Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wewnętrzny świat Kisuke

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket46/370Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket1847/6190Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-04-22, 12:04

02#495

Wiedziałem, ze nie jestem idealny i ma swoje wady, nawet pewnie więcej niż chciałbym przyznać, ale mogłem pracować nad tym, na co miałem wpływ i zamierzałem poprawić się nieco w oczach swojego zabójcy dusz, mimo, że moja natura była nieco odmienia niż sposób, w jaki powinienem zacząć działać. Może chciałem im zaimponować i pokazać własną siłę,  albo po prostu chyba była zdecydowanie za duża.
- Też wolałbym, wiedzieć co to jest i dlaczego w ogóle tutaj jest. Może to nam zagrażać, a ja nie chciałbym się przekonywać w najmniej odpowiedni momencie... Z tego co rozumiem, to było ze mną od zawsze, ale nigdy nie czułem czegoś, co mogłoby się wyróżnić. Ofelia podsunęła mi kilka myśli, ale nie wiem, czy chce, żeby to była prawda. Niedługo spotkam się z kapłanem i Chikaze, a wtedy może uda się rzucić nieco światła, na zamglone zwierciadło. - Nieważne jak bardzo byśmy chcieli, poznać co tam się kryje to i tak wychodziło to poza nasze możliwości, oby wizyta na świętej wyspie przyniosła więcej odpowiedzi niż pytań. Zwłaszcza w sprawie Miyuki i jej problemu, który pewnie w dużym stopniu wynika ze mnie, ale jeszcze musiałem w tej kwestii się upewnić i zapytać bliźniaczki, czy mają podobne spostrzeżenia co ja.
- A tak w ogóle co myślicie o stanie moje żony? Nabieram podejrzeń, że to ja, a raczej ta część mnie jest za to odpowiedzialna. - Skierowałem wzrok ponownie na to zwierciadło, nie miałem negatywowych myśli o nim, ale nie podobało mi się, że to mogło być jego sprawką. Trochę taka narastająca niechęć do samego siebie i obwinianie. W końcu to ja ją wybrałem, ale nie wiedziałem, że mam coś takiego w sobie i może jej to zaszkodzić.
- A skoro poruszyłyście już kwestie mojego stylu walki, to może chcecie mi poradzić, jak powinienem nad nim popracować? - Zarzuciłem inny kwestię, żeby nieco zmienić temat, żeby nie kisić się w negatywnych myślach.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-04-28, 15:14

- Hmpf, niech tylko spróbuje nam zagrozić! - Brunetka tym razem stopą szturchnęła zamglone lustro.
Blondynka przewróciła oczami na zuchwałość siostry.
- Wątpię żeby nam zagrażało. Może jest dziwne i trochę... niepokojące, ale nie wyczuwam od tego zagrożenia. - Westchnęła. - No nic, pozostaje nam liczyć na pomoc tej twojej bogini.
- Nie lubię jej. - Brunetka zmrużyła wojowniczo oczy. - Zadziera nos po same chmury jakby nie wiadomo kim była, a nawet bała się stoczyć z nami uczciwy pojedynek.
- Przyganiał kocioł garnkowi - mruknęła, po czym już głośniej dodała: - ale fakt, też nie budzi u mnie zbyt przyjemnych emocji i to pomimo tego, że ostatnio przybyła nam na pomoc. Po prostu... jest jakaś antypatyczna. - Wzruszyła ramionami. - Ale jeśli zaoferuje rozwiązanie naszych problemów to głupotą byłoby z tego nie skorzystać.
Na pytanie o Miyuki siostry wymieniły się spojrzeniami. Blondynka chrząknęła:
- Nie obwiniałabym siebie na twoim miejscu. Masz już pod kontrolą swoje reiatsu i nie wycieka tak z ciebie, więc nie powinieneś źle wpływać na Miyuki. Zresztą czuła się źle nawet wtedy, gdy ciebie nie było w pobliżu.
- A może ta pochmurnica przeklęła naszą żonę? To by do niej pasowało. - zastanawiała się brunetka, po czym spojrzała na Kisuke znacząco, gdy poruszył ostatnią kwestię. - Zdecydowanie potrzebujesz większej praktyki w używaniu nas. Szczególnie jeśli chodzi o moje Uragiri. To nie jest jakaś barbarzyńska technika bumbum, bambam! - Świsnęła głośno machając dłońmi, co miało zapewne zwizualizować głośną eksplozję. - W Uragiri potrzebne jest sprawne myślenie, bo trzeba przewidzieć ruchy przeciwnika by zdeponować atak w odpowiednim miejscu.
- Tak, większa praktyka byłaby bardzo owocna. - Nastąpiła rzadka chwila, gdy obie siostry zgadzały się ze sobą. - Jeśli chodzi o Senku to wciąż opanowałeś ją na zaledwie bardzo podstawowym poziomie. Na początek proponuję popracować nad, hmm... gładkością, tak żeby atak odbijał się jak najszybciej by nie dać przeciwnikowi ani sekundy na reakcję. Póki co kwiat najpierw pochłania reiatsu, a dopiero potem je odbija. W doskonale opanowanym Senku odbicie powinno być niemal natychmiastowe, a sam kwiat powinien utrzymać się dłużej by móc przyjąć na siebie powiedzmy taką salwę kilkunastu strzał quincy wystrzelonych jedną po drugiej.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket46/370Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket1847/6190Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-04-30, 11:36

02#496

- Gdyby może raczyło się przedstawić to może nikt nie spoglądałbym na to jak na problem, a jednak to dalej jest zagadka. - Dodałem krótko, nim siostry przeszły do tematu Chikaze, było to zrozumiałe, że brunetka nie będzie za nią przepadać, bo zabierała jej światło reflektorów i nie brała mnie na poważnie w swoich oczach, jako przeciwnika. Z drugiej strony to jednak pewnie i tak wiele mi brakowało, żeby jakkolwiek jej dorównać w tym momencie, nawet pomimo tego, że zrobiłem duże postępy w ostatnim czasie.
- A mi się wydaje, że to tylko fasad, w środku jest zdecydowanie inna. Może tak to już u bogów jest, że nie mogą być sobą nawet gdyby chcieli... Może to takie ciężkie brzemię i odpowiedzialność, uratowała nas kilka razy i pomogła mi, w porozumienie się z wami. - Delikatnie przypomniałem siostrom, co zrobiła Chikaze, może to nie było nic aż tak kosztownego z jej strony, ale ciągle to była pomoc, której udzieliła.

- Bardziej mi chodziło to co jest we mnie, że ta część mniej jest za to odpowiedzialna. - Dłonią wskazałem na zamglony zrąb. - Ona była kapłanką, a to coś ma boskie pochodzenie, ale od drugiej strony raczej. Wygląda jakby pochodziło od Yokai i może dlatego podtruwa to Miyuki. W końcu nic jej nie było, aż do momentu, w którym nie przeprowadziliśmy ceremonii połączenia i wspólnej nocy na wyspie. - Słowa brunetki wydawały mi się nieco absurdalne, znaczy jeżeli chodziło o sam fakt przeklęcia, to dopuszczałem taką myśl do głowy, ale na pewno nie ze strony córki gromowładnego.
- Przeklęta też może być, ale na pewno nie przez Chiakze, ale jeżeli którykolwiek bóg czy demona maczał w tym palce, to wymaże jego imię ze wszystkich światów. - Powiedziałem dość stanowczo, nie pozwolę, żeby ktoś powodował ból komuś mi bliskiemu za moje przewiny. Skoro nie miał na tyle odwagi wyciągnąć konsekwencji na mnie.

- Rozumiem, czyli jeszcze daleka droga mnie czeka do perfekcji, postaram się lepiej korzystać z tych zdolności. Chociaż przy przeciwnikach bardziej ruchliwych to faktycznie może być problem, ale coś i na to się zaradzi. Jest sporo miejsca do szlifowania i na pewno nadarzy się okazja, aby popracować nad skutecznością i efektywnością. Przy niszczycielach na pewno zrobię znaczące postępy w końcu, wszystkie ich ataki są energetyczne, a ruchliwości też im nie brakuje. Tylko jeszcze muszę opanować to utrzymywanie się w powietrzu, bo bez tego to jestem trochę jak kaczka w na otwartym polu. -
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-04-30, 17:24

Kisuke nie przekonał sióstr, które nadal darzyły Chikaze dziwną niechęcią. Zgodziły się natomiast co do tego, że rzeczywiście przydałoby się by szybko opanował zdolność chodzenia w powietrzu.
Nim zakończyło się ich spotkanie blondynka zaproponowała by Kisuke zaczął pojawiać się w swym wewnętrznym świecie dla ćwiczeń, bo kto lepiej nauczyłby go korzystać ze shi kai jeśli nie własne zanpakuto? Tego typu mentalny trening był jednak trudny do efektywnego wykorzystania, gdyż wymagał opanowania wyższego stanu skupienia by trakcie bardziej intensywnej sesji treningowej nie powrócić nagle do rzeczywistości.

***

Kisuke mógł rozmyślać nad niedawną wizytą w wewnętrznym świecie i rozmowie z bliźniaczkami podczas przemierzania zaśnieżonych ulic Seireitei na grzbiecie Daisie. Świnia nie od razu pozwoliła się dosiąść, bo gdy szlachcic do niej podchodził, ona ostentacyjnie odwracała się do niego zadem. Chyba miała mu za złe niepoświęcanie dostatecznej uwagi ostatnimi czasy. Musiał wspiąć się na wyżyny perswazji, a także dać łapówkę w postaci kilku przysmaków by Daisie łaskawie zgodziła się go w końcu ponieść.
Gdy już wyruszyli wydawała się całkiem zadowolona z życia w przeciwieństwie do mijanych po drodze shinigami. Patrolujący Seireitei bogowie śmierci byli równie pochmurni co niebo nad nimi. W powietrzu wyczuwało się chłód i napięcie.
Droga na wyspę zajęła trochę czasu. Zostawił Daisie w ulokowanej niedaleko stajni, z której korzystali kapłani, po czym udał się na przystań. Znano go tu już i prawdopodobnie nawet gdyby nie otrzymał zaproszenia od arcykapłana, to bez zbędnych wyjaśnień zostałby przewieziony. Wioślarz zagadnął o to jak ma się Miyuki, ale nie naciskał na rozmowę gdyby Kisuke nie miał na to ochotę.
Na wyspie musiało być kilka stopni więcej niż w reszcie Seireitei. Prószył śnieg, ale szybko topniał w kontakcie z ziemią. Zrobiło się zimniej dopiero wtedy, gdy znalazł się w odosobnionej altanie, gdzie czekali na niego Chikaze, Miyagi, a także dzbanek gorącej herbaty.


https://bleach.forumpolish.com/t2421p30-swiatynia-osmiu-milionow-bostw
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-08-29, 18:50

Aoto aka Kyoraku Kisuke

- Musimy pogadać.
Siostry przeszły do rzeczy natychmiast po tym jak Kisuke pojawił się w wewnętrznym świecie. Stwierdziły, że czas najwyższy by zacząć poważnie trenować nad udoskonaleniem możliwości shi kai.
- Nasze techniki posiadają słabości. Musimy je zminimalizować przy jednoczesnym rozwinięciu silnych stron.
Blondynka krążyła z dłońmi zaplecionymi za plecami. Brunetka stała oparta o jeden ze zwierciadlanych zrębów. Ugięła nogę w kolanie i stuknęła piętą o szkło.
- Żeby moje Uragiri stało się jeszcze bardziej zabójcze powinieneś opanować wysyłanie kilku cięć przy jednym machnięciu.
- Senku nie musi rozbijać się przy odbijaniu ataku. Może też wchłonąć go i zniknąć, a potem będziesz mógł przywołać go raz jeszcze w dogodnej chwili by uwolnić pochłonięty atak.
Jednocześnie siostry spojrzały na niego jakby pytając go o własne sugestie czy przemyślenia.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket46/370Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket1847/6190Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-08-30, 23:34

02#527

Zjawiłem się, w wewnętrznym świeci, aby rozpocząć pogłębianie więzi i ćwiczyć zdolności zabójcy dusz, których w prawdziwym świecie nie mogłem zbyt sprawnie opanowywać, chociaż nie spodziewałem się, że będą na mnie czekać i sama rozpoczną ten temat. Co w okolicznej sytuacji całkiem dobrze wróżyło, wolałem gdy tak pochodziły do sprawy, niż gdy się ze sobą sprzeczały i przekomarzały.
- Słabości? -  Zadałem to pytanie bardziej do siebie, aby w pamięci przypomnieć sobie momenty używania ich mocy i doszukać się tych słabości, o których mówiła blondynka. Wszystko miało mocne i słabe strony, ale nie widziałem jakiś większych defektów tych umiejętności poza tym, że nie działały bezpośrednio.
- Rozumiem, czyli muszę włożyć w to jeszcze więcej pracy. Przechodzimy do wprawienia tych słów w czynny?.. Potem tylko będę musiał się nauczyć jak utrzymać się w powietrzu, co bym nie tracił mobilności w walce. - Wyprostowałem się i przeciągnąłem nieco, nawet mimo tego, że nie byłem tutaj fizycznym ciałem. Taki ruch pomagała się z relaksować i oczyścić umysł. Lekką otwartą dłoń wyciągnąłem naprzeciwko siebie, tak jakby czekał, że ostrze zmaterializuje się w mojej dłoni i mocno się skupiając, spróbowałem je tam przywołać, aby zabrać się do wspomnianych ćwiczeń. Jak miałbym ćwiczyć zdolności zabójcy dusz bez dzierżenia go w dłoni.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-08-31, 19:39

Katana pojawiła się w dłoni Kisuke przywołana myślą dzięki czemu mógł rozpocząć trening. Obie siostry zagrzewały go do wytężonej pracy: "Skup się! Mocniej machaj! Więcej energii w to włóż! Więcej precyzji! Szybciej ładuj reiatsu! Więcej! Lepiej! Mocniej!"
Trudno było z tego wyciągnąć jakieś cenniejsze wskazówki, a i sam Kisuke nie bardzo wiedział jak ugryźć sprawę z polepszeniem technik shi kai. Przynajmniej zapału im nie brakło, całej trójce.
- Jigengiri...
Na ziemi pojawiła się linia. Niczym wąż przemknęła między siostrami i dotarła do stóp Kisuke, a potem świetlisty ślad zniknął pozostawiając po sobie długie, równe pęknięcie w szklanym podłożu jakby wyżłobione ostrzem katany. Siostry wzdrygnęły się, a nieznany głos odezwał się ponownie.
- To Jigenrigi. Energia przesyłana po powierzchni. Jeśli się wprawisz to będziesz mógł pozostawić taki ślad mający setki metrów. Ale na początek lepiej uaktywniać atak tylko na długości po dotarciu do ciała przeciwnika. Mniejszy wydatek reiatsu i większa szansa na zaskoczenie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket46/370Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket1847/6190Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-09-01, 18:01

02#528

Starałem się ćwiczyć z nimi, jak najlepiej umiałem, chociaż mimo mocnego zagrzewania nie otrzymałem zbyt wiele cennych wskazówek, którymi mógłbym zrobić lepszy postęp. Nie wiedziałem, czy robiły to specjalnie, żeby sam doszedł do tego co było tutaj ukryte, czy może po prostu nie miały zbyt dobrych zdolności dydaktycznych, ale w sumie w tym przypadku niewiele byśmy się od siebie różnili. Wiele wymachów i prób, wkładania wiele duchowej energii w cięcia i próby rozłożenia jednym wymachem kilku punktów, ale poza chęciami niewiele się zmieniało, ale to wcale nie studziło mojego zapału, to nie był pierwszy raz gdy efektów pracy nie było widać.
Gdy nagle pewien incydent przerwał nam to wspólne ćwiczenia, nieznajomy głosy i do tego cała ta prezentacja, byliśmy w moim wewnętrznym świecie, więc nie było mowy, żeby to był intruz z zewnątrz, ale w takim razie kto to był? Zdolność zdawała się wpisywać w motyw technik mojego zanpakutou, ale bliźniaczki zdawały się mocno zaskoczone tym wszystkim, tak jakby nie spodziewał się tego.
- Rozumiem, w końcu zdecydowałeś się wyjść z nieśmiałego zrębu i nieco pokazać swoje istnieje? Czy nachalnym czynem byłoby, proszę Cię o przedstawienie się? - Nie wiedziałem, czy moje przypuszczenia był słuszne, ale zdecydowanie warto było spróbować, aby teraz złapać nic porozumienia z tą istotą i spróbować ją sobie pojednać.
Jigengiri zdawało się całkiem prostą techniką, a raczej prostą do nauczenia, ciężką do osiągnięcia mistrzostwa, ale co innego mi zostało jak spróbować jej użyć, złożyłem się do pozycji wymachu. Skupiłem dużej ilości energii duchowej i robiąc wymach, starałem to sobie wizualizować w podobny sposób, jak atak który widziałem, aby moje złote reiatsu, uformowałem się w wiązke płynącej energii po powierzchni, zachowuje się jak przedłużenie ostrza.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-09-02, 14:23

- Nie do końca niestety - odpowiedział głos. - Biorąc pod uwagę zewnętrzne uwarunkowania moje pełne ujawnienie się mogłoby stanowić dla ciebie zagrożenie, Kisuke. Ale możecie mi mówić Yume.
Kyoraku próbował wykonać nową technikę i osiągnął sukces... w pewnym sensie przynajmniej, bo zamiast Jigengiri zdeponował w pobliżu podłoża zwykle Uragiri.
- W Uragiri skupiasz energię w ostrzu, a w przypadku Jigengiri powinieneś rozlać ją po całej klindze. Gdy to zrobisz dotknij czubkiem katany ziemi albo innej powierzchni, po której chcesz żeby przeszła energia. Musisz skupić się tylko na samym początku, gdy reiatsu zacznie opuszczać stal. Nadaj kierunek, bo w przeciwnym razie energia rozleje się w całości w okolicy zetknięcia czubka z powierzchnią. Jeśli dobrze pójdzie linia cięcia pobiegnie w pożądanym przez ciebie kierunku. Potem detonacja cięcia w wybranym miejscu powinna przyjść już bez problemów, ale jeśli chcesz żeby linia była na całej długości aktywowana musisz przytrzymać czubek przy powierzchni odrobinę dłużej i przez cały czas przesyłać reiatsu do klingi. Och... nie napierajcie tak dziewczyny, bo się speszę.
W międzyczasie gdy Yume wyjaśniał działanie Jigengiri, bliźniaczki podbiegły do zrębu, w którym się ukrywał.
- O jakim zagrożeniu mówisz, co? Mógłbyś być bardziej konkretny skoro w końcu raczyłeś się odezwać. - Brunetka zastukała knykciem w zamgloną powierzchnię.
- "Mogłabyś", jeśli można. Podobnie jak wy jestem dziewczyną, choć zza tego lustra mój głos może być zniekształcony. A zagrożenie? Sami możecie się tego domyśleć. Jestem cząstką yokai, a przy czyjej świątyni obecnie się znajdujemy?
- Pochmurnicy!
- Otóż to. Nawet nie wiecie jak bardzo truchlałam, gdy zaprowadzono nas w sam środek leża tego furiata Susanoo. Na szczęście jestem całkiem zgrabna jeśli chodzi o ukrywanie swojej obecności. Cóż, nie tylko pod tym względem jestem zgrabna, ale to tak na marginesie. Najważniejsze, że nie zostałam wtedy wykryta w czym pomogła też aura bijąca od ząbka. Nawet będąc zapieczętowanym całkiem nieźle ukrywał inne wonie.
Blondynka zaszła lustro od tyłu.
- Chcesz powiedzieć, że gdyby wtedy cię wyczuli Kisuke mogłoby grozić niebezpieczeństwo?
- Och jak najbardziej. Łamanie kołem, podtapianie, rażenie błyskawicami czy wbicie na pal. Takie tam boskie rozrywki i atrakcje.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket46/370Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket1847/6190Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-09-03, 17:46

02#529

Coś się udało, ale nie to, co miało. Widocznie bez większej ilości wskazówek niestety zbyt wiele nie osiągnę, bo pewnie podświadomie wykonuje ruchy bardziej pasujące do Uragiri, ale to wcale mnie nie zrażało, bo w końcu tajemnicza istota mieszkająca we mnie postanowiła się, chociaż delikatnie ujawnić i dać o sobie znać.
- Od razu zagrożenie, nie przesadzajmy Yume. - Skoro od zawsze ze mną była, to niestety inni mogą tylko to zaakceptować albo odejść. Przecież to nie jest coś, czego można się pozbyć, sam byłem ciekawy, jak w ogóle do tego doszło i jak to ma dalej wyglądać. Jednak najpierw po prostu zajałem się do przyswajania nowej wiedzy i zdolności, aby samemu spróbować.
Skoro właśnie teraz chciała mnie nauczyć czegoś o sobie i o swoich mocach. Zwłaszcza że Jingengiri zdawała się być lepszą zdolnością do ataku bezpośredniego, ponieważ wyprowadzała atak i goniło do celu, gdy używanie Uragiri, polegało na szykowaniu pułapek, bardziej przypomniało granie w Shogi i przewidywaniu ruchu przeciwnika. Obie te umiejętności miały ogromny potencjał bojowy, ale tak bardzo różne od siebie. Po prostu ja musiałem nauczyć lepiej z nich korzystać, nie chciałbym stać się jednym z tych shinigami, którzy nie dali rady dorównać swojemu zabójcy dusz i tylko go spowalniał.
Skupiłem energię duchową w ostrzu tak jak mówiła Yume i gdy klinga była pełna energii duchowej, zgodnie z jej zalecaniami dotknąłem podłoża czubkiem miecza, aby wypuścić je kilka metrów przed siebie i zdetonować, aby powstało cięcie.
Gdy już skończyłem próbować użyć Jingengiri poszedłem do dziewczyn, które był przy zrębie i tam debatowały o naszych przeszłych podróżach, gdzie na szczęście nic się nie stało.
- Ale nic się nie stało... Widziałem, że Sussano jest furiatem, ale ciągle nie wiem, czy podjąłby się atakowanie kogoś, kto miał tak potężny relikt. Do tej pory z tego co ustaliłem, to działa on w dużej mierze niezależnie od mojej woli i broni gdy nadąży się taka okazja. Jak wtedy gdy zaatakował mnie ten dziwny pusty, którego wyczułem, ale nie zdążyłem zareagować... Możesz coś więcej Yume o sobie powiedzieć, chciałbym wiedzieć, jak to się stało, że jesteś we mnie. Czy już urodziłem się taki? Oczywiście, jeżeli chcesz porozmawiać. Musiało Ci się nudzić w samotności. -
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-09-04, 18:02

Sytuacja rozjaśniła się na tyle po wskazówkach Yume, że Kisuke już po kilku próbach potrafił wykonać Jigengiri. Co prawda tworzył na podłożu coś co właściwszym było nazwać zygzakiem, a nie linią, lecz biorąc pod uwagę, że ledwo dowiedział się o technice jego starania można było nazwać obiecującymi.
Na razie odpuścił dalsze próby i podszedł do bliźniaczek wciąż stojących przy zrębie, w którego zamglonej, szarej powierzchni majaczył teraz cień postaci.
- Ząbek nie uratowałby cię przed Susanoo. Doprawdy mieliśmy wtedy wszyscy szczęście! ...oh? Cóż, twoja ciekawość jest na miejscu, Kisuke, ale wolałabym nie wyjawiać ci za wiele. Wiedz, że jestem z tobą od samego początku, ale znajomość szczegółów mogłaby być dla ciebie odrobinę zbyt traumatyczna, że tak powiem. Może kiedyś o wszystkim ci opowiem, ale na razie musi ci... musi wam wystarczyć tyle, że jestem waszą sojuszniczką.
- Hmpf. Trudno widzieć sojusznika w kimś kto zataja takie ważne sprawy.
Brunetka oparła się barkiem o Kisuke spoglądając krzywo na postać w lustrze.
- Wyjątkowo zgodzę się z moją siostrą - oznajmiła blondynka.
- Cieszę się, że moja osoba doprowadziła do zgody między wami, nawiasem mówiąc nie powinnyście się tak często kłócić między sobą, ale naprawdę nie chcę obarczać Kisuke taką wiedzą. Przeszłości już nie da się zmienić, trzeba patrzeć w przyszłość, a ta maluje się niepewnie na horyzoncie. Właśnie dlatego postanowiłam się ujawnić żeby spróbować pomóc wam przetrwać niespokojne czasy.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket46/370Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket1847/6190Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-09-05, 21:19

02#530

Podstawy techniki miałem już przećwiczone teraz musiałem tylko popracować na jej wykonanie, żeby wszystko szło sprawnie i nie tak krzywo jak na początku. Chociaż taki zygzak mógł również zaskoczyć przeciwnika, ale znacznie wydłużał podróż do celu i dawał mu więcej czasu na reakcje czy przemieszczenie się.
Ząb nie pomógłby przy walce z Sussano? Wydawało mi się, że jest w nim ogromną moc i w przypadku zagrożenia raczej zdoiłabym mi pomóc w ucieczce przed nim, chociaż tyle. Nie zamierzałem walczyć z kimś takim otwarcie. Zwłaszcza jeżeli nie dawałbym mi ku temu powód, jeżeli spróbowałbym skrzywdzić moich bliskich, mnie czy istoty, które był ze mną od początku. Były moją częścią, może nie było to naturalne czy normalne, ale Yume była mną, mimo że zrodzona z innego pierwiastka. Była moją częścią, a ja nie zamierzałem odcinać się od niej nawet jeżeli ktoś by próbował.
- Tak Przeszłości nie da się zmienić, ale nieważne jak niewygodna czy bolesna, by była pozwoli spojrzeć na przyszłość z innej perspektywy i pozycji. Inaczej patrzymy na pewne sprawy, gdy nabieramy doświadczenia... Nie uważaj mnie za słabego, że nie podołałbym tej wiedzy, ale jeżeli nie chcesz mówić. Nie będę Cię do niczego zmuszał, poczekać aż będziesz gotowa się otworzyć. - Nie do końca podzielałem jej zdanie w tej sprawie, brzmiało to dla mnie jak wymówka, bo prawda była dla niej trudna czy ciężka. A zasłaniała się mną, nie zamierzałem jej do niczego zmuszać czy naciskać, pokazałem jedynie, że to nie ja jestem powodem jej milczenia.
- A więc przynajmniej zagadka  po części się rozwiązała, nie ma już tajemniczej niewiadomej, która mogła was w jakiś sposób martwic katen Kyokoku. Nie naciskajcie na nią za mocno, gdy mnie tu nie ma. Musimy wypracować wspólny język i lepiej się poznać, chociaż sam fakt, że zdradziłaś nam Yume taką technikę świadczy o prawdomówności twoich słów. Może gdy następnym razem się spotkamy, będziemy w lepszy miejscu, gdzie nie będziesz musiał się dłużej kisić w tym zrębie... A tak w ogóle to może orientujecie się, czy tak zwana przez was pochmurnica wróciła już do wioski? - Mimo że nie był to mój pierwszy raz w Jizen, to jakoś zawsze miałem mały problem z upływem czasu. Nigdy nie wiedziałem, czy przesiedziałem tu już kilka godzin, minut czy może nawet tydzień. A one mogły czuć bodźce zewnętrzy gdy ja tu byłem, przynajmniej tak mi się wydało. Ponieważ ja musiałem poświęcić pełną uwagę, żeby się tu znaleźć.
Jeszcze za nim miałem się stąd zabierać, przećwiczyłem sobie jeszcze wszystkie techniki i próbowałem z nich wycisnąć, jak najwięcej, a przy Jingengiri ćwiczyłem nad dokładnością kontroli energii. Chciałem, żeby moja linia była w połowie, chociaż tak szybka jak ta na demonstracji i trzymała się prostej trasy, a nie dziwnie skręcała. A gdy już szkolenie dobiegło końca, musiałem się zbierać do obowiązków i spraw związanych z Gotei, chociaż wiedziałem, że prędzej czy później będą musiał, znowu tam wrócić, aby móc ćwiczyć bez obaw, że zwykłe dusze ucierpią od mojej presji duchowej.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty2023-09-06, 19:49

- Hymm... niech ci będzie. Postaramy się żyć w zgodzie, ale będziemy mieć cię na oku lustereczko. - Brunetka wskazała dwoma palcami na swe oczy, po czym wycelowała nimi w kierunku lustra.
- Nie rób tu bałaganu, Yume, a będziemy żyć ze sobą w zgodzie.
- Dziękuje bardzo. Obiecuję, że będę się dobrze zachowywać. - Postać za lustrem ukłoniła się.
Wydawało się, że Kisuke odniósł pewien sukces zażegnując ewentualne tlące się konflikty. Bliźniaczki nie miały pojęcia co z Chikaze, ale jak stwierdziła brunetka zamiast o niej powinien myśleć o swoim treningu.
I tak chłopak nie miał już dwóch dziewczyn, które ciągle pokrzykiwały na niego by poprawił to czy owo, lecz trzy, gdyż Yume z entuzjazmem dołączyła do bliźniaczek. Coś popracował, chociaż jak zwykle pojedyncza sesja treningowa zapewniała jedynie niewielki postęp.
Kisuke wyszedł ze szklanej doliny powracając do Soul society. Był sam w pokoju, a zza drzwi dochodziły rozmowy gości karczmy. Rozmowy, które w większości ucichły, gdy Kyoraku wszedł do wspólnej sali. Dusze spoglądały na niego, jedne otwarcie inne ukradkiem. Gdy wyszedł na zewnątrz jego osoba również cieszyła się sporym zainteresowaniem miejscowych. Tutejsze dusze wyglądały na krzepkie i zdrowe, a porządne domy o grubych drewnianych ścianach musiały dobrze sobie radzić z surowymi zimami północnej ćwiartki. Mai nie próżnowała, bo na dachu karczmy Kisuke zauważył metalową antenę pospinaną plątaniną kabli. Wyczuł także specyficzną energię Chikaze gdzieś w pobliżu. Zaszedł pod solidny budynek wyglądający jakby postawiono go niedawno i akurat się złożyło, że w
ychodziła z niego bogini.

https://bleach.forumpolish.com/t2456p210-piec-jezior#76935
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Kisuke   Wewnętrzny świat Kisuke - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wewnętrzny świat Kisuke
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wewnętrzny świat Tanaki
» Wewnętrzny świat Martella
» Wewnętrzny Świat Vespaux.
» Kisuke Kuchiki
» Kisuke Kuchiki Rozwój

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje