podsumowałaś wtedy Ryoto. Byłby zadowolony gdyby udało mu się to usłyszeć. Szczególnie, że pobożny był z niego dureń, więc podwójnie byś mu schlebiła.
Otworzył oczy i uśmiechnął się.
- Och, jakże mi schlebia, że wasza boskość przejmuje się losem mojej duszy. Bez obaw, nie mam zamiaru dać się załatwić na dobre, chociaż ta wizja nie przeraża mnie wcale tak bardzo. Moje nazwisko wciąż sporo znaczy i nawet jeśli znowu spotkałbym moich... cholernych pobratymców, to przynajmniej z początku wahaliby się z agresją. - Spojrzał na dziurę w suficie, westchnął. - Spotkam się z paroma osobami, odwiedzę parę miejsc i dam sobie z tym wszystkim spokój. Rozmawiałem już z chłopakiem i stwierdził, że też raczej nie będzie tu dłużej zagrzewać miejsca, także dom opustoszeje. Oni nie przybędą tak natychmiast. Będą ostrożni, co da mi czas żeby się spokojnie spakować.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket496/510Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket6424/6942Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-01, 12:47

Siedziała dość sztywno. Brakowało jej czegoś do popicia, ale przy stanie jej żeber wolała nie pić niczego mocnego. Położyła dłonie na kolanach.
-Stwierdziłam fakty. Stracił szansę na zrobienie czegoś więcej, niż odwrócenie się od tego wszystkiego. Stracony potencjał.-Wzięła trochę głębszy, ale wolniejszy oddech. Marzyła o zanurzeniu się w boskiej wodzie, by przestało ją to aż tak boleć. Na pewno pomogłoby jej to w tym kontakcie. Murasaki był przyjemny jak zawsze.
-Aż czuję tą troskę w mojej piersi.-Stuknęła palcami o swoje lewe kolano. Zastanawiała się nad tym, w jaki sposób rozwiązać tą sprawę, by tego zbytnio nie przeciągać. Miała też inne rzeczy na głowie, i musiała działać w swoim zakresie-Obyś miał rację. Radzę, by opuszczenie tego miejsca nie zajęło więcej niż dnia, maksymalnie dwóch. To co się stało nie było zbyt dyskretne, a skoro shinigami o nich wiedzą to mogą się tym zainteresować. Póki to miejsce nie opustoszeje to tu zostanę.-Wstała, nie spuszczając spojrzenia od Murasakiego.
-W razie potrzeby zwróć się do mojego podopiecznego. Znajdzie mnie.-Skinęła mu głową, i wyszła całkiem normalnie z pomieszczenia. Rozejrzała się za Daisuke i zaproponowała mu, by na razie został z tamtym chłopakiem. W razie czego go zaprowadziła. Sama potem udała się do łaźni, by tam przy pomocy wody którą pobłogosławi zanurzyć się w kąpieli i oddać się medytacji. Kuracja dla ciała i ducha.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Dwór Matsu - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-01, 16:13

Szczęśliwie łaźnia nie została naruszona i Chikaze podczas nie przeszkadzały mroźne powiewy. Kojąca kąpiel odprężyła ciało i umysł, a także złagodziła ból. Gdy opuściła łaźnię czuła się niemal jak nowonarodzona. Niemal, bo w piersi ciągle nadal czaiła się rana gotowa rozognić się przy gwałtowniejszym ruchu.
- Murasaki-san będzie czekał na swoich przyjaciół - zakomunikował Daisuke, którego znalazła siedzącego przy zdruzgotanym stole. - Michi tak powiedział. Czy my też będziemy czekać? Może powinniśmy powiadomić o wszystkim shinigami? Ktoś kiedyś powiedział mi, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, więc może zaczęliby nam w końcu bardziej ufać jeśli dowiedzieliby się, że zabiłaś tą quincy - rzekł ponuro. Daisuke bardzo nie podobało się to w jaki sposób Seireitei traktowało Chikaze.

[ + 556 PR ]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket496/510Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket6424/6942Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-03, 11:05

Miała chwilę dla siebie, i na dojście do jakiegoś stanu używalności. Kąpiel była przyjemna, i wydawało jej się iż kość skleiła się na tyle by dalej się sama goić. Pewne napięcie i specyficzne uczucie ostrzegały ją jednak, by nie przeceniała swoich możliwości. Potrzebowała albo czasu, albo opieki. Najlepiej jednego i drugiego.
Podeszła do stołu. Stanęła przy nim gdy usłyszała propozycję. Poczuła iskrę gniewu, którą musiała prędko schować do środka. Może przesadzała, ale nie mogła tego zaniedbać.
-Nie. Już ktoś im powiedział o ich istnieniu, i już dość zaszliśmy im dzisiaj za skórę. Nie chcę narażać wiernych.-Chikaze zaczęła przywoływać most do Takamagahary, do swojej domeny-Właśnie dlatego potrzebuję Cię w społeczności dusz. Musimy przełożyć naszą wycieczkę.
Wyciągnęła potem do niego rękę i przeszła z nim do swojej domeny. Od razu jednak nie przeszła dalej.
-Musisz się nauczyć, że o pewnych rzeczach mówi się tylko wtedy, gdy masz pewność że nikt nie podsłuchuje.-Zaczęła przechodząc do jednego z pokojów gościnnych, gdzie złożyła miecz i ubrania Ryoto- Przekażę co trzeba shinigami, ale później. Chcę, by Michi i Murasaki się stamtąd ulotnili. Nawet jeśli pojawią się wcześniej, to mnie nie zobaczą. Ciebie owszem. Poza tym znasz już energię Quincy. Będziesz wiedział, jeśli któryś z nich pojawi się w okolicy. Ale nikomu na razie o tym nie mów. Dobrze?-Dopytała się go, i jak otrzymała potwierdzenie to przeszła do społeczności dusz, do Murakiri. Tam odstawiła Daisuke, i wróciła do dworku Matsu, gdzie zamierzała w ukryciu spędzić tyle czasu, ile będzie trzeba by całość opustoszała.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Dwór Matsu - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-03, 15:10

Daisuke przyjął pouczenie z miną... może nie zbitego psa, ale wydawał się czuć winny. Skinął głową i powiedział cicho by na siebie uważała.
Podczas jej krótkiej nieobecności w dworku zaroiło się od gości, którzy dobrze zsynchronizowali się ze swoim pojawieniem i teraz wszyscy, włącznie z Murasakim i Michim, znajdowali się w odrobinę przemeblowanym salonie.
Hrabia Hayabusa w długim płaszczu równie szarym jak jego włosy, przechadzał się powoli z dłońmi splecionymi za plecami. Minę miał mocno zafrasowaną.
- Szkoda, że nie udało ci się złapać nikogo żywcem. - Kichiro klęczał ze skrzyżowanymi ramionami wpatrując się intensywnie w siedzącego po drugiej stronie zdruzgotanego stołu Murasakiego.
- Och, pewno dostałbyś za takiego jeńca słuszną premię - skrzywił się starzec. - Już dosyć quincy shinigami pokroili. Zresztą ich i tak nie dało się wziąć żywcem.
Kichiro warknął w odpowiedzi. Karas uklęknął obok kładąc dłoń na ramieniu Strażnika.
- Najwięcej pretensji możemy mieć do siebie, że nie pojawiliśmy się chwilę wcześniej. - Jego fizyczność jak zawsze robiła piorunujące wrażenie, a teraz w dodatku Chikaze wyczuła od niego jeszcze coś więcej. Jego osoba budziła w niej niepokój, którego nie odczuła przy pierwszym spotkaniu.
Największą zmianę poczuła jednak w kimś innym. I nie był to Michi, który wraz z Bell podpierał ścianę.
- Hehehe. - Akihiko stał kilka metrów przed Chikaze i spoglądał prosto na nią.
Nie było wątpliwości. Odczuwała bijącą od małego zbereźnika subtelną boską aurę.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket496/510Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket6424/6942Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-05, 13:55

"Będę."
Czy to był przypadek, czy jej to zajęło dłużej niż sądziła - już ktoś tu przybył. Może akurat w dobrym momencie zniknęła, bo gdyby ta rozmowa trwała trochę dłużej to by mogło wyjąć trochę więcej niż by chciała. Zachowanie ostrożności, punkt dla niej.
Tylko czuła więcej. Zrzucała to na poczet jej boskości, że widziała i czuła więcej. Jak na przykład to, że chyba została zauważona, i to przez osobę która najbardziej powinna uważać z tego towarzystwa. Wizje przyszłości. Huh. Mogła się domyślić. Ale nie zamierzała tego znosić.
Nie ujawniła się, przynajmniej nie od razu. Zamiast tego zamieniła się w swoją dziecięcą formę, i pierwsze co po tym zrobiła to wytknęła język w stronę staruszka i opuściła lewą powiekę palcem. Nie dla psa kształty.
Przeszła sobie kawałek, stając sobie obok Michiego i jego lalki. Miała tu tylko w razie czego pomoc, nie odczuwała potrzeby by się ujawniać. Jak Murasaki odczuwał potrzebę, by ich przed nią ostrzec to pewnie to zrobił. Jeśli nie to tym bardziej nie było co się narażać. Zwłaszcza jeśli chodzi o Karasa.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Dwór Matsu - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-06, 22:26

W odpowiedzi Akihiko puścił Chikaze oczko oblizując się przy tym nadzwyczaj lubieżnie. Co gorsza zrobi to już po tym jak przybrała swą mniej dojrzałą postać. Potem jednak odszedł do stołu, bo rozmowa zaskakująco szybko przeszła na melancholijne wspominki.
Otwarte zostały butelki z alkoholem, zarówno materialnym jak i duchowym. Michi został zaproszony do stołu i tak zaczęli rozmawiać. A rozmawiali do samego rana.

***

Dym unosił się i znikał w dziurze na suficie. Panowie zrobili sobie ognisko na środku salonu wykorzystując szczątki stołu.
- Gdybyście mieli wybierać... Quincy czy shinigami? - Półleżący Kichiro skierował pytanie do Hayabusy i Karasa, którzy niemal synchronicznie popijali z butelki.
- Podoba mi się styl quincy. - Jako pierwszy odpowiedział Karas. - Znaczy to jak się prezentują, niby święta inkwizycja z łukami. Ale wybrałbym shinigami, bo oni nie niszczą nas doszczętnie.
- Użyję tego samego argumentu. - Uśmiechnął się hrabia znad połowy opróżnionej butelki whisky. - Nie mogę też zapomnieć, że shinigami mnie stworzyli. Marni z nich rodzice co prawda, ale wciąż rodzice.

***

- Może jednak dasz się namówić by cieszyć się życiem jeszcze chociaż rok, przyjacielu? - zapytał hrabia Murasakiego, który od dłuższej chwili siedział z zamkniętymi oczyma i teraz z trudem uniósł powieki.
- Z czego się tu cieszyć? Życie to kurewska udręka i czasami myślę, że moc quincy to jednak błogosławieństwo. Wysyłamy dusze na wieczny spoczynek by na nowo i na nowo nie musiały przeżywać tego piekła. A zresztą... i tak ledwo już utrzymywałem ten worek kości, który jest moim ciałem w całości. - Dotknął obandażowanej głowy. - To dzisiaj... a właściwie już wczoraj, już do końca mnie wykończyło.
- Och, mam to samo. - Westchnął Akihiko. Jego twarz w świetle ognia gorzała rumianą czerwienią. - Również udam się wkrótce na spoczynek, czas w końcu ustąpić miejsca dla innych. Żeby jeszcze tylko przed śmiercią dane było mi zaznać czułego dotyku kobiecego ciała bym mógł odejść w spokoju. - Tu odwrócił się zerkając dyskretnie na Chikaze.
- A więc tak wygląda kres naszego bractwa! - Hayabusa machnął dopiero co napoczętą butelką. Krople alkoholu spadły w objęcia płomieni.
- To jak w Soul society spotkam zrzędliwego jak ropucha dzieciaka, albo zboczonego bachora, to na powitanie sprawię im tęgie lanie - zarechotał Kichiro i wszyscy mu zawtórowali. Nawet Murasaki.

***

- Co zamierzasz? - zapytał Karas Michiego. - Poleciłbym cię Katrinie... to znaczy zrobiłbym to gdyby nie zamknięto jej interesu.
Młodzieniec kiwnął chwiejnie głową. Miał już sporo wypite i lekko bełkotał, ale dało go się zrozumieć.
- Chhyba czas bym w końcu zmmierzył się z prawdziwym światem. Już i tak... długo zwlekałem.
- Pomogę ci, chłopcze - zapewnił z uśmiechem Hayabusa. - Twoja umiejętność tworzenia żywych lalek znajdzie uznanie wśród moich przyjaciół.
Michi spojrzał na hrabiego z wdzięcznością.

***

- Co jeśli wojna wybuchnie. - Hrabia spojrzał badawczo na drapiącego się po brodzie Kichiro. - Powrócisz oficjalnie do Gotei XIII?
Strażnik wzruszył ramionami.
- Jak ładnie poproszą to się nad tym zastanowię. Nie inaczej.
Karas uśmiechnął się i wyszeptał.
- A jeśli sprawy przybiorą naprawdę zły obrót... może zaświecić dla ciebie szansa, na którą tak bardzo czekasz.
Kichiro rzucił arrancarowi krzywe spojrzenie.
- Głowa już mi ostygła. Nie mam złudzeń, tej kobiety nie pokonam.
- Ale i tak spróbujesz - rzekł cicho Karas.
- Spróbuję. - Kichiro kilkoma łykami opróżnił resztę butelki i cisnął nią w ciemność.

***

Hayabusa milczał dłuższą chwilę ze wzrokiem zawieszonym w próżnię, po czym odezwał się nagle wchodząc w słowo Karasowi i Kichiro kłócącym się, w której ćwiartce Rukongai najlepiej spędzić emeryturę.
- Ktoś nas obserwuje, prawda? I nie jest to czcigodny kami z lasu.
- Hihihi. Podglądają, podglądają. - Akihiko zacmokał głośno.
- Niech patrzą - żachnął się Murasaki. - Jak nie mają nic lepszego do roboty niż oglądać bandę pijanych głupców to niech patrzą.

***

W końcu pozasypiali wszyscy poza Kichiro i Karasem. Ci wyszli na zewnątrz, gdzie bezgłośnie spoglądali w las. Gdy reszta się pobudziła, wylali resztki alkoholu na progu domu by uczcić Ryoto, po czym zaczęli się zbierać. Materialni udali się do Lexusa hrabiego, a pozostała dwójka wkroczyła do garganty. Dworek opustoszał. Jak w nocy wspomniał Murasaki - może jeszcze kiedyś znajdzie swojego strażnika. Głupców w końcu na świecie nie brakowało.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket496/510Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket6424/6942Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-09, 02:47

Nim mały staruszek odwrócił wzrok mógł uświadczyć na twarzy Chibikaze wyraz absolutnego i głębokiego obrzydzenia. Szybko ta atmosfera jednak się rozmyła, i jej rola ograniczyła się do biernej obserwacji i pilnowania okolicy.
Nie siedziała z nimi cały czas. Była zazwyczaj na tyle blisko któregoś wyjścia, by być w stanie zrobić szybki obchód. Ot by sprawdzić, czy ktoś się kręci po okolicy albo też ich obserwuje. Jak stwierdziła tak też robiła, nawet jeśli akurat to grono nie potrzebowało jej pomocy. Miała też jednak drugi powód. Nie chciała tutaj sprowadzać shinigami zanim się stąd nie zmyją. Nie chciała też być przypadkiem przyłapana, gdyby jednak któryś się tu i tak napatoczył. Dlatego siedziała, słuchała, i sprawdzała od czasu do czasu okolice. Dowiedziała się przy tym paru rzeczy, chociaż większość nie miała znaczenia.
Było to smutne spotkanie, ale było w tym coś przewidywalnego. Wszystko co ma swój początek musi się kiedyś skończyć. Ale to nie odbierało wartości życiu. Właśnie dlatego było takie cenne. Bez ciemności nie sposób docenić światła. Bez śmierci życie nie ma znaczenia. To, że coś można stracić sprawia, że chce się o to walczyć.
Mimo to czuła smutek. To zapewne ostatni raz, kiedy widziała Murasakiego. Nawet nie miał siły na przesadne złośliwości. Miała wrażenie, że widziała go teraz właśnie takiego jakim był naprawdę. Patrzyła i słuchała tego, próbując wyciągnąć jakieś wnioski.
Wciągnęła trochę głośniej powietrze, siedząc przy ścianie z daleka od ognia. Czy to było przeczucie, czy w końcu wyczuł jej aurę. Jakoś nie miało to znaczenia. Nie mówili nic istotnego dla żadnej ze stron. Jakby miała złe zamiary to już dawno by je wprowadziła w życie. Mogła jednak wejść w to dość dawno. Był jednak jeszcze jeden powód tego wszystkiego.
Straciła coś więcej niż tylko jedną osobę powiązaną z jej przeszłością. Cały kawałek jej przeszłości umierał na jej oczach, a do niej docierało jak bardzo obcą jest teraz istotą dla tego świata. Bardzo też nie chciała myśleć o tym, że gdyby tu była wcześniej może dałoby się temu zapobiec. Że gdyby podjęła inne kroki, a innych zaniechała to może by do tego nie doszło.
Oby ta wojna była tego warta. Oby sama nie chciała się przekląć za to, co się wydarzy.
W nocy, gdy wszyscy spali stanęła na dachu i patrzyła w stronę księżyca. Daleko jej było do spokoju ducha. Miała chaos nie tylko w swoim jestestwie, ale i umyśle. Czuwała przez cały czas.
Szepnęła jeszcze Murasakiemu dwie rzeczy. "Dziękuję" oraz "żegnaj", gdy tylko miała okazję ku temu, gdy był nieco bardziej oddalony. Patrzyła jak wszyscy oddalają się od opustoszałego dworku.
To miejsce stało się martwe.
Stała przez pięć minut. Przez następne dziesięć przechadzała się po korytarzach, przypominając sobie w ciszy pewne rzeczy. Nie więcej.
Przemieniła się w bardziej reprezentatywną formę. Przeniosła się do swojej domeny, by tam wymienić ubrania na świeższe. Następnie przeniosła się do Seireitei, by odnaleźć porucznik dziewiątego oddziału. Nie wiedziała kto jeszcze był upoważniony do posiadania takiej wiedzy, więc to było najbezpieczniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Dwór Matsu - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Dwór Matsu - Page 11 Pbucket9000/9000Dwór Matsu - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty2022-02-13, 12:48

Opuściła dworek, jak i świat żywych.

https://bleach.forumpolish.com/t2509-centrum-oficerskie#75092
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dwór Matsu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Matsu   Dwór Matsu - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dwór Matsu
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Stary Dwór
» Leśny dwór
» Dwór Kuchikich
» Dwór Roroan Zanoro
» Dwór Roran Zanoro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Pozostałe Tereny :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje