Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac Egzekucyjny

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyWto 14 Kwi 2009 - 13:59

Gdy wyszłam z domu.... zaczerpnęłam powietrza... skierowałam się w stronę ogrodu... położyłam się na trawce i zaczęłam oglądać chmurki w tym czasie również zaczęłam rozmyślać...
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 4 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyWto 14 Kwi 2009 - 14:13

-Skoro nalegasz.
Mówi i zbiera myśli.
-To przynieś mi trochę mięsa... dużo.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyWto 14 Kwi 2009 - 19:33

[Yuuki]
Leżałaś w ogrodzie rozmyślając nad rożnymi sprawami a kątem oka zobaczyłaś że Kaichi stał oparty o framugi drzwi i patrzył z uśmiechem w twoją stronę ale najwyraźniej nie chciał ci przeszkadzać bo tylko obserwował co robisz

[Roten]
Ryou z ciebie zeszła i przyniosła ci dużo dużo jedzenia przy tym się uśmiechając za każdym razem gdy na ciebie patrzyła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyWto 14 Kwi 2009 - 19:43

Zamknęłam oczy... i ogarnął mnie w końcu spokój...
jejku za dużo wrażeń jak dla mnie... pomyślałam... chciałam być z Kaichim teraz... wtulić się w niego... całować... ale wiedziałam że ma teraz inne sprawy na głowie i ma duże kłopoty... to bardzo mnie martwiło...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySro 15 Kwi 2009 - 7:34

[Yuuki]
Spokoju rozmyślałaś przy tym się uspokajając. Z zamkniętymi oczami leżałaś dobre parę minut i dopiero po chwili zorientowałaś się że ktoś koło ciebie leży oczywiście był to Kaichi który podpierając się na łokciach wpatrywał się w ciebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySro 15 Kwi 2009 - 10:16

O Kaichi... co tutaj robisz?? powiedziałam siadając i patrząc prosto w oczy Kaichiemu...
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Plac Egzekucyjny - Page 4 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Plac Egzekucyjny - Page 4 Pbucket210/220Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Plac Egzekucyjny - Page 4 Pbucket2225/2250Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySro 15 Kwi 2009 - 21:37

Roten spojrzał na żarcie.
-Wspaniale.
Wyszczerzył się do niego i zaczął konsumować wszystko łapczywie. Je ile wlezie, potem, gdy zje wszystko zwraca się do Ryou połykając ostatni kęs.
-Możesz przynieść coś jeszcze?
Następnie szczerzy się ucieszony z możliwości jedzenia bez limitu.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 19 Kwi 2009 - 10:29

[Yuuki]
Co tutaj robię?... podziwiam stwierdził Kaichi patrząc na ciebie rozmarzonym wzrokiem

[Roten]
Zjadłes wszystko co ci przyniosła Ryouu a gdy powiedziałeś aby dziewczyna przyniosła ci jeszcze ona się uśmiechnęła i powiedziała Roten od kiedy jestem twoją służącą... a proszę to gdzie

____________________________
sorry że tak długo ale będę rzadziej odpisywała do końca tygodnia gdyż muszę do testów się przygotować a po za tym muszę wyszablonować bardzo złożony obrazek oraz przeczytać i wkuć Wampir maskaradę bo będę prowadziła u mnie w mieście.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 19 Kwi 2009 - 12:39

Wstalam z ziemi popatrzylam na kaichiego i sie do niego przytulilam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:22

co robisz? zapytał lekko cię odpychając i robiąc poważną minę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:31

N-nic takiego... ja... ja tylko się ciesze że nic Ci nie jest... powiedziałam drżącym głosem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:34

Głos ci drży. Czemu? przecież tylko żartowałem ty moje słoneczko powiedział Kaichi obejmując cię i przysuwając do siebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:37

Uśmiechnęłam się... widać było łzy w moich oczach (ze szczęścia), po czym wtuliłam się w niego wtuliłam...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:45

Jestem naprawdę szczęśliwy powiedział Kaichi i oboje się tuliliście
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:48

Kaichi... ja... ja Cię kocham... bardzo... powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 16:56

a ja nie jestem pewny chyba się muszę nad tym zastanowić powiedział Kaichi z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 17:04

Rozumiem... powiedziałam cicho trochę smutnym głosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 17:07

wolisz kameralny ślub czy może huczny? zapytał Kaichi patrząc na ciebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptySob 25 Kwi 2009 - 17:13

Spojrzałam na Kaichiego zaskoczona...

Ślub?... Kaichi Ty naprawdę... nie dokończyłam zdania... tylko założyłam ręce na jego szyi i pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 9:58

Nauczyciel całkowicie odwzajemnił twój pocałunek i gdy już skończyliście wyciągnął on z kieszeni niewielkie niebieskie pudełeczko i je otworzył a tam był piękny pierścionek z jakimś niebieskim kamieniem szlachetnym. Kaichi spojrzał na ciebie pytająco czekając co zrobisz lub odpowiesz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 10:37

To była moja najszczęśliwsza chwila... spojrzałam na pierścionek podziwiając jaki jest piękny a później spojrzałam na kaichiego uśmiechając się promiennie... wzięłam pierścionek i go założyłam na palec...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 10:49

Kaichi się uśmiechnął i cię złapał za dłonie mówiąc jestem taki szczęśliwy po czym dał ci całuska w dłoń
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 10:51

Ja też jestem bardzo szczęśliwa... powiedziałam uśmiechając się...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 10:56

Trzymał on cie tak za dłonie uśmiechając się i wpatrując się ciągle w twoje oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 10:59

Patrzyłam się tak na niego i po chwili odpowiedziałam na jego poprzednie pytanie: Hmm... ja wole huczny ślub ale nie wiem jak ty wolisz...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 11:18

Niech więc będzie zorganizujemy huczny ślub i obwieścimy całemu stowarzyszeniu jak się kochamy powiedział Kaichi z radością w głosie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 11:23

Hehe... dobrze... kocham Cię... powiedziałam również radosny głosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 11:53

Tak patrzyliście na siebie i dopiero zorientowaliście się że nad wami stoi twoja koleżanka i tylko się uśmiecha po czym zapytała Przeszkadzam?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 11:57

E-ee... nie nie przeszkadzasz nam... powiedziałam uśmiechając się do dziewczyny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2009 - 12:02

Karin patrzyła na was pytająco i dopiero po chwili dostrzegła twój pierścionek na co zareagowała od razu tym że usiadła przy was i wzięła twoją dłoń mówiąc ładny pierścionek i dopiero po chwili przyjrzała się i dodała naprawdę ładny wygląda jak byś go dostała na oświadczyny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Egzekucyjny   Plac Egzekucyjny - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac Egzekucyjny
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Plac
» Plac
» Plac główny
» Główny plac.
» Plac Zbiórki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje