Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sklep u Katriny

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-10, 19:43

- Chudnę przez stres jaki produkują dla mnie co niektórzy klienci. W takim razie na kolację będzie lasagne.
Dziewczyna z otwartymi ustami oglądała jak kolejni nieszczęśnicy zaliczają upadki w coraz bardziej wymyślnych konkurencjach. Pewnego oglądu Chikaze nie miała, bo koleżanka zasłaniała część ekranu.
Odlepiła się od niego dopiero, gdy Katrina powróciła z kolacją. Żabkując podskoczyła do stołu spoglądając wielkimi oczyma na gorący posiłek. Smak okazał się nieco wyraźniejszy niż w przypadku jabłek, ale i tak była to tylko namiastka. W międzyczasie przyszła Kiyoko komunikując przygotowanie posłania.
- Od ostatniego razu nic się nie zmieniło. Łazienka i sypialnia są tam gdzie ostatnio. - Zakomunikowała Katrina. - Sala treningowa tak samo gdybyś chciała się trochę rozerwać.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-11, 01:59

Zakłopotany ale dość żywy śmiech był wystarczającym komentarzem na tego rodzaju stwierdzenie. Jej, jak to dobrze, że nie należała do tej grupy, prawda?!
Albo też była jej sztandarowym przykładem. Mimo to trochę odpoczęła oglądając nawet część programu, a i coś w jej serduchu grzało przyjemnie gdy widziała zafascynowanie dziewczyny. Albo obu. Dziwny przypadek, ale do takich powinna była przywyknąć. Dziwny ale uroczy tak naprawdę. Ile jednak musiały się wcześniej wycierpieć przy Aibie albo jego klonie?
Ciekawe co u niego, i jakby zareagował na jej obecny stan.
Zjadła posiłek całkiem żwawo, ale pamiętała o dokładności przeżuwania. Nie rozmawiała przez to za długo przy posiłku, zamierzając z niego skorzystać tak jak się tylko dało. Acz uszy jej prawie stanęły gdy usłyszała o propozycji.
-Ostatnio spędziłam trzy miesiące na bezludnej wyspie. Znaczy, były tam yokai i potężne wichry oraz potępione duszy zaklęte w skałach, ale... Dzięki, pewnie zejdę jak trochę przetrawię-Delikatnie poklepała się po brzuchu, siedząc w pozycji nie do końca przystojącej osobie w jej ciele-Czy mogę chociaż w ramach częściowej rekompensaty trochę poopowiadać co tam u mnie? Naprawdę sporo widziałam!
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-13, 17:25

- Powinnaś pomyśleć nad ustatkowaniem się. - Katrina machnęła niedbale w kierunku ścianki, za którą znajdował się sklep, gdzie Kiyoko właśnie myła podłogę. - Domknąć wszystkie zaczęta sprawy i znaleźć dla siebie miejsce. W moim przypadku był to ten sklep, a z twoim doświadczeniem pewnego dnia możesz zastąpić mnie na stanowisku miejscowej niańki. W przeciwnym razie możesz do starości biegać po kolejnych, coraz to bardziej podejrzanych wyspach. Ej ej, nie tak łapczywie.
Dziewczyna dotąd raźno szuflująca widelcem na trasie talerz-usta zatrzymała się w pół drogi i spojrzała na Katrinę pytająco.
- Powoli. - Zademonstrowała kulturalny sposób jedzenia. Dziewczyna zamrugała, po czym zaczęła naśladować robiąc to z ostrożnością właściwą osobie robiącą coś po raz pierwszy.
- Najważniejsze, że trafiają z kąskami tam gdzie trzeba. Na początku bywało z tym różnie. - Katrina westchnęła. - Nie krępuj się. Chętnie posłucham jak to jest tam, gdzie bogowie mają swój dom. Jakie reiatsu unosi się tam w powietrzu?
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-13, 22:34

Chikaze przekrzywiła głowę, a poprzedni mało elegancki siad trochę poprawiła opierając się dłońmi przed swoim krokiem. Zazwyczaj by coś takiego obśmiała, wcześniej nawet wyśmiała. Trochę była jednak mądrzejsza niż kiedyś, to też pozwoliła skończyć. Tylko zaraz też potem miała miejsce scenka, która poprawiła jej humor. Wyszczerzyła się, bo to było całkiem urocze.
-Ponoć jak byłam bardzo mała to wcisnęłam sobie groszek do nosa i trzeba było jechać do lekarza. Także no, szybko się uczy!-Kiwnęła się to w lewo to w prawo-Jak jest? W sumie z tego co widziałam to na pewno nie jest monotonnie. Na pewno zwykłe dusze by tam nie wytrzymały, tamtejsze reiatsu jest bardzo gęste, żywe, i wpływa na Ciebie na różne sposoby. Albo narzuca senność, albo radość, energiczność... W jednym miejscu ponoć działa tak, że najchętniej ukochałoby się wszystko i wszystkich. Plus wszystkie miejsca zmieniają swoje położenie względem siebie, więc... Trzeba uważać, bo nie wszystkie są miłe-Sama była bardzo energiczna opisując to wszystko, ale na moment się zastanowiła-Właściwie... Jak wróciłam z Takamagahary to teraz rozumiem, co miały na myśli pewne osoby mówiąc, że Soul Society jest dość miałkie. No ale pewnie tam będę głównie siedziała. Mam tam najwięcej do roboty
Pomyślała chwilę. Oparła usta o pięść, mruknęła parę razy.
-...Chyba najbardziej imponujące były domeny wielkiej trójki. Znaczy, dwójki z nich, ale miałam też próbkę jakiego rodzaju reiatsu jest u Tsukuyomi. Dalej nie do końca mogę uwierzyć, że stało się to co się stało, ale...-Chikaze w gigai rozłożyła ręce z bezradnym uśmiechem-Mój Ojciec nie byłby zadowolony gdybym zrobiła to co mówisz, a już na pewno nie teraz gdy mam tyle do zrobienia. Chociaż... zabawne jak wspominasz o niańczeniu gdy właśnie to chcę zrobić. Tylko na trochę większą skalę
Jeszcze raz popatrzyła na prawdopodobnie kończącą posiłek dziewczynę. A właściwie dwie w jednej. Miała swój potencjał, pewnie wielki biorąc pod uwagę zapędy Aiby. Ciekawe czy, i w jaki sposób go wykorzysta.
-W sumie, jesteś może ciekawa czego się nauczyłam?-Wróciła spojrzeniem do Katriny. Uśmiechnęła się przebiegle-Ciągle się uczę Kendo bo to jednak nie mój konik, ale... Mam lekki niesmak po poprzednim "starciu". Mogłabyś też ocenić jakie mam w razie czego szanse z sam-wiesz-kim
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-15, 13:37

- Brzmi intrygująco - przyznała Katrina. - Nawet bardzo intrygująco, ale i pasuje to do krainy bogów. Miejsca oddziałujące na emocje i ogólny stan naszej duszy można znaleźć i tutaj i w Soul society. Przeważnie są one związane z bóstwami, więc nic dziwnego, że cała Takamagahara jest taka. Ale to normalne, że każdy śmiertelnik, który tam zawędruje jest zapraszany do siebie przez takie wielkie imiona? To musiało być... niezwykłe spotkanie. Hmm, coraz bardziej ci zazdroszczę.
Na jasnowłosej dziewczynie opowieści z krainy bogów nie zrobiły takiego wrażenia. Chyba bardziej skupiała się na tym, aby jeść z dobrymi manierami niż na tym co mówiła Chikaze.
- Ohh? - Katrina również się uśmiechnęła. - Spodziewałam się, że zechcesz pochwalić się uczynionymi postępami. I rzeczywiście sama chętnie zobaczę czego twoja tułaczka cię nauczyła. Widzę, że już skończyłaś kolację także jeśli chcesz się trochę wypocić przed snem to zapraszam na dół.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-16, 12:33

-Właśnie dzięki jednemu takiemu miejscu jestem teraz taka jaka jestem-Uśmiechnęła się szeroko błyskając ząbkami. Zachichotała przy tym gdy została wspomniana wielka trójka.
-Nieee, jak w Takamagaharze większość dusz nie pożyłaby zbyt długo, tak gdyby nie nasze wprawienie i reiryoku to natychmiast byśmy się stali częścią tych domen, tak silne reiatsu tam panuje. Te domeny wpływają na wielkich bogów, a co dopiero na mnie czy kogoś innego!-Chikaze wyjaśniła pokrótce nie będąc zbyt mocno przejętą swoimi słowami-I było, było! Miałam sporo szczęścia poznać i pomóc osobie bliskiej sercu czcigodnej Amaterasu, i który był mi też przewodnikiem po krainie bogów. Akurat wielka trójka miała spotkanie rodzinne i mnie tam zaprosił-Mruknęła parę razy zadowolona, ale wychwyciła wzrok. No, teraz to zaczęły rozmawiać!
-Z przyjemnością!-Wstała, przeszła parę kroków po czym stanęła-A no tak, muszę najpierw wyjść...
Sięgnęła do kieszeni i wyciągnęła dozownik, z którego zrobiła odpowiedni użytek. Po tym ściągnęła z siebie kasę, haori, i plecak. Zostały na niej tylko najbardziej podstawowe części odzienia - szkoda jej było jednak by w takiej walce czy pokazie się to wszystko popsuło. Wiedziała jak iść, to też udała się tam bez dalszego ociągania.
Ale trochę ćwiczeń rozgrzewających na dole porobi. Szkoda by było nabawić się kontuzji.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-29, 19:54

- Aż trudno uwierzyć, że możesz mieć jeszcze jakieś problemy przy posiadaniu takich znajomych. - Katrina wstała. - No to czekam na dole.
Katrina wyszła do sklepu, gdzie po drodze poinstruowała Kiyoko, aby miała oko na bliźniaczki. Chikaze musiała jeszcze poświęcić chwilę na wyjście z ciała. Wzięła do buzi dozownik i połknęła cukierek. Poczuła szarpnięcie i wyleciała z gigai odrzucona metr za jego plecami. Nie ma to jak we własnej skórze, lecz stwierdziła, iż czuje głód. Nie tak mocny, jak przed kolacją, ale wyraźnie bardziej niż jeszcze chwilę temu, gdy siedziała w gigai. Jeśli zaś chodzi o sztuczne ciało to stękając podrapało się po tyłku, a gdy je wymijała zauważyła, że maca własne piersi wydając przy tym pomruk zadowolenia.
Chikaze poszła znaną sobie trasą i zeszła na dół, gdzie powitała ją jak zawsze robiąca wrażenie przestrzeń. Katrina była w trakcie rozgrzewki, gdy dołączyła do niej.
- Jesteś już bardziej doświadczona, więc tym razem pozwolę tobie wybrać zasady naszego sparingu. Zdaję się, że tym razem nie będę musiała uciekać przed strzałami?
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-06-29, 20:58

-Haaaa... To nie do końca tak działa, wiesz?-Westchnęła w trakcie szukania dozownika. Nigdy tego nie robiła, ale wrażenia były... Średnie. Cały czas była głodna, ale troszkę się poprawiło. Będzie musiała trochę dłużej posiedzieć potem w ciele. Mogła przynajmniej działać.
Zachowania cukierka nie skomentowała. To nie jej ciało. Byle tylko go nie popsuło. Jeszcze sie przydać, chociaż jej własne... To było to. Spędziła parę chwil w gigai i juz nie za bardzo chciało jej się do niego znowu wracać. Wiedziała jednak, że będzie trzeba.
Widząc Katrinę robiącą rozgrzewkę również zaczęła wykonywać coś prostego. Rozgrzewała wszystkie stawy tyle o ile mogła.
-Raczej nie. Chociaż może?-Uśmiechnęła się cwanie-Generalnie... Chcę pokazać co umiem. Pewnie różnica między nami jest znaczna, mimo wszystko... Potrzebuje wiedzieć tylko jedną rzecz. Doprowadzisz mnie potem do porządku? Nie wiem czy mam iść na całość... Jutro też muszę być w formie!-Uśmiechnęła sie szeroko, kładąc dłoń na rękojeści swojego miecza. To może być ciekawe. Miała nadzieję! Inaczej to byłoby tylko marnotrawstwo czasu.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-02, 17:34

- Och, nie krępuj się. - Katrina zakończyła rozgrzewkę. - Rób wszystko co uznasz za słuszne, a ja postaram się na to zareagować. To miejsce miało już wielu gości, a skoro do dziś przetrwało, to i ty nie musisz się ograniczać. Tylko pamiętaj, że leki też kosztują. - Uśmiechnęła się. Stała z ramionami luźno zwijającymi po bokach. Nie miała też przy sobie żadnej broni. - No zobaczmy czego się nauczyłaś. Będę zawiedziona jeśli i tym razem nie będziesz mogła za mną nadążyć.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-03, 15:20

Nerwowy uśmiech i drapanie się palcem wskazującym wolnej dłoni było wystarczającym sygnałem, że coś w kapitalistycznym podejściu Katriny jej nie leżało.
-Hej, muszę żyć by się w końcu wypłacić, nie?-Jakoś sie jednak z tego ostrząsnęła. Pokręciła energicznie głową i stanęła w bardziej bojowej pozie. Nogi ugięte, postawa lekko pochylona.
-Nauczyłam... czy też na pewno postanowiłam sobie jedno...-Chwyciła prawą ręką rękojeść. Już zaczęła ładować go energią, na tyle, by ewentualny rozbłysk energii był wystarczająco uprzykrzajacy życie. Gdy już była gotowa wyciągnęła z Tsuby niebieskawe, skrzące się ostrze. Otoczyła ją przy tym bladoróżowa aura (28 szybkości)
-Nie będę się poddawać.
Wyskoczyła na Katrine z shunpo. Przed cięciem błysnęła energią trzymając ostrze bardziej za sobą, hy sama nie paść ofiarą swojego prostego fortelu.
Wiedziała, że bez dania z siebie wszystkiego nie będzie w stanie jej nawet drasnąć. Tak przynajmniej myślała.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-07, 20:55

Wszystko działo się wręcz błyskawicznie. Naładowana energią Chikaze wyskoczyła w kierunku Katriny. Na twarzy kobiety pojawiło się zaskoczenie, a potem zmrużyła oczy, gdy rozbłysła błyskawica spojona z klingą Chikaze. Cięcie. Katrina umknęła shunpo w bok. Zmaterializowała się dobre dziesięć metrów dalej.
Podniosła do oczu lewe ramię i zainteresowaniem przyglądała się skapującej z niego krwi.
- Rzeczywiście nie próżnowałaś. Wejdę więc na wyższy poziom niż ostatnim razem.
Rana nie była głęboka, ale została zadana już w pierwszym ataku. Teraz jednak Katrinę owinął kokon ciemno różowego reiatsu. Wytworzył podmuch, który wzburzył włosy Chikaze.
- Spróbuj znowu mnie trafić, ale tym razem licz się z kontratakiem. - Katrina uśmiechała się.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-08, 09:23

Trafiła! Co prawda zadana rana była płytka, ale to świadczyło tylko o tym z kim miała do czynienia. Już wcześniej wiedziała, że właścicielka sklepu nie była zwykłym popychadłem, ale albo była zbyt szybką i uniknęła większości cięcia, albo była zbyt twarda by ostrze weszło głębiej. Mogła się przekonać o które z nich chodzi w jeden sposób.
Teraz jednak będzie trudniej. Wiedziała o tym. Musiała się trochę przygotować. Najpierw zaczęła ładować miecz widząc, jaka aura otoczyła Katrinę. Odpowiedziała uśmiechem.
-Ciekawe, ciekawe... Siło boska, zatrzymaj i odrzuć! Zaklęcie wiążące numer osiem - Seki!-Poświęciła na to zaklęcie dwa razy więcej reiatsu niż zwykle. Wiedziała, że coś tak prostego nie podziała na nią jeżeli nie będzie mocniejsze. I oczywiście jeśli nie będzie mieć planu.
Jako ostatnio znowu wzmocniła swoją szybkość. Tak samo. W trakcie pierwszego kroku shunpo wykonała cięcie, ale po drodze do kobiety. Przygotowała dystansowe cięcie, opóźniając jego pojawienie się przy Katrinie. Sama wylądowała po jej prawej stronie, i z lekko naładowanym mieczem wykonała kolejny krok. Już w jej stronę. I wykona cięcie, aktywujący w środku zamachu poprzedni atak. Swoje fizyczne cięcie wykona tak, by po nim mieć dłoń z Seki skierowaną z jej stronę. Będzie próbować w ten sposób zmniejszyć szkody ewentualnego uderzenia, które będzie przechwytywać tą dłonią. Może jak będzie mieć szczęście to odrzut odsłoni ją na kolejny atak.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-09, 19:24

Katrina czekała spokojnie, aż Chikaze przygotuje się do kolejnego ataku. Bez przeszkód wprowadziła swój plan w życie i pomknęła ku sparingpartnerce. Kobieta lekko przykucnęła, a gdy Chikaze znalazła się bok odbiła się od ziemi i pomknęła w górę. Reagowała znacznie sprawniej niż przed chwilą i ostrze przecięło jedynie powietrze podobnie zresztą jak łuk energii, który pojawił się jednocześnie obok.
Chikaze już unosiła wzrok, już nadstawiała ramię z promieniującą przy nim kulą, gdy poczuła ucisk na głowie, który przygniótł ją i zmusił do spotkania z ziemią. Bardzo twardego spotkania. Twarz dosłownie wbiła się w podłoże. Gorąc oblał oblicze Chikaze. Słyszała wokół pękającą skałę, a także śmiejącą się Katrinę.

[- 33 PŻ, - 100 PR]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-10, 08:44

Plan może i był niezły, ale nie na taką osobę. Może gdyby specjalnie nakierowała ją na atak... Teraz to niezbyt istotne. Z jej twarzy i głowy ściekała ciepła krew, w uszach miała fragmenty skał, a jej ręce i nogi w komiczny sposób miotały się na wszystkie strony podczas gdy mamrotała coś niezrozumiale zagłuszana przez otaczający kamień.
Tak prawdopodobnie wyglądało to z zewnątrz. Bardzo chciała, by tak było. Tak naprawdę cała ta scena miała na celu odwrócenie uwagi (Acz musiała uważać na białą kulkę), podczas gdy mamrotanie składało się na słowa zaklęcia Tsuzuri Raiden (Standardowa ilość PR +36). W momencie gdy je kończyła zamierzała niby przypadkiem puknąć o nogę czy stopę Katriny, a najlepiej za kostkę. Chciała ją poradzić intensywnym wyładowaniem (Na którego przekazanie wystarczał ponoć zwykły dotyk) chwytając ją, by dać sobie czas na wzmocnienie swojej siły (28 punktów) złapanie jej za obie kostki i uderzeniem nią zza głowy, albo w jakikolwiek inny sposób o skałę. Może będzie się opierać, ale z taką siłą powinna dać radę to zrobić.
A wszystko to śmiejąc się obłąkańczo. This is fun!
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-10, 17:49

Niestety kula Seki rozpadła się, gdy Chikaze została wbita w ziemie. Nagły i brutalny atak zaburzył jej koncentrację potrzebną do utrzymania zaklęcia. Jednak już szykowała kolejne kido. Pozycja, w której się znajdowała nie należała do najbardziej komfortowych, co musiała zauważyć Katrina. Przyszła z pomocną dłonią chwytając za wierzgającą nogę. Chikaze znowu ujrzała świat i stojącą do góry nogami Katrinę, która już cofała ramię do zadania ciosu. Tyle z uprzejmości.
Chikaze była już prawie gotowa do rzucenia zaklęcia. Wymówiła ostatnie słowo inkantacji i oto poczuła jak przez jej ciało przepływa wyładowanie, prosto do stopy, którą trzymała Katrina. Nim jednak na nią przeskoczyło, pięść kobiety zdążyła zagłębić się w brzuch Chikaze. Stróżki śliny wyrwały się z ust, Katrina szybko zaczęła się oddalać, aż w końcu lot Chikaze zatrzymał jakiś miłosierny głaz.
Zsunęła się z niego i nakryła nogami. Mogła się cieszyć, że spożyła materialną kolację, bo w przeciwnym wypadku mogłaby ona przedwcześnie opuścić żołądek. Chwilę zajęło zanim doszła do siebie. Katrina wciąż wstała w miejscu intensywnie machając dłonią.
- Całkiem sprytnie - syknęła - ale na mnie to nie wystarczy. W porządku tam? Wciąż chcesz kontynuować?

[- 38 PŻ, - 47 PR]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-11, 09:15

Poszło nienajlepiej, głównie przez to w jaki sposób zadziałała Katrina. Miała nadzieję na przedłużenie tego okresu bezczynności - może w innym wypadku postapiłaby inaczej. No nic. Osiągnęła taki efekt jaki chciała, ale za późno. Poznała chociaż nowe techniki lotu.
Dech jej zaparło. Musiała zejść do kolan i intensywnie kasłać, by dojść do jakiegokolwiek stanu używalności. Bolało ją wiele rzeczy ale wiedziała, że jeszcze mogła walczyć. Wstała unosząc się z kolan... Miecz został przy Katrinie. To nawet lepiej.
-Kheh... solidny ten prosty...-Otarła usta rękawem. Patrzyła się z podziwem na osobę, która i tak się wstrzymywała w trakcie tego sparingu-Umiem wiele więcej, ale fakt. Trudno będzie mi to wykorzystać przeciwko Tobie. Nawet jakbym użyła pełni sił. Jednak... Chyba obydwie jesteśmy tego ciekawe -Wystawiła jedną nogę do przodu. Ugięła ręce do przodu. Poza jak z jakiegoś shounena, acz i tak dosc wyważona.
-Przypuszczam, że jak za dużo oberwe to może mnie to potem zabić, więc... Bądź delikatna, hm?-Jeden szelmowski uśmiech. Wiedziała jak to sie robi. Musiała tylko zawołać do swojego błogosławieństwa w środku siebie, że czas nadszedł. I uwolnić swoją boską furię.
Potrafiła patrzeć wtedy poważnie. To był wzrok osoby, która nie bała się niczego, również śmierci. Co potem się działo to zupełnie inna sprawa. Pozwoliła, by Boska aura wyszła na wierzch, i niedługo potem zaczęła do niej dodawać własnej (+37 w szybkość).
-Zaczynam.-Ruszyła do przodu, układając prawą rękę jakby chciała uderzyć. Skoczyła bezpośrednio z shunpo, ale był w tym jeden fortel. W trakcie skoku przywołała kątanę, której blask pojawiania się miał ponownie oslepić Katrinę. Miała jeden określony cel. Juz przy pierwszym cięciu zaczęła ładować miecz energią i ją uwalniać gdy tylko nabierała dość mocy. Wyładowanie na mieczu miało za zadanie podwoić (W zamyśle, acz pewnie wyjdzie mniej) ilość wykonywanych cięć, i nakierować Katrine na następne, czy to jej własnego miecza czy pręg energii. Na razie zatem bardzo bezpośrednio. Chciała się w końcu sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-11, 16:28

Katrina wzruszyła ramionami.
- Może i tak, ale pamiętajmy, że potem będziesz miała coś ważnego do zrobienia.
Chikaze przywołała drzemiącą w niej iskrę boskości, która natychmiast zajaśniała blaskiem wypełniającym ją od zewnątrz. Znowu poczuła się jak w Takamagaharze. Wrażenie nudy i szarości otaczającego świata znikło w błękitnym trzasku błyskawic. Postanowienie, aby nie męczyć się zbytnio przed konfrontacją ze złym sobowtórem zniknęło przysłonięte wzrastającym szałem wzburzonej krwi.
Katrina spojrzała na nią zaskoczona. Przyjęła pozycję do walki, a Chikaze skoczyła. Przywołała katanę. Blask zmrużył oczy Katriny. Pojawił się łuk energii. Ledwo drasnął, kobieta  zeszła z pola rażenia. Wyładowanie jedynie musnęło zranione wcześniej ramię. Cofała się dalej, ostrze katany tylko zahaczyło o bark. Katrina przeszła do kontrataku. Prawy prosty w splot słoneczny, ale Chikaze zeszła na bok. Zaraz potem kopnięcie, lecz ponownie była na tyle szybka, aby uniknąć.

[ - 84 PR]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-11, 17:50

Może i tak. Ale chciała się dowiedzieć jakie miała szanse. Dlatego dawała z siebie wszystko, zupełnie jak w trakcie prawdziwej walki. Już sobie postanowiła, że nie będzie się poddawać.
Używała swojej Boskiej iskry tylko w Takamagaharze, więc to uczucie było czymś dziwnym. Już samo poczucie znajomego otoczenia dawało jej więcej sił. I krew. Krew. KREW.
Z każdą chwilą coraz bardziej zachodziła jej na oczy. Miała jeden cel.
Wynik był ledwo satysfakcjonujący. Jej nie wystarczał. Chciała znacznie więcej, i koszt absolutnie się teraz nie liczył. Cieła szybko i znacznie bardziej precyzyjnie, ale w końcu popełniła błąd. Za szerokie cięcie które ją zbyt mocno odsłoniło. Już wypuszczała powietrze z płuc...
Burzowy podmuch. Ładując swoją katanę wypuściła szalejący wicher prosto w Katrinę. Chciała ją przygwoździć czy też chociaż spowolnić, by rzucić naładowana bronią w jej pierś, uwalniając zgromadzony ładunek. Potem ją przyzwie i wróci do ataku bezpośredniego.
Może za dużo rzeczy naraz, ale czuła się tak, jakby mogła przegonić samą śmierć (Podtrzymuje wzmocnienie).
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-12, 19:55

Dotrzymywała kroku Katrinie, a nawet lekko ją wyprzedzała. Po nieudanym kontrataku kobieta została zmuszona do cofnięcia się. Chikaze to wykorzystała i wzięła głęboki wdech.
Wyglądało to trochę jak nuklearny oddech Godzilli. Podmuch powietrza wypełniony i otoczony zygzakującymi błyskawicami. Katrina zasłoniła się ramionami przyjmując uderzenie. Stanęła mocno na nogach nie dając się zdmuchnąć do chwili gdy Chikaze zabrakło powietrza w płucach. Rzuciła wtedy kataną. Celnie. Wbiła się w pierś zaskoczonej Katriny, a następnie wyzwoliła zawarty w sobie ładunek. Wyładowania zaczęły lizać ciało Katriny, a nią samą wstrząsnęły spazmatyczne drgawki. Trwało to kilka sekund nim ładunek się wyczerpał, a wtedy ciało kobiety zamarło w komicznej niemal pozie. Z ramionami odrzuconymi na boki, głową zadartą do góry i szeroko rozdziawionymi ustami. Trwała tak przez moment, po czym runęła do tyłu z kataną wciąż tkwiącą w piersi. Zapach spalenizny i dym.

[ - 170 PR]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-13, 09:55

Była szybsza. Niewiele ale jednak. I była skupiona tylko na jednej rzeczy. Miała że stanu bardzo ruchliwego przejść zupełnie w statyczny.
Fortel okazał się nie być zbyt potrzebny, bo Katrina się wycofała obawiając się kontrataku. Jak się okazało - całkiem słusznie. Chikaze myślała do tej pory, że moc tego podmuchu była po części zasługą Boskiej atmosfery Takamagahary, ale tutaj jego moc była równie potężna. Mimo to dalej stała zasłonięta, ale przede wszystkim - w miejscu.
Trafiła. Nie musiała nawet wykonywać gestu, cała energia została uwolniona dogłębnie rażąc wroga. Chikaze patrzyła się na to z jednej strony oszalałą satysfakcją, a z drugiej z pewną obojętnością. Nie miało to znaczenia kto właśnie runął na ziemię jak kłoda. Przyzwała katanę do swojej dłoni. Postawiła parę kroków w jej stronę z wyraźnie morderczymi zamiarami. Coś zaczęło jednak do niej przemawiać. Już. Starczy. Dość. Przy czwartym królu zaczęła się wahać i chwiać, jak zaczęła toczyć kolejną walkę, tym razem wewnętrzna. To było podobne do siłownia się z rozgrzaną patelnią. Można było poczekać aż wystygnie, ale na upartego nożna osiągnąć sukces wcześniej. Ale będzie trudno i zaboli.
Mimo to udało się. Po paru sekundach stękania i prób utrzymania się w miejscu Chikaze popatrzyła na dzieło zniszczenia. Z początku zszokowana, a potem z niepewnym uśmiechem na twarzy i kropelką zimnego potu na skroni.
-Eee... Okej, przez chwilę mnie miałaś! Możesz już wstać czy się pojawić, już chyba starczy!-Zawołała patrząc raz na ciało, a raz na najbliższą przestrzeń. Jeśli jednak nie dostała odpowiedzi...
-H-hej, to nie jest zabawne, nie mogłam Cię przecież... Prawda? Prawda?!-Zaczęła coraz bardziej panikować jeśli brakowało odzewu. Na pewno tak czy owak podbiegła i sprawdziła, czy kobieta kontaktuje.
-Katrina, nie rób mi tego!-Potrząsnęła parę razy już właściwie krzycząc, i jeśli i przy tym nie było odzewu to po prostu ją złapała i dosłownie wyleciała z sali niosąc ją na rękach, wykrzykując imię jej pracownicy.
Chyba, że jednak będzie jakiś odzew. Wtedy się zatrzyma na którymś etapie, ale i tak chyba będzie musiała ją zawieść.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-13, 23:18

Chikaze z trudem, ale zamknęła w sobie moc błogosławieństwa. Katrina nie odpowiadała. Dymiła sobie z niezmąconym spokojem, nie reagując nawet wtedy, gdy Chikaze podbiegła i zaczęła nią potrząsać.
Powieki miała uniesione, a oczy nieruchome i szkliste. Ubranie i skóra przypalona. Ciało otaczające dziurę po katanie zwęglone.
Chikaze porwała zwłoki w ramiona i ruszyła ku drabinie. W połowie drogi Katriną wstrząsnął dreszcz i coś z niej wyleciało. Coś dużego, co opadło z gracją kilka metrów dalej. Dziewczyna wzrostu Chikaze, w uniformie shinigami, z zanpakuto zatkniętym za obi, wyprostowała się.
- Muszę cię pochwalić. - Głos podobny, acz trochę wyższy. - Wykonałaś naprawdę duży postęp. Z obecnym poziomem mocy możesz śmiało mierzyć się z elitami karakurskiego pół światka duchowego, ale jest kolejna sprawa. - Zacmokała spoglądając bursztynowymi oczyma na ciało w ramionach Chikaze. - Zastanawiam się mianowicie czy nie zapisać tego do twojego rachunku.
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-14, 01:38

Cholera jasna... Przesadziła! Musiała szybko zabrać ją na górę by dostała pomoc, moze nie było jeszcze za późno! Tylko prędko, bo... Jeszcze coś z niej wyleci i znajdzie się obok niej?
Przez moment patrzyła się na zjawisko, ale połączyła fakty dość szybko. Katrina była renegatem shinigami? Była drobniejsza i bardziej dziewczęca w swoim prawdziwym ciele, co nie zmieniało faktu, że... Eeeech?!
-Eeeeech?!-Powtórzyła na głos, dalej trzymając w dłoniach zniszczone gigai. Wydawała się byc wstrząśnięta takim pomysłem-Przecież dałam chyba ciekawy pokaz, co? Kiedy ostatnio miałaś sparing z pół-kami?-Brzmiała coraz bardziej desperacko, ale zdawała sobie chyba sprawę, że to nie przystoi. Chrząknęła parę razy, odstawiła gigai na ziemi...
-Dobra, zdradzę Ci jeszcze jedną rzecz i zapomnimy o sprawie, okej? Bo serio w takim tempie będę się wypłacać aż wnuków dostanę!-Faktycznie, pomimo mocy jaką posiada większa gotówka jakoś się jej nie trzymała. Powoli jednak odzyskiwała rezon-Mogę chyba powiedzieć, w końcu chyba nie przyniosłam mojemu ojcu wstydu tą walką. A jest nim sam czcigodny Susanoo!-Wyprostowała się dumnie. Poczekała chwilę, ale coś jednak jej mówiło, że... w sumie trudno powiedzieć.
-Ale szczerze, nie spodziewałam sie, że jesteś shinigami... Moment, czy Aiba jakoś nie nazywał Cię inaczej?-Zapytała patrząc się uważnie na nią. Nic jej akurat "Rangiku" nie mówiło. Ale... akurat poprzednie pytanie o kapitana przywołało to wspomnienie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-14, 12:24

- No no, nie wykręcaj mi się. - Mała Katrina oparła dłonie na biodrach. Zmarszczyła brwi. - Tak? A moim ojcem jest Michael Jackson. Swoją drogą pewno nie wiesz, iż biedak zmarł kilka miesięcy temu. Mam nadzieję, że zreinkarnował się w Soul society w jakiejś dobrej rodzinie. No, a teraz dawaj.
Podeszła do Chikaze i wzięła swoje ciało. Położyła je na ziemi i mrucząc pod nosem zaczęła oceniać straty.
- Hmm. Nieźle je urządziłaś. Wiesz, to nie jest zwyczajne tanie gigai. - Przerwała. Spojrzała na Chikaze ze zdumieniem. - Nie mów mi, że się nie domyślałaś mojej prawdziwej tożsamości. Nie dość, że używałam shunpo, to i jeszcze faktycznie kapitan za dużo mówił przy tobie.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-14, 17:21

Blondynka słysząc taka serię krzywdzących słów wydeła policzki. Mówiła szczerą prawdę, jak nigdy, a ona się z niej nabija!
-No wiesz co! Ja tu sie otwieram... Sam Czcigodny Susanoo mi mówił, że każdy z jego błogosławieństwem może się nazywać jego potomkiem! Nawet ja bym bezpodstawnie tak nie mówiła!-Foch się trochę skończył gdy usłyszała nie do końca przykrą nowinę. W sumie trochę obojętną, bo czasy świetności miał za czasów kiedy mało co ją obchodziło-Ah. Przykre, fakt, a co mu sie stało?
Z krzywym grymasem przyglądała się jak Katrina chce wyciągnąć z niej jeszcze więcej pieniędzy których nie miała. I chyba po raz kolejny chciała ją obrazić, ale chyba teraz mniej świadomie.
-Miałam trochę inne sprawy na głowie. Uciekanie przed Accretią, pozbywanie się pasożyta, podróże po światach... Nie myślałam o tym. To nie jest istotne jaką mamy etykietkę, tylko kim jesteśmy w środku i jak to okazujemy-Przez moment wyglądała nawet poważnie, ale drapanie się po tyle głowy i skrzywienie się na sensacje bólowe trochę to popsuły-Ale jak temat się pojawia to już budzi ciekawość. Kim byłaś w gotei? Sądząc po mocy to chyba co najmniej porucznikiem? Bo chyba dawnych kapitanów tak łatwo nie odpuszczają? Tylko chwilę byłam w białym mieście, nie wiem jak to działa-Patrzyła na ten dziwny obrazek dziewczęca trzymającego przypalone ciało. Podrapała się po nosie-Znaczy jak nie chcesz to nie mów. Nie chcę być wścibska czy coś. Już dość dla mnie robisz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-15, 18:55

- Tylko mi się tu nie obrażaj, to ja jestem poszkodowana! - Wstała znad ciała, otrzepała dłonie. - No... skoro tak to wygląda. Już myślałam, że insynuujesz pochodzenie swojej rodziny od Susanoo, tak jak ród cesarski wywodzi się ponoć od Amaterasu. - Westchnęła. - Zatrzymanie krążenia, a jego lekarz jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie śmierci przez podanie nieodpowiedniego leku. To oficjalnie, a w rzeczywistości ponoć Elvis przyleciał zabrać Michaela na Marsa.
Katrina nachyliła się i zarzuciła sobie gigai na ramiona. Wyglądała jakby zarzuciła na siebie stanowczo zbyt duży szal. Ruszyła ku drabinie.
- Zabiłaś mnie i naszła cię ochota na filozofowanie? Ale rzeczywiście udało mi się zajść całkiem daleko w hierarchii póki nie stwierdziłam, że zasady panujące tam nie są dla mnie. A jak twoje wrażenia z pobytu tam? Chyba paru rzeczy cię tam nauczyli.


[+ 1 Reiatsu, Kontrola, Zręczność za walkę]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-15, 19:58

Nie pomogło, dalej się dąsała za swoje niewypowiedziane krzywdy na honorze, acz nie na tyle by nie wyjaśnić.
-To by było już zbyt zagmatwane, nawet jak dla mnie. Na Marsa? A po co?
Nie spodziewała się usłyszeć odpowiedzi na to pytanie. Jednak łatwość z jaką wzięła to ciało o czymś świadczyło. I w sumie chyba trochę się wyjaśniło czemu jadła takie rzeczy - w tym gigai to jej akurat bez różnicy.
-Jak na trupa jesteś bardzo gadatliwa-Zmrużyła oczy, czując iż jeszcze walka o jej resztki w sakiewce trwała-Trochę, niewiele. Za długo to tam nie posiedziałam, bo potem polecieliśmy do Takamagahary. Ale ciekawe miejsce, acz chyba wolę Rukon-Troche się rozchmurzyła opowiadając o swoich spostrzeżeniach. Mruknęła jednak zaniepokojona.
-Młode się nie wystraszą, że niesiesz siebie na plecach?-Założyła ręce na piersach i wskazała palcem na ciało-Ja chyba zgarnę rzeczy i polecę na dwa czy trzy dni jeszcze w jedno miejsce. Musze jednak trochę odpocząć i... sprawdzić coś
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-16, 17:24

Odpowiedź jednak usłyszała.
- Żeby żyć po wsze czasy szczęśliwie i dostatnio. Podobno Mars to prawdziwy raj... A przynajmniej tak twierdzili ludzie z jednego forum.
Katrina zakręciła torsem tak, że stopy gigai uderzyły w głowę Chikaze.
- Jeszcze od trupów mnie będziesz wyzywać? Hmpf, spokojnie, nie muszę gadać nic jeśli ci to przeszkadza. - Wbrew groźbie gadała dalej. - Nie będę już dzisiaj pytać o to co zbroiłaś w Seireitei. Ale z tym się z tobą zgodzę, że Rukongai przyjemniejsze. Nie całe rzecz jasna, ale znałam kilka wyjątkowo urokliwych miejsc. - Westchnęła. - Czasami mi ich brakuje, chociaż na szczęście i tutaj udało się znaleźć trochę piękna.
Stanęły pod drabiną. Katrina spojrzała do góry.
- Żadnej traumy nie doświadczą. Widziały mnie już w tym ciele przy okazji pożegnalnego sparingu z twoją dobrą znajomą Mizuki, a gigai schowam póki co w magazynie. Mam zapasowe ciało o tym samym wyglądzie, chociaż ono nie jest już przystosowane do walki. Przynajmniej klientów będę mogła obsługiwać.
Jak powiedziała tak zrobiła. Gdy były już na górze Katrina umieściła gigai w podłużnej szafie mocno przypominającą trumnę. Przyjrzała się następnie Chikaze.
- Dobrze się czujesz? Gębę masz strasznie czerwoną, a wolałabym cię wypuścić w pełni sił, bo znając ciebie te dwa czy trzy dni będą bogate w atrakcje.
Twarz i brzuch rzeczywiście miała dość mocno obolałe, ale nie było to nic takiego co po paru dniach by nie znikło bez śladu.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket496/510Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket6424/6942Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-16, 18:23

Piękna historia. Nie spodziewała się, że Katrina spędza wolny czas w tego typu miejscach. Teraz tylko zapytać czy chodziło jej o fora plotkarskie czy spiskowe. Może by i zapytała ale czyiś but przy skroni jej w tym przeszkodził. Stęknęła.
-Hej, uważaj trochę!-Zawołała gniewnie trzymając się za ugodzone miejsce. Mruknęła coś pod nosem, będąc absolutnie pewna, że tamta zrobiła to specjalnie-Nic nie zbroiłam, po prostu miałam okazję znaleźć pomoc u lepszego źródła niż shinigami. Ale było miło tak dla odmiany doświadczać innych spojrzeń niż krzywych-Juz przestała się gniewać i boczyć. Przesłuchała się natomiast z ciekawością o Mizuki.
-To Mizuki też poszalała... Aż sie boję zapytać jak bardzo teraz mnie przewyższa...-Weszły na górę, podczas gdy Chikaze myślała sobie ile by mogła wytrzymać w starciu gdyby zdecydowała się zemścić za tą całą "zdradę". Uh. Ciężko.
-Można by pomyśleć, że wyżnęłam twarzą o skałę i ktoś mi jeszcze w tym pomogł-O dziwo nie było słychać żadnej pretensji czy też żalu-Przemyję facjatę i chyba dam sobie radę... Właśnie chcę atrakcji uniknąć, w miarę możliwości-Udała się parę kroków w kierunku toalety, gdy obróciła się jeszcze na moment do Katriny.
-Jakbyś chciała to bym Cię mogła kiedyś tam zabrać. Ja sobie dałam radę to Ty chyba tym bardziej-Zawiesiła na moment spojrzenie na shinigami. Była bardzo azjatycka. Nieco jej kogoś przypominała.
-No ale sama muszę jeszcze trochę tam się zorientować. Dobra!-Poszła szybkim krokiem do łazienki. Popatrzyła w jakim stanie była jej facjata. Potem ją przemyła wodą, a potem porównała. Chyba powinno być lepiej. Chyba, że woda przed nią przenikała. Wtedy wytrze się jakimś kawałkiem materiału z kieszeni zmoczoną wodą z bukłaka.
Wróci się na spokojnie po swoje rzeczy. Kasa, haori, plecak. Jak już się ubierze...
-No. To będę się zbierać. Zobaczymy się za pare dni-Chikaze skupiła się moment i przywołała boski most. Chwilę jeszcze popatrzyła jak on wpływał na otoczenie, po czym przez niego bez słowa na spokojnie przeszła.
Przelotnie przejdzie przez Takamagahare, a potem znowu do świata żywych. Tym razem do posiadłości... Ciekawe jak tam się Murasaki trzyma...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-07-16, 18:52

- W sumie ze swoimi nowymi mocami mogłabyś walczyć z nią na równi. Przynajmniej do chwili, w której nie aktywowałaby ban kai.
Po otrzymaniu propozycji Katrina przekrzywiła głowę to na jedną, to drugą stronę.
- Byłoby miło - powiedziała w zadumie. - Ale możesz tam sprowadzać gości? Wolałabym nie podpaść tamtejszym szychom. Już wystarczy mi, że naskrobałam sobie kłopotów w Soul society.
F
acjata Chikaze rzeczywiście płonęła rumieńcem. Gdzieniegdzie miała otarcia i płytkie skaleczenia, ale nie było tak najgorzej. Doprowadziła się do jako takiego porządku, po czym zebrała swój ekwipunek. Katrina, już zapasowym gigai, machnęła na nią tylko ręką żeby się zbierała, bo w przeciwnym razie znowu zrobi coś co obarczy jej rachunek.

***

Podczas przystanku w ojczyźnie kami Chikaze znów mogła odetchnąć pełną piersią. Wyrzuciło ją na słoneczną plażę rodem z filmów o rozbitkach. Wyglądało to znacznie przyjemniej od dotychczasowych zetknięć z tutejszymi wodami.

***
https://bleach.forumpolish.com/t2091p180-dwor-matsu
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sklep u Katriny - Page 13 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sklep u Katriny - Page 13 Pbucket9000/9000Sklep u Katriny - Page 13 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty2019-08-28, 18:53

Chikaze

Tym razem za ladą zastała Katrinę we własnej osobie. Kobieta czytała właśnie "Wieści Karakury", które zwinęła i odłożyła na blat, gdy weszła Chikaze.
- I jak tam? Wszystko poszło zgodnie z planem?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklep u Katriny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sklep u Katriny - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklep u Katriny
Powrót do góry 
Strona 13 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Podziemia sklepu Katriny
» Sklep monopolowy
» Sklep, zdobywanie Ryo
» Sklep monopolowy "Alkohole Świata"
» Sklep spożywczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje