Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany w mechanice

Go down 
+3
Ajax
Aoto
CZaras
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Zmiany w mechanice - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Zmiany w mechanice - Page 2 Pbucket9000/9000Zmiany w mechanice - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Zmiany w mechanice - Page 2 Pbucket9000/9000Zmiany w mechanice - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Zmiany w mechanice - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w mechanice   Zmiany w mechanice - Page 2 Empty2018-07-08, 19:25

Tak to już działa: dostajesz wielkiego boosta, a po chwili jesteś dętka. Ja też nie jestem fanem rozwiązań jakie zaprezentowano w mandze, bo niby ostateczne techniki, po których stajesz się zwykłym człowiekiem, a Ishida i Ichigo szybko moce odzyskiwali. Tutaj jednak moja propozycja jest inna, że nie tracisz w pełni mocy tylko na jakiś czas jesteś osłabiony. Głównie odnosi się do reiatsu i jego kontroli, a także technik z tym związanym, ale już staty fizyczne masz nienaruszone, więc nie jest tak, że stajesz się całkowicie bezbronny.

Piszesz, że dałbyś artefakty, ale wyżej twierdzisz, iż nie lubisz rękawic, które przecież artefaktem są. I nie wiem gdzie brakuje w mojej propozycji dowolności. Gracz jeśli się postara zdobędzie artefakt, a jak nie chce to będzie bazować na samym łuku.
Co do drugiego typu artefaktu, to bazowałby na tym co widzieliśmy w mandze. Wzrost statystyk byłby mniejszy, ale quincy dostawałby za to skrzydełka z rei, które dawałoby konkretną moc aktywną bądź pasywną. Po użyciu artefaktu quincy nie musiałby też dochodzić do siebie tylko mógłby go uaktywnić jeszcze tego samego dnia.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Zmiany w mechanice - Page 2 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Zmiany w mechanice - Page 2 Pbucket4096/4096Zmiany w mechanice - Page 2 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Zmiany w mechanice - Page 2 Pbucket83037/262144Zmiany w mechanice - Page 2 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Zmiany w mechanice - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w mechanice   Zmiany w mechanice - Page 2 Empty2018-07-19, 20:08

Moze byc.


Tsuna
Powrót do góry Go down
 
Zmiany w mechanice
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poprawki w mechanice
» ZMIANY
» Zmiany
» Zmiany wzoru na punkty życia.
» Zmiany w systemie Imperatora na przykładzie Chikaze i Tanaki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Propozycje i Pytania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje