Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 御杜姫 がない未来、交差点 0。

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-09-15, 13:17


Mizuki-san #01 #0186a #089


Klasowy uwodziciel miewal sie dobrze. Przynajmniej poki robil, co mu zona kaze. Znalazl sobie kobiete z silnym charakterem, ktora preferowala wlasnorecznie dyrygowac swoim zyciem, oraz wszystkimi wokol. Niemniej ponoc ja ubustwial i bez szemrania dal sie sprowadzic do roli lokaja i gosposi domowej. Nie mieli dzieci. Poniewaz nie dalo sie przerzucic ciazy na meza, totez ten punkt zostal przewidziany w terminie pozniejszym.

Na dole jedna ze starszych blizniaczek, a ze identyczne byly, nie wiadomo ktora, rozmawiala z kobieta w wizytowo-sportowym stroju i czapce z daszkiem.
- ...naprawde, jakbym do szkoly wrocila. Wygladasz dokladnie tak samo... - zauwazyla dziewcze na schodach i rozszezyly jej sie zrenice - ty jestes Mitsuki, prawda? Nazywam sie Kashima Hatsue (花島 初彗). Chodzilam razem z Takano Miho-san i Saruwatari Mizuki-san do jednej klasy.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-09-15, 13:40

Unlimited String Works #00186a #089

To zabawnie. Bardzo szanowała jego żonę, że tak udało się jej naprostować tego ananasa. Może mogłaby się nawet czegoś nauczyć. W sumie jej ojciec miał zdecydowanie zbyt dużo swobody. Może dlatego rzeczy potoczyły się jak się potoczyły.

Wyszła, i... To była jedna z opcji. Ale chyba nie będzie musiała przechodzić do obrony. Różdżka jednak dalej była tam gdzie była, na wszelki wypadek. Najpierw wyglądała na zaskoczoną. Potem natomiast na zestresowaną. Tyle o ile. Jednak to dziwne uczucie widzieć swoją koleżankę na tyle posuniętą w czasie. Z nią może być jednak trudniej niż z Chiyo. Dlatego tak się wstrzymywała...
-...Takano Mitsuki.-Podeszła trochę bliżej i się ukłoniła. Nie spodziewała się, że tak zabraknie jej języka w gębie-Przepraszam, na pewno jest Pani zajęta i musiała Pani kawałek jechać... Może zrobię herbaty?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-09-18, 19:33


Mizuki-san #01 #0186a #090


Siostra wpuscila goscia dalej i przekazala osobie docelowej, szepnalwszy tylko, ze gdyby potrzebowala wsparcia, to jest w okolicy. Hatsue przelotnie rzucila okiem na wnetrze domu, nie gapiac sie zbytnio.
- Jesli to nie klopot, to chetnie. Nie wiedzialam, ze Taka..Kamigami-san ma rodzenstwo, ale tez nie mialysmy za duzo kontaktu w szkole. Przepraszam, ze tak bez uprzedzenia - wyciagnela nieduze pudelko - Kiedys po lekcjach kupowalysmy niedaleko szkoly. Moze tez lubisz.
Usiadla w pokoju i poczerkala, az sie wszystko przygotuje.
- Przejde od razu do rzeczy. Co sie stalo? Wiesz, bylysmy przyjaciolkami. Przez lata gryzlam sie, ze przeciez powinnam byla cos zauwazyc i zareagowac wczesniej. Jesli miala klopoty, powinna byla powiedziec i cos by sie wymyslilo. Nie tak kamien w wode. Jak uslyszalam od Chiyo, ze jestes, musialam zobaczyc, uslyszec sama. Prawda bywa straszna i czasem ciezko ja zniesc, ale pustke bynajmniej wcale nie latwiej.
Wyrzucila z siebie szybko dosc oczywisty powod wizyty, czekajac na odpowiedz.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-09-18, 20:51

Unlimited String Works #00186a #090

Skinęła, posyłając trochę nerwowy uśmiech. Raczej nie będzie potrzebne, chyba ta rozmowa nie przerodzi się w jakieś zapasy. Skupiła swoją uwagę na Hatsue, od której przyjęła pudełko.
-Nie szkodzi, bardzo dziękuję. Też nie wiedziałam, ale tak jest w sumie weselej. Mam z kim wychodzić, rozmawiać, i nie jest cicho. Miła odmiana.
W sumie zdała sobie sprawę, że nawet powinna się zachowywać troszkę inaczej. Może nie jakoś bardzo, ale trochę. Ale też nie była aktorką, więc może... nie będzie się na tym aż tak bardzo skupiać. Przechodząc do kuchni rzuciła przelotnie okiem na to, co jest w pudełku. I tak zamierzała to wyłożyć na talerzu razem z herbatą. Przygotowywała ją w ciszy, spodziewając się różnych pytań. Miała mniej więcej przygotowaną historię, ale ciężko powiedzieć jak to się przyjmie.
Zwiesiła na moment głowę zapytana o to. Głównie przez to, że przez moment poczuła się wywołana do tablicy, ale też bo na pewno zmartwiła masę osób. Do cholery jej mama... wzięła głębszy wdech i spróbowała przywołać na twarz uśmiech.
-Przepraszam, ale nie wiem czy będę w stanie powiedzieć. Mama... nie lubiła rozmawiać o sobie. Mało rzeczy lubiła. Sprawiała wrażenie, że gdyby nie ja to najchętniej by się zaszyła gdzieś w lesie i żyła z tego co uda jej się zebrać albo wyhodować w ogródku.-Usiadła przy stole z dość nieudolnie nałożoną maską. Nie była to dla niej przyjemna rozmowa-Pani koleżanka mówiła, że zanim zniknęła to kogoś poznała. Była uparta i zawsze musiała mieć rację, więc może dała się namówić na coś, czego później żałowała. Ciężko było mieć przy niej kolegów... Ale tylko się domyślam.-Sięgnęła po to, co Hatsue przyniosła. Zajmie ręce i usta. Dobry pomysł.


Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia 2021-09-24, 12:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-09-24, 12:07


Mizuki-san #01 #0186a #091


Przyjaciolka z przyszlosci wciagnela powietrze i wypuscila z glosnym westchnieciem, z nieco poirytowana mina.
- Uparta koza. Wiedzialam, ze ma swoje tajemnice, ale zeby az tak...
Wyciagnela z kieszeni kwadratowy arkusik. Polozyla na stole i palcem wskazujacym podsunela w kierunku Mizuki. Zdjecie z polaroida, na ktorym byly we trzy, z Hatsue i Chiyo, zrobione moze z miesiac przed wizyta u Lucyfera.
- Pomyslalam, ze moze chcialabys miec - przeniosla wzrok na zdjecie, na dziewczyne i znowu na zdjecie - Niesamowite, jak identycznie wyglada... czego sie domyslasz?
Przypaletal sie kot, oczekujac na glaski.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-09-24, 13:14

Unlimited String Works #00186a #091

"...nie wiesz nawet połowy..."
I prawdopodobnie się nie dowie. Tak będzie lepiej. Jej "podobieństwo" było niemożliwe, ale jakoś będzie w stanie sobie to zracjonalizować. Do cholery, może nawet wymyślić bajeczkę, że obraziła się na świat i zrobiła jakieś dziwne in-vitro ze swojego materiału genetycznego. Czy coś. Brzmi absurdalnie, ale chyba dalej mniej niż prawda.
Milczała, zastanawiając się nad tym. Mimo wszystko czuła się źle, bo mogła się jedynie domyślać jak sama Hatsue się czuła. To było w pewnym sensie okrutne z jej strony, zniknąć w ten sposób i wrócić by oznajmić, że do tamtego okresu nie ma powrotu ani możliwości uzyskania odpowiedzi.
Powoli sięgnęła po arkusik i popatrzyła na niego. Coś jej się przewróciło w żołądku. Wzięła głęboki oddech, i drugą ręką sięgnęła w stronę kota by pogłaskać.
-To co mówiłam. Może dała się ponieść sercu i potem tego żałowała, i wolała zniknąć niż przyznać się do tego przed innymi... może też sobą.-Popatrzyła jeszcze raz na zdjęcie, mówiąc dość cicho i ciężko-Mnie też zawsze dziwi, jak jestem... identyczna. Trochę to dziwne, ale nie da się temu zaprzeczyć.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-07, 20:47


Mizuki-san #01 #0186a #092


Hatsue przerzucila sie na zwykla rozmowe o niczym. Nie siedziala zreszta bardzo dlugo. Po wymianie paru uwag o tym i o tamtym, podniosla sie
- No dobrze. Nie bede przeszkadzac i przepraszam za najscie bez uprzedzenia. Wyglada na to, ze znalazlas sobie mile miejsce, wiec trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze sie ulozylo.
Pozegnala sie i poszla. Prawie mijajac sie w drzwiach z reszta rodziny, bo zjawili sie moze minute pozniej.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-08, 13:03

Unlimited String Works #00186a #092

Pilnowała swojego zachowania, mając nadzieję, że zostanie to podciągnięte pod starania odpowiedniego zwracania się do osoby starszej. Nie trwało to zresztą za długo. Już się zbierała.
-Nic się nie stało, to ja przepraszam, że tak się obciagałam z kontaktem.-Pokiwała trochę nerwowo otwartą dłonią przed sobą-Przepraszam, że nie jestem w stanie powiedzieć więcej. Dziękuje, i... Też będę.
Po chwili zresztą jak wstała to poprosiła, by jeszcze poczekała i przekazała jej kontakt do siebie. Ot, by może jeżeli będzie następny raz to było łatwiej się uprzedzić.
Po jej wyjściu sprzątała to, co zostało na stole, zostawiając jedynie poczęstunek na stole. Kto będzie chciał to się uraczy. Sama chyba wróciła do pokoju, by się zastanowić nad tym. Nie to, by miała jakieś bardzo odkrywcze wnioski. Łał, ale się zmieniła, ale niekoniecznie. Ojej, chyba faktycznie się przyłoży do ćwiczeń, bo wyglądała dobrze. Przykre, że nie była w stanie jej nic powiedzieć bo i tak pewnie by nie uwierzyła. Albo i by uwierzyła. Ale to i tak niezręcznie po tych wszystkich latach. I znajomości i nieobecności. Może tak będzie lepiej.
Może pojeździ na desce. W sumie to chyba nie takie głupie zajęcie na jakie wyglądało. Napisze do proroka czy ma dzisiaj czas, to by można było się spotkać w jakimś konkretnym miejscu, które wybrała i wiedziała że nie ma aż tak upstrzone tam ludźmi, bo chciałaby mu coś pokazać.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-08, 20:41


Mizuki-san #01 #0186a #093


Pani Kashima odpowiedziala, ze co tez ona? Przeciez nie miala zadnego obowiazku, zeby kontaktowac sie z obcymi, jakby nie patrzec ludzmi. Wymienily sie kontaktami.
Szczecina byl akurat wolny. Co wiecej byl rowniez w nastroju by doswiadczac rzeczy nowych, albo nawet nie nowych, ale doswiadczac. Przybyl tym razem ubrany w bialy, odblaskowy dres, obwieszony roznymi rzeczami. Czesc wygladala na technogadzety, inne na samorobki ze znalezionego sznurka i piorka, albo eksponaty z targu straci. Blyszczal i pobrzekiwal, bujajac sie, jak zawsze, pomagajac sobie rekoma przy wypowiadaniu sie.
- Mikasa, nie Mikasa, nawiedza wieczorem. Leb urwac, wykopcac, moze nakryc worem. Yo yo, sasa.
Dziewczyna nie znala towarzystwa na tyle dlugo i dobrze, zeby rozumiec znaczenie calosci uzywanego slangu.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-09, 10:30

Unlimited String Works #00186a #093

Wydawała się być zmieszana i taką też była w rzeczywistości. Wyjaśniła, że tak, że obcy, ale... wolała w razie czego mieć kontakt. Dziwne, ale wiele więcej osób z przeszłości mamy nie miała. I że nie będzie się naprzykrzała.
Gościu gadał jak potłuczony. Albo też każdy rozmawiał tak, jak mu wygodnie i miał gdzieś czy inni go zrozumieją czy nie. Trudno. Ubrała się równie swobodnie. Długie spodnie biała koszulka, kurtka w kolorze spodni. Prawdopodobnie tym razem oliwkowe. Rozejrzała się jak wygląda sytuacja, po czym wróciła wzrokiem na chłopaka. Chrzani trzy po trzy, ale coś może wiedzieć.
-Cześć. W końcu mamy okazję porozmawiać sami. Zauważyłam w Tobie jedna rzecz, z której może zdajesz sobie sprawę a może nie. Obie opcje mnie nie zdziwią. Jeśli dochowasz tajemnicy, mogę rzucić na to nieco światła i pomoc Ci to rozwinąć. Nie jestem mistrzem, ale coś umiem. O.-Wyciągnęła różdżkę, i podniosła jakiś nieopodal leżący kamyczek. Na odległość, znaczy się. Potem dodała do tego pre kolejnych, by zaczęły wokół siebie krążyć wzajemnie. W sumie fajne ćwiczenie, będzie musiała takie porobić w wolnym czasie. Chociaż bardziej narzuciła kamieniom, by próbowały wzajemnie wokół siebie się kręcić, a po paru chwilach wygasiła zaklęcie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-10, 14:43


Mizuki-san #01 #0186a #094


Fruwajace kamyki nie zrobily na Goumou wielkiego wrazenia, a przynajmniej nie dal po sobie poznac.
- Dla kogo pracujesz? Dla rzadu? Nie zmienie swego pogladu. Nie zniszczycie idei, nie zniewolicie slowa, ludzie poznaja prawde, chocby spadla moja glowa. Po kazdego, kto prawde glosi, przyjda w koncu, najpierw prosic. Jak sie nie zgodzisz, wbija szpile, moe sie myle?
Mizuki nie wygladala na tajnego, rzadowego agenta, ale czy wlasnie nie tak powinni sie prezentowac. Dodawszy, iz w kulturze czesto mlode dziewcze pojawila sie w historiach jako bojowy cygorg, operatorka mecha i mnostwo innych, nie nalezlalo byc zszokowanym, ze te droge obral amator recytator.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-11, 10:41

Unlimited String Works #00186a #094

Proszę jak jego gadka się wygładziła jak pokazała mu trochę drobiazgi. No nic, trzeba będzie pobawić się bardziej.
- Dopóki nie ściągniesz na mnie kłopotów gadając o tym, jak to nowa osoba w mieście używa magii to obydwoje nie będziemy musieli się przejmować rządowymi. Prawda o mnie jest zabawniejsza niż wam się wszystkim wydaje, ale szczerze powiedziawszy bez znaczenia.-Zrobiła teraz inaczej. Znalazła sobie jakiś punkt do siedzenia w okolicy, i teleportowała się tam, po chwili zajmując tam miejsce.
- Chcę Cię przyuczyć bo to dla mnie jakaś odskocznia. Co z tym dalej zrobisz to nie moja sprawa, dopóki zostanie to między nami i będziesz dyskretny. A tak Nie wiem kto może się zainteresować takimi plotkami, i naprawdę nie chce wiedzieć. Możesz nawet odmówić, Twoja strata. Chociaż to byłoby trochę dziwne jak na bojownika o prawdę.-Uśmiechnęła się, faktycznie rozbawiona, chociaż trochę się zaczęła niepokoić. Może być tak głupi, że rozpapla.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-11, 13:55


Mizuki-san #01 #0186a #095


O, teleportacja zrobila zdecydowanie wieksze wrazenie. Kamyki mogla przyniesc tu wczesniej i moze byly trikiem, czy fikusnym gadzetem. Znikanie i natychmiastowe pojawianie sie gdzie indziej. Sztuczka tego kalibru, nie na ekranie, bylaby raczej trudna do zrealizowania. Patrzyl teraz na dziewczyne szeroko otwartymi oczami i zupelnie inaczej, niz wczesniej.
- Przyuczyc czego? Jak sie przenosic? Dlaczego mnie?
Zapomnial swojego hiphopowego stylu i nie pomagal sobie w mowieniu gestykulacja.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-11, 15:17

Unlimited String Works #00186a #095

Wyglądała na trochę rozbawioną, jak i pewną siebie. Założyła nogę na nogę, w pełni usatysfakcjonowana efektem jaki wywołała. Pomimo swojej pozycji patrzyła na niego tak jakby trochę z góry, a przynajmniej z uniesioną brodą. W sumie spróbowała lekko go podnieść, i przysunąć w swoją stronę by ją dobrze słyszał. Nie próbowała tego z innymi istotami, ale na wszystko przychodzi czas.
-Panowania nad tym co się w Tobie ledwo tli. Magii. Jakby to zostawić to mogło by się nic nie stać, a mogłoby się niekontrolowanie rozwijać i przyciągnąć jakieś paskudy. Taka miła jestem.-Zachichotała, przyglądając mu się intensywnie zielonymi oczami-Wystarczy mi, że zachowasz pełną dyskrecję i jeśli będę potrzebowała to pomożesz mi z bardziej przyziemnymi sprawami. I nie mówię tu o materialnych. Mała cena za okazję do szerszego spojrzenia na świat.-Puściła go, by sobie swobodnie opadł na ziemię. To może być nawet zabawne, jeśli go sobie odpowiednio ustawi. W końcu to chłopak. Nie powinno to być zbyt trudne.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-26, 13:57


Mizuki-san #01 #0186a #096


- Magia sie tli? Czy ona kpi? - chyba nieco ochlonal, bo znowu zaczal rymowac. Pointensywnych rozwazaniach postanowil sie ostatecznie zgodzic - Niech bedzie, ze to kupuje, ale nie zamienisz mnie w szuje. Jesli sie okaze, ze wspierasz Babilon, nie bedzie wspolpracy, nie podam im swej glowy na tacy.
Tymczasem od morza nadciagaly chmury. Kolejne kawalki miasta szarzaly, polykane przez kurtyne deszczu. Oceniajac predkosc wiatru, za kilka minut beda musieli sie z tym zmierzyc.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-10-26, 17:41

Unlimited String Works #00186a #096

Bardzo nieprzyjemnie na niego spojrzała. Nie podobał się jej ten ton, ani forma wypowiedzi.
-Wierzysz w wielkie korporacyjne spiski i to, że ktoś mógłby się zainteresować paroma małolatami, a tak ciężko Ci uwierzyć w to co się dzieje przed Twoimi oczami?-Założyła ręce na piersi i spojrzała na moment w górę-Zresztą nieważne. Przenieśmy się gdzieś gdzie nas nie zaleje. Zaczniemy wtedy od podstaw podstaw.
Gdy zaproponuje, to zwyczajnie poleci mu parę technik medytacji. Kadzidełka, konkretne mantry, wczuwanie się w swoje wnętrze i techniki wizualizacji. Zaleci mu też lekką dietę, co by mu czasem żołądek nie przeszkadzał j nie wytracał z rytmu. Potem takie coś nie przeszkadza, ale póki zaczyna to będzie miał większe trudności z wyczuciem tego co trzeba.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-01, 20:53


Mizuki-san #01 #0186a #097


Mlody czlowiek, wychowujacy sie w dynamicznie rozwijajacej sie technologicznie cywilizacji, dosc sceptycznie sluchal o tradycyjnych metodach przygotowywania sie do osiagniecia oswiecenia. Moze spodziewal sie, ze zaproponuje mu implanty, ktore ot tak sprawia, ze bez wysilku wszystko bedzie wiedzial. Nie wyglaszal jednak kolejnych komentarzy o tym, ze nie da sie systemowi przekabacic, gdyby to Mizuki zakamuflowanym korposzczurem byla. Porobil sobie notatki w telefonie z otrzymanych wytycznych.
Deszcz byl intensywny, ale niezbyt dlugi. Zanim dziewczyna skonczyla wstepny instruktarz, zostaly z niego kaluze i strugi, uciekajace czym predzej w kierunku kratek sciekowych. I powietrze bardziej swieze.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-01, 21:06

Unlimited String Works #00186a #097

Przyjemny był taki deszcz. Mniej przyjemne było patrzenie jak ten młotek do tego wszystkiego podchodzi. Pół życia spędziła na badaniach i doskonaleniu umiejętności magicznych... mniej więcej, ale nie dziwiła się. Aż tak. Ciężko znaleźć osobę która to od razu doceni.
-...i na przyszłość radzę Ci takie rzeczy zapisywać tradycyjnie. Zwłaszcza skoro się tak boisz rządu i innych tego typu. Pokazałabym Ci jak wyglądają moje notatki ale większość przepadła przed przeprowadzką.-Zarzuciła włosy za ucho i wyszła by sprawdzić, czy jeszcze pada. Bez zaskoczeń.
-W kontakcie też raczej nie zwracaj się o tym bezpośrednio. Najlepiej po prostu poproś o spotkanie jakbyś miał pytania.-Położyła deskę na drodze, i nim odjechała rzuciła jeszcze-Powodzenia.
Ech, było ciężej niż się spodziewała. Powinna się w ogóle spodziewać czegoś innego? Najgorsze, że nie ma gdzie ćwiczyć... acz może chłopaczek jej pomoże.
Na razie wróci i może teoretycznie coś dla niego porozpisuje z podstaw. Proste rzeczy jak unoszenie piórka, ruszanie monetą, wywoływanie światełek i inne takie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-02, 17:05


Mizuki-san #01 #0186a #098


Tradycyjnie? Serio? Takie rzeczy to tylko w enklawach robia. Z drugiej strony, nie mozna bylo odmowic jej racji, ze korporacyjno-rzadowe macki zdecydowanie latwiej siegac mogly do zasobow elektronicznych. Pewnie wlasnie o to im chodzilo.
Jechac nie wypadalo zbyt szybko, zeby nie ochlapac sie woda, ktora jeszcze nie odparowala z drogi. Gdyby ja teraz zobaczyly kolezanki dwadziescia lat temu, to by sie niezle zdziwily. Przygotowanie materialow szkoleniowych zajelo jej caly wieczor. Nauczanie innych to jednak nie taka prosta sprawa i jeszcze nie ma pewnosci, ze chlopaczek bedzie dostatecznie bystry, by ogarnac, co do niego mowi.
W nocy snily sie jej rozne fantastyczne wersje czarowania. Obrzucanie klatwami ojca, wskrzeszanie matki. Zycie za zycie. Bylo troche historii, w ktorych tak to dzialalo. Przerobienie teleportacji w przestrzeni, na teleportacje w czasie. Wzniesienie kopuly wypelnionej atmosfera na ksiezycu, by mozna bylo do wili bawic sie czarami nie bedac ograniczona tym lez padolem. I jeszcze dziwniejsze.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-02, 18:46

Unlimited String Works #00186a #098

Owszem, zgadza się, że w enklawach. I jeśli coś było na rzeczy to na pewno miał rację, więc niech tak nie kręci nosem bo od pracy piórem czy długopisem nie stanie mu się straszna krzywda.
Jazda była przyjemna mimo pogody. To nawet było fajniejsze niż sądziła, chociaż akurat teraz musiała jechać dość wolno by nie chlapać. Jeszcze trochę i faktycznie będzie wywijać jak zawodowiec, a wtedy będzie mogła kombinować jeszcze bardziej, tym razem z magią.
Noc minęła... ciężko. Dużo różnych rzeczy pomysłów w tych takich których wolała nie tykać nawet patykiem. Czy to właśnie jej badylek zrzucał jej takie pomysły, czy też może podświadomość sugerowała jej abstrakcyjne nawet jak na nią rozwiązania doczesnych problemów?
Może. Ale w sumie nie zaszkodziłoby pomedytować z różdżką. Jak wstała ogarnęła się i wybrała jakieś miejsce na obrzeżach miasta, by sobie z nim posiedzieć, pomedytować, i zasięgnąć wiedzy jaka tam mogła być zaklęta. A nuż coś się uda.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-05, 20:51


Mizuki-san #01 #0186a #099


Nie za zimno, nie za mokro, mozna bylo spedzic czas na powietrzu. Dryfowala wewnatrz i na zewnatrz szukajac... czegos. Nic, nic, nicosc. Ale w koncu ta nicosc stracila na jednorodnosci i zaczela sie klebic. Jak dym. Jak mgla. W tym dymie i mgle najpierw pojawily sie odlegle dzwieki. Nic, co by mogla zrozumiec. Potem naplynely obrazy i sceny. Czasem widziala je, patrzac jak ze wzgorza. Innym razem od wewnatrz. Byl niegdys wojownik, general, wodz. Nazywano go Bogiem Pol Bitewnych. Armie, ktorym przewodzil nie znaly kleski. Gromil wroga, chocby ten sily mial przewazajace i okolicznosci wszelakie po swojej stronie. Mowili, ze mial trzy metry wzrostu i byl latwym celem w bitwie, jednak niewielu bylo takich, co odwazyli sie rzucic wyzwanie, a z tych, co sie odwazyli nie ostal sie zaden. Powiadano tez, iz bron, ktorej uzywal krew pokonanych spijala, zycie przerwane dodajac swemu panu. Poki wiec danine jej skladal, zyc mogl wiecznie. Niepokonany i niesmiertelny, a jednak jego czas tez sie skonczyl. Pragnac zachowac po wsze czasy przy swym boku ulubiona zone, przyuczyl ja poslugiwac sie orezem, by krew nie tylko jemu pozwalala trwac. Dalej obrazy staly sie rozmazane i zmienialy sie zbyt szybko. Nie wiadomo bylo, czy zdradzila go kobieta, czy zabojca wykorzystal moment.
Otrzasnela sie z zadumy akurat, by sploszyc malego zwierzaczka, ktory probowal sprawdzic, czy nie ma w torbie czegos ciekawego.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-05, 22:19

Unlimited String Works #00186a #099

Warunki były odpowiednie. I zrobiła to co zresztą polecała swojemu podopiecznemu, czyli medytowała. A efekt był zadowalający - daleki od tego którego niegdyś doświadczyła, ale konkretniejszy w swoim kształcie. A co do kształtu...
Mogła już się wcześniej domyślić, że jej różdżka miała niegdyś inny kształt, jak i też inaczej się nazywała. I dzierżył ją wojownik... O którym nigdy nie słyszała, więc może to był ktoś zza zasłony. Ale co ważne było dla niej to to, co to berło potrafiło. Pochłaniało krew i oddawało życie...
Straszne. Straszne, ale nie mogła odnowić temu potencjału. Acz nie była pewna co o tym myśleć.
Zobaczyła zwierzaka. Rzuciła zaklęcie, co by go sparaliżować. Rozejrzała się czy ktoś jest w okolicy, i jaki to zwierzaczek, czy może do kogoś należał. Jeśli nie i to było jakieś dzikie zwierzę, to przyłożyła różdżkę do pyszczka. Przez chwilę się wahała, ale zacisnęła zęby i przygryzła wargę.
"Pokaż mi, jak to się robi." Zarządała, próbując przypomnieć sobie co się działo gdy ten wojownik używał tej mocy. Eksperyment, ale ważny.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-07, 17:49


Mizuki-san #01 #0186a #100


Zwierzak byl z gatunku dzikich. Lokalnie wystepujacy gryzoniowaty. Juz prawie udalo mu sie uciec, ale w polowie skoku zastygl, jak figurka w sklepie z tanimi pamiatkami. Jak to sie robi, jak? Emocje, znowu. Pole bitwy. Agresja, gniew, ale i ekscytacja. Euforia, gdy osiaga sie to, co sie chce. Gdy swiat posluszny jest swojej woli. Gdy mozna go ksztaltowac wedle swojego uznania. Martwy. Martwy musi byc. To smierc gwaltowna nadaje krwi potencjalu. Odwiedzanie stacji krwiodawstwa dobre jest tylko w filmach o wampirach. Blysnela iskra. Zwierz moze zdarzyl pisnac, zanim zamienil sie w mokra plame, a moze nie. Widok, jaki mozna czasem ogladac przy drodze. Zgon nagly nadaje krwi potencjalu. Krew nabrala konsystencji rteci. Zaczela gromadzic sie w jednym miejscu, przez chwile morfujac, niczym ameba wyciagajaca nibynozki tu i tam. Ostatecznie uformowala sie w mala, brudnoczerwona pigulke. Spadla na trawe, pomiedzy resztki futra.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-09, 10:07

Unlimited String Works #00186a #0100

Na swój sposób ekscytujące ale również odrażające. Fakt, że to było zwierzątko nie poprawiało zbytnio jej samopoczucia, ale poczuła masę znajomych emocji. Coś bardzo bliskiego i coś co bardzo chciałaby osiągnąć. By wszystko było pod jej butem i kontrolą. Tak była to zdecydowanie przyjemna perspektywa.
Patrzyła na rozpłaszczone szczątki czegoś, co jeszcze przed chwilą było pełne życia. Prawdopodobnie nawet nie zdążyło się zorientować co tak naprawdę się stało. Zauważyła, że lekko jej się trzęsły ręce. Najpierw szturchnęła czubkiem różdżki tą kulkę. Powinno zadziałać, skoro widziała jak ta broń spijała krew wrogów w tamtej wizji.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-21, 17:09


Mizuki-san #01 #0186a #101


Szturchnieta pigulka probowala zachowac sie zgodnie z fizyka, czyli odturlac sie w kierunku przeciwnym. W trawie nie wyszlo to daleko. Poza tym nic sie nie wydarzylo. Ani od razu, ani troche pozniej. Moze to picie bylo bardziej metafora. Tym bardziej, ze nie wessalo juchy ot tak, a przerobilo na forme pigulki. W opowiesciach i legandach, picie krwi wroga na pewno duzo bardziej dzialalo na wyobraznie sluchajacych, niz taka ot niepozorna rzecz, ktora miala przed soba. Zwazywszy, iz historia prawdopodobnie dziala sie na dlugo przed tym, zanim rozpowszechnila sie nauka i powszechna edukacja.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-21, 20:30

Unlimited String Works #00186a #0101

Nic się nie stało. Czyli jedna z opcji odpadała. Miała jednak nadzieję na coś bardziej higienicznego, ale taka magia chyba tak musiała działać. Ugh... nie powie, by jej to odpowiadało, zwłaszcza po tym co stało się z tym futrzakiem, ale w ramach eksperymentu...
Wyciągnęła dłoń. Sprawdziła fakturę i twardość tej kulki, acz ostrożnie. Może taką formę przyjęło by łatwiej jej to było spożyć? Nie wiedziała, ale po chwili wahania połknęła to szybko, zaraz potem popijając wodą z butelki. Próbowała nie myśleć za dużo na temat tego co połknęła, ale oczekiwała jakiegoś efektu, mimo wszystko.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-23, 12:15


Mizuki-san #01 #0186a #102


Ot maly, kolorowy groszek, jak do dekoracji tortu. Dosc gladki i nieco polyskliwy. Czy cos sie stalo? Poza efektem psychologicznym, iz wlasnie przerobila gryzonia na pastylke i ja zjadla, to wlasciwie nic sie nie zmienilo. Czy zycie takiego drobnego stworzenia bylo dostatecznie znaczace, by zrobic roznice? Czy mozna zyskac niesmiertelnosc kosztem milionow szczurow? Przypomniala sobie jednoczesnie, jak szczezl poprzednik. Dlaczego musial nauczyc ulubiona zone poslugiwania sie jego bronia, gdyby mogl karmic ja pigulkami. Produkt przeznaczony jest wylacznie dla tworcy. Dla innych, nie dosc, ze nie zadziala, to jest trujacy. To byl przedmiot sluzacy swemu panu, nie komukolwiek.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2021-11-25, 09:22

Unlimited String Works #00186a #0102

Czyli zginął, bo przekazał przedmiot komis innemu. I stracił moc która z nim się wiązała. Może zmęczyło go wieczne życie. Co mogła myśleć o przedmiocie z taka historią?
Inne czasy, inna moralność. W obecnych raczej tego nie sprawdzi, i nie była pewna, czy chce. Chyba nie, nie była mordercą...
Wróciła do mieszkania. Skończyła sprawdzanie, czy wszystko przygotowała dla chłopaczka. Napisała do Getsugi, czy będzie się wybierał jutro do skateparku. W sumie mogła chyba pojeździć w trochę większym towarzystwie. Trochę ćwiczyła więc chyba nie będzie aż takim przypałem jak zrobi to publicznie, acz nie uważała się dalej za nie wiadomo kogo.
Acz tego dnia najprawdopodobniej rozpisała jeszcze teoretycznie proste zaklęcie generujące światełko. Najprostsze co może być.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2022-01-03, 06:41


Mizuki-san #01 #0186a #103


Syn kolezanki oczywiscie chetnie sie wybierze. Nie byl typem, ktory latwo sie poddaje i ewidentnie nie stracil jeszcze nadziei na bardziej zaawansowana relacje. Ewentualnie nie byl dosc bystry. Jej nowy uczen poki co niczego sie nie nauczyl, ale sluchal sie jej i nawet zaczal wyrazac sie, jak czlowiek. Przynajmniej, gdy rozmawiali sami. Dla reszty nadal zachowywal wizerunek poety-wieszcza. Pojawilo sie kilka nowych osob, ktorych nie widziala wczesniej, z czego niektore gorsze od Mizu, co przy jej malo sportowym zyciu do tej pory mozna bylo uznac za niezly sukces. Z drugiej strony zjawil sie tez lokalny guru, ponoc najlepszy w prefekturze. Faktycznie wymiatal i byl wzglednie przystepny w obyciu. Rzucil pare uwag, co dziewczyna powinna poprawic, pokazal pare rzeczy i w jakiej kolejnosci sie za nie zabrac, zeby ulatwic sobie zycie w przyszlosci.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty2022-01-03, 11:17

Unlimited String Works #00186a #0103

Był przydatny, przynajmniej jako front do jakiś innych celów. Nie przeszkadzał jej też aż tak bardzo, więc przynajmniej mogła się skupić na innych rzeczach. Na przykład na przekazaniu kątem notatek które przygotowała dla pana pseudo-wieszcza. Pouczyła go jedynie, by zaczął następna rzecz dopiero wtedy gdy opanuje poprzednią. Wydawała się być dość zadowolona, że traktuje ją poważnie i nie bawi się przy niej w tą jego absurdalną fasadę.
Poza tym to mogła faktycznie się trochę zrelaksować. Pojawiło się też jakieś lokalne bożyszcze, które to jednak było nawet do pogadania. Zrobiła mentalne notatki z tego, acz nie przywiązała do niego jakiejś specjalnej uwagi. Nic nie wyczuła.
Nie należała do osób, które przy takiej zabawie zapomniały o swojej potrzebie. Zasugerowała w pewnym papudze... Getsudze, że można by się gdzieś przejść na jedzenie. Ot, by nie poczuł się zostawiony na lodzie. Jeszcze może się przydać, plus trochę jednak nie wypadało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
御杜姫 がない未来、交差点 0。
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» 御杜姫 がない未来、交差点 1。

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje