Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia pustynia

Go down 
+8
Shihai
Rose Nevermore
Chikaze
Takagi Niizuki
Imperator Kuchiki
Roten Yaiba
Kamys
Benorn
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-25, 16:19

mam nadzieję ze schinigamí jest zaskoczony i wtedy wbijam mu sie w rękę tak żeby urwać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-25, 16:38

Zaskoczony byl lecz zdaztl sie przygotowac zaraz po tym jak wleciales za brame zanpaktuo wbil ci sie w lape nie mozesz nia ruszac
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-25, 22:26

tylko mi powiedz jakim cudem on zaraz po wyjściu z bramy odwrócił sie i zdążył mi wbić zana gdy ja w locie z bramy wbijam mu sie w rękę to jest tylko możliwe u wysokiej klasy schinigamí a nie u zwykłego patrolowca
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-25, 22:38

wepchneles go poczym skoczyles za nim mial cas zeby sie odwrocic
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-25, 23:03

ale musiał być zaskoczony a ja wskoczyłem zaraz po nim mniejsza oto wypuszczam pazur w stronę schinigamí celuje w zraniona rękę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-25, 23:25

niestety nie sa naladowae zreszta morzesz ta reke jedynie podniesc lekko on widac ze chce cie szybko wykaczyc atakuje z miecza w strone maski
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 07:23

odskakuje poczym wale mu z banki w okolice brzucha tak aby go przeworcic korzystam z tego ze ma uszkodzona reke i duzo wolniejszy jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 13:54

przewrocil sie od udezenia poczym szybko wstal trzema miiecz przed soba gotowy do ataku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 19:19

przygotowoje sie gdy zatakuje jak wystawi miecz w górę ponownie wale z banki w brzuch (jeśli sie uda) gdy leży na ziemi zucam sie i zagryzam go
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 19:50

nie podnosi miecza a robi pchniecie w strone maski
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 21:05

Proboje przejsc mu pod nogami korzystajac ze jest powolny w walce ponieważ jego reka jest mocno ranna jesli sie uda to przebiegam i obracam sie blyskawicznie próbojąc mu się wgryźć w kark
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 22:48

wiez jest powolny ale ty jeszcze barziej bo zostala ci odciet jedna reka a druga ni mozesz walczyc mieczem prawie trafil cie w mask na szczescie udalo ci sie ominac cios lecz dostales w bark(jesli czegos nie wymislisz w przeciagu 3 postow zginiwesz)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-26, 23:50

Korzystam z tego ze go wyminolem po czym odbijam sie tylnimi łapami tak zeby blyskawicznie walnac mu w biodro mam nadzieje ze mu polamalem(jesli sie uda) poczym podskoczyc udezyc w twarz z maski w brzuch zeby go przewrócić po czym wgryzam sie w szyje z calych sil
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 00:01

walneles mu w biodro ale nie polamales odsunel sie o metr poczym znowu natarl
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 00:29

skacze robiąc śrube w trakcie lotu czekam na dogodny moment gdy on bendzie czekal na atak dokladnie przed nim w dogodnym czasie wypuszczam pazur aby tafil w srodek szyi dlatego udezylem do w biodro zeby nie mogł energicznie się poruszac jesli jednak odbije atak automatycznie zucam sie na niego lapa miazdze mu reke poczym gryze w twarz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 12:06

Nie jestes w stanie zrobic skoku i sruby ledwo co mozesz stac a co dopiero takie rzeczy brama sie zamyka shini to zauazyl i prubuje jak najszybciej cie zalatwic
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 17:19

Czekam niech atakuje jak bedzie bardzo blisko mnie wtedy wypuszczam pazur w szyje i powalam go na ziemie opisz mi czy trzyma bron 2rekach czy w 1
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 20:39

tak trzyma bron w jednej a nie mogles wystrzlic bo ci jedna lape odcial a druga nie mozesz rusac dostales z miecza prosto przez tors
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 21:31

resztka sil wale go z banki tak aby wleciał do bramy wypuszczam także pazury lecące bez mojej kontroli moze mi się poszczęśći i go zabije to? myśle ale mam gwarancje ze przynajmiej nie zdechne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-27, 23:56

wylecial za brame zabic go nie cabiles ale zamykajaca brama jego rece zostaly oddzielone a reszta ciala poleciala za brame czujesz przyplywajace sily wieszze sie zregenerujesz

+1sily
+2 zreczmosci
i tak mijaja dwa miesiace (opisz mi jak je spoedziles jak naweicej linijek dasz rade)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 01:22

Kuźwa ale był mocny w ten sposób stracilem reke nie mogłem walczyć wykopalem sobie dziure w ziemi zeby móc w niej spać żywiłem się małymi pustymi aby się nie narazić na obrażenia z rana codziennie trenowałem energie duchowa wkładałem rei do łap i skupiałem się aby szybciej biegać trening trwał od 7rano do 13 póżniej obiad odpoczynek następnie trenowałem 16=19kontrole nad pazurami godziny spędziłem nad spaniem i ukrywaniem się w norze żeby nie zostać za atakowanym miałem już tego dość pora wyjść...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 13:23

Wyszedles z nory i czules sie jak nowo narodzony twoj glod odzywa sie wiesz ze to czas polowania

+2sily
+2rei
+1inteligencji
+2kontroli rei
+1zrecznosci
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 14:08

Przysięgam że już nigdy nie zawiodę
Wyruszył z bojowym nastawieniem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 14:48

Po kilkunastu metrach wyczułeś dwa źródła rei miej więcej twojego poziomu walczące ze sobą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 15:24

Zbliżam się powoli może upiekę 2 kurczaki na 1 rożnie powiedziałem skradam się i obserwóje jak walczą (jeśli widać po nich wycięczenie) i rany to odrazu wysakkuje gotów do walki jeśli nie czekam...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 16:41

Są ranni ale nie jakoś straszliwie wycieczenia po nich ducego nie widać jeden z nich do pająko podobny pusty a drugi jest wielka galaretą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 17:29

hehe galaretka patrze czy maja jakieś specjalne umiejętności a także wyszukuje słabych punktów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 17:51

Galareta moze przybrac kazdy ksztalt a pajak strzela siecio podobnym czyms
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-28, 21:22

Czekam i oglądam dalej moglbyś opisać co sie dzieje gdy pająk złapie w sieć i ich jakiej wielkości jest ta galareta patrze się i próbuje znaleźć ich słabe punkty
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty2009-01-29, 11:23

Galareta jest okolo 2 razy wieksza od ciebie a pajak zblizonych rozmiarow do ciebie slabych punktow nie widzisz. NIe wiesz co sie stanie jak pajak trafi bo ani razu nie trafil
Galareta ma przewaga pajk ledwo co dycha
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wschodnia pustynia Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia pustynia   Wschodnia pustynia Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia pustynia
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wschodnia Pustynia
» Pustynia najdalej od Las Noches
» Północno-Zachodnia pustynia.
» Zachodnia Pustynia
» Północna pustynia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Pustkowia-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje