Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac Egzekucyjny

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-27, 19:26

To mnie zszokowało... nie wiedziałam co zrobić... pierwszy raz mnie to spotkało... nie wiem dlaczego ale mnie to bardzo zmartwiło... dlaczego niczego nie zauważyłam??... popłynęły mi łzy mimo własnej woli... na początku przytuliłam Karin ale po chwili lekko ją od siebie odsunęłam... popatrzyłam na nią z łzami w oczach...
Karin... ja nie wiedziałam... ja... ja go bardzo kocham... nie chce go stracić... ale też nie chce aby moja najlepsza przyjaciółka przeze mnie cierpiała... nie wiem co robić... przepraszam... teraz to już na dobre się rozpłakałam załamując ręce...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-28, 07:08

Nie płacz powiedziała Karin ciągle szlochając. Obie tak stałyście i płakałyście a twoja koleżanka zaczęła mówić przez łzy Przepraszam naprawdę przepraszam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-28, 07:34

Co ja mam teraz zrobić?! pomyślałam... byłam już kompletnie załamana tą całą sytuacją...
Może...może... powinnaś porozmawiać o tym z Kaichim? spytałam się drżącym głosem Karin...
jeśli Karin pogada z nim... to pewnie ją wybierze zamiast mnie... ona jest mądra, piękna o wiele lepsza niż ja...


Ostatnio zmieniony przez Yuuki Morimoto dnia 2009-04-28, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-28, 16:31

Roten uśmiechnął się do Ryou, gdy ta wspomniała o byciu służącą.
-Proszę.
Powiedział więc grzecznie oczekując dokładki.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-29, 13:53

[Roten]
Czemu tak dziwnie się uśmiechasz? zapytała jeszcze Ryou zanim poszła po dokładkę a po kilku minutach przyniosła ci kolejna syta porcję czekając na twoją odpowiedź

[Yuuki]
Było na dworze już naprawdę ciemną a wy obie stałyście pomiędzy jakimiś dwoma budynkami i szlochając rozmawiałyście Nie nie trzeba... po prostu chciałam abyś wiedziała powiedziała po czym po chwili raczej mówiła do siebie ale nie wiem czemu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-29, 14:20

Chodźmy lepiej już do domu... powiedziałam bardzo zmartwiona obejmując przyjaciółkę...
jejku co ja mam robić?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-29, 14:24

Resztę drogi spędziłyście nic nie mówiąc a przy twoim domu Karin spojrzała na ciebie i powiedziała dobranoc i miłych snów po czym udała się do swojego domku
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-29, 17:04

-Przypominasz trochę pewną osobę.
Odpowiada myśląc sobie *Ona też taką uwagę zwraca na kulturę i słowa "proszę"...*
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-30, 10:27

Ryou spojrzała na ciebie zdziwiona i zapytała po kilku chwilach A znam ją? po czym usiadła przy tobie czekając na odpowiedź
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-04-30, 17:35

-Nie. Jestem przekonany, że jej nie znasz, chociaż... Kto wie. W każdym razie... poznasz ją na ziemi.
Stwierdza i pyta po jedzeniu, choć mówi to raczej rozkazującym tonem.
-Zabieramy się stąd?
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-01, 01:02

Czyli podczas mojej nie obecności znalazłeś sobie nową koleżankę powiedziała żartobliwie Ryou po czym spojrzała na ciebie i zapytała czy na pewno nic ci nie jest?
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-03, 22:28

-Ta.
Roten odpowiedział i wstał oblizując się.
-Nie traćmy czasu. Na ziemi będę miał sporo to załatwienia.
*Będę musiał wrócić do rzeczywistości...* pomyślał i westchnął, bo widział w tym sporo problemów.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:01

dobrze więc chodźmy powiedziała Ryou ciągle patrząc na ciebie z niepokojem we wzroku. Już mieliście opuścić dom gdy nagle przed wami stanęła już znajoma ci pani kapitan z którą walczyłeś Dobrze że jeszcze nie odeszliście bo mam pytanie, znasz Yumi która kilka lat temu opuściła seireiter
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:04

W pierwszej chwili Roten na jej widok zaniepokoił się lekko, bo bał się komplikacji. Na szczęście ta chciała tylko mu zadać pytanie, na które znał odpowiedź.
-Tak mi się wydaje.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:12

Dobrze więc masz mnie do niej zaprowadzić rozkazała Pani Kapitan a Ryou naprawdę się zdziwiła i patrzyła ro na ciebie to na panią kapitan
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:14

-Po co?
Spytał patrząc jej prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:22

Musze się z nią spotkać odpowiedziała krótko po czym dodała prowadź, szybciej
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:25

- W takim razie wracajmy na ziemię.
*Chyba nie ma złych intencji w stosunku do Katriny.* myśli licząc na to, że nie sprowadzi przypadkiem na nią kłopotów.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:31

Ruszyliście w trojkę do głównej bramy senkai i już po chwili byliście na obrzeżach Karakury Roten chyba musi pokazać się rodzicom w końcu dawno cie nie było powiedziała Ryou
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:32

-Tak. To prawda. Ale lepiej chyba najpierw odwiedzić Yumi, bo jak spotkam rodziców... To długo od nich się nie oderwę.
To mówiąc prowadzi ich do jej domu.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:43

dobrze powiedziała Ryou po czym ruszyliście w stronę domu Yumi. Po około trzydziestu minutach dotarliście do owego sklepu gdzie na werandzie siedziała Katrina a zaraz przy niej pojawiła się pani kapitan łapiąc ją za ciuchy i przybijając do ściany jesteś aresztowana więc dobrowolnie udaj się zemną do soul society a Katrina od razu na to zareagowała Roten widze że ci się udało to dobrze, więc to jest ta Ryou miło mim poznać jestem Katrina i najwyraźniej nie przejmowała się tym że jest przyparta do ściany i ignorowała panią kapitan
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:49

Roten w pierwszej chwili był zaskoczony. *Więc jednak nie miała dobrych intencji. Suka wykorzystała mnie. Mogłem skłamać, ech.* westchnął. Katrina jednak zachowywała spokój. *Ona jest silna. Wydaje się silniejsza od tej pani kapitan.* ocenił tak i odpowiedział z lekkim uśmiechem.
- Tak, udało się.
Po chwili dodał odnośnie pani kapitan, która trzymała ją za fraki.
- Ale jak widzisz sprowadziłem przypadkiem na Ciebie kłopot... Przepraszam, ale nie powiedziała mi, czego chce od Ciebie.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 17:58

Młoda damo wypadało by się przedstawić powiedziała z uśmiechem a wtedy Ryou się ukłoniła i powiedziała Przepraszam nazywam się Ryou, opiekuje się Roten'em
od razu lepiej skomentowała Katrina po czym dodała do ciebie nie przejmuj się w końcu wiedziałem że zorientują się że żyje po tych słowach spojrzała na Panią kapitan która ciągle napierała i drewniane ściany zaczęły już strzykać a Katrina ciągle spokojnie powiedziała Przepraszam chyba pani mnie z kimś pomyliła nazywam się Katrina jednak pani Kapitan sie nie odezwała
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 18:08

Roten spojrzał po kobietach (Katrinie i Pani Kapitan) zastanawiając się, czy powinien coś zrobić... Po chwili jednak stwierdził, że nie ma mocy, więc nic nie może.
-To ja... Wracam do życia.
Mówi i odwraca się od nich i idzie powoli w kierunku domu.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 18:16

Czekaj Roten skoro spotkałeś Fuku-chan to chyba też mojego brata więc może byś przy herbacie powiedział mi co u niego powiedziała Katrina i to było wyraźne zaproszenie do środka a Ryou się uśmiechnęła jak by chciała zostać. YUMI NIE IGNORUJ MNIE!! krzyknęła pani kapitan a Katrina odpowiedziała Naprawdę mnie pani z kimś pomyliła nazywam się Katrina
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 6 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 6 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 18:22

-No dobra, skoro nalegasz.
Stwierdza i z lekkim uśmieszkiem na twarzy wchodzi do środka - rozbawiony tym, jak Katrina ignoruje panią kapitan.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty2009-05-04, 18:29

Przechodziłeś koło obu dziewczyn i wtedy też ściana nie wytrzymała naporu i obie wleciały do środka a Katrina powiedziała Pani tez może się napić herbaty ale proszę nie gnieść mi ubrania gdyż w dzisiejszych czasach wszystko jest drogie i to chyba jeszcze bardziej zdenerwowało przeciwniczkę i bo zacisnęła jedną pięść i najwyraźniej chciała ją uderzyć
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac Egzekucyjny
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Plac
» Plac
» Plac główny
» Główny plac.
» Plac Zbiórki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje