Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pub "Mars"

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 18:39

854

Nie inaczej. Nie bój żaby, będzie wyglądać tak jak moja duchowa postać, tylko że z normalnymi uszami, brązowymi oczami i bez blizn.
Pochwalił się jak będzie wyglądać i wsiadł do auta.
Po paru minutach byli już na miejscu, potrzebował takich wyjść, a nie tylko mieszkanie i trening. Trzeba przyznać, że od kiedy współpracuje z Bellato, jego wymagania odnośnie warunków życia, podniosły się. Jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia... Wszedł do budynki i od razu zauważył "braci".
Z pewnością nie będę wyjątkiem.
Powiedział cicho, jeszcze bardziej będąc przekonanym do swojej decyzji odnośnie wyglądu gigai.
Zamówiłbym pizzę i do tego jakiś napój, a wy?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 19:08

- Dla mnie małe frytki z ketchupem i piwo. - Susumu chyba dbał o linię, bo Tanaka nigdy nie widział, aby obżerał się nadmiernie.
- Aleś ty koleś precyzyjny - westchnął Jun na zamówienie Tanaki. - Ta pizza to ma być hawajska, a może z owocami morza?
Gdy Tanaka uściślił swoje zamówienie, Jun udał się do baru zajmującego centralną część sali. Zupełnie niczym w sushi barze, który stanowił pierwszy przybytek gastronomiczny jaki Yuzuru odwiedził w świecie żywych.
Susumu, nonszalancko rozpostarty na krześle, wykorzystał czas na przepatrywanie terenu.
- Tamta jest niczego sobie - rzekł wskazując głową na jeden ze stolików.
Dziewczyna miała długie, lekko kręcące się, złociste włosy, owalne błękitne oczy i ładną twarzyczkę pokrytą delikatnym makijażem. Nosiła na sobie jeansową kurtkę, pod którą kryła się zielona bluzka z niewielkim dekoltem. Obcisłe spodnie i czarne kozaki kryły długie nogi. Dziewczyna siedziała z dwoma ciemnowłosymi koleżankami z czego jedna pomimo mrozów nosiła mocno krótką spódniczkę, a druga pełne usta pociągnęła bordową szminką, natomiast duże brązowe oczy wydawały się sercem otchłani w otoczeniu czarnej kredki.
Dziewczyny zwróciły uwagi na Susumu, który uśmiechnął się do nich kiwając głową, co wyraźnie rozbawiło niewiasty.
- Za wszelką cenę musisz sprawić sobie nowe gigai - szepnął to Tanaki. - To obecne w ogóle się nie nadaje, a ja muszę mieć drugiego poważnie wyglądającego skrzydłowego na takie okazje.
Yuzuru mniej więcej wiedział jak to działa. Przypominało to trochę strategię wojenną. Generał armii mężczyzn obierał za cel najnadobniejszą samicę, a jako, że dziewczyny zazwyczaj poruszały się w stadach, skrzydłowi mieli za zadanie odciągnąć mniej urodziwe koleżanki, aby nie wchodziły w drogę generałowi.
Jun powrócił z zamówieniem. Zwinnie rozłożył wszystko na stoliku.
- Człowieku, ciemno tutaj jak diabli, a i tak widziałem twoje błyszczące się oczy - rzekł do Susumu, który parsknął śmiechem.
- To dlatego, że twoje piękno odbija się moich oczach, kochana.
- Nie najgrosze, ale nie na każdą to zadziała.
- Na każdą. Wystarczy tylko mieć odpowiednią prezencję. - Susumu buńczucznie szarpnął połami swojej modnej kurtki. - Tak swoją drogą - zwrócił się do Tanaki - w Las Noches mają jakieś ładne arrancarki?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 19:43

855

Oj czepiasz się, może być z owocami morza i do tego colę.
Sprecyzował dokładniej swoje zamówienie, rzucił wcześniej ogólnikami myśląc, że może któryś z nich również skusi się na pizzę.
Spojrzał we wskazanym kierunku i pokiwał głową.
Nie zaprzeczę. Ja gustuję w tych, które potrafią o siebie zadbać, a te tutaj wątpię by potrafiły walczyć.
Byli w zwykłym miejscu, dla zwykłych ludzi, więc może nie powinien przedstawiać takich preferencji. Prawdą jednak było to, że nie szukał księżniczki, której wszystko będzie podawane pod nos, pragnął kobiety silnej, mającej własne zdanie i potrafiącej się bronić. Jest wojownikiem, więc jego wybrance nie raz przyjdzie walczyć.
Nie bój żaby, jak wspomniałem, za tydzień będę w końcu sobą
Odpowiedział z uśmiechem.
A co, Jun również bierze udział w twoich planach?
Zapytał strzelając, paliczkami.
Również się zaśmiał słysząc komentarz Juna.
W sumie to zbyt wielu nie widziałem, espada któremu służyłem nie miał zbyt wiele fraccion. Była jedna arrancarka, ale niczego sobie.
Napił się trochę coli i kontynuował.
Wiem, że w świecie ludzi jest organizacja zrzeszająca same kobiety. Miałem kiedyś okazję z nimi walczyć. Również była tam niczego sobie arrancarka. No ale może akurat miałem szczęście spotykając piękności.
Zabrał się za jedzenie pizzy.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 20:02

- Czasami mnie do tego zmusza - rzekł Jun. Raczej żartobliwie, ale kto wie jaka była prawda.
Tanaka wziął kęs pizzy. Dobra. Pulchne ciasto, ciągnący się ser i rozpływająca się w ustach krewetka.
- Tak swoją drogą - zastanawiał się Jun - czy arrancarka może zajść w ciążę?
- Głupiś? - Susumu umaczał frytkę w miseczce z ketchupem. - Jak one mogą rodzić dzieci skoro mają te swoje dziury?
- Każda kobieta ma dziury, chłopczyku - rzucił Jun. - A nie każda arrancarka ma dziurę pustego akurat na brzuchu.
- Nawet nie zaczynaj. - Susu wycelował ostrzegawczo frytkę w Jun'a. - Zaraz pewno zaczniesz gadać o tych swoich zboczonych mangach.
- Nie o to mi chodzi. - Jun zamyślił się. - Zobaczcie tylko, jak taki arrancar ma dziurę w brzuchu to co się stało z jego żołądkiem? A z kręgosłupem? Jak w ogóle taki twór może się poruszać.
- Nie przenoś logiki ze świata żywych do świata duchowego. Tam wszystko jest inne.
- Aha, czyli nawet arrancarka z dziurą w brzuchu może urodzić dziecko!
Dalsza rozmowa przebiegała w podobnym tonie. Jun wspomniał, że rzeczywiście działa organizacja składająca się z samych kobiet. Nazywała się Cora, ale w porównaniu do Accreti, Mercenari czy oczywiście Bellato, Cora była płotką.
W pewnym momencie Jun poszedł do toalety, a Susumu postanowił zaryzykować i samotnie udał się do stolika dziewcząt. "Czarni bracia" właśnie zbierali się do wyjścia, gdy obok stołu Tanaki przeszedł mężczyzna w płaszczu. Dyskretnie zostawił na blacie karteczkę, na której napisano

" Jestem przyjacielem. Wiem kim tak naprawdę jesteś. Wyjdź na zewnątrz pubu, będę mieć dla ciebie propozycję. Jeśli zjawisz się z kolegą, nie pokażę ci się."

Tanaka odwrócił się w momencie, w którym nieznajomy już znikał za drzwiami wejściowymi.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 20:42

856

Oj tam zmusza, myślę, że to może być zabawne.
Wyszczerzył zęby w uśmiechu i dalej zajadał się pizzą. Po piątym kawałki powoli zaczął wymiękać. Gigai było mniejsze od jego duchowej formy, a co za tym idzie miało i mniejszy żołądek. Trochę przecenił swoje możliwości, ale nic się nie zmarnuje i poprosi o zapakowanie na wynos. Popił obficie colą i westchnął z ulgą.
Ale pojadłem.
Nie bardzo chciał się angażować w dyskusję co może arrancarka, a czego nie. Było to bardzo dziwnie i wolał nie wnikać, żeby nie dotrzeć do czegoś, co nie powinno być odkrywane.
Wycierał się chusteczką kiedy dostał jakąś dziwną wiadomość. Bardzo go zaintrygowało, chociaż średnio wiedział co ktoś może mu zaproponować, póki co mu niczego nie brakowało. Postanowił to sprawdzić, jednak nie miał zamiaru wychodzi beż uprzedzenia. Starał się spotkać spojrzenie Susumu i pokazać gestem, że wychodzi. Ponadto otrzymaną karteczkę położył na stole naprzeciwko miejsca gdzie siedział Jun. Dobrze będzie żeby wiedzieli gdzie się wybiera. Wstał, założył kurtkę i wyszedł na zewnątrz.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 21:01

Spojrzenia Susumu i Tanaki skrzyżowały się, ale zajęty dziewczynami nie wykonał żadnego gestu w stronę Yuzuru.
Wyszedł na zewnątrz. Pojedyncze drobinki śniegu tańczyły w powietrzu. Ciemno i chłodno.
Mężczyzna w płaszczu czekał pod pobliską latarnią. Dotknął ronda kapelusza w geście powitania.
- Yuzuru Tanaka, miło mi poznać - rzekł ochryple.
Dobiegający czterdziestki mężczyzna o orlich rysach twarzy i niechlujnym zaroście ściskał między wargami papierosa. Ujął go w dwa palce i wypuścił chmurę szafranowego dymu.
- Pracuję dla pewnej organizacji, z którą już się spotkałeś. Mercenari, bo o nich mówimy chciałoby dobić z tobą targu. Możemy zaoferować pieniądze bądź przysługę w zamian za informacje o dobrze ci znanej Shihouin Mizuki.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 21:56

857

Dojrzał podejrzanego typa, który stał pod latarnią. Dotknięcie kapelusza utwierdziło go przekonaniu, że to ten osobnik zostawił mu wiadomość. Widać, faktycznie go znał bo wypowiedział jego imię i nazwisko.
Jeżeli Ty znasz moje imię, to wypowiedz swoje
Powiedział chłodno. Był ciekaw czego od niego chciał, jednakże kiedy usłyszał propozycję to szybko pożałował. Niestety przeszłość wracała, tym razem w postaci robola Mercenari. Nie miał zamiaru powiedzieć im czegokolwiek na temat Mizuki. Już raz miała przez niego problemy i miał wyrzuty sumienia. Na szczęście było to już przeszłością i będzie robić wszystko by nie popełnić tych samych błędów.
Skąd pomysł, że mogę coś o niej wiedzieć? Tej kobiety nie widziałem od dawna. Z resztą nie macie nic do zaoferowania, co by mogło mnie zainteresować. Nie chce korzystać z waszych usług, więc jak możecie być tak mili to przestańcie mnie nachodzić. Żegnam
Z grubej rury przedstawił swoje stanowisko i to, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Zrobił kilka kroków w tył, nie spuszczając go z oczu, aby w końcu wejść znowu do baru. Z takimi nie ma co wdawać się w dyskusję, dobrze wiedział, że są to szuje zdolne do wszystkiego.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 22:27

- Możesz mi mówić Kostucha - rzekł nieco rozbawiony, ale dobry humor znikł, gdy usłyszał odpowiedź Tanaki.
- Tak twierdzisz? Cóż, może mówisz prawdę, może nie, ale na pewno nas nie doceniasz. My możemy naprawdę wiele i jako nas przyjaciel czerpałbyś wiele korzyści. Szkoda, że odtrącasz wyciągniętą w twoją stronę dłoń. - Upuścił niedopałek i przydeptał go. - Uważaj na siebie, Yuzuru Tanako.
Kostucha zaczął się niespiesznie oddalać.
Tanaka powrócił do pubu. Złotowłosa już siedziała na kolanach Susumu. Juna wciąż brakło przy stole, widać siedział jeszcze w toalecie. Yuzuru wziął i spalił karteczkę w płomyku świeczki. Ledwo strzepał z blatu sczerniałe resztki, gdy powrócił Jun. Siadając obejrzał się na Susumu.
- Ten to ma branie, co? Pewno nie chce dopuścić to sytuacji, w której musiałby spędzić święta samotnie. Dotychczas rok w rok świętował z dziewczyną w drogiej restauracji. Rzecz jasna restauracja ta sama, ale dziewczyna co roku inna. - Uśmiech Juna zgasł, gdy spojrzał na Tanakę. - Coś nie tak, koleś? Wyglądasz jakby coś ci w gardle stanęło.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 22:42

858

To nie tak, że was nie doceniam. Po prostu nie chce mieć z wami nic wspólnego.
Po czym odszedł. Miał cholerne wrażenie, że tak łatwo się od niego nie odczepią. Pewnie będą jeszcze kombinować jak wyciągnąć z niego informacje, póki co wydawało się, że nie mają na niego przysłowiowego haka i lepiej żeby tak zostało. Wszedł do środka i ponownie się rozebrał. Podszedł do stołu i napił się jeszcze coli bo zaschło mu to po tej krótkiej rozmowie w gardle. Uśmiechnął się na widok blondyny na kolanach Susumu, przynajmniej niech on korzysta. Teraz siedział i zastanawiał się jak mogli go wyśledzić. Jego zmartwioną minę dostrzegł Jun, który wrócił z kibla.
Przynajmniej się nie nudzi
Wysilił się na uśmiech.
W sumie to nie wiem. Chyba przeszłość powoli wraca, przed chwilą Mercenari chciało ze mną nawiązać współpracę, ale szybko wybiłem im to z głowy. Zastanawia mnie fakt, jak mnie znaleźli.
Nie miał zamiaru kryć swoich zmartwień, kto wie może Jun będzie w stanie coś mu powiedzieć.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 22:50

Cola miała to do siebie, że marnie zaspokajała pragnienie. Była na to zdecydowanie zbyt słodka.
Jun spoważniał.
- Mercenari? Czego te psy od ciebie chcą? Współpracowałeś z nimi kiedyś? - Rozejrzał się jakby spodziewał się dostrzec przyglądającemu się im ukradkiem szpicla z Mercenari. - Powinieneś szybko o tym pogadać z Hyuu albo z Kazukim, bo jeszcze wyniknie z tego jakaś grubsza sprawa.
Blondynka na kolanach Susumu zaśmiała się perliście. Jej koleżanki wyglądały na nieszczęśliwe i wzrokiem skanowały salę, jakby w poszukiwaniu kogoś kto również i je mógłby trochę poadorować.
- Nie wiem... może kręciłeś się ostatnio po mieście w duchowej postaci? Mógł cię jeden z nich przyzauważyć.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 22:58

859

Dawno temu, gdy jeszcze moim nauczycielem był Novembree to wykonałem dla nich kilka zleceń. Chcieli informacji na temat mojej starej znajomej, oczywiście nic im nie powiedziałem. Nie chce mieć z nimi nic wspólnego
Spojrzał na ostatnie 3 kawałki pizzy, które leżały mu na talerzu, nawet jakby był głodny to chyba nie dałby rady ich w tej chwili zjeść.
Tak właśnie zrobię, jutro na treningu wszystko powiem Kazukiemu, również dodatkowe informacje na temat ostatniego ataku czerwonych stworów.
Uśmiechnął się mimo sytuacji, myślał że będą to dość wartościowe wieści.
Jeżeli mnie mogli wyśledzić to tylko dzisiaj. Od kiedy jestem z wami zawsze chodziłem w gigai, a jedynie dzisiaj jak załatwiłem sprawę z nowym gigai, to wróciłem w duchowej postaci. Skurwysyny albo mają zajebiste szczęście, albo zajebisty wywiad...
Stwierdził ponuro, zauważając że szklanka jest już pusta...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-22, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2016-02-07, 23:21

- Znowu ten Novembree, co? - Westchnął Jun. - Ale już Kazuki znajdzie na nich sposób. Zbieramy się? Tego tam możemy zostawić. Pewno zobaczymy jutro rano, jak ta ślicznotka wychodzi od niego z mieszkania.
Nie było problemu z tym, aby Yuzuru wziął resztkę pizzy na wynos. Nawet zapakowali pozostałe kawałki w pudełku, które zdawało się wprost stworzone do przenoszenia resztek pizzy. Jun stwierdził, że całość rachunku zapłaci Susumu. Na pewno nie będzie mieć nic przeciwko.
Podczas jazdy powrotnej Jun zalecił Tanace żeby rozglądał się czy nie widzi kogoś podejrzanego, lecz ulice były właściwe puste i nikogo takiego nie dojrzał.
Pożegnali się przed drzwiami. Yuzuru nie mógł zasnąć. Wydarzeniami z dzisiejszego dnia można było obarczyć nawet i cały rok. W końcu nie co dzień dowiadywano się o sobie podobnych rewelacji, a wiedza, którą zaczerpnął od Karasa na temat dawnej Seireitei i Gotei 13 musiała być znana nielicznym tylko shinigami.

***

Yuzuru w końcu udało się zasnąć, chociaż zegar wskazywał już kilka minut po drugiej. Obudził się wczesnym rankiem, aby przygotować się na codzienny trening z Kazukim. Jun miał rację, gdy Tanaka wychodził z mieszkania na ulicy dostrzegł odchodzącą blondynkę. Widać Susumu miał za sobą dobrą noc.
Podczas drogi do magazynu Tanaka niczego niepokojącego nie dostrzegł. Miał wręcz wrażenie, że jest zbyt cicho i spokojnie.

https://bleach.forumpolish.com/t2052-stary-magazyn
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-02, 22:30

Yuzuru Tanaka

Tanaka pierwszy pojawił się na miejsu, acz czekał tylko kilka minut, gdy przy pubie zatrzymał się elegancki samochód. Drzwi pasażera otworzyły się i wyszła Chika. Wyglądała obłędnie. Ubrana w sięgająca przed kolana czarną sukienkę, na nogach miała czarne pończochy, a na stopach czarne szpilki. Błękitne włosy spadały falami na odsłonięte blade ramiona. Usta pokryła ciemno karminową szminką i nawet paznokcie pomalowała na ciemniejszy odcień czerwieni, tak żeby lepiej komponowały się z resztą wystroju. Samochód odjechał, a Chika podeszła do Tanaki kobiecym krokiem mocno eksponującym ruchy bioder.
- Nie spóźniłeś się - rzekła jakby z zaskoczeniem. Uśmiechnęła się podstawiając mu ramię. - Wejdźmy więc do środka.
Pachniała intensywnie perfumami. Woń uderzała przez nos prosto do głowy.

[Opisz teraz jak Tanaka starał się (albo nie) zabajerować koleżankę. Jakie tematy rozmowy zaproponował i tym podobne sprawy.]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-03, 19:17

1040

Szczęśliwie zapamiętał gdzie jest Pub i nie zabłądził po drodze. Na taką ewentualność też był przygotowany, dlatego był nieco przed czasem. O dziwo się w ogóle nie denerwował, jakoś podszedł do tego na luzie, jak to mówią pierwsze koty za płoty. Jak miło spędzi czas to fajnie, jak nie to też mocno nad tym nie będzie ubolewać. Dziewczyna przyjechała kilka minut później i to nie byle jakim autem, nie wiedział czy było ją stać aby ktoś ją tak przywoził (tj. szofer) czy może podrzucił ją jakiś znajomy, w każdym razie nie było to ważne. Gdy wyszła z auta przeszedł po nim dreszcz. Wyglądała jak milion dolarów, chyba faktycznie długo się przygotowywała do tego wieczoru. Tanace wydawało się, że ona trochę przesadziła. Do takiego Pubu wystroić się tak mocno, on przy niej wyglądał jakby był ubrany w jakieś łachmany. Co nie zmienia faktu, że wyglądała bosko.
Na szczęście nie. Nie byłoby to zbyt taktowne na pierwszej randce.
Również delikatnie się uśmiechnął.
Wyglądasz bajecznie
Stwierdził fakt i wziął ją pod rękę. Otworzył drzwi i przepuścił ją pierwszą po czym sam wszedł do środka. Rozejrzał się za jakimś wolnym stolikiem, podprowadził ją na miejsce i usiadł naprzeciwko niej. Plecak oparł o nogę stołu i wyciągnął z niego torebkę z winem.
To dla Ciebie, mam nadzieję, że dobrze trafiłem.
Powiedział przekazując podarek. Potem zapytał czego się napije, czy może coś zje. Jeśli będzie głodna to również sobie coś zamówi, jeśli nie to nie będzie przecież jeść samemu. Co do picia generalnie miał zamiar pić to co ona. Jeśli wybierze wino to napije się z nią, jeśli piwo to również sobie jakieś wybierze, a jak zdecyduje się na jakieś drinki to sam sobie również kupi jakieś whisky czy coś. Jeśli chodzi o "bajerę" raczej nie będzie się zbytnio wysilać. Będzie chciał ją po prostu poznać. Podpyta czym się interesuje, jakie ma hobby, co lubi jeść i inne pytania tego typu. Nie wiedział czy był to dobry kierunek rozmowy, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć ten wieczór.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-04, 19:35

Jak to mówią tubylcy, Tanaka mógł poczuć się jakby wygrał życie. Wystarczyło tylko zobaczyć zazdrosne spojrzenia męskiej części bywalców pubu kierowane w kierunku zajmującej właśnie stolik pary. Jeden z nich został nawet pociągnięty za ucho przez siedzącą obok dziewczynę. Na prezent Tanaki zareagowała początkowym zdziwieniem. Na krótko wyciągnęła St Urbans-hof Piesporter Goldtropchen Riesling Kabinett z paczuszki, przeniosła spojrzenie z etykiety na Tanakę, po czym pokręciła głową z uśmiechem.
- Źle cię oceniłam.
Wydawało się, że Yuzuru obrał dobrą taktykę pozwalając Chice się wygadać. Ledwo przyniesiono im zamówione przez dziewczynę szklaneczki whisky (musieli przy tym pokazać swoje dowody bo barman nie był pewien co do ich pełnoletności), a Tanaka już wiedział, że jego nowa koleżanka najbardziej lubi kolor czerwony i uwielbia owoce morza ze wskazaniem na krewetki. Stwierdziła jednocześnie, że na tą chwilę nie jest głodna także niczego do jedzenia nie zamówiła.
Potem pochwaliła się, że w młodości uczyła się strzelania z łuku i do dzisiaj dla zabawy lubi się tym od czasu do czasu zająć. Mówiła swobodnie i czasem zerkała na spoglądających na nią ukradkiem mężczyzn uśmiechając się przy tym jakby uwaga jaką się cieszyła sprawiała jej przyjemność.
- Wybacz. - Zaśmiała się w pewnym momencie. - Nie pozwalam dojść ci do głosu, a na pewno chciałbyś o sobie powiedzieć kilka słów. Słucham z zaciekawieniem.
Whisky była mocna, a woń perfum dodatkowo robiła zamieszanie w głowie Tanaki. Będąc przy Mizuki nie był atakowany przez taką liczbę bodźców.


Ostatnio zmieniony przez Imperator Kuchiki dnia 2018-09-06, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-05, 14:55

1041

Wyraźnie było widać, że nie tylko dla niego Chika wyglądała olśniewająco. Męska część towarzystwa w Pubie od razu zaczęła gapić się na jego partnerkę. Mógł czuć dzięki temu nad nimi wyższość, ale Yuzu nie był tego typu człowiekiem. Podchodził do tego na spokojnie.
A jak mnie oceniłaś? Możesz to rozwinąć bo bardzo mnie to ciekawi.
Zdecydowanie warto było słuchać kobiet. Nie musiał nawet zbytnio się wysilać, a Chika opowiadała mu o sobie, dzięki czemu nie musiał się martwić o jakąś niezręczną ciszę czy coś. Whisky było mocne, ale dobre. To chyba była pierwsza okazje kiedy próbował tego alkoholu, także musiał stale się pilnować żeby nie przesadzić, nie wiedział w jak dużym stopniu może na niego wpłynąć.
Nic nie szkodzi, miło się Ciebie słucha. Poza tym widzę, że wzbudzasz to niemałe zainteresowanie.
Odpowiedział z uśmiechem upijając łyk alkoholu. Teraz Chika chciała się czegoś o nim dowiedzieć, więc powinien się czymś podzielić. Opowiedział jej, że lubi przebywać na łonie natury. Poza tym wspomniał, że trenuje swoje ciało i ćwiczy walkę mieczem. Mogło ją to zainteresować biorąc pod uwagę, że kiedyś strzelała z łuku, to i to ma w końcu związek z walką. Poza tym wspomniał, że lubi dziczyznę i owoce oraz, że zastanawia się nad kupnem motocykla. To chyba było póki co wystarczające i co ważniejsze zgodne z prawdą, nie musiał zmyślać na poczekaniu. Podczas rozmowy starał się utrzymywać kontakt wzrokowy.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-06, 21:02

- Miałam cię za nieśmiałą osobę, a tutaj dostaję taki śmiały prezent. - Pogroziła mu palcem. - Żeby takich rzeczy oczekiwać już na pierwszej randce. Nieładnie, nieładnie.
Chika nie wydawała się obrażona prezentem i dalej rozmawiała normalnie. Tanaka przejął pałeczkę i opowiedział co nieco o sobie. Wraz z każdym kolejnym łykiem whisky mówiło mu się coraz łatwiej.
- Powiem ci, że coraz bardziej mnie intrygujesz. - Chikaz zabębniła paznokciami o stół. - Dzisiejsze młodziki raczej wolą zamknąć się w czterech ścianach niż wychodzić w dzicz. Pokusy łatwej technologii zwyciężają, jak sądzę. Trochę szkoda, bo...
Przerwała, bo rozległ się dzwonek komórki. Dzwonek komórki należącej do Tanaki.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-06, 21:49

1042

A tam śmiały prezent od razu. Po prostu nie bardzo wiedziałem co innego mógłbym kupić. I niczego nie oczekuje. Chce miło spędzić z Tobą czas.
Rozmowa kleiła się coraz lepiej. Whisky na pewno miała w tym również swój udział.
No widzisz, ja też potrafię zainteresować jak się mnie trochę pozna.
Uśmiechnął się cwanie. Sam siebie zaczynał nie poznawać. Nie podejrzewał siebie o takie reakcje i słowa.
Nie ciągnie mnie do technologii, korzystam z niej kiedy jest to praktyczne. Zdecydowanie lepiej przebywać na łonie natury, dobrze to wpływa na ciało i duszę. Z resztą sama pewnie zdałaś sobie z tego sprawę dzisiaj gdy byliśmy na plaży.
Póki co nie zaliczył żadnej wtopy aż do teraz, kiedy zadzwonił jego telefon. Cóż za czort wybrał sobie taką chwilę żeby się do niego dobijać. Jeśli to Jun i dzwoni z jakąś pierdołą to go opierdzieli jak tylko wróci.
Przepraszam Cię na chwilę. To może być coś ważnego.
Spojrzał na nią przepraszająco i sięgnął po telefon. Zerknął kto dzwoni i odebrał.
Halo?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-09, 15:16

- Tak na pewno niczego nie oczekujesz? - spojrzała na niego z delikatną zadziornością. - A może sam potrzebowałeś trochę wina żeby dodać sobie odwagi. - Zaśmiała się. - Wybacz, tylko się z tobą droczę. Cóż, wygląda na to, że jesteś bardziej niewinny niż myślałam.
Tanaka ujrzał na wyświetlaczu nieznany numer, lecz gdy odebrał rozległ się znany, chłodny i spokojny głos Hyuu.
- Jutro rano wyjeżdżamy. Nie wracaj do domu za późno.
Tyle, Hyuu rozłączył się zaraz po przekazaniu wiadomości. Chika spojrzała na niego z zaciekawieniem kręcąc palcem po krawędzi szklanki z whisky.
- Coś ważnego?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-09, 16:02

1043

No może jednak... Chce byś Ty ze mną miło spędziła czas i mam nadzieję, że póki co idzie mi dobrze. No i może faktycznie coś w tym jest, że chciałem dodać sobie odwagi.
Szczerze nie wiedział czego mógłby się spodziewać po tym spotkaniu, lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym.
Zadzwonił nieznany numer, gdy usłyszał głos od razu rozpoznał swojego szefa. Wiadomość była szybka po przekazaniu której Hyu się rozłączył. Żeby nie wyglądało to dziwnie że tylko po "Halo" skończy gadać powiedział do telefonu.
Rozumiem, na razie.

Wiedział że nie powinien dużo więcej pić, może jeszcze z jednego drinka i koniec. Na szczęście godzina była jeszcze młoda.
I tak, i nie
odpowiedział tajemniczo.
Ale to nieważne. Możesz kontynuować swoją poprzednią myśl?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-12, 20:27

- Wiesz, nie musisz się kłopotać jeśli masz coś do załatwienia. To w końcu nie jest ostatni wieczór tego świata. - Chika niezmiennie się uśmiechała. - Tak więc, na czym skończyłam? Także szkoda mi tych wszystkich młodzików, którzy zamykają się w swych małych ekranikach marnując tym samym życie. W końcu tyle pięknych miejsc jest do zobaczenia, tylu ciekawych ludzi do poznania... ojej. - Zmarszczyła nos czymś zafrasowana, po czym zaśmiała się beztrosko. - Ojej, mówię jak jakaś babcia. Wybacz jeśli za bardzo się wymądrzam. To chyba whisky ma na mnie taki wpływ.
Mimo tego wzięła kolejny łyk alkoholu.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-13, 17:32

1044

To Ty nie musisz się tym przejmować. Dla Ciebie wygospodaruje czas.
Yuzu nie raz był w sytuacji kiedy nie spał dobę czy więcej także perspektywa krótkiego snu bądź jego braku nie była mu straszna. Poza tym Hyu powiedział, że jutro wyjeżdżają co oznaczało, że mieli kawałek do przebycia. Wtedy będzie mógł się chwilę zdrzemnąć. Poza tym nabył cenna umiejętność - medytację, dzięki której potrafił skupić swoje siły i w bardzo efektywny sposób je wykorzystywać.
Tanaka zupełnie się zgadzał z tym co powiedziała jego towarzyszka. Patrząc w te malutkie ekraniki, odcinając się od prawdziwego świata tracili takie wiele. Może chcieli posiadać jakieś moce jak z fantastycznych filmów? Może Tanaka inaczej na to patrzy ponieważ posiadał moc, o której większość ludzi mogłaby pomarzyć.
Nie, zupełnie mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Zgadzam się z Tobą w każdym zdaniu. Jedyne co mogę jeszcze dodać to to, że nie potrafię sobie wyobrazić jak można być tak zafiksowanym wirtualnym światem. Jak można woleć coś sztucznego od tak pięknej prawdziwej rzeczywistości. Dowód na to, że ten świat góruje nad wirtualnym siedzi właśnie przede mną. Piękna kobieta, która reaguje na moje słowa, którą mogę dotknąć i poczuć każdym innym zmysłem. Nie wydaje mi się by istniała taka technologia lub czy kiedykolwiek będzie istnieć.
Yuzu również popił swój alkohol, który swoją drogą zaraz mu się skończy.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-16, 19:53

To był zdecydowanie wieczór Tanaki. Przy małym wsparciu ze strony whisky prowadził rozmowę tak, aby sprawiała przyjemność rozmówczyni. Zadowolenie to podsycał umiejętnie wprawionymi w dyskusję komplementami tak że z każdą minutą Chika spoglądała na niego z coraz większym... pożądaniem? Trudno określić, ale pod spojrzeniem czerwonych oczu czuł, że robi mu się coraz bardziej gorąco.
Miał wrażenie, że pomału otwierają się przed nim wrota prowadzące do cudownej krainy egzotycznych uciech, których nie miał szczęścia dotąd w życiu zaznać. Teraz miał jednak sobie wszystko odkuć, lecz  los zaśmiał się drwiąco z tych nadziei. Wrota zostały brutalnie zatrzaśnięte przez dzwonek komórki. Tym razem należała ona do Chiki.
- Przepraszam na moment. - Dziewczyna uśmiechnęła się, ale po chwili nie było już po nim śladu. - Co? Teraz jestem zajęta... nie może tego ktoś inny załatwić? - szepnęła gniewnie. Odpowiedź jaką otrzymała wycisnęło z niej ciężkie westchnięcie. - Dobrze... zaraz będę gotowa.
Schowała komórkę do torebki i spojrzała na Tanakę z żalem.
- Wybacz, ale wyskoczyła sprawa, której nie mogę zignorować... chociaż na prawdę bardzo bym chciała. - Pokręciła smutno głową. - Co za... a tak się przyjemnie rozmawiało. No, ale przecież nie jest to ostatni wieczór tego świata, czyż nie?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-16, 20:54

1045

Wieczór i randka przebiegały wzorowo, sam Susumu mógłby się w tej chwili uczyć od Yuzu. Kto wie, czy czarnowłosy nie ma wrodzonego talentu do podrywania kobiet. Jeszcze trochę i to najszybszy z młodych vizardów będzie jego "skrzydłowym".
Czuł mocno na sobie wzrok Chiki, czuł że faktycznie zaczyna się jej podobać. Teraz Tanaka wiedział co odczuwa czerwonooka gdy inni patrzą na nią z pożądaniem. Ta świadomość i uczucie były nowym, naprawdę miłym doznaniem.
Niestety ponownie rozbrzmiał dźwięk komórki, tym razem należący do Chiki. Jak się okazało telefon ten miał zakończyć ich spotkanie. Yuzu był faktycznie rozczarowany, dziewczyna na pierwszy rzut oka również.
Mam nadzieję, że nie. Bo byłaby to wielka strata.
Uśmiechnął się pokrzepiająco i dopił swoje whisky.
Cholerna technologia prawda?
To było chyba idealne podsumowanie zaistniałej sytuacji.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-17, 20:36

Żegnali się w obopólnym żalu z niewykorzystania pełnego potencjału wieczoru, aczkolwiek Yuzuru otrzymał na pocieszenie prezent, który zapewne długo będzie pamiętać. Oboje wstali do stołu, Chika podeszła, położyła dłonie na ramionach Tanaki i zbliżyła się. Poczuł rwące sensacje zarówno w głowie, jak i w klatce piersiowej, kiedy ich usta się zetknęły. Chika łagodnym naciskiem zachęciła wargi Tanaki do rozwarcia i ich języki splotły się w nieśmiałym uścisku dwójki kochanków.
Następne kilka chwil Yuzuru pamiętał, jak przez mgłę. Chika obdarzyła go uroczym uśmiechem, po czym wyszła z lokalu. Przez okno widział, jak wsiada do tego samego samochodu, który ją tu przywiózł.

[+ 1 psychika]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pub "Mars" - Page 2 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/500Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket0/3906Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-18, 12:43

1046

Kiedy Chika do niego podeszła, objął ją w talii i odwzajemnił swój pierwszy pocałunek. Z początku robił to bardzo nieśmiało, wręcz biernie ale potem okazał już trochę więcej zaangażowania. Gdy było już po wszystkim spoglądał na nią jak przez mgłę. Już dziewczyna miała wychodzić ale zatrzymał ją jeszcze na chwile. Podszedł do stołu otworzył plecak i wyciągnął kwiaty. Na koniec wrócił do Chiki i wręczył jej bukiet róż w trzech kolorach.
Do następnego.
Pożegnał się i spoglądał jak dziewczyna opuszcza lokal, a potem przez okno jak wsiada do samochodu. I tak minęła jego pierwsza oficjalna randka. Trzeba przyznać, że było chyba całkiem nieźle. Wrócił do stolika i zabrał swój plecak. Czuł powoli jak schodzi z niego pobudzenie jak i same działanie alkoholu. Podszedł do baru i zamówił kolejną porcję whisky. Gdy mu je podano wypił na raz lekko się na koniec krzywiąc. Zapłacił więcej niż był winien dodając:
Reszty nie trzeba
Po tym wyszedł i ruszył w stronę siedziby organizacji. Godzina była jeszcze młoda, więc mógł na spokojnie sobie pozwolić na dłuższy spacer. Poza tym będzie miał czas żeby sobie o tym wieczorze jak i o samej Chice porozmyślać. Zdecydowanie nie mogła być zwykłą kobietą. Takie miał przeczucie...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pub "Mars" - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pub "Mars" - Page 2 Pbucket9000/9000Pub "Mars" - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty2018-09-18, 20:29

- Fajną masz dziewczynę - rzekł przygodny bywalec unosząc swój kieliszek przy barze.
Yuzuru zaliczył pierwszą prawdziwą randkę w swoim życiu i chociaż skończyła się przedwcześnie, to mógł ogłosić sukces, który uczcił popijając samotnie whisky. Lokal zapełniał się coraz bardziej i gdyby się uparł mógłby wyłowić samotne dziewczyny poszukujące pocieszenia, aby pójść na fali sukcesu jeszcze dalej.
Yuzuru brakło jednak nieokiełznanej fantazji Susumu i po uiszczeniu rachunku ruszył do domu. Czekał go parogodzinny spacer w gasnącym, ciepłym dniu. Wypita whisky nie uderzyła do głowy i na powietrzu szybko wywietrzała, ale więcej w tym zasługi miało przebywanie w gigai niż naturalna odporność Tanaki. W końcu alkohol nie trafiał do jego żołądka i być może lekkie odurzenie wywołane zostało wyłącznie przez bliskość Chiki. Siedząc w gigai czujesz się jakby zamknięty w przezroczystej bańce, mawiał Jun.

https://bleach.forumpolish.com/t2242p30-lena-posiadoa
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub "Mars" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pub "Mars"   Pub "Mars" - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub "Mars"
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sklep monopolowy "Alkohole Świata"
» Opinie na temat "Konkurs ,aby zostać VAI!"
» "Konkurs" jak zostać Vaizard'em
» Speluna "El Muerte"
» Piwnice "Strażników"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje