Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala numer 6

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-15, 22:58

Dziewczyna szybko odskoczyła jednak trafiłeś ją w nogę wylądowała na ziemie po czym szybko się podniosła i czekała na twój ruch (walka jeszcze się nie skonyczła)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-15, 23:00

Stara się dopaść ją cięciem od boku. Jakby starała się odskoczyć stara się wytracić ją z impetu silnym ciosem pięścią w brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-16, 09:07

Kisawa zablokowała uderzenie a następnie uderzyłeś ją w brzuch (sensei przerwał walkę) mimo i uderzenie nie było zbyt silne ona zemdlała padając na twoją klatkę piersiową wokół was zebrała się mała grupka studentów z wasz klasy a następnie podszedł nauczyciel i kazał ci zanieść ją do lekarza( z akademii)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:11

Wbiegam do sali, zwalniając przy drzwiach.
*- Ufff...*
Otarłem rękę o czoło
*- Zdążyłem...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:15

Zdyszany wszedłeś do sali. Ledwo zająłeś miejsce a już musieliście wstać, bowiem do środka wszedł nauczyciel. Rozejrzał się po sali, szukając osób brakujących. Po chwili kiwnął głową i rzucił -Bokeny w dłoń i ustawić się w kręgu!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:17

Podniosłem Bokken i podszedłem do kręgu, w którym już było kilka osób. Czekałem na trening z niecierpliwością. Co jakiś czas rozglądałem się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:20

Kiedy wszyscy się ustawiliście nauczyciel powiedział głośno i wyraźnie, tak że wszyscy usłyszeli.
-Dziś ćwiczymy w trzech stopniach. Wpierw, pojedynek jeden na jednego. Potem dwóch na jednego. A w reszcie trzech na jednego. Musicie nauczyć się walczyć z licznymi przeciwnikami, kiedy jesteście otoczeni. Ustawcie się w pary. Shohouin-kun, walczyć będziesz z Noraku.

Noraku, był wysokim chłopakiem i diablo dobrym szermierzem. Stanął on na przeciwko Ciebei uśmiechając się zadziornie i złapał bokena oburącz, nad głową. Czekał na Twój atak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:26

Przypomniała mi się sytuacja w Rukongai. Trzech na jednego. Ustawiłem Bokken tak, aby wskazywał na przeciwnika. Trzymałem go obok uda z prawej strony. Trzymałem go dwoma rękoma i pobiegłem na Noraku. W ostatniej chwili spróbowałem się zatrzymać, ponieważ wiem, że będzie atakować. Próbowałem się obronić przed następnym atakiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:28

Ruszyłeś biegiem i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami Noraku natychmiast zaatakował, jednak jego bokken stuknął tylko o posadzkę, kiedy odskoczyłeś w bok. Natychmiast odskoczył on w lewo, unikając ewentualnej kontry. Nie czekał tym razem, ruszył na Ciebie z mieczem nisko, przy lewym boku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:31

Podskoczyłem i spróbowałem nad nim przeskoczyć. Chciałem jak najdłużej go unikać. Zrobiłem kontrę z góry i byłem skoncentrowany na mieczu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:35

Kiedy próbowałeś przeskoczyć nad nim obarwałeś mocno w brzuch i wylądowałeś na posadzce. Noraku uśmiechał się szyderczo. Wygrał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:38

- Szlag!
Spróbowałem wstać i oprzeć się na Bokkenie.
*- Będzie silnym Shinigami...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:45

Nauczyciel pokiwał głową. Reszta uczniów już skończyła walkę. Odkaszlnął i rzucił.
Walki 2 na jednego. Yoshida - powiedział sucho -Walczyć będziesz z Hanabusą i Genko

Hanabusa to młody chłopak, który dość niepewnie czuje się w walce na miecze, za to jest świetny w magii. Natomiast Genko to tak zwany talent: dobra w walce i dobra w magii.

Oboje stanęli po Twoich bokach i czekali. Wreszcie Hanabusa nie wytrzymał i rzucił się na Ciebie tnąc w bok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:47

Pobiegłem przed siebie unikając ataku. Odwróciłem się i zaatakowałem Hanabusę poprzecznie trzymając kurczowo Bokken. Wiem, że najpierw trzeba pokonać słabszych, aby zająć się lepszymi. Byłem też przygotowany na atak Genko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:53

Kiedy tylko zamachnąłeś się, już wiedziałeś że chłopak jest Twój. Uderzyłeś mocno, pod nogi i Hanabusa wywinął orła. Natychmiast odwróciłeś się, blokując cios Genko, który odbił się od bokkena. Dziewczyna uśmiechnęła się zalotnie i puściła słodko oczko do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 19:56

W duchu poczułem się trochę szczęśliwy, ale to także mógł być podstęp. Obróciłem miecz jak kij, aby wydostać się spod ciężaru Bokkena Geneko i zaatakowałem w brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 20:03

Dziewczyna momentalnie wyprowadziła cios w Twoje ramię, ale byłeś szybszy. Uklękła na jedno kolano i skrzywiła się brzydko. Nauczyciel skinął głową i rzucił -Lepiej, Yoshida, lepiej.
Genko klęczała na ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 20:05

Patrzyłem z góry. Spojrzałem na leżącego Hanabusę i na nauczyciela. Oparłem łokieć o Bokken, który sam opierał się o ziemię i mój łokieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 20:17

Wygrałeś - powiedział nauczyciel -[i]Możesz zająć swoje miejsce. Wznowimy zajęcia za godzinę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 20:18

Usiadłem na moim miejscu i zrelaksowałem się... Myślałem o aparaturze dwunastego oddziału...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-18, 21:24

Po godzinie nauczyciel chrząknął znacząco i rzekł
-Ustawiamy się. Yoshida, walczysz z Noraku, Genko i Hanabusą. - powiedział sensei i spojrzał na Ciebie z błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 00:27

- To się wpakowałem...
Wstałem, wziąłem Bokken i podszedłem do reszty. Gdy inni się ustawili, pobiegłem szybko na Hanabusę. Lecz wiedziałem, że Noraku nie będzie się powstrzymywał. Dlatego używając jak największej prędkości, postarałem się wyminąć Genko i Noraku, aby zaatakować Hanabusę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 16:36

Wchodzę do sali jak zwykle pewna siebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 16:41

Już na wejściu zobaczyłaś tłum osób. Stali oni pod ścianą. Na środku sali była wolna przestrzeń z materacami. obok nich stał profesor. Przed chwilą zaczął wykładać teorię walki na miecze. Kiedy weszłaś przerwał. *Spóźnialska... Mamy tu sposób na takich jak ty* powiedział. Widocznie miał dzisiaj zły humor. Kazał ci stanąć na środku sali, dał ci drewniany miecz, a naprzeciwko ciebie utawił jednego z uczni. *Walczcie* powiedział, poczym twój przecinik rzcił się na ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 16:43

* Co ??!! * Wykrzyczałam i szybko odskoczyłam na bok * Nie dam się tak łatwo * Powiedziałam z chytrym uśmieszkiem na twarzy * Zacznijmy * podbiegłam za przeciwnika i próbuje zaatakować go drewnianym mieczem w plecy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 18:30

Po nieudanym ataku uczeń odwrócił się twarzą w twoją stronę. Stara się ciągle być zwrócony przodem do ciebie, co uniemożliwia ci zaskoczenie go od tyłu. Bacznie przygląda się twoim ruchom.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 18:50

* Niezły jest jak to się stało że spudłowałam * Pomyślałam * Więc dobrze * Powiedziałam i po chwili biegnę prosto na przeciwnika przeskakuje go i atakuje go mieczem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-19, 21:50

do Yoshidy

Rzuciłeś się do przodu i natychmiast zostałeś zmuszony do podwójnego bloku. Wpierw podskoczyłeś lekko, przeskakując nad mieczem Genko, a następnie wysoką paradą zablokowałeś drugi atak. Tknięty przeczuciem podhaczyłeś dziewczynę i szybkim susem znalazłeś się przy Hanabusie. Jedno cięcie i boken wyrwany z rąk zawirował w powietrzu. Natychmiast zakończyłeś cios szybkim uderzeniem w brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-20, 09:29

Przygotowałem się na obronę, lecz i tak muszę zaatakować. Pobiegłem zygzakiem, jak najszybciej umiałem z Bokkenem wyprostowanym przy moim prawym udzie. Staram się uderzyć Genko w brzuch i odskoczyć jak najdalej od Noraku z pozycją obronną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty2009-01-20, 14:39

Ruszyłeś tak szybko jak mogłeś, z bokenem przygotowanym do ataku. Noraku, próbował zagrodzić Ci drogę, ale udało Ci się sparować uderzenie i szybkim piruetem przedostałeś się za jego plecy. Wypad, uderzenie...zablokowane przez Genko. Ślizgiem uciekłeś od jej bokena, który uderzył w miejsce gdzie jeszcze przed chwilą stałeś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala numer 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala numer 6
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 21
» Sala nr 1
» Sala 13
» sala nr.2
» Sala nr 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje