Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac Egzekucyjny

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:05

Spojrzałam na Karin dalej uśmiechając się szeroko jakby mówiąc to strzeliła w dziesiątkę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:13

Karin na początku nie wiedziała czemu nie odpowiadasz ale po kilku chwilach chyba domyśliła się o co chodzi bo od razu zapytała Czy wy?... ślub i te sprawy... zgodziłaś się?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:16

No jasne że tak... dlaczego miałabym się nie zgodzić... kocham Kaichiego... powiedziałam Karin szczęśliwym głosem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:24

Ale akademia... nauczyciel... uczennica co z tym macie zamiar zrobić zaczęła pytać Karin patrząc na was ale czułaś że w głębi ducha cieszy się z twojego szczęścia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:26

Po chwili zastanowienia odpowiedziałam z uśmiechem: Hmm... jakoś to będzie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:39

I tak nie dało się tego ukryć bo jedna pani kapitan już wie o naszym związku powiedział Kaichi po czym zapytał Była byś naszą świadkową a twoja koleżanka nagle zamilkła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:41

Złapałam za rękę Kaichiego i spojrzałam na Karin z uśmiechem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 12:49

N...nn... no.. dobrze odpowiedziała Karin z delikatnym uśmiechem na twarzy widocznie naprawdę się cieszyła że się kochacie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 13:34

Podeszłam do Karin i ją objęłam...

Tak się cieszę... powiedziałam wesoło do Karin...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 18:58

ja też... ja też powiedziała dając ci się objąć po czym kątem oka zobaczyłaś że rusza ustami jak by coś mówiła jednak nie wydawała z siebie dźwięków widocznie było to skierowane do twojego ukochanego i miał się domyślić co powiedziała i przy okazji abyś ty nie wiedziała o co chodzi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:06

Po chwili przestałam obejmować Karin i spojrzałam na Kaichiego uśmiechając się promiennie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:19

więc kochani kiedy ślub zapytała patrząc ciągle na Kaichiego wyglądała trochę jak by była zazdrosna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:22

Hmm... jeszcze nie wiem... nie uzgadnialiśmy jeszcze tego... powiedziałam patrząc na Kaichiego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:23

Aha ale chyba nie musicie się z tym śpieszyć w końcu chyba lepiej aby w akademii dowiedzieli się trochę później powiedziała Karin zamyślona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:25

ehh... no w sumie to masz rację Karin... powiedziałam lekko smutny głosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:45

Kochanie nie przejmuj się tym, w końcu co za różnica czy oni będą wiedzieć skoro już kapitanowie wiedzą i póki co nie reagują powiedział Kaichi patrząc na ciebie jak zaklęty
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:47

Nom... mam nadzieje że nie zareagują... powiedziałam obejmując jedną ręką w pasie Kaichiego i tuląc się w niego...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 19:57

Kaichi odwrócił głowę i powiedział w to raczej wątpię żeby nie zareagowali po tych słowach Karin od razu zareagował co masz na myśli? a nauczyciel przez chwile milczał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 20:00

Właśnie... co masz na myśli? powiedziałam trochę przerażona...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 20:07

No jedyne obrażenia jakie otrzymałem pod czas ratunku tej skazanej to dosyć silne uderzenie przez panią kapitan która jasno mi dała do zrozumienia że za wtrącanie się do nie swoich spraw zapłacę a po za tym też coś mówiła o tym żebym nie pokazywał tak otwarcie że cie kocham wyjaśnił Kaichi drapiąc się z tyłu głowy widocznie znał on panią Kapitan i wiedział co go czeka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 20:13

Jejku... powiedziałam smutnym głosem... usiadłam na trawie i zaczęłam myśleć nad tym wszystkim...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 20:16

Nie przejmuj się tym, na pewno nic nie zmieni moich uczuć do ciebie powiedział Kaichi a Karin przysłuchiwała się z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-26, 20:30

No wiem o tym... powiedziałam dalej smutnym głosem...
Ale jeśli za to wszystko zostaniesz ukarany i trawisz do więzienia??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 07:12

Do więzienia... a skąd że znając ją to wolała by bym trochę popracował a nawet więcej niż trochę cały ten dzień zleciał wam na rozmawianiu a po d wieczór Kaichi cał ci buziaka w czoło mówiąc kochanie mogła byś jeszcze dzisiaj przespać się u siebie a jutro z samego rana przyjdę i pomogę ci z przeprowadzką
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 14:15

Uśmiechnęłam się do niego promiennie...
Dobrze... już nie mogę się doczekać... powiedziałam po czym pocałowałam Kaichiego na pożegnanie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 15:04

Karin patrzyła ciągle na was z minimalnym rumieńcem na twarzy i gdy już słyszcie spokojnie do twojego domu - Karin postanowiła cię odprowadzić zapytała co ci się tak podoba w Kaichim
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 15:16

Hmm... wszystko... powiedziałam wesołym głosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 17:05

To tak jak mi... odpowiedziała naprawdę cicho nie patrząc w twoją stronę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 17:13

Spojrzałam na przyjaciółkę zaskoczona...
Jak to?... nie mów mi że ty też się w nim zakochałaś... powiedziałam szybko trochę zmartwionym głosem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty2009-04-27, 17:26

Karin spojrzała na ciebie i widziałaś w jej oczach łzy przepraszam ale chyba się w nim zakochałam... jednak nie chce ci odbierać tego szczęścia po tych słowach rzuciła ci się na szyje (przytuliła żeby było jasne :D) szlochając
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac Egzekucyjny
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Plac
» Plac
» Plac treningowy
» Plac główny
» Główny plac.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje