Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zachodnia dzielnica

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 15:43

Kapitan uśmiechnął się promiennie.
- Świetnie! Ale zaczekaj chwilę, pomogę ci zdjąć obciążniki na rękach. Co jak co, ale jeść powinno się w komfortowej pozycji.
Zjedli w spokoju. Kisuke przeżuwał jedzenie jak na wpół żywa krowa, a kapitan spojrzał na niego z niepokojem, ale dopiero wtedy gdy zadał swoje pytanie.
- Oho, chyba jesteś bardziej znużony niż przypuszczałem... albo też po prostu mnie wcześniej nie słuchałeś. W każdym razie przypominam, że jesteś moim pierwszym uczniem. Pierwszym z wielu, albo pierwszym i jednocześnie ostatnim. Zależy czy będziesz jeszcze żywy do końca miesiąca - zachichotał.
Odpoczywając po posiłku odzyskał na tyle sił by potem nie opaść od razu na dno po wejściu do jeziora. Chłodna kąpiel zadziała orzeźwiająco i Kisuke chociaż wciąż bardzo strudzony, nie czuł się już jakby miał zaraz legnąć w trumnie. Nad głowami latały mu ważki, z trzcin dobiegało świergot ptaków i rechot żab, a golusieńki Okinagusa wszedł na głębszą wodę by zapolować na kolację.
Po jakimś czasie ociekając wodą wyszedł na brzeg trzymając pod pachą półtorametrową rybę nieznanego Kisuke gatunku. Kapitan ściął konar, nabił na niego rybę i rozpalił porządne ognisko. Potem zaś zajął wraz z Kyoraku dogodne miejsce, na które opadła plama cienia rzucona przez pobliskie drzewa.
- Dobrze więc. Najpierw postaraj się wzbudzić reiatsu w całym ciele. Powoli i dokładnie, a jak już będziesz wyczuwał je pulsujące w każdym zakamarku, wstrząśnij nim, zaognij i zobaczymy co się stanie.
Kapitan na powrót założył majtki i kapelusz. Być może wziął pod uwagę fakt, że po drugiej stronie jeziora dało się zauważyć niewyraźne ludzkie sylwetki krzątające się przy brzegu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 16:20

02#348

-Tak? Rzeczywiście sobie coś przypomina. To chyba ze zmęczenie umysł płata mi figle i przyćmiewa pamięć. To spotkał mnie duży, zaszczyt o ile przeżyje.- Pokazałem białe zęby. Faktycznie ze zdjętymi obciążnikami faktycznie czułem się lepiej przynajmniej na tyle, żeby mi ręce nie latały. Woda była chłodna, ale to dobrze obolałe i rozgrzane mięśnie potrzebowały zimne kompresu. Leżałem na powierzchni wody rozłożony i relaksowałem swoje napięte ścięgna i skurczone mięśnie. Okinagusa złapał dużą rybę, naprawdę dużo, wcześniej nie widziałem takiej wcześniej.
-Co to za gatunek? Nigdy nie spotkałem tego rodzaju.- Zapytałem zafascynowany. W końcu na swoim dworze przyszło mi próbować wielu rzeczy. Ciekawe dlaczego nigdy nie skosztowałem tej ryby.


Tylko jak to zrobić, rozmieszczenie energii nie będzie raczej dużym problem, ale jak to zrobić i utrzymać ją w cały ciele w takim samym stężeniu? W końcu nie wystarczy, że zrobię to jak w przypadku rzucania kido, ponieważ tam koncertuje się jedynie reiatsu w potrzebny miejscu. A przez skupianie energii pojedynczo w każdej części ciała zabierze zbyt dużo czasu i wcześniej na kumulowana energia po prostu zniknie. A może gdyby na jakiś czas rozszczelnił sen duszy, energia samoistnie wypełniłaby moje całe ciało. A następnie po prostu użyje łańcucha przeznaczenia i je wzburzę. Nie ma co gdybać, trzeba spróbować.

-No dobrze spróbuje, swojego czasu nawet nie wychodziło mi to tak źle. Jeżeli chodzi o kontrolowanie energii w ciele.- Usiadłem wygodnie, założyłem nogę na nodze, złożyłem ręce razem w piramidkę skierowaną ku górze i zamknąłem oczy. Zacząłem od skupienia się na swoim wnętrzu i dwóch punktach. Pierwszy z nich był Hakusui, czyli sen duszy, który odpowiadał za źródło moje duchowej mocy. Spróbowałem rozszczelnić jądro i wypełnić każdą komórkę oraz centymetr ciała moim złotym reiatsu. Gdy będę wyczuwał pulsując we mnie duchową energię, przechodzę do drugiego punkty, czyli Saketsu. Który odpowiada za wzmacnianie posiadanej energii. Starałem się gwałtownie wzburzyć rozmieszczoną we mnie energię poprzez dynamiczne przemieszczanie cząstek między sobą.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 17:05

- To jest Lin - wyjaśnił kapitan. - Trudno złapać okazy takiej wielkości jeśli nie ma się sprawności przynajmniej na poziomie porucznika. - Wyszczerzył się.
Trudno powiedzieć czy Kisuke mierzył się teraz z wyzwaniem trudniejszym od złapania ryby. Początek miał obiecujący, gdy aktywował reiatsu w ciele. Wypełniło go ciepło, co było uczuciem bardzo ożywiającym i nawet przyjemnym, a co ważniejsze przynajmniej na moment zakryło znużenie. Problem pojawił się jednak później.
Owszem, udało mu się rozniecić reiatsu, ale skończyło się to nieprzyjemnym incydentem, gdy poczuł jakby przez ciało przebiegło silne wyładowanie. Spazm wyrwał Kisuke z pozycji medytacyjnej, reiatsu z sykiem wypromieniało poza ciała pozostawiając po sobie uczucie piekącego bólu.
Okinagusa był jednak zadowolony.
- Dobrze. O to właśnie chodzi. Udało ci się dotrzeć do ostatniego, najwyższego stopnia, który musisz pokonać by aktywować shunko. Cały myk polega na tym by dać upust reiatsu jednocześnie zachowując nad nim minimalną kontrolę. Przypomina to trzymanie smyczy samymi końcuszkami palców, gdzie na drugim końcu masz szalejącego psa, który właśnie wyczuł kota... albo teściową, hehe. Pozwalasz psinie podbiec jak najbliżej by wywołała największy popłoch, ale jednocześnie kontrolujesz ją na tyle by nie mogła rzucić się do grubasce do gardła. Tak, musisz wiedzieć, że moja trzecia mamusia była naprawdę tłusta. Po prostu baryła tłuszczu. - Pokiwał z uśmiechem głową. - Gdy już pokonasz ten ostatni stopień pozostanie ci tylko pracować nad tym by utrzymać shunko dłużej niż kilka sekund, a potem tylko doskonalić tą technikę w ramach walki. Chcesz jeszcze spróbować? Czy na dzisiaj dajemy sobie spokój i zajmiemy się czymś innym?

[- 46 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 17:37

02#349



-Czyli wszystko jasne, skoro tylko ktoś tak silny jest w stanie je złapać. To nic dziwnego, że nigdy nie widziałem takiej dużej szóstki. W końcu żaden porucznik nie odchodzi, ze służby i nie zakłada sklepu rybnego. Na mojej twarzy pojawił się mały grymas dyskomfortu, było to również nieprzyjemne uczucie co uderzenie łokcie, tylko znacznie silniejsze. Czyli zrobiłem to dobrze, tylko zabrało mi odpowiedniego wykończenia i podtrzymania. Okinagusa opowiedział mi o swoich teściowych i właśnie zdałem sobie sprawę, że nawet nie wiem, czy Yamada ma rodziców, czy nie. Nie mówiąc już nawet o krewnych, moja głupota chyba nie zna granic. Jednak nie miałem teraz czasu, aby zajmować tym swój umysł po wszystkim może wybierzemy się w jej rodzinne strony i poznam jej bliskich.


-Widzę, że bardzo dobrze to sobie pan z wizualizował. Chociaż ja chyba porównałbym to bardziej do puszczania latawca po niebie. Gdy trzymam, bo blisko i mocno, latawiec nie zatańczy nam na wietrze. Jednak gdy popuścimy go do granicy możliwości, wtedy ujrzymy podniebny taniec. Czy moja wizja jest poprawna?- Zapytałem dla pewności, w końcu może to sobie źle wyobraziłem i porównanie z psem i teściową było lepsze.


-Muszę spróbować. Zwłaszcza że byłem tak blisko za pierwszym razem. Gdy złapie już, o co chodzi, będziemy mogli przejść dalej. A ja w wolnym czasie po prostu będę szlifował technikę. -
Ochoczo zabrałem się do kolejne próby, ponownie sięgnąłem do swojego wnętrza i rozmieściłem energię duchową z Hakusai po ciele i wprowadziłem je w stanie wzburzenia przy pomocy Saketsu. Jednak tym razem starałem się utrzymać stały przepływ reiatsu w moim ciele. Pozwalałem energii szaleć do woli, jednak gdy docierała do momentu krytycznego starałem się nad nią zapanować i uspokoić. Wielkie napięcie której wytwarzało moje reiatsu.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 17:50

- To całkiem zgrabne porównanie - odrzekł kapitan. - Hmm, nawet lepsze od psa i teściowej. Będę musiał je zapamiętać gdyby czasem zdarzyło mi się uczyć shunko jeszcze kogoś.
Okinagusa zamilkł, gdy Kisuke przystąpił do kolejnej próby. Początek był tak samo gładki jak poprzednio, lecz gdy doszło do wykonania najdłuższego kroku by sięgnąć stopą do odległego stopnia... na moment, ułamek sekundy, miał wrażenie, że udało mu się uchwycić swoją wzrastającą energię. Ta jednak zerwała się nim zdążył chociażby doświadczyć uczucia triumfu. Ciałem Kisuke ponownie wstrząsnęło, kilka wyładowań przejechało się po trawie. Shinigami potrzebował chwili by uspokoić rozdygotane ciało.
Okinagusa przydeptał tlącą się trawę.
- Wedle legend to bóg Raijin nauczył potomków Shihouin Yami techniki shunko. - W spojrzeniu byłego kapitana było coś na kształt troski, gdy spoglądał na Kisuke. - Wszystko w porządku? Zgaduję, że gdybyś zaczął trenować przed tym nim twoje reiatsu wzrosło tak gwałtownie, to mógłbyś osiągnąć dziś naprawdę fenomenalne rezultaty.



[- 46 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 18:14

02#350

Kolejne porażka, jednak tym razem prawie udało mi się nad tym zapanować. Tylko moje reiatsu nie daje się okiełznać w kulminacyjnym momencie. Kontrola tej energii przerasta mnie i nie jest to już zależy od techniki. A ograniczenia mojego ciał w tym momencie. Siedziałem i starałem się zapanować nad moim roztrzęsiony ciałem, od namiaru energii duchowej.

-Tak, wszystko dobrze. Po prostu ciężko mi zapanować nad taką ilością rozszalałej energii w tak krótkim okien czasowym. Po prostu moja linka latawca rozgrywa się i latawiec robi co chce. No ale nie ma co się załamywać. Na dzisiaj sobie odpuszczę próbowanie, ponieważ może to przynieść odwrotny efekt od zamierzonego.- Uśmiechnąłem się bardzo delikatnie i spojrzałem na Okinaguse.
-Możemy przejść do czegoś innego sensei, może jak poprawi się moja kontrola, będę w stanie ujarzmić tę moc i wykonać tę technikę poprawnie. Przynajmniej tak sądzę, że powinniśmy od tego zacząć. W inny przypadku myślę, że będę marnował twój cenny czas.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 18:33

- Mądra decyzja, nie ma co się przemęczać. Szczególnie po tak zdrowej przebieżce po Rukongai. A nawet jakbyś chciał kontynuować, to i tak bym ci to teraz wyperswadował.
Okinagusa usiadł ze skrzyżowanymi nogami, położył dłonie na kolanach.
- Możemy więc spróbować wgłębić się w temat drugiej składowej, która będzie potrzebna do opanowania wyższych form shunko. Chodzi tutaj o zespolenie  reiatsu z duchem hakudy. Wykorzystując techniki walki wręcz będziesz mógł jednocześnie zamanifestować żywioł powiązany z danym stylem. Jeśli dobrze pamiętam twoje akta, to w akademii opanowałeś ju jitsu, a to styl powiązany z wodą. Szczęśliwie się składa, że początek jest tutaj identyczny ze shunko, a więc rozbudzasz reiatsu w całym ciele. Dalej mamy tą różnicę, że nie wzburzasz swego reiatsu tylko utrzymujesz je na stałym poziomie aktywności. W dodatku potrzebne jest zachowanie doskonałej czystości umysłu, a w tym z kolei ma pomóc te półgodziny dziennie aktywnej medytacji. A teraz pozwól, że zademonstruję.
Okinagusa wstał. Zamknął oczy, wziął głęboki oddech i wraz z wydechem zaczął powoli unosić ramiona. Otoczyła go poświata zielonego reiatsu. Kisuke widział, jak przy skórze kapitana formują się setki małych skupisk bardziej zagęszczonej energii. Mężczyzna otworzył powoli oczy i oto skupiska przybrały materialną postać. Niewielkie kawałki kamieni krążyły teraz spiralami wokół kończyn i tułowia kapitana.
Wtem obrócił się w bok i wykonał cios w powietrze. Wzbudzony podmuch zburzył włosy Kisuke. Ziemia zadrżała lekko, a skalne drobinki przyspieszyły i zaczęły lśnić niczym klejnoty. Po chwili jednak ponownie rozpadły się w zielone reiatsu, które rozwiało się zaraz. Okinagusa usiadł z powrotem.
- No więc tak do wygląda. Masz może wskazówki odnośnie do jakiego żywiołu najbliżej ma twoje zanpakuto?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 19:11

02#351

-Tak nauczyłem się jujitsu. Nie chciałem być bezradny gdyby w jakimś przypadku stracił swoją broń. W sumie do tej pory uczyłem się wszystkich cztery gałęzi równo miernie i tak ostatnio dotarło coś do mnie. Może lepiej, abym się skupił to co mi najlepiej wychodziło w akademie, czyli znajutsu? Pokazuje pan bardzo wspaniałe rzeczy, tylko nie jestem pewny czy hakuda jest odpowiednia dla mnie. Może ma pan jakieś wspaniałe techniki do znajutsu?- Zapytałem niepewnie. Nie chciałem urazić swojego nauczyciela, po prostu hakude rozwijałem w razie gdyby mój zabójca dusz przyjął formę broni do walki wręcz. Gdy zobaczyłem co potrafił były kapitan, delikatnie opadła mi szczęka. Gdyby tylko mógł mnie nauczyć czegoś podobnego w zanjutsu byłbym wniebowzięty.

-Nie niestety nie ma pojęcia, przynajmniej według mnie. Mój wewnętrzny świat przypomina wielką dolinę, a w niej jest masa zwierciadeł i szkła. Nic niestety nie kojarzy mi się, może jest jakiś sposób, aby pan wejrzał, ze mną do mojego wewnętrznego świata i sam określi co to mogłoby być?- Zapytałem nie pewny, gdzieś tam chyba kiedyś czytałem w jednej z książek dotyczących zanpakutou, że stosowane takie praktyki gdy zabójca dusz nie chciał współpracować z shinigami.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 19:34

- To jest jakaś wskazówka i nawet nie muszę patrzeć na twój świat. Tak, lustra zdecydowanie można złączyć z żywotem wody. Ale skoro wolisz jednak pójść z zanjutsu. - Zaśmiał się krótko. - Trzeba było mówić tak od razu.
Kapitan odwrócił na moment głowę kontrolując stopień wypieczenia ich kolacji. Pomału zaczął się rozsnuwać się apetyczna woń.
- No więc jest kilka kido wspomagających zanjutsu. Mogę też przyjrzeć się twojej technice i udzielić kilku odpowiedzi. A słyszałeś może o Iaido? Mógłbym cię zapoznać z podstawami, także do wyboru do koloru.
O Iaido akurat coś pamiętał z akademii. Kido związane z zanjutsu też rzucały mu się wcześniej w oczy podczas przeglądania podręczników.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 19:51

02#352

Odetchnąłem z ulgą na słowa swojego tymczasowego mistrza. Bałem się trochę, że go rozzłoszczę i pomyśli o mnie o jak niewdzięcznym smarku co zmienia co chwile zdanie jak kobieta. Ale jednak moje obawy okazały się bezpodstawne.
-Może przy naszym kolejny spotkaniu będziemy mogli zweryfikować co dokładnie potrafi moje zanpakutou i czym jest. Może do tego czasu uda mi się sprostać ich prośbą.- Do moich nozdrzy dotarła delikatna won smażone nad ogniem lina. Miałem dużą ochotę na soczysty kawałek tej ryby, świeży posiłek zawsze był lepszy niż ten, który został przygotowany wcześniej.

- No dobrze to może jak pokaże co potrafię, a później pan wprowadzi mnie w to całe Iaido. Coś mi obiło się o uszy w akademii tylko, że wtedy raczej było to poza moim zasięgiem. A już jedno Kido kompatybilne z mieczem znam. Zwiększa one moc cięcia i pozwala pokonywać twardsze pancerze. Tylko w jakiś sposób mam to zrobić? Pomachać mieczem w powietrzu, czy może chce pan sam zmierzyć ciężar mojej stali?- Zapytałem, lekko prowokując nauczyciela do starcia stali. Może byłem trochę zbyt pewny swoich umiejętności. Ale w końcu starcie z silniejszy pomaga się rozwijać. Jeżeli nie ma ochoty, to po prostu wykonuje najbardziej skomplikowane i szybkie kombinacje, które potrafię zrobić.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 20:42

- Och, nie krępuj się. Pokaż co potrafisz. - Kapitan pomachał dłonią łatwo rezygnując ze sparingu.
Kisuke musiał więc samodzielnie pokazać swe umiejętności. Z powodu trudów dnia nie zaprezentował szczytu swych umiejętności, a dodatkowo czuł się dziwnie sztywny za czym musiały stać zapewne wyładowania reiatsu przy treningu shunko.
Pomimo pewnej niezgrabności Okinagusa nie wystawił Kisuke miażdżącej opinii.
- Widać, że nawykłeś do ciężaru katany, ale jak to mówią mistrza od rzemieślnika dzielą tylko szczegóły. Te zaś wbrew nazwie mogą robić kolosalną różnicę.
Wstał i podszedł do swego kosza, z którego wyciągnął zanpakuto w ciemnozielonej pochwie.
- No więc zademonstruję o co chodzi z iaido. Hmm. - Spojrzał w dół na swoje majtki, wzruszył lekko ramionami i wepchnął zanpakuto za bieliznę. Chyba mu się to nie spodobało, bo trudno wyjaśnić fenomen jakim było to, że niedotykana przez kapitana katana szarpnęła nagle do dołu. Tsuba zahaczyła o majtki i ściągnęła je z tyłka Okinagusy.
Staruszek westchnął z rezygnacją naciągając z powrotem bieliznę.
- Jaśnie wielmożne zanpakuto. No cóż, pokażę to inaczej, bez zatykania za cokolwiek. Widzisz jak ułożyłem rękę jedną i drugą? Zaczekaj chwilę, obrócę się trochę żeby efekt był lepiej widoczny. - Kapitan stanął naprzeciw drzewa. - Cały sekret polega na pracy kciuka, a potem drugim ramieniem z całej siły...
Kisuke ledwo zanotował, że katana wysunęła się z sayi. Parę lat temu nie byłby tego świadomy i potem pozostałoby się dziwić, jakim cudem to drzewo stojące kilka metrów dalej zostało przecięte.
Kapitan nie był jednak zadowolony.
- Straszne... takie chude drzewko, a ledwo je przeciąłem. Dopiero teraz upada.
Drewno zapłakało, liście zaszeleściły żałobnie i brzózka runęła. Prosto na spotkanie ich kolacji.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 21:11

02#353

Nie byłem zawiedziony, a bardziej zdziwiony tym, że byłby kapitan nie miał ochoty do rywalizacji. W końcu tak chętnie się ścigał i zakładał o zmywanie naczyń. Pewnie zrobił to z grzeczności, ponieważ nie chciał mnie ośmieszać czy zrobić krzywdy. Niestety nie zaprezentował szczytu swoich możliwości, dalej trzymało mnie zmęczenie, bo maratonie z wielkim obciążeniem. Schowałem katana do sayi i uważnie obserwowałem ruchu mężczyzny. Incydent ze suwającymi się majtkami przemilczałem, po prostu nie wiedziałem co miałbym powiedzieć. Na chwilę odwróciłem wzrok, aby Okinagusa mógł podciągnąć bieliznę. Było to niezręczne zdarzenie, ale chyba niezamierzone przynajmniej przez nauczyciela. Wróciłem do uważnego oglądania prezentacji, i byłem zdumiony.
-Faktycznie jest to bardzo zawansowana technika. A pan mówi, że słabo to jeszcze wyszło?- Ciężko było uwierzyć w to co właśnie ledwo zobaczył. Był kapitan, wpadł samo niezadowolenie i nie zwrócił uwagi, że drzewo leciało wprost na ich kolacje. Nie traciłem czasu, stanąłem w rozkroku i złapałem lewą ręką za sayie i kciuk oparłem o tsube, a prawe ramie chwyciło za tsuke. Wiedziałem, że moje ciało rusza się ospale, dlatego postanowiłem wspomóc się energią duchową. Uśmierzyłem zmęczenie i poprawiłem szybkość ramienia. Skupiłem się na końcówce drzewa, tak aby ścięty wierzchołek ominął nasza kolacje.


+18 Wytrzymałość
+18 Szybkość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 21:28

Kisuke próbował ratować kolację, ale poczuł się przy tym zbyt pewnie. Jego próba powtórzenia wyczynu Okinagusy skończyło się tym, że po prostu wyciągnął z impetem zanpakuto z sayi, czemu nie towarzyszyły jednak dodatkowe efekty.
Kapitan przemknął shunpo i zatrzymał pień drzewa cal od pieczystego. Minę wciąż miał zafrasowaną, od niechcenia pchnął dłonią i brzózka zatoczyła sto osiemdziesiąt stopni upadając ostatecznie po drugiej stronie nie robiąc nic złego niczemu zdatnemu do zjedzenia.
- Cóż, dawno tego nie próbowałem. - Kapitan w końcu wzruszył ramionami. - Chyba moje umiejętności zwyczajnie zardzewiały. - Spojrzał na kolację. - Och, chyba możemy zrobić przerwę. Poczekaj, zabrałem pojemniczek w przyprawami.
Pogrzebał w koszu by po chwili posypać rybę mieszanką ziół i soli. Kapitan zabrał się do jedzenia.
- Historia mówi, że iaido przechyliło losy bitwy pomiędzy pierwszym a drugim kenpachim. - Włożył do ust kawałek lina. - Będziesz potrzebował dziesiątek tysięcy powtórzeń by to opanować, ale efekt będzie tego warty.  Na dzisiaj chyba damy sobie już spokój, co? Nie ma co się zbytnio forsować.


[ - 36 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 21:42

02#354

Dałem się ponieść chwili i nic się nie stało niestety. Jedynie trochę zrobiłem się czerwony na twarzy. Ale warto było spróbować, może instynktownie by mi się udało. Ale skoro nauczyciel powiedział, że potrzebuje jeszcze dziesiątek tysięcy potworzeń to już miałem jedno mniej. Usiadłem wygodnie i schowany miecz w sayi, położyłem obok siebie na trawie. Poczekał na przyprawy i dopiero wtedy przystąpiłem, do jedzenia Lin faktycznie był bardzo smaczną rybom, nawet kojarzy mi się smak.
-Faktycznie ta technika na pewno byłaby w stanie zaskoczyć nie jednego na równym poziomie. To już mam jedno powtórzenie mniej. Ale tak ma pan tu racje, na dziś to chyba mój limit. Moje ciało i tak nie nadaje się dzisiaj już do niczego. Wszystkie moje ruchy są powolne, albo strasznie sztywne. Chętnie poleżę i po patrzę w gwiazdy przez resztę wieczoru. W miastach ciężko o takie dobre warunki do oglądania nieba. Wszędzie pala się pochodnie albo latarnie i psują widok.- Po skończonym posiłku, napiłem się wody i położyłem na plecach, spoglądając w nieboskłon.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 22:01

Kisuke dołączył do kolacji. Zachodzące słońce rozlało czerwień na powierzchnię jeziora. Po drugiej stronie dzieci robiły wrzawę taplając się przy brzegu, a jeszcze dalej ku niebu unosiły się wąskie stróżki dymu zaznaczając obecność wioski.
Wielki lin smakował tak jak każdy inny lin, czyli delikatnie i słodkawo, mocno przy tym pachnął jeziornym mułem. Najedli się do syta nie będąc oczywiście w stanie uporać się choćby z połową mięsa olbrzyma.
Kisuke położył się na trawie, a obok niego legł zaraz kapitan wydłubując ością resztki posiłku.
Towarzyszył im szum drzwi i odległe śmiechy dzieci.
- Przyjemny dzień, muszę przyznać. - Przyznał kapitan. - Masz talent Kisuke, daleko zajdziesz. Mogę to powiedzieć już teraz. To znaczy o ile nie będziesz podchodzić do wszystkiego z takim pesymizmem. - Westchnął rozbawiony. - A teraz chciałbyś zaczerpnąć z krynicy mojej kapitańskiej mądrości w jakiś sposób?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 22:25

02#355

Malowniczy widok i kwintesencja lata. Dzieci korzystały z ochłodny w tak gorący dzień i przy tym dobrze się bawiły. Aż przypomniały mi się moje zabawy na polu ryżowym. Co prawda woda tam była tak czysta i roiło się w niej od robaków. To jednak dawała taką samą ochłodę jak ta tutaj. Słowa kapitana pod budowały mnie na duchu, chociaż nie wiedziałem skąd on może to wiedzieć. Skoro tak naprawdę niczego dzisiaj ciekawego nie pokazałem. Czyli zero efektów, jedynie próby. Ale to mnie nie zrażało to nie było dla mnie nic nowego.
-Dziekuje za to uznanie. Mam zamiar pod koniec miesiąca pokazać efekt tego treningu. Mam kilka pytań. Nigdy nie spotkałem prawdziwego pustego i w sumie jestem ciekawy, jak wygląda z nimi stracie i na jakiego kategorie można podzielić ich. Podręczniki są dość ogólnikowe i brakuje w nich przemyśleń z pola bitwy. W sumie może pan też powiedzieć, jakie stracie było najtrudniejsze i dlaczego.A na koniec chętnie usłyszałbym jakąś historię o swoim przodku.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-25, 23:06

- Pokonanie swojego pierwszego pustego to zawsze wielkie przeżycie dla shinigami. - Kapitan wyrzucił ość i podłożył pod głowę obie dłonie. - Najważniejsze to być uważnym i nie dać się zastraszyć, a oto może być łatwo. Nie dość, że bydlęta są wielkie, to i jeszcze wyglądają jak z najgorszych koszmarów. Dla mnie jednak najgorszy zawsze był ich ryk, aż dusza od niego drży. A właściwie to rdzeń duszy jeśli mówimy o shinigami. Z czasem nauczyłem się rozpoznawać powód przez który dany pusty stał się pustym po samym ryku. To po prostu się słyszy. Jeden będzie krzyczeć z bólu i samotności, to pewno jakiś nieszczęśnik, któremu przyszło zginąć straszną śmiercią. Inny będzie wrzeszczeć z taką nienawiścią, że przed oczami sam pojawi ci się widok wyszczerzonego psychopaty nad stojącego nad zwłokami swoich ofiar.
Odgłosy zabaw dzieci odcinały się karykaturalnie od tematu prowadzonej rozmowy.
- Jeśli chodzi o walkę, to nigdy, ale to przenigdy nie lekceważ nawet najsłabiej wyglądającego pustego. Często zdarza się, że udają słabszych by uśpić twoją czujność, a potem używają jakiejś podstępnej techniki. To jest w nich najgorsze, że nigdy nie wiesz jaką mocą dysponuje. Najlepiej atakować je z dystansu kido. Nie ma co zgrywać chojraka i rzucać się w stylu bohatera z kataną. O podziale pustych wiesz pewno tyle co i ja sam. Pamiętam, że to zawsze bywało mocno rozwlekany temat na pierwszym roku, chociaż większość shinigami w ciągu swojego życia nie zobaczy ani jednego menosa. Wspominałeś o opanowaniu Seishinken. Na pewno ci się przyda, bo wielkie skurczybyki o twardej skórze to chyba najpopularniejszy typ pustych. I znowu nigdy takiego nie nie doceniaj, nawet takie powolne bydle potrafi zaskoczyć jakąś podstępną sztuczką. A gdyby przypadkiem bestia otworzyła paszczę i zaczęło generować cero, to spróbuj trafić w nie jakimś szybkim kido w stylu byakurai, tylko przy tym porządnie je wzmocnij. Jest duża szansa na to, że uda się w ten sposób zdestabilizować cero by wybuchło w paszczy. Cero to potężny atak, ale powolny w ładowaniu, więc jak szybko zareagujesz to dasz radę. A teraz najtrudniejsze starcie, huh...
Przez chwilę kapitan zbierał myśli.
- To było krótko po ukończeniu akademii, kiedy natrafiłem właśnie na jednego z tych niewielkich, niepozornych pustych. Nawet wyglądał całkiem ładnie, taka duża koszatniczka wielkości małego psa. To było w Rukongai, dwudziesty drugi okręg. Byłem na patrolu wraz z dwoma towarzyszami. Chcieliśmy załatwić drania, ale okazało się, że takich koszatniczek było w tamtym lesie setki, jeśli nie tysiące. Znane były wcześniej przypadki pustych potrafiących się replikować, ale nigdy do rozmiarów takiej hordy. Nie byliśmy nic wstanie zrobić, po prostu zaczęły pożerać nas żywcem. Zasypały nas swymi ciałami i zaczęły wyrywać małe kawałeczki skóry i mięsa. Praktycznie mnie oskórowały. Do dziś pamiętam ten ból i przerażenie, to była jedyna walka w jakiej od początku nie miałem szans. Gdyby moje zanpakuto się wtedy nie przebudziło i nie zyskałbym dzięki temu kilku dodatkowych chwil życia, które wystarczyły na przybycie posiłków to cóż... nie leżałbym teraz tutaj obok ciebie. Niestety moi kompani nie mieli tyle szczęścia, chociaż przez następne tygodnie były momenty, gdy leżałem w szpitalu  obłożony opatrunkami regeneracyjnymi, że też wolałbym już umrzeć niż znosić ten ból.
Swoimi pytaniami Kisuke zaburzył idylliczną atmosferę. Nawet słońce zdawało się zrobić jakieś bardziej krwawe. Okinagusa jednak przywrócił trochę dobrej pogody ostatnią opowieścią.
- Heh, twój przodek zawsze miewał sporo dziwnych pomysłów. Raz poszedł do parku, tego wielkiego na południe od akademii, i wlazł do dziupli takiego dużego drzewa. Swoją drogą to drzewo rośnie tam do dziś. I tak Shunsui spędził tam kilka dni podczas, gdy reszta oddziału go szukała, bo oczywiście nie raczył wspomnieć o tym, że planuje zniknąć na tyle czasu. Znalazł go dopiero jakiś amator botanik z czwartej dywizji i dobrze, bo nie wiadomo ile jeszcze w tej dziupli Shunsui by przesiedział. Twierdził potem, że chciał zwyczajnie nawiązać głębszy kontakt z naturą i ponoć to mu się udało, bo rzeczywiście poczuł się jakby miał korzenie. Jego zdaniem bycie drzewem jest wyjątkowo odprężające. Cóż, może sam kiedyś tego spróbuję. Zgaduję, że to przez spotkanie z tą kwietną boginką w głowie zakwitały mu takie pomysły. Mam nadzieję Kisuke, że ty nie masz zamiaru wspinać się na najwyższe drzewa podczas burzy czy coś podobnego, hehe.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-26, 19:35

02#356


Słuchałem opowiadań Okinagusy z wielką fascynacją i wchłaniałem jego mądrość. Musiałem mu przyznać nie jednokrotnie racje. Puści są podstępni, nawet podczas zawodów sztuczny dziurawiec mnie zaskoczył, ziejąc ogniem z paszczy. Do tego zdradził mi kilka takty jak przeciwdziałać tym morderczym promieniom. Raczej samy bym na to nie wpadł.
-Tak, kiedyś dałem się zaskoczyć sztucznemu pustemu na zawodach, drań poparzył mi ramie kiedy chciałem go dobić z bliska. Świetna rada, jeżeli tylko kiedykolwiek coś takiego się wydarzy spróbuję doprowadzić do eksplozji pokraki.- Jednak zrobiło się trochę ponuro gdy wspomniał o swojej najtrudniejszej walce. Głupi ja nie pomyślałem, że to na pewno była walka na śmierć i życie, stracił on wtedy też przyjaciół.
-Czu Zabójcy dusz zawsze obawiają się w takich zły okolicznością? Twój ocalił Ci życie, więc nie ma powodu, by grymasić. Ale ilu Shinigami mieczem nie uratowały życia. Mam nadzieje, że moje partnerki nie pozwolą mi źle skończyć. Aczkolwiek raczej przełożeni nie pozwolą mi robić niczego więcej jak siedzieć za biurkiem i wypełniać raporty.- Uśmiechnąłem się delikatnie i zacząłem słuchać o swoim przodku, który faktycznie był niezłym aparatem. Momentami ciężko było mi uwierzyć, ze on robił coś takiego.

-Naprawdę? Siedział tyle czasu w drzewie? To musiało być ogromne drzewo, skoro się tam zmieścił. Szkoda, że nie poznałem Hanasan, może i ona opowiedziałaby mi oni. Jak ją kiedyś spotkam to zapytam to co chodziło z drzewem. Nie spokojnie. Boginie, które spotkałem nie zakorzeniły mi w głowie takich dziwnych myśli. Ale gdybym chciał łapać błyskawice podczas burzy to ogłusz mnie, dobrze? Przez taki upał na pewno pojawi się jakaś sroga burza.- Rozłożyłem się na trawie oraz obróciłem na bok i położyłem dłoń na mieczu. -Dobranoc nauczycielu, obu jutrzejszy dzień był bardziej owocny z mojej strony.- Mówiłem przeciągłym głosem i zwiewałem bardzo głośno. Po tak ciężkim pełnym dniu wrażeń należał mi się porządny sen.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-28, 13:52

- Śmierć shinigami oznacza śmierć zanpakuto, więc to naturalne, że podejmują akcję podczas sytuacji zagrożenia życia. Chociaż nie zawsze jest to regułą. Zanpakuto rodzi się z naszej duszy, a w jej zakamarkach mogą czaić się rzeczy, o których świadomie nie mamy pojęcia dlatego też czasami zanpakuto zachowują się... cudacznie i aż trudno nam uwierzyć, że powstały właśnie z nas samych. Co do moich towarzyszy z tamtego dnia, to prawdopodobni duch ich zanpakuto jeszcze się nie uformował. Przemiana asauchi w świadomy byt to długi proces.
Kapitan podniósł się na łokciach i zaśmiał się ciepło.
- Aż takie ogromne nie było, ale w środku miał wystarczająco miejsca żeby nie nabawić się otarć. Na pewno zaś nie jest to zwykłe drzewo, bo kto widział tak ładnie kwitnące drzewo mające jednocześnie wielką dziurę w środku? Może stoją za tym kami. I uważaj czego sobie życzysz, boginki potrafią zamotać w głowach, a ty jesteś przed ślubem. A co do burzy, to niemiałbym nic przeciwko. Ale to chyba jeszcze nie tej nocy.
Okinagusa wstał. Przeciągnął się.
- Wyśpij się dobrze. Ja jeszcze trochę sobie popływam.
Przez trudy dnia legowisko z ziemi i trawy wydawało się Kisuke równie wygodne co najlepsza mata do spania. Do snu zaś zaprowadził go trzask gasnącego ogniska, rechot żab, a także zaczynający się dopiero koncert świerszczy.
Zupełnie jak za dawnych, prostszych czasów.


***


Kisuke obudził ucisk na piersi. Miał wrażenie jakby ktoś wyjął jedną z kamiennych kul z kosza i postawił ją na nim. Gdy jednak otworzył oczy spostrzegł, iż to jadeitowy ząb lśniący w nocy niczym świetlik był sprawcą dyskomfortu.
Skulony w pozycji embrionalnej kapitan pochrapywał dwa metry dalej. Ognisko zgasło już zupełnie. W zaroślach grały świerszcze, w trzcinach żaby, a wtórowało im pohukiwanie sowy z jakiegoś drzewa.
Księżyc i gwiazdy świeciły mocno dając światu jasną noc. Wtem w zasięg wzroku Kisuke weszła przygarbiona postać opierająca się na lasce. Podeszła do ogniska i zaczęła częstować się linem.
Blask księżyca odbijał się od łysiny na szczycie głowy. Brudnoszare kępki włosów wyrastające z tyłu i boków głowy opadały, aż na plecy. W pierwszej myśli można było wziąć go za włóczęgę, ale zaprzeczało temu bogate czerwone kimono z kunsztownie wyszytymi złotymi tygrysami.
Na moment spojrzenia nieznajomego i Kisuke się spotkały, ale nie speszyło go to i nadal kontynuował konsumpcję mlaskając przy tym nieprzyzwoicie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-28, 22:30

02#357

Zerwałem się ze snu. Myślałem, że to już ranek i Okinagusa rozpoczyna nowy dzień od jakiegoś ćwiczenia z ciężarem. Jednak to nie było to, przetarłem oczy i spojrzałem na ząb. A więc w końcu postanowiłeś się mi pokazać, czy wróciłeś do mnie. Wziąłem go i zacisnąłem w pięście nie chciałem, żeby coś zostało zwabione tym światłem. Jednak było za późno po chwili dojrzałem bardzo wiekowego mężczyznę, który postanowił sobie zjeść naszą wcześniejszą kolację. Intruz wyglądał osobliwe i był dość mocno nadgryziony przez ząb czasu. Jak na razie nie zamierzałem budzić nauczyciela.
-Proszę jeść, raczej pan kapitan się nie pogniewa. W końcu trzeba sobie pomagać.- Podniosłem się i powolnym krokiem zbliżyłem się do mężczyzny. -Pozwolę sobie zadać pytanie, co takiego robi tu ktoś w takim stroju jak pan.?- Obserwowałem go uważnie i starałem się być przygotowany na każdą ewentualność. W końcu wyglądał dość ekscentrycznie, a nikt tak dobrze ubrany jak on nie przyszedłbym do lasu w nocy aby zjeść lina. Czułem się odrobinę nieswojo i ten dziadek przerażał mnie w jakiś sposób.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-29, 21:42

Kisuke zacisnął dłoń na swym skarbie. Jadeitowy blask przeświecał między palcami, gdy podszedł do wygaszonego ogniska. Gdy mówił do starca, ten spojrzał na niego i widok w pewien sposób groteskowej twarzy niemal zatrzymał Kisuke dech.
Oczy były ogromne, wielkości cytryny. Gdy powieki opadały wydało się, że mężczyzna ma w oczodoły wciśnięte piłeczki. Były to jednak najprawdziwsze oczy o bladożółtych tęczówkach okolonych siateczką różowych żyłek. Lewe oko spoglądało na Kisuke, prawe zezowało w bok.
Krzaczaste brwi stanowiły plątaninę siwych i czarnych włosków. Długi i chudy nos przywodził na myśl dziób, a szerokie i grube usta parę gąsienic. Z trójkątnej żuchwy spływała szara broda, a łyse czoło znaczyły brązowe plamy.
Starzec uśmiechnął się ukazując komplet długich, śnieżnobiałych zębów. Uśmiechał się tak szeroko, że twarz aż rozciągała się dodając jeszcze szczypty makabry.
- Chciałem poznać osobiście tego kto w końcu rozwiązał moją łamigłówkę.
Brzmienie głosu starca było wysoce zaskakujące. Mocny i nacechowany pewnością siebie pasowałby znacznie bardziej do charyzmatycznego męża będącego u szczytu swych najlepszych lat.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-30, 09:17

02#358

Niezręczna sytuacja, a nawet trochę dziwaczna. Spoglądanie prosto w oblicze tego gościa sprawiało lekki dyskomfort. Gdy w końcu się przedstawił, to wszystko zaczął nabierać sensu. Wcześniej miałem go za jakiegoś starca ze demencja, co uciekł służbie po czuł żarcie to przyszedł zjeść.
-A więc to ty, szalony mędrzec Tetsujin Hisui. Ja nazywam się Kyoraku Kisuke. Swoją drogą ta zagadka nie była wyjątkowo trudna. Wystarczyło być wystarczająco spostrzegawczy i połączyć poszlaki. - Spojrzałem na niego z lekko dumą i pewnością siebie. -Jednak Twój dar, sprawia mi wiele problemów i robi co chce. Przez pierwsze miesiące męczył mnie nocnymi koszmarami. A później praktycznie doprowadził do rozerwania mojej duszy. No i ostatnio to już w ogóle stwierdził, że dla zabawy pozbawi mnie zębów. Można go jakoś ujarzmić albo nad nim zapanować. Nie pragnę jego mocy, po prostu zostałem jego powiernikiem i zamierzam go chronić przed osobami, które chciałbym wykorzystać niecnie jego moc. -Spojrzałem na mężczyznę i przyglądałem się mu. Kompletnie nie wiedziałem, czemu pojawił się dlatego teraz i jaki ma cel. W końcu spotkanie z jakimś tam dzieciakiem jak ja raczej niczego mu nie da. Chyba że chciał tylko zaspokoić swoją ciekawość albo może ma jakiś kolejny szalony plan. Może i do mnie uśmiech się los i szalony mędrzec wyjawi mi sposób jak obsługiwać ten artefakt.





Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-04-30, 21:36

- Widzę, że jesteś dobrze poinformowany. Dobrze, nie będę musiał się przedstawiać.
Mężczyzna dalej skubał lina mając jednak wciąż Kisuke na oku. Dosłownie na jednym oku. Gdy jednak chłopak skończył mówić, Tetsujin zaszczycił go pełną uwagą i już się nie uśmiechał.
- Co za nudna odpowiedź! - Niemalże wykrzyknął z oburzenia. - Powiernik? Czy ty wiesz, że masz we swoim władaniu najpotężniejszy trzonowiec we wszechświecie! On posiada moc by wyzwolić człowieka z jego beznadziei, a ty nie chcesz z tego skorzystać zadowalając się pilnowaniem niczym jakiś szlachetny bohater. - Pokręcił głową zniesmaczony zachowaniem Kisuke. - Czy to wypadnięcie zębów cię tak speszyło? Ale popatrz tylko na siebie teraz! Masz pełen komplet doskonałego uzębienia nietkniętego choćby przez plamkę zepsucia. A wiesz ile dobry dentysta teraz kosztuje? Taka korzyść cię spotkała, a jeszcze narzekasz! Koszmary zdarzają się każdemu, a jesteś shinigami więc wstydem w ogóle jest się na nie skarżyć. I na pewno przesadzasz z tą rozerwaną duszą. Ząb nie może trwale zaszkodzić swemu posiadaczowi.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-01, 10:05

02#359

Spojrzałem na niego z konsternacją. Po jego zachowaniu i wypowiedzi nie wiedziałem, czego on oczekiwał. Chyba miał nadzieje, że ten kto odnajdzie ząb, będzie miał niecne zamiary i przysporzy mu zabawy? Że będzie mógł patrzeć i zabić nudę chaosem, który mógłbym powstać. Po części Tetsujin miał racje, może faktycznie trochę przesadnie zareagowałem. Ale jednak te sytuacje był bardzo niecodziennie. Ale jednak koszmary były męczące i utrudniały mi życie.
-Pawian z żurawiem ostrzegli mnie przed korzystaniem z tej mocy. Nic nie poradzę, że nie spełniam twoich oczekiwań. Mam proste potrzeby i jak na razie nie widziałem potrzeby korzystania z tej mocy. Nie jestem rozpieszczonym gówniarzem, który bawi się takimi rzeczami dla zabawy.- Westchnąłem i wzruszyłem ramionami.
-Widzę, że też wiesz o mnie co nieco. Jednak nie narzekam na same koszmary, nie chodzę później zlękniony i w obawach. Po prostu jestem zmęczony i znużony później przez cały dzień. No ale mniejsza, skoro się spotkamy, to może powiesz mi jak dokładnie działa ten artefakt? Bo chyba nie po fatygowałeś się, tylko aby mnie zobaczyć.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-01, 22:52

- Paw z żurawiem figę wiedzą o życiu - żachnął się mędrzec. - Widzę też, że jesteś jedną z tych irytujących osóbek, co pysznią się swoją skromnością. A zabawa... to nie jest do zabawy!
Wzburzony starzec pogroził Kisuke palcem, druga dłoń wciąż wpychała do ust kawałki ryby. Żuł zawzięcie, aż słychać było zgrzyt zębów. Czym dłużej zaś spoglądało na niego żółte oko tym po karku Kyoraku przebiegały silniejsze dreszcze. Właściwie to czuł się jakby był w towarzystwie nie człowieka, a kami bądź yokai.
- Jesteś więc w błędzie, bo właśnie po to tu przybyłem by cię tylko zobaczyć. Ciekaw byłem szalenie co to za śmiałek po tylu wiekach w końcu odpieczętował najpotężniejszy ząb jaki mieścił się w szczęce tego głupca Izanagi.
W końcu przestał skubać lina i obrócił się bezpośrednio do Kyoraku.
- Jednak nie zaszkodzi trochę cię oświecić byś nie miał błędnego przekonania o mocy tego małego skarbeńka. Zabawa? Nigdy. Przeznaczenie tego jest znacznie większe. Oj tak, bowiem stanowi wybawienie od żałosnego losu człowieka. Nie uważasz, że to okrutne? Ludzie zostali obdarzeni rozumem mogącym wygenerować nieskończoną ilość marzeń i pragnień, a jednocześnie brak im sił i środków by po nie sięgnąć. A pragną tak mocno, że gdyby byli bogami to ziemia otwarłaby się, a niebiosa wzburzyły, gdy oczy człowiecze uporczywie spoglądałby na swój sen. Człowiek to jednak tylko człowiek i świat pozostaje niewzruszony na jego płacz. - Głos starca przycichł. - Ten mały ząbek wyswobadza z niewoli niemocy. Pozwala sięgnąć wysoko by zacisnąć pięść na swych marzeniach.
Kisuke nie wiedział co się z nim dzieje, ale gdy mędrzec przemawiał serce chłopaka biło mocno. W głowie pojawiło się nieprawdopodobne przekonanie, że rzeczywiście wszystko jest teraz na wyciągnięcie ręki. Marzenia tak nierealne, iż nawet nie warto było na nie poświęcać czasu teraz grały w wyobraźni Kyoraku. Zupełnie jakby znalazł się we śnie, gdzie wszystko jest możliwe.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-03, 21:32

02#360


Słuchałem słów szalonego mnicha, od którego czułem dziwną aurę bardziej przypominając bóstwo albo Yokai. To co mówił zdawało się praktycznie niemożliwie i niewiarygodne. Nie wiedziałem jaka mocą dysponowali najpotężniejszy kami, ale nie sądziłem, że aż taką. Był pewny swoich słów i faktu, że mogę sobie zażyczyć wszystkiego. Narastało we mnie pewność, że ząb będzie w stanie spełnić moje najskrytsze marzenie. Które bardzo głęboko zakopałem wiedząc, że jest nierealne i niemożliwe to spełnienie. Nieważne jak bardzo bym chciał albo ile lat poszukiwałbym sposobu. Było to spotkanie z matką, która wydała mnie na świat i nie mogłem się tym cieszyć przez chorobę, na którą zapadała. Spojrzałem na szalonego mędrca i zacisnąłem mocno dłoń na jadeitowym zębie.
-Chce móc się spotkać z moją matką, aby mogła zobaczyć na kogo wyrosłem  i poznać moją przyszło żonę. Żeby mogła zobaczyć mój ślub i poznać przyszłe wnuki. - Prawie to wykrzyczałem, a w moich oczach pojawiły się łzy. Było to najszczersze pragnienie ze wszystkich jakiem miałem. Chciałem, żeby zobaczyła na kogo wyrosłem i że wszystko u mnie jest w porządku.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2021-05-04, 21:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-04, 12:25

Gdy Kisuke wymówił swoje pragnienie dłoń ściskająca jadeit buchnęła jasnozielonym płomieniem. Zrobiło mu się gorąco, ale było to przyjemne, wręcz euforyczne uczucie. Nagle poczuł, że nie ma dla niego niczego niemożliwego. Wszystko jest osiągalne, nie ma żadnych barier. Kisuke poczuł się niczym bóg.
Tetsujin Hisui poklepał się po kolanach i wyszczerzył się radośnie w niepokojąco szerokim uśmiechu.
- Tak właśnie o to mi chodziło! Czujesz tą niesprawiedliwość? Śmierć nie ma prawa oddzielać nas od tych, których kochamy! Tak! Teraz jednak widzę, że jesteś godnym tego skarbu, Kyoraku Kisuke. Niech twoje pragnienie przetnie więzy niemocy, którymi skrępowali cię bogowie!
Teraz całe ciało Kisuke płonęło reiatsu pochodzącym od zęba. Na nowo buchnęło również ognisko zabarwione nienaturalną zielenią. Kisuke musiał wstać. Czuł jakby buzująca w nim i wokół niego moc miała zaraz porwać go ku niebiosom. Ciało drgało w ekstatycznym spazmach i... nagle wszystko to zniknęło.
Ząb przestał promienieć. Uczucie boskiej potęgi wygasało szybko pozostawiając po sobie przyjemne uczucie relaksu. Kisuke przez moment oddychał ciężko, ale zaraz się uspokoił i tylko ogień pod linem się ostał. Mędrzec przestał się uśmiechać, ale wyglądał na usatysfakcjonowanego.
- To dobry początek. Całkiem dobry. Jak najbardziej możliwe jest przywołanie twojej matki, trzeba tylko tego mocno chcieć. Mieć wolę pragnienia ze stali.
Kyoraku czuł się inaczej. Na początku mógł myśleć, że to z powodu przeżytego dopiero co doświadczenia, które biło na głowę stan w jakim znajdował się człowiek w alkoholowym upojeniu. Potem jednak zauważył pewną nieprawidłowość, gdy spojrzał w dół i objawiła mu się, a właściwie objawiły podejrzane wypukłości na piersi.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-04, 18:54

02#361

Relikwia pokazała ułamek swojej mocy i zrobiła widowiskowy pokaz efektów. Ciężko było mi uwierzyć, że coś tak małego zrobiło to wszystko. Nawet przez moment, faktycznie uwierzyłem, że coś z tego może być i zobaczę swoją matkę. Jednak po wszystkim nigdzie jej nie widziałem. Były to kolejne majaki starca.
- No i co? Ten ząb niczego nie zrobił. Tylko oszukuje właściciela i wodzi go za nos. Mami obietnicom spełnienia marzenia. Nie będę więcej korzystał z czegoś takiego chaotycznego.- Uspokoiłem niestabilny oddech i przyjrzałem się otoczeniu, a potem zwróciłem wzrok na siebie. Spojrzałem w dół i na moment zastygłem w bezruchu skupiony na tej wypukłości. Co to jest, co te przeklęte szachrajstwo zrobiło. Dałem się podpuścić, zidiociałemu starcowi co wygląda jak nieudane połączenie człowieka i żaby. Nie zmierzam skończyć tak jak on, wypuściłem ząb z dłoni i złapałem za materiały kimona, w popłochu szarpałem się z nimi i próbowałem odsłonić klatkę piersiową.-Co tu się stało?!- Przyjrzałem się uważnie temu co zaszło pod moim ubranie podczas używania mocy artefaktu. Miałem czarne myśli, że relikwia postanowiła mi skorygować płeć albo coś jeszcze gorsze.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Zachodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-06, 10:30

Właściwie nim jeszcze Kisuke zauważył wypukłości to po pierwsze niepokój spowodował jego dziwny głos. Brzmiał zupełnie niewieścio.
Narzekania chłopaka, a właściwie dziewczyny, pogorszyły dopiero co podbudowany humor mędrca, który zniechęcony machnął ręką jakby Kisuke był już przegraną sprawą.
- Co za rozczarowanie, że też ten unikatowy artefakt musiał wpaść w ręce takiego nudziarza, który na dodatek już po pierwszej próbie zaczyna marudzić. Jakim cudem zostałeś shinigami? Czy aż tak obniżyły się standardy? A może dostałeś wszystko na tacy za samo nazwisko? W dawnych latach młodzież musiała w zależności od talentu powtarzać daną rzecz po dziesiątki, setki lub nawet tysiące razy by ją opanować i potem powtarzano proces, gdy uczono się czegoś nowego.
Gdy starzec przemawiał Kisuke odkrywał zmiany jakie zaszły w jego ciele. Pierwsze co rzucało się w oczy to dość pokaźne, lśniące od potu piersi. Potem zauważył, że jego dłonie stały się smuklejsze. Przedramiona straciły na owłosieniu, za to urosły mu włosy na głowie, które spadały aż do karku.
Mędrzec zacmokał.
- Całkiem ci się trafiło, dzieweczko. Są dość duże, ale nie za duże - takie C+ na oko. Kształtne z ładnymi sutkami dumnie wyprężonymi ku górze. Okład z takich piersi zapisałbym mężowi cierpiącemu na bóle głowy. - Swoim gadaniem wyraźnie poprawiał sobie humor. - Śmiało, pomacaj się tu i tam. Masz niebywałą okazję by poznać kobiece ciało i sprawdzić na własnej skórze jak reaguje na bodźce. Nauka z tego wyniesiona pozwoli ci znacznie lepiej zaspokajać kobiece potrzeby. Tylko się pospiesz, bo do rana powinieneś wrócić do siebie. - Uśmiechnął się, wyjątkowo jak na niego dyskretnie. - Chyba, że ta mała zmiana ci się spodoba, to jak ładnie poprosisz mogę ci pomóc z utrwaleniem tego stanu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty2021-05-07, 15:46

02#362

Szybko zasłoniłem z powrotem klatkę piersiową, byłem zawstydzony i pobudzony jednocześnie. Próbowałem jak najszybciej wyrzucić to ze swojej głowy i przenieś myśli na coś innego. Ręce mi po prostu opadały, im dłużej słuchałem tego bełkotu. Koleś ewidentnie nie miał wszystkiego na miejscu. Był niemoralny, dziwaczny i do tego pokręcony jak sprężyna. Nic o mnie nie wiedział. A wygląda na to, że mógłbym według siebie o mnie książkę napisać. Nie zamierzałem więcej dać się podpuścić mu, ząb w żadnym wypadku nie spełnił mojej prośby. A jeszcze dodatkowo zmienił mnie w kobietę. To jakim cudem mógłbym zobaczyć się z matką, kiedy owa relikwia zmieniłaby mnie w nią? Byłem bardzo rozchwiany emocjonalnie, czułem jednocześnie wiele różnych emocji jak złość, wściekłość i ulgę. Cieszyłem się, że moja transformacja nie była stała i za kilka godzin mi przejdzie.

-Tak wszystko dostałem za nazwisko nawet ten ząb. Niczego nie osiągnąłem i wylegiwałem się tylko w swoim wielkim rodowym pałacu. Jeżeli ta potężna relikwia nie potrafi spełnić ani jednej prośby, bez zabawy moim kosztem. To nie będę więcej używał jej pokręconej mocy, jeszcze zmieni mnie na kilkaset lat coś albo wyśle gdzieś. Po prosiłem go o wskrzeszenia czy sprowadzeni tu mojej matki. A on co robi? Zamienia mnie w kobietę, także podziękuje i nie będę używał czegoś, nad czym nie mam kontroli i władzy.- Burknąłem niezadowolony i miałem tego dość, ta rozmowa do niczego nie prowadziła i tylko robiła mi większy mętlik w głowie. Z jednej strony miał racje, ale z drugiej to było zbyt ryzykowne.
-Nie chce zostać kobietą i na pewno nie będę się teraz macał i robił innych sprośnych rzeczy. Dziękuje za spotkanie. Przykro mi, że jestem nudny i chyba to na tyle.-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia dzielnica   Zachodnia dzielnica - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zachodnia dzielnica
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Zachodnia Pustynia
» Zachodnia brama
» Wschodnia dzielnica
» Północna dzielnica
» Południowa dzielnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje