Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala numer 6

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-20, 15:25

Skoncentrowałem się i zebrałem Reiatsu w prawej dłoni, aby uczynić atak skuteczniejszym. Podbiegłem do Genko ukratkiem patrząc na Noraku. Wystawiłem miecz przed siebie i zrobiłem piruet 360 stopni, mając nadzieję, że ten atak powali Genko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-20, 15:53

Wzmocniony reiatsu podbiegłeś szybciej, wręcz doskoczyłeś w ułamku sekundy do Genko. Jeden szybki cios i dziewczyna uderzyła o ścianę. Noraku patrzył tylko z opuszczoną szczeką i wytrzeszczonymi oczami co zrobiłeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-20, 20:59

- Przygotuj się... Będziesz następny...
Spojrzałem na Noraku i pobiegłem na niego skupiając swe Reiatsu... Pod koniec biegu uderzyłem go poziomym cięciem po brzuchu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-20, 21:17

Wystrzeliłeś jak torpeda, wciąż oszołomiony Noraku nie zdążył zablokować ciosu. Oberwał solidnie w brzuch i opadł na kolana. Wstałeś dumny ze zwycięstwa, a nauczyciel zaklaskał z uznaniem.
-Brawo, Yoshida, brawo. Wygrałeś tą walkę. Klasa! Rozejść się. - powiedział. Miałeś teraz wolne.

Statystyki Zwiększone

Zręczność +1
Kontrola Reiatsu +1
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-20, 21:28

- Dobra walka
Uśmiechnąłem się i odstawiłem Bokken. Poszedłem na Otwarty Teren za Akademią, odpocząć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-20, 21:41

Skoro tak postanowiłeś tak też zrobiłeś, biorąc miecz ze sobą.

Akademia->Tern otwarty za akademią
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-21, 16:51

Do Rukii

Wybiłaś się jakiś metr przed przeciwnikiem, ale widać że tego oczekiwał. Błyskawicznie wyprowadził przeciwtempo, powodując u Ciebie natychmiastowe przejście do obrony. Zawirował mieczem, uśmiechając się złośliwie. Powoli Cię okrąża.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-21, 19:43

* Tak ... wiedziałam * pomyślałam po czym szybko zaatakowałam mieczem raz w lewo raz w prawo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-22, 11:18

Pierwszy cios został odbity przez przeciwnika, zaś przed drugim ledwo uskoczył. Natychmiast po wylądowaniu wyprowadził sztych, celując w Twoje podbrzusze, jednak, udało Ci się zbić jego boken w lewo, daleko od siebie. Nie ma co, jest dobrym szermierzem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-22, 11:56

Zbliżam się do niego powoli, trzymając miecz. oburącz. Gdy będzie w moim zasięgu atakuję go szybko w lewy bok, a zaraz potem przechodzę piruetem do ciosu w prawe ramię.ecy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-22, 12:15

Twój atak zaskoczył przeciwnika, nie spodziewał się drugiego ciosu. W efekcie dostał i to dość mocno w ramię, przez co padł na Ziemię. Nauczyciel uśmiechnął się.
-Hazine wygrywa. - rzucił. Lekcja się skończyła.

Zwiększone Statystyki
-Zręczność (+1)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-22, 12:16

* Hm... łatwizna ... * Powiedziałam . Wychodzę z klasy wolnym krokiem z gracją i wdziękiem i postanawiam pójść na teren otwarty za akademią
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-22, 12:19

Mijałaś korytarze akademii aż wyszłaś na zielone tereny, gdzie słońce mile grzało.

Przechodzimy do Terenów otwartych za akademią
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-01-31, 15:51

przybiegłem na lekcje do sali numer 6 jeden nie jestem zmęczony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-02-28, 12:24

Wbiegł do sali na krótką chwilę przed nauczycielem i zajął swoje miejsce. "Uff, ledwo ledwo." - pomyślałem, kiedy chwilę później wszedł nauczyciel.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-02-28, 12:31

Nauczyciel, będący starszym mężczyznom choć nadal w doskonałej formie spojrzał na was, zebranych w ławkach.
No, dzisiaj zrobimy mały test sprawności. Bierzcie bokeny i ustawcie się w kręgu. - powiedział i wskazał na wolne miejsce na środku sali.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-02-28, 12:35

Ciągle lekko jeszcze zmęczony wziął boken i udał się we wskazane miejsce. "Świetnie, dopiero co walczyłem z pustym, a tutaj test sprawnościowy... No nic, raczej jakoś sobie poradzę." - pomyślałem, kiedy poczułem ból w lewym ramieniu, tam gdzie pusty zostawił ślad po sobie. - "Niech to, zupełnie o tym zapomniałem.".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-01, 10:21

Rana, rzecz jasna dalej bolała. Stanąłeś w kręgu i sensei wyszedł na środek pola, opierając boken o ramię.
No, młodzieniaszki, zasada jest prosta. Rozdzielicie się na czwórki. W każdej czwórce jedna osoba się broni, podczas gdy pozostałe trzy go atakują. Rzecz jasna, obrońca może atakować, jeśli pokona wszystkich niech odejdzie na bok. Zrozumiano?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-01, 10:41

Kiwnąłem głową, na znak, że zrozumiano, po czym zacząłem się ustawiać wraz z innymi w czwórki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-01, 20:10

Miałeś na przeciw siebie dwóch chłopaków i jedną dziewczynę. Dziewczyna trzymała boken pewnie i wydawało Ci się że to ona może sprawić najwięcej problemów, choć nie jest najsilniejsza. Jeden z nich stał ostrożnie obserwując resztę. Ostatni był typowym drabem, silny ale nic poza tym. Po krótkim losowaniu padło na Ciebie, że masz się bronić. Ustawiłeś się w środku koła. Po chwili drab ruszył na Ciebie z trzymanym oburącz mieczem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-03, 15:58

Kumuluję trochę reiatsu, by uczynić siebie nieco szybszym i staram się odskoczyć w bok przed drabem, a jeśli poleci potem dalej, to także uderzyć go w głowę moim boken. Po czym staję w pozycji obronnej oczekując na kolejny atak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-05, 20:43

Taktyka Twoja była naprawdę dobra, siłacz po jednym celnym ciosie upadł na podłogę. Jeden mniej, ale pozostała dwójka nadal czekała. Po chwili musiałeś gwałtownie odskoczyć w bok, by uniknąć ciosu dziewczyny i z trudem zablokowałeś cios chłopaka. Miałeś teraz odsłonięte plecy i czułeś że dziewczyna zaraz zaatakuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-06, 16:51

Natychmiastowo odskoczyłem w bok tak, by mieć przed sobą obu przeciwników i oczekuję na ich kolejny atak. Jeśli przeciwnik zaatakuje mnie, staram się zblokować jego ciosy i szybko wyprowadzić kontrę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-06, 21:52

Zostałeś dosłownie zasypany gradem ciosów, szybko musiałeś przejść do defensywy. Coraz silniejsze ciosy padały, a Ty z większym trudem je broniłeś. W dodatku poczułeś że rana znowu się otwiera i zaczyna krwawić na nowo. Masz mało czasu, jeśli czegoś nie wymyślisz, byłeś pewny, że przegrasz. To była kwestia wytrzymałości i siły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-06, 23:44

"Niech to szlag. Muszę coś zrobić!". Z ledwością sparowałem kolejne parę ciosów. "Dobra, zaryzykuję niebezpieczny manewr.". Postanowiłem odskoczyć jak najdalej w tył, by stamtąd znowu wybić się do przodu, by z impetem zaatakować jednego z przeciwników.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-09, 22:04

Odskoczyłeś w tył i chłopak zawahał się, tracąc równowagę po zadanym i niecelnym ciosie. Szybko wykorzystałeś to by uderzyć go w plecy i zaatakować zaskoczoną dziewczyną w brzuch. Wygrałeś.
Sensei spojrzał z uznaniem i wtedy napotkał wzrokiem ranę na Twoim ramieniu.
Co Ci się stało, Tagero-kun ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-10, 16:03

-Tagaro - poprawiłem go - A to jest tylko małe zadrapanie... - syknąłem z bólu i złapałem się za ramię - Mała pozostałość po walce z hollowem.
Rozmawiając rozglądam się przy okazji, jak radzi sobie reszta z ćwiczących.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-10, 18:43

Z hollowem? W Soul Society? Ciekawe, zaiste ciekawe..Przyjdź jutro do mnie przed zajęciami, chcę z Tobą porozmawiać o tym spotkaniu. A teraz idź do domu i odpocznij. - powiedział sensei i odwrócił się plecami, przypatrując się ciężko ćwiczącej reszcie. Kilka osób już skończyła walkę, ale tylko Tobie i jednej dziewczynie udało się wyjść zwycięsko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-03-10, 20:45

Odłożyłem boken na miejsce i ruszyłem do domu, by tam rzucić się na łóżko i odpocząć trochę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty2009-05-07, 21:49

Przychodzi z książką w ręku , a następnie siada w ławce.


Ostatnio zmieniony przez Artur Ryan dnia 2009-05-08, 13:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala numer 6 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   Sala numer 6 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala numer 6
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 21
» Sala nr 1
» Sala 13
» sala nr.2
» Sala nr 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje