Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia dzielnica

Go down 
+3
Rose Nevermore
CZaras
Imperator Kuchiki
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-01-25, 20:13

02#318

-Nigdy nie spodziewałbym się takiej obrotu sprawy, ostatnie czterdzieści godzin było wyjątkowo osobliwe. Chyba nawet największy wieszcz nie wymyśliłbym niczego tak zakręconego.-Uśmiechałem się, potakując. Ale tak obiektywnie myśląc, na pewno znalazłby się przynajmniej jeden, który powiedziałbym nie i byłbym nim ten kruk kami. 
-Bardzo chętnie dopełnię tę tradycję podczas powrotu.-


***

Nie za żadne skarby nie zgodziłem się na jazdę wierzchem na kasztanku Miyagiego. Był ode mnie starszy i należał mu się zasłużony szacunek. Podróż na świni nie należał do najbardziej wygodnych, ale na pewno była lepsza niż spacer. Zresztą czułbym się wyjątkowo niezręcznie kiedy mijani ludzie patrzyliby na mnie w dziwny sposób. Dlatego to Kapłan siedział na świni, a ja szedłem równo z nimi. Widok tętniącej małej kapliczki wypełnionej darami był dobry znakiem. Ale jeszcze bardziej ucieszył mnie widok lisicy i jej słowa, które podniosły mnie na duchu jeszcze bardziej. Przynajmniej nie obwiniała mnie o swój los i była wdzięczna za ratunek. Jednak musiałem się jej wytłumaczyć i upewnić czy zna dokładny przebieg tamtego wydarzenia. Nie byłoby to uczciwe stosunku do Chikaze, to ona odwaliła całą robotę.
-Dobrze Cię widzieć. Wybacz mi, że nie zdołałem Cię ochronić przed tym losem. To nie mi należał się te podziękowania.-Wziąłem głęboki oddech i przyklęknąłem na jedno kolona i pochyliłem głowę w jej stronę.
- Tak naprawdę moja ignorancja i pycha omal nie doprowadziłyby do śmierci dwóch bliskich mi osób. Gdyby nie Chikaze córka gromowładne my ponieśliśmy by śmierć, a ty dalej byłabyś wykorzystywana przez Nemuriego.- Teraz gdy tak na chłodno przeanalizowałem całą sprawę faktycznie zrobiło mi się głupio i wezbrały we mnie przykre uczucia. W oczach miałem wizje umierającego Rentaro i kapłana, ponieważ byłem za słaby. A to ja byłem tym który ich tam zabrał i nalegał na wszystko, nie zdając sobie sprawy jak potężne byty czają się w mroku.
-Dałem się podejść jak dziecko, nie jestem godny miana Twojego wyznawcy. To ja nie ochroniłem Cię przed nim. A jeszcze mogłem sprowadzić nieszczęście na wyznawców tej wioski. Gdyby częściej Cię odwiedzał albo się modlił może byś tak nie skończyła Koki.- Moje błękitne oczy się szkliły i pogrążały w smutku. Całą winną za to sytuacje obarczałem się. W końcu tylko ja z jej wszystkim wyznawców byłem bogiem śmierci, a nie zwykła dusza.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-01-27, 18:47

Koki westchnęła.
- Nie bądź głupi.
Kisuke usłyszał, jak lisia kita zamiata ziemię i zaraz poczuł woń leśnej polany po deszczu.
- Jesteś moim wyznawcą, a nie zaprzysiężonym obrońcą. To ja powinnam chronić tych, którzy we mnie wierzą, jak na prawdziwe kami przystało. Jednak... nie posiadam takich mocy. Jedyne co potrafię robić to dawać wytchnienie zmysłom i nawet tego nie mogłam zrobić przez te... monstrum, które mnie schwytało. - Na moment głos lisicy zadrżał od lęku. Odchrząknęła i udało jej się przywrócić dostojny ton. - Ty mnie uratowałeś, mnie i innych. I nie mówię tylko o walce. Gdy byłam... uwięziona, od popadnięcia w obłęd ratowały mnie tylko twoje modlitwy. Twoje, a także ludzi których przekonałeś do wiary we mnie. Słyszałam je, chociaż niewyraźnie. Dały mi siły by przetrwać. Dlatego też... przestań się obwiniać i z godnością przyjmij moje podziękowania, bowiem na nie zasłużyłeś.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-01-27, 19:37

02#319


Słowa lisicy stopniowo przynosiły mi ulgę i rozwiewały mroczne wzbierające chmur w mojej głowie. Czułem jakby ktoś, właśnie zdjął mi przeogromny ciężar i brzemię z pleców. Odetchnąłem z ulgą i przetarłem oczy.
-Dziękuje.- Wstałem, wyprostowałem się i zrobiłem głęboki ukłon. Naprawdę chyba lepszej decyzji nie mogłem podjąć podczas sporu kamich. Jej nie zależało na sile, a tylko i wyłączenie na dobru jej wyznawców. Dlatego jeszcze bardziej poczułem silną potrzebę, żeby jej bronić.
-Bardzo się ciesze, że tak to postrzegasz. Musimy postarać się, aby więcej nie doszło do takich sytuacji. Poruszyłem ten temat z Chikaze córką gromowładnego. Jest gotowa, obijać Cię swoim patronatem i ochroną co o tym sądzisz?- Zapytałem nie wiedząc, jaki jest jej stosunek do tego typu sojuszy i czy przypadkiem nie narusza to jakiegoś honoru bóstw. Poczekałem, aż się wypowie i poruszyłem kolejną kwestię, spojrzałem na swoje dzieło.
-Wtedy wydawał się lepiej zrobiona albo ząb czasu już zaczął ją nadgryzać. A może to przez tą ładną świątynie. Słyszałem, że nie chcesz zamieszkać w tej ładnej dużej świątyni zrobionej przez twoich wyznawców. Jeżeli chodzi ci o moje uczucia. To nie musisz się obawiać, to niczego nie zmieni w naszej relacji.- Uśmiechnąłem się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-01-31, 16:50

Gdy Kisuke wstał, ujrzał siedzącą przed kapliczką Koki z dumnie wypiętą piersią. Chciała się prezentować jak najlepiej, ale widać było, że powieki ma ciężkie od znużenia.
- Sama nie wiem. - Nie wyraziła entuzjazmu do propozycji. - Córka Susanoo, a to podobno bóg gwałtowny i chętny do niszczenia. Chyba nie czułabym się swobodnie będąc pod pieczą kogoś o takim rodowodzie. Prawdę mówiąc w ogóle wolałbym nie popadać w zależność.
Zastrzygła nerwowo uszami i obejrzała się jakby spodziewając się ujrzenia czegoś nieprzyjemnego. Wróciła wzrokiem do Kisuke.
- Kto tak powiedział? Ja po prostu nie chciałam żeby moja pierwsza świątynia została zastąpiona nową. Mogę zaś mieszkać w każdej z nich, a jak trochę wypocznę to od razu odwiedzę tą, którą wybudowałeś mi przy swoim domu. - Spojrzała w kierunku wioski. - To miejsce jednak zawsze będzie dla mnie najważniejsze. Moi pierwsi wyznawcy... dobrzy wyznawcy, szczególnie dzieci. Mogę się im pokazać, a one widzą mnie bez problemu. Szczególnie jedna z dziewczynek jest mi bliska. Yumi jest bardzo mądra i już przyrzekła, że jak dorośnie to zostanie moją kapłanką. Ja... cieszę się, że odzyskałam to wszystko.
W głosie zabrzmiała wilgotna nuta, którą dumna lisiczka zaraz przegnała zdecydowanym chrząknięciem.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-01-31, 19:01

02#320


-Rozumiem, w takim wypadku nie będę próbował Cię przekonać czy namawiać. Uszanuje twoja wole i postaram się nie dopuścić do kolejnej takie sytuacji.- Co prawda Chikaze wydaje się inaczej podchodzi do problemów, co udowodniła podczas próby pokojowego rozwiązania problemu z onim, Ale kto wie ile czasu będzie się obierać woli ojca i nie stanie się tym, kim on oczekuje, że ona będzie. Ciągle zamierza dotrzymać mojej części zobowiązania, nawet jeżeli Koki rezygnuje z protektoratu. Tak przynajmniej córka gromowładnego nie będzie się na nią gniewać.
-Nie, nikt. Po prostu zobaczyłem nową, a stara ciągle. To stała to wyciągnąłem wnioski. Tak mieszkają tutaj dobrzy ludzie, a dzieci są wyjątkowo mądre. Nawet po Twoim zniknięciu jedna z dziewczynek nieustanie tu zagląda i wierzyła, że wrócisz. Dobrze to słyszeć, bardzo chętnie ugoszczę Cię w moim domu.- Uśmiechnąłem się i otrzepał kolano z kurzu. Cała sytuacja dobrze się rozwijała, dodatkowo zdobyłem nową informację, że bóstwa mogę się przenosić między kapliczkami. Może tym razem uda się jej uciec przed zagrożenie.
-Cieszę się, że znalazłaś w nich oparcie, to bardzo ważne, aby mieć przy sobie odpowiednich ludzi. Oni na pewno też się bardzo cieszą, że to właśnie Ciebie sprowadził im los. Ja też nie żałuje swojej decyzji i pewnie teraz postąpiłbym tak samo jak kilka lat temu. Z tym wyjątkiem, że tym razem zbudowałbym coś bardziej Ciebie godnego.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-02, 14:10

- Tak. Szczególnie Yumi jest bardzo mądra. - Koki skinęła głową. - To na właśnie chce zostać mają kapłanką. Cieszę się, że moja świątynia powstała obok wioski zamieszkiwanej przez takie życzliwe dusze.
Przekrzywiła łepek spoglądając na Kisuke.
- Ale... wyczuwam od ciebie niesamowitą energię. Czy to córka Susanoo ciebie pobłogosławiła? Hmm.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-02, 18:14

02#321

 Byłem delikatnie zmieszany jej pytanie, nie przypomniałem sobie, żeby córka gromowładnego mnie obdarzyła jakimś błogosławieństwem. A przynajmniej nic o tym nie wspomniała. Może to chodzi o ten jadeitowy ząb? A może to moja urosłem tak bardzo w siłę? Ciężko było mi powiedzieć co dokładnie bóstwo mogło poczuć, niby ten artefakt nieużywany nie powinien promienieć boską emanacją.
- Nie, córka sussano raczej nie nic takiego mi nie podarowała. Może to to.- Wyciągnąłem jadeitowy ząb i ukazałem go lisicy. -To jeden z zębów podarowanych przez króla dusz- Powiedział to szeptem, tak aby zaraz dookoła nie zaroiło się od kolekcjonerów i złodziej. Jeżeli dalej nie było to co wyczuła Koki, postanowiłem zapytać o siebie.
- Może to odrobinę aroganckie, ale ostatnimi czas mocno się wzmocniłem, pomagało mi w tym podróż przez krainę oni i wizyta w domenie Sussano. Ta nawet ujrzałem Hō-ō, bardzo majestatyczne zwierzę. 
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-04, 14:30

Koki ostrożnie wyciągnęła pysk w kierunku zęba, powąchała go, po czym cofnęła się gwałtownie.
- Ach... w głowie mi się kręci od tej energii. Zupełnie jakbym... zupełnie jakbym znalazła się pośrodku wielkiego wiru wody. - Potrząsnęła głową. - To potężny przedmiot. Jeszcze nigdy nie widziałam niczego podobnego. - W głosie pobrzmiewał nabożny ton.
Rozległy się dziecięce śmiechy. Miyagi, który usiadł na skraju drogi w pewnej odległości od kapliczki, był otoczony gromadką dzieci rozweselonych zapewne jakąś opowieścią. Koki spojrzała w tamtym kierunku.
- Ten dobry kapłan zaprosił mnie do świątyni, którą się opiekuje. Nawet powiedział, że będę mogła ci pomóc poprzez ogłoszenie, że jesteś godnym ręki jakiejś kapłanki. Hmm. - Przekrzywiła głowę spoglądając na Kisuke. - To już czas żebyś dobrał się w parę? Wybór kapłanki to dobry wybór. Pobożna żona będzie dobrym wsparciem. Cóż... przynajmniej tak mi się wydaje.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-04, 18:25

02#322



-Podobno jego natura jest nieprzewidywalna i bardzo kapryśna, może dlatego w taki sposób oddziałuje na bóstwa. - Schowała relikt z powrotem do kieszeni wewnętrznej. Czyli jednak chodziło o artefakt, oby tylko nie okazał się magnesem na youkai. Inaczej czeka mnie bardzo interesujące życie jako strażnika. Chociaż kapłan wspomniał, że można postawić jakąś pieczęć, która go ukryje.
-Tak dobry z niego człowiek. Kiedy usłyszał o losie znikających bóstw, od razu postanowił nam pomóc. Może nie wygląda, ale to gruba szycha w hierarchii świątynnej. Ale jak widać, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy w ogóle.- Cieszyłem się, że Koki wyraziła zainteresowanie moim życiem. W końcu mogliśmy porozmawiać po kilku latach.
-Tak, widzisz jestem potomkiem dwóch rodów i w jednym z nich jestem głową rodu. Wszyscy mają wobec mnie duże oczekiwania i wymagania. To małżeństwo jej aranżowane i nie mogę się za bardzo sprzeciwić. Znaczy bardzo chętnie ożenię się z kapłanką, to moja powinność wobec rodzinny. Mam tylko nadzieje, że przez moją decyzję ona nie jest zmuszona do tego. Przy naszym pierwszym spotkaniu popełniłem małe faux-pas i mogła o mnie źle pomyśleć. Dlatego jest mi trochę głupio i czuje się nieswojo. Prawie bym zapomniał.  Czy zrobisz mi zaszczyt i będziesz mi towarzyszyć podczas ceremonii i wesela?- Coś sobie nagle przypomniałem i zabłyszczało mi w oczach. -No tak przecież mówiłem, że mam coś dla Ciebie.- Wyciągałem pakunek ze smażonym tofu i rozwinąłem chustę na ołtarzu.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-14, 12:43

- Tak. Lepiej z tym uważać. - Parsknęła kręcąc pyszczkiem jakby próbując z siebie zrzucić wpływ boskiej relikwii. Zaraz jednak powróciła do swej dumnej postawy, niczym niewzruszony kamienny pomnik. - I znów słyszę w twym głosie niepotrzebne wątpliwości, mój wyznawco! Jestem pewna, że będziesz równie dobrym mężem dla kapłanki co czcicielem dla kami. Oczywiście też chętnie uczynię ci ten zaszczyt i pojawię się na twym ślubie by pilnować żebyś nie zaprzątał głowy próżnymi myślami. Hmm. - Zamruczała, po czym dodała ściszonym głosem jakby bała się, że ktoś może ich podsłuchiwać. - Nigdy wcześniej nie byłam jednak na takiej uroczystości, także... czy powinnam wiedzieć o czymś... jak się tam zachować? Albo jakich zwyczajów przestrzegać? Och...
Widok tofu wzruszył dostojną postawą lisicy. Odwróciła się do ołtarza, powąchała przysmak, po czym z wyliczonym wdziękiem wzięła kawałek do pyska i przełknęła go niemal bezgłośnie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-14, 16:10

02#323

-Zapewne masz racje, ale w przypadku ludzi to nie do końca tak działa. Widzisz, zwykli ludzie łączy się w pary i mają dzieci z powodu miłości. Zakochują się w sobie, poznają swoje tajemnice i spędzają masę czasu. Dopiero wtedy powstaje między nimi nierozlewana wieź, oczywiście o ile obie strony mają czucia względem drugiej. Jednak przy arystokracji, całej tej etykiety i sojuszy nie jest już tak prosto. Nawet jeśli będę dobry mężem to nie oznacza, że będę jej mężem rozumiesz prawda?- Zapytałem lekko podenerwowany, nie chciałem rozzłościć Koki. Ale musiałem mieć pewność, że wie jak działają związki między ludzkie. Jakby się nad tym zastanawiać to ja też nigdy nie uczestniczyłem w takich ceremoniach, ale co nieco słyszałem. Jak wrócę do posiadłości to dla pewności upewnię się jak są zwyczaje i przebieg arystokratycznych ślubów.
- Wszystko polega na celebrowaniu zaślubin i towarzyszeniu w tym uroczystym dniu nowożęcą oraz cieszeniu się z nimi. Jest też zwyczaj, że tego dnia daje się jakiś podarek dla młodej pary na ich nowej drodze życia.- Również ściszyłem głos i pochyliłem się delikatnie. Uśmiechałem się i cieszyłem, że lisicy smakuje tofu.  
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-02-16, 14:03

Lisicy smakowało tofu i to tak bardzo, że Kisuke miał wrażenie, iż musi się wstrzymywać by nie zacząć jeść bardziej łapczywie. Po napełnieniu brzucha Koki stała się ospała co oboje uznali za znak żeby się pożegnać. Pora było wracać do domu.
https://bleach.forumpolish.com/t2384p30-rezydencja-rodu-kyoraku
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-05, 14:14

CZaras aka Martell Fortalesa

To nie były najbardziej pasjonujące godziny w życiu Martella. Najpierw musieli poświęcić trochę czasu by znaleźć jakąś osadę, bo wyrzuciło ich na pustkowiu, po czym rozpoczęło się ganianie za uciekającymi i wrzeszczącymi duszyczkami.
Najłatwiej byłoby dopaść dzieci gdyby tylko Vien nie zabroniła ich zjadać. Kolejny problem, że miejscowi byli wychudzeni i dość kościści, więc chociaż Martell końcowo pochłonął około dwudziestkę, to do pełni sił nie wrócić. Przynajmniej jednak przestało go boleć przy poruszaniu, a wielka rana po cero nie lśniła już tak niezdrowo.
Vien zniknęła w jednej z chałup by po chwili wyłonić się na zewnątrz w wypłowiałym niebieskim kimonie. Ze smutną miną pilnowała ich żeby z rozpędu nie kłapnęli dziecka bądź matki. Kilka takich duszyczek zamiast uciec schroniła się teraz w jednej z chat i Vien poszła do nich zapewniając, że nic złego im nie grozi.
- Wiesz co Martell? - Razem z Bolsą siedzieli na skraju wioski. Słońce zaczęło zachodzić i pomimo kawałka czasu jaki tu już spędzili nie pokazał się choćby pojedynczy shinigami. - My to jesteśmy chyba za mało ześwirowani żeby od tak zostać arrancarami. Wyobrażasz sobie, że zrywasz sobie sam maskę? Ja na samą myśl dostaję ciarek. Chyba musimy jeszcze sporo się nażreć i to najlepiej mocnych shinigami, nim będzie można myśleć o powtórzeniu wyczynu pani Vien.

[+ 2 Reiatsu, + 1 Wytrzymałości i Inteligencji za wcześniejszą walkę]

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-06, 11:06

Otwieranie Garganty poszło Martellowi dość mozolnie. Wolniej niż zwykle. W sumie nie wiedział z czego to wynika, ale żeby nie szukać kolejnego powodu do zmartwień wytłumaczył to sobie zmęczeniem i poważnymi ranami, które bądź co bądź koncentracje zaburzały. Z trafianiem też poszło mu nie najlepiej, bo wyrzucił ich co prawda w Rukongai, ale na jakimś totalnym odludzi.
- Wybaczcie, chyba trafiłem w krzaczory. - Rzucił gdy wyszli i się rozejrzał po okolicy. Po czym dodał powiew optymizmu - Ale od biedy lepsze to, niż gdybyśmy w tym białym mieście wylądowali. - No i potem ruszyli tak naprawdę w losową stronę w poszukiwaniu osad dusz. Na taką trafili i złupili. Pożeranie szło jak po grudzie. Te małe, najwolniejsze były najłatwiejsze do złapania, ale Vien zabroniła im ich pożerać. Klops. No, ale i tak udało się ze dwadzieścia zjeść. Problem w tym, że ekspertyza Młotnika okazała się być bardziej trafna, niż ta Bolsy. Duszyczki były smaczniejsze, niż puści, ale mało sycące, w efekcie powiedzieć, że postawiły ich na nogi byłoby sporym nadużyciem. No, ale chociaż ziejąca z jego torsu rana mniej bolała.

Bolsa jak widać nie miał problemu w kontynuowaniu dość przyjacielskich relacji tuż po walce na śmierć i życie, a nawet niemal zabiciu Fortalesy. W swoim stylu z znaczną dozą luzu rzucił kolejną myślą, która dość rozbawiła zamaskowanego kolosa. Gdy już przestał się śmiać zapytał:
- Czyli sugerujesz, że po zjedzeniu paru mocnych Shinigami "ześwirujemy"? - Po czym podrapał się po szczycie głowy palcem wskazującym i dodał - Podobno Arrancarzy potrafią jakoś w tym pomóc. Ciekawe czy przez "pomóc" rozumieją na siłę zerwanie maski przez osoby trzecie. To nie brzmi zbyt przyjemnie. - Zauważył, że jest pewna prawdopodobna czarna wizja tej pomocy, po którą zgłosili się do Pana Kazuo. Znacznie fajniej by było jeśli mieliby jakieś ustrojstwo, które w czarodziejski sposób bez ogromnego bólu zmieniało ich w Arrancarów, ale czy w tak brutalnym świecie jest to możliwe? Pewno tak, ale raczej mało prawdopodobne.

Gdy Vien wróciła ze swojej "misji dyplomatycznej" postanowił podzielić się swoim doświadczeniem, a jako Pusty troszkę go w Soul Society posiadał. W końcu niektórzy zamaskowani nigdy nie postawili swojej stopy w świecie, który był domeną Shinigami, natomiast on był tu kilkukrotnie, za każdym razem przeżywając uzyskując pewne korzyści.
- Za każdym razem jak byłem w Soul Society gdy tylko złupiło się jakąś wioskę to zaraz przybiegali Czarni z mieczykami. Może się zasadzimy i spróbujemy ich zaskoczyć? - Zaproponował jakieś schowanie się. Za każdym razem gdy walczył z Shinigami to oni dostrzegali go jako pierwszego, mogli zaplanować swoje działania. Co prawda forma kolosalnego młotnika temu nie sprzyjała, ale może warto by spróbować, choć raz to odwrócić? Fajnie byłoby raz być tym, który zadaje pierwszy cios. Jeśli reszta na to przystała to zdecydował się poszukać jakiejś kryjówki dla niego, która zapewniałaby mu choć elementarny widok na okolicę. Z uwagi na posturę jedyne co by się nadawało to jakaś stodoła czy obora i tego właśnie szukał. Musiało to być na tyle duże, żeby nie wbił się w nią jak w puszkę, bo cisnąc się nawet nie da rady wykonać solidnego ciosu, także z efektu zaskoczenia nic nie wyniknie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-13, 17:04

- Wprost przeciwnie! Jak zjemy shinigami to będziemy mieć dość siły by samemu zerwać maski. Tak to chyba działa, że są dwie drogi. W jednej jesteś świrem jak pani Vien, co porywa się na rzeczy, o których rozsądny pusty nawet by nie pomyślał, a w drugiej mocarzem co to może zrobić wszystko.
Bolsa popukał się po głowie.
- Hmm. Wydaje mi się, że arrancary mają właśnie jakąś lepszą metodę na pozbywanie się masek. Ale teraz raczej się nią z nami nie podzielą. Jakby pani Vien była trochę mniej ześwirowana, to może dałoy się coś ugrać... ale tak to ciężka sprawa.
Odwrócił głowę w stronę wioski skąd dobiegał płacz małych duszyczek, wyzwiska jakiejś kobiety w stronę Vien, oraz głos samej Vien desperacko próbującej załagodzić sytuację.
- Właściwie to miałem zamiar zaproponować to samo - stwierdził Bolsa po tym jak Martell podzielił się swoim planem. - Szczególnie dlatego, że nie chce mi się za bardzo łazić i czekanie, aż myszka sama wpadnie w pułapkę może być przyjemnym pomysłem na spędzenie trochę czasu.Przygnębiona Vien również uznała to za dobry pomysł, aczkolwiek chciała oddalić się trochę od wioski by nie straszyć dalej niedobitych dusz. Martell i tak nie znalazły zresztą budynku, w który mógłby się wcisnąć bez uprzedniego poszerzenia drzwi, a i w środku musiałby się skulić niczym mysz pod miotłą.
Przykucnięcie między zaroślami nie stanowiło może najlepszego kamuflażu, ale Vien zapewniła, że wyczuje zbliżających się shinigami i tak właściwie adjuchasy równie dobrze mogą poświęcić się w całości odpoczynkowi.
Ten zaś trwał długo. Czekali i czekali, zrobiło się ciemno, a nie pojawił się choćby pojedynczy shinigami, chociaż wcześniejsze doświadczenia Martella pozwalały mieć nadzieję na smaczny posiłek z bożków śmierci spieszących na ratunek słabszym duszom.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-14, 21:14

- Sam nie wiem. Jeśli dobrze pamiętam to wcześniej, jako szeregowy Pusty jak dostałem w maskę to cholernie bolało, a i teraz jak jestem sporo twardszy to jak dostanę w zęby to boli. Nie wiem czy da się być tak potężny, żeby takie zerwanie sobie maski mogło nie być bolesne. - Stwierdził Martell sięgając pamięcią do czasów sprzed przemiany, bo i wtedy zdarzało mu się oberwać prosto między oczy. Raz nawet dostał swym własnym młotem, którym się zasłaniał.
- Nie ma co tracić nadziei. Skoro trwa wojna domowa to może trafi się jaki zmyślny Pan czy Pani Espada, co za angaż pani Vien i jej towarzyszy zaproponuje jej takie stanowisko espadowe jak już konflikt się skończy? Wtedy mielibyśmy sojusz z bardziej doświadczonymi Arrancarami, a pani Vien z pewnością nie pozwoli, by nas traktować jak mięso armatnie, więc może by dało radę uzyskać wiedzę na temat tej arrancarowej metody. - Zaczął gdybać rozważając nad scenariuszem, który były dla nich wyjątkowo korzystny, a przy tym chyba nie wykluczony. Skoro ta kobieta była w stanie dosłownie zmienić w pył Arrancara, to oznaczało że była smakowitym kąskiem do zrekrutowania dla którejkolwiek ze stron wojny. No tylko, że najpierw musieli uzyskać informacje gdzie taki Espada jest. Może zamiast udawać się do Soul Society powinni byli skierować się z powrotem do Lasu Menosów w poszukiwaniu Dona Grandera? Ten zdawał się posiadać jakieś informacje na temat Espady o numerze trzy... Cokolwiek to oznacza. On nie miał zamiaru na "świra" Arrancarki narzekać. Co by nie powiedzieć gdyby była nieco bardziej zwyczajna to już by go nie było na tym świecie. Poza tym jej dziwny charakter stawiał ich w świetnej sytuacji posiadania potężnego protektora, który był na wyższym poziomie rozwoju.

Towarzysze przystali na pomysł Młotnika z zaczajeniem się na Shinigami i daniem im w dziób. Z uwagi na apelacje Vien wprowadzono tylko modyfikację, by ukryć się w lesie, a nie w wiosce. Jak dla Fortalesy był to kiepski pomysł. Tam znaczna ilość drzew sprawiała, że Fortalesa miał problemy z poruszaniem, a ciskanie młotem po łuku czy coś wogóle traciło sens. W wiosce było więcej wolnych przestrzeni do wykorzystania, a do tego Czarnuchy mogłyby się bać o życiu duszyczek, co dawało Zamaskowanym dodatkowe atuty. Mimo tego stawiać się nie zamierzał. Obiecał, że będzie szedł tam gdzie i Vien, słowa dotrzymać zamierzał, a ta szła w las, więc i on szedł. Gorzej, że jak na złość teraz gdy Shinigami mieli przyleźć, to się nie zjawiali godzinami, a Adjuchasowi się nudziło. Znaczy na początku był w pełnej gotowości, ale wraz z mijającym czasem coraz bardziej jego koncentracja spadała, w końcu nastała noc i trzeba było powiedzieć, że plan z zasadzką nie podziałał. Cholery jedne, akurat jak wymyślił plan to sobie postanowili nie przyjść. Trzeba było pomyśleć nad tym czemu tak się stało. Hollow miał sporo czasu na rozważania, więc gdy się ściemniło to przedstawił trzy powody, na które wpadł i przedstawił je towarzyszom. Przed tym jeszcze spojrzał w poszukiwaniu tego białego miasta, które uznawał za stolicę z uwagi na wyróżniającą się urodę.
- Jak na mój gust to jest tak. Albo narobiliśmy za mało szumu i nie zwróciliśmy na siebie uwagi, w co wątpię, albo w odległości kilku godzin marszu nie było akurat żadnego Shinigami, albo ktoś nas wyczuł, ale uznał, że nie ma szans i udał się po posiłki. Te dwie ostatnie opcje moim zdaniem są bardziej prawdopodobne, a ostatnia wydaje się niepokojąca. - Rzekł drapiąc się palcem po podbródku co z tym fantem uczynić.
- Tak czy siak uważam, że pozostanie w bezruchu nam nie sprzyja. Proponuje udać się dalej, złupić jeszcze jakąś wioskę. Zwykłe dusze nie ukoją naszych problemów, ale lepsze to niż stać w lesie o suchym pysku... A i może tym razem uda się sprowokować jakiegoś Czarnucha do interwencji. - Zaproponował rozwiązanie palącego ich obecnie problemu, ciekaw czy i tym razem trafi ze swą koncepcją w gust towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-15, 14:11

Towarzysze Martella zgodzili się na jego pomysł, chociaż Vien przybrała jeszcze bardziej zbolały wyraz twarzy, gdy miało dojść do masakry kolejnej osady. Przynajmniej tak myśleli w tamtej chwili.
Po przemianie arrancarka utraciła zdolność lotu, co wydawało się ją dość mocno irytować. Stała się jednak znacznie szybsza, co wykorzystała przy zwiadzie. Nigdy jednak nie oddalała się na dalszą odległość od dwójki człapiących adjuchasów, co ograniczało ich obszar penetracji.
Minęło więc sporo czasu nim w końcu dotarli do kolejnej osady. Właściwie minęła niemal cała noc, gdzie niebo na wschodzie zaczęło się już czerwienić. Była to ciekawa obserwacja w porównaniu do Hueco Mundo, gdzie nad głowami mieli cały czas te same barwy. W dodatku zapachy, generalna zieloność otoczenia i duża ilość małych zwierzątek robiących raban podczas uciekania przed pustymi tworzyły całkowity nowy krajobraz do poznawania.
Osada, do której wstąpili zastali jednak pustą.
- Ktoś musiał się tu wcześniej zabawiać - rzekł Bolsa.
Część budynków była spalona, gdzie zgliszcza jeszcze się żarzyły. Na błotnistych ulicach leżały łachmany pozostawione przez zabite dusze. Vien uklękła i przyjrzała się wszystkiemu.
- Widzę ślady jakby po broni. - Wstała. - Nie wyczuwam nikogo w pobliżu.
Bolsa również się rozejrzał.
- No to chyba nie była robota jednego z nas. Znaczy się pustego. Widzę trochę krwi, ale za mało. Jak my przegryzamy duszyczki to wszędzie potem jest czerwono. Kurde... tyle łażenia na nic.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-16, 09:02

Przedzieranie się przez chaszcze nie należało do najprzyjemniejszych zajęć jakie Martell w życiu wykonywał. Szczególnie teraz gdy w jego korpusie widniała wielka rana i musiał uważać, by jej nie naruszyć jakimś kijkiem albo krzakiem, żeby nie zawyć z bólu, to byłoby dla nich niekorzystne. Poza tym było ciekawie. Jakieś refleksje na niebie, w Hueco Mundo totalnie niespotykane, podobnie zresztą z zapachami czy tymi malutkim zwierzątkami przypominającymi najsłabszych Pustych. Tylko, że Ci tutaj nie mieli masek ani dziur w klatce piersiowej, a w tym gąszczu byli prawie niedostrzegalni. Młotnik zauważył, że w życiu nie spędził, aż tyle czasu w Soul Society. Łazili i siedzieli tu całymi godzinami, a mimo tego nie doszło do żadnego sensownego starcia z Shinigami. Kiepsko chronili swojego terytorium trzeba powiedzieć. No, ale kolejna wioska była po godzinach marsz już blisko.

- Niech to szlag. Pech się nas trzyma jak rzep psiego ogona. - Stwierdził widząc, że wioska została wybita do nogi, a ktoś ich uprzedził. Co ciekawe raczej nie był to Hollow, ale prędzej ktoś z mieczem. Czyżby Czarnuchy wycinali mieszkańców własnego świata? To jeszcze bardziej zbliżałoby ich do Pustych w kwestii obyczajów, a nawet czyniło jeszcze gorszymi. W końcu Zamaskowani robią to z głodu, chłodny mord jest czymś znacznie gorszym, niż ten podyktowany instynktem przetrwania.
- Rozejrzyjmy się, może napastnik zostawił jakieś ślady gdzie polazł po tej rzezi. Ktoś kto wyrżnął całą wioskę może być znacznie bardziej smakowity, niż zwykłe duszyczki. - Zaproponował takie rozwiązanie. Nie uśmiechało mu się iść kolejne godziny w poszukiwaniu następnej wioski, która znowu mogła być pusta. Zamiast tego mogli zapolować na rzeźnika. Uznał też, że to rozwiązanie spodoba się Vien, w końcu to połączenie przyjemnego z pożytecznym, tj. najedzenia się z zabiciem zbira co wymordował całą wioskę niewinnych duszyczek. Jeśli i tym razem towarzysze przystali na pomysł to sam się również zabrał do dzieła. Nie był urodzonym tropicielem, ale się starał. Najpierw chciał określić czy ten mord miał miejsce stosunkowo niedawno. Ku temu starał się poszukiwać jakichś plam krwi i sprawdzić czy są jeszcze w formie ciekłej czy już zakrzepła. Potem patrzył czy zabici, a właściwie ich ubrania układają się w jakiś sensowny ciąg, tj. że napastnik skądś przybył, a potem szedł i mordował a potem sobie poszedł czy też jest to chaotyczne. W pierwszym wypadku dobrze byłoby na podstawie plam krwi określić, które są bardziej zakrzepłe, a które mniej, aby próbować dojść do wniosku, który punkt jest "startem", a który "metą". Przy punkcie końcowym wówczas należało poszukać śladów, czy wogóle takie się pojawiają, one mogłyby ich poprowadzić tropem zbója.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-17, 14:20

Myślenie w pokaleczonym stanie nie przychodziło szczególnie łatwo, ale Martell zdołał wydedukować, że do zniszczenia osady musiało dojść niedawno. Może gdyby byli w pełni zdrowia i szybciej się poruszali to zdążyliby jeszcze na końcówkę przedstawienia. Nie udało mu się natomiast zaobserwować żadnego wzoru z rzezi. Może poza tym, że ubrania jakie pozostały po trupach należały wyłącznie do dorosłych sądząc po rozmiarach.
Vien stanęła pośrodku wioski i z dłonią przyciśniętą do serca obserwowała zrujnowaną scenę ze szczerym smutkiem. Bardziej żwawy Bolsa myszkował po okolicy, aż zawołał Martella.
- Patrz co mam! Może był tu ktoś z twojej rodziny - zachichotał skrzekliwie pokazując Fortalesie drewniany trzonek, do którego łańcuchem przyczepiona była powybijana metalowymi guzami kula. - To leżało przy trochę inaczej wyglądających ciuchach, więc chyba przynajmniej jednego napastnika udało się miejscowym zaciukać.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-06-18, 09:12

No i zabrali się za robotę detektywów, którzy chcieli zorientować się co tu się stało i gdzie poszli napastnicy, aby zrzucić na nich gniew boży w postaci karmy. Szybko okazało się, że są nawet dobre wieści. Pomimo bólu utrudniającego myślenie Martell zorientował się, że rzeź miała miejsce stosunkowo niedawno. Oznaczało to, że napastnicy to nie są byle popierdółki, bo w krótkim czasie dali radę oddalić się na tyle, żeby Vien ich wogóle nie wyczuwała. Tej teorii zadało kłam znalezisko Bolsy. Ten odkrył pozostałości prawdopodobnie jednego z napastników wyposażonego w broń przypominającą młot Adjuchasa.
- Ciekawe. Nie wiedziałem, że dusze używają takich narzędzi. - Stwierdził nie chcąc mówić na głos, iż uważa żart kangura za strasznie suchy. - Dziwne, z jednej strony oddalili się na tyle szybko, że Pani Vien ich nie wyczuwa, co by sugerowało, że są nieźli, z drugiej strony zwykłe duszyczki posłały jednego z nich do piachu, więc można by pomyśleć, iż to jakieś leszcze. Z której strony oberwał? - Głośno myślał Fortalesa. Przyjrzał się ubiorowi, który pozostawił po sobie denat próbując na podstawie uszkodzeń w nim oceniać czy dostał od przodu czy może od tyłu. Była to ważna informacja. Gdyby dostał cios od strony pleców to mogłoby to sugerować, że oberwał gdy już uciekał z wioski, a jeśli od przodu to najpewniej został zabity gdy kierował się do osady. Taka informacja mogłaby im pomóc w namierzeniu drogi, którą należy się udać w pogoni za rozbójnikami.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-03, 14:24

Martell nachylił się nad ubraniem, które pozostawił po sobie właściciel niecodziennej broni. Wziął je do łapy i przyglądając się od wszystkich stron zauważył ślady krwi widoczne głównie na tylnej części.
Stojący nieopodal Bolsa kręcił od niechcenia kulą na łańcuchu. Rozbawienie mu minęło i teraz spoglądał na Fortalesę z powagą.
- Nie spodziewałem się, że taki z ciebie mózgowiec.
Zachrzęścił odgłos kroków. Adjuchasy ujrzały, jak z chałupy, która miała więcej szczęścia wobec szalejącej pożogi, wychodzi mężczyzna w całkiem dobrze wyglądającym, czerwonym kimonie. Nie dość, że czyste i kompletne, to jeszcze miało na sobie jakieś złote szlaczki.
Mężczyzna miał uniesione dłonie by pokazać swe pokojowe zamiary. Czarnowłosy, bladolicy i fiołkowooki. Uśmiechał się przyjaźnie.
- Witajcie. Obawiam się, że nie znajdziecie w okolicy godnego posiłku.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-04, 20:33

Bolsa zdawał się być pod wrażeniem przemyśleń, które uczynił Martell. Chociaż czymś mógł się wykazać po tej wielkiej klęsce w pojedynku. W każdym razie wychodziło na to, że denat dostał w plecy, czyli za pewne oberwał uciekając już z miejscowości. Ciekawe przez kogo?
- Jak ma się wielką dziurę w brzuchu to trzeba głową ruszać. - Stwierdził starając się przemienić całą te sytuację w żart. Co do osoby, która mogła zabić gościa od kiścienia to bardzo możliwe, że właśnie się pojawił. Był to mężczyzna ubrany inaczej, niż inne dusze z Rukongai. Wydawał się schludniejszy, przywiązujący większą uwagę do swojej estetyki, niż w znacznej mierze brudni Rukończycy. Do tego Vien go nie wyczuła, a obecność Pustych i Arrancara totalnie nie wpływała na jego stan emocjonalny. Normalnie choćby jeden Hollow, a dusze albo zmykały w popłochu albo (szczególnie w przypadku Shinigami) z nienawiścią rzucały się do walki. Ten był spokojny. To oznaczało, że był kimś zupełnie nietuzinkowym. Musieli uważać, a szczególnie Fortalesa, który nie był w najlepszej kondycji. Ta dusza miała do nich jakiś interes. Gdyby nie to to nie ujawniłby się. Poczekałby, aż przejdą i poszedł w swoją stronę. On, natomiast wyszedł i z nimi rozmawiał. Adjuchasowi trudno było uwierzyć, że czynił to z uprzejmości, którą żywił wobec Pustych, aby oszczędzić im poszukiwań pożywienia.
- Jesteś zbyt skromny. - Skomentował to żartem. Chodziło o to, że sam przecież był raczej dość godnym posiłkiem. Sam nie zamierzał póki co przejmować inicjatywy w rozmowie. Vien był ich dowódcą, niech ona wyznacza im kierunek w rozmowie z tym enigmatycznym facetem.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-05, 12:40

Kula na łańcuchu zaczęła kręcić się szybciej, gdy Bolsa spoglądał z przekrzywioną głową na mężczyznę, który najwyraźniej zrozumiał co Martell miał tak naprawdę na myśli w swym komentarzu.
- Wolałbym uniknąć walki z pobratymcami. - Uśmiechnął się, po czym otworzył szeroko usta. Coś się w nich pojawiło, coś białego, co ostatecznie okazało się dziobem, na tyle dużym, że nie był wstanie w pełni wychynąć z rozdziawionych do maksimum ludzkich ust.
- Hmm. Ciekawe - mruknął Bolsa. - Czyli to ty załatwiłeś tubylców?
Dziób zniknął na powrót w ustach. Mężczyzna poruszył szczęką kilkakrotnie w jedną i drugą stronę nim na powrót przywołał uśmiech i udzielił odpowiedzi.
- Nie. Sami to sobie zgotowali. Dusze w tych okolicach są bardzo kłótliwe. Tymczasem pozwólcie, że się przedstawię - adjuchas Ervo do usług. - Ukłonił się zamaszyście zamiatając przy tym ramieniem.
- Bolsa - przedstawił się Bolsa. - A to Martell - przedstawił także Martella, po czym spojrzał w kierunku Vien, która pogrążona w melancholii nadal stała pośrodku wioski i zdawała się całkiem nie zauważać nowego gościa.
- Hmm. - Bolsa poklepał się po zgrubiałą pięścią po czaszce. Przestał już kręcić korbaczem - A tam stoi nasza szefowa, pani Vien.
- Czyżbyście przybywali z Las Noches? - zapytał z zaciekawieniem pusty w ludzkiej skórze. -
- Działamy na własny rachunek - pochwalił się Bolsa.
- Och, ciekawe... chociaż w dzisiejszych niespokojnych czasach nie może to być wielkie zaskoczenie.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-06, 16:54

Wyglądało na to, że nietuzinkowa dusza tak naprawdę jest Pustym o nietypowej zdolności. Martell musiał przyznać, że ta była bardzo przydatna, pozwalała mu na względy spokój i efekt zaskoczenia. Pewnie jego utrapieniem byli Ci, którzy doskonale potrafili wyczuwać Reiatsu, dlatego je ukrywał. Do wysunięcie dziobu było, jednak dość obrzydliwe, nawet jak na Hollow. Okazało się również, że dusze same się wytłukły. To sprawiło, że Młotnik parsknął śmiechem.
- Dusze w swych zwyczajach przypominają nas w znacznie większym stopniu, niż Shinigami chcieliby to przyznać. - A może były nawet gorsze? Oni jedli dla posilenia się, a Ci tutaj wymordowali się chyba bez takowego powodu. Chociaż ta myśl zdjęła mu uśmiech z maski. - Ehh co za marnotrawstwo, tyle jedzenia jak psu w dupę. - Stwierdził z rozżaleniem. Ów wilk w owczej skórze nazywał się Ervo i już od początku wywoływał u Adjuchasa wątpliwości natury moralnej. Mieli przewagę liczebną i Arrancara w postaci Pani Vien (która nota bene postanowiła te sytuację mieć w totalnym poważaniu), a przy tym potrzebowali pożywienia, co raczej będzie się nasilać, bo od godzin nie mieli nic w ustach, jeśli zaś ten Hollow miał racje to niczego tu dobre nie znajdą. Z drugiej strony, jako początkują grupa potrzebowali przydatnych wzmocnień, a ktoś o tak nietypowych zdolnościach zdecydowanie byłby wartością dodaną, szczególnie że zdawał się słabo zorientowany (może poza tym, że źle wymawiał nazwę pałacu Arrancarów, ale ta pomyłka chyba była dość powszechna). Zjeść czy zaproponować dołączenie do zespołu? Znacznie łatwiej byłoby gdyby to Vien podejmowała takie decyzje, a oni jedynie wykonywali jej wolę, na to się jednak nie zanosiło.
- Skoro nikogo tu nie ma, a duszę wytłukły się same to właściwie co tu robisz? - Zapytał z ciekawością. Może on należał do jakiejś innej grupy i problem rozwiąże się sam?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-07, 14:19

- Są gorsze, bo my przynajmniej nie pozwalamy by się mięsko zmarnowało - zawyrokował z pewnością siebie Bolsa. Co jakiś czas zerkał na Vien jakby i jego irytowała jej statyczność.
- Najprościej odpowiem na pytanie mówiąc, że znajduję upodobanie w przyglądaniu się życiu ludzi - odpowiedział Evro zakreślając ramieniem półkole wskazując wyludnioną już wioskę. - Niestety jako adjuchas nie mogę pozwolić sobie na dłuższe uprawianie mojego hobby.
- A tak właściwie to wylazłeś do nas by się przywitać czy oczekujesz może jeszcze czegoś? - zapytał Bolsa.
- Cóż, podjąłem ryzyko ujawnienia się głównie z ciekawości. Arrancar w Soul society to rzadki widok. Osobiście słyszałem tylko o jednym takim przypadku, gdy pojawiła się tu wysłanniczka espady, a tutaj okazuje się, że jesteście niezależną partią.
- Cholernie jesteśmy. - Bolsa wypiął pierś. W końcu przestał bawić się korbaczem. - Pani Vien może nie wygląda, ale jest bardzo mocna, a my sami wkrótce staniemy się arrancarami i będą musieli się z nami liczyć. Zarówno shinigami, jak ci z Las Noches. Co nie, Martell?

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-08, 15:33

Widać Bolsa miał podobne wnioski co Martell w kwestii zwyczajów dusz. Co prawda jego tak nie oburzyły, gdyż wypowiadał się z naturalną dla siebie lekkością i swobodą. Tymczasem ten Ervo okazał się być dziwny nie tylko pod kątem zdolności. Lubił sobie gdzieś przysiąść i gapić się na ludzi.
- Zupełnie nie widzę w tym sensu. - Stwierdził z charakterystyczną dla siebie bezpośredniością. Po co gapić się na pokarm? Przecież można go zjeść. A jak Pusty tak siedzi i nic więcej nie robi tylko się patrzy to zaczyna głodnieć. To sprawiło, że jego zainteresowanie dziobatym spadło. Nie zamierzał tracić czasu na oglądanie żywych, więc ktoś taki w zespole, by ich spowalniał, nawet jeśli posiadał przydatną zdolność. Póki co, jednak nie kończył dyskusji, może jeszcze czegoś się dowie.
- Wydajesz się być bardzo dobrze poinformowany. - Zauważył na podstawie głównie jego ostatniej wypowiedzi - Czyżbyś Ty działał na czyjeś usługi? - Zapytał bezpośrednio, bo poprzednie pytanie nie dało mu w pełni klarownej odpowiedzi. Tymczasem optymizm i pozytywne podejście Bolsy nieustannie Adjuchasowi imponowało. Kangur nie tracił ducha pomimo tego, że jego szansa służby u Espady się zawaliła, sowity posiłek przeszedł mu przed nosem, a on godzinami tłukł się po Rukongai bez pożywienia. Był przydatny choćby po to, aby podnosić morale.
- A niech ktoś kurna spróbuje nie liczyć. - Rzucił, bo jakoś tak udzielił mu się pozytywny nastrój Bolsy... Nawet pomimo ziejącej z torsu rany. W końcu stracił cierpliwość co do obojętności jaką do tej pory do sprawy podchodziła Vien. Pod jej dowództwem czeka ich chyba sporo podobnych ekscesów, ale trudno. Przynajmniej nie kazała im się mordować wzajemnie.
- Pani, co mamy z nim zrobić? - Skierował swe pytanie do Arrancarki, by ta podjęła decyzję. Miał nadzieje, że chociaż słuchała.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-20, 20:39

- Zdarzały mi się czasowe współprace, ale obecnie jestem wolnym strzelcem, że tak to określę. - Uśmiechnięty Evro skinął głową. - A ukazałem się między innymi dlatego, iż ponownie nawiązałbym taką współpracę.
Zagadnięcie Martella w końcu wybiło Vien z zamyślenia. Zamrugała szybko i spojrzała na adjuchasa w ludzkiej skórze jakby dopiero co stała się świadoma jego obecności. Podeszła do swych podopiecznych by stanąć dwa kroki przed nimi. Evro ukłonił się.
- Pozdrawiam potężną arrancar. Chciałbym nawiązać współpracę na uczciwych warunkach. W zamian za możliwość dołączenia do polowań w lesie menosów będę służyć swą wiedzą na temat tego świata. Przez lata zdobyłem sporo wiedzy na jego temat i potrafię otwierać garganty w konkretnych miejscach. I tych spokojniejszych i tych gdzie w okolicy znajduje się sporo shinigami.
- O, to by się nam przydało - szepnął do Martella Bolsa. - Co prawda ten typek wydaje mi się dość śliski, ale z panią Vien nie mamy czego się bać.
Arrancar przyglądała się przez moment Evro, który zamarł w ukłonie. Kobieta była odwrócona do nich plecami, więc Martell nie widział jakie emocje przyniosła na jej twarz propozycja adjuchasa.
- Chcesz się przyłączyć? Nie mam nic przeciwko jeśli tylko będziesz przestrzegać moich reguł. Nie zabijamy dzieci ani ich matek, a każda zdobycz jest równo dzielona.
- Zrozumiałem i akceptuję takie warunki z przyjemnością. - Evro wyprostował się. - Sam unikam pożerania pacholąt. Nie uważam tego za nic godnego.
- Doprawdy? - Głos Vien zabawił się ciepłą barwą. Odwróciła się do swoich adjuchasów. - Nie macie nic przeciwko nowemu towarzyszowi?
Bolsa klepnął ogonem parę razy o ziemię.
- Jeśli nie bujał z tymi shinigami, to jestem za.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-21, 14:59

Pusty w ludzkiej skórze wydawał się być dumny ze swego statusu i niezależności. Martellowi było to trudno zrozumieć. Jak można się cieszyć z tego, że jest się jednym z tysięcy smętnych tułaczy jakimi byli Hollow. No, ale z drugiej strony to większe dziwności go już spotykały, więc i ta kwestia jakoś specjalnie nim nie wstrząsnęła. Wydawał się być gładki w swych wypowiedziach, bardzo dyplomatyczny, a nieco gburowaty Młotnik zawsze miał obawy wobec takich istot. Uznawał, że pewno są skore do zdrady, a jak tak się przymilają to na bank mają nieczyste intencje. Chociaż z drugiej strony podobne obawy miał co do Cascary, który okazał się znakomitym towarzyszem, a Fortalesie było wyjątkowo brak Wężowego od kiedy stał się Adjuchasem. Wyglądało na to, że martellowe wątpliwości podzielał, również Bolsa bezpośrednio oceniając Evro jako "śliskiego". Na szczęście "obudzenie" Pani Vien przyniosło rezultat i ta przeszła do decydowania jak na przywódczynię przystało.

Szybko okazało się, że zarówno Vien jak i Kangur zdecydowali się zaufać Dziobatemu na tyle, aby przyjąć go do stada. Niepodobna, aby w takiej sytuacji on stanął naprzeciw pomysłowi. Nie bardzo podobało mu się przyjmowanie kogoś "na zlecenie" co na chwilę przyjdzie, nawiąże współpracę, a potem powie do widzenia. Kłóciło się to z jego definicją stada, no ale trudno.
- Jestem za, choć wolałbym aby na czas współpracy zawiesił swoją pasję. Nie widzę się w roli obserwatora zachowań dusz. - Stwierdził odpowiadając Vien na pytanie. Skoro mieli to omówione to wyglądało na to, że czas przejść do kolejnych spraw.
- Z tego co mówił Evro nie dostaniemy tu godziwego pożywienia, wygląda na to, że nic tu po nas. Wybaczcie, wypad tutaj okazał się znacznie mniej syty aniżeli bym się spodziewał. - Rzekł niezadowolony, że było nie było jego pomysł zakończył się de facto klapą. Pożarli ledwie trochę słabiutkich dusz, to nie było to czego oczekiwali. - Wyruszamy prosto do Lasu Menosów? - Zapytał zastanawiając się czy od razu przejdą do wypełniania postanowień współpracy z Evrą.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 19 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-22, 19:10

- Nie obwiniaj się. - Vien położyła dłoń na ramieniu Martella. - Udało wam się w końcu odzyskać trochę sił, a ja znalazłam odzienie.
Bolsa popatrzył na kulę z łańcuchem, która przy broni Fortalesy wyglądała na zabawkę. Wydawało się, że adjuchas zastanawia się czy nie zabrać jej z sobą. Pokręcił nieznacznie głową, po czym rzucił znalezisko przez ramię.
- Ledwo to trzymać mogę. Z tymi moimi zgrubiałymi łapskami w ogóle ciężko cokolwiek trzymać - rzekł jakby myśląc, iż któryś z obecnych chciałby wysłuchać takiego wytłumaczenia. - Jak dla mnie możemy iść. Nawet w sumie bardzo by się przydało, bo skoro cię nie zjadłem - skinął na Martella - to pomału będzie zbliżać się mój limit.
- Mój także. - Evro zamiast do nich podejść oddalił się jeszcze - To w tym wszystkim najbardziej frustrujące, prawda? Nie możemy rozwinąć skrzydeł, gdyż wciąż musimy wracać do lasu. A teraz przepraszam na moment. Skoro mamy wrócić do domu wolałbym wrócić do swojej pierwotnej postaci.
Zniknął za nadpaloną chatą. Wpierw pojawiły się odgłosy mocnego krztuszenia, jakby Evro miał zamiar wypluć własne płuca. Potem głośne strzyknięcie, niby kark skręcony przez mocarne ramiona, a na koniec wilgotna, mlaszcząca eksplozja. Dostrzegli rozbryzg krwi, a potem stanął na nim chuderlawy pusty o brązowej skórze. Dziura w klatce piersiowej, maska uformowana na podobieństwo ptasiej czaszki, nogi wsparte na trzesz szponach i pazurzaste ramiona porośnięte czarnymi piórami, którym jednak daleko było do skrzydeł. Evro w swej prawdziwej postaci przypominał nadpaloną, nie do końca oskubaną z piór wronę. Garbiąc się był niewiele niższy od Bolsy, więc w pełni wyprostowany musiałby przerosnąć odrobinę kangura.
- Jeśli pozwolicie ja otworzę gargantę. Również do lasu menosów potrafię znaleźć bezpośrednie przejście. - Co zaskakujące głos Evro brzmiał tak samo ludzko, jak wtedy gdy ukrywał się pod człeczym obliczem.

CZaras likes this post

Powrót do góry Go down
CZaras


Wschodnia dzielnica - Page 19 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket1044/1044Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 19 Pbucket12181/12865Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty2021-07-23, 14:51

Vien podchodziła do sytuacji w bardziej pozytywny sposób niż Martell. Ten zakładał, że pomijając pierwszą godzinę to w znacznej większości zmarnowali tu czasu. Co gorsza w dużej mierze wynikało to z pomysłów i propozycji jego osoby. To on wpadł na pułapkę i oczekiwanie na Shinigami, to on zasugerował dalszy przemarsz, który okazał się bezowocny. No... Trafił się jeden owoc imieniem Evro, oby okazał się przydatny i był osłodą tej nieudanej eskapady. Kwestii niefunkcjonalnych dłoni Bolsy postanowił nie kontynuować. Niektórzy Puści nie mieli wogóle rąk, także może powinien spojrzeć na to od tej strony. Szczególnie, że po chwili wyrzucił mu brak pożarcia jego osoby, który był zadrą na dumie. Temat ten budził wstyd na tyle, że nawet nie był w stanie jakoś dowcipnie tego skomentować, się odgryźć czy coś. Znajdowało zastosowanie tu stwierdzenie, że prawda boli najbardziej. Rzeczywiście była ona u Młotnika niczym cierń w stopie. Skupił się, więc na innych faktach nie komentując i tej kwestii. Okazało się, że Evro również jest głodny. Oby posiadał więcej Reiatsu, niż Bolsa i lepszy stan zdrowia niż Fortalesa, inaczej w walce gdy trafią na kogoś porządniejszego może być krucho. Kiepsko tak polegać jedynie na potędze Pani Vien.

Ptasi Pusty schował się za budynkiem, by powrócić do swej normalnej formy. Z dźwięków wynikało, że całe zjawisko było dość obrzydliwe, także ostatecznie Martell był mu wdzięczny za ten ruch. Ale i tak miał co do niego wątpliwości. Był jakiś taki za bardzo chętny, zbyt do przodu, zbyt gładki, poetycki. Jak to o tym lesie... Prosty w swym charakterze i stylu bycia Adjuchas zawsze traktował z dystansem takie jednostki obawiając się, że dążą do jakiegoś podstępu lub zdrady. Dlatego nie miał pewności czy powinni się zgodzić na to, by on kierował Gargantą, ale jakoś nikt inny się nie kwapił, by stwierdzić, że też umie precyzyjnie wycyrklować do celu. Młotnik, natomiast sam z siebie tego nie potrafił. Musieli, więc mu zaufać tyle o ile.
- Przynajmniej liczba skrzydeł znów nam się w grupie zgadza. - Stwierdził udając pogodny nastrój. - Skoro już zabieramy się do wypełnienia naszej części umowy to mógłbyś przy okazji zacząć wywiązać się ze swojej. Obiecałeś podzielić się z nami wiedzą, którą posiadasz. - Powiedział. Choć miał dystans do wybitnie poinformowanych, to jak na ironie wysoko cenił wartość informacji. Cascara mu pokazał jak bardzo posiadanie wiedzy o tym i tamtym może ułatwiać życie Pustemu. Gdy ten otworzył Gargantę Fortalesa ruszył tuż za jego plecami. Chciał mieć go w zasięgu umięśnionego ramienia. W razie gdyby po wyjściu z międzyświatowego przejścia wciągnął ich prosto w pułapkę wolał móc złapać go za te chudą szyję i mocno ścisnąć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia dzielnica
Powrót do góry 
Strona 19 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Południowa dzielnica
» Wschodnia brama
» Wschodnia pustynia
» Północna dzielnica
» Zachodnia dzielnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje