Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Koryusai aka Zoro

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Koryusai aka Zoro Empty
PisanieTemat: Koryusai aka Zoro   Koryusai aka Zoro Empty2009-03-12, 22:17

Ech, nudzi mi się, większość mnie tu zna, więc chyba mogę udzielić rąbka tajemnicy o mnie ;>
Nazywam się Przemek, mieszkam w małej wsi niedaleko Bielska-Białej zwaną potocznie Pisaravą (Śląsk). Chodzę do "elitarnego" liceum im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach, 3 klasa humana, chociaż zdaję matmę. Jestem powszechnie uważany za moje decyzje wraz z zainteresowaniami za ekscentryka. Oczywiście, chodzi o mangę, anime oraz pbf-y. Anime? Na razie nie oglądam nic, nie mam czasu (czasem jeden odcinek One Piece) :P Za to mangę szybciej się czyta. Moje serie czytane to (od najpopularniejszego): One Piece (wyznawca, dla mnie najlepsza seria for ever, po obejrzeniu jej Bleach i Naruto... wszystko spadło na niższe miejsca, jak wyższe wartości zastępują niższe), Fairy Tail (niezłe), Katekyo Hitman Reborn! (też niezłe), Flames of Recca (niezła manga, chociaż dość stara, ale ma w sobie to "coś") Bleach oraz Naruto (obydwie na ostatnim miejscu, ostatnio niezwykle mnie rozczarowuje jedna i druga seria [przewidywalne do bólu]), Eyeshield 21 (raczej z powodu chęci znajomości zasad amerykańskiego futbolu). Dla ciekawostki mogę dodać, że wszystko czytam dla treningu po angielsku xD
Co do pbf-ów to muszę powiedzieć ciekawą historię: od kiedy pamiętam, to każdy pbf, na którym jestem, upada ;> Przekleństwo czy jak :/
Jak poznałem to forum? Proste: Roten kiedyś był ze mną na jednym forum, na którym byłem narratorem. Jestem jednym z najstarszych ludzi na tym forum i pewnie niektórzy pamiętają mojego Zoro ;)
Jestem otwarty na inne pytania ;)
Powrót do góry Go down
 
Koryusai aka Zoro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Roronoa Zoro[Hollow]
» Koryusai Karube [Człowiek]
» Koryusai / Arresto [Hollow]
» Koryusai Karube: Second Edition [Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje