Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 御杜姫 がない未来、交差点 0。

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-19, 13:43


Mizuki-san #01 #0186a #014


Z rozmowy dowiedziala sie, ze rodzice wyjechali gdzies z najmlodszymi siostrami i za pare dni powinni wrocic. Pozniej poszly sie wykapac i znowu byla chwila we dwie.
- Juz pytalas, wiesz. Jestem w niezalezniej grupie badawczej. Robimy rozne rzeczy i sprzedajemy je innym, albo dajemy sie wynajac. Czasem wymienie z paroma osobami uprzejmosci, ale nie widuje nikogo z czasow szkolnych. Jak dopiero pod koniec liceum zaczelam rozmawiac z ludzmi, to chyba bylo za malo czasu, zeby zawrzec jakies trwalsze przyjaznie. Jak chcesz, moge znalesc kto, co porabia.
Stuknela palcem w plytke.
- Poustawiaj sobie wszystko, jak chcesz, jaki glos, czy ma sie do ciebie zwracac Czicigodna Mistrzyni, czy Mizu-chan. Rozumie jezyk mowiony, tak jak rozmawialas przez telefon. To autorski soft. Wiele firm chcialaby to kupic, ale raz, na moje potrzeby mam wystarczajaco pieniedzy, dwa, zadnemu corpo nie ufam na tyle, by im dac dostep do algorytmow, trzy, wlasna proznosc. Poniewaz dostep maja tylko zaufani, wiec jest to rozwiazanie elitarne. Bedzies zmiec duzy bonus do statusu, jak ktos odrobine majacy pojecie zauwazy, czego uzywasz. To gdzie wlasciwie bylas?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-19, 15:26

Unlimited String Works #00186a #014

Jak zapytała to tamte poszły się wykąpać. Miho faktycznie powtórzyła co mówiła, ale dodała trochę rzeczy. Całkiem nieźle się ustawiła.
-Wiesz, zapytałam by tak nie siedzieć zupełnie bez słowa. Um, sama nie wiem. Znaczy znaleźć to może, ale nie wiem czy coś więcej ma sens. Już chyba dość Ciebie mój powrót zszokował, a co dopiero innych.
Mizuki nie wiedziała co może właściwie tam ustawić, ale dość czasu jej dało ustawienie, by zwracało się to do niej zwyczajnie "Mizuki". Nic innego na razie nie zmieniała.
-Gdzieś poza światami. Nie do końca wiem. Nie tylko za zasłoną, ale gdzieś jeszcze indziej. Podobno mnie ktoś porwał z ciekawości, ale mogłam odejść w każdej chwili. Tyle się jednak w moim życiu działo, że pomyślałam że jeśli zostanę trochę to nic się nie stanie. Było tam sporo ksiąg, osób z wiedzą, mogłam trochę eksperymentować. Najwidoczniej się myliłam, albo specjalnie mnie ten ktoś wysłał znacznie później, niż sugerowałby to upływ czasu tam. Ot by sprawdzić jak sobie poradzę, albo nie wiem. Czysta złośliwość.-Wzięła następne. Nie czuła w tym momencie większych oporów przed zaszczuciem różnych emocji cukrem.
-Więc wiem trochę więcej by poradzić sobie z problemami, które prawdopodobnie się przedawniły. Acz nie jestem pewna. Może nie do końca, bo w pewnych miejscach trochę inaczej postrzegają czas. Muszę sprawdzić. Tylko niekoniecznie teraz.-Mizuki wyciągnęła ze swojej torby portfelik z którego wyciągnęła monetę. Orzeł mama, reszka siostra.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-20, 12:39


Mizuki-san #01 #0186a #015


- Tylko mowie, ze w dzisiejszych czasach znalezienie czlowieka, ktory nie ma wiedzy, jak utrudnic swoje znalezienie jest banalnie proste. Czy sie z kims kontaktowac i w jaki sposob to zrobic, to juz inna sprawa. Rodzina wie, ze sa w moim zyciu rzeczy, o ktorych sie nie rozmawia. Zadna tam magia, ale jesli na przyklad pracujesz w banku, to nie bedziesz mowic, jakie zabepieczenia sa w skarbcu, bo nie wiadomo kto, kiedy slucha. Wzmianka o placu zabaw jest kodem, ze nie nalezy pytac.
- Ja chyba w takiej sytuacji przyczailabym sie na jakis czas, zeby rozeznac sie w sytuacji i zastanowic sie, co dalej. Spokojnie i bez naglych, szalonych decyzji. Jesli nie da sie czegos odkrecic, to trzeba nauczyc sie z tym zyc.
Poskladala swoje zabawki do torby, potem rzucila w powietrze.
- Geyser, tryb auto, splawiaj wszystkich poza Navy i LSD.

_______
by Tsuna


Ostatnio zmieniony przez 渡邊綱 dnia 2021-04-03, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-20, 13:28

Unlimited String Works #00186a #015

-Przy Twoich umiejętnościach to już w ogóle chyba bardzo proste. Chodziło mi głównie o Chiyo, Hatsue, i Takahashi Rikę. Ah, chyba, że tak. Hm... W sumie faktycznie. Przy Twojej pracy to ma sens.
Rozmowa i kontakt z koleżanką trochę ją uspokoiły. Przynajmniej nie myślała teraz o mszczeniu się na wszystkich wokół, zamiast tego pochłaniając trochę więcej ciastek niż powinna. Nazwy które przywołała kojarzyły jej się z wojskiem, ale to chyba tym bardziej nie powinna pytać. Tylko zawiesiła na niej trochę dłużej spojrzenie.
-Pewnie masz racje... Zastanawiam się jak ze szkołą. To znaczy, jak bardzo stan wiedzy poszedł do przodu i ile będę musiała nadrabiać. Od tego w sumie zależy chyba gdzie byłoby lepiej mnie wrzucić.-Jakoś przestała się martwić tym, że będą problemu formalne. Miała kontakt z rządem. Pewnie miała jakieś wtyki które pewne rzeczy ułatwia. Poza tym, jej własny wpływ na to co był mocno ograniczony.
-Ale dalej nie ma latających samochodów. Chyba nie może być aż tak źle. Bardziej się zastanawiam jak zareaguje Twoja mama.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-22, 10:49


Mizuki-san #01 #0186a #016


- Dwie pierwsze nie ma problemu. Zapytaj bota, to znajdzie ci informacje. Co do Takahashi... nie wiem, po co ci. Ostatnio kiedy o niej wspominalas, byla opcja, ze jest wrogiem, wiec pewnie nadal myslisz o szukaniu klopotow. Wiesz, jak masz dzieci, uczysz sie ograniczonego zaufania. Zwlaszcza, jak ich stabilnosc emocjonalna jest zachwiana.
- Dostepna technologia jest t r o c h e lepsza, ale program nauczania nie zmienil sie drastycznie. Nadal mozna go sprawdzic publicznie, wiec porownaj sobie. Pozniej dam ci tablet, zeby wygodniej bylo ci czytac, niz na tej malej szybce.
- O to sie nie martw. Mama jest tolerancyjna. Zalezy, jaka wersje chcesz przedstawic. Czy uchodzic za siebie sama, czy wlasna daleka rodzine, czy co tam innego.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-22, 11:37

Unlimited String Works #00186a #016

Miała już coś odpowiedzieć, ale ostatnia część pokazywania jej kto tu jest dojrzałą kobietą a kto jeszcze nastolatką ją trochę bardziej zaciekawiła.
-Co masz na myśli? A co do Riki... No nie wiem, czego się spodziewać. Jeśli dalej ma urazę to chyba lepiej wiedzieć, czego unikać, prawda?-Wymyślane na poczekaniu wymówki czasami działały, ale chyba nie w tym przypadku. Odpuściła temat dość szybko.
-Tak zamierzam zrobić. Aż mi się przypomina Memphis... Jak ostatnio sprawdzałam to jeszcze sporo pamiętałam, więc chyba nie będzie problemów... Jeszcze mam cześć zeszytów i książek...-Na dowód wyciągnęła w sumie tylko trochę książkę od matematyki. Co do matki to... Uhm...
-...Chyba dobrze, by akurat ona wiedziała. Reszta mnie nie zna więc pójdzie łatwo. Wiesz, w sumie mogę Ci pomóc trochę w domu. Zwłaszcza, jak dalej ze zdrowiem i... Jest kolejne w drodze... Ugh, dziwnie to brzmi. Tak jakoś...-Nie unikała spojrzenia, ale wydawała się być nieco zakłopotana.
-...chociaż chyba lepiej będzie jak mnie przedstawi się jako siostra. Masz w końcu swoje życie i nie chce Ci wchodzić na głowę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-22, 15:13


Mizuki-san #01 #0186a #017


Miho usmiechnela sie.
- Przerobilam wciskanie kitu z czterema siostrami i trzema corkami. Mysle, ze juz calkiem sporo o tym wiem. Uwielbiam moje siostry, ale chwilami to byl horror. Niby tylko dwie, ale potrafily byc wszedzie na raz w calym domu. Nie byly szczegolnie zlosliwe, ale bardzo ciekawskie, bardzo towarzyskie, bardzo dociekliwe, z olimpijska kondycja. Probowalam byc najlepsza starsza siostra, ale byly momenty, ze barykadowalam drzwi szafa i plakalam w poduszke z rozpaczy. Nie no, az tak to nie, ale blisko. Poprawilo sie, jak pojawily sie kolejne dwie, za co wdzieczna jestem rodzicom niesamowicie. Jeszcze tez dwie, po jednej dla kazdej. Nagle zapragnely stac sie "powazne" i "odpowiedzialne". Tylko trzeba bylo tlumaczyc, ze nie maja zostawiac jednej trzeciej obiadu siostrzyczkom, bo niemowleta karmi sie mlekiem, a nie ryzem z warzywami. Bylo pociesznie i mysle, ze bylo swietnym poligonem przed wlasnymi dziecmi.
- No dobrze, mozemy jej powiedziec, nie wdajac sie w szczegoly. Znaczy, jak chcesz jej te szczegoly opowiadac, to juz twoja broszka. Mnie wszystko jedno i tak naprawde z ta adopcja chodzi glownie o to, zeby umiejscowic cie formalnie. Zaraz i tak bedziesz pelnoletnia i bedzie to bez znaczenia.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-22, 17:41

Unlimited String Works #00186a #017

-Całkiem sporo doświadczeń jak na ten czas. Chyba faktycznie opór jest bezcelowy.-Ciekawe, czy ten kit również rozszyfruje, zwłaszcza jak jeszcze przed tym westchnie i pokornie, ale z uśmiechem opuści oczy-Ciekawskie, towarzyskie, z kondycją... Jakbyś mi to powiedziała na początku naszej znajomości to nie skojarzyłabym, że może chodzić o kogoś z Tobą spokrewnionego. Nie, bez szczegółów, to bez sensu. I tak, ale chcę się jak najmniej narzucać póki to ma jakieś znaczenie.-Pomyślała o jednym. Że musi szybko sprawdzić jak się sprawy mają po drugiej stronie. Może to bez znaczenia, ale jak to się wszystko załatwi i nagle znowu zniknie to będzie to dla nich problem. Lepiej mieć to za sobą. Wciągnęła powietrze. Schowała książkę do środka torby i natknęła się na klucze do mieszkania. Na moment zastygła i musiała przełknąć gulę która jej się zbierała. Udało się. A może to była żaba?
-Mogło być gorzej. Mogło to być na dwadzieścia, a dwieście. Albo dwa tysiące. Chyba potrzebuję chwili odetchnąć. To dość dużo.
Chciała odosobnienia by pewne rzeczy załatwić od razu. O ile w ogóle teraz zadziałają.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-22, 21:07


Mizuki-san #01 #0186a #018


Kolezanka tylko pokrecila glowa z mina mowiaca, ze widziala juz takie proby wielokrotnie.
- Wiesz, to raczej ja jestem zakala w rodzinie. Ojciec wysportowany, mama mega towarzyska i na kondycje tez nie narzekala nigdy. Siostry wdaly sie w rodzicow, a ja to nie wiem w kogo. Ladna jestem po mamie, ale to chyba wszystko. Prototyp, po ktorym dopiero wyprodukowano pelnoprawne modele.
- Na razie wrzucimy cie do pokoju najmlodszych, bo i tak wroca dopiero za pare dni.
Zaprowadzila Mizuki do pokoju, po drodze pukajac do lazienki, ze maja konczyc i pomoc jej w kuchni. Przyniosla futon i posciel, po czym zostawila ja sama, mowiac ze beda robic kolacje, jakby co.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-22, 23:12

Unlimited String Works #00186a #018

-Nieprawda... Nawet jeśli masz te niedoskonałości, to nadrabiasz w innych aspektach. Jak dla mnie nie wyszłaś aż tak źle, wręcz przeciwnie.-Całkiem szczerze próbowała pocieszyć swoją koleżankę. Z jakim skutkiem to inna kwestia. Ostatecznie jednak westchnęła pokonana. To nie brzmiało za dobrze. Pokój wyglądał całkiem przyjemnie, przynajmniej na parę dni. Dalej wyglądał znacznie lepiej od jej dawnego pokoju, acz... chyba jakoś da radę... Mimo wszystko chyba aż tak nie była rozpieszczona...
Wzięła futon i pościel od Miho, dziękując jej pod nosem.
-Dobrze... ja tu na razie chyba zostanę... Jeszcze raz dziękuję.-Skinęła głową. Poczekała, aż Miho wyjdzie i wyłożyła pościel. Usiadła na niej i zerknęła gdzie jest tutaj okno. Wyciągnęła kryształ i po dłuższej chwili wahania spróbowała wezwać Shirena.
Albo zupełnie to nie wyjdzie, albo będzie to bardzo dziwne, niezręczne, albo nawet potencjalnie niebezpieczne. Ale musiała to szybko załatwić. Wypatrywała przy tym przez okno co się dzieje.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-23, 20:43


Mizuki-san #01 #0186a #019


- Nie bierz wszystkiego tak bardzo powaznie. Ja tylko mowie, ze to ja jestem inna w rodzinie, a nie moje siostry.
Sadzac po sprzecie, plakatach, ksiazkach przynajmniej jedna z mlodszych blizniaczek zajmowala sie tradycyjnymi formami japonskimi - kyūdō, kendō. Zauwazyla zdjecia, na ktorych przypuszczalnie byly wszystkie piec. Jedna w srodku, wygladajaca na troche starsza i po dwie po bokach. Na najnowszym siostry byly juz wlasciwie identyczne, roznice w wieku dalo sie zauwazyc na wczesniejszych, kiedy kazdy rok moze sporo zmieniac.
Za oknem widok na ogrodek. Kot przeszedl, ptak przefrunal, nic niezwyklego sie nie dzialo. Potem zapukano, ze kolacja, a Shiren nie zjawil sie. Co prawda nigdy nie przychodzil natychmiast, wiec nie przesadzalo to jeszcze sprawy.
Posilek byl glosny i rodzinny. Tym bardziej, gdy Miho poprosila, zeby siostra podala jej cos z torby, a ta przy okazji znalazla test ciazowy z pozytywnym wynikiem. Na poczatku niby zarty, ze co, znowu, ale szybko przeszlo to w gratulacje i ze super bedzie miec nowa siostrzenice. Bo nikt nie wierzyl, ze jednak moglby byc chlopak.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-23, 21:47

Unlimited String Works #00186a #019

Nie skomentowała. Już wolała naprawdę odpuścić tą rozmowę, bo chciała być tylko miła ale wychodziło tak raczej średnio. Gdy została sama rzuciła szybko okiem na to co się znajduje oko. Jedna faktycznie była mocno aktywna... Hm... To trochę dziwne, że Miho była tą inną od reszty. I akurat była pierworodną. Dziwne, hm. No nic, teraz z tym nic nie zrobi.
Piątka. Łał. Brzmiało to naprawdę dziwnie. Ile tyle lat może zmienić. Czuła się jak w jakiejś inne rzeczywistości, i w sumie nie była chyba daleka od prawdy.
Spróbowała. Nikt też nie zwróci chyba uwagi jak posiedzi trochę przy oknie, wypatrując za czymś. Ale nic się nie stało. Może to przypadek, może nie mógł zjawić się od razu, może był zajęty, może jeszcze parę innych rzeczy. Albo po prostu nie chciał. Wieczorem spróbuje znowu.
Mizuki nie pamiętała czy gratulowała, więc na wszelki wypadek zrobiła to co najwyżej znowu. Była jednak raczej cicho, rozmyślając nad tym co powinna dalej zrobić. Może dobrze by było faktycznie rozejrzeć się za osobami z przeszłości i zastanowić się, co mogłaby na tej podstawie dla siebie ugrać. Powinna działać dość sprawnie - skoro wtedy ściągała uwagę, to czemu nie miałaby tego robić teraz? Dobrze by było faktycznie się zorientować w sytuacji.
Poczekała, aż trochę atmosfera po ujawnieniu ciąży Miho ochłonie, by nie wyskakiwać dziwnie w tematem.
-Widziałam, że jedna z was zajmuje się kendo i kyudo. Bardzo ciekawe.-Dała coś od siebie, by nie siedzieć zupełnie jak obca. Chociaż taka była. I miała zupełnie inne rzeczy teraz na głowie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-24, 16:33


Mizuki-san #01 #0186a #020


- A nie, to mlode. My juz nie. One w liceum, to maja czas na zabawy w klubach. Jak lubisz takie rzeczy, to z miejsca cie pokochaja.
- O wlasnie. Powinnas sie tym zajac - dodala Miho - Moze wtedy zejda ze mnie, ze przeciez trzeba umiec sie bronic i z bliska, i z dystansu. Zobaczymy, czy beda takie madre, jak same beda musialy ogarnac prace, dom, rodzine i jeszcze pograc sobie dla relaksu.
Posprzatano naczynia. Blizniaczki przebraly sie w sportowe ciuchy i oznajmily, ze ida pobiegac z psem sasiadow. Miho zostala w kuchni ze swieza herbata.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-24, 16:49

Unlimited String Works #00186a #020

-Ah. Nigdy się tym nie zajmowałam, ale ostatnio trochę zaczęłam się przykładać do kondycji więc... może... Czemu nie.-Kiwnęła w końcu. Nie brzmiało to aż tak źle. I tak się tym zajmowała, więc to chyba naturalne, że nie powinna tego przerywać. Ponoć właśnie najgorzej jest jak po dłuższym czasie się przerwie - je się tak samo, spala się mniej, tyje się, mięśnie słabną...
Po wszystkim Mizuki poszła do Miho i dołączyła do siedzenia przy herbacie. Siedziała przez jakiś czas milcząc.
-Trzeba pomyśleć chyba, do której szkoły mnie posłać. Masz na pewno lepsze rozeznanie ode mnie, z taką rodziną... Aż trudno mi sobie wyobrazić. W takim czasie dorobić się aż takiej. Na pewno masz ciekawie.
Co jakiś czas, jeśli było, to wyglądała przez okno. Teraz jak się nie pojawiał to zaczęła się trochę niepokoić. Może się w ogóle nie zjawi, a może wyskoczy w najmniej oczekiwanym, i odpowiednim momencie. Może wcale nie być zadowolony z jej przybycia. Albo też kontakt się zerwał, bo znalazł sobie kogoś innego co z automatu zerwało to co ich łączyło, też tak mogło być. Mógł też dalej być zajęty.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-25, 20:27


Mizuki-san #01 #0186a #021


- Super! - ucieszyla sie Miho, ale mina mowila "pozalujesz".
Po wzmiance o szkole, rozwinela znowu swoje urzadzenie i polecila wyswietlic liste liceow w miescie.
- Mozesz wybierac, na co masz ochote. Mozna sortowac po rankingu ogolnym, czy tez wynikach w konkretnych dziedzinach. Ilu absolwentow dostaje sie na jakie studia i tak dalej. Opinie samych uczniow i te oficjalne, i nieco mniej. Tak to przerabialismy z siostrami. Ustawienie wlasnych priorytetow i jak przez nie przefiltrujesz, to zostanie ze trzy, wiec wybor w miare prosty.
Za oknem swiat sie sciemnial, w miare, jak zachodzilo slonce. Wrocily blizniaczki i poszly sie umyc po ganianiu za psem. Ani widu, ani slychu narzeczonego.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-25, 23:27

Unlimited String Works #00186a #021

Jej odpowiadała "Naprawdę jest aż tak źle?" ale pozostawiła to w takim stanie. Zerknęła pobieżnie na listę liceów, ale wiadomo, iż tak na szybko nie miała jak się do tego odnieść. W sumie niewiele się zmieniło, tylko medium na którym przeglądało się rzeczy.
-Łał. Znaczy, ładne urządzenie, bo w sumie reszta rzeczy wygląda podobnie. Przejrzę jak będę miała trochę większy ekran, bo mój wzrok już trochę niedomaga, a od czytania ksiąg się nie poprawił. Jak w sumie nasza stara szkoła? Funkcjonuje dalej, jest lepiej, gorzej niż było?
Był to zawsze jakiś punkt odniesienia. Z innej beczki to im dłużej nic się nie działo tym bardziej czuła niepokój. Może nie chciał wskakiwać jak wokół było tyle osób, albo nie było połączenia, albo zwyczajnie olał sprawę. Tyle możliwości. Trudno powiedzieć która była lepsza czy gorsza.
Może spędzi wieczór na szukaniu informacji o ludziach. Trochę ich było. Musiała sobie przypomnieć imię i nazwisko Ariel, a reszta powinna chyba w ten czy inny sposób być łatwiejsza do znalezienia.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-26, 14:37


Mizuki-san #01 #0186a #022


- Ile widzisz palcow? - podniosla otwarta dlon - W pokoju masz wiekszy, a moge tez rzutnik zalawic. Szkola stoi i naucza. Rozwoj technologiczny zdecydowanie ulatwia dostep do narzedzi, ktorymi mozna cos zaprezentowac. Ta plytka, co ci dalam ma wieksze mozliwosci, niz Mira z Blue Gene i miesci sie w kieszeni, a nie w hali. Mozesz te dwie malpy zapytac, bo konczyly nasza szkole nie tak dawno temu. Mlodsze poszly do innego, gdzie wiecej przyjaciol sie wybieralo, a moja najstarsza tez tam, zeby miala ciocie w tym samym liceum.
Malpy w miedzyczasie skonczyly sie myc i przyszly porwac cos z lodowki, a potem poszly do swojego pokoju.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-26, 15:52

Unlimited String Works #00186a #022

Wydęła nieco policzki sygnalizując tym samym, że nie jest tak źle. Specyfikacja niewiele jej mówiła, ale po tym co usłyszała to chyba ma możliwości superkomputera i mieści się w kieszeni. No nieźle. Chyba nie powinna się aż tak dziwić.
-Ummm... Dobrze. Przejrzę w wolnej chwili. To chyba tutaj trochę zostanę... Tylko trzeba by im chyba powiedzieć. Postaram się szybko to ogarnąć, by mieć z głowy formalności. -Postukała palcami o filiżankę, popatrzyła w dół. Zbierała się, by coś powiedzieć.
-...Chyba powinnam przeprosić, nawet jak to za mało. Że tak zniknełam. Na pewno wszystkich zmartwiłam i robię to dalej.-Mruknęła przeciągle-Echhhh, to brzmi tak głupio! Jeszcze...-Pociagnęła nosem. Przetarła twarz na szybko, chrzaknęła raz czy drugi, i nie mówiła przez moment by dojść do jakiegoś porządku.
-Postaram się nie sprawić problemów.-Tym razem mówiła szczerze. Tylko co z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-26, 20:01


Mizuki-san #01 #0186a #023


Miho zachichotala na wzmianke o wolnej chwili, ale nie wypowiedziala na glos swoich mysli.
- Odnosnie formalnosci... chcesz sie pojawic pod tym samym imieniem, czy zupelnie nowa tozsamosc? Mozna tez ewentualnie znaki poprzestawiac, albo wziac inne odczytanie. No, jak tam uwazasz.
Przysunela sie potem blizej i dala buziaka w czolo, poczochrawszy nieco fruzyre.
- To popraw sie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-27, 01:14

Unlimited String Works #00186a #023

Już chyba ta wiedziała, że będzie miała pełne ręce roboty. Albo jej rodzeństwo nie da jej za wygraną. Gdy ostatnio się widziały obydwie były jedynaczkami. Dziwna perspektywa. Mizuki zastanowiła się dłuższa chwilę.
-...wiesz, raczej mnie i tak nikt nie skojarzy. Trochę za dużo minęło czasu, a jednak... ja to ja. Nie chcę tego zmieniać. Zwłaszcza teraz gdy wszystko wokół mnie to zrobiło.-Ledwo to powiedziała, a Miho już się przybliżyła. Wyglądała na zdezorientowaną, a całus w czoło tylko to podkręcił czy zwielokrotnił. Spodziewała się... w sumie nie wiedziała czego. Jednak jakiś pretensji czy... Czuła się paradoksalnie jeszcze bardziej głupio, ale też nie mogła przecież na to narzekać i... mruknęła przeciągle, łapiąc się za palce i zaciskając wargi.
-Ugggh... Staram się!-Poprawiła włosy na głowie, który nagły atak czułości dodał chaosu. Złożyła ręce przed sobą, pomyślała jeszcze. Miała sporo do sprawdzenia, zrobienia...-...Ale cieszę się, że Ci tak dobrze wyszło.
Nic się nie działo. Może to i lepiej. Ale chyba wieczorem, jak już będzie miała trochę czasu dla siebie wyjdzie na chwilę na zewnątrz i spróbuje jeszcze raz, tylko dłużej. Może uznał, że coś mu się przywidziało?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-27, 19:35


Mizuki-san #01 #0186a #024


- Gdyby nie bylo cie sto lat, to bym sie nawet zgodzila. Na przyklad niektorzy nauczyciele dalej ucza w tej samej szkole. Lepiej przygotuj sobie dobra bajeczke, gdyby zaszla potrzeba swiecic oczami.
- Try not, do or do not. There is no try... moj ulubiony cytat Mistrza Yody. Nic nie przyszlo samo. Musialam sobie na obecny stan zapracowac, a ze dziedziny, ktorymi sie zajmuje troche szerzej znane ogolowi ludzkosci, to i ryzyko mniejsze, ze cos tam niezwyklego sie wydarzy.
Dostala tez jakies ciuchy do spania. Nieco za duze, bo wszystkie byly od niej wyzsze, ale jak sie podwinie troche nogawki, to nie bedzie sie potykac. Na wezwania mieszkancow zza zaslony nadal nie bylo odpowiedzi. Usprawiedliwien, albo oskarzen na ten stan rzeczy mozna bylo wymyslec do woli.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-27, 20:09

Unlimited String Works #00186a #024

Westchnęła.
-Ludzie często sami sobie tłumaczą to, co wytłumaczalne dla nich nie jest. Przypadek, zbieg okoliczności, luki w pamięci. Zdarzają się dziwniejsze historię które da się wytłumaczyć bez sił wyższych. Co najwyżej powiem, że mi wspominałaś o swojej przyjaciółce przy adopcji i postanowiłam wypełnić tą lukę przy zmianie nazwiska. Może trochę głupawe, ale wystarczy by uciąć temat. Nazywać się mogłam jakkolwiek. Misako na przykład, o.
Na pierwsze dyplomatycznie milczała. Nie to, by się nie zgadzała, po prostu ciężko na to odpowiedzieć.
-No tak. Moje jest dość specyficzne. Może będę musiała na początek się zadowolić czymś mniejszym.
Dało się chodzić. Była poniekąd przyzwyczajona do dość luźnych ubrań czy też nie do końca dopasowanych, przynajmniej tych domowych. Kontakt zakończył się fiaskiem. Trudno powiedzieć, czy to dobrze czy źle. Czas pewnie pokaże.
Mizuki jakoś później usiadła i zaczęła szukać ludzi przez komorko-tablet który dostała. Głównie głosowo. Mówiła imiona i nazwiska i precyzowała zmiennymi o kogo może chodzić. Z Hatsue, Chiyo było prosto. Ariel musiała znaleźć w swojej starej komórce, która musiała podładować jak miana na imię i nazwisko, i przywołać z pamięci nazwę kawiarni. Hirata... gorzej. Chyba najgorzej. Zdała sobie sprawę jak w sumie niewiele o nim wie, ale spróbuje. Może... Ugh...
...naprawdę nic o nim nie wiedziała. Tamto zbiorowisko było jej najlepszą opcją, ale pewnie już nie działa. No ale spróbuje. Zacznie też przeglądać szkoły.
Z ciekawości zerknie za Sozaburo i Memphis. I Yoshiyukim. Na tym skończy, bo była niemal pewna, że Miho w jakiś sposób ją monitoruje.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-29, 00:37


Mizuki-san #01 #0186a #025


Miho wzruszyla ramionami.
- Misako, moja najstarsza tak ma.

AI bylo bystre i szybkie w dzialaniu. Zadawalo celne pytania pomocnicze, pomagajace uzupelnic braki w pamieci. Hatsue przeniosla sie na prowincje. Prowadzi wf w lokalnej szkole i klubik sportowy dla tambylcow. Mezatka, dwoje dzieci. Chiyo obecnie jest autorka popularnej serii romansidel dla kobiet w srednim wieku. Wychodzila za maz trzykrotnie i tyle razy sie rozwiodla. Jedno dziecko. Wczesniej byla quasi-celebrytka. Wedle najbardziej wiarygodnych zrodel wciagnieta w swiat idolek przez pierwszego meza, ktory najwyrazniej mial fetysz na punkcie akurat takiego typu dziewczecia. Mizuki moglaby przesledzic dosc szczegolowo, gdzie byla na wakacjach, co zjadla na obiad, z kim sie spotkala i czy to bylo cos powaznego. Arinaka Tomiko, znana jej jako Ariel. Zamknela lokal. Ma zarejestrowana dzialanosc, drobne rekodzielo. Mieszka na przedmiesiach. Hirata wyjechal z kraju i tyle o nim slyszano. Sozaburo zrealizowal swoj plan i zostal fizykiem jadrowym. Aktualnie pracuje nad zimna fuzja. Wedle doniesien po zakonczeniu obecnej fazy testow, rekator powinien byc gotowy do uzytku produkcyjnego. Yorimitsu Memphis, powiazania ze Star Med Lab Clusters, najwieksza, swiatowa korporacja medyczna. Brak publicznych danych, wymagane wysokie uprawnienia, do przeszukania mniej oficjanych. Yoshiyuki zaraz po liceum zaliczyl wpadke i imajac sie roznych zajec, ostatecznie wyladowal na budowie. W tej chwili jako brygadzista. Gromadka dzieci, nawet wieksza, niz u Miho.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-29, 02:05

Unlimited String Works #00186a #025

-O, to widzisz. Kolejny powód by przyjąć taką wersję. Już Tobie imię zmieniali więc czemu nie i mi.

Zajęła się tym jak już miała trochę czasu dla siebie przed snem. To było prawdę powiedziawszy przerażające jak sprawna była ta sztuczna inteligencja i jak sprawnie znalazła osoby o które jej chodziło. Większość osób jakoś sobie ułożyła życie, w ten czy inny sposób. Przynajmniej tak na to wychodziło. Hatsue jakoś do tego pasowała. Chiyo... to przykre. Wygląda na to, że przy jej charakterze została zmuszona do zaangażowania się w coś do czego nie pasowała. Przynajmniej przekuła to potem na coś trochę bardziej pasującego, ale wydawała się być dość... smutna. Przykre. Ariel jakoś sobie radziła, zajmując się rzeczami drobnymi i prowadząc skromne życie. Miała już trochę lat na karku, więc może już nie miała na to siły. Ciekawe, czy coś posunęło się z rodziną. Hirata... cóż. Na moment przerwała szukanie.
Wciągnęła głośniej powietrze, siedząc gdzieś w kącie pomieszczenia gdzie nie było nikogo. Przetarła oczy, próbując uspokoić oddech. Perspektywa, że prawdopodobnie już nigdy go nie zobaczy... Bolała. Jednak bolała. Poświęciła naprawdę wiele by zgłębić trochę bardziej to, co dla niej było ważne. Czy było warto? Co właściwie zamierzała z tym zrobić? To zawsze był problem. Uczyła się rzeczy dla samej nauki, ale nie miała nigdy pomysłu na to co z tym zrobić, i co zrobić ze sobą.
Prawie. Już prawie. Jeszcze parę osób. Przynajmniej ten wiedział od początku co chce zrobić. Memphis w sumie też. Yoshiyuki o dziwo skończył dość nisko, ale przynajmniej się nie poddawał. Miała nadzieję, że jednak mu się jakoś powodzi. Dziwne, że mieli aż tyle dzieci. Za jej czasów populacja była raczej starzejąca się.
Siedziała tak przez jakiś czas. Sprawdziła prawie wszystko co chciała sprawdzić. Zdała sobie sprawę jak bardzo była tutaj obca i jak nie pasowała. To wszystko nie tak. Nie tak to miało wyglądać. Miała wrócić, opanować sytuację swoimi nowymi umiejętnościami, i pokazać że wcale nie jest od nikogo gorsza. A straciła całe swoje życie, prawie wszystkie bliskie jej osoby... Nawet Miho była inna. Nie była to ta sama osoba co wtedy, nawet jeśli jest podobna i jej życzliwa. Mizuki rozkleiła się w końcu i zaczęła płakać w kącie, gdy zdała sobie sprawę kiedy ostatnio właściwie rozmawiała ze swoją matką. Nie pamiętała. Pamiętała mgliście gdy wyszły z Miho i jej rodzicielką, ale poza tym...
Schowała twarz w kolanach by nie było słychać jej szlochów. To żałosne. Weź się w garść! Nic z tym nie zrobisz, nie masz takiej mocy! Nie przywrócisz życia zmarłym, nie cofniesz się w czasie, nie przywrócisz już tego co było. Stracone, wszystko to stracone! Weź. Się. W GARŚĆ!
Jej noga bolała. Wbiła swoje paznokcie zbyt mocno. Ale powoli się wypłakiwała. Musiała tylko pójść do łazienki, umyć twarz, zęby, siebie, i iść spać. Gdziekolwiek, jakkolwiek. Może jak jutro się obudzi okaże się, że to jakiś zły sen.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-29, 17:47


Mizuki-san #01 #0186a #026


Kolezanka zrezygnowala z dalszej dyskusji na temat szeroko pojetego security.
Geyser spytala, bo tym razem rozmawiala damskim glosem, czy chce adresy, telefony wspomnianych osob. Aktualne zdjecia w wiekszosci przypadkow tez da sie zdobyc.
Obudzila sie w salonie, przykryta kolorowym kocem i wcisnietym w ramiona pluszowym krokodylem. Poadto zaopaatrzona w kota, ktory podniosl glowe i spojrzal zniesmaczony, ze poduszka mu sie rusza. Wstal i poszedl szukac bardziej stabilnego miejsca do spania. Bylo dosc wczesnie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-29, 19:00

Unlimited String Works #00186a #026

Najpierw Niżu zapytała, jak ciężko te dane byłoby znaleźć komuś kto nie posiadałby tak zaawansowanej sztucznej inteligencji jak Geyser. Ostatecznie jednak poprosiła i o dane, i o zdjęcia. Jakoś można zająć sobie czas.
W porównaniu do tego co miała u Lucyfera to musiała się naprawdę przemęczyć. W końcu chyba jednak udało jej się zasnąć. To pewnie zmęczenie, bo nawet nie czuła na sobie kota który zrobił sobie z niej materac. Tylko skąd ten krokodyl? Nie pamiętała by go wcześniej miała. Podniosła się i zerkneła za okno. Wcześnie.
...co właściwie powinna teraz zrobić? Mniej więcej wiedziała co mogłaby wtedy, ale teraz...
Pójdzie chyba najpierw się odświeżyć. Ubierze się w to co miała wczoraj, no bo nie będzie chodzić w ubraniach tych indyjsko-arabskich. Może zrobi jakieś śniadanie, i zacznie sprawdzać te szkoły. Nie miała pomysłu zbytnio, więc szukała bardziej szkół o poziomie podobnym do jej starej.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-04-30, 12:51


Mizuki-san #01 #0186a #027


Geyser odpowiedziala, ze AI nie jest do tego potrzebne. Automat robi to zwyczajnie szybciej. Cos jak kopanie dolu szpadlem i koparka. Poza tym wiele danych ludzie sami upubliczniaja na portalach spolecznosciowych. Hatsue dalo sie zobaczyc na zdjeciach kadry szkolnej i czasem na lokalnych zawodach, w ktorych bral udzial klubik. Chiyo, jako celebrytka i autorka miala potfolio, ktore mozna by workami wynosic. Ariel nie udzielala sie publicznie, ale adres dostala. Sozaburo, jako znany fizyk rowniez czasem pojawial sie w prasie. Yoshiyuki okazjonalnie wrzucal cos z zycia rodziny. Pochwale sie, ale nie powtarzaj. Znalazlam, ze jak czasem wypije, to wzdycha za szkolna miloscia.
Jak sie wykapla, pojawila sie Miho z siostrami. Blyskawicznie przygotowaly sniadanie. Bliznaczki mialy dzisiaj wolne, wiec mogly zabrac Mizuki na zakupy, zeby miala cos na zmiane, czy inne potrzebne rzeczy.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-05-04, 23:27

Unlimited String Works #00186a #027

Jakoś każdy sobie ułożył życie. Paradoksalnie chyba najchętniej by się spotkała chyba z Ariel i Chiyo. Jakoś tak. Nie chciała się wbijać z butami do Hatsue, która na pewno po tamtym jej zniknięciu miała jakieś nieprzyjemności. Z resztą nie miała jakiegoś większego kontaktu. Uśmiechnęła się i odpowiedziała sztucznej inteligencji, że zrozumiała.
Mizuki przy śniadaniu była raczej milcząca. Zresztą, przeszło to jak burza - naprawdę jej rodzina miała masę energii. Zgodziła się całkiem chętnie na zakupy, mówiąc, że miała jakieś ubrania ale chyba nie do końca odpowiednie. Znaczy, nie w tym sensie, ugh. Tylko nie ten region kulturowy. Dalej nie czuła się do końca dobrze w tej sytuacji. Nie myślała nad tym za dużo.
...ile będzie w stanie się powstrzymywać przed sprawdzeniem informacji o dwóch dość nielubianych przez siebie osobach? Myśli te wracały jak bumerang. Została obdarta z bardzo wielu rzeczy z jej czasu, ale te powinny pozostać. Złego diabli nie ruszą.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket4096/4096御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket83037/262144御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-05-06, 23:43


Mizuki-san #01 #0186a #028


AI pokazalo, w jaki sposob najszybiej dojechac pod jeden i drugi adres. Blizniaczki zainteresowaly sie, jakie nieodpowiednie ubranka ma. W jakim sensie? Jaki region kulturowy? Interesuje sie strojami? Czy tylko konkretnym regionem? Na zakupach pokazywaly jej, co sie teraz nosi. To jest konserwatywne, ale da sie przezyc bez wytykania palcami. Tamto jest modne, jeszcze inne uznawane jest za zupelny brak osobowosci i nieudolna probe zakamuflowania tego krzykliwym strojem. Obkupily Mizuki w ciuchy, a potem zabraly na obiad. W trakcie podszedl do nich ich znajomy, ktorego przedsatwily jako Ishikado Toma. Chodzili razem do jednego liceum i do klubu kendo. Wygladal troszke, jak Yoshiyuki, gdy zapuscil kite i zalozyl okulary w prostokatnych oprawkach.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu


御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket60/60御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Pbucket5112/5112御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5112/5112)

御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty2020-05-07, 00:56

Unlimited String Works #00186a #028

Na razie nie zamierzała z tego korzystać, bardziej wolała się wystrzegać chodzenia w tamtej okolicy, co by przypadkiem nie wpaść na jedną albo drugą. Dalej była na to szansa, ale będzie mogła się potencjalnie jakoś z tego wyłgać. W takim sensie, że pokazała ostatecznie. Przedstawiła to jako pamiątkę z pewnej podróży, ale nie wspominała nic więcej mówiąc, że to trochę dłuższa historia. Sama strojami się nie interesowała, ale kiedyś nieco siedziała w cosplayu, acz sama nic nie przygotowywała. Postanowiła zdać się na siostry i wybrać mieszankę tego, co było w miarę modne i trochę takich bardziej stonowanych ubrań. No i piżamę i coś swobodnego do chodzenia po domu. Musiała też kupić trochę bielizny, także chyba trochę tego wyszło. Raczej wszystko stonowane. Kupiła z kieszonkowego, o ile jej starczyło. To samo z obiadem, więc nie wybrała niczego drogiego. Czuła, że nie powinna nadużywać gościnności.
Przyjrzała się trochę chłopakowi, który przypominał jej pewną osobę, ale to pewnie zbieg okoliczności. Skłoniła głowę i przedstawiła się jako Mizuki. Na razie tylko tak. W sumie trochę niezręczna sytuacja. Wspominać o tym o czym rozmawiała z Miho? Chyba lepiej nie. Chyba na razie po prostu przemilczy. Albo powie, że jest na razie w odwiedzinach ale może zostanie na dłużej. O.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 御杜姫 がない未来、交差点 0。   御杜姫 がない未来、交差点 0。 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
御杜姫 がない未来、交差点 0。
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» 御杜姫 がない未来、交差点 1。

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje