Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Brama

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brama Empty
PisanieTemat: Brama   Brama Empty2009-02-25, 22:41

Jest to brama, za którą znajdują się koszary 8 dywizjonu. Zawsze znajduje się tam strażnik.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brama Empty
PisanieTemat: Re: Brama   Brama Empty2009-06-19, 10:40

Gdy dotarłeś przed ich oblicze, jeden z nich który wyróżnia się tym że był krótko ścięty i miał zielono włosy, wysunął się przed resztę i przemówił:
-Witaj Kitsune Tagaruma, członku 5 Dywizji. Moim zadaniem jest zaprowadzenie cie do samego vice kapitana, który zajmuje się sprawą w jaką jesteś zamieszany od jakiegoś czasu. Wyciągnął ku tobie rękę mówiąc dalej:
-Ale puki co pozwolisz że się przedstawię jestem Tanashi shinigami 8 dywizji, będę miał przyjemność zajmować się tą sprawą wraz z tobą, mam nadzieje że to zaowocuję przyjaźniom pomiędzy nami. Uśmiechnął się szczerze i czekał na twoją reakcje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brama Empty
PisanieTemat: Re: Brama   Brama Empty2009-06-19, 14:29

Stanąłem przed nim, gdy wymawiał pierwsze słowa stanąłem niemal na baczność, natomiast widząc jego uśmiech trochę rozluźniłem i odpowiedziałem lekkim uśmiechem:

- Miło mi Cię poznać Tanashi, sądzę że razem rozwiążemy tą sprawę szybko. Sprawa wydaje się być niepokojąca.


Po czym dodałem:
Czy od razu idziemy do vice kapitana?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brama Empty
PisanieTemat: Re: Brama   Brama Empty2009-06-19, 14:47

Tanashi lekko spoważniał po czym, odpowiedział na twoje pytanie:
-Tak idziemy , tak będzie najlepiej Vice-kapitan wyniku tej sprawy miał wiele problemów i również chce rozwiązać tą sprawę jak najszybciej kto wie czy nie szybciej od nas. kończąc mówić znów się uśmiechnął i wyciągając rękę przed siebie znów przemówił:
-Tędy nie każmy mu na siebie czekać.
Miałeś kolejno budynki należące do tej dywizji lecz zbytnio nie zwróciłeś na razie na nie uwagi z powodu nabrania dość szybkiego tempa przez twojego towarzysza. Po jakiś 10 min znaleźliście się przed głównym zamkiem na parterze przy kwaterze Vice-kapitana.

Udaj się do Kwatery Dywizjonu 8=>Kwatera Vice Kapitana Ichiro Hashimoto
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brama Empty
PisanieTemat: Re: Brama   Brama Empty

Powrót do góry Go down
 
Brama
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Północna brama
» Wschodnia brama
» Zachodnia brama
» Południowa brama
» Główna Brama Senkai

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 8-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje