Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Świątynia ośmiu milionów bóstw

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-06-16, 22:34

Przez moment tego nie zauważała, z oczywistych względów bycia podburzoną. Jak już się jednak uspokoiła to mogła spostrzec, że wywołała trochę poruszenia wokół. Wprawiło to ją w pewne zakłopotanie. Milczała słuchając kolejnych fragmentów historii. W sumie to nawet ciekawe. Może się jej przydać. Może powinna poruszyć ten temat z Kisuke? Miałby do tego dostęp.
-Bardzo kwaśne owoce. Jeżeli są takie zbyt długo to niewiele z nich wychodzi. Trzeba w jakiś sposób sprawić, by mury aż tak nas nie oddzielały.-Założyła dłonie za plecy, idąc teraz w pełni wyprostowana-Nie jest moim celem jakiekolwiek przejmowanie władzy. Szanuję wolę mojego ojca, jak i jego ojca...
Zatrzymali się przy świątyni, oglądając ją przez chwilę. Wyjaśnienie było dobrym wytłumaczeniem tego czemu tutaj byli. Była to część która była też po części poświęcona jej samej. Tylko czy aby na pewno zrobiła tyle, by tutaj trafić? Rozumiała jej kapliczkę w domu jej ojca... chyba, że znowu wyciągała pochopne wnioski.
-Patrzę na was przez Twój pryzmat. Nie mam żadnych powodów, by myśleć inaczej.-Patrzyła się naprawdę przyjaźnie i ciepło na starszego, krągłego kapłana. Już nie wspominała, że nieco jej przypominał pewną osobę którą spotkała na początku swojej drogi tutaj-Możesz mi dawać rad i przestróg bez pytania. Ojciec... nie wspominał mi o tym, acz kojarzę... ze słyszenia takie przypadki. Na razie... Myślę, że Manzo zasłużył na takie wyróżnienie. Tylko... W jaki sposób mogę to zrobić? Nie utracę zbyt wiele mocy na takim darze?-Lekko się zafrasowała i zakłopotała, przyglądając się bramie świątynnej.
-Nie to, bym skąpiła mojej łaski. Chcę jedynie mieć pewność, że będę w stanie należycie pełnić swoje obowiązki. Mówiąc o kapłanach... Czy miałeś na myśli Manzo, czy waszą kapłańską społeczność?-Wyglądała rzeczywiście na trochę... a nawet bardzo niezorientowaną w temacie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-06-18, 14:48

- Wybacz, mogłem być mało precyzyjny. Chodziło mi o twoich własnych kapłanów, chociaż z czasem gdy twe imię rozsławi się w szerszym zakresie będziesz czcigodna słyszała prośby o udzielenie twej mocy wypowiadane przez nieznanych tobie duchownych. W końcu dobry kapłan oddaje cześć każdemu z ośmiu milionów kami. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i zawsze będziemy mieć w szczególnym poważaniu bóstwo zajmujące w naszym sercu pierwsze miejsce. Jeśli zaś o tym mowa...
Ze świątyni wyłonił się Manzo. Wyglądał dostojnie w odzieniu kapłana.
- Nie obawiaj się czcigodna. Moc potrzebna do wywołania cudu pochodzi zarówno od bóstwa, jak i kapłana dzięki czemu żadna ze stron nie jest nadmiernie obciążana - dodał Miyagi, podczas gdy Manzo zauważywszy swą panią przyspieszył kroku by uklęknąć przed nią ze schyloną głową.
- Czcigodna... raduje mnie twój widok.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-06-20, 05:19

Zastanowiła się, wysłuchała, przeanalizowała... Brzmiało to dobrze nawet dlatego, bo mogłaby się zajmować innymi rzeczami podczas gdy osoby obeznane mogłyby zrzucać potrzebne cuda czy rytuały. Już po trochę zaczęła działać w tym kierunku tworząc talizman, ale... huh. Mogła pomyśleć o takowym też dla Manzo. No nic, potem zrobi.
Jej bystre oczy dostrzegły jej kapłana. Musiała koniecznie przyznać, że już wyglądał naprawdę jak należy, a ślady doświadczeń na jego ciele dodawały mu dodatkowo powagi.
-Jak tylko będę wiedziała jak to zrobić, uczynię to. Zasługuje na moją szczególną łaskę.-Dodała zanim jeszcze przyspieszył i oddał jej pokłon. Hah. Stara ona traktowała by to jak coś co jej się zwyczajnie należy, acz trzymałaby w duchu czystą pogardę dla takich dusz. Ona teraz... Już szło jej to lepiej i nawet dawało to satysfakcję, ale co innego być traktowaną jak silną wojowniczkę, a co innego jak bóstwo. Którym teraz była.
-Rada jestem i ja! Twoja postawa, praca, i jej owoce są godne mojej pochwały... I myślę, że nie tylko. Masz jeszcze wiele do zrobienia, ale to bardzo duży krok, który zostanie wynagrodzony. Powstań, mój kapłanie.-Oczy świeciły jej radością, piersi były przepełnione dumą, a dłonie było trochę rozłożone na boki, jakby mogła w każdej chwili objąć mężczyznę. Nie zrobiła tego jednak, głównie dlatego, że nie wypadało-Chłopcy radzą sobie przyzwoicie. Poprosiłam Daisuke by ich nadzorował, ale nie zgłaszał mi problemów. Chociaż moje obowiązki wzywają mnie w różne miejsca, to również sama wszystkiego doglądam.-Zerknęła przez moment na Miyagiego, by wrócić wzrokiem do Manzo.
-Czy masz jakąś prośbę, Manzo? Coś, co mogłaby potencjalnie zdziałać moja boska interwencja?-Z jej perspektywy i Miyagiego to było oczywiste pytanie, nad jakiego rodzaju rytuałem ma zacząć myśleć, ale specjalnie dla Manzo miało to być bardziej mgliste. Kolejny test, może niepotrzebny, ale chciała zobaczyć w jaki sposób sformułuje tą prośbę. Bo na pewno będzie nalegała, by ją wystosował. Niekoniecznie dla siebie czy jakiś egoistycznych pobudek. Zresztą, nie powinien.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-04, 13:21

Manzo wstał na jej żądanie, choć głowę wciąż miał pochyloną. Skinął gdy poinformowała go o dobrej robocie wykonywanej przez jego podopiecznych. Kapłan jak prawie zawsze zachowywał kamienną twarz, a wedle niektórych mieszkańców Murakiri stał się nawet jeszcze bardziej poważny odkąd odnalazło go powołanie.
Niewzruszone oblicze zachował także wtedy gdy wystosowała swe pytanie, na które odpowiedział niemal bez namysłu.
- Nie proszę o nic dla siebie. Mą największą radością będzie widok twego rozkwitającego kultu, czcigodna, któremu mam nadzieję służyć jak najdłużej i jak najlepiej.
I wtedy coś zachwiało Manzo. Dosłownie i w przenośni. Głowa opadła niemal na pierś jakby nagle zasnął. Wzdrygnął się, wyprostował, ale zaraz znowu powieki mu zaciążyły. Twarda, poznaczona bliznami po oparzeniach twarz rozpogodziła się. Powieki zamknęły się kompletnie, ukrywając za sobą oko i pusty oczodół.
Obcy wpływ rozlał się po okolicy. Chikaze również go poczuła, ale na nią praktycznie nie miał wpływu.
Szybko dostrzegła co, a właściwie kto był tego źródłem. Kilkanaście metrów dalej, poza ścieżką, zasłonięty do pasa krzewami, tuż obok drzewa stał mężczyzna. Bardzo wysoki, raczej chudy. Twarz szczupła podłużna o orlich rysach wyrytych w alabastrowej skórze. Usta i powieki miał muśnięte granatem. Włosy ciemnoniebieskie z wygolonymi bokami i dłuższym środkiem zaczesanym do tyłu.
Ubrany w kolorystycznie zgadzającą się z włosami jedwabną kurtkę z wysokim stojącym kołnierzykiem. Zamiast guzików zapinana była na srebrne pałeczki.
Uśmiechał się delikatnie, spoglądając w przestrzeń gdzieś pomiędzy Manzo, a Chikaze. Wycofał się w cień drzewa, znikając potem pozostawiając za sobą krótkotrwałe zaburzenie przestrzeni okraszone srebrnym pyłem.
- Ichimu Yuuen - przemówił stojący krok za Chikaze Miyagi. - Syn wielmożnego Tsukuyomi, który zaszczyci swą obecnością nocną uroczystość. Chociaż ośmielę się powiedzieć, że głównym powodem jego przybycia tutaj jest zapoznanie się z tobą, czcigodna.
Manzo wydawał się odpłynąć w pogodny sen, nawet uśmiechał się łagodnie, a jednocześnie stał pewnie na nogach jakby przyspawano go do podłoża.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-04, 14:43

Był poważny, oddany, inteligentny oraz sumienny. Trudno było znaleźć lepszego kapłana. Z pewną bezradnością uśmiechnęła się i zaczęła już obracać głowa do Miyagiego by jakoś się z nim porozumieć, ale wtedy zaczęły się dziać te rzeczy. Na początku się zdziwiła, rozejrzała się szukając swoimi oczami źródła obcego wpływu, mając pewne skojarzenia. Znalazła go, i sama sobie dopowiedziała kto to mógł być.
Jedno z dzieci Tsukuyomi. Trzeba przyznać, że zrobił subtelne, ale robiące wrażenie wejście. Na jego spojrzenie utkwione nie w niej, tylko gdzieś między nimi odpowiedziała zainteresowaniem. Chociaż w środku z jednej strony już zorientowała się, że ściągnął na jego wyznawcę jakiś przyjemny sen, ale z drugiej mimo wszystko przerwał im rozmowę. Patrzyła się jeszcze w tamten punkt gdy bóstwo zniknęło. No tak. Miejsce dla ludzi, którzy dzięki swoim czynom zostali wyniesieni na status bóstw.
-Uroczystość naszej młodej pary doprawdy będzie niezwykła.-Popatrzyła na Manzo, starając się ocenić jak głęboki jest jego sen. Nie chciałaby go przypadkiem obudzić, ale pozycja stojąca może być dla niego trochę niewygodna-Poza wielmożnym wujem nie miałam okazji nikogo poznać z tej części rodziny. Chętnie to nadrobię.-Jeśli uznała, że sen jest głęboki to delikatnie wzięła go za plecy i pod kolana, by mieć go na rękach.
-Zaprowadź mnie do miejsca gdzie zazwyczaj śpi. Niech skorzysta z chwili spokoju jaką dał mu mój kuzyn.
W trakcie gdy szli Chikaze miała jeszcze jedno pytanie, trochę ciszej, by przypadkiem nie zbudzić swojego kapłana.
-Co możesz mi powiedzieć o dwójce, z którą będę dzisiaj rozmawiała?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-06, 13:24

- Jak każdy ślub, który odbywa się na tej wyspie. - Miyagi uśmiechnął się dobrodusznie. - Za każdym razem odwiedzają nas posłańcy trzech wielkich bóstw, a także wiele innych kami, które gromadzą się w pozostałych ośmiu świątyniach.
Manzo nie zapadł w sen godny kłody, a Miyagi zapewnił, że zaraz się obudzi w dobrym humorze.
- Tak działa aura szlachetnego syna Tsukuyomi. Jak sam stwierdził tylko w wyjątkowych przypadkach wysoce zszarganego sumienia dusze w ten sposób uśpione są dręczone przez koszmary.
Na potwierdzenie słów kapłana Manzo przebudził się. Zamrugał, po czym ukłonił się Chikaze przepraszając za swą niezręczność. Jak się okazało był to drugi raz, kiedy jednooki poddał się wpływowi aury snu, więc nic nie trzeba było mu wyjaśniać.
- Czcigodna może pozwolimy Manzo-san wrócić do jego obowiązków? Ja tymczasem proponuję odwiedzenie głównego przybytku na naszej wyspie, a potem jeśli taka będzie twa wola udamy się na spotkanie ze przedstawicielami szlachty.
W zależności od odpowiedzi Chikaze udali się to w tym, to w tamtym kierunku. W międzyczasie kapłan odpowiadał na pytanie.
- Kyoraku Shuhei do niedawna piastował wysokie stanowisko oficerskie w VIII dywizji, a po śmierci swego bratanka zajął jego miejsce w Radzie 46. Określiłbym go jako człowieka o dość szerokich horyzontach myślowych, który jednak podziela powszechny wśród shinigami pogląd, że kami powinny ograniczyć swoją działalność w Soul society do obdarzania prostaczków pomniejszymi błogosławieństwami, zadowalając się przy tym mieszkaniem w niewielkich kapliczkach. Wydaje się przy tym niepocieszony nazbyt rozwiniętymi stosunkami łączącymi panicza Kisuke z kami. Shuhei nie jest jednak sprawą straconą. Logiczne argumenty z pewnością do niego trafią. Nokogiri Ginjiro jest z kolei jednym z najmłodszych członków rady. Jego rodzina służyła jako shinigami ponad dwieście lat nim w końcu dostąpili zaszczytu wyniesienia do rodu arystokratycznego, a wszystko za sprawą osiągnięcia przez Nokogiri Makkuro stanowiska kapitańskiego. Wracając do Ginjiro jest to człowiek przebiegły, inteligentny i nastawiony na poszerzanie wpływów i bogactwa jeszcze bardziej niż przeciętny szlachcic. Bardzo uprzejmy, ale myślę, że musiałbym przetrzeć czoło z potu gdyby dane mi było zajrzeć w jego myśli. W nasilonej interwencji kami widzi dla Seireitei zagrożenie równe inwazji pustych czy quincy.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-06, 14:07

Wydawała się zainteresowana tą wieścią i nie ukrywała tego, wyzbywając się też zakłopotania związanego ze swoją niewiedzą. Była nawet wdzięczna, że mówił jej to bez okazywania zdziwienia iż jej to umknęło.
-Ciekawe, kto przybędzie w imieniu mojej czcigodnej ciotki... Jeszcze wiele muszę się nauczyć...-Odsunęła się też nieco gdy zostało jej wyjaśnione działania aury syna Tsukuyomi. Faktycznie, zaczął się potem budzić. Po prostu kojarzyła jak potężnie działała na nią aura samego bóstwa i miejsca jemu poświęconego. Ona sama miała potężny problem oprzeć się temu, więc patrzyła z zadowoleniem na swojego wyznawcę, który przez moment był w stanie się z tego wyrwać.
-Brzmi to rozsądnie. Pracuj tak dalej, Manzo.-Poczekała, aż Manzo się jej ukłoni, po czym leciutko sama skinęła głową i poszła z kapłanem w głąb wyspy. Zapamiętywała mniej więcej jak wyglądała architektura i ułożenie kapliczek, zastanawiając się czy tak jak w Takamagaharze to miejsce jest przynajmniej częściowo płynne.
-Pamiętam jak aura wuja działała na mnie. Imponujące, że przez moment Manzo był w stanie się oprzeć mocy jego syna. Sporo widziałam i doświadczyłam, a świat nie przestaje mnie zaskakiwać.-Brzmiała na zadowoloną. Drugi raz, czyli musiał już się ktoś nim wcześniej zainteresować, albo akurat był przelotnie. Nie ma to większego znaczenia, i to były zresztą jedynie domysły. Mistyczna aura tego miejsca przeplatała się jednak z ponurą rzeczywistością. Słuchała uważnie co do niej mówiono, krzywiąc się trochę na ostatnie zdanie.
-Odważne wnioski. Zamierzam jednak pokazać, że zależy mi na dobrobycie dusz i w rukonie, i seireitei.-Wiedziała o pewnej historii, która faktycznie mogła spowodować ten cały sceptycyzm. I miała wrażenie, że ojciec nie zarzucił całkiem swoich planów. Była to pewna zgryzota bo jak zorientowała się jak działa moc kami to była niemal przekonana, że kami rzeczywiście nie powinni pełnić głównej roli w rządzeniu społecznością.
-Mam też nadzieję trochę poznać małą Koki. Bądź co bądź to chyba przez oddanie panicza do niej udało się wywołać tamto paskudztwo.-Dalej jednak pozwoliła się oprowadzić. Musiała się wprowadzić w odpowiedni stan ducha, by odpowiednio poprowadzić dalsze rozmowy. Mogło to być spore wyzwanie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-11, 18:50

- Niewątpliwie ją poznasz, czcigodna, gdyż na pewno przybędzie na ślub swego największego wyznawcy. - Powiódł wzrokiem po zaroślach porastających pobocza drogi. Wydawał się czymś rozbawiony. - Rytuał ślubu na naszej wyspie jest jedyny w swoim rodzaju, jak sądzę. Młoda para składa ofiary przy każdej z ośmiu zewnętrznych świątyń, a następnie to samo czyni przy trzech miejscach poświęconych boskiej trójce. Na sam zaś koniec udają się do miejsca, do którego i my teraz podążamy. Dopiero tam młodzi stają ze sobą w twarzą w twarz, gdyż wcześniej podążają z ofiarami w odwrotnym kierunku i nawet jak miną siebie przy tej posłudze nie mogą zamienić ze sobą słowa ani choćby spojrzenia. Dopiero przy głównej świątyni przyjdzie im powtórzyć zdania jakie wypowiedzieli Izanagi i Izanami.
Przyroda na wyspie była w niewielkim stopniu ujarzmiona przez wytyczone ścieżki. Zza zakrętu wyłonił się czerwony most rozpięty na rzeczką o zielonkawych wodach. Przechodząc przez niego kapłan wspomniał o tym, że zgodnie z rytuałem Chikaze powinna czekać w świątyni Susanoo by jako jego przedstawicielka ocenić ofiary złożonych przez młodych.
- Nigdy nie zdarzyło się by ofiary zostały odrzucone, gdyż nie pozwalamy by byle kto pojął za żonę jedną z naszych panien. A byle kim może być nawet najpotężniejszy szlachcic, którego dusza nie jest jednak godna.
Przekroczyli teraz porośniętą mchem bramę tori z białego kamienia, a dalej Chikaze widziała już świątynkę rozmiarami jedynie odrobinę przerastającą osiem chramów, każdy dla miliona kami. Miejsce kultu jej ojca na wyspie prezentowało się znacznie okazalej, a tutaj rozpościerał się skromny chram chroniony jedynie przez parę komainu.
Pozorna niepozorność dotyczyła tylko wyglądu. Atmosfera gęstniała z każdym krokiem dorównując tej w pałacu ojca, chociaż pozbawiona była konkretnego zabarwienia emocjalnego.
Miyagi stanął przed parą komainu i uczynił głęboki ukłon w kierunku świątyni.
- To tutaj czcigodny Izanagi powołał pierwszych shinigami i to tutaj przechowujemy jego relikwie.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-11, 19:55

Zaśmiała się szczerze i promiennie, chowając ręce w polach swojego haori.
-Oby! Inaczej będę musiała z nią zamienić słowo!-Nastrój jej się poprawił i trochę się rozluźniła, jednak słuchała z uwagą słów Miyagiego o ceremonii. Ceremonia ta była zupełnie inna od tej którą znała od swojej matki. Nie słyszała nic bowiem o czarkach z sake, i rzeczywiście bardziej to przypominało to o czym była mowa w legendach. Jej rola też zdawała się być duża, gdyż miała być sędzią darów młodych. Lubiła Kisuke, ale miała nadzieję że kapłan miał rację i ceremonia przebiegnie bez komplikacji. Kolejna rzecz na jej głowie... To chyba dość wcześnie jak na bóstwo, by reprezentować swojego ojca w takich uroczystościach.
-To dobra dusza. W końcu dałam mu moje błogosławieństwo na ten ożenek.-Uśmiechnęła się unosząc trochę nią do góry. Dopytała się jeszcze szybko, czy chodzi o świątynie w której była jej kapliczka, by się upewnić. Zdradzało to jej pewne przejęcie, ale panowała nad sobą. Wyraźnie się zainteresowała gdy zbliżali się do niewielkiego chramu, czując potężną moc - ale bez emocji. Było to bardzo dziwne i w pewien sposób niepokojące, ale gdy usłyszała imię swojego dziadka sama nisko się ukłoniła. Więc to tutaj... O ile mówił prawdę, poprzednie wcielenie Tabaki stało się shinigami...
-Ciekawe jacy oni byli... Między innymi o czymś związanym z czcigodną Izanami chciałam porozmawiać.-Odeszła kawałek z kapłanem-Podobno jednej z jej służek udało się uwolnić. Albo uniknęła zamknięcia, tego nie wiem. Coś wyglądającego jak ona pojawiło się w świecie żywych, a mój ojciec nie zanegował możliwości, że to może być ona. Zdobyła nieznany artefakt, i od tej pory słuch po niej zaginął.-Wyciągnęła lewą dłoń z połów haori, i oparła swoje palce na brodzie.
-Będę musiała porozumieć się z moimi kontaktami, ale najpierw chciałam wyjaśnić sprawy z seireitei by nie powtórzyła się sytuacja ze mną i moim bratem. To tylko moje przypuszczenia, ale...-Zerknęła na chram-Relikwie czcigodnego Izanagi powinny być obecnie szczególnie dobrze chronione.
Pozwoliła się dalej prowadzić. To miejsce było bajeczne jak na standardy społeczności dusz. Szkoda, że musiała psuć sobie ceremonię tymi zmartwieniami, ale im szybciej będzie to miała za sobą, tym więcej czasu będzie miała na planowanie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-21, 15:02

Kapłan zmartwiał na rewelacje Chikaze. Gładził niespokojnie brodę.
- To zaiste wysoce niepokojące wieści. Seireitei miało już w przeszłości do czynienia z jedną ze służek czcigodnej Izanami i wiele cierpienia rozlało się wtedy po Soul society.
Spojrzał w kierunku świątyni.
- Nad całym miastem rozpostarta jest bariera broniąca dostępu upadłych duchom, a ta szczególna wyspa jest ponadto obdarzona szczególną opieką. Wezmę jednak twe słowa pod uwagę czcigodna i zorganizuję dodatkowe środki zaradcze. - Popatrzył na Chikaze w zamyśleniu. - Wygląda na to, że przyszło nam żyć w naprawdę ciekawym czasach. Pozwolisz, że ruszymy już na miejsce spotkania? To niewielka posiadłość znajdująca się poza wyspą, ale szybko do niej dotrzemy. W międzyczasie czy uczyniłabyś mi zaszczyt zdradzając co o tym wszystkim myśli twój wielki ojciec? Ach, chociaż w tej prośbie zbyt dużo mojej arogancji się skrywa. Strzepnął dłońmi jakby chciał odrzucić od siebie namolnego insekta. - Wszakże kim jestem by dociekać myśli bogów?
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-21, 16:15

Boginii kiwała głową ze zrozumieniem. To nie były dobre wieści, i niestety ich przeciwwagi nie miała. Albo też może miała, ale chciała dotrzymać obietnicy danej Tanace.
-Wieści te tyle się różnią od pozostałych, że nie widziałam tego na własne oczy. Wierzę jednak temu zródłu... i dobrze być przygotowanym za wczasy.-Postukała się po brodzie, myśląc nad czymś-Jednak moje domysły zostawię dla siebie. W razie potrzeby Ty je znasz.
Lekko się wzdrygnęła gdy zapytani ją o przemyślenia ojca. Ta rozmowa była... burzliwa.
-Mój Ojciec... przejmuje się losem śmiertelnych. To mogę powiedzieć na pewno. Na pewno to mam z nim wspólnego.-I to, że nie zawsze tak było, dodała w myślach-Nie obawia się tego co ja, ale nie wyklucza, że ktoś może spróbować wykorzystać tą sytuację. Są przebiegłe, więc mogą skusić jakaś duszę.-Zgodziła się niemo na propozycje udania się na spotkanie. Różne może to pójść. Tu faktycznie będzie miała kontakt z typowymi politykami...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-07-25, 19:22

- Rozumiem. - Miyagi nie był zaskoczony odpowiedzią. Wręcz wydawał się spodziewać podobnych słów. - Świadomość tego, że tak szlachetne bóstwo przejmuje się w takim stopniu maluczkimi jest budująca.

https://bleach.forumpolish.com/t2111p60-park
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-02, 22:58

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Właściwie Kisuke powinno być zimno biorąc pod uwagę, że brnął w jesienną noc. Z jakiegoś powodu jednak było mu ciepło. Czy to wina emocji, czy też wpływ mikroklimatu wyspy, fizycznie czuł się komfortowo.
Wyspa była dzika. Wybujała roślinność zachodziła na ubitą drogę, przez co kapłan Shino musiał lawirować wózkiem by nie wpaść na korzeń wygodnie zachodzący nawet na środek ścieżki. Tymczasem nad Kisuke już całkowicie zapanowało wrażenie znajdowania się w śnie. Atmosfera była niesamowita.
Aura wyspy tak różna od reszty Soul society, a tam pomiędzy drzewami i krzewami co chwila coś zerkało na Kyoraku. Dziwne kształty, ni to zwierzęce ni ludzkie, ubarwione w sposób niewidywany nawet w naturze. Niektóre szemrały niby strumień, inne zdawały się szeptać niemal ludzkim głosem.
Atmosfera była niesamowita. I jeszcze to ugwieżdżone czyste niebo rozciągające się nad nimi.
W gruncie rzeczy szli tak może z kwadrans, ale Kisuke wydawało się, że minęło znacznie więcej czasu.
Potem zaś weszli na szlak zewnętrznego kręgu kapliczek. Pierwsza z nich, o ile Kisuke dobrze pamiętał, poświęcona była duchom związanym z wodą. Jak na miejsce kultu miliona kami chram prezentował się niepozornie - taką kaplicę można było się spodziewać ujrzeć w średnio zamożnej wiosce bliższych okręgów Rukongai, której mieszkańcy postanowili hojnie zapracować sobie na boską przychylność poprzez ufundowanie godnego w swych skromnych możliwościach przybytku kultu.
Kapliczka nie leżała bezpośrednio przy drodze. Wąska ścieżka prowadziła kilka metrów w głąb nieposkromionej roślinności, przez co liście i gałęzie napierały na mały budyneczek. Weszli na ową ścieżkę. Manzo stanął bokiem tuż przed trzema schodkami prowadzącymi do ołtarza ofiarnego. Shino zaparkował z wózkiem tuż za Kisuke, któremu pozostało tylko złożyć ofiarę i pomodlić się. Pakiet zawierał butelkę sake i mały tobołek z pożywieniem.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-03, 22:30

02#379

Wyspa była znacznie większa niż można było się spodziewać. Atmosfera na niej panujący była tak egzotyczna, że na sto procent można było poczuć boskość. Co rusz spoglądały na mnie jakieś istoty, krzaki czy zwierzęta. Zapewne mieszkańcy tej magicznej krainy, na szczęście nie byłby zbytnio natarczywe i wystarczyło im tylko przyglądanie się.  Czas płynął tu inaczej albo to przez te wszystkie emocje i wydarzenia mój wewnętrzny zegar roztroił się i poczucie czasu przestało prawidłowo funkcjonować. W końcu dotarliśmy do pierwszej kapliczki, wziąłem przygotowane dary i położyłem na ołtarzu. Pochyliłem głowę i zmówiłem krótka modlitwę.
Dziękuje wam za drogocenną wodę, której potrzebują wszyscy żyjący. Zarówno duszą, ludziom, zwierzętom i rośliną. Bez niej nie moglibyśmy żyć i cieszyć się piękny zapachami kwitnących kwiatów, dorodnymi owocami czy obfitymi zbiorami. Bez wody nie byłoby przyjemnej relaksującej kąpielą, ciepłej aromatycznej herbaty czy przepysznej sycącej zupy. Woda jest wszystkim, a wasza praca jest dla nas życiem. Podniosłem głowę i wróciłem do mojej eskorty w celu kontynuowania ceremonii.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-04, 13:21

Gdy Kisuke zbliżył się do ołtarza ujrzał mgliste kształty stojące wgłębi kapliczki. Stały tam, siedziały czy lewitowały fantastyczne stworzenia i prawie każde z nich było choćby częściowo pokryty łuską. Obserwowały składanie ofiary, ale po rybich, dziobatych i gadzich pyskach trudno było zobaczyć jakieś emocje. Gdy już wycofał się, okrył, że włosy ma mokre, jakby zroszone zostały wodną mgiełką.
Przy każdej kolejnej kapliczce powtarzała się zbliżona sytuacja. W chramie ognia było gorąco, a niektóre z czekających tam kami dosłownie gorzały płomieniem. W kapliczce poświęconej duchom niebo zobaczył wiele pierzastych postaci, a jego ślubny strój nieustannie poruszał powiew.
Musiał uważać na kapliczkę ziemi, gdyż prowadzącą do niej ścieżkę pokrywało błoto, a w środku ujrzał krępe i niskie postacie w zabawnych czapeczkach. Chram roślin porośnięty był bluszczem, jego lokatorzy zaś pysznili się pięknymi barwami. Tam też najprzyjemniej pachniało.
Przy następnym przystanku ujrzał Koki. Lisica wysforowało się przed inne kami jakby chcąc pokazać, że to ona jest tu najważniejsza. Kolejna kapliczka była najbardziej niecodzienna. Tam Kisuke ujrzał zwyczajne przedmioty jak parasol czy kimono, które łypały na niego oczami.
Dla balansu w ostatnim punkcie wędrówki po zewnętrznym kręgu zobaczył same ludzkie sylwetki. Gdyby nie były na modłę snu zamazane i jakby nieuchwytne dla ludzkiego spojrzenia, to Kisuke mógłby podejrzewać, że to lokalni kapłani zebrali się by zobaczyć jak mu idzie.
W połowie podróży zrobił użytek ze błogosławieństwa Koki. Wyczuł bowiem kobiety. Zgodnie ze swoim planem zamknął oczy i szczęśliwie dla siebie nie zahaczył o nic stopą. Słyszał kroki kilku par stóp i cichy turkot wózka, niewątpliwie Miyuki miała własną obstawę. Gdy odgłosy go minęły mógł otworzyć oczy.
Nastał czas by złożyć podarunki boskiej trójce. Na pierwszy ogień szła świątynia Susanoo. Świątynia, już nie kapliczka. Kisuke szedł teraz szeroką drogą pilnowaną z obu stron przez mniejsze kapliczki. Dalej wznosiła się pełnoprawna świątynia. Manzo zatrzymał się przed schodami, a szlachcicowi pozostało zebrać z wozu podarunek dla boga burz. W tym wypadku wziął ciężkie zawiniątko, w którym znajdowała się sztaba wyjątkowego metalu, budulca zanpakuto.
Kisuke wkroczył w cień świątyni. W środku nie paliło się choćby jedno światełko. Czuł za to zapach kadzidła bijący się z rześkim powietrzem jak po ulewie, którego źródło stało obok ołtarza. Zobaczył Chikaze.

***

Chikaze

Pan młody prezentował się korzystnie z czarnym kimonie i haori, oraz ciemnoszarej hakamie. Szedł w stronę ołtarza niosąc coś prostokątnego schowanego za jedwabną chusta. Chikaze widziała stojącego na zewnątrz Manzo trzymającego latarnię zawieszoną na długim kiju.


[Kolejność dowolna]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-04, 20:11

02#380

Odwiedzanie i składanie darów w kapliczkach było bardzo ciekawym przeżyciem. Po pierwsze było to niepowtarzalne, a z drugiej strony mogłem dowiedzieć się wielu rzeczy o bóstwach i sposobie jak je rozróżniać ich domeny. Udało mi się, nawet wypełnić plan i nie sprawdzać swojej woli. Dzięki temu miałem pewność, że nie spojrzę na Miyuki. Wszystko powinno pójść jak z płatka, o ile można tak powiedzieć o tej części. Składanie darów boskiej trójcy, pierwsza w kolejce jest świątynia poświęcona sussano. Podarunek faktycznie bardzo się różnił od wcześniejszych, w końcu taka sztaba metalu, z którego kowale wykonują zabójców dusz to nie byle co. W środku nie było żadnego źródła światła, więc gdyby nie blask gwiazd panowałaby tu całkowita ciemność. Poczułem przyjemny zapach, który bardzo lubiłem i od razu zlokalizowałem jego źródło.

Była to Chikaze córka sussano, której nie widziałem przez jakiś czas. Ucieszyłem się z tego przypadkowego spotkania. W końcu byłem tak mocno zabiegany, że nawet nie miałem kiedy sprawdzić co u niej i jej wyznawców. Na szczęście w jej okręgu panował względny spokój, ponieważ kuzynka nie wysłała mi żadnego listu, który mógłby wskazywać inaczej.
-Witaj Czcigodna, przynoszę dar dla twojego ojca.- Położyłem zawiniętą sztabę na ołtarzu i ukłoniłem się. -Nie znam się na kowalstwie, ale mam nadzieje, że wielmożny Sussano znajdzie dobry sposób na spożytkowanie tego.- Wyprostowałem się i skierował wzrok na obliczę Chikaze. - Szczęśliwy jestem, że mogłem Cię tutaj spotkać. Muszę też przekazać Ci wiadomość od pewnej osoby. Szalony mędrzec pozdrawia Cię, niestety nie mówił o co mu chodzi, ani czemu nie robi tego osobiście.-
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-04, 20:58

Boginii zaśmiała się pod nosem.
-To bardziej mój gest szacunku wobec bóstw, dzięki którym znalazłam się na właściwej drodze.
Przyjęła herbatę. Było to przyjemne doświadczenie, w przeciwieństwie do historii którą usłyszała. Ponury żart zgotowany przez youkai.
-...jak widać, i tam znalazł drogę do czynienia zła. Oczywiście, nie winię was za to. Zrobiliście co mogliście.-Odetchnęła boleśnie-Może kiedyś uda się go zniszczyć na dobre.
Znała swoją rolę, ale chciała się dowiedzieć czegoś więcej o programie ceremonii. Wiedziała jak wyglądał pierwowzór, ale chciała wiedzieć więcej. Zapytała też czy przekazać swój prezent teraz czy może przy tamtej okazji. Miała jednak przy tym swobodę.
-Hah... nie do końca mnie to dziwi. Chociaż szkoda.-Namyśliła się, ale skończyła ostatecznie herbatę i poszła jeszcze spędzić trochę czasu samej na terenie wyspy. Miała nadzieję spotkać syna Tsukuyomi, ale nie było jej to dane. Może stwierdził, że już ją poznał. Nie dojdzie za tym. A gdyby tu został wysłany Haru to pewnie by się przynajmniej przywitał. Też szkoda.
No nic. Musiała wypełnić swoją rolę.

***

Stała w oczekiwaniu na każde z młodej pary. Osobno bo wiedziała, że starożytny ślub Izanami z Izanagi musiał zostać powtórzony, gdy jedno spojrzało na drugie. Traktowała to więc poważnie. Była wyprostowana i patrzyła przenikliwie w stronę wejścia do świątyni, samej stojąc przy ołtarzu. Widziała wszystko klarownie dzięki światłu gwiazd. Więc widziała zarówno Kisuke zmierzającego w jej kierunku, jak i Manzo stojącego na zewnątrz z latarnią.
...rozpierała ją duma. Oby jej Ojciec też miał podobne zdanie o ofierze która została mu złożona. Zachowywała przez długi czas kamienną twarz, acz oczy zdradzały sympatię. A potem zaskoczenie gdy wspomniał o mędrcu.
-...nie zaprzątaj sobie dzisiaj tym głowy. To jest Twój wielki dzień.-Popatrzyła na zawiniątko, od którego czuła trochę boskości. Na pewno było to zatem coś godnego. Podeszła i rzuciła na to okiem, odsuwając materiał z dystansu jednym ruchem palca. Dość delikatnie. Sztabka... niestety, też się na tym nie znała. Podeszła nieco bliżej Kisuke, wyciągając coś z kieszeni jej haori.
-W imieniu mojego Ojca przyjmuję Twój podarek. Natomiast w moim... mały prezent ślubny.-Położyła przed Kisuke niewielką czarną tabliczkę z wyrytymi symbolami-W zależności od intencji porazi konkretnego wroga bądź wszystkich który będą zgromadzeni wokół Ciebie. Ma ograniczoną moc, ale można go nią ponownie napełnić.-Wyprostowała się, przyjmując ponownie swoją dumną postawę.
-Idź już, bo Twoja przyszła żona Cię dogoni.-Rzekła ciszej, odsuwając się od chłopaka.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-05, 18:04

02#381

Nie byłem przygotowany na podarek od Chikaze. W końcu nie zrobiłem nic specjalnego, aby zasłużyć sobie na niego. Po prostu stryjek z wujkiem z wujkiem zorganizowali ślub i wplątali wszystkich po drodze. Do tego zabrali czas wielu bóstwom i bogom, przez co było mi niezręcznie.
-Bardzo dziękuje, trochę mi głupio. To ja powinienem dzisiaj składać dary, a nie je otrzymywać. Zwłaszcza że to ja zabieram twój cenny czas i wplątuje w te całe przedsięwzięcie.- Przyjrzałem się dokładniej małej czarnej tabliczce i schowałem do wewnętrznej kieszeni swojego Haori.
-Ponadto wygląda to na własnoręczną robotę, czyli poświęciłaś jeszcze więcej czasu na moją osobę. Czy jest jakiś sposób, w jakim mógłbym się odwdzięczyć i uhonorować naszą znajomość?- Drapałem się po czuprynie i zastanawiałem się, jak będę mógł się zrewanżować za jej dobroć. Lubię przyjmować prezenty, ale wolę wiedzieć, że na nie zasłużyłem. Inaczej głupio się czuje i mam wrażenie, że nie odwzajemniam starań drugiej osoby. Zanim ruszyłem w dalszą podróż poczekałem na odpowiedz ze strony córki sussano.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket496/510Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket6424/6942Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-05, 18:19

Chyba zakłopotała chłopca. Czyli prezent był odpowiedni. Wyglądała przez to na zadowoloną z reakcji. Jeszcze do tego chciał się jej jakoś odwdzięczyć. Hah! Skoro się oferuje...
-Masz potencjał, chłopcze. Na to, żebyś uczynił dla tego świata coś dobrego, i sam w sobie. Niech ten prezent służy Tobie i Twoim potomkom. Zwłaszcza, że jest to pierwszy tego rodzaju dar, który ofiarowałam śmiertelnym.-Błysnęła nieco zębami-Na razie się tym nie przejmuj. Potem na pewno coś wymyślisz, a na razie... Idź już. Nie jestem jedynym bóstwem w tej ceremonii.-Zniknęła, acz tylko przed oczyma śmiertelnych. Pojawiła się znowu gdy tylko poszedł... Naprawdę, jest czas i miejsce na wszystko, a ona i tak trochę go nadużyła.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-06, 14:37


Chikaze: https://bleach.forumpolish.com/t2111p60-park#73483

Aoto

Kisuke wyszedł ze świątyni Susanoo bogatszy o ślubny podarunek od Chikaze. W pozostałych dwóch świątyniach nie spotkała już go podobna miła niespodzianka.
Amaterasu reprezentowała kami o kobiecej formie. Ubrana w skrócone kimono o szarożółtej barwie, odsłaniające ramiona i nogi, aż do połowy uda. Miała sięgające linii podbródka blond włosy o postrzępionych końcówkach, a na czubku głowy leżała czarna czapka zawiązywana sznurkiem po szyją. Podobne nakrycia głowy nosili kapłani.
Nie nawiązała dialogu i tylko patrzyła dużymi czarnymi oczyma, jak Kisuke składał na ołtarzu belę barwnego jedwabiu.
Potem po drodze znów zamknął oczy, gdy z naprzeciwka nadchodziła Miyuki. Zmierzając zaś do świątyni Tsukuyomi został powitany przez delikatny zaśpiew shamisen. Grał na nim ekscentrycznie wyglądający mężczyzna. Rysy miał mocne, włosy ciemnoniebieskie, a oczy i usta zdaje się muśnięte delikatnym makijażem. Uśmiechnął się na powitanie odsłaniając perfekcyjne zęby, nie przestając przy tym grać.
Kisuke złożył na ołtarzu koszyk wypełniony pięknymi kamieniami księżycowymi. Mężczyzna skinął z aprobatą głową, po czym rozwiał się w mgłę wraz z ostatnim szarpnięciem strun.
Kolejny etap podróży odbywał już tylko z Manzo - Shino odjechał z pustym wózkiem w przeciwną stronę. Zmierzając ku centrum całego Soul society spotkali, również uszczuplony, pochód panny młodej. Teraz mieli iść obok siebie, ale spojrzeć sobie w oczy mogli dopiero przy świątyni Izanagi.
Początkowo towarzyszył im jeszcze kapłan i miko z latarniami. Przeszli razem przez most zawieszony nad wstęgą wąskiej rzeczki, ale przy białej bramie tori obstawa stanęła po obu jej stronach i dalej szła już tylko młoda para.
Drogę oświetlało im teraz światło gwiazd. Kisuke czuł obecność przyglądających się im kami, chociaż najwyraźniej dochodził do niego jaśminowa woń bijąca od jego przyszłej żony.
Świątynia Izanagi okazała się bardzo skromna. Niewielka świątynka, od której biła jednak potężna moc. Kyoraku zrobiło się nagle bardzo gorąco. Jeszcze tylko do pokonania krótkie schody i stojąc przed świątynią w końcu mogli na siebie spojrzeć.
Wyglądała przepięknie w przeczystym białym kimono o szerokich rękawach. Głowę przykrywał szeroki czepiec, a niżej na Kisuke spoglądała para czerwonych oczu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-08, 01:10

02#382

Starałem się zachować spokój i nie dać zbytnio ponieść. Wszystko szło zgodnie z założeniami i nikt z nas nie złamał żadnej zasady. Szliśmy do celu nie spoglądając na siebie wzrokiem choćby przez chwilę. Świątynia może i była niewielka, ale to w żaden sposób nie ograniczało jej mocy, momentalnie ją poczułem i nie tylko. Ale także wzrok różnych kamich schowanych za zasłoną, przez którą ich nie widzimy. Sam nie byłem zbyt wstydliwy, ale nie wiem czy chciałbym, aby oni wszyscy patrzyli na moją żonę podczas konsumpcji. W końcu mogłem spojrzeć na Miyuki, wyglądał tak doskonale i niewinni jak pojedynczy płatek śniegu. Zrobiło mi się gorąco i nie byłem pewny co dokładnie na mnie tak wpłynęło. To miejsce czy może widok tak przepięknej kobiety, przy naszym pierwszy spotkaniu również zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a nie była wtedy tak przyszykowana. Spojrzałem jej w oczy i delikatnie podniósł się kącik ust. Kontynuowałem przebieg ceremonii według przyjętego protokołu.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-08, 13:48

Urzeczony urodą wybranki Kisuke miał przez moment trudność z zebraniem myśli. Miyuki spoglądała na niego z coraz większym wyczekiwaniem. Zacisnęła barwione jasną czerwienią usta jakby spodziewając się najgorszego. W końcu jednak Kyoraku doszedł do siebie i rzekł:
- Co za piękna młoda kobieta!
Miyuki wręcz odetchnęła z ulgą, po czym rzekła.
- Co za piękny młody mężczyzna!
Był to sygnał do rozpoczęcia kolejnego, już przedostatniego etapu rytuału. Z ciemności kapliczki wyłonił się Miyagi i dojrzała, ale wciąż piękna kobieta w stroju miko. Kapłan trzymał deskę z trzema różniącymi się rozmiarem czarkami. Stanął przed młodą parą, a miko ze skrzyżowanymi na podołku dłoniami zatrzymała się pół kroku za nim.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-08, 15:48

02#383

Prawie na śmierć zapomniałem jak miałem się przywitać i, że to ja musiałem zacząć. Dobrze, że zebrałem wystarczająco szybko myśli i zdołałem to z siebie wydusić. Już na samym początku zrobiłem taką faux-pas. Jeszcze pomyśli, że jej nie chce albo jej nie szanuje. Nie wiem co jest ze mną nie tak, czy zawsze muszę zachowywać się jak kretyn przy niej? Podniosłem najmniejszą czarkę, wziąłem łyka i przekazałem Miyuki. Czekał, aż ona zrobi to samo ze średnio, aby ja mógł tak zrobić to samo z największą. Kiedy Miyagi wraz z Miko odprowadzali nas do krytego pawilonu. Przyglądałem się uważniej białowłosej, starałem się zorientować po jej zachowanie, jakie ma wrażenie odnośnie tego wszystkiego. Następnie spróbowałem poczuć jej energię duchową i w jakim jest ona stanie. Czy jest  wzburzona od emocji, czy może panuje tam harmonia i spokój. Nie znałem jej zbyt dobrze, tylko trochę opowiedział mi o niej kapłan. Ale Koki mnie nie uspokoiła wiadomością o jej gorliwej modlitwie. Może gdy otrzyma Daisie w prezencie ślubny to się trochę sytuacja uspokoi?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-15, 17:02

Przy pierwszej czarce lekko drżały mu ręce, ale potem zdołał się uspokoić. Na tyle przynajmniej, że nie dawał po sobie poznać zewnętrznego zdenerwowania. Miyuki również była niespokojna. Przez chwilę drżały jej usta, a spojrzenie miała odrobinę szkliste.
Prawidłowe wypełnienie rytuału sake chyba zdołało dodać jej odrobinę pewności siebie. Nie potrwała ona jednak długo. Para młoda wymieniła jeszcze ukłony z kapłanem i miko, po czym podążyli ku ostatniej stacji ceremonii. Musieli się przy tym trochę cofnąć, jeszcze raz pokonali most, ale zamiast podążyć ku wewnętrznemu kręgu trzech świątyń skręcili w ledwo dostrzegalną wśród napierającej roślinności dróżkę.
Wyglądała na rzadką używaną, pokryta obumierającymi, lśniącymi od wilgoci liśćmi. Kisuke stale czuł obecność kami, a nawet usłyszał cichutki głos Koki składający mu gratulacje. I tak w końcu ujrzeli niewielki pawilon wznoszący się kilkadziesiąt centymetrów na drewnianej platformie. Budyneczek o kształcie pięcioboku miał ściany z grubego papieru poprzetykanego ciemnym drewnem. Na spadzisty dach pokryty brunatną dachówką spadały srebrzyste promienie księżyca.
Nastąpiła już ostatnia wymiana ukłonów. Miyagi dotknął przelotnie ramienia Kisuke i uśmiechnął się do niego pokrzepiająco, po czym wraz z miko odwrócił się i szybko zniknął za zakrętem dróżki.
Młodzi weszli do środka, gdzie Kisuke ujrzał jedynie matę do spania i niewielką latarnię, którą zaraz zapaliła Miyuki. Trochę jej to zajęło jakby specjalnie odwlekała nieuniknione. Potem zaś wyprostowała się, odwróciła w stronę Kisuke i spojrzała na niego, by szybko zwrócić wzrok ku ziemi. Skrzyżowała ukryte w szerokich rękach dłonie i czekała.
Kyoraku nie musiał być specjalistą od wykrywania reiatsu by poczuć zdenerwowanie swej małżonki. Spod zapachu jaśminu wręcz wyczuwał jej strach i niepewność.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-16, 21:15

02#384

Nie spodziewałem się tego, ale nawet mnie dorwał stres i podenerwowanie. Kto by przypuszczał, że po tych wszystkich przygodach w moim życiu coś takiego na mnie wpłynie. Ale z drugiej strony nie bez powodu mężczyźni wolą zaciągnąć się do Gotei czy pójść na wojnę niż ustatkować się z kobietą. Może mamy to w podświadomości albo genach, na duchu podnosiło mnie towarzystwo Miyagiego. Kiedy było po wszystkim, odetchnąłem z ulgą. W końcu miałem to za sobą, ale coś mi nie dawało spokoju. Miałem wrażenie, jakby to właśnie od tego momentu zaczynały się schody. Spoglądałem na srebrzysty glob i zastanawiałem się co dalej, a może bezsensu się martwię i wszystko będzie dobrze. Gdy weszliśmy do środka poczułem jej strach i niepewność, nawet zapach jaśminu nie był w stanie tego zamaskować. Kompletnie nie wiedziałem co mam zrobić żeby ją odprężyć.
-Kobanwa Miyuki-san. Nie sądziłem, że strój może jeszcze bardziej uwydatnić twoje piękno. Czuje się mile zaskoczony.- Zbliżyłem się do niej i stanąłem naprzeciwko. - Pewna młoda bogini powiedziała mi, że strasznie denerwowałaś się przed dzisiejszym ślubem. Nawet nie zwróciłaś uwagi na zapach, którym Cię obdarowała.- Ukłoniłem się jej i poczekałem na odpowiedz. Z delikatnym uśmiechem obserwowałem jej zachowanie.
-Wiem, że to trochę niedorzeczne pytanie, ale czy wszystko jest w porządku?- Zapytałem z faktyczną troską i przejęciem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-17, 14:29

Gdy Kisuke się zbliżył, Miyuki spięła się jakby zamierzając zrobić krok do tyłu. Pozostała jednak na miejscu.
- Dziękuję - odrzekła na komplement, nadal z wzrokiem skierowanym ku podłodze. - Ty również prezentujesz się bardzo dostojnie, Kyoraku-san.
Skierowanie tematu na kami nieco rozluźniło pannę młodą. Uniosła wzrok i w końcu utrzymała spojrzenie na Kisuke przez dłuższy moment.
- Och, naprawdę... Mam nadzieję, że czcigodna kami nie ma mi tego za złe... Czy to nie była czasem kitsune, którą czcisz, a o której mi opowiadano?
Po pytaniu Kisuke Miyuki westchnęła.
- Wybacz. Chyba jestem dość... bardzo zdenerwowana tym wszystkim. Chociaż byłam przygotowana do zamążpójścia już tyle czasu, to gdy to nastało, to... trochę za dużo emocji. Wybacz, Kyoraku-san.
Ukłoniła się, jeszcze raz spojrzała na niego niepewnie, po czym zaczęła rozsupływać obi.
- Przejdziemy więc do naszego obowiązku? Mam nadzieję, że nie zawiodę twoich oczekiwań.
Głos Miyuki brzmiał dość pewnie, ale Kisuke zauważył drżenie jej rąk.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-18, 19:19

02#385

-Dziękuje, to pewnie zasługa tego odświętnego stroju. Zanim przejdziemy dalej, chciałbym Cię przeprosić za moje zachowanie na pierwszym spotkaniu. Nie powinienem Cię stawiać w tak niezręcznej sytuacji.- Pochyliłem nisko głowę, prosząc o wybaczenie. Komplement z jej strony był miły, nawet jeżeli była to tylko grzeczność. Wygląda na to, że nic się nie zmieniło od naszego ostatniego spotkania. Ciągle rozmowa o bóstwach potrafiła wciągnąć ją w konwersacje i rozluźnić. Pokiwałem twierdząco na jej pytanie.
-Tak to była Koki. Jestem pewny, że nie chowa urazy, w końcu nawet pojawiła się na ślubie i pogratulowała nam. Wyglądała jakby była zadowolona, że nasze losy splątały się razem. Rozumiem twoje zdenerwowanie, nie mam zbyt  renomy i różne plotki krążą po ulicach dworu czysty dusz. Pewnie gdyby był na twoim miejscu, również czułbym stres przed nie znany. - Starałem się przełamać pierwsze lody i pomóc się jej oswoić z moją osobą. Gdy zobaczyłem, gdzie powędrowały jej dłoni. Zrobiło mi się cieplej, a krew zaczęła szybciej krążyć. Jej głos zaprzeczał ciału, ujawniało oznaki stresu. Złapałem delikatnie jedną z dłoni Miyuki i spojrzałem z troską w jej duże czerwone oczy.
-Jesteś pewna, że tego chcesz? Nie chce, żebyś się do tego przymuszała. Niestety śluby szlacheckie mają ścisłe zasady i nie pozwalają na zbytnie poznanie się przed małżeństwem. Chce dla twojego dobra, nawet jeżeli nie dopełnimy tradycji czy obowiązku. Jestem gotowy wziąć na siebie odpowiedzialność za to, wystarczy tylko twoje słowo.- W niepewności czekałem na jej odpowiedz, nie było to dla mnie łatwe. Na szczęście pożądanie i podniecenie nie zawładnęły mną, z drugiej strony nie widziałem jeszcze niczego co mogłoby przyprawić mnie o krwotok.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-22, 23:01

- Nie chowam urazy - odparła chyba bardziej zajęta rozsupływaniem kimona niż jego słowami. - Czcigodny Miyagi wypowiadał się o tobie jako o osobie dobrej i godnej zaufania, nie potrzebny mi inny głos by zdobyć wgląd na twą osobę.
W końcu dała sobie radę i wierzchnie okrycie opadło na podłogę, odkrywając nieco krótsze i nie z tak szerokimi rękami, acz również śnieżnobiałe kimono. Miyuki chciała kontynuować rozbieranie się, ale wtedy nadeszła interwencja Kisuke. Poczuł jak zadrżała mocniej pod jego dotykiem, ale potem się uspokoiła. Spojrzała na niego.
- Wszystko w porządku - rzekła cicho. - Jestem teraz twoją żoną i jako żona mam swoje obowiązki, a te obowiązki i tradycje są święte i ich niedopełnienie mogą odwrócić od nas łaskę kami. - Uśmiechnęła się, chociaż był to uśmiech słaby to wydawał się szczerzy. - Wszyscy mi powtarzali, że strach i zdenerwowanie znikną gdy już wykonany zostanie pierwszy krok. Dlatego chcę go zrobić by przekonać się czy tak faktycznie będzie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket46/370Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket1847/6190Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-23, 23:04

02#386
Odetchnąłem z ulgą, gdy Miyuki odpowiedziała i podzieliła się tym, co siedzi jej w głowie. Teraz przynajmniej nie musiałem zgadywać i wiercić sobie dziurę w brzuchu. Ta cała sytuacja mocno ją stresowała i wpędzała w zakłopotanie. Nawet pomimo zdenerwowania parła do przodu, nie można było jej odmówić determinacji. Byłem gotowy nie dopełnić tego wszystkiego, ponieważ nie chciałem, aby się przymuszała. Zdałem sobie sprawę, że nie mogę jej odmówić. Nie mogłem zdusić jej odwagi i starań w zarodku. Źle by mogło to wpłynąć na naszą relację, jeszcze mogłaby czuć się niechciana i niedoceniona.

-Dobrze, niech będzie tak jak sobie życzysz. Dopełnimy tradycji i przypieczętujmy nasz los. Gdyby coś było nie tak proszę powiedz mi od razu.- Delikatnie wypuściłem jej dłoń z objęcia i sam również zacząłem zdejmować wierzchnie warstwy ceremonialnego ubioru. Delikatnie się stresowałem nigdy jeszcze tego nie robiłem, kilka razy byłem blisko, ale nigdy nie pokonałem tej bariery przez zjawiska losowe. Nawet rozejrzałem się z przyzwyczajenia czy nie pędzi ktoś nam przerwać. Rozkoszowałem się widokiem Miyuki, nawet delikatnie ją pożerałem wzrokiem. Moje tętno przyśpieszyło, a temperatura rosła. W końcu zrobiłem pierwszy krok i nie myślałem o tym, że coś się nie uda. Złapałem ja w talii i przyciągnąłem do siebie delikatnie. Spojrzałem głęboko w oczy i pocałowałem, starałem się przy tym nie być zbyt nachalnym i nie mielić agresywnie jęzorem. Dałem jej możliwość odwzajemnienia, a nie tylko biernego udziału. Lewa dłoń została na prawym biodrze, gdy druga wędrowała po plecach. Gdy pierwszy pocałunek doszedł końca, złożyłem jeszcze kilka krótkich pocałunków na szyi i ostrożnie podniosłem Miyuki i położyłem ją na przygotowany posłaniu. Tam kontynuowałem noc poślubną starając się jak najlepiej, aby ją w pełni zadowolić i nie zawieść czy rozczarować.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2021-08-30, 19:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Pbucket9000/9000Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty2021-08-29, 20:59

18 + :

Chociaż noc była zimna obu im było gorąco, gdy zasypiali w objęciach, ukryci za ścianami niewielkiego pawilonu oświetlanych od wewnątrz przez promyk lampy. Czy to za sprawą błogosławieństw obdarowywanych kami, czy udaną inicjacją męskości, Kisuke czuł się spokojny jak nigdy.

[+ 3 Psychika]

https://bleach.forumpolish.com/t2452-wewnetrzny-swiat-kisuke
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia ośmiu milionów bóstw   Świątynia ośmiu milionów bóstw - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Świątynia ośmiu milionów bóstw
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» "Świątynia Srebrnego Lisa"
» Świątynia Yakushi-ji
» Świątynia Próby
» Świątynia Próby
» Świątynia Głodu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje