Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zachodnia Pustynia

Go down 
+7
CZaras
Oscuridad
Shadow
Ekkusu
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-11-23, 09:48

Jak każdego dnia spokojnie chodziłam po pustyni czekając na jakieś przejście do świata żywych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 14:37

Gdy tak chodziłaś w końcu trafiłaś na otwartą Grangate.. Jednak zanim do niej dobiegłaś wskoczył do niej jakiś inny Hollow.. Ta jednak się nie zamknęła..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 14:41

Nie przejęłam się tym że jakiś hallow wskoczył przede mną do dziury Zgłodniałam trzeba iść pomyślałam wskakując świata żywych po czym od razu szukając jakiś zagubionych dusz przestępców
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 14:49

Wskoczyłaś a Garangata się za tobą zamknęła..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 19:55

po powrocie na pustkowie nie wiedziałam co za bardzo ze sobą zrobić więc po porostu zaczęłam iść przed siebie może coś się wydarzy pomyślałam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 20:11

Zobaczyłaś jak coś pędzi w twoją stronę z niewiarygodną szybkością.. Ucieka jakby go goniło stado byków..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 20:16

Widać jak coś biegnie w moją stronę podskakuję do góry by zobaczyć czy coś go goni czy po prostu sobie biegnie po czym przeciągam się i czekam by zobaczyć dokładniej kim jest to coś co zmierza w moją stronę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-25, 22:39

To coś to.. Jakiś mały Hollow.. A jest goniony przez innego wielkiego Hollow który przypomina kształtem węża..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 10:38

Siedziałam dalej czekając aż mały hollow koło mnie przebiegnie aby wtedy wejść miedzy małego a dużego i głośno zaryczeć by się zatrzymał gdyby się nie zatrzymał odskakuje w bok aby mnie nie stratował po czym wykonuję cięcie żeby zwrócić na siebie uwagę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 11:52

Zaryczałaś.. A duży Hollow zniknął.. to samo stało się z małym.. Nad tobą stał Arrancar i śmiał się z ciebie.. Po chwili jednak zniknął a ty zauważyłaś coś dziwnego.. Jakby zejście w dół.. Jednak z tam tond wydobywały się odgłosy Hollow..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 11:58

Rozejrzałam się wkoło i pomyślałam nie mam co robić więc co mi szkodzi po czym zeszłam w dół ciągle uważając na dosłownie wszystko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 12:54

Szłaś powoli gdy nagle zobaczyłaś tunel.. Nie wiedziałaś czy iść czy nie.. Gdy postawiłaś krok do przodu poczułaś że podłoże jest strasznie śliskie.. To też poślizgnęłaś się i zaczęłaś mknąć w dół...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 12:59

sunęłam w dół i jakoś mi się za bardzo to nie podobało więc wysunęłam pazurki aby się zatrzymać jeśli się nie uda to przygotowuję się aby wylądować na czterech łapach w razie jakiegoś spadku
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Zachodnia Pustynia Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zachodnia Pustynia Pbucket210/220Zachodnia Pustynia Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Zachodnia Pustynia Pbucket2225/2250Zachodnia Pustynia Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 13:20

Zsuwałaś się, zsuwałaś, aż nagle spadłaś na ziemię. Tam zobaczyłaś pustego. Nieznanego Ci poziomu. Wyglądał groźnie, stał obok drugiego - martwego pustego, prawdopodobnie jego zdobyczy i patrzył w przeciwną stronę od Ciebie - byłaś niezauważona. Z drugiej strony stał bowiem inny pusty, którego ten obserwował.
[Pisz w podziemnej grocie]
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:01

nareście na zewnątrz pomyślałam po czym zaczęłam znowu iść przed siebie bo siedzenie w miejscu na tej pustyni jest naprawdę nudne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:03

Szłaś przed siebie gdy nagle zobaczyłaś arrancara siedzącego na kłodzie skamieniałego drewna..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:06

Nie przejęłam się zbytnio i szłam dalej myśląc może to ten który się zemnie śmiał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:14

-I jak podobało ci się w grocie??-

Zapytał się i wstał.. Teraz mogłaś go zobaczyć.. Wygląd
Nie wyglądał na zbyt silnego i śmiał się cały czas..

-Sorki ale widzę że jesteś zajęta-

Powiedział gdy zobaczył jak za tobą pojawił się mały bezbronny hollow.. Mały ale za to okropnie wyglądał..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:20

Przyjrzałam się arancarnowi po czym gdy powiedział że jestem zajęta skoczyła do przodu i odwróciła się patrząc na hollowa a arancarnowi odpowiedziałam nie jestem zajęta, więc jeśli masz do mnie jakąś sprawę to mów po tych słowach przyglądałam się "dziecku" i czekałam co zrobi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:30

-Owszem jesteś zajęta.. Musisz stać się Adjuchasem.. ze zwykłego Hollow nie mam zamiaru zrobić Arrancara-

Powiedział i zniknął..

Dziecko Hollow natomiast nie wiedziało co się dzieje.. Nie wiedziało gdzie jest.. I zaczęło okropnie głośno płakać..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:35

Westchnęłam tylko i podeszłam do Hollowa który płakał jednak nie miałam zamiaru go zjeść. przyłożyła tylko swoją łapa do jego ust mówiąc ciiii spokojnie po tych słowach patrzyłam jak zareaguję "maluszek"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:39

-Co ja tutaj lobie??-

Powiedział mały hollow i po chwili widząc twoją łapę ugryzł ciebie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:46

Gdy hollow mnie ugryzł sykłam ale spokojnie powiedziałam nie wolno gryźć koleżanki po tych słowach zabrałam łapę z dziecka i odpowiedziałam szczerze Nie wiem co tu robisz, ale będziesz musiał dorosnąć nawet nie byłam pewna czy rozumie ale po tych słowach odwróciłam się i zaczęłam biec przed siebie jak najdalej od tego hollowa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:52

-Dolosnonc?? A co to snacy??-

Powiedział hollow i pojawił się obok ciebie.. Widocznie ma zdolność teleportacji.. A może to tylko przykrywka.. Mimo to hollow widząc że od niego uciekasz.. Zniknął..

Biegłaś, Biegłaś i nagle zobaczyłaś że dobiegłaś prawie do Las Noches.. Było je już widać w oddali..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 19:58

Chyba tu nie powinnam być pomyślałam ale szłam do przodu a gdy byłam już jakieś pół kilometra od Las Noches krzyknęłam ej arancarnie gdzie jesteś chodź pośmiejemy się razem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-26, 20:05

Twój głos głucho odbijał się od murów Las Noches.. Zdawało się że obszar jest opuszczony..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-27, 10:33

Lepiej tam nie będę wchodzić w kocu to Las Noches powiedziałam po czym się odwróciłam i zaczęłam iść w lewo znowu ciągle przed siebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-27, 15:52

Spokojnie szłaś.. Gdy nagle zobaczyłaś walkę.. Jakiegoś Hollowa z innym Hollowem.. Jednak nie było widać zwycięzcy.. Chyba dopiero zaczęli walkę..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-27, 16:33

Kurde no ciągle jakieś kłopoty pomyślałam po czym odwróciłam się i znowu szłam przed siebie przez bezkresną pustynie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty2008-12-27, 18:21

Poczułaś jak w lesie Menosów zjawiają się jacyś Shinigami.. Jednak nie wiedziałaś jak są mocni.. Szłaś po pustyni nie wiedząc co robić..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zachodnia Pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Zachodnia Pustynia   Zachodnia Pustynia Empty

Powrót do góry Go down
 
Zachodnia Pustynia
Powrót do góry 
Strona 1 z 16Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Północno-Zachodnia pustynia.
» Południowa Pustynia
» Pustynia najdalej od Las Noches
» Wschodnia Pustynia
» Wschodnia pustynia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Pustkowia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje