Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pasmo górskie za Rukongai

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Yuzuru Tanaka


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/500Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/3906Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-05, 22:38

748

Z wielkim wysiłkiem udało mu się wciągnąć dziewczynę, na ścieżkę. Tanaka klęczał, mocno dysząc. Z czoła spływały mu krople potu. Jedynie zaśmiał się  krótko w odpowiedz, na słowa dziewczyny.
Myślisz, że jeżeli zrobiłbym to celowo, to próbowałbym Cię ratować?
Wziął głęboki oddech i wypuścił powietrze z płuc.
To nic dla Ciebie nie znaczy? Czemu jesteście tak niewdzięczni?
Zapytał z wyrzutem, podnosząc się na nogi o własnych siłach, nie miał zamiaru łapać jej za dłoń. Jednak chyba się mylił w stosunku do arrancarów, że są tacy jak on. Chyba nie znają, albo nie chcą dopuszczać do siebie empatii czy innych uczuć.
Nie możesz mnie wypuścić?
Jak mogła być taką służbistką, przed chwilą uratował jej życie... W dalszym ciągu przelewał reiatsu do swojego ostrza, lepiej mieć jeszcze coś zanadrzu... Może dłuższa rozmowa coś wskóra. Jeszcze niedawno uważał, że z Felici coś jednak będzie...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-05, 22:47

Wraz z rozgoryczeniem Tanaki płomienie Kamagami zmieniły barwę.
- Nie rozumiesz. - Felicia stała nad nim niczym bezlitosny oprawca. - Toczymy wojnę, a ty i ja jesteśmy w niej żołnierzami. Karą za dezercję jest śmierć i masz szczęście, bo po tym jak odmówiłeś powrotu i mnie zaatakowałeś ktoś inny na moim miejscu już dawno wykonałby wyrok. Wstaniesz więc czy znów mam ciebie ciągnąć?




[-17 PR 4.3/10 załadowania]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/500Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/3906Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-05, 23:01

749

Ta bezsensowna wojna mnie nie interesuje, ani też Hueco Mundo. Pusty, monotonny krajobraz, praktycznie bez jakiegokolwiek życia. Wojna o co? O pustynię? Nie jest tego warta.
Odpowiedział, patrząc jej w oczy i będąc pewnym swoich słów.
Tak naprawdę nie pisałem się na coś takiego. Umowa była inna, mieliście mi pomóc z tym co jest we mnie w środku.
Uderzył się dłonią w klatkę piersiową.
Nie nie było mowy, że mam zostać żołdakiem. Walczę tylko o swoje, więc nie mów mi o dezercji. Jeszcze jakbym sam się do was zaciągnął
W jego głosie było słychać wiele pretensji i rozgoryczenia.
Zaatakowałem, bo Ty nie dałaś mi wyboru. Nawet Cię uratowałem, mogłem przecież pozwolić żeby ta pustka Cię pochłonęła.
Zrobił jednak powolny krok w jej stronę, opierając ostrze o swój bark, dalej przelewał w nie swoje reiatsu.
Bell, co tak długo?
Czy możliwe, że te rozbudzone nadzieje, pękną jak bańka mydlana? Kiedy już wszystko miało być dobrze. To zdecydowanie nie jest fair.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-05, 23:08

Felicia wyglądała na coraz bardziej zirytowana sytuacją.
- Jak mamy ci pomóc skoro chcesz uciec?! - Wybuchła. - W ogóle co tobie odbiło? Bez mrugnięcia okiem walczysz ze shinigami, swoimi dawnymi kompanami, nawet porywasz jednego z nich i jesteś gotów go torturować, aby uzyskać informacje potrzebne do wypełnienia naszego zadania, a potem jak już mamy wracać to nagle odmienia ci się i mówisz, że dajesz nogę! Nie myśl sobie, że Victor pomógł ci z twoim pustym za darmo... A teraz liczę do pięciu. Jak nie zmądrzejesz to przywalę ci tak mocno, że przez tydzień nie dojdziesz do siebie!


[-17PR 5.6 załadowania]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/500Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/3906Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-05, 23:39

750

Jestem ciekaw, kiedy mieliście mi zamiar pomóc. Jakoś nie widzę tego, tym bardziej kiedy wojna wybuchła i non stop jesteśmy w ruchu. Nie macie czasu żeby mi pomóc. Mam czekać do końca wojny?O ile dożyję tego.
Widział, że jest coraz bardziej zdenerwowana. Chyba jego słowa zupełnie do niej nie docierały.
Nie mam skrupułów aby walczyć z shinigami, czy z kimkolwiek innym.
Chciał jeszcze dodać, że po prostu nie znosił szlachciców, no ale to raczej zabrzmiałoby śmiesznie w takiej sytuacji, z resztą czemu miałby się jej tłumaczyć z kim walczy, a z kim nie?
Ależ oczywiście, że nie za darmo. Miałem umowę, że wprowadzę was do Torre de Mezcla, a w zamian za to mi pomożecie. To był prosty układ, którego Victor chyba od początku nie chciał respektować w takiej postaci. Więc, nie mów mi, że miałbym teraz uwierzyć, że chce mi pomóc, skoro nie respektuje umów. Jego wiarygodność jest niska i ciężko mi teraz uwierzyć w cokolwiek, co on powie.
Również podniósł głos.
Przecież idę!
Warknął w odpowiedzi na jej groźbę, i szedł już normalnym krokiem, jednak przez cały czas ładował Kamagani swoim reiatsu. Przez chwilę, przeszła mu myśl, aby złapać Felicię i razem z nią zeskoczyć ze ścieżki. Przecież uratowanie jej życia musiałoby wywrzeć jakąś reakcję. Chyba, że mogła wyjść cało i bez jego pomocy, dzięki otworzeniu garganty nawet spadając w dół. Była to bardzo ryzykowna koncepcja, lecz logiczna i warta przeanalizowania.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-06, 15:32

Felicia tylko prychnęła, gdy Tanaka zaczął mówić. Nie zamierzała odpowiadać, zamiast tego przemieściła się sonido za jego plecy.
- No to idziesz i jeszcze rzecz jedna - zapieczętuj swoje zanpakuto. Myślisz, że nie wiem co kombinujesz?
Przyjacielska atmosfera, która jeszcze niedawno ich otaczała znikła niczym poranna mgła. Teraz Tanaka miał wrażenie, że jest prowadzony przez strażnika więziennego do miejsca odsiadki. Kiedyś już przeżył podobną sytuację. Wtedy uwolnił go Novembree, ale czy teraz mógł liczyć na to, że ktoś przyjdzie mu z pomocą?


[-17 PR 7/10 załadunku]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/500Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/3906Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-06, 16:11

751

Widać nie chcesz mi pomóc Kamagani...
Niestety nie pozostało mu nic innego jak posłusznie dezaktywować swoje shikai. Niestety zabrakło mu czasu, aby zapełnić kryształ do końca, w tej chwili nic więcej z tą energią nie zrobi. Dlatego też jego zanpakutou wróciło do podstawowej formy, schował je również do sayi.
Yare, yare chyba nie uda mi się jednak Ciebie przechytrzyć.
Powiedział z udawaną rezygnacją, rozkładając ręce na boki.
Zdajesz sobie sprawę, że wszystko zepsułaś? Myślałem, że naprawdę znaleźliśmy wspólny język, podczas tych wszystkich misji.
Szedł wolnym krokiem do przodu. Miał nadzieję, że teraz dziewczyna straci nieco czujność i przy dobrej okazji wpadnie na nią, starając się razem z nią zeskoczyć ze ścieżki. Nic więcej mu nie pozostało, z pewnością gdy wrócą to Atso zrobi mu zupełne pranie mózgu, żeby zrobić Victorowi posłusznego żołdaka. Na pewno trzeci espada nie zignoruje jego niesubordynacji. Chyba już wolał postawić na szali swoje życie, niż do końca swych dni być pozbawioną woli i wszystkich emocji lalką.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-06, 16:22

- Miej pretensje tylko do siebie. - Poczuł lekkie ukłucie w plecy.
Niestety wbrew nadzieją Tanaki, Felicia zachowywała bezpieczny dystans. Jako, że szła za nim, to na Yuzuru zleciał obowiązek tworzenia ścieżki reiatsu. Była ona nierówna i popękana na boku, ale spaść nie spadli. Po paru minutach Felicia kazała mu się zatrzymać. Przed Tanaką rozwarła się garganta, w której dostrzegał piaski Hueco Mundo. Poczuł ukłucie ponaglające go do przejścia przez portal.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/500Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket0/3906Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-06, 16:32

752

Powinienem był pozwolić Ci spaść.
Powiedział już beznamiętnie. Zdał sobie sprawę, że był zbyt naiwny, a tyle razy go przestrzegano. Ponownie dał się nabrać. Osoby z Las Noches są jednak niereformowalne. Pozostało mu jeszcze liczyć na to, że dziewczyna znowu wyrzuci ich, gdzieś daleko od miejsca docelowego. Teraz nie pozostało mu nic innego jak wejście przez gargantę do Hueco Mundo.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Pbucket9000/9000Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty2016-01-06, 16:44

I tak Tanaka, a za nim Felicia przeszli przez gargantę.

https://bleach.forumpolish.com/t304p450-las-menosow
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pasmo górskie za Rukongai   Pasmo górskie za Rukongai - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pasmo górskie za Rukongai
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Odległe pasmo górskie
» Las w Rukongai
» Pustkowie za rukongai
» Polana za Rukongai
» architektura Rukongai

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Pustkowia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje